Juvenes A begon flink TTC Stekene mikt op minstens een kampioenenploeg TC 't Braekeveld met enkel- dubbeltornooi vieldrecht over gans de lijn en IWeinig positiefs Ivoor Patro KVKT-taf I e Ite n n i s u i ts I age n 12e KWB-tornooi TENNIS 24 - 13.10.1989 - De Voorpost TAFELTENNIS Met nieuwe voorzitter, nieuwe trainer én veel jeugd... Het gaat de goede richting uit met TTC Stekene ofte de Stekense tafeltennisklub. Dit konden we althans vernemen tijdens de on langs gehouden kalendervergade ring in het ondertussen prachtig opgeknapte lokaal achteraan in de Stadionstraat. De ruïne die over bleef van de vroegere "jeugdklub" -het regende binnen meer dan buiten- werd reeds vorig jaar zoveel als mogelijk gerenoveerd en aangepast. Nu werd de zolde ring gerestaureerd en de buitenge vel kreeg een schilderbeurt. Dit wat de behuizing betreft. Voor het beoefenen van de ping- pong-sport zelf werden twee nieu we tafels aangekocht, zodat nog meer spelers tegelijkertijd hun ge liefkoosde hobby kunnen beoefe nen En... dat was nodig ook, want het ledenaantal van TTC Stekene is ondertussen opgelopen tot 44 in aantal én de klub duikt met liefst acht ploegen in kompe titie. Bovendien zijn de verwach tingen hoog gespannen: men hoopt inderdaad op 't einde van dit seizoen minstens één kampioe nenploeg te kunnen huldigen! Klubkampioenschap Natuurlijk wordt er ook "inside" de klub tegen elkaar gepingpongd voor het jaarlijkse klubkam pioenschap. De klub opteert nog steeds voor het systeem waarbij iedereen tegen iedereen moet spe len. doch er zijn wel enkele "se rieuze" wijzigingen. De wedstrijden voor het klubkam pioenschap worden gespeeld in twee sets Het is dus 2-0 ofwel 1-1. Maar. de betere spelers moeten een "voorgift" toestaan aan de minderen. De geklasseerde tafel- 8 mIJj tennissers vertrekken dus met een eon Ut achterstand tegen de niet-geklas- nverlt ^rden enz... tot e Vroeger stelden sommige kandi- daat-kampiocnen bepaalde wed strijden nogal eens uit omdat de "forme" er niet was. Op 't einde van 't seizoen dienden dan té veel wedstrijden "op een vluggertje" te worden afgewerkt. Sommigen ble ven zelfs in de bedoeling zitten. Om dit in de toekomst te vermij den werd het klubkampioenschap ingedeeld in vier periodes van 2 maanden. Per periode worden de wedstrijden aangeduid door het bestuur én die wedstrijden moe ten dan ook tijdens die periode van twee maanden worden ge speeld. Ofwel tijdens de trainin gen, ofwel tijdens de "neutrale dag" (de laatste vrijdag) op het einde van die periode. Trainer Voor het klubkampioenschap worden de kategorieën enigzins anders afgelijnd dan gebruikelijk. Tot en met 17 jaar behoort men tot de "jeugd", terwijl men vanaf 35 jaar, reeds bij de "veteranen" wordt ingedeeld. Vanaf 15 sep tember mag men de paletten krui sen met elkaar... Juist voor 't einde van deze jaar lijkse kalendervergadering kon trainer Mark Vermeulen nog een heuglijk nieuws meegeven. Er komt inderdaad een tweede trai ner bij TTC Stekene. Hijzelf blijft de trainingen leiden op zaterdag- voormidag. Met de "nieuwko mer" - wie het is bleef nog even geheim - zal een dag en uur in de week worden afgesproken Ondertussen - maar dat verna men onze lezers reeds- heeft voorzitter Dirk Garrevoet de klub verlaten als aktief voorzitter. Zijn plaats in de voorzitterszetel is on dertussen ingenomen door Felix Geers. Het vernieuwde bestuur ziet er nu als volgt uit: Felix Geers (voorzitter), Mark Vermeulen (sekretaris en trainer), Paul De Puysselaer (penningmeester), Willy De Beleyr en Carla Morcus (jeugdwerking). d. Brol Het vernieuwde bestuur van TTC Stekene met telkens van links naar rechts) bovenaan Mark Vermeulen en Willy de Beleyr en zittend Felix Geers en Carla Morcus. Paul De Puysselaer ontbreekt op de foto (d. Brol). In dc eerste afdeling van de KVKT- afdeling is Juvenes A flink gestart met een fikse 1-9 overwinning op Hingene dat toch verleden jaar tot de topploegen uit de afdeling be hoorde. Alleen Patrick Vertonghen kon de eer redden voor de lokalen. Meer kwam er niet uit de bus. Patro C dat in deze reeks gestart was om in deze reeks te blijven deed een goede zaak door met 4-6 te gaan winnen op Eendracht E dat wel licht met dezelfde intenties was van start gegaan. Guido De Block met zijn twee overwinningen lag aan de basis van deze overwinning. Carl Goossens en Behiels Thomas zorgden voor de overige Hamse punten. Bart Vernioessen en Geert Buyl zorgden voor de punten van de Buggenhoutse formatie. Patro A speelde tegen hun eigen B-forma tie en dat was geen probleem. Het werd een vlotte 1-9 overwinning. Alleen Peter Van Cauteren kon de eer redden voor de B-ploeg door Johan van Hecke te verslaan. In de tweede afdeling stond Patro D tegenover hun E-pIoeg. Maar hier was de strijd zeer evenwichtig. Aanvankelijk scheen de F-ploeg het best te zullen doen 1-3. Maar het tij zou keren en halfweg was alles te herdoen, 3-3- Met het dub bel te winnen stond Patro D voor het eerst op winst 3-4. Het werd nog 4-4 en meteen moesten de twee laatste wedstrijden beslissen en tel kens opnieuw ging de overwinning naar de thuisspelenden. Frangois Van Dender, Chris Van Couwen- berghe, Eric Verdonck en Danny Ruys wonnen elk twee keer. Het ziet er echt naar uit dat Stekene het niet slecht zal doen in deze afdeling. Op verplaatsing bij Patro E konden ze meteen de volle buit wegpakken, 4-6. Hun start was zeer goed 1-4. Aan de Oude Gentbaan te Aalst bouwde TC 't Braekeveld één van de laatste tornooien van dit seizoen. Gespreid over twee weken vochten eerst een 80-tal enkelspelers, daar na een 60-tal duo's om de tornooi - zeges. Tornooileider Erwin Schoupee kreeg drie goedbevolkte enkelreek sen op de twee overdekte banen. De streektennissers zouden er het hoge woord voeren. In de reeks dames 3 zorgde de niet-geklasseerde Hilde De Mesel voor de verrassing. De Mesel kwam vrij vlot tot in de halve finale waar Veronique De Kegel (C 30/4) zwaar weerwerk bood maar ook al geen set kon pakken. De tegenstandster in finale werd trou wens ook een niet-geklasseerde speelster. Ilse De Wolf kreeg wel een lichter menu maar in kwartfinale moest ze toch voorbij reekshoofd nr. 2 Magda Wyns (C 30/2). De finale duurde nauwelijks een half uur. 6-0, 6-0, Hilde De Mesel is thuis bij dames 3. Michel Blindeman speelde dit jaar een sterk kriterium en op eigen Braekeveld startte hij ook als favor iet in de reeks Junior-Veteranen. Zijn laatste tegenstander werd Etienne Vandenstockt van Laere- veld en slechts in finale kreeg Blin deman voldoende weerwerk om van een aardige tenniswedstrijd te kunnen spreken. 6-2,6-3, al met al was zelfs dat nog erg duidelijk. De laatste enkelreeks ging tussen 32 heren 4 en het was niet echt de jeugd die bovendreef. Twee acht tienjarigen kwamen in finale. Phi lip Blanckaert van het Aalsterse Beukenhof had het niet makkelijk gehad in zijn halve finale met Jo han Van Droogenbroeck, Steven Van Impe van TC Vogelenzang had nergens echt moeten knokken. In finale bleek dat zwaardere werk voor Blanckaert geen hindernis om zijn laatste tegenstander met 6-1, 6-4 opzij te zetten. Dubbeltornooi Vier dubbelreeksen bouwde 't Braekeveld en daarin konden 57 ploegen aan het werk. In de reeks dubbel-gemengd tot 15 punten ging de zege naar het Brabantse Diepenbroeck-duo Jo Leemans en Christiaan Van den Borne die in finale met Ceymeulen Luc en Anita Claus wel erg diep in de reserves moesten. Dubbel heren tot 10 punten, met 21 duo's, werd een TC Vogelenzang aangelegenheid. Willy Keymeulen en André Coppens hadden nergens echt veel weerw erk. Twaalf ploegen in de dubbel heren tot 25 punten waarin August De Wit en Eddv Pots van TC Sportina-Erpe het in finale met Pierre Buytaert en John Jans- sens van Hof ter Burst moeilijk hadden en de eerste set met 1-6 verloren lieten gaan. Diezelfde John Janssens haalde trouwens toch de zege in dubbel heren tot 40 punten waar hij aan de zijde van Guido Van Belle weer diep moest om Erwin Caniinu en Luc Bourguignon met 6-7, 6-1 en 6-3 af te houden. De finaleuitslagen Enkel. Dames 3: Hilde De Mesel - Ilse De Wolf 6-0, 6-0. Heren 4: Philip Blanckaert - Steven Van Impe 6-1, 6-4. Junior vet: Michel Blindeman - Etienne Vandenstockt 6-2, 6-3. Dubbel. Gemengd 15 p: Van den Borne- Loomans - Ceymeulen-Claus 6-7, 6-4, 6-0. Heren 10 p: Keymeulen-Coppens - van de Velde-Thybrood 6-2, 6-4. Heren 25 p: Pots-De Wit - Jans sens-Buytaert 1-6,6-2, 6-3- Heren 40 p: Janssens-Van Belle - Cammu-Bourguignon 6-7, 6-1, 6-3- Ie KTTB-kompetitie heeft Patro ïtildens dit weekend weinig potten gebroken. Patro D speelde thuis legen Kieldrecht C een van de bete- e ploegen in deze reeks. Het is een 'e kamp gewoden waar Pa- D op zeker moment een 5-3 I loorsprong had verworven. Maar H lp 6-6 liep alles weer samen. Er i/i| kon nog van alles gebeuren. Maar Patro liet het afweten en ze irloren nog met 6-10. Op zeker moment zat er nog een draw-kans yj ivoor de Hammenaars 6-8, maar towel Van Dender en Van Couwen- s erghe lieten het afweten. Frangois i Van Dender kon nog de meeste wrwinningen vastleggen, drie. Iknas Behiels (2), Bart Van Cou- jie en Walter De Rijcke (0) i de andere Patro-vertegen- Patro B speelde tegen Zomergem A, ook al een betere formatie uit le provinciale. Het heeft er een hele tijd goed uitgezien voor de thuis ploeg, 5-3, maar op 6-6 liep alles weer samen en dan ging de Hamse B-ploeg helemaal ten gronde 6-10. Guido De Block totaliseerde de meeste overwinningen: drie. Verder volgden nog Peter Van Cauteren (2), Carl Goossens (1) en Erik De Clerc (0). Tenslotte was er nog de D-ploeg dat verloor van De Klinge A met 4-12 cijfers, Marcel De Grave met twee overwinningen was nog het beste element. Davy Van Cauteren (1) en Mario De Smet (1) verklein den nog de Hamse nederlaag. Ser ge Claeye won helemaal niets. HVC Tafeltennis. De B-ploeg van Sint-Niklaas (Iv) Tafeltennis. De A-ploeg van Sint-Niklaas (Iv) iTafeltennis in Waas jDc pluim voor deze vijfde speeldag gaat ongetwijfeld naar de ^ensiongens uit Kieldrecht. De poulains van sekretaris Bc- ny Van den Hcndc wisten nameliikeenopmcrkclijkweekre- Wtaat te boeken. Alle seniorespfoegen behaalden de winst pi dit laat zich natuurlijk voelen in de diverse rangschikkin- n. Zo komt Kieldrecht A in derde nationale A aan delei- ig. Dc ploeg gestuwd door veteraan Norbcrt Van de Walle ing met uitgesproken 3-D cijfers winnen bij Centre Casino "cskroen. Van dc Walle en Dumez tekenden voor 4 tref- s maar opmerkelijk was weerom de prestatie van CS-spe- irGunther Van Puymbroeck die met 3 overwinningen wee- enkele B-scalpen verzamelde. Bruno Palinckx zorgde bor de overige twee pntjes. n dezelfde reeks was er de toch wel verrassende nederlaag Pn St.-Niklasc A tegen 's Gravenwezel 6-10. In derde B blijft fjelsclc A het goed doen. Na een twijfelachtige start blijken fopen co nu toch losgebroken. Kitch Moeskroen kwam ^nzeggens nooit in het stuk voor zodat Cop, Van Ginkel en !nopmerkelijke Danny Van Gijsel (C2) elk driemaal moch- •'n juichen. Vooral voor Van Gijsel is dit een morele opkik- 'r. Vcrstracten lukte het 10c punt. In eerste provinciale was |dc logische thuiswinst van Patro A tegen de eigen B-ploeg gel 10-6 zodat dc Hamse formatie meteen op dc 2e plaats Mvat. St.-Niklasc B verloor verrassend aan huis tegen iall Street B en moet vooraan afhaken. Vlierkouter A ook in het sukses van zijn ploeg. In derde provinciale A blijft St.-Pauwels A oppermachtig. De 4-12 overwinning op Vlier- kouter C zorgt ervoor dat deze Wase formatie met een punt voorsprong de leiding behoud in deze reeks. Ronny De Boom en Dirk De Bosschere bleven ongeslagen, Gunther Corrijn won 3 kampen en de jonge Tom Wymeersch was goed voor een treffer. Bij Vlierkouter was Mark Vermeulen best geïn spireerd met 2, en zorgden Patrick Van Den Bossche en Leo De Ridder voor één overwinning. Dichtste achtervolger Kruibeke A had evenmin moeite met Drive D 12-4. Donckers, Van Bogaert en co blijven op een puntje volgen. St.-Niklase volgt reeds op drie punten maar oleef ook aan i Madeion met T 7-9 maarzij klaren zonderTilip Vaerewijck. Saman (4) en Thijssen, Emiel :teg( verrassend tegen Temse B 7-9 maarzij dienden de klus te Balliauw en Boelens (1) zorgden voor thuiswinst. Temse won met treffers van Vertongen en Pauwels (3), Maerevoet (2) en Bart De Pauw (1). Kieldrecht C mocht juichen op Patro D 6-10.^Hier waren de wederoptredende Wim Laurcys en Ste- Dillis en Coppejans (2) de pleitbeslechters. Dverdc zijn eerste puntjes door 6-10 winst op zwakke Ttjc Knal A. Temse A blijft maar wat aanmodderen en 1-15 verlies tegen Zomergem zegt voldoende over de ite van de thuisploeg. In de tweede A doet Kieldrecht B JOL schitercnd. Dc 4-12 winst bij Small Street C werd behaald Ir Hcdwig Amclinckx (DO) met vier treffers, waaronder tegen CO Vcrsavel, Vervoort en Dc Wilde 3, en Eric nens 2. Mclsclc C hield in deze reeks gelijke tred op üklase C 8-8. Twee wedstrijden voor het einde stonden Klaasjes op een 8-6 voorsprong, doch Simons en Rene sem zorgden in extremis nog voor het gelijke spel. •■Niklast overwinningen waren er voor Wuytack en Heb- Beveren B zorgde voor een nieuw gelijkspel op Herleving A. In vierde A heeft zich een koptrio afgescheiden. St.-Niklase E blijft ongeslagen leider met 9 punten na 10-6 winst tegen Erpe A, Buggenhout volgt op een punt na 12-4 winst tegen Melscle F waar Guy Van Nieuwenhove toch weer 2 maal raak trof. Vlierkouter volgt op twee punten na 9-7 winst tegen Lede A. St.-Pauwels B liet van zijn pluimen na 6-10 verlies tegen Teneramonda. Opmerkelijk waren hier de vier winst punten van Filip De Neve. Ook in vijfde provinciale staan drie ploegen te dringen voor het meesterschap. Temse Cblijft ongeslagen na winst met 14-2 tegen Melsele G, Stekene en De Klinge A volgen op één puntje. Stekene haalde het vlot met "ckhuys (3) en Cocklenberg (2). Melscle mocht juichen Cailens (3), Simons en invaller Vaerewijck (2) en Rene aem Vlierkouter B en Bcvcren A bleven hier puntcn- is maar Patro C bleef aan dc winst tegen Galmaarden B11-5 [komt hierdoor op een iets komfortabelcrc plaats te staan, "erkouter en Bevcrcn bliijven in degradaticgevaar. Onze 'üen vertegenwoordiger in 2c B is Melsele B. Zij blijven mee 111 kop na de rustige 12-4 overwinning tegen Sleidingc D. riem cn Hcyrman wonnen 4 maal, maar sekretaris Rosicrs as vooral opgetogen over dc strijdlust van Mare Van 'j-mdonck die ziek en door koorts overmand toch voor drie ■»crszorgde. Paul Dc Jonghc deelde met één overwinning 0-16 op Vlierkouter E en Dc Klinge A, had geen probleem op Patro E 4-12. Bij De Klinge blijft Luc Struylaert (C6) met 4 treffers het voortreffelijk doen, gevolgd door Luc Claessens en Jeffrey Ringoot (3) cn Rcggy Janssens (2). Bij Patro wist Marcel De Grave voor de beste repliek te zorgen (2) en smaakten Davy Van Cauteren en Mario De Smet ook één maal de overwinning. Opmerkelijke winst in derde C was er nog voor Kieldrecht D 12-4 tegen Kaprijke A met uitblinkers Lambrecht en Van Der Kloot (nog steeds aan 100%). In deze reeks verloor Melsele E met 6-10 aan huis tegen HNÓ A maar was er ook een maksimum voor Joris Dc Beer. Volgende weck is er geen interklub, maar wegen wij samen met enkele klubleiders de diverse kansen van nun ploegen af. MJP Achteraf hebben ze van deze riante voorsprong toch heel wat moeten prijsgeven 3-4. Toch bleven ze overeind en dat was te wijten aan een sterkspelende Mare Vermeulen die al zijn wedstrijden in winst kon ombuigen. Maar ook Tom Wij- meersch deed flink zijn duit in het zakje met twee overwinningen. Bij Patro E was het vooral Walter de Rijck die het deed, hij won twee keer. Ons Huis A schijnt meteen al uit te pakken met een forse 1-9 overwinning op BAC C. Misschien een ietwat overdreven score voor Ons Huis dat zesmaal wist te win nen in de belle. Hetgeen toch on derlijnt dat de BAC B jongens zich niet zo maar lieten afslachten. Jozef de Jonghe slaagde er in de eer te redden.Madelon A en B stonden tegenover elkaar en dat werd een vlotte 9-1 overwinning. Tom Rob- byns kon de eer redden voor de B-jongens door Remy vergauwen te verslaan. In de derde afdeling hield Lede A de punten thuis toen het bezoekend BAC C op bezoek kwam. Na vier wedstrijden was de uitslag schier al gekend 4-0. Drie wedstrijden later was de toestand voor Lede A al sterk vertroebeld 4-3. Gelukkig kon Lede A zich daarna herstellen en won nen ze de laatste wedstrijden schier zonder moeite 7-3 Evenwichtig was de strijd tussen Herleving A Dendermonde en Vlierkouter B, De bezoekers legden een 1-3 voor sprong vast vooral dank zij Patrick van den Bossche. De lokalen lieten zich zo maar niet van de wijs brengen en veranderden het ge weer van schouder 4-3. Het bleef nu meteen een duel tot op de meet om uiteindelijk onbeslist te eindig en 5-5, Danny Vermeulen was bij Herleving het beste element met drie overwinningen. Het ziet er naar uit dat Vlammers op hun tellen zullen moeten letten in deze regks. Ze werden opnieuw zwaar geslagen op verplaatsing bij KWB A Kruibeke Van Craen Eric en Lar- don speelden er de eerste viool en lieten weinig ruimte aan de Vlam mers om er eens in te vlammen 8-2. Jef D'Hauwe won voor de ploeg uit Hamme-Zogge de enige wed strijd en naderhand haalden de Vlammers nog het dubbel binnen. Dat was een plaaster op een houten been. In vierde afdeling A heeft Pardaf B als een fikse 3-7 overwinning ge haald op hun C ploeg. In het begin liep alles nogal gelijkopgaand 2-2. Pas dan kon Pardaf B zich loswer ken en een vlotte 3-7 vastleggen. Sven Palet was niet te verslaan bij de B-formatie. Er is ongetwijfeld een groot verschil tussen Triumf A en Triumf B want toen beide for maties tegenover elkaar stonden was het de A-formatie die gezwind met 10-0 won. Een ploeg die zich al thuisvoelt in deze reeks is Okapi B dat meteen maar op Troelant A de volle buit veroverde en dan nog met forse 1-9 cijfers. L. Van Cauteren kon de eer redden, maar daarmee waren de Troelant-jongens ook aan het einde van hun latijn. Een ploeg die ook al hard van stapel liep is Sint-Pauwels dat in eigen ver trouwde zaal een forse 9-1 over winning lukte tegen het bezoeken de KWB B, Guido Muysers lukte de enigste overwinning voor de KWB-jongens. De BZP ploeg uit Lokeren keken verrast op van de tegenstand die ze kregen van Juve nes D. Het is de hele tijd een boeiende ontmoeting geworden 2- 2 en 3-3 om uiteindelijk op het eind ook de punten broederlijk te delen. Eigenlijk was er geen uitblinker in deze spannende ontmoeting. Geen enkele speler slaagde er in alles te winnen. In vierde afdeling B scheen Patro G de grote slokop tc zijn tegen Een dracht D. Ze maakten dadelijk een kloof 2-4. De lokalen uit de sport hal van Buggenhout sloegen dan fors terug 5-4 en Patro mocht zich dan nog gelukkig achten met een 5-5 draw. Jan Waterschoot als Pa tro kapitein gaf het goede voor beeld Hij won alles. Maar zijn medespelers volgden het goede voorbeeld niet. Nog een draw in deze reeks met Lede B tegen Vikto- ry. Alhoewel de bezoekers eerst een 1-3 lukten moesten ze gas terugne men en kwam Lede B op één wedstrijd voor het einde zelfs op winst 5-4. Andre De Kimpe kon daarna voor Viktory een puntje uil de brand redden door in de laatste wedstrijd Degrez te verslaan. Dc Kimpe was trouwens de beste man uit de ontmoeting. Hij won alles. In deze reeks nog een paar grote uitslagen Een fikse 9-1 voor Tene ramonda A die Herleving B ver sloegen. Eenzelfde uitslag van Eg- mont A dat Sterke Stut B naar huis stuurde en Ons Huis B dat hun C-ploeg afstrafte. HVC le afdeling Juvenes A-Patro A Dynamica A-Hingene A BAC A - 'Eendracht A 2e afdeling BAC C- Juvenes B Vlammers-Eendracht B Vlierkouter B-Eendracht KWB A- Lede A 3e afdeling Patro F-Patro E Ckapi A-Madelon A Ons Huls A-Madelon B Stekene A-BAC B 4e afdeling A OKapi B- Pardaf C KWB B - Triumf A Triumf B - Troelant A Pardaf B - Juvenes D BZP - St Pauwels 4e afdeling B Patro G - Ons Huis b Viktory - Ons Huis C 8-2 5-5 Sterke Stut C-Dendermonde 5-5 9-1 4-6 Egmont A-Lede B 1-9 Herleving B-Eendracht D 1-9 5e afdeling A 1-9 St. Niklase A-Troelant B 4-6 3-7 Okapi C-Pardaf D 1-9 4-6 St.Niklkase B-Dynamica B 4-6 7-3 Troelant C-Stekene C 5-5 KWB C -Steken B 2-8 4-6 5e afdeling B 4-6 Eendracht C - Opwijk B 6-4 4-6 Triumf C-Opwijk C 9-1 3-7 Juvenes F-Patro H 0-10 Eendracht E-Triumf I) 4-6 5-5 Teneramonda B-Juvenes E 10-0 0-10 5e afdeling C 8-2 Egmont-Teneramonda C 5-5 uiig. Madeion C-Sterke Stur C 7-3 5-5 Ons Huis C-Herleving V 5-5 Madeion D-Eendracht F 5-6 0-10 Teneramonda D-Opwi|k A 2-8 Het 12e tafeltennistornooi van KWB Kruibeke zal doorgaan op zondag 22 oktober e.k. in de zalen van Ons Huis, O.L.Vrouwplein 9 te Kruibe ke. Dit lokaal is gelegen vlakbij de kerk. Grote parking op de Markt Dit tornooi staat open voor alle leden aangesloten bij de KV KT Uurrooster: 9 u. heren niet-geklas- seerden cn reeks E, 10 u. reeks niet-geklasseerden (geboren na 1.10.72) dames (open reeks), 10.30 u Reeks F, 12 u. Veteranen (wordt gespeeld met de handikapformu- le), 13 u. Reeks D, 14 u. recreatie en te 15 u. open reeks. Het inschrijvingsgeld bedraagt 70 fr. voor de eerste reeks, 50 fr. voor de volgende reeksen. Men kan in schrijven voor maximum drie reeksen. Inschrijvingen schriftelijk of telefo nisch bij Rene van Bogaert. Molen straat 96 te 2760 Kruibeke. Uiterste datum van inschrijving maandag 16 oktober. Bij de inschrijving naam van de club vermelden en individueel klassement. Er wordt gespeeld op negen tafels. Om een vlot verloop te kunnen waarborgen zullen enkel de eerste 250 inschrijvingen worden in aan merking genomen. Zoals vorige jaren is er ook een mooie prijzentafel voorzien. De verschillende reekswinnaars ont vangen een beker of plaket.

De Voorpost | 1989 | | pagina 25