Sportkampioenen gehuldigd in Sint-Niklaas De kampioenen Buggenhoutenaar verovert Costa del Sol 32 - 16.6.1989 - De Voorpost Kampioenenvienng in Sint-Niklaas. Er waren zoveel kampioenen en genodigden dat de viering moest doorgaan in de stadszalen en niet op het stadhuis (Iv) Damesvoetbal. De Sinaai Girls tijdens de kampioenenviering in Sint-Niklaas. Het is de eerste Wase damesvoetbalklub die naar tweede nationale gaat in de B.V.B. (dw) Kampioenenviering in Sint-Niklaas. De staan MINIVOETBAL in het hotel 'Los Patos Sol' strijd tussen een Belgische een sportdag georganiseerd ploeg en een ploeg, samenge- voor de gasten, 's Morgens steld uit vakantiegangers uit Tijdens een vakantie in Benalmadena (Spanje) werd was er een minivoetbalwed- verschillende landen. Badminton Badmintonklub De Mintons Provinciale jeugdkompetitie le reeks jongens: Kris Mar tens, Pascal Piessens. Trainer: Jacques Van Daele. Schoolsport - N.S.V.O.-kompetitie Netbal Lagere school O.L.Vrouw ten Bos 6e leerjaar - Oostvlaams kampioen: Rosie Van Loo, Celine Vanneste, An Zeghers, Tina Bogaert, Karen Van Gucht, Miranda Naudts, Veerle Smet, Karen Steyaert Turnleerkracht: Leen De Smedt H. Hartschool 5de leerjaar - Oostvlaams kampioen: Isabelle Christiaens, Isabelle De Bock, Marijke Janssens, Annelies Martens, Ilse Pilaet, Chantal Polansky, Ann Van Kerckhove, Karen Van Wolvelaer. Sint-Jozef Klein-Seminarie 6e leerjaar - Oostvlaams kampioen: Yves Bogaerts, Bart Brijs, Angelo De Martelaere, Alexis De Pauw, Bert Duverger, Didier Loeman. Waldo Mertens, Pieter Sa- b'on, Kristof Ulichnowski, Johathan Van Steelandt, Yves Vercammen Begeleiders: Marcel Watté en Erwin De Smedt. Minivoetbal Broedersschool 5e leerjaar - Oostvlaams kampioen: Gunnar Verhulst, v c. Omar CHafai, Musa Bilici, Jan Van Lijsebetten Barl De Sml-NUdawi. Nationaal larnkam- Troyer, Tarkan Ales, -Robby Van Haeken Toon Rom- P,We" .T, gmle hbk"an*er' °P d' baut, Frederik Kevelaers kampioenenvienng in Sint-Niklaas (Iv) Op initiatief van de toen malige sportraad werden" in juni 1969 de sportkampioenen in Sint-Niklaas voor de eerste maal officieel gehuldigd. Toen waren er slechts een drietal en nadien is de sport- konjunktuur bij de Sint-Ni- klase bevolking geweldig ge stegen. De resultaten bleven daarbij trouwens niet uit en het aantal stedelijke kampioe nen werd dan ook duidelijk opgedreven. Vooral tijdens de laatste jaren werd dat nog al opmerkelijk met ook nog een steeds stijgende belang stelling. Misschien werd daar- Kampioenenviering in Sint-Niklaas. De preminiemen van Red Star Haasdonk waren om nu voor de ruime stads- netjes in training gekomen (Iv) feestzalen gekozen en de offi ciële huldiging der lokale sportkampioenen werd er vo rige zondagmorgen door een sterke vertegenwoordiging van het Sint-Niklase stadsbe stuur geleid. De nieuwe ploeg trouwens met het andere ca chet en in zijn toespraak ver heugde burgemeester Wil- lockx zich in het sukses van het stedelijk sportbeleid. Jean-Pierre Wauters uit Bug- genhout werd aangeduid als aanvoerder van de Belgen Een goede keuze want 'zijn' ploeg won met 7-5. In de namiddag stond er een water- polowedstrijd op het pro gramma en opnieuw was Jean-Pierre de kapitein. Ook deze keer bleef het sukses niet uit en de Belgische ploeg won met 11-9 tegen de 'multinatio- nalen'. Jeugd - Clubsport Voetbal - K.B.V.B. Kon. FC Red Star Haasdonk Preminiemen gewestelijke reeks N: Mario De Decker, Johan De Grave, Vincent De Prijcker, Geert Geerinckx, Davy Peirsman, Yves Segers, Stijn Swings, Jurgen Tinde- mans, Jurgen Van den Bergh, Kenny Van Lembergen, Stefaan Vercauteren, Tom Verhelst, Koen Verhulst, Joris Vingerhoeds. Trainers: Benny Daemen, Luc Van Lombergen Afgevaardigde: Ronny Peirsman Kadetten gewestelijke reeks R: Tom Waelput, Lode Stuer, Bert Roosens, Jan Polet, Gino De Brabander, Thierry Suy, Dave Van Bogaert, Peter Vanderveken, Filip Van Goethem, Tommy Opgenhaffen, Raf Vanhaute, Hervé Colman, Johan Verbraecken, Wim D'Hondt, Peter Steenssens. Trainer: Julien De Brabander Afgevaardigden: Theofiel Vercauteren, Francois Verbrae cken Kon. FC Gerda Knapen reeks Q: Wim Van Puyvelde, Sven Dhaen, David Van Wauwe, Geert Van Poppel, Bart Bauwens, Didier Verschueren, Steven Pauwels, Guy Waltens, Raf Cordeel, Said Ben Omar, Bernard Jadoul, Steven Van Pottelber- ghe, Marc Van Broeck, Dennis De Sutter, Stefan De Corte, Ahmed Najimi Zaoujal Trainer: Pol Pauwels PloegafgevaardigdeReginald Dhaen FC Herleving Sinaai Gewestelijke scholieren: Gunther Gijselinck, Dirk Staes- sens, Geert De Maesschalck, Davy Laureys, Geert Stre- mersch, Frederik Goeman, Nico Ivens, Maarten Van Hauwermeiren, Bart Keppens, Frank Van Acker, Bart Ongena, Kurt De Meester, Bert Huens, Leslie Van den Branden Trainer: Willy De Wolf Ploegafgevaardigde: Willy Van Puyvelde Kon. Katholiek Vlaams Sportverbond V.O.S. Reinaert Miniemen reeks M: Hilde Bogaert. Mathieu Coppens, Peter Coussement, Ben Creve, Hans De Beule, Marnix De Bruyne, Lieven De Poorter, Youra De Poortere. Kristof De Wilde, Robin De Smedt. Carl D'Hanis. Christophe Hessels, Thomas Lemmens, Philip Moortha- mers. Dries Naudts, Tim Speleman, Benny Varewijck, Giel Verhelst, Peter Vonck. Afgevaardigde en trainer: Lucien Beck, Gilbert Verhelst Provinciale miniemen: Kenny Beck, Bruno Cogen, Niek De Beleyr, Winny De Cock, Bart De Poorter, Tom De Rop, Dany De Rijck, Steven De Vlieger, Rob De Wilde, Stijn Naudts, Tommy Van Cleemput, Alexander Van Mieghem, Raf Viaene. Afgevaardigde en trainer: Albert Smet, Johan Marcelis Junioren reeks C: Johan Claeys, Alain De Backer, Kurt De Beule, Danny De Meulenaer, Marino De Meulenaer, Gunther De Witte, Emmanuel Deckmijn, Sandro Flamée, Sven Muller, Yves Van Bastelaer, Vincent Van de Velde, Gerry Van der Kelen, Bruno Van Steenbergen Afgevaardigde en trainer: Gerrit Van Asch, Jacques Flammee. Turnen Turnklub Jeroen Nationaal interklubkampioen: Mario Thys, Bert Janssens, Geert Verhelst, Joeri De Maeyer, Robby De Munck Trainers: Dirk Van Esser en Lieven Vercruyssen Begeleiders: Herman Wilssens, Patrick De Vliegher, Erik Tavernier Volwassenen Voetbal Sinaai Girls Provinciale afdeling K.B.V.B. Winnaar natinale eindronde en promotie naar 2e nationale afdeling Wijnveld Girls K.B.L.V.B. Oost-Vlaanderen: Rita Schatteman, Daisy De Wolf, Peggy Audenaert, Esther Blommaert, Christa Coene, Annick Declercq, Chantal Demeester, Chantal Derijcke, Annick Herrewegh, Lea Heyrman, Maddy Lerno, Kathy Mertens, Wendy Mets, Carine Vanbritsom, Tanja Vanhoecke, Carine Vanpottelberghe, Farina Ver- schoote, Chris Vlyminck, Ann Wouters Trainer: Rudy Vandenelsken FC Red Star Haasdonk 2e reserve C: Kris Verstraeten, Albert Diasson, Marc Van Leuvenhaeghe, Ronny De Martelaere, Peter De Bis schop, Mario Vonck, Walter Van Meirvenne, Wim Heyn- drickx, Danny Vergauwen, Claude Verbraecken, Eddy Maes, Patrick Pee, Dirk De Kinders. Benny Daeman, Mare Steenssens, Mare Geerts Trainers: Marcel Ongena en Eddy Van Berghen Afgevaardigde: Leo De Rop Zaalvoetbal Z.V.C. De Toerist 4e provinciale C: Lodewijk Bleys, Jurgen De Wael, Christoph Weyns, Mare Heirbaut, Gunter De Bruyn, Filip De Bruyn, Franky De Pelsmaeker Kapitein: Kurt De Wael Coach: Fredien Van Viierberghe Volleybal V.O.S. Reinaert - Dames 4e afdeling B - V.K.S.: Marijke Baeyens, Nicole Van Osselaer, Martine Segers, Jetty Segers. L^nda Dullaert, Marie Vereecken, Hilde Duymelinck Trainer: Herman Koppen Coach: Willy Speleman Badminton De Mintons 3e provinciale reeks A: Jurgen Cap, Patrick De Clercq, Danny De Corte, Jozef Vertenten, Herman Weyn, Pascal Piessens, Pascale Dhondt, Hilde De Blieck Gaai bollen Kon. Gaaibolmaatschappij "De Ware Vrienden" Winnaar gaaibolkampioenschap Poldertrofee: Marcel Vervaet, Jean Vervaet, Luc Vervaet Vermeldingen Reeds gehuldigd op 6.5.1989: Kon. Sint-Niklase Sportkring, derde nationale afdeling A en promotie naar tweede nationale afdeling Landelijke Rijvereniging 't Soete Waasland (paardrijden), provinciaal kampioen "groepsdressuur klasse zwaar". De talrijke nieuwe kam pioenen waren daar het resul taat van en diezelfde bijval werd blijkbaar ook al met het promotiesportplan voor de jeugd bereikt. In de reeks der klubsportkampioenen bijzon der opvallend vertegenwoor- Drestaties van een r^p^n!.6 kampioenen viering in Sint-Niklaas. De leerlingen van het zesde leerjaar van het instituut tiMde kampioene^ werden N»""»rke„ «erden OoMlaams kampioen netba, speciaal in de kijker Voor het wielrennen: Tom Steels als de nieuwe Belgische kampioen bij de juniores en bij het turnen Mario Thijs van "Jeroen", de nationale kam pioen in de reeks der junio ren. Het ontlokte ook een spontaan applaus aan de on geveer 400 aanwezigen en dat scoorde FC Sinaai Girls als de provinciale kampioen in het damesvoetbal en met een pro motie naar de nationale twee de reeks er bovenop, nadien ook. Voor de eerste maal een Wase ploeg op dat niveau trouwens en dat onderlijnde sportschepen Urbain Vercau teren nogal duidelijk. Ook de stedelijke inspanningen voor jeugdbegeleiding en een be hoorlijke atletiekpiste met een nieuwe moderne turn zaal, zijn blijkbaar nog altijd de toekomstgerichte plannen in sportief Sint-Niklaas. Voor het stads plaket op te halen (Iv) die toekomst pleitte ook wordt daarbij ook niet hele- Niklaas ook meerdere kam- sportraadvoorzitter Gerard maal onbelangrijk en in dat pioenen gehuldigd Bontinck. Het schoolsporten verband werden er in Sint- RocE v Minivoetbal. Aan de Costa del Sol speelde een Belgische gelegenheidsploeg tegen de rest van de wereld. De ploeg van aanvoerder J.P. Wauters uit Buggen hout (uiterst links staande) won met 7-5 tegen de andere zonnekloppers (zittend) vh) 's Avonds werden in de feest zaal van het hotel de prijzen uitgereikt en de veelzijdige sportman uit Buggenhout kreeg een heus diploma en bovenop een fles Cham pagne...

De Voorpost | 1989 | | pagina 32