Duimpje Galop velt reus Camu Sportief Kruibeke GZK-Darts - Amateurkompetitie 1989-90 M.T.S.A. Bekerwedstrijden Vi6 finale De Voorpost - 29.9.1989 - 31 LIEFHEBBERSVOETBAL DARTS De Gemeentelijke Sportdienst van Kruibeke organiseert opnieuw het projekt 'Sport overdag' voor huismoeders en -vaders, werkzoekenden, ploegwerkers, thuisblijvers en uzelf elke donderdagvoormiddag van 9.30 u. tot 11.00 u. in de gemeentelijke sporthal 'De Dulpop'. De prijs bedraagt 50 F per beurt en een 10-beurtenkaart kost 400 F. De sporten die gaan beoefend worden zijn aerobic, volley, basket, konditietraining, turnen, paardrijden, zwemmen, keeppfit, badminton, trampoline en frisbee. De deelne mers maken zelf een keuze. Uitslagen 4de speeldag Decibels-Stinnyboys 7-5 Red Arrows II - D.C. Grembergen 1-11 Den Beer I - De Ton 8-4 Los Flamencos - Den Beer II 9-3 D.C. Lebbeke - Red Arrows I 9-3 Inhaalwedstrijd Red Arrows II - Den Beer I 1-11 Klassement na 4 speeldagen 1. D.C. Lebbeke 4 0 0 8 (39- 9) 2. Red Arrows I 3 0 0 6 (36-12) 3. Los Flamencos 2 0 2 6 (29-19) 4. D.C. Grembergen 2 115 (29-19) D.C. M.C. Decibels 2 115 (29-19) 6. D.C. Den Beer I 2 2 0 4 (24-24) 7. D.C. De Ton 12 13 (17-31) 8. Red Arrows II 1 3 0 2 (15-33) 9. Stinnyboys 0 3 1 1 (16-32) 10. D.C. Den Beer II 0 4 0 0 6-42) Kalender zaterdag 30.9.89 2de GZK - Kriteriumtornooi (D.C. Los Flamencos) De Bekerwedstrijden in het M.T.S.A. zorgde voor heel wat verrassingen. Superclubs zoals Snas, Edo, Camu, Rode Roos, O.C. Aalst, Sportkring werden reeds uitgeschakeld, zodat de strijd tussen de mindere goden, alleen de Zwaanvrienden uit Uit bergen konden bevestigen. Galop-Carau: 1-1. Het kleine duimpje ontving op eigen veld reus Camu. Het werd een daverend vertoon waarbij bei de elftallen de aanvallen niet schuwde. De zwakste man op het terrein was scheidsrechter De- gneck Vital, die dringend aan een nieuwe kursus toe is, wat betreft de reglementen. De eerste speel- helft werd volledig beheerst door de bezoekers, maar een schitte rende doelman Lierens behoedde zijn ploeg voor een fatale achter stand, toch kon de rust ingaan met een 0-1 voorsprong voor de bezoe kers, wat tot dan zeker verdiend mocht worden genoemd. Na de rust sloeg het spelpeil om en de 3e klassers drukten hun opponenten met de rug tegen het doel en dat resulteerde in de ver diende gelijkmaker langs Van Delsen, dit ging zodanig op de heupen werken van een Camu speler die zonder maar een enkele verwitting zijn medemaats in de steek liet en zomaar van het veld stapte zonder dat de man in het zwart ingreep, nochtans stond hij onder kontrole, want de kontro- leur van dienst was de heer D'Haese A. De bezoekers konden echter stand houden tot het laatste fluitsignaal 1-1 zodat de straf schoppen moesten beslissen hier toonde Galop doelman nogmaals zijn klasse door 2 strafschoppen te stoppen en zo zijn ploeg in de Liefliebbersvoetbal. Eén van de MTSA-toppers: O.C. Aalst tegen Snas (da) achtste finale bracht, ten nadele van Camu. Ex. Leeuwerik B-Endoka: 2-1 Ook hier kwamen de bezoekers op voorsprong waar de Leeuwe rikken vochten dapper terug, de bezoekers waren de kluts kwijt, zodat een verdediger zijn eigen doelman te grazen nam. Uiteinde lijk was het Bruylandt R. die voor zijn ploeg de volle winst boekte, uitslag: 2-1. Onder den Toren-Alexander: 2-3 De thuisploeg dat heel wat titula rissen moest missen, moest de duimen leggen tegen een vlot spe lend bezoekend elftal ondanks de doelpunten van Verleyzen G. en Grysolle A. Konden zij hun ploeg niet in de achteste finale helpen, zodat de 1ste klasser verdiend ver der bekert. Houtmarkt-R. Sportief: 0-2 Hier waren beide ploegen aanval lend ingesteld. De thuisploeg moest zeker niet onderdoen voor de 1ste klasser, maar de spitsen faalden deerlijk de gebroeders Van Houdenhove Jean Claude en Hugo waren zeker niet in hun dagje de bezoekers waren zeker in de 1ste helft, ook niet overtuigend en konden gelegenheidsdoelman De Meyst R. niet in gevaar bren gen. De tweede speelhelft verliep op hetzelfde niveau de goedlei- dende ref. Impens R. moest am per ingrijpen zodat in deze uiterst sportieve wedstrijd maar 1 maal de gele kaart moest worden bo vengehaald, deze viel te beurt aan de Sportief kapitein Galle E. die even zijn boekje te buiten ging, uiteindelijk kwamen de bezoekers onverwacht op voorsprong, bij een onnodig balverlies van een thuisverdediger, was Lequeux P. er als de kippen bij om er 0-1 van te maken. Amper 5 min. later was de wedstrijd gespeeld toen Van Kelekom er 0-2 van maakte, zeker een te zwaar verdikt voor de moe dige thuisploeg. Blauw-wit-Rode Roos: 1-1 In een spannende wedstrijd moest bekerfïnalist de duimen leggen te gen een sterk en kollektief spe lend Blauw-wit. De thuisploeg kwam langs Huylebroeck W. ver diend op voorsprong 1-0 de man nen van schepen De Meerleer D. kwamen maar sporadisch voor het doel van de thuisploeg, maar luk ten toch na hard zwoegen de ge lijkmaker langs Bombeeck G. Wat beide ploegen daarna ook nog probeerden het bleef bij deze 1-1 gelijke stand. Zodat ook hier de strafschoppen moesten beslis sen. De thuisploeg toonde zich hier trefzekerder en trapte van op de stip Rode Roos uit de beker: 3- 2. De Kring-R. Espanol: 2-2 De thuisploeg goed begonnen kwamen langs Vonckt en Welle- kens J. 2-0 voor naar de Spanjaar den lieten zich niet ontmoedigen en lukten langs Diaz J. de aan sluitingstreffer 2-1. Meteen was voor de thuisploeg er het beste af, zodat de bezoekers verdiend op gelijke hoogte kwamen 2-2. Ook hier moest een goed leidende scheidsrechter Van Delsen F. de bal op de stip leggen om uit te maken wie er uiteindelijk verder zou gaan, het waren de Spanjaar den die het haalden met 2-3. A.Z. 77 - Snas: 1-0 Onder het waakzame oog van re porter Heyman J.M. van ons trou we blad De Voorpost werd er op het terrein een prachtige wedstrijd gespeeld tussen twee aanvallende ploegen. Snas mistte door kwetsu ren een paar titularissen maar de spelerskern is ruim genoeg om de gekwetsten te vervangen, tevens waren ze onder de indruk van het goede spel van de thuisploeg dat langs De Wael L. verdiend op voorsprong kwam, wat de bezoe kers daarna nog probeerden het kwam niet voorbij de goed geor- ganizeerde A.Z. 77 verdediging, zodat de ploeg van Den Arend verdiend met het kleinste verschil won. Ook 1ste klasser Melckebeeckvr. kwam op het veld van 3e klasser Baccara niet verder dan een 1-1 gelijkspel, doch plaatste zich via de strafschoppen 1-3 De Lede naars kwamen hierdoor goed weg en bekeren verder. Endoka-Waterval: 1-3 De bezoekers lieten hun sterspe ler op de bank en dat bekwam hen aanvankelijk slecht, wat de goed spelende thuisploeg kwam langs Van Hoek S. verdiend 1-0 voor. De bezoekers konden echter voor het afsluiten van de 1ste helft langs Van Hauwermeiren P. op gelijke hoogte komen. In de tweede helft haalde trainer Van der Straeten zijn joker van de bank en meteen was het gedaan voor de moedige thuisploeg de blonde jongeman die nog onopge- warmd op het terrein verscheen lukte meteen 2 goals, een naam om niet te vergeten Christiaens Pascal. Vele clubs azen om deze blonde spits in hun rangen te heb ben, maar hij wil van geen trans fer weten, daar hij goed is bij de Wichelse ploeg Waterval. De Zwaanvr.-Edo: 4-1 De bekerwinnaars werden de eer ste helft overspeeld door de be zoekers, deze kwamen dan ook verdiend op voorsprong 0-1. Met een de ruststand. De tweede helft kwam de thuis ploeg onder een andere gedaante uit de kleedkamer en Edo moest het gelag betalen. De Cock Dirk, De Cock Rony, De Grauwe Frank en Klein Ben ny. namen meteen alle bekerillu sies van de bezoekers weg met een klinkende 4-1 zege Meteen wor den de mannen uit Uitbergen ge tipt om regelrecht naar een nieu we finale te stevenen. Amapola-Excelsior: 0-1 Gelijkopgaande wedstrijd waarbij beide elftallen dc aantal niet schuwden. De doelmannen kon den zich goed opwarmen, hielden hun netten ongeschonden tot De Neve P. een barst zag in de thuis- defensie en raak trof 0-1, meteen de zege voor de eerste klassers. Pano-O.C. Aalst 1-0 Verrassende uitschakeling van de Aalstemaars die zeker onder hun peil akteerde en de Pano doelman maar moeilijk konden bedreigen, nochtans viel het doelpunt langs de verkeerde kant toen Lanoy R. uithaalde, de bal week af op een O.C. verdediger en meteen was doelman D'Herde Luc verslagen 1-0. Met nog 5 min. voor de boeg konden de bezoekers geen weer werk meer bieden en zo was de zoveelste verrassing in het Beker- tomooi een feit. Sunset hield stand tegen V. Den derleeuw 1-1, maar moest zich lang de strafschoppen toch gewon nen geven. 5-6 voor de bezoekers. Van Campenhout Hans Liefhebbersvoetbal. FC Temse op bezoek bij V.K. Moerheide (vh) Liefhebbersvoetbal. De Hamse ploeg van V.K. Moerheide speelde met een nieuwe outfit tegen FC Temse (vh) Liefhebbersvoetbal. FC Zandput uit de M.T.S.A. (jmh) Liefhebbersvoetbal. FC Blauw-Wit, een gerenommeerde ploeg uit de M.T.S.A. (jmh) Liefhebbersvoetbal. MTSA-ploeg O.C. Aalst (jmh) Uefhebbersvoetbal. Ook in het Aalsterse MTSA kunnen keepers spektakulaire toeren uthalen zoals hier in de wedstrijd tussen OC Aalst en Snas (da) Liefhebbersvoetbal. Spektakel genoeg tijdens de wedstrijd Blauw-Wit tegen Rode Roos (da) Liefhebbersvoetbal in Aalst. Blauw-Wit - Rode Roos. Hoezeer de 'Roosjes' zich ook inspanden, het bleek vruchteloos. Blauw-Wit bekert verder (da)

De Voorpost | 1989 | | pagina 31