Kaatsen in Baasrode Kaatsoverzicht Miniemen jeugdtornooi in Kastel Kaatsen in Kastel Kaatsen in Kastel Duo Schockaert - Van Ingelgem op volle toeren Kaatsverbond van Lebbeke wm 26 - 30.6.1989 - De Voorpost HOGERE III KAATSEN der impuls van Pletinck en de een mooie zege met de Nelis. Niet vergeten: ook de besten. De Clercq en Bart koordspelers deden een duit Huyck, die sterk bijgestaan in het zakje. werden door de rest van de Een stralend zonneweertje maar zij die er waren zijn de met over de hele lijn een echten. Toch een pluim voor perfecte, vakkundige organi- het vlijtige Kastelse bestuur, satie, die 'af was. De Kastel- die naast het terrein sterker se inrichters waren reeds van ploeg vormden, dan hun disci- vroeg in de morgen in de weer pelen tussen de lijnen, en ze hadden blijkbaar min der last van het warme weer dan de jonge spelertjes. Er zaten een paar goede wed strijden tussen, maar ook een paar flauwe, onevenwichtige Kastel Rap en Vlug 1 Kokejane 7 Grimminge 7 Kastel was niet opgewassen Hamme St. Anna 0 tegen een sterk gemotiveerd Een zeer flauwe wedstrijd. Kokejane. Het was langs één De uitslag spreekt boekdelen. Voorzitter Baert was daarom zijde kaatsen met de sterke Tegen Geert Schouken, Chris ook heel gelukkig met Grim- mokerslagen van Lieven Herregodts en de rest van de minge als overwinnaar. Adriaensen en het uitstekend ploeg was geen kruid gewas- keren van Van Gertsdaele sen. St. Anna speelde zeer Hamme St. Anna 7 met drie overgekeerde ballen, zwak onder een stralend zon- Brussegem 4 Bij Kastel was het enkel Guy netje, partijen, waarbij de ploeg die Een geüjkopgaande wedstrijd De Clercq, die wat weerstand hinderlaag al vrij vroeg de van beide ploegen met Tom bood- No8 te vermelden, dat Braine 1 pijp aan Maarten gaf. Geluk- pietinck voor St. Anna en Vanden Broeck werd vervan- Kokejane 7 kig redde een schitterende fi- Swerts voor Brussegem. 8en door Jinimy Van den Een zeer zwakke partij, waar- nale tussen twee vertegen- Swerts verzwakte in de twee- ®roec^- in Braine niet deminste inzet woordigers uit het gewenst <je helft en Hamme maakte rc toonde. Spijtig, dat de jeugd Geraardsbergen Ninove - hiervan gebruik om in de be- - die de kans krijgt deze niet wil Ronse het jeugdtornooi. slissende fasen bij 40-40 het Brussegem benutten. Bij Kokejane wa- De belangstelling was matig, Spei binnen te halen. Dit on- Een goede start van Grim- ren van Geertsdaele en minge, dat uitliep met 3-0. Adriaensens de betere, ge- Dat was vooral te danken aan steund door de gebroeders Van Holsbeek. Brussegem Decat. kwam op gelijke hoogte met De finale een uitstekende Swerts Koen, n die door sterk alag- en keer- Grimminge derswerk terugkwam. De Kokejane 4 15 ploeg kon zelfs doorstoten Een gelijkopgaand wedstrijd- 9 naar een 4-6 voorsprong. Al- begin tot 3-3. Goedspelende Veel weerstand Denderbelle Baasrode V.A. 12 15 Hogere III Idegem Kastel Rap en Vlug Ruststand 8-7. Een opnieuw vierkant draai end Kastel liep toch uit tot 0- 3, maar Idegem kwam terug dank zij knap keerderswerk. Wanneer Kastel, opnieuw met vele slechte opslagen toch onder ging. Maar ook E. De lijk. Brussegem kon echt geen Ridder wou van geen wijken weerstand bieden aan het do- weten en de Denderbelse ach- minerende Baasrode dat de terman en coach F. Claes rust inging met een 0-8 voor- moest duidelijk naar een op- sprong. Het werd zelfs 0-12 Het derby tussen het bedreig- lossing zoeken. P. Willaerts, vooraleer de thuisploeg een de Denderbelle en leider zondag ongetwijfeld de beste spel kon winnen om op 1-13 Baasrode heeft zeker de man bij de bezoekers toonde er het laatste aan toe te voe- thuissupporters niet ontgoo- toen nog maar eens dat bij gen. De 2-15 uitslag spreekt cheld. Inderdaad, Denderbel- Baasrode de echte ploegmen- voor zichzelf. Ie maakte het de leidersploeg taliteit primeert. Hij vertelde V.A. 15 bijzonder moeilijk en dat was zijn coach dat zijn beste n, net datgene waarvoor de krachten duidelijk waren op- Baasroodse coach F. Claes gebruikt. Meteen verhuisde Met het bezoek van co-leidei zijn ploeg had gewaarschuwd. Willaerts naar de koord en Hamme St. Anna, een wed- Meteen begonnen de bezoe- ging Quisquater post vatten strijd d'e i° bet verleden reeds kers goed gekoncentreerd aan °P de groot-midden. Ook meermaals voor heel wat de wedstrijd en vooral langs Verheyden, tot dan toe niet in spanningen zorgde, verwacht- een sterk spelende P. Wil- zijn beste doen, trok plots alle te men zich aan de Broekkant laerts bouwden de bezoekers registers open vanaf de ach- aan een. sterk geüjkopgaande een 1-3 voorsprong op. Maar terman en het tij keerde voor iutte- Niets werd minder waar Denderbelle wou er duidelijk de bezoekers. Het werd 12-12 wa"t een collectief sterk spe- iets van maken en onder im- en met overgekeerde ballen lende thuisploeg overklaste puls van een sterk trio keer- van St. Koek en goed keer- gewoonweg de bezoekers die ders De Smedt - De Kinder - derswerk van het duo Quis- enkel in het prille wedstrijd- De Ridder, werd het V.A. quater-Verheyden stevende begin even kon aanklampen, moeilijk gemaakt. Het werd Baasrode recht naar een 12-15 ^a 2-1 ging het daarna regel- 3-4 en Willaerts zorgde op- overwinning. Bij V.A. was recht naar 5-1 dankzij knap nieuw voor een 4-7 voor- men in de wolken over de keerderswerk van Cacken- sprong. Maar als Baasrode uitstekende mentaliteit die in berg- Claes - Van Damme en dan onzuiver begon op te sla- de ploeg heerst en meteen zo 8in8 het recht naar een gen nam de thuisploeg de blijft Baasrode leider met verrassende 8-2 ruststand. r r O Can in 'lil.} nnTinlitan r Kastel was het weer eens Lambert die voor de nodige tegenstand zorgde. Burill kende een zwakke dag en met Baert op kleinmidden werden vrij vlot de moeilijkste ballen weerstand, maar hij kon niet Grimminge met Herregodts beletten, dat Grimminge de en Coman en bij Kokejane zege behaalde. Een zeer was Adriaensens de drijvende mooie lutte van beide kracht. Beide ploegen gaven ploegen. elkaar geen duimbreed toe. Toch was het Grimminge, die "raule 0 de bovenhand haalde. Het is Kastel Rap en Vlug 7 een zeer mooie finale gewor- geen antwoord in huis. Leunis Kort maar krachtig. Braine den met mooie spelfasen van deed zoals steeds zijn best kon geen weerstand bieden 'n het tamis naar het rechte maar een zwakke Verheyden tegen een verbluffend goed spel en terug. Tussenstanden Steels. Bij Kastel zakte Ver- diende vervangen te worden Kastel, waar duidelijk geen waren 5-3, 6-4 en 7-4. nimmen na een trouwfeest door de nog steeds gebles- maat op stond. Kastel behaal- seerde Hermans. De rust- standhield. werd via 4-4 en 6- overgekeerd. Maar tegen de 6 de rust bereikt met 8-7. zwakste opslagen had het Vander Stricht, nog steeds met examenmuizenissen werd vervangen door speler-trainer leen Schouten: bood nog wat ploegen ondet impuls van kans waar om 01fver!;acht Wee punten voorsprong op Een in alle opzichten super- - n - uhe( toc|) we| verrassende spelende thuisploeg bleef ook Heme. na de 11151 de bezoekers over klassen en het werd via 9-3 Lagere een ^-3 pandoering voor de co-leiders. St. Anna was ge- Brussegem 2 woonweg nooit in de wed- Baasrode V.A. 15 strijd geweest en naast het Twee jeugdige ploegen, maar keerderstrio bewezen de voor dat zijn ploeg niet ten het klasseverschil was duide- Woordspelers Huyck en David dat Baasrode beslist een top- met 8-7 te gaan leiden aan de rust. Baasrode ging er na de pauze onmiddellijk sterk tegenaan, het werd 8-9 maar opnieuw kon Denderbelle verbazen met een knappe te rugslag en het werd 10-9. P. Willaerts zorgde er echter per wordt in zijn reeks. Pupillen Baasrode V.A. Buggenhout Toekomst De Baasroodse leiderspk liet reeds van bij de aanvan fase merken dat het jeugd Buggenhout Toekomst geen geschenken moest re nen. Kapitein C. Cassin* gaf het sein en De Maesen en Brouillard deden evenet hun duit in het zakje, 'kleintjes' A. Currinckx W. Collaert evenals de inj komen Van den Bossc speelden schitterend mee de klus werd afgemaakt ni geen kommentaar behoeve de 10-0 cijfers. Miniemen Kastel Baasrode V.A. Baasrode begon sterk aan wedstrijd (1-4) maar begii toen een paar schoonheic foutjes die aan Kastel toe li ten tot 3-4 te naderen. To< leek Kastel een vogel voor kat als het 3-7 achter raak maar Baasrode liet op 40-' toen een spel ontglippen d de thuisploeg opnieuw in wedstrijd bracht. Meteen za de thuisploeg kans op punt en via 4-8 slaagden zij ook in de drie-punten-nede laag te ontlopen. Even lee Baasrode hierdoor aangesh gen maar vlug herpakten d bezoekers zich en maakten d wedstrijd uit met een 5-1 zege. zienderogen weg en Wielandt kwam op de keerderspost te recht. De Clercq was weer op kleinmidden aanwezig. On danks de goede wil liep een knapspelend Idegem steeds weer van Kastel weg. De stand werd bij 4-8 vastgelegd. Kastel speelde blijkbaar al leen voor dat ene puntje. Toch moest het tot 6-13 wach ten om het punt binnen te Scheidsrechter Van Baasroodse pupillen winnen tornooi in Halle thuisploeg leverde geen bal- Campenhout bespeelde weer len buiten, terwijl Kastel vier eens zijn favoriete instrument keer bij 40-40 buiten de lijnen leverde en zo tegen de lamp liep. Een verdiende zege voor Idegem met Pierette in een glansrol, goed bijgestaan door Duyck en Goossens. Bij Ka stel waren er geen uitblinkers. Aantal afgeleverde ballen be droeg bij Kastel 19 en bij Idegem 6. Bevordering Kastel Rap en Vlug 7 Baasrode Adec 15 Ruststand: 4 - 8 Een lusteloze wedstrijd tussen twee ploegen, die blijkbaar nu al r ets te verliezen of te winnen hadden. Adec Baas rode was beter getalenteerd door de aanwezigheid van Luc Peersman en de Kastelle- naar Thierens, maar zonder 12- Denderbelle de geschorste Staf Meeus. Bij door te pas en te onpas echte en vermeende tamisfouten te blazen, met uiteraard de nodi ge hilariteit tot gevolg. Een verdiende zege voor Adec Baasrode tegen een eer der nonchalant spelend Kastel. Rangschikking Hogere III na 12 wedstrijden 1. VA Baasrode 2. Herne 3. Kastel Rap en Vlug 4. Opstal Pelote 5. Idegem.J 6. Tollembeek 7. Welle 8. Okegem 9. Terjoden 10. Zandbergen 11. Wieze Klieksken Bolvrienden Leider Klieksken ging, zoals 12 25 meermaa's al is gebeurd, op- 23 nieuw moeilijk van start. Het 22 eerste spel was voor Bolvrien- 2Q den, dat alle ballen vooraan jg leverde, waar er bij Klieksken 17 soms werd gefaald. In het 17 tweede spel werd het 40-40 en 17 een misverstand tussen 1£ kleinmidden Van Eycken en l^ Van Ingelgem liet Bolvrien- 13 den uitlopen tot 0-2. Het werd met 15-13 te Malderen tegen 13 1-2 en 2-2, maar opnieuw kon Eurika. De wedstrijd van zon- Bolvrienden uitlopen tot 2-5. Grootmidden Van Ingelgem en achterman Schockaert stonden er radeloos bij want zij kregen, mede door de Baasrode 7 Buizingen 0 In de eerste schifting viel Bui zingen duidelijk te zwak uit tegen het in alle onderdelen dominerende Baasrode. Vooral in de opslag was V.A. een stuk sterker dan de tegen stander maar ook in het keren lag Buizingen onder, zodat de 7-0 score niet overdreven kan worden genoemd. 15 Baasrode 7 7 Pecq 2 Ook in de tweede wedstrijd anderde echter niets aan het toonden de Baasroodse pupil- spel en het werd 11-5 voor |en zich de betere ploeg. De Bolvrienden nog een spel kon Waaltjes uit Pecq zorgden nu binnenhalen. Dan werd het we| v00r enige tegenstand, 14-7 en de gekwetste Van want <je spelertjes van coach Handenhove maakte af met Van Overstraeten, met het J£"7. sterk kerende trio Brouillard - Hierdoor verstevigt Klieks- j)e Maeseneer - Cassiman, ken zijn leidersplaats want ging onmiddellijk naar 4-0. tweede gerangschikte Groen- peCq kon er nog 4-2 van ma- dalers uit Moorsel verloor ken maar dan was ook hun liedje uitgezongen. Finale: Hogere III Halle 5 Opstal Pelote 15 Baasrode V.A. 7 Zandbergen 5 Baasrode startte overtuigend rustand 8-4 aan deze finale en liep uit tot Opstal had tegen Wieze een 0-3 onder impuls van een slechte partij weggegeven schitterend spelende kapitein maar het heeft zich nu her- Cassiman, goed gesteund pakt tegen Zandbergen. Niet door Brouillard - De Maese- minder dan negen spelen wer- neir op de keerdersplaatsen den bij 40-40 beslecht. In de en door Moonen en Van Den eerste helft waren het er zes. Bossche aan de koord. Maar In een collectief goed geheel Halle begaf niet, het werd 3-3 kon Opstal tot aan de rust een en twee sterk aan elkaar ge- 8-4 voorsprong uitbouwen, waagde ploegen bleven zij Maar in de tweede helft stond aan zij tot 5-5. In de eindfase er op de plaatselijke spelers toonden de jongste V.A. spe- geen maat meer. Dirk Iers zich dan de sterksten en Goossens was in goede doen wonnen dit tornooi door Hal- en pakte alles aan de koord. Ie in de finale met 5-7 te Bij de bezoekers stond Guy verslagen. Spitaels nu wel op het terrein, Na de wedstrijd kreeg Brenda hij leverde te veel ballen bui- Brouillard nog een speciale ten. Ook in de terugslag was trofee voor haar knap spel als de bezoekende ploeg zeer meisje. Hogere III Idegem Kastel Rap en Vlug Ruststand 8-7. vele standhield, werd via 4-4 en 6- 6 de rust bereikt met 8-7. Bij 2-5 gingen de leiders over tot een plaatswissel. Kleinmidden Van Eycken aan de koord. Van Ingelgem naar kleinmidden, Schockaert naar Peersman er de a stellenaar 15 Thierens, maar zonder ce ge- q schorste Staf Meeus. i.j Ka stel was het weer eens La- mlert die voor de nocige Een opnieu' vierkant draai- tegenstand zorgd'. Eurill ken end Kastel liep toch uit tot 0- de een zwakk' dag er met grootmidden en Van den Ab- 3, maar gem kwam terrug Baert op kleinmicd'n werden Bede van de koord naar ach- dank zij knap keerderswerk. vrij vlot de moeilijkste ballen terman. Wanneer Kastel, cpni'uw met overgekeerd. Maar tegen de Van dan af stond er geen slechte opslagen toch zwakste opslagen had het maat meer op het duo Scho- geen antwoord in huis. Leunis ckaert - Van Ingelgem. Onder deed zoals steeds zijn best hun beiden keerden ze zowat Vander Stricht, nog steeds maar een zwakke Verheyden 25 ballen over en aan de rust met examenmuizenissen werd diende vervangen te worden stond het al 8-5. vervangen door speler-trainer door de nog steeds gebles- Na de pauze kregen we een- Steels. Bij Kastel zakte Ver- seerde Hermans. De rustand zelfde spelbeeld. Wel moest koordspeler Freddy Van Han denhove als achterman funge- leen voor dat ene puntje, ren want Van Den Abbeele spostterecht. De Clercq was Toch moest het tot 6-13 wach- moest wegens een kwetsuur weer op kleinmidden aanwe- ten om het punt binnen te terug naar de koord. Dat ver halen. Scheidsrechter Van Campenhout bespeelde weer eens zijn favoriete instrument door te pas en te onpas echte en vermeende tamisfouten te blazen, met uiteraard de nodi ge hilariteit tot gevolg. Een verdiende zege voor Adec Baasrode tegen een eer der nonchalant spelend Kastel. dag a.s. tussen Klieksken en Super Zeven is verschoven JVftfttSKdlCndCr naar woensdag 12 juli om 18.30 u. Wel speelt Klieksken Hogere III «..j «,.w6w.., ...w-w -v.— a.s. zaterdag mee in het tor- i'7 l?89 15 u wind die in het nadeel van de nooi van Kaatsklub De Ton te d8Cn.: Okegem Lebbeke me, aanvang om 14 ï&"k'X, Welle - Denderbelle leveraars blies, geen enkele bal te verwerken. nimmen na een trouwfeest werd bij 4-8 vastgelegd, zienderogend weg en Wie- Kastel speelde blijkbaar al- landt kwam op de keerder- zig. Ondanks de goede wil liep een knapspelend Idegem steeds weer van Kastel weg. De thuisploeg leverde geen ballen buiten, terwijl Kastel vier keer bij 40-40 buiten de lijnen leverde en zo tegen de lamp liep. Een verdiende zege voor Idegem met Pierette in een glansrol, goed bijgestaan door Duyck en Goossens. Bij Kastel waren er geen uitblin kers. Aantal afgeleverde bal len bedroeg bij Kastel 19 en bij Idegem 6. Uitslagen Backerklub-M.D.B. Klieksken - Bolvr. Rapide - Super Zeven Mieregem - Appels Eurika - Groendalers Wares - Welkom Moerstraat was vrij Rangschikking 1. Klieksken 2. Backerklub 3. Groendale.s 4. M.D.B. 5. Welkom 6. Wares 7. Appels 8. Erika 9. Bolvrienden 10. Rapide 11. Super Zeven 12. Mieregem 13. Moerstraat Buggenhout - Hamme Zogge Denderbelle - Kastel St. Anna - Terjoden Miniemen 2/7/1989 10.30 Denderbelle - St. Anna Hamme Zele - Terjoden Baasrode - Erembodegem Buggenhout - Kastel Brussegem is vrij Baasrode - Heme Wieze - Kastel 15-10 15-7 Bevordering 15-6 2/7/1989 15 u. 4-15 Adec Baasrode - Zele Dunnen 15-13 Denderzonen - Erembodegem 13-15 Duvel - Herdersem Baardegem - Merchtem Kerksken - Moorsel Kastel - Hamme Zogge 14 209 14 194 14 194 14 189 Hamme St. Anna - Vliegende Bal 5/7/1989 18.30 14 176 Brussegem - Gijzegem Kastel - Zele A Opwijk - Wieze A"" -Opwijk ^'»™5 00 Kadetten Kerksken - Hamme St. Anna 30/6/1989 Wieze - Zele Durmen slecht. Bij 9-5 kon Zandber gen zijn eerste en enige spel van de tweede helft scoren. Opstal ging op zijn elan ver der. Het laatste spel werd zelfs met 40-0 binnengehaald. Een knappe en verdiende ze ge voor Opstal. Okegem 15 Wieze Sportief 11 Wieze diende de diensten van Verspeet te missen (leger dienst) en het deed een be zoekers van 11-6 naar 14- terugkwamen. Herdersei kreeg een helpende hand toe gestoken. Wanneer Polflie (Merchtem) de bal vier kee buiten leverde, keerde het tij Een aangename en goed wedstrijd in de eerste helft Lagere I en II Wieze Puurs ruststand 6-8 Na een smadelijke nederlaa] in de heenronde met 15-4 ti Puurs heeft Wieze een andert koers gekozen. De thuis ploeg, een vriendenploeg speelde enthousiast. In een spannend treffen kon Wieze tot aan de rust gelijke tred houden. Aantrekkelijk spel met knappe acties van Krü Meskens, Freddy PuttemaB en Rimbaut sierden het spel Bij een 6-8 ruststand kan dan oog vleiend genoemd worden. Tijdens de tweede helft kon Wieze via een 7-10 achter stand terugkomen tot 10-10, Een ietsje tegenslag ontnam de gastheren enkele spelen en meteen ook de totaalzege. Zo ging een eerste spel met 40-30 verloren. Bij 11-12 ging Puurs keihard door. Een spannende wedstrijd, maar het paard dat de haver Lagere I en II 1/7/1989 15 u. Merchtem - Baasrode Puurs - Buggenhout 30/6/1989 18.30 Moorsel - Hof ten Rode Baasrode Zele A - Terjoden Brussegem - Hamme Zogge 1/7/1989 10.00 Zele - Hamme Zogge 2/7/1989 10.00 St. Anna Hamme - Brussegem Wieze - Denderbelle roep op junior Kris De Smet verd.ende kreeg het met. Met om de kern aan te vullen. In dnea "«w=dstnjden dit vol de loop van de week wordt 8end achter- Jurgen Van Steen in het zie- eenvolgens Brussegem, Gij- kenhuis opgenomen, zodat 2e8e™ e" °P™lk als ,ef1 - - - stander, hoopt Wieze toch al vast een paar puntjes te het seizoen voor deze belofte volle speler teneinde loopt. Om de komst van Kastel goed sprokkelen, te kunnen afwerken, moet Wieze nu op zoek gaan naar spelers om de kern aan te vullen. 14 175 14 169 13 147 14 128 14 104 14 81 13 81 18.30 Wieze - Baasrode 2/7/1989 15.00 Denderbelle - Kokejane Bevordering Herdersem Merchtem ruststand 8-6. Pupillen Hof Ten Rode Baasrode 10 Zele Durmen 3 ruststand 5-1 Hof ten Rode pakt een drie punter binnen aan de lopende band. Van Zele Durmen, die twee ploegen in kompetitie heeft gebracht, werd er meer Rangschikking Hogere III na 12 wedstrijden 1. VA Baasrode 12 25 Bevordering Kastel Rap en Vlug 7 Baasrode Adec 15 Ruststand: 4 - 8 Een Justeloze wedstrijd tussen twee ploegen, die blijkbaar nu al r ets te verliezen of te winnen hadden. Adec Baas rode was beter talenteerd H. Wieze dcor de aanwezigheid van Luc 12. Denderbelle 2. Herne 3. Kastel Rap en Vlug 4. Opstal Pelote 5. Idegem.J 6. Tollembeek 7. Welle 8. Okegem 9. Terjoden 10. Zandbergen duidelijk alleen de zoon van Remy Ides in staat het Hof ten Rode het de schenen te Herdersem had een zware verwacht. Zeker van de A- dobber aan de bezoekers. De ploeg. Bij de bezoekers was thuisploeg had duidelijk Merchtem onderschat en het had de hulp van de scheids- vuur aan rechter nodig. In de eerste leggen, helft waren de gastheren in Nadat Baasrode tot 2-0 was goede doen en de sfeer was uitgelopen, scoorde Zele het uitstekend. Onder impuls van enige tegenspel in de eerste een zeer sterk kerende Filip speelhelft 2-1. Cardoen kon Herdersem via Na de rust konden de gasten 2-0 tot 5-2 afstand nemen. Een goed terugkerende Fons Van Kerckhoven bracht zijn ploeg opnieuw in de wed strijd. De bezoekers kwamen opzetten tot 7-5. Bij 7-6 en 40-40 veranderde de scheidsrechter steeds zijn beslissing en de sfeer werd verziekt. De gasten werden 1 geviseerd en de spelen bij 40- 40 werden telkenmale afge- snoept. Herdersem zaklte tijdens de bij 6-1 twee opeenvolgende spelen binnenhalen (6-3). Meteen was de geestdrift bij de Durmespelers verdwenen. Kapitein De Proft kan terug blikken op een prachtpresta- tie met zijn opslagen. Hij kwam telkens weer op de ach terlijn terecht. Nieuwkomer David Van der Heyden dien de zijn 'maidenwedstrijd' te verwerken. Deze speler heeft heelwat in zijn mars. Een col lectief sterk Hof ten Rode Badminton. De Drive-familie uit Sint-Gillis-Dendermonde vierde haar tienjarig bestaan (foto p. hermans) tweede helft weg en het moest hield er Zele voortreffelijk lijdzaam toezien hoe de be- onder

De Voorpost | 1989 | | pagina 26