COPPENS J.P. I 4f «fc* Ml* ^wmr U? iJt* B 12 - 30.6.1989 - De Voorpost Wachtdiensten Dokters 24-uren wachtdienst voor hulsartsen van het territo rium oud-Aalst (9300) centraal oproepnummer: 77.33.22 Dokter met wachtdienst vanaf vrijdag 30 juni 20 uur tot en met maandag 3 juli 20 uur: Dr. W. Geldhof, Binnenstraat 86, Aalst. Tel. 77.33.22. Ook tijdens de weekdagen is er steeds een huisarts 24 u. op 24 u. beschikbaar. Bel hiervoor: 77.33.22. Erembodegem, en Erembodegem-Terjoden Dr. T'JollIjn, Geraardsbergsesteenweg 122, Erembo degem-Terjoden. Tel. 21.68.11. Zaterdag 1 juli en zon dag 2 juli. Hofstade, Gljzegem Dr. J. Van Driessche, Sint-Annastraat 1J, Hofstade. Tel. 78.57.26: zaterdag 1 juli en zondag 2 juli Baardegem, Herdersem, Meldert, Moorsel Dr. R. Jaenen, Dorp 4, Moorsel. Tel. 77.84.69: zaterdag 1 juli en zondag 2 juli. Nleuwerkerken Dr. A.M. Van Laethem, Kattellnnestraat 111, Erpe- Mere. Tel. 77.18.77: zaterdag 1 juli en zondag 2 juli.F2A4 APOTHEKERS van zaterdag 1 juli om 9 u. tot zaterdag 8 juli om 9 uur: Buyl, Molendries 10, Aalst De Fré, Edestraat 85a, Haaltert Clevers, Schildekensstraat 85, Smetlede Geussens, G. Gezellestraat 43a, Denderleeuw TANDARTSEN C. Van Cromphaut, Nleuwstraat 6, Lede. Tel. 80.45.76: zaterdag 1 juli van 14 tot 18 uur en zondag 2 juli van 9 tot 12 uur. DIERENARTSEN L. De Cuyper, Dr. De Moorstraat 100, Aalst. Tel. 70.09.26: zaterdag 1 juli en zondag 2 juli. VERPLEEGKUNDIGEN G. Merckx, Ronsevaalstraat 31/7, Erembodegem. Tel. 77.74.36: zaterdag 1 juli en zondag 2 juli. Antigifcentrum: 02/345.45.45 AA: 091/25.86.29 Zelfmoordpreventie: 02/649.95.55 "%r-i Aalst. In het stadhuis organizeerden de Vrienden van de VUB uit de Denderstreek een voordracht over de staatshervorming en nodigden gemeenschapsminister De Batselier Aalst. Braderie in de Nieuwstraat. Volk genoeg voor deze geslaagde braderie a uit om dit onderwerp uit te diepen (a) AALST AL-ANON, Groep Aalst Postbus 63 te 9300 Aalst. Vergadering in de Meuleschette- straat op maandagen te 20 u.: 10 en 24 juli, 14 en 28 ooqst, 11 en 25 september, 9 en 23 oktober, 13 en 27 november en 11 december. AL-ANON, Groep Erembodegem Postbus 44, 9440 Erembodegem Vergadering in het Gildenhuis, Kerkplein. Op dinsdagen te 20 u„ 4 en 18 juli, 1 oogst, 5 en 19 september, 3 en 17 oktober, 7 en 21 november en 5 en 19 december. Gezinauitstap BGJG A.s. zondag 2 juli naar Veume en Frans-Vlaanderen. Vertrek aan parking Flora te 8.15 u. en aan de Sint-Annakerk te 8.30 u. Korte halte te Veume, via Calais naar Cap Blanc Nez met zicht op Engeland en strandwandeling en verder naar Was- sant en Cap Gris Nez alwaar picknick. Via Saint-Omer en Cassel naar de Rode Berg waar mogelijkheid tot avondmalen. Terug te Aalst rond 20.30 u. 400 fr. 12 jaar 250 fr. Maximale gezinsprijs 1.200 fr. Pertotal AKV Pertotal organiseert op zaterdag 1 juli en op zondag 2 juli haar lustrum-korfbaltomooi in de Sint-Annazaal, Roklijfstraat. Inschrijven bij Wemer Sergeant, Diepestraat 28. Aalst-kermis Op woensdag 5 juli kunnenalle kinderen van 4 tot 13 jaar terecht op de Grote Markt en op de Hopmarkt van 14 tot 17 u. voor een kindermarkt, een graffityhappening, aardbalbezit en parachutes. Hoofdmonitoren gevraagd Er ontbreken nog enkele hoofdmonitoren voor de Vakantie- speelpleinwerking. Info bij de Stedelijke Jeugddienst, Kapelle- straat 15 (053-77.34.23 of 77.11.11toestel 317 of bij schepen Patrick De Smedt, Kattestraat 33. Beheerswerken Kravaalbos De afdeling Denderiand van Wielewaal plant op zaterdag 8 en zondag 9 juli beheerswerken aan het Kravaalbos te Meldert. Aan de rand van het Kravaalbos bevindt zich een perceel dat zich uitstekend leent voor het uitvoeren van beheerswerken. Als we het klaarspelen om dit gedurende een aantal jaren te maaien en het maaisel af te voeren, krijgt de plantenrijkdom van vroeger geleidelijk weer een nieuwe kans. Daarom doen wij een oproep aan allen die ook eens de handen uit de mouwen willen steken. Indien U geïnteresseerd bent, gelieve dan kontakt te willen nemen voor alle praktische informatie. Coördinatie: Wielewaal afdeling Denderiand, Frangois Van den Bergh, Dorpsstraat 55, 9392 Meldert-Aalst. Tel. 052- 35.64.29. B.G.M.K. Met vragen rond echtscheiding, alimentatie, bezoekrecht en dergelijke kan U terecht bij de vzw Belangenverdediging van gescheiden mannen en hun minderjarige kinderen op 11 juli 8 augustus, 12 september, 10 oktober, 14 november en 12 december vanaf 20 u. in café «Het Gulden Vlies» Esplanade Info via 053-66.27.13. Barbecue Esperantogroep «Pioniro» organiseert morgen zaterdag 1 juli vanaf 18.30 u. een barbecue. Info bij E. D'Hondt, Wilgstraat 25a te Erembodegem. Begrafenissen crematies Alle formaliteiten Ruimen van beer- en sceptische putten kuisen van regenputten Berckmoes A. DE WITTEN Tel. 053/21.43.40 Vacatures medegedeeld aan de stedelijke dienst tewerkstelling TW 164 PRIV secretaresse - h.s.o. TW 165 PRIV bediende - dynamisch TW 166 PRIV geschoolde metser TW 167 PRIV hulpmagazijnier TW 168 PRIV ongeschoolde arbeiders (dringend 20) TW 169 PRIV telefoniste-receptioniste (perfect tweetalig N/F) Alle verdere informatie omtrent deze vacatures kunnen beko men worden op de Stedelijke Dienst Tewerkstelling, Keizerlijk Plein 21, 9300 Aalst (naast de ingang Keizershallen, 1e verdieping). Tel. 77.11.11, toestel 315. Teledien8t In Centrum voor Levens- en Ge zinsvragen Withuisstraat 3, tel. 053-77.61.61 Open elke dag van 9.30 u. tot 12.30 u. Op maandag van 14 tot 18 u. en van 18 tot 23 u. of op afspraak. Op woensdag van 14 tot 19 u. en op afspraak van 19 tot 21 u. Dodelijke val De 55-jarige Urbain Van Cauter, hoofdinspekteur bij de stedelijke politie deed een val die hem fataal werd. In zijn in opbouw zijnde woning in de Steenlandstraat, Zandberg, viel hij van de keldertrap en liep een schedelbreuk op. Toen zijn buurman de garagepoort lang zag open staan vond hij dat verdacht en verwittigde de zoon van Urbain, eveneens werkzaam bij de politie. Die kon alleen maar vaststellen dat vader na een val aan de opgelopen verwondingen overleden was. Urbain Van Cauter was reeds een kwarteeuw werkzaam bij de Aalsterse Stadspolitie. Aperitief In Vredeshuls Tot 20 oogst is er op zondag kans tot aperitieven telkens van 11 tot 14 u. Het eerste glas is gratis. Bromfietser verongelukt Aan het gevaarlijk punt Brusselbaan - Albrechtlaan te Aalst botste de 21-jarige Kris De Pauw, Kluizenstraat 19 te Erembo degem na een uitwijkmaneuver om een fietser te mijden op een personenwagen. De ongelukkige bromfietser overleed aan de opgelopen verwondingen in het nabijgelegen O.L.V Ziekenhuis. Advies voor het gezin De algemene vergadering van deze adviesraad werd bij beslissing van het kollege uitgebreid. Vermits de benoeming van deze leden moet voorgelegd worden aan de gemeen teraad maar deze reeds plaatsvond verleden dinsdag werd de voor 12 juni eerst geplande samenkomst van de algemene vergadering naar een latere datum verschoven. Ingebroken In het Erembodegemse bedrijvencentrum werd ingebroken in industriezone 3 bij de NV Sounck Impec, CN Benelux en het Bedrijvencentrum zelf. Telefoontoestellen, computers en an dere elektronisch materiaal werden meegenomen. De schade bedraagt een half miljoen. De inbraak gebeurde zondagnacht en werd maandagmorgen vastgesteld. Kamer van Koophandel en Nijverheid Hierbij het programma dat de Kamer voor Aalst en Gewest U voorstelt na de vakantie. 5 september 1989: Business Club Industriepark Erembode gem (NV Coplac). 14 september 1989. Zitdag Hdndelsprospector Singapore 18 september 1989. Zitdag Handelsprospector Algerije 26 september 1989. Zitdag Handelsprospector Japan. 29 september 1989. Zitdag Handelsprospector BRD. Begin oktober 1989: aanvang kursus Zakenfrans I en II 2 oktober 1989: Business Club Ninove: Bedrijfsbezoek NV Franke Zitdag han-elsprospector Zimbabwe. 30 november - 1 december 1989. Tref. Industriële Tref- dagen. Dodelijk ongeval Toen burgemeester Francis Vermeiren van Zaventem met zijn echtgenote en André Poels verleden zondagavond terugkeer de van het PW-kongres te Gent kwam het tot een frontale botsing tussen zijn wagen en motorrijder Antonio Navarro uit de Aalsterse Boomgaardstraat. De botsing vond plaats op de Brusselbaan te Erembodegem. De motorrijder schoot er ter plekke het leven bij in. Burgemeester Vermeiren werd tegen het stuur van zijn wagen gedrukt en had klachten aan de borstkas. Hij werd zondagavond te Aalst in het ziekenhuis opgenomen doch reeds op maandag ontslagen. Parkingprobleem Handelaars van de Dekenij Molenstraat richtten een brief aan BEGRAFENISSEN de burgemeester, aan de hoofdpolitiekommissaris en aan de voorzitter van de Verkeerskommissie waarbij gevraagd wordt het parkeerprobleem van de handelaars van de Molenstraat onder de loupe te nemen. Ze nemen het niet langer proces sen-verbaal te krijgen om te parkeren in de omgeving van hun handelszaak. Op bepaalde uren is er inderdaad nergens plaats waar ze hun wagen kwijt kunnen. Drie vierden van deze handelaars wonen niet in de Molenstraat en konden een parkeer- of garagebox bemachtigen. Ze hadden gehoopt op parkeergelegenheid op het nieuw Werfplein maar parkeerme- ters steken daar een stokje voor. Ze stellen voor mits een forfaitair jaarlijks bedrag een parkeer- kaart te kunnen bekomen wat zou toelaten hetzij tijdelijk voor laden en lossen hetzij langdurig op een voorbehouden plaats op het Werfplein te parkeren. Misschien kan het optrekken van parkeermogelijkheid in de De Ridderstraat op de gronden Rio-Rink een oplossing bieden. Het valt nog te bekijken welk parkeersysteem daar zal worden toegepast en of de afstand niet te groot is. Gesteld werd wel reeds vaak dat handelaars zich best wachten hun vol te stouwen met eigen wagens zodat er voor klanten geen ruimte meer blijft. Dorp 7 MOORSEL 053/21.45.51 RUIMDIENST Bouwgroep VTI - Aalst naar Polen Bijna dertig jaar is de Bouwgroep Ontwikkeling betrokken bij verschillende bouwprojecten. De Bouwgroep is een groep studenten en hun leraars; ieder jaar maken er toch zo'n dertig studenten deel van uit. De meeste komen uit het Vrij Tech nisch Instituut Aalst. De Bouwgroep Ontwikkeling werd gesticht door Z.E.P. AER- NOUTS; hij bracht de bouwgezellen verschillende jaren na elkaar naar Tunesië, daar werd hulp geboden voor huizen bouw. Adriaan AERNOUDTS bouwde de bouwgroep om tot een V.Z.W. met als voorzitter Jozef Van Herreweghe, deze steunt nu op de kracht van zijn technisch verantwoordelijke, ■Arsène VERZELEN. Zij oriënteerden zich, samen met de proost Z.E.H. Valeer HYDE, en samen met de vele actieve leden van de V.Z.W., voornamelijk op Zuid-Europa: de jongste jaren werden projecten in Oostenrijk en Italië uitgewerkt. Dit jaar springt de Bouwgroep heel wat verder. Hij IJzeren Gordijn wordt doorbroken; de Bouwgroep gaat naar Polen. Immers had de Bouwgroep een dringende oproep ontvangen van de werkgroep Oost-Europa, van de Internationale Bouw orde. Verantwoordelijken uit de Poolse vakbeweging zochten de solidariteit van de Bouwgroep uit Aalst, om mee te werken aan de uitbouw van een parochiaal centrum en de opbouw van een school in STALOWA-WOLA (een nieuwe stad in Polen; letterlijk vertaald heet de stad: STAD VAN STAAL).Die stad ligt in Zuid-Polen, vlak bij de Russische grens, in het Bisdom Przemysl. Een zeer arme streek, waar een grote nood heerst aan gebouwen voor de verschillende organisaties voor jeugd- en volwassenvorming, los van de officiële instanties. Een kolfje naar de hand van Bouwgroep Ontwikkeling I Deze bouwgroep is een unicum in Vlaanderen: anders dan vele Bouwgezellen, zijn de leden van Bouwgroep Ontwikkeling toekomstige bouwprofessionelen: hoofdzakelijk leerlingen en oud-leerlingen van de sector hout en bouw, technisch of beroepsonderwijs, aan het Vrij Technisch Instituut te Aalst. De Bouwgroep Ontwikkeling kan dan ook vrij grote projecten aan; het project STAD VAN STAAL zal hier een zoveelste bewijs van zijn. De 30 bouwgezellen, die begeleid zullen worden door hun leraren en hun proost, E.H. Valeer HYDE, zullen van maandag 3 tot zaterdag 22 juli hun tenten in Polen opslaan Ter plaatse zal een architect hen opwachten, om hen leiding te geven. Materialen zullen voorhanden zijn om deze groep jonge Vlamingen hun bouwtalent te laten uitleven, voor het goede doel. Inderdaad: enkel voor het goede doel. Er bestaat immers nog steeds een grenzeloos idealisme in Vlaanderen. De bouwge zellen stellen niet alleen gratis hun tijd en arbeid ter beschik king; zij betalen zelf nog hun reis! Zij zijn er zich van bewust, dat zij op die wijze een hart onder de riem steken van medemensen, die hulp hard nodig hebben. Op hun beurt worden zij geholpen. De Schooldirectie steunt de ganse onderneming, en staat in voor het noodzakelijke alaam. Miloe schenkers dragen ook hun steentje bij voor een financiële onderbouw van dit belangrijke project (steun kan gestort worden op rekening 435-0296611-65 van Internatio naal Hulpbetoon Caritas Catholica, 1040 Brussel, met de uitdrukkelijke vermelding: 'Gift project 1989 Bouwgroep Ont wikkeling Aalst'). Dit achtentwintigste bouwkamp wordt eens te meer een belevenis. Onvergetelijk, omdat samenwerken met idealisti sche jonge mensen een unieke ervaring is. Onvergetelijk, omdat de dankbaarheid van de mensen ter plaatse in het hart gegrifd zal blijven. Onvergetelijk, omdat de dienende lijn van het verleden steeds maar verder gezet wordt, los van grenzen in tijd en ruimte. Centraal oproepnummer voor hulsartsen Als U voor een dringend geval uw huisarts niet kan bereiken kan U geholpen worden via oproepnummer 053/77.33.22. Een organisatie van VZW Aalsterse Huisartsenkring. Een experiment dat reeds in werking is in Mortsel en in Lokeren en voorbereid wordt in Brussel. Binnen de 15 minuten na de oproep is de huisarts bij U. U kan bellen op om het even welk moment van dag en nacht, 24 u. op 24 u. De opgeroepen dokter geeft na zijn komst alle gegevens door aan de behandelende huisarts. Werken aan spoorweg tussen Aalst en Dender leeuw Het komende weekend worden er tijdens de nachten van vrijdag 30 juni tot en met zondag 2 juli 1989 belangrijk onderhoudswerken uitgevoerd aan de spoorlijn 60 tussen Denderleeuw en Aalst. Over een lengte van ongeveer 1,5 km worden alle dwarsliggers en spoorstaven vernieuwd en wordt ook de ballast gezift en vernieuwd. Bij de uitvoering van spoorwerken die zo omvangrijk zijn, wordt er gebruik gemaakt van een zestal werktreinen uitgerust met speciale machines die elk hun specifieke taak hebben bij de vernieuwing van het spoort. De inzet van deze zware werktreinen kan enige geluidshinder veroorzaken voor de omwonenden. Alles wordt in het werk gesteld om deze tot een strikt minimum te beperken. De werken hebben ook tot gevolg dat de stoptrein (L-met vertrek uit Brussel-Zuid om 22.59 u. en aankomst te Aalst om 23.51 u. wordt beperkt tot Denderleeuw. De reizigers met bestemming Erembodegemen Aalst worden vriendelijk verzocht over te stappen op de Interregiotrein naar Gent, welke op die dagen uitzonderlijk zal stoppen te Erembo degem. Hierdoor zal deze trein een lichte vertraging hebben bij aankomst te Aalst. de rijdende werf van ongeveer 1,5 km lang werken onder andere: een vemieuwingstrein; ziftmachine; een onderstop-, nivelleer- en richtmachine; een ballastploeg een weg- spoorkraan; enz... De meest spectaculaire van al deze werktuigen is de vemieu wingstrein. De NMBS beschikt over twee dergelijke vernieuwingstreinen, die werden aangekocht respectievelijk in 1979 en 1981. De kostprijs van deze machines bedraagt ongeveer 80 miljoen Belgische frank. De totale lengte van de vemieuwingstrein is ongeveer 68 meter. Het merkwaardige van deze machine berust in het feit dat in haar centraal gedeelte een vrije lengte van 35 meter bestaat, die benut wordt om terzelfdertijd spoorstaven en dwarsliggers te vernieuwen. De vernieuwingswerken tussen Denderleeuw en Aalst moeten volgens het tijdschema de nacht van 5 op 6 juli achter de rug zijn. De NMBS vraagt begrip voor een mogelijke geluidshinder tijdens de uitvoering van deze werken. Aperitiefkoncerten Zondag 2 juli 1989 11 uur - aperitiefconcert - Grotp Markt - K.H. Al Groeiend Bloeiend - Aalst Zondag 9 juli 1989 11 uur - aperitiefconcert - Grote Markt - K.F. De Jonge Garde - Moorsel. Muza A.s. zondag, na de uitreiking van de prijzen in De Werf, receptie in de trouwzaal van het stadhuis ter gelegenheid van 130 jaar muziekakademie en 25 jaar Muza. Muza is de vereniging van leerlingen, oud-leerlingen en vrienden van de muziekakademie Aalst. Parkeergelegenheid aan de achter kant van het stadhuis, inrit via de Kapellestraat. Gezinswandeling De CVP-Jongeren organiseren hun zevende gezinswandel tocht op zondag 2 juli met start aan de kantine van S.K. Erembodegem aan de Gerstenbaan tussen 14.30 u. en 15.30 u. Nadien Breugheliaans etentje en streekbieren aan demo- kratische prijzen. Roger Raveel Recent Slschts nog tot zondag 2 juli kan U in Galerie Denise Van de Velde terecht voor etsen, litho's en houtsneden van Roger Raveel aan de Tragel nr. 7. Open van donderdag tot zondag tussen 14 en 18 u. plus op afspraak via 093/78.75.47 of 70.04.65. Wandeling VTB VTB-Aalst wandelt te Meldert op zondag 9 juli. Samenkomst te Aalst aan de Houtmarkt te 13.30 u. Vertrek van de wandeling aan de Sint-Walburgakerk Meldert te 14 u. Naar Phantaslaland Daguitstap georganiseerd door VTB-Aalst naar Phantasialand te Brühl, het pretpark met onbegrensde mogelijkheden. Ver trek morgen zaterdag 1 juli te 6.30 u. aan de Houtmarkt. Info via 053/78.06.34. 600 fr. voor bus, toegang, verzekering, taksen en fooien. Niet-leden 750 fr. Kermisaktlvlteiten te Aalst Vrijdag 30.6 20 - 23 u.: Opening Aalst-kermis - muzikale optocht met Onion River Slowboat Jazzband op de foorpleinen, stadhuis, Grote Markt, Pontstraat, Hopmarkt. 9 - 13 u.: Paardenprijskamp: Organisatie Dienst Land- en Tuinbouw (info: 053/77.11.11 (211). Rondritten met paard en koets. Bloementombola. Houtmarkt 14 - 18 u.: Bekerfinale der Denderstreek - Veteranenkaatstor- nooi. Info De Moor Sylvain. Vooruitzichtstraat 36, Aalst. Volksplein. Zondag 11 - 12 u.: Aperitiefconcert door Kon. Harm. Al Groeiend Bloeiend. Kiosk - Grote Markt 14 - 18 u.: Kermis-Balboogschieting georganiseerd door de Verbroedering van de Aalsterse Balbooggilden St. Servatius, De Ware Vrienden en de Klauwaerts. Belfort 14 -j 18 u.: Tentoonstelling van individuele hobbyisten. Bakken van ovenkoeken. Info: Werklozen werking 053/77.11.11 (318). Hopmarkt Demonstratie dorsen op ambachtelijke wijze. Hopmarkt 14 -\18 u. Bekerfinale der Denderstreek - Veteranen - kaatstomooi. Info: Sylvain De Moor, Vooruitzichtstraat 36, Aalst. Volksplein. Maandag 3.7 Non-Stop Bridgetomooi, Toeristisch treintje. Feestzaal stadhuis 14 - 16 u.: Natuurwandeling: Organisatie Dienst Leefmilieu (info: 053/77.11.11 (268). Stadspark - Osbroek Dinsdag 4.7 18 - 23 u.: Ladies Day: Elke dame, vergezeld van een heer krijgt een gratis rit op elke foorinrichting. Grote Markt - Hopmarkt - Pontstraat. Non-Stop. Toeristisch treintje. Woensdag 5.7 14-17 u.: Kinder - Topdag Graffityhappening. Kinder ruil- markt. Grote Markt Aardbalrit, parachutelopen, info: Stedelijke jeuqddienst 053/ 77.34.23. Hopmarkt 17 - 22 u.: Avondbraderij in dekenijen Zoutstraten - Hopmarkt, Nieuwstraat, Kattestraat, Molenstraat, Pontstraat: start van de koopjesperiode. 19 - 22 u.: Optreden van Bobby Prins en 5 Vlaamse artiesten op podium Hoek Hopmarkt en Nieuwstraat. Organisatie: Patisserie Zwanepoel - Discotheek Charlie's. Meer info: 053/77.18.17 - 21.17.20 - 32.34.78. 23 u. Kermisvuurwerk. Werfplein Non-Stop: Toeristisch treintje Donderdag 6.7 19 - 22 u.: Optreden van gitaar-duo op podium Hoek Hop markt - Nieuwstraat, Meer info: 053/77.18.17 - 21.17.20 32.34.78. Organisatie: Patisserie Zwaenepoel - Discotheek Charlie's - Dienst Middenstand. Non-Stop: Toeristisch treintje Vrijdag 7.7 19 - 24 u.: Bal populaire met orkest The Golden Sixties. Zang, dans, amusement aan hoek Hopmarkt - Nieuwstraat. Organi satie: Patisserie Zwaenepoel - Discotheek Charlie's - Dienst Middenstand. Non-stop: Toeristisch treintje 14 -18 u.: Prondelmarkt, info: 053/77.11.11 toestel 206. Grote Markt 19 - 24 u.: Optreden van gitaartrio. Organisatie Patisserie Zwaenepoel, Discotheek Charlie's - Dienst Middenstand. Info 053/77.18.17 - 21.17.20 - 32.24.78. Hoek Hopmarkt. Nieuw straat. Zondag 9.7 11 - 12 u.: Aperitiefconcert door De Jonge Garde. Kiosk - Hopmarkt 14 - 20 u.: Soundmix 'Ontdek de ster' presentatie Hugo De Markies. 1* prijs: plaatopname, 2* prijs Hifi apparatuur, 3* prijs volgende Spanjereizen. Organisatie: Zwaenepoel, Charlies in samenwerking met Joepie - Dag Allemaal en Story. Hoek Hopmarkt - Nieuwstraat Maandag 10.7 14 -17 u.: Grabbelpas: geleid bezoek achter de schermen van de kermis voor 14 - 16 jarigen. Info: jeugddienst: 053/ 77.34.23. Stadhuis - foorpleinen 15 - 18 u.: Kaatstornooi: Houtmarkt. Info: Café Herleving. Houtmarkt. Dinsdag 11.7 14-17 u.: Gratis bal Ion wedstrijd voor kinderen, met als apotheose - opstijgen van warme luchtballon: Grote Markt -

De Voorpost | 1989 | | pagina 12