S.O.S. Veile Chelsea blijft ongeslagen Fl 1 Paars - Wit uitgeschakeld door de ref Op de valreep Eves doet het goed Nog een grote verschillen 13 10.1989 - De Voorpost 30 - 1_ ZAALVOETBAL Beker Van België WR St. Lenaarts - Sportingers 4 - 2 Temse Liga De grote jongens uit de hoogste afdeling kregen een weekje rust voorgeschreven zodat we ditmaal met de deur in huis vallen in tweede afdeling. Hierin één uit schieter: S.O.S. Veile Chelsea. Deze jonge ploeg van de Veile blijft als nieuwkomer in tweede afdeling sukses na sukses opstape len. Nu weer werd de Groene Wandeling met forfaitcijfers wan delen gestuurd. Met het maximum der punten prijken de jongens van sponsor Algemene Bouwwerken Vermeulen-Van Lombergen dan ook fier bovenaan de tabel. De Groene Wandeling volgt als twee de en Reinaert wist zich deze week eveneens een podiumplaats toe te eigenen door de Spionkop van KSV met ruim verschil te verslaan, 't Vliet je sluit ook aan ondanks een nipte verliesbeurt te gen Mercator en onderaan hebben de Keyzerboys nu al een hele kloof te dichten als rode lantaarn In derde afdeling deze speeldag nog slechts één leider. A.S.O. Olympic verloor een puntje tegen Geel Blauw A en moet lijdzaam toezien hoe Kiro de leiderstroon voor zich alleen wil. Dit na een knappe zege tegen de Argenta- boys. De Diplomats uit Washington doen het ook niet slecht dit sei zoen. De lange aanpassingsperio de op het kontinent lijkt voorbij en nieuwe winst tegen Shalke 82 was hiervan het zalige gevolg. ZVC Eenhoorn uit Bazel komt dit seizoen ook niet van de grond nu weer werd verloren van Antartica. Ploeg die een stevige middenmo ter wordt. Net als de Palm Boys trouwens die weer aan de winnen de hand bleven tegen FC Kramp. In reeks vier blijven de Fergusons aan de leiding. Nu werd gewon nen van de Freinetsjotters. De Koolmijn heeft in deze reeks nog altijd het maximum der punten. Het won nu van Veile Sportief maar het heeft één wedstrijd min der gespeeld. The Kermits en Sportkring Temse verdeelden de punten in deze reeks en de Lilly- Marleentjes klopten nipt maar verdiend Geel Blauw B. Na een nieuw en duidelijk ver lies sluit Club 67 de rij en sluit River Plate als winnaar aan bij de top. In de midweekreeksen blijkt op KWB Kruibeke geen maat te staan. IJskreem Van de Walle werd in de kortste keren opgelikt door de KWB-jongens. Atletico Ter Walle van zijn kant herstelde zich zeer goed na het verlies vori ge week en won nu van VK Hout briel dat afhaakt bovenaan de rangschikking in reeks 1. In reeks II dan ook enkele mis stappen die niet te verklaren zijn. Zo verloor Vrij PMS van Schrij- berg en verliest ook Fair Play Boys van Kiro II. Deze laatste nestelen zich dan ook aan de lei ding in deze reeks al dient gezegd dat medeleider Blauw-Wit nog een wedstrijd te goed heeft en nog steeds het maximum achter de naam heeft. Houden zo, jongens! Kiro II 4 Fair Play Boys 3 De Fair Play Boys hebben hun nederlaag te danken aan een slechte eerste helft waarin zij on der impuls van X-Ray man Danny Felix maar niet van de grond kwa men. De Kiro-ploeg daarentegen kon driemaal scoren langs Johny Haentjes (2) en Dies Vernimmen Na de rust toen de Fair Play- jongens iets meer in de wedstrijd kwamen, werd het nog spannend met doelpunten van Patrick Im- pens, Fritz Temmerman en Stefan Mariman, maar toen Kiro langs Dies Vernimmen nogmaals wist te scoren, was de thuiszege een feit. want na de rust stond de thuis ploeg reeds met 2-0 voor door doelpunten van Danny Van de Ven en Paul Raes. Na de rust kon bezoeker Geert Bruneel de stand milderen maar toen Ivan Laheyne van de thuisploeg nogmaals zwaar uithaalde was de thuiszege een feit. V.M.I. Shalke 82 Shalke geraakt maar niet aan die eerste zege. Nu weer waren Georges De Vos en petit-Jean Verdonck onoverkomelijke hin dernissen die moesten omzeild worden. Philips. Verdonck en Koppen bezorgden de V.M.I.- jongens in de eerste helft al drie doelpunten. Luc Boeyckens mil derde wel voor Shalke maar toen Tony Verstraeten niet in zijn dag je bleek kon de thuisploeg verder uitlopen na de rust langs Hugo Koppen, Willy Phlips en de ge broeders Jan en Patrick Ver donck In een felle eindrush kwam Shalke via Etienne Brijs en Mare Stieltjes nog wel fel opzetten maar de zege én de punten lagen toen al in het thuiskamp. Us Van de Walle 1 KWB Kruibeke 9 Nederlaag die kan tellen voor de Ijsventers. Verzachtende om standigheden werden ingeroepen wegens het afwezig blijven van Danny Maes in de afwerking. In de eerste helft nochtans kon Van de Walle gelijke tred houden met een doelpunt van Benny Van Damme terwijl KWB langs Nie- landt Kamiel kon scoren. Na de rust dan begon het ijs te smelten blijkbaar want de gebroeders Benny en Dirk Goossens knalden net als Nielandt Karei nog vier treffers voorbij doelman Van De Walle. Ruime zege dus voor het KWB-team dat terecht bij de titel- favorieten mag gerekend worden na dit vertoon. blauwe kooi doelpuntenvrij. Keyzerboys 1 Sügro 3 Alweer geen zege voor de Key zerboys. Nu waren de jongens van Sügro hen te snel af. De Vlee- schouwer kon Sügro in de eerste helft op voorsprong brengen en na de rust dikten Patrick Van Acker en Mare Verbeke verder aan alvo rens Patrick Verlackt de eer kon redden bij de Keyzerboys. Het begint evenwel toch beter te vlot ten bij de Keyzerboys en een eerste zege mag dan ook spoedig verwacht worden. SOS Veile Sportief 2 De Koolmijn 6 De Koolmijn blijft ongeslagen in deze kompetitie. Ook in deze wedstrijd nam het van meetaf aan het initiatief langs Van Hauteker- ke (2) en Eeckelaert zodat aan de pauze een 1-3 voorsprong kon gewettigd worden. Van Raem- donck Kris had ondertussen ge scoord voor Veile Sportief. Na de rust dan Ricky Thijs van de Kool mijn die samen met Eeckelaert het half dozijn wist aan te tekenen waardoor de thuisploeg moest passen ondanks het tegendoelpunt van Geert Van Britsom. Mini Ster Snorkels Atl. Ter W alle VK Houtbriel Eens te meer was Robert Tem merman de sleutelfiguur bij Real Ter Walle want met twee doel punten in elke helft gaf hij de zege een persoonlijke tint. Peter Wil- lems was zijn spitsbroeder in de eerste helft waarin Houtbriel en kel langs Polfliet J.P. wist te sco ren. Na de rust evenwel dan toch Houtbriel met Leo Viskens en Mare Oste maar Bauming en het reeds genoemde duo Willems- Temmerman zorgden voor een probleemloze thuiszege. Schrijberg 4 Vrij P.M.S. 2 In een sportieve hoogstaande partij hebben de mannen van Schrijberg onder leiding van Eddy Laheyne de zege weten te behalen tegen die van P.M.S. waarbij Re- né Van Laere de zo besproken kapitein js. Niet elke ploeg heeft immers een eigen massage-team ter beschikking. Greetje heeft Theo Oste en René Van Laere echter een slechte beurt gegeven Weinig problemen voor de Fer gusons in deze wedstrijd. Aan de rust wezen de bordjes reeds een 4- 1 stand aan wanneer de Fergusons langs Van Eetvelde Willy en Mare De Wreede konden scoren. Guido Huysmans milderde dan voor de Freinetsjotters maar na de pauze maar ook dan waren zij niet opge wassen tegen de thuisploeg, die langs De Wreede en Van Bogaert Mare opnieuw kon scoren. In de slotstrijd konden de Freinetsjot ters langs Van Tilburg nog wel de nederlaag halveren Palm Boys 8 FC Kramp II 2 Rustige zege voor de Palm- broeders die in de eerste helft al konden uitlopen tot 4-0. Hiervoor tekenden Hugo De Gendt. Willy Goossens, Gery Vercauteren en Guy Haentjens Na de pauze stond dan geen maat op de trefze kerheid van Willy Van Brussel die driemaal op rij Kramp-doelman Slowack kon verslaan waardoor we een 7-0 tussenstand kregen alvorens Kramp de eer wist te redden langs Bert Blommaert. Dezelfde Krampspeler zou er zelfs in slagen van een tweede doelpunt te scoren maar dan wel nadat Hugo De Gendt het laatste doel punt voor de Palm Boys had we ten aan te tekenen Shalke 3 Washington Diplomats 9 Opnieuw geen zege voor Shalke en een nieuwe zege voor de Diplo mats. Luc De Waele en Raf Non- neman. zorgden al in de eerste helft voor drie bezoekende doel punten terwijl bij Shalke enkel Baeyens wat kon terugdoen. Toen ook Verstraeten de weg naar de goal niet vond bij Shalke liepen de bezoekers via De Waele Luc (4) verder uit en toen Stefan Peirs- man er nog twee bij wist te doen, was de nieuwe nederlaag van Shalke een feit. Onze jongens speelden bij eerste klassers St-Lenaarts een prachtige partij. In de eerste helft waren de ploegen elkaar waard, maar na de rust was Sportingers de betere partij. Niettemin heeft ref Knaepen onze club de das omgedaan. Na drie minuten maakte Van Nuffel er 0-1 van. St. Lenaarts reageerde twee minuten later via Melotte: 1-1. Bij een ge harrewar voor het Sportin- gdoel kwam de thuisploeg ge lukkig op 2-1 via Bertels. Op een werkelijk schitterende manier kwamen de Dender- mondenaars terug via Dany Bonnaerens 2-2. Tot de rust bleef het gelijkopgaand met kansen langs beide kanten; Wel viel toen reeds de steeds in het voordeel van St-Len- aarts fluitende scheidsrech ter op. Vooral Reid werd vooraan enkele malen zwaar aangepakt zonder gevolg; Sportingers kwam in de eer ste vijftien minuten tot een vijftal open kansen maar ken de bij de afwerking ongeloo- felijk veel pech. De St.-Le- naartsverdeding greep onder leiding van Brees ook naar vrij onsportieve middelen. De eersteklasser werd nu verschrikkelijk bang en be gon met letterlijk intimida tievoetbal. Ref Knaepen koos nu werkelijk partij voor St-Lenaerts. De Nederlan der Krols kreeg niet eens een vermaning. Op de twintigste minuut schoof Melotte met gestekt been 3-2 binnen. Bij een onmiddellijke tegenactie werd Reid schandelijk terug gefloten omdat de bal slecht zou zijn ingetrapt. Wanneer doelman Scheiris de bal speelde met gestrekt been gaf de ref. onmiddellijk straf schop. Bertels geraakte ech ter niet voorbij Scheiris. Drie minuten voor tijd gingen Scheiris en melotte naar dc bal. Melotte ging met ge strekt been op dc doelman in en mocht nog scoren. Schei ris werd nog uitgesloten voor protest maar ook zonder kee per kregen de Sportingen nog het beste van het spel Als besluit moeten wij hei volgende kwijt: Sportingers was met een eerlijke leiding met de zege gaan lopen bij een zeer kleinzielige eerste klasser die met sportieve middelen Sportingers niei aankon. De ploeg: Scheiris, Vanden- bergh, Bonnaerens B., Bon naerens D., Reid, Van Ransl, Van Nuffel. Club 67 River Plate 10 Rustige zege voor River Plate dat aan de rust al een veilige 0-S voorsprong had opgebouwd. Hiervoor zorgden Khalid (3) en zijn maatje Azzus Said. Toen na de rust bij de Brazilianen ook nog Flip Esprit en Pedro De Graeve gingen scoren, was enkel een tegendoelpunt van Danny Maes weggelegd bij de thuisploeg bij een 1-5 stand. De Groene Wandeling 0 Antarctica SOS Veile Chelsea 5 De Eenhoorn De thuisploeg lijkt over haar moeilijke periode heen want de Snorkels in bedwang houden is niet iedereen gegeven. Dankzij Peter Verbruggen (2) wist Mini Ster zelfs aan de rust een 2-1 voorsprong bij elkaar te scoren nadat de Snorkels enkel langs Gunther Lemmens konden tegen- scoren. Na de rust dan weer de Mini Sterren langs De Cauwer Johan maar tegen het Ierse slotof- fensief van James Mackin had Mi ni Ster geen verhaal zodat uitein delijk nog een gelijkspel op het bord verscheen. Lilly Marleentjes 4 Geel Blauw B 3 De Lilly Marleentjes konden gedurende de hele wedstrijd de bovenhand halen tegenover Geel Blauw Christof Bressinck en Gert Gerlo scoorden al in de eerste helft terwijl bij Geel Blauw enkel Franky De Roeck tot scoren kwam. Na de rust dezelfde De Roeck voor de gelijkmaker maar een slotoffensief van Regie Van Gasse en Christof Bressinck was genoeg voor de thuiswinst. ASO Olympic 1 Geel Blauw 1 Eerste puntenverlies voor ASO Olympic in deze kompetitie. Geel en Blauw A ook eenklepper uit deze reeks zorgde daarvoor Olympic kwam in de eerste helft op voorsprong langs Jo De Caus- semaecker maar Benny Boey- naems bracht Geel Blauw in de tweede periode langszij. Doelman Eysermans hield nadien de Geel- Zware nederlaag voor de Groe ne Wandeling tegen een sterk spe lend SOS Veile Chelsea, dat sterk aangemoedigd werd door de jon gens van Veile Jeugd. Vooral Yvan Van Steen werd op handen gedragen door Alain, Kristel, Stijn en Joris Van Clarisse en het laat dan ook geen twijfel dat Yvan Van Steen de smaakmaker was van deze wedstrijd, waarin hij in de eerste helft het enige doelpunt uit die periode wist te scoren. Onder het waakzaam oog van Stijn Van Opstal scoorden de be zoekers rustig verder in de tweede helft waarna zij bloemen kregen van Kristel. Voor de Groene Wandeling alvast een streep door de rekening te moeten uitkomen tegen dit supersterk Chelsea. We gaan dan ook af op een derby volgend seizoen tussen Veile Jeugd en Veile Chelsea in de hoogste afdeling. Reinaert Spionkop KSV Doelman Guido Claus was on danks het zware verlies bij de Spionkop toch de beste man bij zijn ploeg. In de eerste helft moest hij naast de talrijke goede tussen komsten toch die pogingen van Chris Verbeeck (3) en Bruno De Roeck laten voorbijgaan. Na de rust milderde dan Danny Volcke- rick tot 4-1 maar toen Verbeeck en De Roeck onder hun beidjes nog eens het gaspedaal indrukten moest de Spionkop van KSV in binden. Argentabovs 2 Kiro I 8 Tegen leider Kiro hebben de Argentaboys geen kortstondige lening gekregen om de schade te beperken. In de eerste helft ruk ten de Kiro boys fel op langs Dies Vernimmen uiteindelijk acht tref fers in de Argenta netten depo neerde. B B,, beter bekend als Bert Blyweert maakte dan voor de Argentaboys de nederlaag wat aanzienlijker met een tweede doelpunt. Alweer verlies voor de Een hoorn-ploeg die het onderspit moest delven tegen Antarctica. In de eerste helft nochtans bleef het vrij gelijkopgaand want Een- hoomdoelman Mare Baetens moest zich slechts tweemaal om draaien bij pogingen van Backel- jauw en Carl Moens. Na de rust dan duwde Mare Santon (3) en Defoosez hard door en meteen mocht de Eenhoornploeg een kruisje maken over de eindzege. Guy Verhelst probeerde nog wel met twee goaltjes iets te oogsten net als Eddy Moorthamer maar dan was de thuiswinst reeds lang een feit. SOS Veile Rekreatief 5 De Pelikanen 1 Bij de Pelikanen lag het Turks fruit blijkbaar nog op hun maag want het kon enkel na het ope ningsdoelpunt van Frank De Cock kijken naar de vloeiende akties van de thuisploeg. Franky Cat- thoor en Hans De Wolf brachten Veile Rekreatief elk met twee doelpunten aan dc leiding terwijl Van Ruyskensvelde later aandikte tot de 5-1 einduitslag. Het wordt dus tijd dat de gebroeders Patyn verlost geraken van hun jagersin- stinkt en de Pelikanen dan op een hoger niveau tillen. Fergusonboys Freinetsjotters 't Vlietje 5 Mercator 6 Spannende wedstrijd in de be ginfase en op het einde. Tussen door regeerde Mercator met niets ontziende blik deze wedstrijd, 't Vlietje kwam wel eerst op voor sprong langs Van Wolvenaer maar nog voor de rust kon Mercator met treffers van Filip De Roeck, Glen Van Cleemput en Dirk Deyaert de zaak meer dan recht zetten. Zelfs na de pauze leek het op een eenrichtingswedstrijd wan neer Mercator verder uitliep tot 2- 6 met doelpunten van Dirk Deyaert en Ronny Van Ceulen. Met nog een kwartier te gaan dan begon de thuisploeg aan een in drukwekkende remonte die slechts op één goaltje na niet be loond werd. Cools, Van Wolve naer en Pepermans kregen dus geen puntje meer. Marc Stevelinck Erembodegem-Racing Temse: 5-5 Net als een week geleden kon Racing Temse op het einde van de wedstrijd nog één en ander recht zetten in puntenwinst. Nu werd een 5-3 achterstand nog omgebo gen naar een 5-5 gelijkspel bij leider Erembodegem in eerste provinciaal. De eerste helft nochtans ging ge lijkopgaand met een eerste doel punt van Nijs die doelman Buyens kansloos het. Na vijf minuten ech ter klom Temse al langszij langs Ronny De Leenheer, met een laag schot in de hoek. Drie minuten later alweer een doelpunt. Nu was het de thuisploeg die langs Per- menticr een vrije trap via de vuis ten van doelman Buyens, binnen kon knallen. 2-1. De kleinste man op het veld, Eli Van Assche, van Temse, kon evenwel een minuut later de bord jes opnieuw in evenwicht brengen met een prachtig afstandschot. Dat was op de negende minuut van de wedstrijd en heel het ver dere verloop van de eerste helft bleef dat zo. Enkel in de slotmi nuut van de eerste periode kon Erembodegem langs Baeyens na samenspel met Nijs 3-2 weten aan te tekenen Rampzalig zag het eruit voor Temse wanneer de eerste minuut van de tweede helft Dierickx de thuisploeg op 4-2 kon brengen. Gelukkig dan kon Van Britsom opnieuw de spanning erin houden, enkele ogenblikken later en er 4-3 van maken. Nijs evenwel van de thuisploeg, bleek een ongrijpbare kerel te zijn, want hij schotelde medespe ler Smet een kwartier voor tijd een vijfde doelpunt voor de voet 5-3. Nu leek de zaak in orde voor Erembodegem. Doch een non stop offensief van Temse dat wel geteld 12 minuten en 13 sekonden duurde, leverde de bezoekende ploeg nog een onverwacht gelijk spel op. Schoten van Verhelst en Peeters gingen eerst nog nipt naast maar op twee minuten van het einde werd het pas 5-4, wan neer Ronny De Leenheer kon scoren. Tenslotte kreeg Temse waar het recht op had in de aller laatste minuut. Ronny Peeters scoorde de gelijkmaker. De lei ders dus door heel wat kamplust in bedwang gehouden en nu zater dag rest Racing Temse alweer een nieuwe opdracht in sporthal Het Gelaag te Steendorp. Daar komt om 19.00 u. Wetteren op bezoek. M.S. MINIVOETBAL N.O.M.B.-Kern D.S.D. Eves, een ploeg die we in de voorbije jaren meestal in het onderste deel van het klassement moesten zoeken, lijkt dit jaar met het aanwerven van een paar nieuwe spelers een stevige midden motor te worden. Ze konden deze week zelfs Quick Shop kloppen, iets wat niet iedere ploeg zo maar kan. Kleding Octaaf en Givana staan nog met een 10 op 10. De ploeg van algemeen secretaris Van Elslander wil graag een nieuwe titel naar Guy Legat en de zijnen willen ook op dat hoogste schavotje. Wat bij beide ploegen opvalt is het hoge scoringsgemiddelde, ook Verhofstadt weet wat afwerken is. Minishotters, waarschijnlijk de ploeg met het hoogste leeftijdsgemiddelde, blijft haar doel na streven om ieder jaar in de eerste vijf te eindigen. Ze zijn in ieder geval goed op weg, al scoren ze minder dan in het verleden. Piccadilly heeft ook een gedaanteverwisseling ondergaan en zal beslist geen 'meepakkertje' meer zijn. M.V.C. heeft al een zwaar programma achter de rug en zal zeker nog naar voren schuiven Van Bioform, Zwamberhof en vooral Sportwe reld verwachten we meer dan wat ze tot hiertoe getoond hebben. Avanti blijft wisselvallig maar kan opeens verras send uithalen. Dendermotors zal eens aan zijn 'Motors- moeten sleutelen wil het bergop rijden Uitslagen Sportwereld-San. De Herde Quick Shop-Eves Bioform-Verhofstadt Minishotters-Avanti Givana-Zwamberhof Piccadilly-Dendermotors M.V.C.-Kleding Octaaf Rangschikking 1 Kleding Octaaf 2. Givana 3. Verhofstadt 4 Minishotters 5. San. De Herde 6. Quick Shop 7. Eves 8. Piccadilly 9. M.V.C. 10. Bioform 11. Avanti 12. Zwamberhof 13. Sportwereld 14. Dendermotors 5-12 4- 9 1-15 5- 1 7- 3 3- 1 4- 7 5 5 0 0 63 16 10 5 5 0 0 40 11 10 5 4 1 052 12 8 5 3 1 1 23 21 7 5 3 2 0 37 34 6 5 3 2 0 33 37 6 5 2 1 2 30 24 6 5 2 2 1 27 22 5 5 2 3 0 26 32 4 5 2 3 0 24 35 4 5 1 4 0 15 36 2 5 1 4 0 14 43 2 5 0 5 0 20 56 0 5 0 5 0 9 34 0 Body Gym Beveren. De drie Belgische kampioenen: Joke Vermeulen, Gaston Vfl Cleemput en Isabelle Vanderstuyft (Iv) N.O.M.B.-Kern Dendermonde Body Gym in Beveren. Na de kampioenenviering werden de leden van Body-Gym ontvangen op het kasteel Cortewalle (lv) AQUINTER-PAPPENHEIMERS 5-3 Het werd een felbetwiste wedstrijd met veel fouten en weinig mooie momenten. Aquinter begon zenuwachtig aan de wedstrijd en moest wachten tot de 17' om de score te openen langs Wierinck. Drie minuten later werd het zelfs 2-0 langs Seghers. Iedereen dacht dat de wedstrijd gespeeld was maar de bezoekers kwamen terug langs Mertens. In de slotperiode scoorde Stallaert (2) en Wierinck nog voor Aquinter en zorgden Mertens en Van Der Straeten voor eindstand. NADIABOYS - LADA DE LEU 3-3 Een bijzonder spannende wedstrijd, waarin Lada dc Leu in de laatste minuut de zege uit handen liet gaan. De Leu was uitgelopen tot 0-3 langs Jaspart. De Ridder en Van De Wiele. Het was slechts in de 45' dat Van Ranst het eerreddend doelpunt lukte, zo dacht iedereen, maar dat was zonder opportunist Van Ranst gerekend. Hij scoorde in de laatste minuut nog tweemaal en sleepte alsnog een gelijkspel in de wacht. MINISPARTA - BOTTERBOYS 4-14 De Botterboys uit Baasrode hebben er in een ware kermisstemming een éénrichtingswedstrijd van gemaakt De uitblinker was Eddy Van Keer met zeven doelpunten. Minisparta begon noodge dwongen met Juul Van Hoorde in het doel, een zet die het al vlug zou bekopen met een karre- vracht doelpunten Botterboys liep gemakelijk uit tot 0-5 langs Geert Van Den Berghe, Van Keer, Meersman en tweemaal Willacrt Dat doelpun- tenfestival werd even onderbroken door Collaert (1-5), maar De Smet. Van Den Berghe en Van Keer maakten er vlot 1-8 van. De wedstrijd was gespeeld en er werd verder nog slordig gevoet bald Minisparta scoorde nog langs Van Hoorde. Collaert en De Koninck. Voor Botterboys stond naast Van Keer (6 treffers in de laatste tien minuten) ook nog De Smet achter het kanon. Ie reeks Minisparta-Botterboys Caxtus-Sportivo 't Zwijgerke-Centrumj. Rond Punt-Mikeno Dolly Shoe-H. Goossens Kastelein-Oka KSA Rangschikking 1. Goossens 2. Sportivo 3. Botterboys 4. Centrumj. 5. DollyShoe 6. Caxtus 7. Rond Punt 8. 'tZwijgerke 9. Kastelein 10. Mikeno 11. Minisparta 12. Oka KSA Uitsl. 2e reeks Aquinter-Papjxnheim Nadia Boys-L. Dc Lcu Regentboys-St.Amout Chiro I-Young Boys Mouton-JZ Club Chiro II-Tuitvrienden Ikaros-Moriaens Rangschikking 1. Young Boys 2 Nadia Boys 3. Chiro Wiezei 4. Ikaros 5. Tuitvrienden 6. USASt.Arnout 7. Aquinter 8. LadaDeLeu 9. Moriaens 10. De Bootsman 11. Mouton 12. J.Z.C. 13. Pappenheimers 14. Regentboys 15. Chiro II

De Voorpost | 1989 | | pagina 32