Quiévrain in Waas en Dender Noyon in Waas en Dender DUIVENSPORT Mare Verberckmoes in de Vierzontop Dubbelslag voor Louis De Keersmaeker bij Vrede Best in Bazel 28 - 2.6.1989 - De Voorpost Etienne Smet, Frans Buyse, Francois Vermeiren, Frans Cleemput, Philemond staes, Louis Van Raemdonck, Remi Sigin, Franky Peleman, Robby Van Uytfange, Van Laere gebroeders, Jozef Boelens, J. en A. Spitael, Vermeiren-Penneman, Victor Van Puyenbroeck. Duivensport. Gilbert De Witte haalde de eerste prijs bij "Eerlijk duurt Langst" te Zele (gvw) In De Reisduif Dendermonde was Mare Verberckmoes niet alleen een winnaar maar ook een uitblinker met drie duiven in de eerste tien: le, 6e, 8e en 7 prijzen van 8 duiven. Ge rard Roels legde beslag op de eerste accessiet. Met de 3e en 11e prijs deden Leon en Hu- bert De Corte een gouden zaak. 2 op 2 series en zetnum- mers. Leon en zn Bruylandt kwamen goed aan hun trek ken met de 4e prijs. Gaston Bettens korfde er vier in en hij zette ze alle vier aan de 71e prijs met de 5e en 7e prijs als vroegste aangiften. Etien ne Bovijn met de 9e, 10e en 12e kreeg ze goed naar huis. Gaston Bettens klokte de snelste jaarling. Een zeer ster ke prestatie van Gerard Roels met de 2e, 3e, 5e, 8e of 4 op 5. Ook broer Georges Roels kreeg ze met 6e, 10e en 11 of 3 op 3 goed naar huis. Vroege duiven voor Virgil De Com- mer, Albert Eeckhout, Julien Bauwens. In de Fondclub Lokeren valt de eerste duif op het hok van Hector Azaert. Aan de 2e prijs klokken Raoul en zoon Verstraeten reeds een duif tot duizend. Ze winnen drie dui ven in de eerste vijftien. Vroege duiven voor Francois Van Driessche, Missegers en zoon, Raf Thienpondt, Leon De Smet, Maurice Verschrae- gen, Adhemar Lerno en Nor- bert Dierickx. Bij de jaarlin gen de le en 6e voor Leon De Smet en verder vroege duiven voor Willy Thas, Omer Bog- haerts (5e, 7e, 8e, 10e), Willy Bruggeman (4e en 5e), Mar cel Pensaert klokte de snelste duivin voor Willy Bruggeman (2e en 3e), Marcel Deckx. BENO In Zele Eerlijk duurt langst werd de piepersvlucht gewon nen door Etienne Smet. die ook nog de 7e prijs won. Kop- duiven voor Alois Bracke, Gerard De Wandel (3* en 9C), Gilbert De Witte (4* en 8'), Gilbert De Block, Gilbert Van den Durpel, Aimé Fiers begon aan de 10* prijs en won 20 prijzen van 30 duiven. Aan de 16e prijs klokte Gerard De Wandel de eerste serie. Aan de 41' prijs was Gilbert De Witte al bij de pinken om de eerste serie van vijf onaange- duid achter zijn naam te schrijven. Bij de oude duiven won Gilbert De Witte de 1' en 7' prijs. Vroege duiven voor Paul Seymortier, Petrus Steeman, Leon Seymotier, Eddy Van de Velde, Jaak De Malsche, Gilbert Temmer man. Met de 3' en 5' prijs maakte Francois De Brandt een goede beurt met de eerste serie. Bij de jaarlingen deed Alois Seymortier het bijzon der goed met de 1' en 2' prijs en de eerste serie. Eddy Van de Velde profiteert van de forme met zijn jaarduif, die in eigen categorie op de derde plaats stond. Hubert Tem merman de 4% 8' en 9* deed het goed met vier getekende duiven. Vroege prijzen achter de namen van Gerard De Wandel (5* en 10*), Marcel De Schoemaecker, Paul Seymor tier, die aan de 27' prijs vier aangeduid won. Te Zele De Snelvliegers won Frans Buyse de vlucht en met de 8e prijs erbij kwam hij goed uit de bus met daarboven ook nog 5 op 6. Paul Dierickx- Visschers stond op de eerste ereplaats, won aan de 9' prijs de eerste serie en klokte 10 prijzen van 13 duiven. Vroege juniores op de plank bij Luc De Maesschalck, Maurits De Maesschalck, Leonard Mari- man, Jaak Dewilde, G. en A. De Maesschalck en Schiette- cat-Collewaert. André Van Puyenbroeck stond op kop bij de jaarlingen voor Pierre De- vijlder (2° en 8e), Jan Roels, Leonard Mariman, Karei De Coninck (5% 9*, 11'), Luc De Maesschalck (6' en 7'), G. en A. De Maesschalck. Frans Tackaert en zoon waren de winnaars bij de oude duiven voor Jan Roels, Willy De Maesschalck (3C en 6'), Bob De Brabander, Luc De Maes schalck, Vercauteren-Moe- renhout, Cyriel Van der Haeghen. Maurits De Maes schalck. Te Lebbeke Centrum ging de 1' prijs bij de jonge duiven naar Francois Vermeiren, die daarnaast ook nog 6' en 9* prijs als bijkomende en eerste meldingen klokte. Jozef Buys was de nummer twee. Frans Van den Abbeele zit op het goede spoor met de 3', 4' en 9* prijs. Emiel Van Biesen, Desire Heyvaert wa ren vroeg bij de zaak. Met de 10* en 15' prijs won Geert De Nul de eerste bonserie. Met een jaarduif gedubbeld was Emiel Meirte goed voor een dubbele eerste prijs. Bij de oude duiven was Francois Boeykens zijn felste belager. Paul Van Nieuwenhove is te rug als topper met de 3', 6C en 10° als vroegste aangiften en de eerste bonserie. Vroege duiven voor Frans Keppens, Frans Van den Abbeele, Goedgezelschap-Mannaert Jozef De Vlieger en Alfons Goossens. Na winnaar Meirte was Frans Van den Abbeele de uitblinker bij de jaarlingen met de 2% 3', 10s prijs. Ook hier opnieuw vroege duiven voor Paul Van Nieuwenhove met de 5e en 6C en de eerste bonserie. Goede resultaten voor Goedgezelschap-Man naert, Frannijois Philips (7C en 9*), Etienne Van den Broeck. Te Lebbeke Verbroedering ging de hoofdprijs in de cate gorie jonge duiven Frans Cleemput voor Frans de Wolf, Firmin Van de Plas (3' en 7'), Etienne De Proft, Au gust Van der Straeten, Jozef Tilburgh, Jozef Hofman, Gas- pard Van Haut, Philibert De Leeuw. De vroegste series voor Firmin Van de Plas en Jean Pierre Keymolen. Bij de oude duiven de 1% 6% 11* prijs voor Raf Bijl en heel wat seriegewin. Andere podium plaatsen voor Pierre Van Nieuwenhuyse met zijn dub bele jaarling en Desire Van den Abbeele. Firmin Van de Plas was met de 4' en 9* prijs goed voor de eerste bonserie. Vroege duiven op de hokken van Roger Meskens, Jozef Van Belle, Frans Vereecken, Jozef Leemans. Pierre Van Nieuwenhuyse liet met zijn crack alle concurrentie achter zich. Hij kreeg het meeste weerstand van Jozef Wauters, Jozef Tilburgh (3* en 12* en tweede serie), Raf Bijl, Jozef Uyttersprot, Jozef Van Belle, Edward Leunis, Petrus Van Firmin Van de Plas. Te Hamme Zogge speelde Philemond Staes zich in de kijker met zijn jonge duiven. Hij begon met de 1*, 2*, 9*, 13' als vroegste aangiften. Vroe ge duiven voor Emiel Verheg gen, Carlos De Schepper, Andre Coppieters, A. Van Hese, Rene Verbeke, L. Quintelier, Gebroeders Roels. Lepoutte-Smet speel de sterk met te beginnen met de 5', 21' en 22' van 683 duiven en de eerste aangedui de serie. Aan de 25' prijs wonnen Spanoghe en zoon de eerste serie van vijf onaange- duid. Petrus Bruggeman, David Arbijn, Erwin De Grauwe, André Schelkens, Verbraecken-Bauwens, Van Den Bossche en zoon, Herman Plaetinck Te Buggenhout-Lebbeke klok te Petrus Bruggeman de snel ste duif bij de oude duiven voor Obus-Vergauwen en Henri Van Hoorebeeck. (3e en 9e). De uitblinker was Ro ger Meskens die met de 4e, 5e, 7e, 19e prijs de twee eer ste bonseries pakte en ook de eerste serie van drie aange duid achter zijn naam schreef. Vroege duiven voor R. en zn De Man (6e en lie), René De Batselier en Marcel Jacobs. Van Henri en Louis Van Hoorebeeck klokten aan de 25e prijs hun vier ingekorfde duiven. Bij de jaarlingen was het de tandem Obus-Vergau- wen die niet alleen de winnaar maar ook de uitblinker was, met de le, 3e en 13e en de eerste series. Van Israel-Cop- pens, Henri Moyson. Gau- chez Van Damme. Adolf De Smet (6e en 10e), R. en zn De Man, Frans Vermeir, Alois Heymans waren bij de pinken. Te Berlare stond er geen maat op Erwin De Grauwe. Bij de oude duiven de le, 3e en 4e prijs of 3 op 3. Vroege duiven voor Spaerkeer-De Rop, Van Malderen-Merckx, Cesar Dauwe, Jean Vossel, Kamiel en zoon De Beule. Bij de jaarduiven de le en 7e prijs voor Erwin Degrauwe en kopduiven bij Remi Sigin, Cesar Dauwe, Eugeen De Vos, Spaekeer-De Rop, Ok- taaf Van Vossel (6e en 8e), Leopold Sacré en Van Mal deren-Merckx. Te Zele - Appels - Dender monde klokte David Arbijn de le en 10e prijs bij de oude duiven. Vroege prijzen voor De Maesschalck-Dhondt, Emiel Boffé, Jos D'Hollander met de 5e en 20e prijs de eerste serie, Luc De Maes schalck, Cesar Bosteels (7e en lie), Julien Cool. Petrus Sey mortier scoorde hoog met de 3e, 8e, 22e, 23e en de series van drie aangeduid. Basiel Poppe begon met de 19e prijs en aan de 60e prijs stonden zijn acht duiven op xe uitslag. Marcel Van den Ber gen won bij de jaarlingen voor De Maesschalck- Dhondt, Bart Michiels, Pierre Schiettecatte, Cesar Bosteels (5e en 8e), Richard LJdens, Julien Cools, Cyriel Van He- cke, Eddy Reyniers. Winnaar Marcel Van den Bergen won aan de l/4e prijs de eerste serie. Van drie en aan de 22e prijs de eerste van drie aange duid. Aan de 23e prijs klokte Cesar Bosteels zijn vier dui ven en dat betekende nog heel wat serieprijzen. In het Verbond Baasrode - Moerzeke - St. Gillis - Lebbe ke won de tandem Van Pelli- com-Havez de vlucht maar de uitblinker was Damiaan Van Keer met de 2e, 5e, 10e prijs en drie volgduiven die goed waren voor de eerste serie van twee en drie aangeduid. Syl- vain Verstraeten kreeg ook een ruim deel van de prijzen- koek met de 3e, 4e als vroeg ste prijzen en aan de 40e prij zen vijf van zijn zes duiven op de uitslag. Vroege duiven voor Frans Spiessens (6e, 16e, 18e), Louis Beernaert, Ivan Vermeulen, William Saey, Raymond Hermans, Guillau- me Verhelst. André Schel kens werd de laureaat bij de jaarlingen voor Sylvain Ver straeten, Maurits Peelman, Guillaume Verhelst, Ray mond Hermans (5e en lie) en eerste serie van twee aange duid), Edgard De Clercq, Ka- rel Piessens. Jozef Vergau- wen, Xaverius Jacobs, Van Ransbeecke en zoon. Aan de 15e prijs won Sylvain Ver straeten de tweede serie, en aan de 43e prijs de eerste van vier aangeduid. De eerste se rie van vier duiven ging aan de 52e prijs naar Jos De Boeck. Te Zele-Huivelde was het Ver braecken-Bauwens die met de le en 6e prijs ook de eerste serie won. Vroege duiven voor Gilbert Van den Hof, Gustaaf Van Holewinckel, Jozef Christiaens, Walter Haentjens, Tony Melis. Met de 7e, 13e, 14e won Theofiel Van Elsuweghe de fietsserie. Petrus De Bruyn won bij de duivinnen voor Gilbert Van den Hof 2e en 3e. De gebroe ders Van Laere stonden op kop bij de jaarlingen voor Schiettecat-Collewaert, Van den Branden-Blommaert, Van Doorslaer-Christiaens, Theofiel Van Elsuweghe (5e en 6e), Firmin Roels, Gilbert Van den Hof, Gustaaf Van Duivensport. Katleen Poppe uit Dendermonde is elke week van de partij in Quiévrain. Al negen jaar klaart ze de klus met plezier. Ze is van kindsbeen af vertrouwd met de sport. Vader Omer Poppe uit Schellebelle is trouwens een uitblinker (da) Heyghem en Maurits Spruyt. Bij de oude duiven presteerde Met de 5' en 11* prijs nog Adolf Heirweg sterk met de 1' maar eens de eerste serie voor en 7' prijs en de eerste zet- nummer en de eerste series. Goede uitslagen noteerden we voor Guillaume Verhelst, Philemond Staes (3*), William Saey, Jozef Vercammen (5* en 10*), G Steels, E. De Cock, Cyriel Verstuyft (11* en 13'). De jaarlingevlucht werd gedomineerd door Jozef Ver cammen met de 1', 10*, 14', 16', 31* van zes ingekorfde duiven. William Saey met de 2' was goed voor de eerste serie. Vroege duiven voor Adolf Heirweg, G. Steels, A. Verbrake, E. De Cock, Phile mond Staes. Te Melsele was het Louis Van Raemdonck die de snelste jonge duif klokte voor L. en zoon Dhooghe, Roger Dhooghe, Ludo Van Cam- pen, Omer Heerwegh, Roger Verhoeven, Louis Janssens, Rene-Van den Broeck. Een reeks vroege duiven voor G. en zoon De Block met de 9*. 10*, 11', 15', 16' prijs. René Van den Broeck blijft de eer ste prijzen opstapelen. Bij de oude deed hij dat voor Lucien Proost, René Smet, L. en zn. Dhooghe (4* en 6'), Edmond Van Nieuwenhove, Albert Maes, Willy Heyrman (8* en 11*), Luc Van Bergen. Een jaarling van René Van den Duivensport. Filemon Staes was in Hamme-Zogge de primus uit Quiévrain (gvw) Hollewinckel en Tony Melis. Met de lie en 15e prijs won nen De Corte en zoon de eerste serie. De fietsserie ging aan de 23e prijs naar Gilbert Van den Hof. In de St. Niklase Verbroede ring wonnen Van den Bos sche en zoon de vlucht bij de oude duiven voor Freddy De- lacourt, Leon De Kraey, Ver- Voor de Bazelse duivenmel ker Louis De Keersmaeker bracht het laatste mei-week einde sukses, want hij klokte de snelste duif vanuit Quié vrain bij de oude duiven en bij de jaarlingen. Bij de jonge duiven was een duif van het hok Truyman-De Preter de snelste van de 250 getekende jonge duiven bij de maat schappij Vrede Best te Bazel. Bij de jonge duiven speelde Roger Van Buynder zich in de kijker want hij pakte in een tijdspanne van ruim 12 minu ten maar liefst 20 duiven. Ro ger korfde voor die Quié- vrainvlucht maar liefst 28 jon ge duiven in, zodat toch ruim 2 op 3 duiven van Roger een prijs behaalden. De 93 oude 1. Louis De Keersmaeker (1243 m.), 2. Jozef Bussens, 3. Louis Truyman, 4. Louis De Keersmaeker, 5. Truy- man-De Preter. 120 jaarlingen: 1. Louis De Keersmaeker (1232 m.), 2. Jozef Bussens, 3. Karei Reyntjens, 4. Jozef Bussens, 5. Truyman-De Preter. 250 jonge: 1. Truyman-De Preter (1254 m.), 2. Roger Van Buynder, 3. Roger Van Buynder, 4. Robert Van Bogaert en 5. Roger Van Buynder. Carlos eecken en zonen, Eduard Van de Vijver, Freddy Brokken, Omer Stuer. René Van Puymbroeck (8e en lie), Ba- ziel De Cauwer, Albert Pijl. -Van Vlierberghe en zoon klokten bij de jaarlingen de le en 9e prijs en twee volgdui ven. Eduard Van de Vijver, Freddy Brokken (3e en 4e), René Van Puymbroeck, Al- bert Van Mieghem (6e en 8e), Theofiel Vonck, Eric Heyn- drickx deelden mee van de prijzcntafel. De duivinnen- vlucht was een sukses voor de specialisten Leon De Kraye, Eduard Van de Vijver, Fred dy Brokken, René Van Puymbroeck, Albert Van Mieghem, Te Lokeren-Zeveneken stond Herman Plaetinck op kop voor M. Van Nieuwenhuyse, Mevrouw Lucien Claeys, Leoncc Haemerlinck (4e en 10e), Charles Collewaert, Gaston De Waele, Philips en zoon, Saey-Verstraeten, Gebr. Van Hille (9e en lie), Georges Smet was de laureaat bij de jaarlingen voor Her man Plaetinck, Gebr. Van Hille (3e en 5e), Gustaaf De Wiest, Charles Collewaert, Philips en zoon, Leonce Hae merlinck, Robert Dhert, Jo zef Van Peteghem. BENO Broeck was ook de snelste in die categorie. Ereplaatsen voor Remy Eeckelaert, Leo pold Van Goethem, Petrus Heyrman, Albert Maes, Marc Vriesacker, L. en zn. Dhoo ghe, Luc Van Bergen, Willy Heyrman en Marcel Schol- laert. Te Berlare zorgde Remi Zigin bij de jonge duiven voor een stunt door de eerste drie prij zen te spelen. Vroege duiven voor Etienne Smet, Frans Van Cauteren, Kris Steeman (6', 11', 12'), Arthur Van Malderen, Eugeen De Vos, Van Malderen-Merckx en Ar- mand De Smedt. Bij de oude duiven won Erwin Degrauwe voor August Marissen en bij de jaarlingen ging de hoofd prijs naar Armand De Smedt voor Eugeen De Vos, Kris Steeman (3* en 4'). Te Moerzeke speelde Franky Peleman zich in de kijker met de jonge duiven. Hij begon met de 1', 2', 4', 22' als vroeg ste aangiften en begon onmid dellijk met de 1' en 2' afgege ven duif. Vroege duiven voor Alois Van Geyte, Maurits Peelman, Louis Van Vossel, Frank Van Haute, Remy Ver helst, William Van Driessche, Bij de oude duiven de 1' en 7' prijs voor Maurits Peelman en de eerste bonserie. Petrus Berghmans speelde sterk met de 2' en 3' prijs. Kopduiven voor Frans (4*), Basilius Clin- cke (5* en 6'), Henri Delcart, Willy Vercauteren. Bernard Vercauteren klokte de 1', 4' en 12' prijs en won de tweede serie van twee duiven en de eerste van drie duiven. De eerste van twee ging naar Heirweg-Van Geyte aan de ICC prijs. Kopprijzen voor Frans Van Riet, Raymond Peelman, Maurits Peelman, Thierens-Ost, Hubert Ost. Te Hamme St. Anna begon Robby Van Uytfange het jon ge duivenseizoen met een eer ste prijs en ook nog de 6' en 12* als vroegste piepers. An- toine Van Hoey (2', 7' en 13') en eerste serie. Roger De Poorter (3' en 8'), Alfons IJ- sewijn (4', 9* en ICC) en Roger Vinck. Bij de oude duiven had Jozef Quintelier de eer om uitblinker Hubert Tem merman te kloppen die met de 2', 3', 8', 13' het grootste deel van de series won. Gil bert Temmerman (4', 6', 7') kreeg zijn deel en ook Alfred Verschelden enPaul Van Puyenbroeck klokten vroeg. Henri De Backer had de snel ste jaarling voor Robby Van Uytfange (2', 6', 71e, 8', 9*), Lucien Lauwaert, Hubert Temmerman, Roger De Poorter en Alfred Ver schelden. Te Zele-Huivelde mikten de broers Van Laere in de roos met er boven op nog de 5' prijs. Gustaaf Baert was goed voor twee kopduiven met de 2* en 4' prijs. Petrus De Bruyn speelde zeer sterk met de 3' en 8' prijs en de eerste serie van twee duiven. Leopold Van Lembergen begon aan de 6' prijs maar had dan geen handen genoeg om zijn dui ven te klokken. Hij was de crack van de onaangeduide series en 27 prijzen van 42 ingekorfde duiven. Emiel Verheggen won aan de 131* prijs de fietserie. Bij de oude duiven de 1', 4', 6', 7' prijs voor Gilbert Temmerman. De 3' prijs voor Philemon Staes. Danny Van Puyvelde was goed voor de 2' en 1(C. Hubert Temmerman en Jozef Lauwert klokten vroeg. De jaarlingenvlucht werd gedo mineerd door Hubert Tem merman met de 1', 3', 4' prijs. Alfons Van Holewinckel was goed voor de q* en 6'. Frans Van Dael en Louis Dhondt zaten vroeg. Bij de duivinnen de 1', 3', 4', 9* voor Hubert Temmerman. De 2', 6', 8', ICC voor Danny Van Puyvelde. Frans Van Dale en Gilbert Temmerman stonden vroeg. Te Denderbelle scoorde Jozef Boelens hoog bij de jonge duiven met de 1', 5' en 11' Vroege duiven voor Jean Baekens (2* en 7'), Danny Van Keer, Louis Van den Abbeele (4C), Leon Mathijs, Henri Van Keer, Van den Bauwheede en zn. Een 1' prijs voor Henri Van Keer en de 2', 3', 4' voor Louis Man- naert. Louis Van den Abbee le won bij de jaarlingen voor Rene en zoon De Man, Mare De Saert (3' en 4C), Jozef Boelens. In Groot Dendermonde waren het J. en A. Spitael die de snelste jonge duif van 1.264 kandidaten klokte. Vroege duiven voor andre De Swaef, aug. en zoon Peerman, Jozef debbaut, Andre Van Uyt- fanck (5° en 9*), Clement Dhondt, Karei Goeman, Van Landeghem-De Proft, Louis en Georges Vinck. Aan de 96' prijs de eerste bonserie voor Domien Van Hoeck. Aan de 217' prijs wint André Van Uytvanck de eerste van drie aangeduid. Willy Geerinck klokt aan de 229* prijs de eerste van vier aangeduid. Het hok Jozef Debbaut zorge nog maar eens voor een fa- meuse stunt. Bij de oude dui ven met acht stervliegers in de manden: de 1', 6', 9*, 13', 21', 38', 65', 82' van 247 oude duiven. Bij de jaarlingen tien Debbaut in de korven en de 1', 2', 3', 6', 9*, 15', 26', 48', 72', 159* van 367 jaarlingen of ook hier het maximum. Vroe ge oude duiven voor Andre De Waele, A. en C. De Bra bander, Jean Becqué, Jan Verberckmoes, Louis Van de Wielle met de 7', 11', 14' de tweede bonserie en aan de 46' prijs zijn vijf duiven op de uitslag. Kopduiven voor Jean Becqué, Jan en zoon Ver helst, Cyriel Abbeloos, Fran cois Van Houwe, Rudy Dooms, Jan Verhaegen. In de St. Niklase Verbroede ring mocht de tandem Ver meiren-Penneman juichen met de ereprijs van 1.320 pie pers. Hij werd het best geas sisteerd door Alfons Van Boxelaer, Karei Noens, Willy D'hooge, Regnier Voet, Cy riel Van Daele, Bernard Cleenewerk, Georges Boeck- ling, Marcel noens, Jozef Van Raemdonck, Albert Rozend- om, Luc Audenaert, Frans Bodson, Marc De Cock, De oude duivenprijskamp ging naar Rudolf Adriaenssens voor Marcel Noens, die de grote zetnummer won en aan de 47' prijs reeds 6 duiven van de acht had geklokt. Leon De Kraey was goed voor de 3' en 4' prijs. Een sterk resultaat voor L. en zoon de Dobbe- laer, die aan de vijfde prijs begonnen maar aan de 40* prijs reeds acht van hun 12 duiven op de uitslag hadden staan. Vroege prijzen voor Van Vlierberghe en zoon, Benny Van Bogaert, Alfons Van Boxelaer, Albert Van Mieghem. Van den Bossche en zoon wonnen bij de jaar lingen voor De Rijcke-Van Damme, Leon De Kraey, Andre Truyens, Robert De Roeck, Marcel Noens, Sam son en zonen, Alfons Van Boxelaer, Gerard Scheers, Roger De Roeck, Marcel Smet. Leon De Kraey haalde het bij de duivinnen voor Andre Truyens, Marcel Noens (3* en 7'), Samson en zonen, Roger Van Hove, Ru- dolf Adriaensens, L. en zn. De Dobbelaer (7* en 8'). Te Lokeren-Zeveneken werd de snelste jonge duif bestatigd door Victor Van Puyenbroeck voor gaston De Vreese, Mar cel Temmerman, Guy Synae- ve, Marcel Aper. Jozef De Smedt, André De Clercq, Marcel Consérière, Aimé en Paul van de Putte, geert De Brabander, Andre Van den Hoecke, Eric Rogiers. De melker in de kijker was Mar cel de Schepper die met de 15' en 17' prijs twee volgduiven klokte en twee keer tot 500 won. Etienne Van Kerckhove was de vaandeldrager bij de oude duiven voor Ghislain Moyaert, Herman Plaetinck, Alfons vervaet, Lucien De- wilde, Gaston De Waele. Etienne De Graeve, Gustaaf De Brouwer, Aimé Consériè re, roger en zoon Serraes. Marcel Blancquaert haalde het bij de jaarlingen voor Maurice Verschueren (2* en 3'), Omer verlee (4* en 10*), Julien Rousseau, Petrus En gels, Jacob-Verniers, Roger De Pauw, Math. De Maes schalck. Petrus Engels had twee duivinnen mee en die stonden als nummer één en twee op de uitslag. Kopprij zen voor Omer Baeté, Math. De Maesschalck, Georges Rogiers, Willy Waegemans, Gilbert Waterschoot, Kamiel Scheir, Willy van de Velde, Maurice Van den Abeele BENO

De Voorpost | 1989 | | pagina 28