12 - 23.6.1989 - De Voorpost Wachtdiensten DOKTERS Aalst Dr. L. Cleemput, Bredestraat 40, Aalst. Tel. 70.55.75: vrijdag 23 juni vanaf 20 uur, zaterdag 24 juni de hele dag, zondag 25 juni de hele dag tot en met maandag 26 juni om 8 uur 's morgens; maandag 26 juni en dinsdag 27 juni vanaf 20 uur, woensdag 28 juni vanaf 12 uur, donderdag 29 juni vanaf 20 uur tot en met vrijdag 30 juni om 8 uur 's morgens. Erembodegem en Erembodegem-Terjoden Dr. Welleman, Terllcht 96, Kerksken. Tel. 21.69.94: zaterdag 24 juni en zondag 25 juni. Hofstade, Gljzegem Dr. M. Lejuste, Stwg. naar Dendermonde 44, Gljze gem. Tel. 77.57.46: zaterdag 24 juni en zondag 25 juni. Baardegem, Herdersem, Meldert, Moorsel Dr. J. De Coster, Kloosterstraat 1, Moorsel. Tel. 21.75.71: zaterdag 24 juni en zondag 25 juni Nieuwerk erken Dr. E. Meert, Erondegemdorp 12, Erondegem. Tel. 80.59.55: zaterdag 24 juni en zondag 25 juni. APOTHEKERS Ereloon tijdens de wachtdienst van de apothekers Tijdens de avond- en nachtdienst (19 u. tot 8 u.) en tijdens de zondagsdienst (zon- en feestdagen de gehele dag) wordt een speciaal ereloon gerekend, behalve voor een prestatie met tegemoetkoming van de ziekteverzekering. Van zaterdag 24 juni om 9 uur tot zaterdag 1 juli om 9 uur: Breckpot Esplanadeplein 20, Aalst Kei les, Dorp 21, Moorsel D'Haese, Markt 12, Lede J)e Hondt, Stationsstraat 177, Liedekerke Roeland, Hollestraat 2, Aaigem TANDARTSEN H. Brunau, Wellekensstraat 9, Aalst Tel. 21.78.32: zaterdag 24 juni van 14 tot 18 uur en zondag 25 juni van 9 tot 12 uur. DIERENARTSEN Dr. J. De Mey, Sint-Jobstraat 260, tel. 27.94.37 of 80.29.24 op 24 en 25 juni. VERPLEEGKUNDIGEN H. Van Damme, Gentsestraat 46, Aalst. Tel. 77.30.38, 24 en 25 juni. Antigifcentrum: 02/345.45.45 AA': 091/25.86.29 Zelfmoordpreventle: 02/649.95.55 Aalst. Twintig jaar Piasvissers. De dames mochten meedoen aan het feest (a) Aalst. Twintig jaar Piasvissers. De vissers voor een keer met aan de oever van een of andere vijver, maar klaar voor een feest (a) Aalst Huldiging laureaten Op maandag 26 juni worden de laureaten van de interscholen- wedstrijden gehuldigd in Rollerland, Tragel 6 met vanaf 19 u. vrij rolschaatsen en mini-golf, verwelkoming door schepen De Smedt te 19.30 u., voorstelling van het interscholenprogram- ma 1989-90 en uitreiking van brevetten en herinneringen. Van 20 tot 21 u. vrij rolschaatsen en mini-golf. LAGER ONDERWIJS - JONGENS Stedelijk Onderwijs, Grote Baan 209, Herdersem Corthals Roel, De Rop Kristof, Heiremans Bart, Pil Reinoud, Van Gijsegem Tom, Wellekens Kris Stedelijk Onderwijs, Binnenstraat 157, Aalst Arents Christiaan, Coene Johan, Coppens Wesley, De Mees ter Johan, Van der Vurst Kristof, Van Sande Thomas Stedelijk Onderwijs, Dorpsstraat 30, Baardegem Arijs Lars, Arijs Rolf, Bosman Gerd, De Bondt Steven, De Neef Nico Stedelijk Onderwijs, Zijpstraat 49, Hofstade Godaert David, Matthieu Filip, Menschaert Robin, Roels Kevin, Roels Sven, Schollaert Chris, Van Hover Koen Stedelijk Onderwijs Tlnnenhoek, Herbergstraat 28, Moorsel Beulens Tim, Lerouge Sam, Moens Chris, Monsieur Willem, Wanderstein Jayson Stedelijk Onderwijs - Dorpsstraat 15, Meldert Arts Wim, Biebaut Gunthem Fisback Chris, Van Handenhove Jürgen Stedelijk Onderwijs - Dorpsstraat 28, Erembodegem Cardon Koen, De Coninck Jellen, Geeroms Ellick, Mahieu Wim, 't Kindt Joachim, 't Kind Maarten, Van den Berghe Kim, Van der Meersche Jan, Van Holsbeeck Filip Stedelijk Onderwijs- Vrijheidsstraat 57, Aalst Calik Levent, Eken Ihlan Vrije Lagere School - A. De Cockstraat 12, Herdersem De Smedt Gert, De Wael Bart, Lambrecht Kristof, Quartier Wouter, Van Cauter Tim R.B.S. Centrum - Graanmarkt 148, Aalst Daelman Kevin, Salathong Decha, Verleysen Wim St.-MaartenInstituut - Raffelgemstraat 8, Aalst De Bundel Jonathan, Martens Johan, Schollaert Thomas, Van Caekenberghe Tom LAGER ONDERWIJS meisjes Sint-Jozefinstituut - Sint Jozefstraat 5, Aalst Bevington Brenda, Bevington Shirley, Bombeeck Christel, Callebaut Els, Corthals Stephanie, De Decker Kathelijne, Deleenheer Lien, De Man Sabrina, De Neef Pascale, Derieuw Kim, De Schepper Elke, De Vidts Eveline, Eeckhout Kim, Hanssens Elke, Hellebaut Liesbeth, Herremans Kathleen, Hofman Ingeborg, Kiekens Inge, Kinck Catherine, Moens Elke, Poppe Iris, Schepens Els, Sonck Lara, Van Audenhove Kaatje, Van Besien Michèle, Van Bever Marijke, Van Boxstael Nele, Van Cauteren Karen, Van den Brande Evy, Van der Steen Maja, Van der Stuyft Karolien, Van de Velde Barbara, Van Overwaele Ilse en Van Slycke Sarah. Stedelijk onderwijs Herdersem Sofie De Neef en Wendy Schepens Stedelijk onderwijs Binnenstraat Aalst Ilse Coene en Rebecca De Smedt Muylle Jo, Noël Thomas, Schollaert Kim Koninklijk Atheneum - Groenmarkt 14, Aalst De Backer Danny? Veldeman Sven SL-Maartenlnstltuut, Esplande 6, Aalst Cleemput Gert Verkoop gevonden voorwerpen Op zaterdag 24 juni 1989 zal het Stadsbestuur, door tussen komst van de Stadsontvanger, overgaan tot de verkoop van een aantal voorwerpen, die bij de politie werden afgegeven of door de politie werden gevonden maar die door de eigenaars nooit werden opgeëist. Die voorwerpen worden na 6 maand van rechtswege eigen dom van de stad. De openbare verkoop heeft plaats in de Keizershallen, ingang nieuwbeekstraat vanaf 14 uur. 's Voormiddags van 10 tot 12 uur kunnen de geïnteresseerden vooraf een kijkje nemen. Er worden bromfietsen, fietsen en andere voorwerpen ver kocht. De verkoop geschiedt bij openbaar opbod. Kosten: 25%. Betaling: onmiddellijk in speciën. Papierophalingen Tijdens de maanden juli en augustus is er geen ophaling van papier. Ophaling grof huisvuil Tijdens de maand juli is er geen ophaling grof huisvuil. Aalst. In de Beekveldstraat is men momenteel druk doende met stoombuizen te leggen (a) Nieuwe voegen en leuning aan brug Aansluitend op de realisatie van een middenberm op de al te drukke Boudewijnlaan waardoor doorgaand verkeer en woon- funktie beter in evenwicht zouden komen, worden op de brug over de N41 waar zich doorsijpeling van water voordoet de voegen geheel vervangen. De aanbesteding is, net als die voor de realisatie van de middenberm, voorzien voor het komend najaar. Er komt bovendien een nieuwe leuning aan de brug. Openbare werken te Aalst In de Klyuskensstraat wordt de verharding hopelijk nog aangebracht vóór de bouwvakantie van 10 tot 31 juli. In augustus worden dan de voetpaden aangelegd. In de Koolstraat wordt de onderlaag van de asfaltverharding nog vóór de bouwvakantie gegoten. Ter hoogte van het Astridpark zou men na de vakantie beginnen. In de Moorselbaan kunnen de werken nog vóór de bouwva kantie beëindigd worden. In de Lendestraat worden nu greppels gegoten. De werken zullen er nog vóór de bouwvakantie beëindigd zijn. In de Burchtstraat worden de werken gestopt omdat de verbinding moet gemaakt worden met de Siesegembeek. In september zullen de werken hernomen worden. Intussen wordt het verkeer in de Burchtstraat mogelijk. Voor de winter wordt de koliektor doorgetrokken in de Alfred Nichelsstraat, de rijksweg en de Vilanderstraat. Braderlj Braderij in de Nieuwstraat van vrijdag 23 tot en met maandag 26 juni. Gerstjens open Een gedeelte van de Gerstjens, eigendom van Intercom, zal voor het publiek opengesteld worden nadat de Groendienst van de stad er een aantal voorbereidende werken zal hebben verricht. Terloops: Intercom heeft een ander telefoonnummer: 053- 76.59.11, Tragel 8. Voor dringende technische tussenkom sten kan U bellen 24 u. op 24 u. Eetfestijn in Don Bosco Morgen zaterdag 24 juni negende eetfestijn in het Don Bosco- instituut, Sint-Kamielstraat 85. Ruime keuze voorgerechten steaks, tong en nagerechten, ook kindermenu. Turkse aktivltelten In het kader van de Turkse aktiviteiten «Tradities van Anato- lië» vandaag vrijdag 23 juni te 20 u. in de theaterzaal projektie van de Turkse film «Metin». Betere kennismaking met de situaties en moeilijkheden van gastarbeiders. Aansluitend worden migrantenproblemen belicht door een medewerker van het Pedagogisch Centrum van de stad Gent. Toegangsprijs: 50 fr. En op woensdag 28 juni te 20 u. in de studio van De Werf tweede deel van de gesprekken over «De Islam, gevaar of uitdaging-, met als gastspreker Omar Van den Broeck, doctor Romaanse Filologie en woordvoerder van de Centrale Mos kee te Brussel. Galerij Muylaert-Hofman Nog tot uiterlijk morgen zaterdag 24 juni kan U in Galerie Muylaert-Hofman, Nieuwstraat 36, tijdens de winkeluren te recht voor een tentoonstelling van juwelen en skulpturen van Thierry Bontrudder. Gesloten op maandagvoormiddag. Prijsuitreiking akademie A.s. zondag 25 juni .plechtige uitreiking van prijzen en diplo ma's in de schouwburgzaal van De Werf aan de laureaten van het voorbije schooljaar van de akademie voor muziek, ballet en toneel. Toegangskaart moet worden aangevraagd. Roger Raveel Recent Nog tot zondag 2 juli kan U in Galerie Denise Van de Velde, Tragel 7, terecht voor etsen, litho's en houtsneden van Roger Vredesprijs voor Marcla De Neve Het Komitee «Werken aan vrede» kende de eerste vredesprijs toe aan Marcia De Neve voor haar inzet in het Aalsters 11.11.11 .-komitee en in de Stuurgroep voor de Derde Wereld? De prijs wordt uitgereikt aanstaande zondag te 11 u. in Vredeshuis, Esplanadestraat 8. Aktiviteiten in Jebron, Open Huis voor vorming en .pastoraal, Begijnhof 1 te Aalst. Za. 24/6: om 18.30 u. Begijnhofkerk: dankliturgie bij het afsluiten van het werkjaar. Ma. 26/6 om 20 u. Redactieraad i.v.m. Info-Jebron juli- augustus en planning volgend Werkjaar. Vrij 30/6: om 20 u.: Beheerraad. Naar Luxemburg De trip napr de provincie Luxemburg met VTB op zondag 25 juni met o.m. bezoek aan het Grondstation voor Telekommu- nikatie te Lessive. Via een toeristische route verder naar Foumeau Saint-Michel waar een warm middagmaal wordt geserveerd, 's Namiddags bezoek aan de oude Ijzer- en Metaalnijverheid en aan het openluchtmuseum van het Waal se plattelandsleven. Terug hulstoe via de Bosroute. Prijs 1.150 fr. 1.250 fr. voor reis, middagmaal, entrees, gidsen en fooien. Vertrek aan de Houtmarkt te 7.30 u. Vooraf inschrijven via 053-78.06.34 of 21.02.24. Naar Phantaslaland Nog met VTB daguitstap naar Phantasialand in het Duitse Brühl, een attraktiepark met onbegrensde mogelijkheden. Zo o.m. tochten doorheen het heelal, préhistorie, de Grand Canyon, duizend en een nacht, spookkasteel, wildwatervaart, bobslee, monorail enz. Vertrek aan de Houtmarkt te 6.30 u. op zaterdag 1 juli. Prijs 750/690 fr. voor busreis, verzekering, toegangsticket, taksen en fooien. Inschrijven via 053- 78.08.34. Alfafeatoln 8ste eetfestijn georganiseerd door de Toerenbijoekes op zondag 25 juni van 11.30 u. tot 20 u. in feestzaal Gerstenhof te Erembodegem bij de Denderbrug. Ruime parkeermogelijk- heid. Levensvreugdefeesten In de Botermelkstraat 201 Levensvreugdefeesten op zaterdag 24 en zondag 25 juni met doorlopend restaurant, wijn-, koffle- en ijsbar, streekbieren en volksspelen. Op zaterdag te 19 u. optreden van de Koninklijke Harmonie Al Groeiend Bloeiend Aalst, op zondag te 12 u. aperitiefkoncert door de Fanfare De Terjodenaren gevolgd door optreden van de Big Band. Vanaf 17 u. reuzebarbecue verzorgd door de Ronde Tafel 46 van Aalst. Daensjaar Verdere aktiviteiten: Tentoonstelling Kinderarbeid 13-30 september. Jeugdbiblio theek, Molenstraat. Tentoonstelling Kindermishandeling 13-30 septemljer. Vol wassenbibliotheek. Tentoonstelling Vierde-Wereld, 13-30 september. Inkomhal C.C. De Werf. Daenstoneel, C.C. De Werf, 15-24 september te 20 u. Daenstentoonstelling 17 november-10 december, Belfort. Daenspostzegel, voorverkoop 9 en 10 december, Belfort. Het andere gezicht van de welvaart. Publikatie in december. 16 december: Daens. En vandaag? Slotmanifestatie met politiek-sociaal debat. C.C. De Werf-20 u. Jazz te Terjoden De Vlaamse kring-Terjoden, samen met de VTB-afdeling, organiseert voor de zesde keer een spetterende Jazz-avond met de bekende jazz-band «The Oinon river Slow boat-1 Deze avond heeft plaats in de zaal Rubens, Nlnovestraat te Stedelijk onderwijs Baardegem Vicky De Neef en Sofie Joostens Stedelijk onderwijs Tlnnenhoek Moorsel Ilse Beulens, Carina De Rijbel en Ilse Elskens Stedelijk onderwijs Erembodegem Nele Veldeman Stedelijk onderwijs Spaarzaamheidstraat, Aalst Leen Cherreté en Kathleen Matthieu Vrije Meisjesschool Hofstade Kelly Vlaminck en Sofie Van Hauwermeiren Secundair Onderwijs - meisjes St. Jozefinstituut, St. Jozefstraat 5, Aalst Buyke Melissa, Buyl Mirelle, Buyle Nete, De Brucker Maureen, De Schrijver Liesbet, De Smet Liesbeth, De Smet Veerle, De Swaef Mieke, Fonck Katrien, Goeman Linda, Keymelen Hilde, Lee Po Ping, Martens Danielle, Meganck Martine, Renneboog Marijke, Van Bever Hilde, Van den Eede Els, Van den Eede Leen, Van der Eecken Kariien, Van Hove Amelia, Van Laethem Marijke, Van Overwaele Elke, Van Overwaele Ena, Van Schuylenberg Griet, .Withoek Benedikte Technisch Instituut SL-Maarten - Esplanade 8, Aalst Pontzele Tamara, Ottoy Arianne, Elskens Rita, De Strooper Vanessa, Coppens Anja, De Schutter Fanny Technisch instituut SL-Maarten, Termuren laan 14, Erem bodegem Baeyens Tessina, Coppens Inge, Dubois An, Geerts Kathl een, Gies Erika, Van Nuffel Anja Koninklijk Atheneum, Graanmarkt 14, Aalst De Kegel Elke, De Kegel Inge, De Leeuw»Marianne, Eeckhout Nele, Molly Saskia, Schelck Kris, Van de Steen Bettina, Van Heddeghem Sigrid, Van Tichelen Catherine, Veldeman Joke, Vereecken Lieve, Versmessen Jirka Secundair onderwijs - jongens Koninklijk Lyceum, Pontstraat 51, Aalst Beeckman Jens, De Knibber Juan, De Mesmaeker Paul, Aalst. In de Kluyskensstraat te Aalst zijn er momenteel werken aan de gang (a) Aalst. In de Borse van Amsterdam vierde het CMBV feest (a) Wekelijkse rustdag Ter gelegenheidvan de kermisfeesten heeft het College van Burgemeester en Schepenen besloten een algemene afwij king voor het ganse grondgebied van de stad toe te staan wat betreft de toepassing van de geldende beschikkingen inzake wekelijkse rustdag. Deze afwijking geldt voor de periode van 2 juli t.e.m. 8 juli 1989. De handelaars en ambachtslieden die, in toepassing van het K.B. dd. 28 juni 1960 een wekelijkse rustdag hebben gekozen, zullen tijdens voormelde periode hun winkel mogen openhouden. Helderziendheid VZW De Nieuwe Mens organiseert vandaag vrijdag 23 juni te 20 u. in zaal De Koombloem, Grote Markt, een voordracht over Helderziendheid met helderziende Netten, een uitzon derlijk helderziende met vlugge helderziende uitspraken en duidelijk duidingen. Raveel telkens van donderdag .tot en met zóndag van 14 tot 18 u. Ook na afspraak via 053-78.75.47 of 70.04.65. Voetbalsport en bedrijfsleven De Kamer van Koophandel en Nijverheid Aalst en Gewest organiseert op maandag 26 juni een business drink in Hotel Royal Astrid over «voetbalsport en bedrijfsleven». Aanvang te 18 u. Verwelkoming door voorzitter van de Kamer Erik Huylebroeck. Voorstellen van nieuwe publicitaire mogelijkheden van Een dracht Aalst door public relationsofficer Hugo De Roeck. Burgemeester De Maght belicht de infrastruktuur en de beveiliging van het Pierre Comelisstadion en schepen Patrick De Smedt onderzoekt de relatie voetbalsport-jeugd. Ten slotte heeft Michel Verschueren, manager van R.S.C. Anderlecht het over het «management van een voetbalbedrijf». Slotwoord door voorzitter van Eendracht Aalst Eric Goethals. Terjoden. Samen met de overweldigende muziek kan men er genieten van diverse streekbieren, wijnen en kaasschotels. Kaarten in voorverkoop slechts 100 fr., aan de kassa betaal je echter 120 F. Allen dus naar Terjoden op zaterdag 24 juni om 20.30 u.l Met B.G.J.G. naar Frans-Vlaanderen De afdeling Aalst organiseert een reis naar Frans-Vlaanderen op zondag 2 juli. Start te 8.15 u. aan de parking Flora of te 8.30 u. aan de Sint-Annakerk. Korte halte te Veume en dan verder naar Calais en Cap Blanc Nez met zicht op Engeland en strandwandeling. Via Wissant naar Cap Gris Nez met pick nick. Via Saint-Omer en Cakkel naar de Rode Berg met speeltuin en mogelijkheid tot avondmalen. Terug te Aalst rond 20.30 u. Prijs: 400 fr. Kinderen tot 12 jaar 250 fr. Maximale prijs voor

De Voorpost | 1989 | | pagina 12