"I 1 Het wil maar niet lukken Veel moeilijker dan verwacht H.K. Waasmunster laat Eupen kansloos Vlotte overwinning voor Ajax Lebbeke Knap van Dendermonde maar zwakke bezoekers Het blijft vierkant draaien Koza Aalst wint van gehandikapt Temse Eerste nederlaag Het blijft een moeilijke tegenstander Gedisciplineerd Squadra wil Vlotte prestatie De Voorpost - 6.10.1989 - 29 HANDBAL 3° afdeling V.H.V. I.T.B. Lokeren-Meiveren: 20-20 Handbal. Lokeren was legen Meiveren een ganse wedstrijd op achtervolgen aangewezen (polo) Na het gelijkspel tegen het niet zo sterke Meiveren wil men het niet meer ontken nen, Lokeren heeft zijn sci- zoenstart totaal mislukt en de ploeg blijft duidelijk onder maats akteren. Voor trai ner-coach J. Princen beslist geen prettige situatie vooral omdat hij vrijwel nooit be roep kan doen op zijn volledi ge spelerskern en dat is zo vanaf de voorbereiding. Nu ontbrak Versele wegens ver lof, maar wat vooral onrust wekkend is, is het feit dat Lo keren het verdedigend niet meer doet. Opnieuw werden 20 doelpunten geïncasseerd en dit is bepaald teveel tegen een ploeg die nu niet direct over een sterke tweede lijn beschikt. Het mangelt Loke ren duidelijk aan zelfvertrou wen en daaraan zou zo vlug mogelijk moeten verholpen worden. De thuisploeg nam nochtans een voorbeeldige start die het 4-3 voor bracht na 9' en ook aan het kwartier leidde Van Vacrenbergh en C° nog met 6-5. Aanvallend bleef men echter kansen mis sen en in het tweede kwartier ging het totaal fout. Veelvul dig balverlies werd afgestraft en na 23' moest men noodge dwongen de gekwetste De Pauw op het terrein roepen om de bressen te helpen dich ten. Het was boter aan de galg want Lokeren scoorde in die periode nog amper één doelpunt zodat de rust be reikt werd met een 7-10 ach terstand. Ook in de tweede helft bleef het roeien tegen de stroom in. Via 12-13 raakte Lokeren 14-17 achter iets meer fdan 10' voor het einde, maar dan leek er toch een kentering te komen. Onder impuls van een ontketende L. Van Cauwenbergh stelde Van hille gelijk 4' voor het einde (19-19) en met minder dan 2' te spelen bracht Van Cauwenbergh Lokeren op nieuw op voorsprong (20-19). Toch moest Lokeren nog een gelijkspel toestaan want na dat Meiveren had gelijkge steld werd een late treffer van Van Cauwenbergh afge keurd, omdat hij het doelge bied had betreden terwijl de automatische claxon 4 secon den te vroeg het eindsignaal had aangegeven. Maar dit is enkel een detail, men kan er niet naast kijken, dat het voor het ogenblik helemaal niet vlot bij de Waaslanders. I.T.B. Lokeren: Van Vaerenbergh, Smet, Van Cauwenbergh 6, De Neef, Verhofstadt 3, Boc- klandt? P. Verguit 4, Van Hille 5, Van Driessche, Wau- ters 2, De Pauw. Reserven: I.T.B.Lokeren 13 Meiveren 21 Een in spelerspotentieel be perkt Lokeren telde een 5-9 achterstand aan de rust en kon ook in de tweede helft Meiveren nooit echt bedrei gen. I.T.B. Lokeren: Smet, Van Vaerenbergh, Van Driessche 6, De Neef 1, Van De Velde 2, Vermeiren 4, D'Hanis, Scheir, Van Den Bossche, Goossens. EVA H.C. Herstal 2 - E.V. Aalst: 21-22 E.V. Aalst was met vertrou wen afgereisd naar H.C. Her stal 2 want de laatste oefen wedstrijden tegen Mechelen en Hoei hadden aangetoond dat de ploeg «klaar» was en met H.C. Herstal 2 als eerste tegenstander in het nieuwe seizoen zou het loslopen. Vooral omdat Herstal via een achterpoortje in extremis naar tweede nationale was gepromoveerd en Eendracht met de komst van L. Moens, Marblie en Agneessens toch versterkt uit de transferpe riode kwam. Maar al vlug bleek dat Herstal geen "doe tje" was. Snel, agressief en strijdlustig en duidelijk op het niveau van eerste natio nale getraind, werd Aalst to taal verrast in de eerste helft. Het "onbekende" H.C. Her stal slceg verrassend toe en Aalsters balverlies werd re gelmatig afgestraft door de snelle thuisploeg. Het werd 6-4 na het eerste kwartier en de stevige thuisverdediging zorgde ervoor dat de rust er aan kwam met een 12-8 skore die trainer Aalst moeilijk greep op de wedstrijd zodat Herstal na 45' steeds met 18- 17 leidde. Maar Eendracht voelde aan dat het tij aan het keren was en kollektief steeds maar beter akterend, greep het de thuisploeg naar de keel. Enthousiast ge steund door de supporters, raakte Eendracht op voor sprong 6' voor het einde en knap gebruik makend van een overtal situatie leidde Eendracht met 20-22 minder dan 2' voor het einde. Het taktisch sterke Aalst liet nu de zege niet meer ontglippen en Herstal kon enkel nog mil deren via een 7-m worp enke le sekonden voor het einde. Meteen had E.V. Aalst een onverwacht -moeilijke klip omzeild want bij de Ajuinen is men ervan overtuigd dat vele ploegen nog punten zul len verliezen in de Waalse heksenketel. De reserven verloren hun wedstrijd met 15-11 cijfers nadat zij in de eerste helft op een onover komelijke 9-5 achterstand waren geplaatst. E.V. Aalst: Moens, Mertens, G. Van Malderen 4, W. Bomon 4, R. Bayens 1, Marblie 2, Van der Borght 8, Agneessens 3, De Ketelbutter, De Cock, B. Ar- ijs, M. Bayens. Eva 4° afdeling V.H.V. H.B.C. Dendermonde - Ieperse: 22-9 Een van zelfvertrouwen bla kend Dendermonde maakte er een demonstratie van te gen een weliswaar ontzet tend zwak Ieperse. Vooral in de eerste helft werden de be zoekers die met enkele ge kwetste basisspelers moesten rekening houden van het kas tje naar de muur gespeeld. Een collectief spelende thuisploeg werkte af aan een bijzonder hoog percentage en na 22' leidde H.B.C. zo waar met 9-0. Het werd nog 10-0 vooraleer keeper Cop- pens zich in de 28e minuut voor de eerste maal moest gewonnen geven maar het Dendermondse antwoord kwam er onmiddellijk zodat de rust bereikt werd met een onwaarschijnlijke 12-1 stand. Ook in het derde kwartier bleef de Dendermondse de monstratie verder gaan. Het werd 16-2 na 44' en pas dan verzwakte de wedstrijdcon centratie. Met veteraan A. Thiery op het terrein kon Ie perse dan toch even de neus aan het venster steken, zodat het 16-6 werd 10' voor het einde. Trainer J. De Proft kon dan opnieuw de motiva tie bij de thuispoeg aanwak keren wat resulteerde in zes nieuwe treffers zodat de 22-9 nederlaag echt geen verdere kommentaar vergt. H.B.C. Dendermonde: Coppens 1, Claessens, De Swaef 1, Bouteille 4, I. De Smedt 3, Wesemael 3, Van Steen, De Mayer 3, Van Ren- terghem 2, Impens 3, Merckx, Van Beveren 2. Gent - Robuco Buggenhout: 17-19 Provinciaal Het werd een moeizame overwinning die Robuco be haalde tegen een toch niet zo talentrijk Gent. Het eerste kwartier uitgezonderd ging het weer helemaal fout bij de bezoekers die het meer van karakter en inzet moesten hebben, daar waar men wacht op taktisch rijp spel waar trainer Trienpont naar streeft. Gelukkig kon Robu co zaterdag rekenen op een bijzonder efficiënt afwerken de Asaert zoniet kon het best een nieuwe katastrofe zijn geworden, het wedstriidbe- gin liet nochtans het beste verhopen. Een knap spelend Buggenhout nam een 1-6 voorsprong na 13' maar op een onbegrijpelijke manier verviel Robuco daarna in een weer stuntelilg gedoe dat ze ker niet in overeenstemming is met hun echte mogelijkhe den. Gent naderde tot 8-9 na 23' en ondanks men zowat alles probeerde om Robuco opnieuw op gang te brengen, bleef het vechten tegen de bierkaai. Met een 8-10 rust stand was mep nog lang niet gerust bij Robuco en terecht want het bleef vierkant draai en en de bezoekers hadden alle last om het aanklampen de Gent van zich af te hou den. gent bleef bestendig op één puntje hangen 14-15 na 4è' en 15-16 na 54', en geluk kig voor Buggenhout kon Asaert net voor het eindsi gnaal de voorsprong op twee doelpunten brengen (17-19). Robuco Buggenhout: Vermaesen, Janssens, Asaert 9, De Troch 2, Hertsens 1, D. Mannaert 3, Van Den Stock, F. Mannaert 1, Van Nuffel 2, Trienpont 1. EVA At. Temse - Koza Aalst: 14-21 Het werd een wedstrijd die een heel goed niveau haalde waarin Koza Aalst, tijdens het laatste kwartier, de thuis ploeg overmeesterde en met net duo D. Bayens - R. Van Herreweghe over de meest efficiënte afwerkers beschik te. Voornoemd duo maakte 16 van de 21 Aalsterse doel punten, maar dit werd toch in dc hand gewerkt door het feit dat een Teeggespeeld Temse tijdens de laatste vijftien mi nuten leeggespeeld was. De thuisploeg moest inderdaad het terrein op zonder Dirk en Peter Buytaert, P. Van Hou- weghen én ook Vercauteren en Hierbaut ontbraken om diverse redenen zodat de overblijvende spelers met moeite het eindsignaal haal den. Meteen werd de taak aanzienlijk vergemakkelijkt voor Aalst dat in de eerste helft geen afstand kon ne men. na 20' stonden de ploe gen nog gelijk, 7-7,5' later 8-8 maar aan de rust telden de Aalstenaars toch een 8-10 voorsprong. In de tweede helft hieldTemse nog een tie ntal minuten stand, maar moest daarna begeven onder de aanhoudende druk van de steeds maar sterker worden de Aalstenaars. Het werd 11- 15 na driekwart wedstrijd en eens deze kloof geslagen was het niet moeilijk meer voor Koza om via 13-1910' voor het einde naar een verdiende 14- 21 overwinning te stevenen. AL Temse: M. Van Buyten, E. Buytaert 8, Van Hoyweghen, A. Baeck, Milliau 1, De Clercq 3, Van Walle, De Schepper 1? Lyssens 1. Koza Aalst: P. Van Herreweghe, F. Van Herreweghe L De Gendt 2, .Van Nieuwenborgh, Dc Jaegher 1? Van Durnie, De Doncker, D. Bayens 6, Coor- eman 1? R. Van Herrewcgh 10. 2e nationale Brabo Denderbelle - Brasschaat: 12-15 H.K. Waasmunster - T.S.V. Eupen: 26-20 Er was nogal wat spanning bij HK Waasmunster in het vooruitzicht van hun debuut in 2e nationale. De tegen stander, TSV Eupen was in derdaad een zeer goede waardemeter want de jon gens uit de Oost-kantons worden terecht beschouwd als een der betere ploegen in de reeks. Bij het wedstnjdbe- gin leek de stress even de bo venhand te nemen bij HKW dat krampachtig ging spelen maar na een kwartier zag men dan het echte HKW aan het werk. Meteen bleek dat het kollektief sterke Waas munster ook in 2e nationale een vooraanstaande rol kan vervullen en dit moet een he le verademing zijn voor de supportersschare die en thousiast meeleefde. De vreugde na de overwinning was dan ook bijzonder groot en van de glunderende ge zichten kon men zo aflezen dat HKW weer paraat is om dit seizoen met een stunt uit te pakken. Individueel was doelman W. De Graeve ont egensprekelijk de meest op- lerkte HKW-speler maar is even duidelijk dat de inbreng van "veteraan" E. De Vlieger - zowaar terug op zijn linkerhoek - van on schatbare waarde blijft. Maar vooral de kollektieve presta tie van de ploeg waarin ieder een zijn medespeler een handje toesteekt is hoopge vend, ook al omdat Waas munster duidelijk over een ruime en goed uitgebalan ceerde spelerskern beschikt. Het werd dan ook een wed strijd van een zeer degelijk niveau die enkel naar het wedstrijdeinde ontsierd werd door de frustraties van de be zoekers die de nederlaag niet meer konden afwentelen. Hun houding werd dan ook prompt bestraft met twee rechtstreekse diskwalifika- ties, één rode kaart voor 3x2 minuten en ook de coach en een afgevaardigde gingen over hun toeren en kregen in die laatste 5' een rode kaart toegestoken. Maar ook in die heibel toonde HKW zich mentaal sterk en dat wil heel wat zeggen over de maturiteit van de teenagers" bij HKW. Het wedstrijdbegin verliep nochtans moeilijk voor dc thuisploeg. Krampachtig spelend en geremd door een attente bezoekende doelman raakte Waasmunster 1-4 ach ter na 7' en dit ondanks twee sublieme parades van doel man De Graeve. Maar naar gelang de tijd vorderde zag men HKW rustiger en met meer overleggaan spelen. De afwerking verliep zuiverder en via 4-6 na een kwartier ging het in één ruk naar 9-6 (22c min.) met treffers van Sanders, De Vlieger en een bijzonder efficiënte De Clercq. Roels vervulde met talent zijn moeilijke rol als spelverdeler en aan de rust leidde HKW steeds met 12-9. Onmiddellijk na de rust gaf Borgers een van zijn loeiers wegen samen met De Vlieger en een erg nuttige Dc Bode zorgde hij voor 18-13 na 40' wedstrijd. Luypaert verzette bergen werk in de verdediging maar de Pool Wociechowski hield Eupen in de wedstrijd. Het werd 18-15 en 21-18 maar dich ter waren de bezoekers nooit geraakt. Bij een 24-20 stand 5' voor het einde kreeg dc Poolse spelmaker terecht rood voor een 7-m worp recht in het gelaat van doelman De Graeve en nu gingen de pop pen aan het dansen. HKW Bleef echter rustig in die hek senketel en Van Damme en Luypaert zorgden nog voor een ruime 26-20 zege die heel wat perspektieven opent voor HK Waasmunster. HK Waasmunster: W. De Grae ve, Maes, Sanders 2, Dc Clercq 4, Luypaert 3, Leunis, Roels 1, De Vlieger 4, Bor gers 9, Van Damme 1, De Bo de 2, De Meerschman. Reserven: HK Wnasmun- ster-Eupen: 15-17 De "versterkte" kadettcn- ploeg van HKW deed het voortreffelijk tegen een ook al jeugdig Eupen. In de eerste 10 raakte dc thuisploeg 2-5 achter maar via 6-10 aan dc rust werd er in de tweede helft aan de achterstand ge knaagd met een 15-17 eindre sultaat. HK Waasmunster: Maes, De Graeve, De Meerschman 2, Vermeulen 4, Desseaux 2, T. De Graeve 2, Berckmoes 3, Mocstcr- mans 1, Ternest 1, Van Mele, G. Loier, K. Loier. Eva Tegen een stevig Brasschaat dat overeen outstanding spe lende doelman beschikte, leed Brabo zijn eerste neder laag. In feite waren de ploe gen sterk aan elkaar gewaagd maar de wedstrijd kantelde in het voordeel van de bezoe kers-ook al omdat Dender belle de geschapen kansen niet kon afronden. Brabo was nochtans goed uit de start blokken gekomen en met treffers van P. de Smedt, J. Walraevens en E. Van Keer leidde de ploeg van trainer M. De Proft met 3-1 na 10'. Brabo, erg goed verdedi gend, kon het aanvallend echter niet afmaken en ook een pak onkans belette hen de voorsprong uit te diepen. Zo bleef net 5-4 na 22' en aan de rust was brasschaat erin geslaagd een voor hen erg ge vleide 6-6 stand op het bord te krijgen. Ook in het eerste kwartier van de tweede helft bleef Denderbelle het wed- strijdgebeuren dirigeren maar Brasschaat gaf geen krimp en wat kon, gevreesd worden tussen de 46e en 52e minuut. Brabo had de kansen niet benut en van 10-9 gingen de bezoekers naar een 10-13 stand. Meteen was de wed strijd definitief georiënteerd en Denderbelle kon de opge lopen schade niet meer weg werken. Zou het dan toch waar zijn dat Brabo dat tik keltje trefkracht ontbreekt om naar de 'kop' van het klas sement te mikken? Brabo Denderbelle: Van Rossem, Uyttersprot, P. Vermeir 1, Van Keer 4, P. De Smedt 2, Van Der Jeught, Dan. Van Goethem, Dirk Van Goethem 1? Van Den Abbeel 1? J. Walraevens 2, B. Walraevens 1, R. Van Keer. EVA 2' afdeling Gent-Robuco Buggenhout: 13-10 Trainer De Vuyst begrijpt het zelf niet helemaal, tegen Gent wil het nooit lukken voor zijn ploeg en net als tijdens de vorige wedstrij den bleef Robuco ook nu duide lijk onder zijn mogelijkheden. Gent trad nochtans niet met zijn sterkste opstelling aan maar vanaf dc eerste minuten werd Robuco niettemin op achterstand ge plaatst. De wedstrijd verliep wel iswaar gelijkopgaand maar Robu co bleef bestendig op één doel punt 'hangen'. Zo werd het 4-3 na een kwartier spelen en het was net voor de rust dat dc thuisploeg het verschil kon opdrijven tot drie doelpunten. Rust: 8-5. Robuco slaagde er ook na de rust niet in op gelijke hoogte te gera ken met een nochtans niet zo sterk Gent. Enkel L. Caluwacrts kon echt voor enig doelgevaar zorgen, maar dc drie doelpunten verschil bleven ook nog na 45' op het scorebord (11-8). Ook in het eind resultaat bleef dezelfde kloof op het bord na een wedstrijd waarin Robuco Buggenhout te veel doel kansen de nek had omgewrongen. Robuco Buggenhout: Versehue- rcn. Dc Troch. Mathijs. Coore- man. Van Malderen 2. Herman. Ilse Caluwacrts I. Lieve Calu wacrts 5. De Frcyne 1. De Schrij ver I. F.VA. Peer-Squadra Femina Lebbeke: 10-12 Ajax Lebbeke - J.S. Herstal: 29-22 Met het bezoek van het toch wel bescheiden JS Herstal "zat" Ajax goed om zonder veel problemen het seizoen in te zetten met een zege. Het mocht ook wel want trainer Multael kon geen beroep doen op het gekwetste duo Verlinden-Van Biesen en met de afgeslankte spelers- kern waarover Ajax dit sei zoen beschikt moest in moei lijke omstandigheden "ge werkt" worden. Maar Ajax toonde zich vooral technisch de betere ploeg en B. Van Ransbeeck, geholpen door de zwakke prestatie van de bezoekende doelman, scoor de vooral in de eerste helft als hij het wou. Het werd dan ook niet direkt een spette rende wedstrijd maar de toe schouwers konden zich be slist opwarmen aan de hoogstandjes van het duo De Man-De Proft en Herstal bleef enkel een tijdje in de wedstrijd omdat doelman D. De Bruyn ook duidelijk niet zijn beste dag kende. Met twee treffers van een oppor tune Van Ransbeeck leidde Ajax onmiddellijk maar aan gezien de verdediging in die beginperiode nogal wat in de fout ging kon Herstal tot het kwartier de leiding overne men (5-7). Van Ransbeeck en De Man zorgden er dan voor dat Lebbeke het kom- mando overnam en na 20' leidde Ajax met 8-7 en vanaf dan bleef Herstal op achter volgen aangewezen. Ajax be reikte de rust met een 13-11 voorsprong. Onmiddellijk na de rust zorgden De Man en Dc Proft voor 15-11 en enkel omdat de Ajax defensie nogal nonchalant akteerde konden de bezoekers nog een tijdje aanklampen (17-15 na 40 Iets minder dan 10' voor het einde had De Ridder de voorsprong tot 24-19 opge dreven en als een hard werk ende Vlassenroot na 56' voor 26-19 zorgde stonden de 7 doelpunten voorsprong op het scorebord. Ajax ging dan zijn technische vaardigheid onderstrepen met o.a. een "Vliegende Hollander" tus sen het duo De Proft-De Man en Ajax strandde op am per één doelpuntjc van de wenkende "dertiger". Na dc wedstrijd konstateerde trai ner-coach enkele zeer posi tieve punten zoals de 29 ge scoorde doelpunten maar merkte tevens op dat de ploeg nog moet groeien om dat de voorbereiding niet he lemaal verlopen was zoals ge pland. In ieder geval de Aiax supporters waren tevreden zodat kan gezegd worden dat de kompetitiestart niet werd gemist. Ajax Lebbeke: Dc Bruyn, Van Bosbcke, Dc Ridder 5, De Man 7, De Proft 3, Cleymans, St. Vlassenroot 1, Van Ransbeeck 8, M. Vlas senroot, Maesschalck, Chris- tiaens 5, Bosman. Reserven: .Ajax Lebbeke-J.S. Herstal: 10-9 Dc beloften van Ajax werden op een 1-4 achterstand ge plaatst na 18' maar milderden tot 4-5 aan de rust. Met nog 6' te spelen was Ajax via 5-6 op een 8-6 voorsprong geraakt en Lebbeke liet dc zege niet meer ontglippen. Ajax Lebbeke: Van Bosbeke, Dc Brandt. De Bruyn, Maes- schalk 3, N. De Decker 1, G. Dc Decker, Heyvaert 1, M. Vlassenroot 2, De Flauwere 1, Van Den Borrc 2, B. Dc Lathouwer. Eva In het Limburgse Peer speelde Squadra Lebbeke een opmerkelij ke wedstrijd. De ploeg loonde zich erg gemotiveerd en speelde bijzonder gedisciplineerd. Het re sultaat liet niet op zich wachten, want een knappe zege was de beloning Dc ploeg speelde aan vallend opvallend collectief en in verdediging kon trainer-coach D'Hanis rekenen op een attente keeper Ouarin. en een sterk spe lende Steppé. Iedereen werkte voor iedereen en na 16' leidde Squadra met 1-3. Even werd het moeilijker als enkele kansen wer den gemist en hiervan kon Peer gebruik* maken om via 3-3 na 21' aan dc rust te leiden met 5-4. Maar Squadra pakte collectief sterk uit na dc rust en Peer werd duidelijk in de problemen ge bracht Na 45' leidde Lebbeke met 8-1(1 en deze twee punten voorsprong behield Squadra tot het eindsignaal. Squadra Femina Lebbeke: Oua rin. Van Boven 4. Bijl 4. Steppé 2. Van den Broeck. Van llove. Coorcman. Bostcels. Guns 2. EVA Dameshandbal - I' nationale Handbal. Jurgen Van Hille lokerenmist hier de kans om via een strafworp gelijk te stellen tegen Meiveren (polo) Robuco Buggenhout 2 31 Woluwé 17 Robuco met een stel jeugds pelers, geleid door H. Tncn- pont haalde een ruime over winning tegen een eerder ontgoochelend Woluwc. Aan dc rust leidde Robuco met 10-6 en in dc tweede helft bouwde Buggenhout zijn voorsprong rustig verder uit. P. Mannaert zorgde voor heel wat mooie treffers en doelman Dc Schaepdrijvcr toonde zich bijzonder attent. Brabo Denderbelle 210 Roeselare 27 Tegen het wellicht ongen aakbare Roeselare heeft het jonge Brabo zich nog degelijk verdedigd. Dc omstandighe den waren niet helemaal op timaal aangezien de dag voor enkelen onder hen reeds zeer vroeg begonnen was i.v.m. dc 'dauw-trip' in de St. Maar- tensgemeente en vooral in de eerste helft was dit merkbaar; rust 6-17. Ook in de tweede helft kende brabo nog onge woon veel balverlies met een 10-27 eindresultaat, tot ge volg. Brabo Denderbelle: Dan. Van Goethem, De Man, Van Der Poten, Y. Goeman I, Ottoy 1, Pat. De Smedt, D. Uyttersprot 4, Van Bosbcke 1, Robbrccht, R. Van Keer 2, De Flauwere I, Dc Cock. EVA Nopri Lebbeke - Hechtel: 19-15 Het ziet er naar uit dat Nopri Lebbeke toch nog in staat moei geacht worden sportief een dege lijk seizoen te lukken. Zaterdag tegen Hechtel vlotte het bijzonder goed ondanks het feit dal dc ge kwetsten Terroir en De Ryekc nog lane niet spcclklaar zijn en ook J. Van Boxelaer er niet bij was. Maar toch lijken alle donke re wolken nog niet opgelost aan gezien voorzitter Gysscls met zijn ontslag dreigt als de speelsters hun verplichtingen tegenover de club niet nakomen. Na de gelukte wed strijd tegen Hechtel werd er weer heel wat uitgepraat en mits langs beide kanten wat water in de wijn te doen is hel beslist mogeli jk dat Nopri het vervolg van de kompeti tie zich zal kunnen concentreren op het sportief gebeuren. Zo is het niet uitgesloten dat Nopri nog ver sterking van over tie taalgrens aantrekt zodat trainer B. Van Ransbeeck wellicht zijn kern kan verbreden. Tegen Hechtel vlotte het zoals gezegd bijzonder goed. Vooral in de eerste helft toonde Nopri zich duidelijk sterker dan de bezoekers. Via 4-2 na 8' leidde dc thuisploeg met 10-5 5' voor de rust en de eerste 30" werden afge sloten met een 11-7 score. In het eerste kwartier van de tweede helft kreeg de thuisploeg hel wel wat moeilijker om het niet afge vende Hechtel van zich af te hou den. Via 14-11 werd het zelfs 14- 13 maar een efficiënt afwerkende Segcrs kon het gevaar afweren. Zij maakte er 15-13 van in de 45' minuut en Nopn werd opnieuw de dominerende ploeg. Het ging zo naar 18-14 en meteen was de ruim verdiende zege een feit. Nopri Lebbeke: Van Langenhove. Blcyacrt 3. Van Handenhove 3. Anne 3. De C'roock I. Hermans 3. Segersb. G. Lisscns. Walraevens. A De Smedt, EVA

De Voorpost | 1989 | | pagina 41