Leon De Decker in Schuttershof Quiévrain en Waas en Dender Vlaams Sportverbond - Afdeling Waasland Klingse judoka's uitstekend op kampioenschappen Walivoteek DUIVENSPORT De Voorpost - 13.10.1989 2 2 KAVD - Olsa Brakel 0-0. Van Roy, nog steeds werklustig, zal ook deze bal voori bezoekende doel brengen vh) LIEFHEBBERSVOETBAL BOOGSCHIETEN Zaterdag 7 oktober was de hoog dag voor de liggende-wip schut ters van de St.-Pauwelse maat schappij "Schuttershof'. In de ge lijknamige herberg boden zich niet minder dan 45 gildebroeders medekampers aan voor de jaar lijkse koningschieting. In drie kampbeurten diende uitgemaakt wie de opvolger ging worden van Leon Dullaert. Reeds in de twee de ronde sneuvelde het minuskule mikpunt voor de eerste en enige maal. Lokaalhouder Leon De De cker gaf meteen alle andere kandi daten het nakijken en veroverde zodoende zijn tweede koningsti tel. Een eerste maal smaakte hij dit genoegen in 1985. Sinds de oprichting, nu 23 jaar geleden is hij lid van de maatschappij "Schuttershof' en al die tijd lag hij mee aan de basis van de bloei van de vereniging. Op 44-jarige leeftijd is dit slechts een van zijn hoogtepunten als liggende-wip schutter. Leon De Decker was bij zijn vrienden medeschutters dan ook getipt als een der kandidaten op de hoogste eer. Niet verwon derlijk wanneer wij zijn palmares even van dichterbij bekijken. Reeds in 1985 viel de hoogste eer in de maatschappij hem te beurt. In datzelfde jaar verwezenlijkte hij het eveneens om koning der koningen te worden in de Gillisse verbroedering en lag mee aan de basis van de sekta tel die met de maatschappij-plo gewonnen werd in de toch gerei meerde sektor Stekene Ook jaar eindigde "Schuttershof deze kompetitie heel sterk. E tweede plaats was hier weggek voor het St.-Pauwelse zest Zoals elke maatschappij die zi zelf respekteert, werd cr evens een koningin voor '89 bekrooi Hier toonde Sandra Van N« wenhuyse zich de sterkste. In beschrijfschieting na het eigen ke kampioenschap kwam de ni we koning er slechts matig uiti één treffer Ex-koning Leon D laert, die zijn titel met kon verk gen. wist zich hier echter tots yr0 ste sekundant te schieten. Mi stnj Uitslagen Walivo, zaterdag. 1' afdeling: Puyvelde-Hof v. Gremb. De Pekton-Hemelaer I Comer-Milano Den Bos I-Siera I Avanti-Portacls Raap-V.K.W. 70 Temsica-Bondgalm I 2® afdeling A: Centmmvrienden II-Sportarena Videoclub-1000 Appels Moerbeide 1-Tripoli Trappen Steels-De Kroon Bazel-Briel I De Vlasbloem-FC Welkom Wijnveld I-Club 69 2® afdeling B Bristol-Eendracht Scoutshuis-Rodeo Fort-Nantes-Tromp Henen Aas-Dino Boys Ankerhof-Lcopoldstad Bosdorp-Oud Geel Wazoo-Composé 3® afdeling: Familia-KJoksken Klein Sinaai-De Strijders Stille Vrienden-Den Trap Luitentuit-Novelty Nieuwe Sponvriend-Venco Leeuwkens-RC Grembergen Liliane Boys-Den Helder Zondag 1' afdeling: Troch Textiel-Van de Voorde Wijnveld II-Makkers Den Bos II-Siera II De Cock-Volksunie Cenlrumvrienden-Anker Were di-Bondgalm II Cado vrij. 2* afdeling A: Siera 4-Geywa Witte Pen I-Rode Duivels 1000 Appels II-Moerheide II Briel II-Progress Jong KWB Elversele-Klokhuis Oostberg-Wijnveld III Hemelaer II vrij. 2® afdeling B: Azalea-KWB St.-Anna Brouwershof-Favo Zeemeermin-Pony De Bobyn-Gouden Leeuw Atlantic-Oud KWB Elversele SP Waasmunster-Witte Pen II Veldstraat vrij. 2® afdeling C SK Belsele-Sanicentral Samara-Oud Geel Spaans Kwartier-Koekoek Ons Huis-Metallo's Klub 65-Inter Decor 0-2 Wembley-Anitec 10-2 Post vrij. Kalender Wedstrijden van 14/10 en 15/10/89 Aftrap telkens om 15 u. 14 u. Siera I-Avanti, Windey Roland Milano-Den Bos I, Conserriere André Corner-Temsica, Brijs Patrick Hemelaer I-Bondgalm I, De Looze George Hof v. Grembergen-De Pekton, Wij- mcersch Frans V.K.W. 70-Puyvelde, Van Steelant Robert Portaels-Raap, Van de Voorde Frans 2® afdeling A: De Kroon-Bazel, Beniers Dirk Tripoli-Trappen Steels, Laheyne Eddy Moerheide I-Wijnveld I, Foubert Rudi 1000 Appels-Club 69, Van Overmcire Richard Sportarena-Videoclub, Steeman Etienne FC Welkom-Centrumvrienden, Van de Voorde André Briel I-De Vlasbloem, uitgesteld. 2® afdeling B: 14.30 u. Dino Boys-Ankerhof, Boone Marcel Tromp-Herten Aas. uitgesteld Fort-Nantes-Wazoo, Bruggeman Walter Rodeo-Composé, De Corte Marcel Eendracht-Seoutshuis, Janssens Luc Oud Geel-Bnstol, uitgesteld Leopoldsud-Bosdorp. Verbraeken Rudi. 3' afdeling: Novelty-Nieuwe Sportvriend, Felix Robert 14 u. Den Trap-Luitentuit, Beniers André Stille Vrienden-Liliane Boys, Michicls Rudi 14.30 u. De Strijders-Den Helder, Pan- necoucke Roland Kloksken-Klein Sinaai, Van Gecm Patrick RC Grembergen-Familia, D'Hanis Frank Venco-Leeuwkens, Van Steelant Ludo Zondag (telkens om 10 u.) 1' afdeling: Siera II-De Cock, Michicls Rudi Makkers-Den Bos II. De Corte Marcel Wijnveld II-Were Di, Roosenboom Willy Van de Voorde-Bondgalm II, Beniers André Cado-Troch Textiel. Conserriere André Volksunie-Centrumvrienden, Panne- coucke R. Anker vrij. 2® afdeling A: Moerbeide II-Briel II, Van de Voorde André Rode Duivels-1000 Appels. Felix Robert Witte Pen I-Oostberg, Steeman Etienne Gcywa-Wijnveld II, Bruggeman W. Hemelaer II-Siera 4, Baert J -P Progress-Jong KWB Elvers., Foubert Rudi Klokhuis vrij. 2® afdeling B: Pony-De Bobyn, Van Hoomijck B Veldstraat-SP Waasmunster, Schaeck Fr. Favo-Witte Pen II, Deckers Erwin KWB St.-Anna-Brouwershof, Boone Marcel Oud KWB Elversele-Azalea. Lamote George Gouden Leew-Atlantic, Verbraeken Rudi Zeemeermin vrij. 2* afdeling C: Koekoek-Ons Huis. Beeldcns Marcel Oud Geel-Spaans Kwartier. Dcbbaul Jaak Samara-Wembley, Bals Eddy Saniccntral-Anitec, Van Gecm Patrick Post-SK Belsele, Van Puycnbroeck Raf Metallo's-Klub 65, Beniers Dirk Inter Detpr vrij. Turnen. Een groepsfoto van de Vooruitstrevende Turners uit Sint-Niklaas (Iv) Louis Van Vossel, Jozef Van Moer, Jules Crickx, Benny Van Puyinbroeck, Karei Te MOERZEKE een stuntuitslag van Louis Van Vossel met de le, 2e, 3e, 5e, 8e, 14e of zes vroege prijzen van acht duiven. Verder vroege duiven voor Henri Del- cart, Nestor Peelman, Wilfried Rottiers, Frank Van Haute en Jozef Quintelier. Bij de oude dui ven ging de hoofdprijs naar Willy Vercauteren voor Louis Van Vos sel, Henri Delcart, Amandus Claessens, Frank Van Haute, Frans Van Riet (6e, 8e, 10e), Raemdonck-Wuytacke, Colman- Van Den Eede. Te MELSELE nam Jozef Van Moer de le en 8e prijs voor zijn rekening. Met de 6e en 10e prijs klokte Edmond Van Nieuwenho- ve ook twee duiven in de eerste tien. Vroege duiven voor G en zn De Block, Van Den Bossche- Bryssinck, Jozef Van Den Broeck, Louis Janssens, Jozef Van Osselaer, Franky De Schepper. In groot DENDERMONDE was het Jules Crickx die het haalde voor Leon Van Der Straeten, Theofiel Laureys, Omer Quisqua- ter, Constant Bert, Armand Rochtus, Leopold Meskens, Al- fons Kareis, Pierre Sinoy, Gustaaf Sterckx. Een opgemerkt resultaat noteren we voor Omer Quisqua- ter met de 4e, 13e, 25e,,36e of 4 op 4 en allemaal de eerste series die naar de Baasroodse Broek kant gingen. Winnaar Jules Crickx met twee duiven won de le en 29e prijs en de tweede serie en twee keer tot 500. Bij de oude duiven wonnen de Gebroeders Van Keer voor André De Waele en Hendrik Quisquater. In de SINT-NIKLASE VER BROEDERING deed Benny Van Puymbroeck het goed met de le en 4e prijs. Roger De Ben kreeg ruim zijn deel van de prijzenkoek met de 3e, 1 le, 19e, 24e, 31e, 36e, 38e, 45e, of 8 op 12 Verdoodt en zn. waren goed votVde 2e en 9e prijs. Kopduiven voor Albert Van Mieghem, Hector Van Gijsel, Frangois Steensens, Jozef Schel- faut, Victor Van Boxelaer, Gil bert Kluskens. Bij de oude duiven de le, 3e, 5e, 6e voor Marcel Laureys en de 2e prijs voor Ray mond Van De Velde. Te ZELE-HUIVELDE mikte Ka- rel Hofmans in de roos bij de jonge duiven voor Emiel Jacobs, Paul De Smet, Etienne Vle- minckx, Leopold en Frans De Laet, Marcel Van Sebroeck, Ed ward Hermans (7e en 10e), Jozef Water, René Van Lierop, Louis Vermeulen, Phillemon Pauwels. Etienne De Backer was de uitblin ker met de 15e en 27e prijs won hij de eerste series en met amper twee duifjes in de korven is dit knap. Michel Van Dender won de tweede serie aa nde 30e prijs. Bij de jaarlingen de le en 3e voor Lucien Noens en goed resultaat voor Ludo Van Assche met de 2e, 5e, 7e, 11e, 12e prijs. Vroege duiven voor Emiel Jacobs, Alfons De Mulder, Jozef Debbaut, Frans Rochtus. Bij de oude duiven won Emiel Jacobs voor Jozef Debbaut (3e en 8c), Robert De Coster, Leon Verhelst, De Saert-Van Steen. Frans Goossens, René en zn. De Man, Maes-Van Hemel- rijek. Bij de duivinnen winst voor Lucien Noens voor Emiel Jacobs, Jozef Debbaut, (3e en 7e), Eddy en zoon Spinoy, Gregoire Bock- landt, George Baeyens, René en zn. De Man, Roger Van Door- slaer. BENO KAVD - Olsa Brakel 0-0. De Visser komt deze keer als winnaar uit dit duel Paardensport. Organisator Piet De Backer wil met zijn KAVD Olsa Brakel l Wase Jumping volgend jaar doorgaan (Iv) bezweren (vh) 0. De bezoekende doelman De Cubber kan het lokale JUDO FC Rima-Zcvcncken Zonna Nat.: VS Destelbcrgen-Ncdcrzwalm DH Wclle-Elenc Zandbergen-St. Goriks Herdersem-Micto Vel. Burst-St. Anna H. op 24.12.89 Sneppcn-SK I leusden SC Doorslaar-Ekkergem OV. A: Lembekc-Rcb. Vossenhoek SC St.-Anna-Middelburg Mercndrec-Wcpogro SK Lourdes-Vindcrhoutc Nokere-Lovendcgem Scrskamp-SK Dcndcrmondc Sportief-Akkers Mald. 1-B RC Dcstelbergen-Zcveneken Kado Shop-Thor Veldeken Pub Mereibekc-Hamsc Bouw centrak Figaro-FC Doorslaar Kalken-Matroos Th. Azaert-Groen sp. 1-D: Fontcintje-Rangcrs Mald Gul Isparta-Lambrccht Pal. Hofstade-SK Moorsel Opstal-Kanaries SV Ressegem-Appcls Joso Lebbekc-Hcrdcrscm Beker 1-E: Hoop Vrcugd-Fina Troubl. VK Frcma-AFC Cocktail 't Sleperke-Wijkagentcn De Zon-'l Fort VK Woodstock! '66 (vrijgeloot). VK Herleving-Uil Tcmse Statievrienden (vrij). Uitslagen Dames-Beker: FC Lutterzeie-DVC Opstal 4-2 Rupclladies-VK S. Zogge Lady's 0-6 Juv. Schoonaardc-Bisc. Girls: op 01.11.89. FC Lindenhof-Red S Opdorp 0-1 VKMansingG.-Clemcntstr. 0-13 Zat.-Beker: Altodic-FC Patro 5-0 FF FC Birlik-Sp. Beveren 2- 3 FC Celtic-Snuffel 5- 1 Mocrstraat-FC Laar 1- 1 P De Kerf-Heizijde 54) FF RBS Hoger Op-Avo 5- 2 Klein Zand-Shell Boys 1-13 Dcsatcx-Sp. Steendorp 1- 0 Tip Top-Real Hanseveldc 1- 4 FC Vriendenkr.-Siera Zog. 7- 1 SK Vlierk.-SK Vriendenkr. 5-0 FF VK Woodstock'66-'t Stamineeken 2- 2 Zonvm-Beker: KWB Stekcne-J. Bijlken 3-1 The Bridge-SK Dendermonde 1-4 Den IJzer-Portaels sp. 2-0 Scoutshuis '81-Luitentuit 4-0 KWB Hcllestr.-Shell Boys 0-3 SK Bosdorp-VK Nopn T.Z. 0-1 St. A Hardy-Vagebonden 0-3 Blue Boys-Moerstraat 0-2 Hoop Vreugd-RC Doorslaar 5-3 Kommersanten-Pompstraat 54) FF Wepogro-FC Sporthal 54) FF SC Doorslaar-Sint Andnes 2-1 Omnisport De Klinge bezit een aantal beloftevolle, jeugdige judo ka's. Dat bewezen zij de afgelo pen jaren met de regelmaat van een klok. Ook dit jaar was de oogst aan eremetaal groot. Op de provinciale kampioenschappen in Gent behaalden de Klingse judo ka's 2 eerste plaatsen en 6 derde plaatsen. Ook op de Vlaamse kampioenschappen in Opwijk lie ten zij zich gelden en brachten twee eerste plaatsen en een derde plaats mee naar de Oostvlaamse polder. Te Gent streden tien Klingse jongeren en acht vielen er in de prijzen. Btjde juniores heren - 41 kg. kwam Erik Vermeulen in een zwaardere gewichtsklasse uit. Dit belette hem echter niet om Oostvlaams kampioen te wor den. Nog een eerste plaats was er voor Vanessa Hoskens, die in de kategorie dames-beloften - 72 bij gebrek aan tegenstand tot kam pioene uitgeroepen werd. Derde plaatsen waren er weggelegd voor Erik De Moor - 58 kg.. Stefan Van Overveld - 38 kg. en Sandy Bauwens (dames juniors - 66 kg.). Sandy is als 16-jarige eerste jaars junior en moest het in deze titelstrijd opnemen tegen tegen standers tot 21 jaar. Ook bij de beloften was er een bronzen me daille voor De Klinge. Tommy Van de Voorde behaalde deze in de kategorie - 65 kg. Ook Geert Van Remortel en Tom Maes be haalden in hun kategorie junio ren, respektievelijk - 60 kg. en - 65 kg. een verdiende derde plaats. Te Opwijk werd eind september gestreden voor de Vlaamse kam pioenschappen. Omdat de eerste vier van iedere gewichtsklasse uit de Oostvlaamse JumPing Waasland. Ondanks het slechte weer waren er toch mooie momenten Iv kampioenschappen deelgerech- tigd waren, trad Omnisport De Klinge met acht judoka's aan. Erik Vermeulen haalde in de ka tegorie kadetten - 42 kg. het bes te resultaat met een tweede plaats. Vanessa Hoskens deed hem dit na in de reeks dames beloften - 66 kg. en Tommy Van de Voorde mocht juichen om een derde plaats in de kategorie belof ten - 65 kg. Zondag 15 oktober gaan in Brussel de nationale fina les door. Ook hier zullen de Klingse kandidaten te duchten tegenstrevers zijn. Afwachten of er nog een nationale titel bij komt. MJP. Wcpogro-SK Lourdcs, Van Doorselac- rc Om. Vinderhoute-Nokere, Hombrouckx Lovcndcgem-Scrskamp, Dc Smet Et. SK Dcndermonde-Sportief, Claus Leo Akkers Mald.-Lebbeke, Temmerman 1-B: Zcvcnckcn-Kado Shop. Christ. Thor Veldeken-P Merelbeke, Hel- linckx E. Ham Bouwcentr.-Figaro, De Waele RC Doorslaar-Kalken, De Meyer Jul. Matroos-Thor Azaert, Scheiris Rol. Groen Sport-RC Destelbergen, Dc Klerck 1-D: R. Maldercn-Gul Isparta, Van Ingel- gem Al Lambrecht-Pal Hofstade. Schelfhoud SK Moorsel-Opstal, Roels Kananes-SV Ressegem, Dalschaert Appcls-Joso Lebbekc, Everaerts Rob. Herdcrscm-Fontemtje, Winne. 1-E: ATS-VK Woodstock '66, Vcrvaet Roger Hoop Vreugd-Wijkagenten, Van Bo ven M. Terlocht-VK Herleving, Van Daelc W. Drij Boeren-AFC Cocktail, Vercaute ren J. 't Fort-Uil Temse. Van Vlierberghe Jo. Fina Troubleyn-Dc Zon, Dc Bock Norberl 't Sleperke-VK Frema, Herremans Franky Wedstrijden week-end van 14 en 15.10.1989 Antoine Vagebonden-KWB Stekene, De Mey Roland Hoop Vreugd-The Bridge, Van Bo- gaert Fr. FC Rima-SK Bosdorp. Verstrepen Jul Sint Andries-Blue Boys. Peersman Achiel KWB Hellestraat vrij. B Shell Boys-Portaels Sport '66, X. St. Anna H.-J. Bijlken, Van Doorselae- re Omer SK Dendermonde-RC Doorslaar. Th oen Em. Wepogro-Luitentuit, Van Maercke Leo. Zeveneken-VK Nopri Temse Z., Ver- vaet Roger Moerstraat-SC Doorslaar, Uytdenhou- wen Michel. Kommersantcn (vrij). Zonna. OV. A: St.-An.-Rebel. Vosscnh., Garre E. Middelburg-Merendree, Moerman Zondagmiddag waren de Blijf Jong'ers dan terug in Stekene, na een bijzonder vermoeien de maar verhelderende en voor de fietsende leden deugddoende tocht van Stekene naar Lourdes. Na het hartelijk onthaal te Bosdorp met o.m. een drink en een stevige hap, poseerden de 'Lourdesfietsersmoe maar gelukkig, (d. Brol) Dames 1 Lutterzcle-Opstal, Van Uytvange G. Rupelladies-Opdorp. Vercauteren J. Lindenhof-Biscaya, Van Boven M. Mansing-Siera Zogge. Heymans D Schoonaarde-GementstrThoen Em Zat. A: Pylonen-FC Celtic. D'Hollander H. Shell Boys-FC Patro, uiig Sportif Beveren-Tip top, Huvbrcchts M. Vriendenkring-Laar FF 0-5 Woodstock '66-Stccndorp, Pleums Al. Vriendenkring en Hoger Op (vrij). B: Heizijde-Snuffel, Van Uytvange G. Klein Zand-Altodie, Van Bogaert Fr Real Hansevelde-FC Birlik. Peersman A. SK Vlierkouter-Mocrstraat, Uytden- houwen M. 't Staminceken-Desatcx, Van Daele W. VK Siera Zogge en Avo (vrij). Zonvm. A: Scoutshuis '81-Den Uzer. Boenne

De Voorpost | 1989 | | pagina 24