Een half dozijn voor Sint-Gillis-Waas 3C Provinciale Waasland-Dendermonde met heel wat moeite én met de vuisten geweerd door de bezoe- K! SVV li BÊENHOUUJESU I jbnS PlflETlNDVSM! 20 27.10.1989 - De Voorpost Acht speeldagen zijn we ver en van enige aftekening kan. op Wie- ze na. geen sprake zijn. Zowel bovenaan als meer naar onderen wisselen de plaatsen van week tot week. Twee uitzonderingen op deze regel worden wellicht Steke- ne Sportief en Lokerse S.V. De ploeg van president De Nul won overtuigend in Sombeke en Steke- ne Sportief kon een mindere eer ste helft tegen Sint-Gillis-Dender- monde nog ombuigen naar een mooie zege. Deze twee ploegen dus met één lengte op kop gevolgd door Rapide Lebbeke dat blijft verbazen en Klein Laar als miljoe nenploeg met bijna-forfait-cijfers terug richting Waasland stuurde. Ook Eendracht Bazel blijft bo venaan de tabel staan nadat het de topper tegen Grembergen won. Bij Grembergen voegt zich dan nu Sint-Gillis-Waas. De blauw-witten maakten met de komst van Wieze van de gelegenheid gebruik om het kanon eens op te poetsen en een half dozijn potten mee te geven richting Wieze waar de rode lantaarn nu meer dan ooit schijnt. Buggenhout en Herleving Vra- sene deelden de punten en zijn in de tabel ook niet zo ver van elkaar te vinden, net als FC Gerda en Red Star Haasdonk. Bij deze laat- sten werd Marcel Ongenae be dankt voor bewezen diensten en komt Willy Verheyen aan het roer. Dan rest ons nog enkel het Zeelse derby te belichten. Deze vierpuntenwedstrijd tussen Hei kant Zele en Overmere werd ver diend gewonnen door de paling boeren die zelfs over hun konkur- renten springen in de rangschik king. Herleving Vrasene 1 Sparta Buggenhout 1 Beide ploegen bleken sterk aan elkaar gewaagd. Herleving Vrase ne was wel het meest in balbezit en kon enkele keren gevaarlijk uitbreken maar de bezoekers wa ren verdedigend heel sterk met vooral hierin de verdiensten van de routinerijke Lippens achteraan bij Buggenhout. Deze twee fakto- ren overschaduwden dus elkaar een beetje zodat een gelijkspel misschien wel de juiste uitslag kan genoemd worden. Na vijf minuten echter al een enorme kans voor de thuisploeg. Dirk Verley en Guy De Clercq verschenen in die fase van de wedstrijd beiden oog in oog met doelman Verstrepen maar ze trapten beiden en ieder op zijn beurt over de bal zodat Verstrepen gespaard bleef van een doelpunt in de aanvangsfase van deze wedstrijd. De gasten daarentegen trapten wel aegenjK óp de bal want na 20 minuten spel stond het 0-1 voor Buggenhout. Na een fout van thuisspeler Wim De Witte mocht bezoeker Corne lls een vrije trap nemen. Hij deed sing in het doel van Henk Verté verdween. 0-1 na 20 minuten. Een gelijkaardige faze ook nog op het einde van de eerste helft bij de thuisploeg. Een vrije trap van Guy De Clercq week zelfs nog af op de muur maar een machtige save van de Buggenhout-goalie verhinderde de gelijkmaker zodat Vrasene met een 0-1 achterstand aan koffie toe was. Na de rust werd het duidelijk dat Buggen hout de kleine voorsprong kost wat kost wilde verdedigen. Met lange halen werd het kamp ont vlucht en als het even kon werd de bal ook zo'n lel verkocht dat de wedstrijd meer dan eens onder broken diende te worden om het kleinood te gaan zoeken. Het duurde dan zo tot de 73e minuut. Dus tot Vrasene gelijk kon ma ken. De grote man achter de ge lijkmaker was Guy De Clercq die enkele bezoekers (4) in de wind zette en gepast voor doel trok. Dirk Verley nam over maar weer was de bezoekende doelman in eerste instantie bij de zaak. In de rebound echter kon Marc Van de Vijver dan binnen tikken. In het laatste kwartier dan nog druk van de thuisploeg langs Van de Vijver en Verley maar de Bug- genhoutse ketel weerstond en kon dus veilig het einde halen van deze wedstrijd. Sint-Gillis-Waas 6 FC Wieze 0 Nieuwe en afgetekende neder laag voor Wieze dat nu toch wel heel erg aan bezinning toe is. Dit in tegenstelling tot de thuisploeg waar alles naar wens verloopt sinds trainer Norbert Samson er de sportieve touwtjes in handen heeft. Ook nu weer een opperbes te prestatie van blauw-wit tegen Wieze dat ondanks alles toch kwam afgezakt naar de Waaslan- ders met de intentie een puntje te veroveren. En dan is er nog het magische getal 13. Voor de ene een geluksbrenger en voor de an dere een teken aan de wand dat er wat op komst is. Wel, ook in deze wedstrijd was dat zo. Sint-Gillis scoorde immers op de 13e mi nuut... twee keer. In de eerste helft van die der tiende minuut was het Chris Vly- minck die wist te scoren nadat hij hard naar doel had eeknald. En in de tweede helft van die dertiende minuut net nadat Wieze ontgoo cheld had afgetrapt, ontsnapten Dirk Rooms en weer Chris Vly- minck. Deze laatste gaf gepast naar Rooms en die scoorde het tweede thuisdoelpunt, 2-0 na 13 minuten. De volgende minuut bleef het rustig en het duurde dan een hele poos alvorens er nog wat te beleven viel. Dat was met een kopstoot van Ronny De Smedt op de dwarsligger. Toch was men er bij Sint-Gillis blijkbaar niet heie minuut dreef dezelfde Ronny De Smedt de score nog op tot 3-0 wanneer hij een voorzet van Dirk Van De Ven voorbij de bezoeken de doelman kon koppen. Na de rust kreeg deze doeltjeskermis dan een gevolg wanneer Stefan De Wolf op de 61e minuut een vierde thuistreffer scoorde op aan geven van Gunter Dauwe: 4-0. En voor de verandering trof Ronny De Smedt in al dat geweld nu eens de paal enkele minuten later. Maar het was evenwel maar uitge steld voor Sint-Gillis, die 5-0, want Gunter Dauwe omspeelde naar het einde toe nog enkele Wieze-moedigen en trok voor naar Ringoot die met de voet kon scoren. Inmiddels waren we al gevorderd tot vijf minuten voor tijd maar nog altijd stond de eind- score niet op het bord. Op de valreep was het Dirk De Beule die met een persoonlijk nummer voor het zesde doelpunt tekende. En dat deze zege de feeststemming bracht bij de Wase ploeg hoeft natuurüjk geen betoog. Het was immers al een aantal jaren gele den dat Sint-Gillis nog eens met zulke cijfers aan de winnende hand was geweest. De ploeg doet het nu echter zeer goed en staat dan ook op een mooie ereplaats in de rangschikking en wie weet in deze reeks waar alles mogelijk is zorgt Sint-Gillis-Waas nog niet voor de verrassing door een pro motieplaats beet te nemen op het einde van de kompetitie. E. Bazel SK Grembergen Een erg gemotiveerd Bazel heeft verdiend dit toptreffen ge wonnen tegen Grembergen. Een ietwat ontgoochelende Gremberg- se ploeg die tijdens het verloop van deze wedstrijd nooit echt de indruk kunnen geven heeft van een vuist te kunnen maken tegen over de Bazelse ploeg. Bazel dus met veel overtuiging gestart en het was Rudy Van Landeghem die de eerste kansen kreeg. Zo ook op de 5e minuut wanneer hij alleen voor doelman Verstrepen verscheen maar jammerlijk naast besloot. De Bazelse druk bleef echterr als maar aanhouden en na een goed kwartier mocht de plaatselijke aanhang reeds juichen wanneer een herstelde Chris Lyssens op rechts toch de bal kon voortrek ken en het hoofd vond van Erwin Van Tilburg. Deze knikte instem mend met het hoofd en meteen stond het 1-0 voor de gastheren. 1- 0 en de thuisploeg wilde meer, dat was duidelijk. Vooral Janneke De Smedt weerde zich op het midden veld tegenover al die grote man nen. Op de 19e minuut kon Janne- man dan echter bijna scoren wan neer hij aangespeeld met rechts plots verrassend uithaalde. De knal van deze popov-zoon werd Heikant Overmere 0-4. Al kan D'Hollander hier de bal nog voorzetten, Heikant kon niet scoren vh) kende portier. Naar het einde van de eerste helft toe kon Grember gen ook eens in de buurt van thuisdoelman De Kerf komen langs Van Damme. Doch het in- één-tijd-schot van de gastheer werd door De Kerf onschadelijk gemaakt omdat deze de hoek goed had verkleind door blik semsnel uit te komen. Zo ging Bazel dan op de koffie met deze 1- 0 voorsprong en het besefte als geen ander dat dit te weinig zou zijn om met een gerust gemoed de tweede periode aan te vatten. In de 62e minuut was de verdubbe ling van de stand daar dan ook. Danny De Bauw, van bij de aftrap in de ploeg in plaats van De Keersmaecker, gaf gepast naar Erwin Van Tilburg. Deze pro beerde Verstrepen te omzeilen maar zag Hooftman nog vrij staan en schoof het leder naar de Bazel- aanwinst die natuurlijk niet aar zelde om te scoren. 2-0 en Bazel nu een stuk geruster. Grembergen zag dat er iets moest gebeuren om aan deze uit zichtloze situatie te verhelpen. Van Damme pakte al direkt uit met enkele afstandsschoten waar mee De Kerf wat moeite had en Pol Fobé ging mee vooraan post vatten als ondervindingrijkste be zoeker. En het was deze Pol Fobé toch wel zeker die een kwartier voor tijd de aansluitingstreffer kon lukken wanneer hij na een geharrewar in twee tijden raak trof. 2-1 na 75 minuten. Zo werd het nog spannend op het einde maar Grembergen had uiteindelijk gezien toch te weinig inhoud in huis om alsnog iets te forceren op Bazels grondgebied zodat de zege veilig en wel in Bazelse kringen bleef. Bazel heeft nu Haasdonk en Buggenhout als tegenstanders in de komende wedstrijden zodat men zeker niet bij de pakken mag blijven zitten. FC Gerda RS Haasdonk Aanvankelijk dacht men dat de trainerswissel bij Red Star Haas donk meer dan zijn vruchten zou afwerpen in dit streekderby tussen FC Gerda en Red Star uit Haas donk. Nieuwbakken trainer Willy Verheyen die Marcel Ongenae opvolgt zag dan ook reeds na een twintigtal minuten zijn ploeg op voorsprong komen. Het was Jean- Marie Engels die op links was doorgegaan en een hard schot los te naar doelman Dirk Maes van Gerda. Deze loste eventjes de bal en Engels hernam vlug maar krachtig en het stond meteen 0-1. Tien minuten later werd een slecht uitverdedigen bij de thuis ploeg hen fataal. Dirk Maes on derschepte de bal en liet zijn naamgenoot een tweede maal kansloos, 0-2 en Haasdonk leek op weg om een mooie zege te zullen afdwingen. Doch op slag van rusten kon de thuisploeg met een center-schot van Gunter De Bruyne de schade nog beperken toen deze poging tegen de touwen eindigde. Dit alles op aangeven van Franky De Prijker, een van de beste thuisspelers. Na de rust dan kon Haasdonk zijn overwicht van de eerste helft nooit meer opdringen aan de thuisploeg die duidelijk het initia tief genomen had in deze partij. Een kopbal van Yvo Van Duyse eindigde echter op een bezoekend verdediger en nadien zou doelman De Roos nog eens zijn kunnen laten zien wanneer Dirk Blom- maert werd neergelegd net buiten de grote rechthoek en hij de vrije trap met een parade wist te verij delen. Ook een groot aantal goed getrapte hoekschoppen waren een kolfje naar de hand van De Roos. Dezelfde Haasdonkse doelman kwam dan weer wel goed weg op de 80e minuut wanneer de thuis ploeg zelfs een strafschop mocht trappen. Dit na een duwfout op Jan Van Acker. Dezelfde thuis speler trapte de elfmetertrap maar besloot naast. Haasdonk dus nog altijd aan de winst maar in de laatste minuten van de wedstrijd werd de aanhoudende thuisdruk dan toch uiteindelijk beloond met een tweede en gelijkstellende doelpunt. Een hoge voorzet van Franky De Prijcker werd door Yvo Van Duyse met het hoofd tot tegen de touwen verlengd. 2-2 en gezien beide ploegen elk een helft voor hun rekening namen een juiste waardeverhouding. Heikant Zele SK Overmere Heikant Zele zit in het sukkel straatje. zoveel is duidelijk. Vori ge week een ernstige keepersrel waarvan wellicht nu nog altijd de gevolgen (e zien zijn in het rood gele huishouden. Het laat echter geen twijfel dat trainer Gerard Verhelst en zijn spelersgroep de koppen eens duchtig bij elkaar moeten steken en de oorzaak zoe- Heikant - Overmere 0-4. De Overmeerse doelman is tot een sliding verplicht om Van de ken van dit falen. Na het débacle Velde het scoren te beletten (vh) van vorige speeldag alweer vier doelpunten die in de Heikantse netten verstrikt geraakten. Dat is werkelijk van het goede te veel. Reeds na vijf minuten was de wedstrijd gespeeld. Wie dus met enige vertraging uit het Peebos- ken kwam gestapt keek verbaasd op dat Heikant dan reeds met 0-2 in het krijt stond tegen een naaste konkurrent. Overmere wist im mers dan al tweemaal voorbij de opgekalefaterde thuisdoelman Luc Van Doorselaer te knallen. Nu ja, knallen. Eerst was er Yvan Sergeant die boven alle rekruten uit torende op een hoekschop na drie minuten en twee minuten later kreeg de Sergeant een mooi geschenk van zijn vijanden. Hij nam dat natuurlijk in dank aan en het stond 0-2 na vijf minuten. Heikant dan meer dan aangesla gen verder gespeeld in deze eerste helft maar een vuist maken, dat was er zeker niet bij. Integendeel, na een goed uur spel wisten de palingboeren de score op te drij ven tot 0-3 langs Fiers die een kort genomen hoekschop wist om te buigen naar een derde doelpunt De jonge bezoekende doelman moest niet éénmaal in deze wed strijd een gevaarlijk klusje op knappen voor zijn ploeg hetgeen aangeeft dat Heikant zeker geen vuist kon maken in deze wed strijd. Op een counter wist bezoeker Van der Strickt Danny nog op het einde van de wedstrijd de score verder op te drijven naar 0-4, tevens ook de zware eindcij fers in deze vierpuntenwedstrijd die Heikant Zele nu onderaan de rangtabel brengt. En met een nieuwe opdracht tegen Lokerse voor de boeg wordt punten pak ken voor Heikant zowat een aarts- moeilijke opdracht nu zondag. Stekene Sportief St.-Gillis-Dend. Twintig minuten druk van Ste kene Sportief volstonden in deze wedstrijd om de beide punten in eigen kamp te houden. Het zag er evenwel met zo goed uit na de eerste 45 minuten voor de thuis ploeg want een jonge bezoekende ploeg was zowat de betere op het terrein tegen een erg tegenvallen de thuisploeg. Stekene miste echt Frank Merckx die zich vervangen zag door Yves Michelet maar er was toch een strenge preek nodig van de Stekense sportieve baas Mike Reed tijdens de pauze om de thuismachine alsnog op gang te brengen. Luc De Saeger werd ge wisseld voor Patrick Denniesse (slechts 14 dagen aangesloten en voordien nog spelend bij Beve- ren) en toen onder impuls van Patrick Merckx de scoremachine dan toch op gang kwam volston den twintig minuten om de 0-1 achterstand bij de rust om te bui gen naar een 3-1 zege De betere fysiek van de thuisploeg had het hier gehaald en dat vond ook Sint- Gillis-trainer Richard Verstraeten die zijn ploeg wel wedstrijd na wedstrijd ziet groeien wat fysieke kwaliteiten betreft maar toch be seft dat enkel in de tweede ronde Sint-Gillis-Dendermonde maar goed uit de verf zal komen. Al met al blijft men in Stekene met de glimlach van de grote dagen rondlopen want na acht kompeti tiewedstrijden prijkt Sportief sa men met Lokerse SV alleen aan de leiding en met een verplaatsing voor de boeg naar Overmere mag daar voor wat Stekene betreft niet veel verandering in komen. Sint-Gillis-Dendermonde was zeker niet naar Stekene afgereisd om zich als een pasgeboren lam naar de slachtbank te laten leiden. De thuisploeg kreeg wel de eerste mogelijkheid langs Patrick Merckx die een voorzet van Wim Waegemans tegen de staak kopte in de zesde minuut maar de twee daaropvolgende tegenstoten van Sint-Gillis mochten ook gezien worden. Een hard schot van Legal werd door Van de Wiele nog net gered en een vrije trap even later van Stcve Reid ging nipt naast. Het bleef dus zeer geiijkopgaand in deze beginfase en Stekene trok op de 13e minuut terug ten aan val. Een hoekschop van Waege- man bracht de bezoekende defen sie in tevaar en het was zelfs zo dat Van Nuffelen de bal van de lijn moest keren. En even later diende bezoekend doelman De Bruyne op al zijn kunde beroep te doen wanneer hij een schot van Eddy Zaman te verwerken kreeg die goed was aangspeeld door Dirk Gekhiere. Maar ook aan de over zijde was het gevaar niet uit de lucht. Yves Michelet kreeg al met een geel en bij de daaropvolgende vrije trap van De Man heeft Ste kene het geluk aan zijn zijde wan neer Eddy Zaman de bal tegen de eigen dwarsligger kopt. En lang zamerhand zakte Stekene verder en verder weg in deze eerste helft, een aandringen van Puttemans wordt door Steven Reid nog maar eens tegen de staak geknald en op de 40e minuut viel dan toch een doelpunt te noteren voor Sint- Gillis-Dendermonde. Een aarze ling achteraan op een inzenden van Schatteman was voldoende voor bezoeker Alens om gepast in te lopen en de bal tegen de netten te koppen van doelman Van de Wiele, 0-1 en meteen ook de rust stand. Reden genoeg voor trainer Mike Reed van Stekene om zijn spelers eens vlug de levieten te lezen. Toch was het weer die sakkerse bezoekende ploeg die al op de 46e minuut langs Alens portier Van de Wiele op de proef stelde. De Ste kense doelman redde dit schot en lanceerde meteen Dirk Gekhiere. Deze zag zich foutief gestopt door Moens maar de vrije trap leverde niet veel op voor de thuisploeg. Rond het uur dan werd duidelijk dat Sint-Gillis-Dendermonde de beste pijlen verschoten had en de sterkere fysiek van de thuisploeg kwam aan bod. En op de 58e minuut is het dan ook vlug 1-1 wanneer Eddy Zaman als uitblin- Heikant - Overmere 0-4. Chnstiaens kon deze bal moa ker oprukt en mooi Kurt Ver- meepikken met het hoofd maar schoot nadien tegen it donck kan bedienen die doelman paal (vh) De Bruyne kansloos laat. Een minuut later is Gekhiere dan op weg naar een nieuw doelpunt maar Van Exterghem redde zijn poging en nog enkele ogenblikken later alweer paniek achteraan bij Sint-Gillis als Stekene twee kan sen op rij versiert. Eerst langs Gekhiere en daarna via de ingeko men Denniesse. Een hoekschop op de 65e minuut langs Waege- man (specialist) bracht Patrick Merckx dan via Chris Vlyminck in goede koppositie maar doelman De Bruyne kon uitstel van exeku- tie verkrijgen door prachtig te redden. Een ongrijpbare Pascal Merckx dan leverde op de 70e minuut nog een droomvoorzet af aan Dirk Gekhiere die met de bal echter té ver uitweek maar toch nog vanuit een qua onmogelijke hoek doelman De Bruyne kon verslaan. 2-1. En dan is er nog nieuweling Denniesse die een meer dan knap debuut maakte in de Stekense elf. Op de 74e minuut kapte deze zich moo vrij maar De Bruyne redde eerst zijn schot net als twee minuten later wanneer beiden weer oog in oog met elkaar stonden en De Bruyne opnieuw redding bracht. Op de 78e minuut dan opnieuw Pascal Merckx die nu de grote boeman was voor de bezoekers. Nu gaf hij gepast naar Chris Vlyminck die fors doorging Heikant - Overmere 0-4. De Overmeerse keeper stond op en de goed leidende scheidsrech- de goede plaats bij deze kopbal van Herten (vh) ter Van Bogaert restte mets an- twee ongelukkige ingrepen deed schot belandde net naast de sta» bij het wedstrijdbegin dat de der. Hetgeen niet kon gezegd thuisploeg evenveel doelpunten worden van de Lokerse poging tf kostte. Reeds na vijf minuten spel slag van rusten. Costa Vervat was het raak voor Lokerse. Danny werd vrijgespeeld en iederea Aendenhof komt ietwat laat uit weet wat dat betekent. Juist 0-3 bij een Lokerse poging en botste 44 minuten, hierbij op bezoeker Vercauteren. En Lokerse begon de tweedi Voor de scheidsrechter reden ge- helft zoals zij de eerste geëindigd noeg om strafschop te geven. was. Van Eyck verloor ietwat on- Aendenhof stopt in eerste instan- gelukkig de bal in het thuiskanf tie nog wel de strafschop van Ver- en Vercauteren kon op die mania vaet doch deze kan het terugsprin- nummer vier voor Lokerse tegtt gende leder opnieuw zo'n opia- de netten knallen. Na een uur spd waai verkopen dat de netten na- dan toch eindelijk de thuisploeg dien kraakten. 0-1 na 5 minuten, die via Aubroeck kon milderen op Volgde dan het incident met voorzet van Yvan De Kimpe thuisspeler De Kimpe die moest waarna een geharrewar ontstond gehecht worden in het aangezicht waaruit Aubroeck als overwin- na een botsing en vervangen werd naar kwam. 1-4 op de 58' Maar door Van Eyck. Na een kwartier hoeft het gezegd dat de wedstrijd probeerde Sombeke dan de ba- op dat moment al reeds lang g«- kens toch te verzetten langs Se- speeld was. Er volgde nog logi- ghers. Eerst op voorzet van Wij- scherwijze een hele periode vu meersch en daarna besloot Se- veel middenveldspel waarin beide ghers voorlangs na een persoonlij- ploegen berustten in de afloop vu ke aktie. Lokerse bleef echter in- deze wedstrijd. Op het einde viel dividueel de sterkste ploeg en na- dan nog enigszins wat te noterei dat Flip Van Laere Aendenhof wanneer Lokeren langs Vervul opnieuw kon bedreigen na 20 mi- aan een vijfde doelpunt kon gen- nuten was er weer een foutje van ken en Sombeke absoluut het laat- Aendenhof dat aanleiding was tot ste woord wilde hebben via Rolf het tweede bezoekende doelpunt. Aubroeck die een strafschop we- Op een hoge voorzet loste Danny gens handspel van Catrysse voor- rlp Kal pn natlllirliilr olc C otmera in k!i III. - li.i. T*. ders meer dan naar het midden te wijzen. 3-1 en Stekene op rozen natuurlijk. Stekene had dus na een twintigtal minuten pletwals te spelen met als machinist Pascal Merckx de zaak helemaal omge keerd en het leed geen twijfel dat de zege binnen was tegen de leeg- gespeelde bezoekers. Deze kon den wel langs Van Exterghem nog enkele malen uitbreken maar de precisie ontbrak nu de bezoeken de speler al dient gezegd dat bij een laatste poging van de Sint- Gillis-speler Wim Waegeman nog op de lijn de 3-2 moest redden. De laatste kans van de wedstrijd was dan nog voor Patrick Merckx die tegen de staander kopte maar al bij al bleef het bij de ruime thuis zege die enkel op maatstaf van de tweede helft als verdiend kan be schouwd worden voor Stekene Sportief. WS Sombeke Lokerse SV Het werd in Sombeke een ver diende zege voor Lokerse SV dat mede aan de leiding blijft in deze reeks. Sombeke van zijn kant roept wel enkele verontschuldi gende argumenten in. Vooreerst was er het ontbreken van J.P Thijssens in de verdediging en de bal en natuurlijk als Catrysse in bij Van Hccke knalde. Hiermee de buurt is mag men zulks niet werd de eindstand bepaald op 2-5 doen. 0-2 na 23 minuten. in deze wedstrijd waarin Lokenc Lokerse natuurlijk gelanceerd een verdiende zege behaalde en Aendenhof kreeg opnieuw heel tegenover een verdedigend falen- toen na tien minuten wedstrijd wat werk op te knappen wanneer de thuisploeg, ook nog verdediger Geert De D]rlc Baert zich aanvallend kon Kimpe uitviel met een kwetsuur doorzetten bij Lokerse. Toch pro- ag de weg open en vnj voor beerdc nadien Sombeke langs Vervact en Co. Kwam daar dan Wijmeersch nog even de neus aan nog bi| dat doelman Aendenhof he, venster steken maar diens Marc Steveunci hUn» 3l°: KA W-supporters kijken af ze wel genoeg bijhebben om htt ingangsticket te betalen (vh)

De Voorpost | 1989 | | pagina 20