Quiévrain in Waas en Dender Noyon in Waas en Dender VAN W1NCKEL-VAN HERRËWEGHE, FRANCOIS DE SCHRIJVE] DUIVENSPORT Duivenmaatschappij De Snelle Vlucht Stekene Jozef Bussens en Karei Reyntjens bij Vrede Best te Bazel 22 - 26.5.1989 - De Voorpost Constant Van den Nest, Basiel Poppe, Roland Dubois, Antoine De Smet, Roger Van Garsse, Maurits Kusse In het Verbond Moerzeke-St. Gillis-Baasrode-Lebbeke-Op- dorp werd de vlucht bij de oude duiven gewonnen door Constant Van den Est voor Franky Peleman, Francois Kinders, Louis Geernaert. Xaverius Jacobs, Joseph De Cuyper, Marcel Muys, Syl- vain Verstraeten. De melker in de kijker was Frans Spies- sens met de 9e, 10e en 12e en de eerste serie. De tweede werd aan de 38e prijs gewon nen door Roger Everaert. Aan de 79e prijs was Xaverius Jacobs goed voor de eerste serie van drie aangeduid. En William Saey zette aan de 97e prijs zijn vier duiven op de uitslag en dat betekende de eerste van vier aangeduid. Raymond Hermans scoorde bij de jaarlingen het hoogst met de le en 7e prijs en de eerste serie, en daarboven aan de 87e prijs de eerste serie van vier aangeduid. Vroege duiven voor Spano- ghe en zn, Sylvain Verstrae ten, Louis Van Vossel, Frans Pauwels, Jozef Van Damme, Jan Mannaert, Franky Pele man, Van Ransbeeck en zn. Met de 18e en 19e prijs won Pierre D'Hollander de tweede serie. Aan de 50e prijs was Louis Van Vossel goed voor de eerste serie van drie aange duid. In het Verbond Appels-Den- dermonde-Zele won Basiel Poppe de vlucht voor Petrus Seymortier (2e en 7e), Leon Seymortier, Cyriel Van He- cke, Marcel De Schoemae- cker, Julien Cools, Eddy De Maesschalck, Richard IJdens. Een sterk resultaat voor Al- bert De Wandel met de 6e, 15e, 19e en 20e en met zijn vier eerst afgegeven waren het de beste series. Petrus Seymortier die aan de 44e prijs vijf duiven van de zes klokte kreeg ook nog zijn deel. David Arbijn was de nummer één bij de jaarlingen voor Francois Kinders en Luc De Maesschalck. Een goede prestatie voor Marcel Van den Bergen met de 4e, 5e en 17e prijs en de eerste serie van drie. Petrys Seymortier met de 7e, 9e, 13e won de Duivensport. Je/ken De Schouwer op de uitkijk aan zijn perfekte hokinstallatie in de Stationsstraat te Buggenhout, waar hij knappe resultaten haalt uit Noyon (gvw) eerste serie van twee aange duid. Vroege duiven voor Ed dy Reyniers, Willy Chris- tiaans, Julien Cool. Goed van Baert-Michiels met de 11e, 14e en 15e prijs. In het Verbond Sinaai-Waas- munster-St. Niklaas klokte Antoine De Smet de hoofd prijs. Johan Van de Putte zet te een sterke prestatie neer met 2e, 5e, 12e. Vroege dui ven voor Frans en zn Smet, Albert Maes, Hugo Van den Bossche (6e en 10e), Saerens- Van Riet, Jozef De Weirdt, Alfons Poppe. Te Lokeren-Zeveneken was Leonce Haemerlinck de uit blinker te beginnen met de eerste prijs en aan de 39e prijs zijn vier duiven op de uitslag. Vroege duiven op de hokken van mevrouw Lucien Claeys, Patrick Goossens, Philips en zn (4e en 6e), Gebr. Van Hille, Leon Plaetinck, Roger en zn Serraes, Pol De Maes schalck. Met de le en 3e prijs op de uitslag bij de jaarlingen scheerde Georges Smet met twee ingekorfde duiven hoge toppen. Vroege duiven voor Roger De Meester, Robert D'Hert, Leon De Landtsheer, Robert Rogiers, Victor Van Puyenbroeck, Herman Plae tinck, Camiel en Zn Dhoog- he, Georges Rogiers. Te Zele-Huivelde stond er geen maat op de kolonie van Roger Van Garsse. De le prijs bij de oude duiven en een hoog prijzenpercentage en een zeer groot overwicht bij de jaarlingen met de le, 7e en 8e prijs en zijn drie eerst afgegeven duiven. De eerste serie en ook de fietsserie van drie aangeduid. Vroege dui ven voor Tony Melis, die met de 2e prijs begon maar 6 op 7 klokte en verder Georges Van de Wiele, Verbraecken-Bau- wens, Willy Geltmeyer, Droeshout-Van Brussel, Ai- me Fiers, Gebr. Van Laere. In de St. Niklase Verbroede ring klokte Maurits Kusse de hoofdprijs bij de oude duiven voor Leon Fierens, Vereec- ken en zonen (3e, 6e, 8e, 10e), Jozef en zn Schelfout, Freddy Delacourt, Willy Van Puyvelde. Jozef en zn Schel fout wonnen bij de jaarlingen voor Rudolf Adriaenssens, Omer Stuer, Freddy Brok ken, Freddy Delacourt, Klus- kens en zn, Vereecken en zo nen, Victor Van Namen, Maurits Kusse. Bij de duivin- nen won Rudolf Adriaens sens, Freddy Brokken, Fred dy Delacourt, Vereecken en zn, Eduard Van de Vijver (5e en 7e), Victor Van Namen, Albert Van Mieghem. Te Buggenhout-Lebbeke haal de Roland Dubois het bij de oude duiven voor Roger Mes- kens, Albert Callaert, Jozef De Schouwer, Omer De Mae- seneer, Alois Weymans. Obus-Vergauwen met de 5e en 7e prijs speelden goed. Dat ook veteraan Petrus Brugge- man met de 9e en 10e prijs en de eerste bonserie. Pierre Van Ransbeek en Jozef De Schouwer namen ook hun deel van de seriekoek. De jaarlingenvlucht ging naar Gauchez-Van Damme voor Obys-Vergauwen, Jozef Van den Broeck, Maurice Hals, Raphael Bijl, Jozef Debbaut, Kamiel Van Herreweghen, Eduard Temmerman. Een knalresultaat voor Roger Meskens met de 4e, 7e en 15e en de eerste bonserie. Jonge 295 1. Daelman Herman 1276.86, 2. Cappaert Remy, 3. Van Boxlaer Hector, 4. Waumans Roger, 5. Cappaert Remy, 6. Van Gysel Freddy, 7. D'Hooghe Roger, 8. Baert Rudy, 9. Rotthier Walter, 10. Waumans Roger 1235.50 Duivinnen: 38 1. Verlackt-Van Aerde, 1270.89, 2. Thuy Albert, 3. Verlackt-Van Aerde, 4. V.D. Steichel Andre, 5-6, V.D. Velde Cyriel, 7. Thuy Albert, 8. Martens Alois, 982.94 Noyon Oude 86 1. De Boeye Jozef 1105 m., 2. De Boeye J., 3. Mels Gebrs., 4. Janssens Lucien, 5. V.D. Linden Norbert, 6. Van Dor- selaer Julien, 7. Kiekeman Alfons, 8. Janssens Lucien, 9. Kiekeman Alfons, 10. Ver- cauteren Roger. Jaarlingen: 72 1. Janssens Lucien, 2. Ver- cauteren Roger, 3. De Boeye Jozef, 4. Mels Gebrs., 5. Ver- haeghen Gilbert, 6. Van Goe them Lucien, 7. Mels Gebrs., Duivensport. Eddy Van de Velde won met een jaarling bijI A Yfrha.Cge" de oude duiven uit Quiévrain (gvw) V.D. Hoecke Raymond. 5 Quiévrain Oude: 109 1. Neve Jozef, 1264.84, 2. Vereecken Marcel, 3. Ver- cauteren Hubert, 4. De Win- ne Omer, 5. Cappaert Remy, 6. Merckx Gebrs., 7. Itterbe- ke en zoon, 8. Boel August, 9. Van Hove en zoon, 10. Merckx Gebrs. 1252.97 Jaarse: 110 1. V. Puyenbroek Walter 1286.68, 2. Martens Paul (N), 3. Vercauteren Hubert, 4. V. Raemdonck Pierre, 5. Van Himste Marcel, 6. Verlackt- Van Aerde, 7. Maras Lydia, 8. Cappaert Remy, 9. De Winne Omer, 10. D'Hollan der André 1261.18 Oude: 181 1. V. Vlierberghe Pierre 1260.44, 2. De Bruyne Ro bert, 3. Vercauteren Hubert, 4. De Bruyne Robert, 5. De Saegher Albert, 6. Van Tricht Johan, 7. Verschelden Cyriel, 8. Itterbeke en zoon, 9. Ver eecken Marcel, 10. Pieters Albert 1201.16 Jaarse: 185 1. V. Dorsselaer Julien 1219.63, 2. De Saegher Al bert, 3. Meessens Albert, 4. V. Dorsselaer Julien, 5. De Moor Theo, 6. Thuy Albert, 7. Mels Gebrs., 8. David Re ne, 9. Verschueren Jozef, 10. Itterbeke en zoon 1192.39 Dourdan In het DENDER-DURME- SCHELDEVERBOND wa ren het Francois De Schrijver met de le en 6e en Jean Halans met de 3e en 5e die een stokje in de wielen van de Zeelse suprematie. Paul Pop pe en André Van Hecke ga ven de richting aan. Aan de 7e prijs won Jean Stockman de mieze tot 1000. Daartussen zaten nog Andre Coppieters en Roger Merckx en won Ju lien Raemdonck aan de 10e prijs de tweede mieze tot 1000. Georges De Wilde won heel wat series aan de 23e prijs. In de reeks jaarlingen was het Rene Verbeke die won voor Andre Van Hecke, Raf Luyckx, Patrick Annaert, Jean Halans en Emiel Ple- tinck. De jaarlingen crack is en blijft Julien Raemdonck nu met de 6e, 8e, 11e, 18e als vroegste meldingen en daar tussen de mieze tot 500 en de series. Raf Luyckx nu vanuit Gilbert Temmerman, Frans Van den Abbeele, Desiré Van den Abbeele, Leon Mathijs, Petrus Heyrman, Jozef Debbaut, Emiel De Brandt, Wilfried Vermeulen Hugo Van den, Bossche, Roger De Pauw, Adolf Heirweg, Hubert Temmerman, Franky Pele man, Louis Van Vossel, Gilbert De Witte, Eddy Van de Velde, Bernard De Jonghe In De Eendracht te Harnme- St. Anna zorgde Gilbert Tem merman bij de oude duiven voor de eerste prijs. Zijn broer Hubert, die een formi dabele zondag kende, was met de 2e, 7e, 11e en 13e goed voor het grootste deel van de prijzentafel. Vroege duiven voor Andre Ost, Ro ger De Poorter, Robby Van Uytfanghe, Paul Van Puyen broeck, Alfred Verschelden en Lucien Lauwaert. In de reeks jaarlingen de overwin ning voor Andre Ost voor Eduard Peelman. De hoofd rol ging naar Robby Van Uyt fanghe met de 3e, 4e, 6e, 9e, 10e. Vroege duiven voor Al fred Verschelden, Hubert Temmerman, Lucien Lau waert. Te Lebbeke Dorp ging de snelste duif binnen bij Jozef De Nul. Paul Van Nieuwen- hove maakte met drie vroege duiven een goede beurt: 2e, 4e, 11e en klokte aan de 49e reeds 7 prijzen van 8 duiven. Francois Vermeiren blijft het goed doen met de 5e en 15e prijs als vroegste aangiften maar toch weer de eerste se rie. Kopduiven voor Frans Van den Abbeele, Jozef Van de Vondel, Pieter Vasseur, Louis Aeyels, Florent Van den Eede. In de jaarlingen de le en 5e prijs voor Frans Van den Abbeele en in de toptien ook nog Georges Verheyen (2e en 6e), Louis Aeyels, Etienne Van den Broeck, Jo zef Van de Vondel, Paul Van Nieuwenhove, Jean Oste, Adolf Aeyels. Op de piepers van Frans Van den Abbeele stond geen maat met de le, 2e, 3e, T, 13e, 22e, 24e als vroegste aangiften. Vroege juniores voor Francis Van Herreweghen, Jozef Buys, Emiel Van Biesen, Florent Van den Eede, Frans Buslot en Richard De Feyter. Te Lebbeke Verbroedering stond Desiré Van den Abbee le op de eerste rij bij de oude duiven. Elkeen keek nochtans het meest naar de kollektief sterke prestatie van Roger Meskens uit Buggenhout, die met de 2e, 4e, 7e en 9e zijn vier ingekorfde duiven in de toptien plaatste en meteen de twee eerste bonseries won. Firmin Van de Plas, goed voor de eerste, zetnummer, Jozef Philips, Jozef Van Belle (6e en 10e), Jan Heirbaut stonden ook vroeg geklas seerd. Frits Buys schreef de jaarlingenvlucht op zijn pal mares voor Jozef Van Belle, Maurits Spruyt (3e en 13e en eerste serie), Pierre Van Nieuwenhuyze, Petrus Van Neyghem, Raf Bijl, Rene Van Lierop, Jozef Philips, Firmin Van de Plas, Jozef Elskens, Jan Heirbaut. Een zege bij de piepers ging naar Frederik Verdonck voor Damiaan Van den Broeck, Patrick Cooreman, M. en zn Van Heyghem, Achiel Ver- meir (5e, 7e, 12e), Philbert De Leeuw (6e en 10e), Jozef Leeman (8e en 9e). Te Denderbelle de le, 2e, 5e prijs voor Arthur Hofman en vroege duiven voor Rene en zn De Man, Louis Mannaert, Jozef Van Haver. In de jaar lingen de le en 2e prijs voor Rene De Man en verder Jozef Boelens, Alfons Van den Broeck. De jonge duiven con cours werd gewonnen door Leon Mathijs voor Karei Hendrickx (2e, 8e, 9e), Jean Baekens (3e, 5e, 10e), Rene en zn De Man. Te Melsele werd op 14 mei de vlucht bij de oude duiven ge wonnen door Roger D'hooge voor Armand Vergauwen, Jo- nore Paternoster (3e en 9e), Petrus Heyrman, Leopold Van Goethem, Kurt Van Os- selaer, Marcel Schollaert, Willy Heyrman, Armand Van Hoorick. Bij de jaarlingen de le en 4e voor Armand Ver gauwen en verder vroege dui ven voor Freddy Engels, Andre Van Goethem, Marcel Schollaert, Louis Van Raem donck, Roger D'Hooghe, Franky Quintelier, Alfons Devogel en Jozef De Clercq. In de reeks piepers was Louis Janssens de uitblinker met de le, 7e, 11e. Vroege prijzen voor Andre Van Goethem, G. en zn De Block, Rene Van der Aa, Hector Van den Branden, Freddy Engels, Omer Segers, L. en zn D'Hooghe en Marcel De Sorte. Op de 21 mei vlucht was Pe trus Heyrman de uitblinker met de le bij de oude duiven, de 2e bij de jaarlingen en de le bij de jonge duiven en dat met drie verschillende duiven, betekent een hok van kwali teit. Vroege oude duiven op de hokken van Lucien Proost, Rene Van den Broeck, Albert Maes, Jerome De Bauw, Trogh-Weeks, Edmond Van Nieuwenhove, Luc Van Ber gen, Honore Paternoster en Kurt Van Osselaer. De jaar lingen top zag er als volgt uit: Armand Vergauwen, Petrus Heyrman, Rene Van den Broeck, Lud. Van Campen, Leopold Van Goethem, Ro bert Verhelst, Honore Pater noster, Gustaaf Martens en Marcel Schollaert. Na win naar Heyrman volgden bij de piepers Rene Van den Broeck, Roger D'hooghe, Oscar Peeters, G. en zn De Block (5e en 6e), Franky Quintelier en L. en zn D'hooghe. In Groot-Dendermonde zaten er reeds 962 piepers in de Belsele klokte vroege duiven met de 3e, 9e, 13e komt op nieuw op de proppen. In de ST. NIKLASE VER BROEDERING won de Zeelse tandem Van Winckel - Van Herreweghe de vlucht bij de oude duiven. Ook hier Ze- Ie boven want met de 2e en 9e scoorde Jan Schatteman hoog. Vroege duiven voor Coppens-De-Schepper, Ali- door Plaquet, Mare Tinck, Antheunis Van Goethem, Andre Schepens, Arsene De Smedt. Met de 8e, en 15e wonnen Raes en zoon de bes te series. Aan de 11e prijs klokte Omer Bogaert de zet nummer 16. Bij de jaarlingen waren het Raes en zoon die de uitblin kers waren met de le en 11e prijs als vroegste aangiften. Sterke resultaten voor Freddy Poppe, Norbert Van der Lin den, Danny Genbrugge, Lu cien Stevelinck (5e en 6e) Frank Roels, Gilbert Van Miegroet, Marc De Cock, Astere Hamerlinck. In de reeks duivinnen was het Dan ny Gentbrugge die won met er bovenop nog de 11e prijs. Met de 4e en 8e klokten ook Raes en zoon twee duiven in de eerste tien. Vroege duiven voor Gilbert Van Miegroet, Marc Decock, Rene David, Hugo Van Acker, Georges Rogiers, Arsene Desmedt en Jean Haentjes. Bij de duivenmaatschappij «Vrede Best» te Bazel waren voor de Quiévrainvlucht van vorige zondag bijna 500 dui ven. Jozef Bussens lukte er een dubbelslag want hij klok te de snelste duif bij de oude duiven en bij de jaarlingen. Bij de jonge duiven had de Kruibekenaar Karei Reynt jens de snelste duiven want hij pakte de nummers één en twee. De uitslagen: 91 oude 1. Jozef Bussens (1269 m.), 2. Karei Reyntjens, 3. Jozetl Bussens, 4. Truyman-De Pre-I ter, 5. Louis De KeersmaM ker, 6. Louis De Keersmaej ker, 7. Armand Derveaux, 81 9. Jozef Busschart, 10. Am« dé Brijs. 118 jaarlingen 1. Jozef Bussens (1238 m), 2.' Karei Reyntjens, 3. Vergau-, wen-De Jonghe, 4. Karei Huyghe, 5. Robert Maris, 6, Jozef Bussens, 7. Jozef Bus- schaert, 8. Jozef Busschaert, manden en de snelste duif hieruit kwam van het hok Jo zef Debbaut uit Baasrode. Fe lix De Troch begon met de 2e prijs en won aan de 33e prijs de eerste bonserie. Vroege jonge duiven voor Roger De Clercq, Dirk Huyck (4e en 6e), Van Damme en zn, Alexis Veranneman, Alfons Burm, Cyriel Abbeloos, Francois De Smedt (10e en 11e). Emiel De Brandt mikte in de roos bij de oude duiven voor Louis Van de Wiele, die met de 2e en 11e prijs de eerste bonserie achter zijn naam schreef. Een plaats op het podium voor Jozef Baeck. Jan Verberckmoes was aan de 4e prijs eens te meer de winnaar van de mieze tot 1000. Vroege duiven voor Frans Spiessens (5e en 10e), Antoine Wie- rinck, gebroeders Van Weyenbergh, Van Keer-Er- pels, A. en C. De Brabander, Leopold De Ridder won aan de 64e prijs de eerste serie drie aangeduid. Andre De Waele klokte de snelste jaar duif voor de gebr. Van Weyenbergh. Met de 3e en 4e prijs won Jozef Debbaut de eerste bonserie, Kopduiven op de hokken van Karei Ost. Louis Van de Wielle, Van Extergem en zn, Jozef Tac- kaert (8e en 11e), Julien Cool, Clement Blindeman. De eerste serie van drie voor Verheyen en zoon. In De Zwaluw te Sinaai scoor de Wilfried Vermeulen het hoogste bij de jonge duiven. Hij kreeg het meest tegen stand van Gary Pletinck. Hu- go Pieters (3e en 7e), J. Van Osselaer, Johan Van de Put te, Michel Poppe, Gustaaf Pa rijs, Roger Vispoel, Roger Blommaert en Roger Schel- faut. Hugo Van den Bossche stond op kop bij de oude duiven voor Van Roeyens-Van Lijse- betten (2e en 9e), Michel Poppe, Roger Schelfaut, Ga ry Heuninckx, Gerard Lau- reys, Jozef De Cock, Patrick Annaert, Wilfried Vermeu len. Bij de duivinnen de le en 9e voor Michel Poppe, de 2e, 12e en 13e voor Roger Vis poel en vroege prijzen bij Fr. en zn Smet, Alfons De Vlie ger, Michel D'Hooghe, Roger Vincke, Walter Vercauteren, Wilfried Vermeulen, Albert Maes. Roger Schelfaut mikte in de roos bij de jaarlingen maar Gustaaf Vaerendonck speelde sterk met de 2e, 3e, 5e, 7e, 10e, 11e, 14e, 42e, 44e, of 9 prijzen van 11 dui ven. Kopduiven voor Van Roeyen-Van Lijsebetten, Lu cien Meerechaert, Poppe- Raes (8e en 9e). Te Lokeren-Zeveneken klokte Roger De Pauw de le en 3e en 9e prijs en won daarmee het beste deel van de prijzen tafel. Vroege duiven voor Al- bert Noët, Etienne Van Kerckhove (4e en 7e), Rudy Buyst, Armand De Maes schalck, Raymond Macharis en Piet Mariman. De gedub belde jaarlingen van Roger De Pauw, die bij de oude sterk vlogen deden dit in ei gen kategorie uiteraard ook goed met de le, 3e, 8e en eveneens een mooi prijzen pakket. Vroege duiven voor Etienne Van Migerode, Pe trus Engels, Maurice Ver schueren, Van Kerckhove en zn, Remi Van Peteghem, Ru dy Buyst, Math. De Maes schalck. Bij de duivinnen won Remi De Cock voor Petrus Engels, Math. De Maes schalck, Gustaaf Van Rijcke- gem, Wim Van Kerckvoorde, Jozef Van Wachtebeke, Gil bert Waterschoot (7e en 9e), Etienne De Mulder en Willy Van de Velde. Te Zele-Huivelde klokte Adolf Heirweg de snelste jon ge duif voor Leopold Van Lembergen die met de 2e, 6e, 8e, 15e, 29e heel wat onaan- geduide series naar zich toe trok. Met de 3e en 4e prijs was Gilbert D'Heer goed in de top. Ook Hubert Temmer man kreeg zijn piepers goed naar huis met de 5e, 9e, 12e prijs. Gustaaf Baert (10e en 13e) en Jozef en zn Roels wonnen vroege prijzen. Bij de duivinnen de le, 3e en 7e prijs voor Danny Van Puyvelde en verder vooraan Henri De Ba cker, Irene Steeman, gebr. Van Laere, Gregoire Bock- landt (6e en 9e), Frans De Block. Bij de oude duiven een Temmerman recital: Gilbert Temmerman de le, 2e, 3e, 4e, 7e van 6 duiven. Koppen voor Hubert Temmerman, Danny Van Puyvelde, Alois Temmerman (8e en 10e), Ba cker. Bij de jaarlingen nam Hubert Temmerman de rol over van zijn broer met de le, 2e, 4e, 7e, 8e; 23e en 6 op 6. Vroege duiven voor Leopold Van Lembergen, Frans De Beule, Alfons Van Holewin- ckel (6e en 10e). Te Moerzeke De Verenigde Vrienden kwam Franky Pele man goed aan zijn trekken met de le, 5e, 14e, 18e, 21e, 23e, 24e, 32e als vroegste aan giften goed aan zijn trekken. Hetzelfde kan worden ge schreven van Louis Van Vos sel met 3e, 4e, 9e, 14e, 19e, 27e, 34e als vroegste meldin gen. Kopduiven voor Paul Peelman, Jozef Quintelier, Frank Van Haute, Benoit De Saeger en Theofiel De Maere. Paul Peelman won bij de oude duiven voor Willy Vercaute ren (2e en 4e), Thierens-Ost, William Van Driessche (5e en 7e en eerste bonserie), Ro bert Rogiers, Nestor Peel man. Bij de jaarlingen zette Louis Van Vossel een sterke prestatie neer met de le, 5e, 8e, 10e, 12e, 27e, 37e en 7 op 7. Vroege duiven ook voor Omer Van Riet, Leon De Clippeleir, Jean Van der Ke len, Petrus Berghmans, Wil liam Van Driessche, Norbert Thierens. Te Zele Eerlijk Duurt Langst zat Gilbert De Witte al in de kop met een ereprijs. Aimé Fiers begon met de 2e prijs en Duivensport. Adolf Heirweg op de eerste plaats met dt jonge duiven uit Quiévrain (gvw) aan de 21e prijs won hij de serie van vijf aangeduid. Georges Van den Abbeele 3e en 5e, Gaston en zn Snoeck 4e en 12e, Gilbert Van den Hof. Met de 7e, 10e en 11e had Gerard De Wandel een koppel volgers en hij won de eerste aangeduide series. Ed dy Van de Velde mikte in de roos bij de oude duiven voor Gerard De Wandel, Leon Seymortier, Raymond Goossens, Haentjes-Gijsens (5e en 14e en eerste serie), Kamiel Heirman, Francois De Brandt (7e en 9e), Firmin Rombout, Marcel De Schoe- maecker, Alois Seymortier had de snelste jaarduif voor Eddy Van de Velde, die met de 2e en 19e de eerste series won. Vroege duiven voor Ge rard De Wandel, William Verlaeckt, Raymond Goossens, Gilbert De Witte (6e en 7e), Paul Seymortier, Marcel De Schoemaecker, Mireille Neus. In de St. Niklase Verbroede ring een opgemerkt resultaat voor L. en zn De Dobbelaer met de le, 6e, 14e, 19e, 45 als vroegste duiven. Goede resul taten voor Omer Stuer met de 8e en 20e en een grote serie. Verder Benny Van Bogaert (3e en 9e), Ronny Vermeiren, Leon De Kraey, Roger Van! Hove, Freddy Van Acker, I Marcel De Blieck. De duivin-1 nenvlucht ging naar Samson j en zonen voor Ronny Ver-1 meiren, Omer Stuer (3e, 8e, 13e), Benny Van Bogaert, J Marcel De Blieck, Leon De I Kraey, Marcel Noens (7e, lie, 13e), Marcel De Corte, Eduard Van de Vijver. Sam son en zonen waren ook de snelste bij de jaarlingen voor Marcel De Blieck, Gilbert Kluskens, Gerard Scheers, Robert De Roeck (5e en 10e), Ronny Vermeiren. Marcel Smet, Placide Joris. Omer Stuer was ook in deze reeks de beste bij de series met de 11e en 16e prijs. Bernard De Jonghe klokte de snelste pieper van 948 kandi daten voor Van Bogaert, De Bakker die ze met de 2e, 6e, 12e, 18e als vroegste duiven goed naar huis kregen. Vroe ge jongen op de loper bij Leon De Kraey, Ronny Ver meiren, Francois Van Royen, Lucien Gucinckx, Marcel Smet, Albert Rozendom, Cy riel Van Daele, Andre Van Nieuwenhove, Wed. Medard Van der Vreken, Joris en zoon en Georges Van Over- meiren. BENO

De Voorpost | 1989 | | pagina 22