Ïj I I b Er zat meer in DE VOORPOST Te verwaehten problemen Valabele ploeg Onbespeelbaar Ontgoocheld 31'Internationale vogeltentoonstelling in Malderen Positieve klanken Gouden overwinning De Schepper lichtpunt Te weinig reboundkracht Tweede helft beslist Sterke seizoenstart Foutenlast omzeild De Moor in grote dag Wie van alles op de hoogte wil wezei moet lezen Gabriëlla een «grote» benjamin M 26 - 22.9.1989 - De Voorpost BASKETBAL Grembergen-Terlindenboys 59-69 Het wegvallen van de Van Doorslaer brothers (Bart naar Zele en Jan geconcen treerd op de studies) heeft de Grembergse spelerskem ver zwakt. De te verwachten pro blemen bij de rebound zijn uitgekomen. De Kimpe moet zich uitsloven om de ballen te pakken en dat schaadt zijn puntenaanbreng. Een situa tie waar Grembergen zal moeten mee leven. Het zal zich moeten inspan nen om haalbare matchen niet uit de hand te laten gaan. De thuismatch tegen Terlin- denboys stond daarbij. In de eerste helft kon Verhoeven gesteund door Goetmae- ckers de schijn van een even tuele zege nog opwekken. 14-14,23-20 en een 34-30 rust stand. De thuisploeg was de eerste vier minuten na de rust onvoldoende geconcen treerd en Terlinden boys strafte dit af. Jan Bellon was ongrijpbaar voor de thuisver- dediging. In de eerste 20 mi nuten kreeg hij de beste assi stentie van Claessen en na de rust was Van den Steen zijn eerste luitenant. Aalstenaars maakten de klus droogweg af. Van 34-30 naar 34-43 en als Grembergen er aan de 9de minuut bij 49-48 opnieuw stond was het vier minuten later 50-60 en daar mee waren de matchpunten verdiend. Punten: Grembergen: De Kimpe 3-6, Thiré 4-0, Vermeulen 2-8, Verhoeven 15-6, Goetmae- ckers 8-4, Putteman 2-1. Terlindenboys: Van den Steen 2-10, Impens 1-5, Claes- sens 11-2, Bellon 14-16, Dherdt 0-2, Heyvaert 2-4. BENO Bobcats-Dendermonde 69-87 Het liep voor de Dender- mondse clubleiding niet van een leien dakje om een vala bele ploeg in competitie te brengen. De week voor de competitiestart werd Temse Van Wauwe nog aangesloten en dat is uiteraard een serieu ze versterking. Ook Jefken Esseldeurs, de snelle en agressieve spelmaker van Panters Baasrode kwam naar Dendermonde. De start is veelbelovend. Dendermon de liet er geen twijfel over bestaan dat ze gekomen wa ren om te winnen. Van 5-12 aan de 7de minuut ging het naar 9-26 aan de 13de mi nuut. De winnaar was ge- Brabo Antwerpen-Panters Baasrode 76-62 Normaliter had deze match waar jje t| geen doorgang mogen vin den. Er was zoveel condensa tie op één helft van het ter rein dat er niet met gelijke kon worden gespeeld. Pan ters, nog ver van zijn beste konditie, daarom was de voorbereidingsperiode te turbulent, was onrechts treeks het slachtoffer van de TV? u uc werden gestopt, wilde men gladde vloer. Het was onmo- match persé rondmaken, gelijk om een degelijke aan- val op te zetten. Na 0-4 plaatste de thuisploeg een 10-0 en dan ging Baasrode to taal onderuit. In verdediging draaide het nog niet vlot. De thuisaanval met Holt kreeg te veel vrijheid en verzilverde dit de eerste helft met vijf driepunters. Het verschil werd steeds groter en aan de rust bij 42-22 was de match In de tweede helft evenveel condensatie aan de zijde Silaba Zelzate-Moerzeke 114-88 De bezoekers werden onmid dellijk met de realiteit gecon fronteerd. Er zijn twee moge lijkheden, ofwel is Zelzate de enige titelkandidaat die het de Wase ploegen gaat moei lijk maken ofwel was Moer- zeke in een totale offday. Het lokale overwicht was zo groot dat de bezoekers er nerveus bij werden en enkele technische fouten die ze kre- fen. Na 8 minuten was het 2-20 en niets liet voorzien dat er een afstraffing zou vol gen. Aan de rust stond er 54- 38 op het bord. Van den Bos sche haalde zijn normaal peil. Verbeke op halve krachten leverde inspanningen. Stee man kreeg geen voet in de match. Toch werd het aan dc 5de minuut van de tweede helft 61-53 en daar putten de bezoekers moed uit. De op flakkering was van korte duur. Zelzate pakte met een 19-5 tussenspurt uit en met 80-58 was de match gespeeld. Via 100-75 werden het be schamende eindcijfers. Moerzeke heeft de mogelijk heden om beter te doen. De zege was oververdiend, maa; de omstandigheden vielen in het nadeel van Moerzeke uit. De beste thuisspeler De Dec ker kreeg een steuntje van de bezoekende aantekenaar. Zijn fouten werden achter een naam geschreven. Punten: Zelzate: De Decker 22, Ra- ma 27, Sintobin 8, Willems 11, De Grijze 19, Janssens 6, Pie- ters 19. Moerzeke: Verstappen 14, Van den Bossche 22, Van Loey 16, Van Overloop 8, Van Riet 5, Verbeke 13, stee man 6, Van de Velde 2, De Clercq 2. Op zaterdag 23 en zondag 24 september organiseert 'D Witte Spreeuwen' te Malderen de 31ste international 'De internationale tentoonstelling in het Gildenhuis, Kloosterstraat. Naast 60 kampioenstitels is er ook 150.000 aan naturaprij- zen te winnen. Inschrijven bij Jean Verbelen, Maricolle- weg 20, 9360 Buggenhout, tel. 052/33.41.82. Op zondag 24 september wordt ook vanaf 9 uur een jgelbeurs gehouden, waarop iedereen gratis kan ruilen, ;rkopen of kopen. Gedurende de ganse tentoonstelling kan men ?r tegen demokratische priizen koffie met gebak nuttigen. 'De Witte Spreeuwen' nodigt iedereen uil op de receptie die gehouden wordt op zaterdag te 18.30 u. St.-Niklase - Hoger Op: 54-61 Voorzitter Braem meldde zonder aarzelen dat hij wellicht tegen de grootste ploeg uit provinciaal had gespeeld. Acke (2,11 m) samen met Vermaercke. Cleuren, De Rocker zijn inderdaad vier dubbe le meters en dat gestalte nadeel konden de Klaaskens nooit goed maken. Toch bleef de thuisploeg nooit verder dan drie vier pun ten uit de buurt van de GENTE NAARS. De 27-33 ruststand gaf nog hoop maar het shot percenta ge van de thuisploeg lag nooit hoger dan 30% en dat bleek door slag gevend. Aan de overzijde j iprende Dirk Acke huizenhoog ij boven zijn tegenstrevers uit, ter wijl ook De Rocker en Lybaert Bavi Gent - Scheldejeugd Temse: 81-83 (Falco) meer dan gevaarlijk ble ken in de rebound. Een ultieme press van de Klaaskens leverde wel een 12-0 op maar de zege van Hoger Op kwam niet meer in gevaar. Toch positieve klanken over de weerbaarheid van SNBC dat met de ingepaste nieuwelingen toch op de goede weg schijnt. Punten: St. Niklase: Sauviller 12 p., Wil- laert 7 p., Vermaere 8 p., Permen- tier 9 p.. De Cauwer 6 p., Die- rickx 5 p., Vanderlinden 10 p. Hoger Op: De Rocker 17 p., Ly baert 4 p., Buysse 4 p., Van den Eeckhoudt 6 p., Geuren 5 p., Vermaercke 10 p. Wega Melsele - Cibo Zele: 76-51 De archi-slechte voorbereiding van de Scheldezonen, heeft uitein delijk geen nare gevolgen gehad. Trainer De Cleene zorgde voor cohesie in de rangen en een droomstart 8-12 (5e min.) tegen de titelkandidaat werd verder uit gediept tot 12-23 (10e min.). Kris De Pauw bleek onhoudbaar en wanneer men hem topch belette een doelpoging te ondernemen stond Peter Van Damme in de rij om over te nemen. Zo bleven de scheepsbouwers op winst (24-32) en de Bavi ploeg moest met Luk Vernimmen en Paelinckx (Bata- vo) alles uit de kas halen om te gaan rusten met 37-40 stand. De tweede helft was het weer Temse dat de beste afwerkers in de rangen telde. Verspecht speel de een reuze partij en samen met De Geene werd het rebound pro bleem opgelost. Bij 57-54 halfweg de eerste helft ging dan het thuis voordeel een rol spelen. Bavi ak- teerde nu met meer zekerhtj Mottet met twee driepuntenl de voor 72-73. Even later i| stand gelijk (77-77) maar i laatste twee minuten hadd: bezoekers nog twee jokenj Pauw-Van Damme) uit te j (77-81) en het was tenslotte] bluth die met twee vrijwora de laatste minuut de zegej stelde. Oververdiende wins] de ploeg van voorzitter Dej die met zijn eerst seizoq blijkbaar meer dan tevreden Punten: Bavi: Noben 8-4, Ongei Bracke 4-10, Mottet 0-6, sens 2-2 Paelinckx 9-6, L. V( men 8-10. Scheldejeugd Temse: De 2-6, De Pauw 10-12, Van 8-13, Verpsecht 4-8, Van gen 0-2, De Pieker 3-0, Jut 4-2. Basket. Hermes - Sint-Amandsberg 70-90. D< routinerijke spelers behaalden de zege voor de Gentenaars (dw) kend. Rust 27-45. Die tussen stand was de oorzaak dat de bezoekers zich zeker voelden en de concentratie enigszins afzwakte. Het werd 50-65 maar rustig scoorden de be zoekers naar een verschil van twintig punten. Punten: Bobcats: Vonck 33, Van Huf- fel 9, Dalet 5, Botte 2, De- fraigne 9, Vereecken 2, Ring- oot 9. Dendermonde: Esseldeurs 10-5, Willockx 6-10, Bulteel 11-6, Dirk Piron 6-0, Van Wauwe 9-17, Moens 3-4, Van den Bossche 0-0. BENO e nu moest aanvallen. Dé scheidsrecht ers graven Brabo dan een steuntje. De wedstrijd werd gedurende tien minuten stil gelegd. De zaal werd ont ruimd en alle vensters en deuren open. In tegenstelling met verschillende andere matchen die om condensatie werden gestopt, wilde men Melsele heeft enkel de eerste wed strijdhelft tegenstand ondervon den van Gbo. Na een 17-9 (10e min.) toonde de thuisploeg zijn gestalte voordeel en de jongeren De Sutter - Huyghe bleken als )uaer^ Bazelse aanwinsten in het oog te springen. De 37-38 rustcijfers wer den in de tweede helft verder uitgediept van 55-43 (10 min.) tot 76-51 eindstand en de Zeelse ploeg bleek te weinig schutters in de rangen te hebben om terug te komen. Melsele met de andere Bazelse spelmaker De Brucker wordt dit jaar eeen koploper en ook van Cibo Zele moeten wij tot ons spijt hetzelfde zeggen. De topfavoriet is en blijft Beveren dat met Dirckx wellicht een stap naar eerste provinciaal kan zetten. Punten: Melsele: De Sutter n Vin De Schepper 16 p.. Deyaert 8 p.. De Cauwer 12 p., Huyghe 6 p., Bec- quet 6 p., De Brucker 12 p. Cibo Zele: Moens P. 4 p., Moens Y. 4 p., Colman 16 p., P. Van Damme 7 p., Maes 14 p., Bosman 6 p. Hermes-Waasland - Falco: 70-90 DI Sportief Temse - Beveren: 61-84 Beide ploegen kwamen onvolledig aan de start. Sportief zonder De Cock (hips) en Beveren zonder Dirckx (verlof) bleven dan ook de eerste helft zij aan zij. Een 20-18 bleek in hoofdzaak het werk van Vavourakis en Boeyckens te zijn, terwijl aan de Beverse kant vooral Van Loo stukken maakte onder de korf. Een 34-34 ruststand kon dan ook iedereen bevredigen. Na de hervatting kon men zien dat Sportief heel vlug de rol zou los sen. Zonder groots te zijn ging Beveren gemakkelijk van zijn tegenstander weg (46-56) en voor al Schmitt was hiervoor veran twoordelijk. De thuisploeg kreeg geen punten meer gescoord en Beveren kon na 52-69 al zijn spe lers inschakelen tegen een moreel zwak Sportief Temse. De anders zo sterke home ploeg van Roger Leemans liep nu op lemen voeten en vooral in rebound kwam het verschil aan het licht. Punten: Sportief: Vavourakis 11-7, De Ca- luwé 4-0, De Groep 3-5, Govaerts 0-4, Windey 5-2, Boeykens 9-4, B. Muylaert 0-2, Bolssens P, 0-3, Borghgraef 2-0.. Beveren: Schmitt 6-11, Bolssens W. 2-6, Van Loo 12-7, Maes 4-8, Goemans 1-4, Van Dosselaer 8-2, Luyckx 0-2, Dujardin 0-2, Miche- let 0-3. Wega Bij gebrek aan reboundkracht ging de thuisploeg van start met een zone verdediging. De afwezig heid van Vandermeulen was niet alleen een handicap, maar ook de plaatselijke schutters lieten het af weten. Een onzekere wedstrijd- aanhef van beide ploegen resul teerde in 2-7 (4e min.) maar Her mes had al vijf balverliezen laten optekenen. Falco hervond echter het eerst zijn zelfvertrouwen en liep verder uit naar 3-19 (9e min.) na een kollektieve 1 op 16 van de thuisjongens. Meteen stond het verschil op het bord en J.M. De Clercq kon zijn ploeg rustig orkes treren. Wanneer Van Hulle uit pakte met een 100% reeks bleef Hermes in de startblokken steken en enkel Bruggen kon voor ver weer zorgen. Samen met Koeckel- berg werd van antwoord gediend tegen een secuur Falco en de 31- 45 rustciifers toonden al het ver schil aan. De tweede helft thuisploeg onzeker in de terwijl Falco al zijn speelkans gaf. Na 49-49 min.) was de match gesj driepunters van Poppe m< kracht van Van Hulle war doende om het verschil te den. Hermes kwam slechts 26 op 85 shotprestaties tegenover 31 op 56 (55% Gentenaars, vandaar dat naar vlug gekend was. Punten: Hermes-Waasland: Buys 24 fliet 0-0, Koeckelenbergh Maes 4-0, Lintacker 2-3, Bi 11-12, Van Goethem A. 5-! den Eynde 0-2. Falco: Poppe 12-15. Schei Temmerman 3-6, Vander 6-6, JM De Clercq 7-2, Van 11-8, Gauwaert 04). Boudi 2, De Smedt S. 0-4, Wieme Danny Lede - U.A.A. Etterbeek 90-63 Panters kon nog de achter stand wel verkleinen maar van terugkomen was geen sprake. Het is wachten op de terugkeer van de gekwetste Verstappen. Punten: Brabo: Holt 27, Van Marsen- ille 11, Geerts 6, Gaessens 10, Somerslo 10, Dhaens 12. Panters: Moens 18, De Breucker 16, De Locht 2, Vermeersch 10, Veldeman 11, Stevens 5. BENO Eksaarde - Buggenhout: 58-40 Basket. Hermes - Sint-Amandsberg 70-90. De Superclub- IJzCTStCfkC VCrdcdisiïlg jongens missen vooral nog wat automatismen (dw) 6 De thuisploeg is het seizoen met dat de thuisploeg vanop afstand volle ambitie gestart Coach onnauwkeurig was en de tweede Dhaen moet wel Eric Willems helft tapten de thuisjongens uit missen die naar Zelzate vertrok, Cen ander vaatje. Er werd nu maar de jeugdwerking van uitgepakt met een manverdedi- Eksaarde begint stilaan zijn gjng en de quick breaks kwamen vruchten af te werpen. Crève en „u los. Eksaarde üep de tweede Dhert zijn in hun reeks als gevaar- helft zijn tegenstanders van het lijke klanten en als de Wase trai- veld en de knalprestatie van Chris ner zijn ploeg dan nog sterk leert Vervaet gaf in de eindbalans de verdedigen krijgen wij snel resul- doorslag, taten. Een gestalterijk Buggen- Doorwerken büjft het motto bij hout botste op deze defensie en Eksaarde dat alvast zijn eerste BBC Lokeren - Laarne: 60-78 kon de eerste helft afsluiten met zege beet heeft. 20-21 voorsprong. Dit kwam om- Wega Danny Lede heeft als nieuwkomer in de nationale afdelingen vanaf de eerste dag stukken gemaakt. De manverdeidgende thuisploeg kreeg het echter in de eerste helft te verduren, want in rebound wa ren de Brusselaars de baas. Na tien minuten stond een 13-17 op de bordjes en Lede moest op de tanden bijten. Coach Van Dries- sche schakelde Guido Coppens in voor een Geert Van Driessche die in een complete off-day was. De joker lukte over gans de match een 7 op 8 shotprestatie en was meteen goed voor een verrassen de punten aanbreng. Na de rust 34-32 kwam de thuisploeg tegen alle principes met een zone verde diging op de propppen. Etterbeek moest nu vanop afstand zijn kans gaan maar dit mislukte. Ti 11c (60-50) en de 18e min. lukten de Dannys een 20-0 langs guard Phlips en stond een afgetekende zegei bordjes. Danny Lede kw; de grote poort in de hogere] en Etterbeek weet Aalsterse randgmeente ligge Punten: Lede: Coppens 6-9, Van B<J 5. Goeman 1-5, Phlips 7-17, Van Driessche 5-10, Van lm 10, Geert Van Driessche 04 U.A.A. Etterbeek: De minck 2-2, Mcnanet 8-10 chiels 7-0, Van De Velde Lescaut 6-2, Bens 5-0, Penti Demarets 0-5. Leiedal-Hemaco Dendermonde 68-78 Basketbal. De reserven van BBC Melsele (Iv) De eerste uitmatch heeft de Collegeploeg aangetoond dat het aan maturiteit heeft gewonnen. De van eerste klasser B.C. Gent terugge keerde Leys en nieuwe aan winst De Rijcke (Panters Baasrode) konden niet op hun waarde gekwoleerd wor den. Ze stonden vlug met foutenlast. Coach Jan Van Hoeyweghen heeft nu een ruime kern en de eerste die er uitschoot was Platteaux, die B.C. Zele 84 Sobabee Antwerpen 87 De thuisploeg was niet onder de indruk van de 0-5 achter stand. Aan de 4de minuut stond Zele reeds met 8-7 voor en van dan af liet het zich niet meer verdrummen. De lokalen verdediging had nochtans weinig vat op de preciesheid van de jongste van de Ibens broers. Steven lukte de eerste helft een 9 op 14, zodat Sobabee zijn repu tatie van goed aanvalsploeg eer aandeed en tot 2-27 voor bleef. De Zeienaars waren regelmatig en speelden beter als ploeg. Spelmaker David Dc Beule wordt de centrale pion, zoveel is nu wel duide lijk. Hij zette zijn aanvallers aan tot scoren. Hesters deed dit aanvankelijk met een 3 op 4. Walraet nam over met 4 op 7. Arcay en De Brauwer wa ren de regelmaat met respec tievelijk 4 op 6 en 7 op 14. In de eerste helft moest toren Marien zich hoofdzakelijk concentreren op zijn verde digende taak. Hij remde Cleymans poed af. Een 43-32 op iets meer dan twee minu ten voor rusten was een bij zonder positie balans. Aan de rust leidde Zele nog met 43-36. De eerste minuten van de tweede time zorgde het rio Arcay - Walraet - De Brau wer dal de voorsprong 48-40 intakt bleef. Dc vierde fout van Walraet bij 50-45. Het laat opnieuw inhalen van Da vid De Beule bij 54-52 aan de 5de minuut de ploegen ston den opnieuw langszij. Een nieuwe opdoffer was dat een zenuwachtiger Roger Ma rien, aan de 10de minuut bij 64-62 een vrijwillige fout kreeg aangesmeerd. Het le verde de bezoekers vier pun ten op en de Zeelse pivot vier fouten. Zele bleef zich goed verdedigen. Debbaut die in de eerste helft Marien had vervangen, stond nu zijn be urt af aan Van Doorslaer, die onmiddellijk scoorde. Wal raet viel op minder dan drie van het einde voor fouten uit. De nervositeit sloeg in de Zeelse rangen. De aanvallen werd niet meer zo goed opge zet en de shots te vlug en met te weinig voorbereiding ge nomen. De twee ploegen ble ven zij aan zij. Dc thuisploeg kreeg de laatste 42 seconden nog twee keer balbezit maar kon de kansen niet verzilve ren in een verdiende zege. 78-78 en verlenging. In de verlenging won de ploeg die het best afwerkte. Zele scoorde 2 korven uit 9 pogin gen en Sobabee lukte 4 op 9. De thuisploeg! speelde rond uit goed en was op basketbal de betere ploeg. Sobabee had met Steven Ibens en Cley- mans sterke individualitei ten. Een openingsmatch die de ploeg als een aanduiding mag zien dat ze zich met vele tegenstanders mag meten. Punten: Zele: Coeckelbergh 0-0, De Beule 0-0, Van Doorslaer 0- 2, Debbaut 0-0, Hesters 6-2, Arcay 11-8-2, De Brauwer 14- 10-2, walraet 10-9, Marien 2- 4-2. Sobabee: Steve Ibens 20-11-2, Leyder 0-2, Peter Ibens 5-0, Larey 0-8-2, De Jonghe 2-2-3, Cleymans 7-15-2, Tiest 2-4. Beno niet alleen in de dubbele cij fers scoorde maar daarenbo ven nog meester in de re bound was met 15 stuks. De bezoekers hadden door lopend een tiental punten voorsprong en die werden op een rustige wijze op het bord gehouden. Dendermonde is klaar voor de competitie dat was de eerste wedstrijd duidelijk te zien. Punten: Leiedal: Van Herreweghe 22, Acke 3, Mcngé 3, Van Laec- ke 5, Comhaire 4, De Clercq 4, Van de Gehuchte 27. Hemaco: Leys 4, Pat Van Lembergen 17, Blancquaert 12, Versmessen 13, De Rijcke 7, Goedgezelschap 4, Plat- De Durmeploeg wilde er de eerste match van het seizoen het beste van maken. Met veel inzet werd Laarne opgevangen in verdedi ging. Kennive was echter een ge vaar onder de borden en deze ex- Melle speler zorgde op zijn eentje voor een rebound overwicht. Lo keren moest dus halfweg al naar een achterstand van 31-36 opkij ken. De oorzaak van deze achter stand was echter niet moeilijk te achterhalen. Antheunis stond nog maar eens alleen in voor de af werking, terwijl de andere thuis- spelers alles behalve een vorm betoonden. Laarne ei ker uit eerste provinciaal hl De Rocker, en vooral De echter heel wat meer ai kracht in zijn rangen en wa ook verdiend. Punten: Lokeren: Gmijn P. 14 p. theunis 27 p., Vion 6 p., Gi 10 p. Laarne: De Wilde 10 p.. De 30 p.Kennive 20 p.De P teaux 12, Vermeulen 9. B.C. Zele 86 Stars Gent 49 De Zeelse damesploeg deed langs de grote poort haar in treden in de hoogste reeks. Zonder de verdienste van de ploeg te willen minimalise ren, gaat de «oscar» van de openingsmatch zonder twij fel naar de Honvaarsc AAN WINST Gabriëlla Benjamin. Een kleins spelmaakster met grootste basketbalkwalitei ten. Ze dirigeerde de ploeg op een knappe wijze. Haar medespeelsters waren plots tot alles in staat. Op papier minder sterk als vorig seizoen in tweede, maar onder Benja mins invloed klimmen speel sters als Ilse Kochuyt - Mar tens op het puntje van hun mogelijkheden. De bezoeksters met een zeer bleke Amerikaanse verster king Rewaan stonden per plex van het Zeelse machts vertoon. Na 12-4 aan de 5de minuut kwam Gent halfweg de eerste helft met 18-16 nog eens langszij. Tot de 15de mi nuut was er nog enigszins van een match sprake, maar van dan af stond er geen meer op de trefkracht van Kochust - Martens, goed gesteund door Audenaert, die de assists van de Hongaarse goed omzet ten. Ook Vonderlinck en de jonge, maar iets te nerveus reagerende Scheire hadden een aandeel in de alles zeg- fende 46-28 ruststand, n dc tweede helft werd Stars van het kastie naar de muur gespeeld. Gabriëlla Benja min bewees in die periode dat ze ook kan afwerken demonstreerde het ff gamma van de lay-up tol driepuntshot. Het werd afstraffing van de Genist mes en via 78-40 stom zelfs maximaal 86-42 op bord. Coach Heyse veroorrkx zich enkele applausverv ingen.In ieder geval een cesvol debuut. Punten: Zele: Scheire 3-0, Mart 12-5, Goeman 0-0, Von linck 3-4, Goeman 0-0, njamin 3-16, Kochuyt li Audenaert 7-2, Hermans Stars: Verbruggen 9-4, geylen 7-7, Brouckaert Rewaan 12-8. Wie, D< hebfc te V hveds vette tochi oorz; rondi vluch kens doch miek notee meen Ene

De Voorpost | 1989 | | pagina 26