ontvangen Tafeltennis kampioenen 0 Nieuwe klassementen KBTTB Suksesrijk zomertornooi Hof Ter Burst 'Aanhangwagencenter BVBA' uit Sint-Pauwels sponsort motorcrossers JE DRANI TAFELTENNIS Vorige zondag werden de deuren van het vroegere ge meentehuis van St.-Pauwels nogmaals geopend voor een officiële ontvangst. Gasten waren de spelers en leden van Tafeltennisklub T.T.C. St.- Pauwels. De reden van de ontvangst was het weerom ge slaagde seizoen met reeks- en Provinciale titels in 4C provin ciale KBTTB en de reekstitel jeugd bij de KVKT. Schepen Roger Roggeman leidde de ontvangst en ver wees naar vorige jaar: 'Het waren geen loze woor den wanneer U indertijd ren dezvous maak.e voor dit jaar'. De schepen had zich duidelijk goed gedokumen- teerd want ook de individuele prestaties waren hem niet on bekend evenmin als het feit dat ook de B-ploeg in extre mis de promotie naar 4C pro vinciale wist te behalen. Op merkelijke resultaten toch wel van een klub die amper 4 jaar bestaat en voor de twee de maal op rij met een provin ciale titel kan pronken. Sche pen Roggeman had niet al leen een pluim voor de diver se spelers maar loofde ook de inzet van wat hij noemde 'een dynamisch en klaarkijkend bestuur'. Voorzitter Erik De Caluwé, die de traditionele gemeen teschool in ontvangst nam dankte voor de ontvangst en vroeg tevens ekstra aandacht voor de prestatie van het jeugdteam dat ook de reeksti tel veroverde. Hij hoopte in de toekomst de nodige facili teiten van de gemeente te krijgen om de jeugdwerking gestadig uit te kunnen bou wen. 'Wij van onze kant be loofden reeds onze volle me dewerking aan een gemeen telijk sportkamp in de komen de Kerstvakantie. Mits uw steun kunnen wij de instand houding van onze klub blijven verwezenlijken'. Sekretaris Maes sloot zich hierbij aan en stelde dat een klub een aantal mensen verenigd die achter een zelfde vlag staan. Tot op heden was dit bij TTC St.- Pauwels slechts symbolisch. Nu kan dit echter effektief. Ter gelegenheid van de ont vangst werd de gloednieuwe klubvlag voorgesteld door de meter en peter. Maakster van het kleinood mevrouw Marie- Louise Thierens en Belgiës grootste tafeltennisser aller tijden Norbert Van De Walle, waarmee de klub sinds jaren goede vriendschapsbanden heeft, poseerden met het vaandel. Op de vraag wat de ambities zijn voor volgend seizoen antwoordde de voor zitter dat een derde titel op rij echt geen must is. Natuurlijk zal de kans gegrepen worden wanneer zich dit voorrdoet, temeer daar de klub dan zijn vijfjarig bestaan viert. Toch kon de voorzitter reeds kwijt dat zijn klub volgend jaar met niet minder dan zes ploegen in de diverse kompetities zal aanzetten. Drie ploegen zul len aantreden in de KBTTB (3* 4' en 5' provinciale), eveneens drie teams werden ingeschreven in de KVKT (1 seniorploeg en 2 jeugdploe- gen). Opmerkelijk is wel de uiterst goede geest in de klub, want de behaalde titel in 4e provinciale was het werk van zowat de ganse klub. Naast de drie hoofdpionnen Gunther Corrijn, Ronny De Boom en trainer Dirk De Bosschere werd bijna steeds een andere vierde man gebruikt. Op deze wijze was zowat iedereen van heel nabij betrokken met de behaalde titel. Een stevige drink op de behaalde suk- sessen besloot de ontvangst en ook hier wisten de kluble- den hun mannetje te staan. MJP Tafeltennis. De leden van TTC Sint-Pauwels (dw) Tafeltennis. TTC Sint-Pauwels werd kampioen in vierde provinciale en werd ontvangen op het gemeentehuis, waar ook de nieuwe vlag werd voorgesteld (Iv) PETANQUE Een drukte van jewelste vori ge zondag op en om het Leb- beekse Hof ter Burst, waar de gelijknamige petanqueklub haar Zomertornooi organi seerde. Uit zowat alle hoeken van het land - Limburg, Na men, Brugge, Knokke, Moes- kroen enz. - waren de aanhan gers van de 'jeu de boules' naar Lebbeke afgezakt. De organisatoren mochten in totaal 74 mannelijke doublet ten en 28 vrouwelijke dou bletten verwelkomen. Geluk kig konden de spelers op niet minder dan 48 terreinen aan de slag, zodat organisatorisch alles vlot verliep. Er stond trouwens een flinke prijzen- pot - zowat 60.000 fr - op het spel. Uitslagen Heren le kategorie A: 1. G. Barzin-Y. Nicolay (St. Servais) 2. De Jonge-Van Campen- hout (Cambre) 3. Van Hecke-Van der Hae- gen (Mixte) le kategorie B: 1. J.F. Heerman-Balthasart (Mixte) 2. H. Van den Steene-F. Wij- nants (Mixte) 3. Facchinet-Van den Bos sche (Mixte) 2e kategorie: 1. Van Haudt-Van Haudt (Apollo) 2. H. Verhofstadt-De Bruyne (Nederkouter) 3. Hoogewijs-Laneel (Mixte) 3e kategorie: 1. Geldhof-Van de Lanote (Mixte) 2. De Groote-Van Steen (Verbroedering) 3. Baeten-Philips (Verbroe dering) De Kon. Belgische Tafelten nis Bond maakte de nieuwe klassementen bekend voor het komende seizoen. Voor onze omgeving zijn dat de volgende: BO: Hellebaut Dirk, Van de Walle Norbert, Roelands Pe ter. B4: Dheere Dirk, Schelf hout Albert, Vercauteren Leo, Peersman Gert, Soenen Johan. B6: De Cleene Dirk, Dendooven Guy, Dumez Wil- fried, Heyninck Michael, Van Camp Carl, Van Waterschoot Frans, You Yun, De Mey Ma rio, Dragonette Jean, Des- queire Dirk, Messagie Frans, Van Hoecke Patrick, Wey- meersch Serge, CO: Böckaert Gino, Persoons Bart, Versae- vel Frank, Marichal Chris, Stevens Ronny, Versaevel Ja cques. C2: Braem Ronny, Van de Veire Ludwig, Van Hecke Johan, Van Puyen- broeck Gunter, Van de Putte Pascal, Van Gijsel Danny, Van Holderbeke Marc; C4: De Block Guido, De Schoe- sitter Pierre, Beyssens Ron ny, Joos Erik, Lemmens Erik, Smitz Rik, Van de Maele Jean-Pierre, De Keyser Mare, Defloor Joost, Huyers Julien, Lapeere Danny, Mestdagh Karei, Stallaert Dirk. C6: Daems Peter, De Cock Kurt, De Munck Tony, De Polle- naere Glenn, Goossens Carl, Kouny Ayawo, Peersman Pe ter, Roose Alain, Smitz Pros per, Straetman Hiiaire, Van Daele Mare, De Clercq Erik, De Deyne Etienne, De Neve Regi, Fockenier Mario, Heyr- man Walter, Pauwels Guy, Plasschaert Patrick, Saeys Rik, Staelens Roland, Van Cauteren Peter, Van de Veire Edwin, Van den Driessche Harry, Van Raemdonck Marc, Vervaet Kurt, Van Landeghem Eric, Vermoesen Bart, Wegge Freddy. DO: Amerlinckx Hedwig, Braem Rene, Callens Stefan, Corrijn Gunther, D'Hollander Dan ny, De Boom Ronny, De Jonghe Paul, De Schoesitter Paul, De Waele Chris, De- smits Alain, depre Yves, De Wilde Hubert, Goethals Dan ny, Heirman Wim, Laemont Philippe, Naudts Dirk, Schiettecatte Bart, Snellings Herman, Steyaert Xavier. Van den Berghe Anja, Van Houcke Ronny, Van Lent Frank, Vereist Paul, Vinde- vogel Marc, Zancamer Alain, Nienveu Jean-Claude, Buyl Geert, Comelis Johan, D'Haese Patrick, Dauwe Thierry, De Coninck Dieter, De Mayer Jozef, De Vuyssere Carlos, Dehon Daniel, De- neef Michel, Gerloo Geert, Haeghens Luc, Heyrman Wil- fried, Lurinckx Geert, Opso- mer Jan, Simons Rudi, Stal laert Marc, Van Assche Igor, Van Doorsselaere Steven, Van Holderbeke Freddy, Van Damme Dirk, Vervoort Gar- cais, Wallaert Patrick. D2: Baeck Roel, Bijn Patrick, Bourdeaud'hui Arthur, Claus Filip, Comelis Peter. De Bock Hubert, De Gendt Ste fan, De Mey Frank, De Mooi Piet, Deraeve Esrel, Elet Pas cal, Fierens Eddy, Goossens Stefan, Hanoulle Ignace, Ins Danny, Kersse Steven, Lau reys Wim, Matthys Brunt Minne Alain, Peeters Lieven, Rooms Geert, Saman Kristof, Spittaels Roger, Van Acker! Willy, Van Cotthem Walter, Van den Branden Dirk, Van der Kelen Kris, Beylemans John, Bleyenberg Stefaan, Brisson Rudy, Clement Fran cis, Daemers Geert, De Bos schere Dirk, De Leeuw Dirk, De Rouck Luc, Dujardin Christian, Eylenbosch Victor, Geysen Erwin, Gosseye An dre, Hebbinckhuys Luc, Jans- sens Henk, Koklenberg Jo han, Marevoet Patrick, Peers man Geert, Pollet Rudolf, Sa dones Louis, Spanhove Piet, Vaerewijck Phüip, Van As sche Antoine, Van de Velde Jan, Van den Daele Wouter, Van Grembergen Filip, Van Hoecke Toon, Van Mieghem Egmont, Van Osselaere Jo han, Vanderstraeten Freddy, Vercauteren Eric, Verhulst Julien, Verstraete Bert, Wy- tack Pierre, Van Hulle Luc, Van Onacker Philip, Van Wambeke Martin, Vandor- mael Dinny, Vergelen Guido, Vermeulen Danny, Wauters Franky, Ydiers Dirk. :ns er, Dames I: 1. Nameche-De Pauw (St. Servais) 2. Veerle Van Damme-Elia- ne Impens (Alosta) 3. Collers-Betrand (Samber) Dames II: 1. Barzin-Namèche (St. Servais) 2. De Winne-Goossens (Rey- naert) 3. Van der Steen-Verlieve (Schorpioen) (pvr) 22 - 7.7.1989 - De Voorpost Petanque. Een imposant beeld van de vele terreinen waarop kon gespeeld worden tijdens het tomooi van Hof ter Burst in Lebbeke (gdv) Een tijdje geleden werd aan de Zandstraat 20 te Sint-Pauwels de 'BVBA Aanhangwagencenter' (tel. 03/779.84.84) officieel én feestelijk opengesteld. Guy De Gols was gastheer en mocht tientallen vrien den en kennissen verwel komen. Onder de aanwezigen be merkten we heel wat mo- torcrossfans. Eenvoudig weg omdat 'Aanhangwa gencenter' uit Sint-Pau wels nogal nauw verbon den is met het motorcross- gebeuren in ons landje. Guy De Gols zelf is aktief in de MCB en hotst met side-car over het crosspar- cours, terwijl zoon Andy (16) en dochter Annick (17) meerijden in het zij span. Verder verzorgt 'Aanhangwagencenter BVBA' sportieve steun De Interkommunale Vereni ging voor Crematoriumbeheer in de provincie Oost-Vlaande- ren heeft de Gentse schepen Noil Bouquet verkozen tot voorzitter van de interkommu nale. Hij volgt in deze funktie Roger Pemot op die aktief blijft als sekretaris. Momenteel zijn 42 gemeenten van Oost- Vlaanderen lid van de inter kommunale. voor motorcrossers Roger Heirwegh en Jean-Claude Piepers, die beiden uitko men in de BVM. Bij Aan hangwagencenter BVBA te Sint-Pauwels kan ieder een - zowel boer, tuinier, bouwers, verenigingen enz. - terecht voor diverse modellen van aanhangwa gens. Alle modellen - ook op maat - zijn leverbaar en herstellingen worden Evtnfrt tonen hot het moet njdens het tornooi nauwgezet uitgevoerd. van "°fBurs' <*dy> d. Brol Petanque. Even pauzeren tijdens het tomooi van Hof ter Burst. Staat Maurice daar niet in de buurt van de biertent (gdv) Stekene. De familie De Gols samen met de door hen gesponsorde motorcrossers in de vernieuwde toonzaal aan de Zandstraat 207 te Sint-Pauwels (d. Brol)

De Voorpost | 1989 | | pagina 22