z.v.c. Waasmunster wint Zomerbeker te Hamme OREZ - Temse bestaat vijftien jaar Zomerbeker Zaalvoetbal Patisserie Antoine: knap tweede 30 - 7.7.1989 - De Voorpost ZAALVOETBAL Gegroeid uit een initiatief van de Hamse Sportdienst werd nu al voor de vierde maal een zomerbeker zaalvoetbal geoeganiseerd in sporthal Meulenbroeck te Hamme. Met zestien deelnemende ploegen mocht de plaatselijke bestuursploeg zeker niet klagen, en wanneer na twee dagen intens zaalvoetbal schepen van sport De Graef dan nog een Hamse ploeg in de finale mocht aankondigen was het sukses natuurlijk kompleet. Patisserie Antoine moest echter de duimen leggen tegen Z.V.C. Waasmunster, een ploeg die het provinciaal voor de wind gaat en de ene titel na de andere nastreeft in Hoogendonck. Met 6-5 cijfers verloor coach Kamania deze finale maar het feit dat men finalist was gaf de Patisserieploeg toch heel wat voldoening. Na een wat mislukt seizoen in de Hamse Ligakompetitie maakt deze tweede plaats in dit gezelschap toch heel wat goed. De uitslagen lste ronde (schiftingswedstrijden) A en B-reeks afwisselend Paravrienden-Gito 2-8 De Kring-Sanitair De Mulder 0-2 Cafetariaboys I - Patisserie Antoine 0-2 Sportief - Vlaamse Schouwburg 3-0 Paravrienden - Cafetariaboys I 1-3 De Kring - Sportief 2-0 Gito - Patisserie Antoine 1-2 Sanitair De Mulder - Vlaamse Schouwburg 3-0 Paravrienden - Patisserie Antoine 1-5 De Kring - Vlaamse Schouwburg 3-0 Gito - Cafetariaboys I 7-0 Sanitair De Mulder - Sportief 3-4 C en D-reeks afwisselend Optiek De Schrijver-Fredeco 3-2 Cafetariaboys II - Moratex 2-1 Diva Sport-Van Huychem-De Blende 0-6 F.C. Managa-Z.V.C. Waasmunster 1-4 Optiek De Schrijver-Diva Sport 3-1 Cafetariaboys II - F.C. Managa 0-0 Fredeco - Van Huychem-De Blende 1-3 Moratex - Z.V.C. Waasmunster 0-1 Optiek De Schrijver - Van Hychem-De Blende 0-2 Cafetariaboys II - Z.V.C. Waasmunster 0-5 Fredeco - Diva Sport 2-1 Moratex - F.C. Managa 1-1 2de ronde (kruiswedstrijden) A en B-reeks Paravrienden - Sportief 1-11 Cafetariaboys I - Vlaamse Schouwburg 3-0 Gito - Sanitair De Mulder 2-2 (strafschoppen 3-2 Patisserie Antoine - De Kring 4-1 C en D-reeks Diva Sport - F.C. Managa 6-0 Fredeco - Moratex 2-1 Optiek De Schrijver-Z.V.C. Waasmunster 0-3 Van Huychem-De Blende-Cafetariaboys II 11-1 3de ronde (ploegen die 3de en 4de werden in hun reeks) Paravrienden - F.C. Managa 2-4 Sportief - Diva Sport 6-2 Vlaamse Schouwburg-Moratex 0-3 Cafetariaboys I - Fredeco 0-2 (Ploegen die lste en 2de werden in hun reeks) Sanitair De Mulder-De Kroon 3-0 Gito - Z.V.C. Waasmunster 2-2 strafschoppen 2-3 De Kring - Cafetariaboys II 5-2 Patisserie Antoine-Van Huychem-De Blende 4-3 4de ronde Finalewedstrijden (Ploegen die 3de en 4de werden in de reeks) Paravrienden - Vlaamse Schouwburg 3-0 F.C. Managa - Moratex 2-4 Diva Sport-Cafetariaboys I 6-8 Sportief - Fredeco 4-2 (Ploegen die lste of 2de werden in de reeks) De Kroon - Cafetariaboys II 0-3 Sanitair De Mulder-De Kring 1-4 Gito - Van Huychem - De Blende 4-2 Z.V.C. Waasmunster - Pat. Antoine 6-5 Eindstand 1. Z.V.C. Waasmunster 2. Patisserie Antoine 3. Gito 4. Van Huychem - De Blende 5. De Kring 6. Sanitair De Mulder 7. Cafetariaboys II 8. Sportief 9. Fredeco 10. Cafetariaboys I 11. Diva Sport 12. Moratex 13. F.C. Managa 14. Paravrienden 15. Z.V.C. Optiek De Schrijver 16. Vlaamse Schouwburg. M. Stevelinck Zaalvoetbal. 'Den Herttijdens het tomooi van de Donckstraat in Dendermonde (foto p. hermans) Zaalvoetbal. De VP-Boys uit Hamme, steeds te duchten, ook tijdens het tomooi van de Donckstraat in Dendermonde (foto p. hermans) Zaalvoetbal. Rudy Verstrepen, manusje van alles tijdens het tomooi van de Donckstraat, mocht wel even van zijn choco genieten. Zijn stoere maat houdt het liever bij iets hartigers (foto p. hermans) Zaalvoetbal. En zoals steeds was er volop ambiance in de biertent tijdens het lomooi van de Donckstraat. Wat kan men beter doen als het niets anders doet dan regenen (foto p. hermans) Zaalvoetbal. Deze stoere ploeg 'Quick Shop' met keeper-coach Briek heeft reeds de halve finale bereikt in het tomooi van de Donckstraat (foto p. hermans) Zaalvoetbal. Uit de eigen Donckstraat kwam 'Polderzicht' het tomooi wat meer kleur bijzetten (foto p. hermans) rfSTMMftP yu ur» ZWEMMEN OREZ, geen Griekse Godin maar Opleiding Recreatief en Educatief Zwemmen, een vereniging die sinds haar op richting in 1974, verbonden is aan het Scheldebad te Temse, vierde op woensdag 28 juni jl. haar 15-jarig bestaan in het cafetaria van het Zwembad. Samen met de Heer Burge meester D. Van Vliet, sche pen van sport Mare Cordeel, sportfunctionarissen Erik Vermeulen en Theo Van der Biest en oud-voorzitter Au gust Van der Biest. De vereniging werd destijds in het leven geroepen door de toenmalige directeur A. Van der Biest samen met enkele bereidwillige badmeesters, om aan de nood en de vraag naar een zwemopleiding voor volwassenen te kunnen voldoen. Het opzet slaagde volledig en OREZ groeide met de jaren uit tot een vereniging waar reeds honderden, in familiale en ontspannen sfeer, de zwemkunde werd bijge bracht. OREZ-voorzitter, tevens één van de zwemmonitoren, Erik De Bruyne, en secretaris, wa terrat, Petrus Van Mullem, uitten de hoop, om samen met haar leden, in goede ver standhouding verder te kun nen ijveren aan het uitbou wen van de vereniging om zo het 'zwemmen' als 'recreatie sport' verder te promoten. Voorlopig rust men even uit... maar OREZ stelt op nieuw zijn diensten ter be schikking van eventueel ge ïnteresseerden, na de vakantie stop, op woensdag 6 septem ber '89. Inschrijvingen en een eerste kennismaking kunnen dan in het Scheldebad vanaf 19.30 u. Voor verdere informatie en/of inschrijvingen kan U steeds terecht op volgende telefoon nummers: Erik De Bruyne 766.20.58 Petrus Van Mullem 771.21.75 WIELERTOERISME Wielertoerisme. Vijf leerlingen van de Sint-Niklase Broedersschool vertrokken met de fiets op bedevaart naar Compostella in Spanje (Iv) Zwemmen. Zwemvereniging Orez vierde het vijftienjarig bestaan in Temse. Schepen Cordeel overhandigde de gemeenteschotel aan voorzitter Erik De Bruyn. Burgemeester Van Riet staat er glunderend bij (dw) Wielertoerisme. De mannen van W.T.C. Pyreneeën (Iv) Sint-Pauwels klaar voor het vertrek naar de

De Voorpost | 1989 | | pagina 30