i. i Royal Lebbeke liet het afweten Mooi werk van Antarctica, Spionkop KSV en Mercator Hamse n§a Temse Liga Rangschikking Hamse Zaalvoetballiga Racingzege nooit in gevaar De Voorpost - 27.10.1989 - 31 ZAALVOETBAL In de hoogste afdeling van de Temse Liga werd deze week ge nist. Reden genoeg dus voor de ploegen in tweede afdeling om zich in de kijker te spelen. Dat deden dan ook enkelen zoals Mer cator dat de Groene Wandeling geen schijn van kans gaf terwijl ook de Spionkop van K.S. V. meer dan gewone repliek gaf tegen lei der Veile Chelsea. Nog in deze reeks blijven de Keyzerboys hope loos onderaan de tabel en richt 't Vlietje zich op na een nieuwe zege tegen Sügro In derde afdeling wankelde de troon even van leider Kiro. Antarctica deed dat zonder de bal evenwel te bevriezen. Een gelijk spel was een terechte uitslag van deze wee rijd. Kiro blijft dus op de hoogste plaats in de rang schikking en wordt nog steeds ge volgd door A.S.O. Olympic dat nu Shalke kon kloppen. Shalke blijft op die manier nu al twee weken puntenloos. Mini Ster vond Koen Verbruggen terug als goal- getter en dat maakt nu juist het verschil in de wedstrijd tegen de Wash. Diplomats. De Snorkels zijn aan het verzuipen denken we Dit na alweer een verliesbeurt tegen de Argentaboys. En tof slot nog in deze reeks het harde duel tussen de Palm Boys en Geel Blauw A dat onbeslist eindigde maar Geel-BIauw toch een rode kaart voorsprong gaf achteraf. In de midweekkompetitie een off day voor het gemeentepersoneel tegen Ter Walle en ook het IJs Van de Walle bleek niet bestand te zijn tegen de kracht waarmee Desmecht scoorde Ook hier een nieuwe nederlaag voor P.M.S. te gen de Fair Play-boys zodat ook hier de rangschikking terug over hoop wordt gehaald. River Plate Kermits Mercator Groene Wandeling Sterke prestatie van thuisploeg Mercator dat het gerenommeerde Groene Wandeling puntenloos wandelen stuurde. Nochtans kon den de bezoekers in de eerste helft de leiding afdwingen met doel punten van Patrick en Luc De Cauwer Mercator stelde daar tegenover één doeltje van Ronny Van Geulen Toen echter dezelfde Van Ceuien in de tweede periode met vier doelpunten op rij fors 'doorging was de thuiszege een feit De Groene Wandeling repli keerde nog wel langs Koen Van Duyse en Luc De Cauwer maar de thuiszege was toen reeds binnen. In de eerste minuten van deze wedstrijd ging de thuisploeg flink door langs Petro De Graeve en Khalib zodat een 3-0 stand op het bord verscheen. Aan de pauze evenwel kon Kermits langs Koen Berckmoes en Bert Adriaenssens bijna langszij komen. Doch na de rust duwden de beide thuis-zui- derlingen Ben Abi en Khalib nog een zestal doelpunten voorbij Kermits-doelman Yvo Wauman. Een Kermits-ploeg die meteen ge klopt was ondanks nog de moedi ge pogingen van Flip Colman en Bert Adriaenssens. SOS Veile Chelsea 7 Spionkop KSV 6 Sensationele wedstrijd die span nend bleef tot het einde. Veile Chelsea legde de basis van deze zege al in de eerste helft. Doel man Wim Smet hield met zijn beresterke en nagelnieuwe hand schoenen ontelbare pogingen van de bezoekers tegen. Zo knalden Jerry Pee Vercauteren, Alain Vernimmen, Yvo De Pauw, Gui- do Claus en Mare Foubert tegen deze grote klauwen aan. En ver der was het individueel talent van Yvan Van Steen die samen met Benoit Suy, Guy Engels en Oli vier Suy viermaal wist te scoren in de eerste helft terwijl de Spionkop enkel langs Lieven Bogaert doel man Smet wist te verslaan. Na de rust dan nog even de Chelsea-jongens langs Yvan Van Steen en Benoit Suy maar dan plots schoot de Spionkop uit de startblokken langs Lieven Bogaert (4) en Alain Vernimmen en dan was er gelukkig nog een laatste doelpunt voor de thuisploeg van Benoit Suy om alsnog de zege te kunnen grijpen Desmecht 13 Uskreem V.D.Walle 3 Tegen deze Desmecht-ploeg zal wel niet veel te beginnen zijn vrezen we. Ook IJs Van de Walle smolt als sneeuw voor de zon in dit duel met Desmecht. Erik Van Den Eynde en Walter Van Goe- them zorgden onder hun beidjes voor een 5-2 rustscore in het voor deel van Desmecht nadat ook Voor de IJsventerrs Dirk D'Hondt tweemaal had weten te scoren. Na de rust ging het dus in één ruk door naar 13-3 voor Desmecht langs Ferdi Steels, Walter Van Goethem, Nico Van Vossel en Erik Van den Eynde. Gemeentepersoneel 1 AU. Ter Walle 7 Een zwakke thuisploeg kon weinig inbrengen tegenover een vlot draaiende Ter Walle-ploeg die al vrij vroeg tot scoren kwam langs Peter Willems en Kris Fou bert. De grote Kris Foubert zou dan na de rust nog enkele doeltjes maken en ook de maats Vaere- wijck, Baunning Tom en Willems Peter nog een doelpuntje aan de voet geven. Tot slot dan ook nog vermelden dat De Baerdemaecker van de thuisploeg de eer redde. Palm Boys 2 Geel Blauw A 2 Keerpunt in deze wedstrijd was de uitsluiting van doelman Boey- naems van Geel-Blauw op een moment dat zijn ploeg 0-2 voor sprong had. Hiervoor zorgden Eckelaert en Mertens kort voor en na de rust. Van deze uitsluiting maakten de Palm Boys dan dank baar gebruik om via De Kerf Ju- lien en De Gendt Hugo terug te komen zodat nog een punt gered werd. Vry P.M.S. 1 Fair Play Boys 6 René Van Laer was afwezig bij de thuisploeg en dat zal uiteinde lijk wel geleid hebben tot deze nederlaag. Zonder massagebeurt dan maar op het veld en zo kon den de bezoekers het vlugst star ten langs Stefan Mariman (2). Na de rust milderde Mare Verschrae- gen wel nog voor P.M.S. maar tegen het eindschot van Frank Mariman en Danny-X-Ray-Felix was niets in te brengen voor de moedige P.M.S.'ers die René Van Laere misten als nooit tevoren en zelfs hun band vergeten waren voor de kapitein... De Pelikanen 7 De Keyzerboys 2 Alweer een nieuwe nederlaag voor de Keyzerboys voor wie het er nu benard begint uit te zien. Nochtans begon het niet slecht voor de bezoekers met een doel punt van Taelman Dimitri. Ge past antwoord kwamm er evenwel in de eerste helft nog langs Ronny Patyn en Frank De Cock voor de Pelikanen zodat bij de 3-1 aan de rust nog even spanning kwam wanneer Danny Yseweyn voor de Keyzerboys wist te milderen tot 3- 2 maar nadien zag hoe de thuis ploeg langs Patyn, Zaman en De Cock verder uitliep. Blauw-Wit V.M.I. Eigenaardige wedstrijd waarin beide ploegen elk een helft naar zich toetrokken. V.M.I. was eerst aan de beurt, Georges De Vos en petit Jean Verdonck schotelden hun makkers Hugo Koppen (3) en Mare Noens liefst vier doelpunten op de voet terwijl de thuisploeg enkel langs Luc Borremans iets kon terug doen. Na de pauze dan pech voor V.M.I. dat Mare Noens verloor wegens kwetsuur zodat de thuisploeg langs het doorzicht van Danny De Buyser en de trefkracht van Patrick Aerts (4) alsnog deze scheve situatie meer dan recht wist te zetten. zijn ploeg. De thuisploeg die Van Den Bossche moest missen kon enkel in de eerste helft nog enigs zins via Mare Stieltjes gelijke tred houden maar na de rust toen De Caussemaecker hulp kreeg van Marc Van Hoeyweghen en broer lief Johan was de Shalke-rekening vlug gemaakt. Mini Ster 7 Wash. Diplomats 5 Koen Verbruggen heeft blijk baar zijn oude schoenen terugge vonden want als topschutter verle den seizoen bakte hij er dit sei zoen nog niet veel van. Zes tref fers stonden echter nu achter zijn naam en dat bleek voldoende om de Amerikaanse gasten op afstand te houden. Felle tegenstand kwam er van Pierre De Schepper (3) en Stefan Solie maar de zege kwam nooit in gevaar. maar gerechtigheid geschiedde in deze veel te hard betwiste wed strijd wanneer Mare Santon An tarctica een puntje kon bezorgen. De Eenhoorn 3 FC Kramp II 0 In een uiterst sportieve wed strijd heeft Kramp II zich fel ver dedigd. Eenhoorn kwam in de eerste helft al langs Jantje Van Gijsel en Bernard Courbet op voorsprong en toen doelman Jules Remon nadien pogingen van de bezoekers via Slowack en Van Royen en Blommaert kon afhou den, lag niets de thuiszege nog in de weg. Het was tenslotte Bernard Courbet die de eindcijfers aante kende. Marc Stevelinck lste reeks 1. Disco De Kroon 2. Sportwereld 3. Garage Michta 4. Royal Lcbbckc 5. De Donckcr 6. Jumo D'HoIda 7 Pat. Antoine 8. Vera. De Clippcleir 9. Deurdrijvers 10 De Mulder 11. VI. Schouwburg 2de reeks 1. Picca Friends 2. Vossenhoek 3. Atletico Br. 4. Donalds 5. Veev. doet 6. C. Elverscle 8. VSV Lietbeka 9. Five Stars 10 Pelemanie 11. Durmezonen 3de reeks 1. Goalgetters 2. Sportiv. 3. Kwal. Slagerij Patrick 6 8 5 10 4 V. Huychcm - De Blende 6 8 5 8 5. VK Pos! 6 6 5 8 7. Kroon Gremb. 6 6 4 5 7. ZSportwcreld 2 6 4 5 5 8. '1 Klokhuis 6 2 4 4 9. Sjotters 6 2 5 4 10. Ik Den Trap 6 0 4 3 4 2 4de reeks 4 1 1. Scotch Inn 5 9 5 0 2. Delta Den Beer 5 8 3. Bierhoeve 5 7 5 9 4. ABOC Bostroc 5 5 5. Noice 5 4 4 7 6. Cera Elversele 5-3 5 7 7. DolfBovs 5 2 5 6 4 5 8. KLJ Team 5 2 5 6 Veteran enreeks 4 4 1. 't Lichtschip 4 8 5 3 2 CRR 4 6 4 2 3 Politic Dcnd. 4 4 4 2 4. Rijkswacht Dend. 4 4 5 0 5 Brandweer Dend. 3 3 6. Goalgetters 4 3 7. Tivoli 3 2 6 12 8. Ware Vrienden 3-2 6 12 9 De Raedt 3 0 De Snorkels Argenta Boys - £0-. Sügro 't Vlietje Gelijkopgaande wedstrijd waarin 't Vlietje slechts in de tweede helft het verschil wist te maken. Het scoorde wel eerst langs Jimmy Peeters maar Benny Verbeke bracht de thuisploeg zelfs tweemaal langszij als ook bezoeker Pepermans Glen nog wist te scoren, 't Vlietje mocht dan met een kleine voorsprong de rust ingaan door een nieuw doel punt van Peetere en van dan af ging het vlot bij de bezoekers. Op tegenaanval scoorden nog Luc Suy (2) en Peetere zodat het laat ste thuisdoelpunt via Staljanssens Fred onbelangrijk bleef. Shalke 82 A.S.O. Olympic Michel De Caussemaecker, ook wel gekend als Maradona, was ontegensprekelijk de beste man op het veld. Hij knalde er alles in en met vier doelpunten had hij een ruim aandeel in de winst van Bij De Snorkels zit de mot er in en dat is duidelijk. Opnieuw ver lies tegen de Argenta-boys bewijst dat zeker. Frits Temmerman en Stefan Mariman scoorden in de eerste helft twee Argenta-doel- punten. Dat bleek meteen een appeltje voor de dorst te zijn want enkel James Mackin, een Ier van Tielroodse origine, kon op slag van rust weten te milderen voor de Snorkels. Na de rust ook alleen maar Mackin die wat Snorkelwerk kon tegendoen maar dan wel na dat de Argentaboys hun rente reeds hadden zien stijgen tot vijf Zaalvoetbal. Z.V.C. Sinaai (dw) eenheden. Dit langs Temmerman Wim en driemaal Stefan Mariman. Kirol Antarctica Mooie repliek van Antarctica tegenover de leiders van Kiro. Tot diep in de tweede helft was de leidersploeg zelfs aangewezen op achtervolgen. Carl Moens scoorde het openingsdoelpunt voor Antarctica en daar bleef het bij in de eerste helft. Na de rust zelfs een nieuw bezoekend doelpunt van Moens maar dan kwam de thuisploeg toch weer langszij via Dies Vernimmen en Pierre Leem an. Guido Baetens zette dan zelfs de Kiro-ploeg nog op voorsprong ■-* Zaalvoetbal. Dynamo Sint-Niklaas speelt in derde nationale A (Iv) Royal Lebbeke liep deze week op een gasbek tegen De Kroon en (fan nog met afgetekende cijfers. Langs de andere kant sprokkel de San. De Mulder toch weer één puntje en daarmee komt het toch wat uit de rode zone. Michta 5 Sportwereld 1 Eigenlijk toch een onverwachte uitslag. De beter geklasseerde bezoekers geraakten niet verder dan één doelpuntje. En dat dit niet volstond om te winnen is meer dan duidelijk. De eerste helft was spannend, alleen aan le doelpunten dacht geen van beide ploegen en dat gaf als re sultaat dat de lokalen met een doelpuntje aan de leiding ble ven. Na de verfrsissing trok Gara ge Michta andere registers open en eens de weg naar de netten gevonden waren ze niet meer te sluiten. Alleen Dirk van Bever ton voor Sportwereld de netten doen trillen. Jumo D'HoIda 5 Pat. Antoine 4 Spanning was er hier genoeg en men heeft tot het allerlaatste moeten wachten om te zien of dejumo-ploeg overeind bleef. Ook in het eerste gedeelte was het emotievol met een 1-1. Kapi tein Peleman Francois gaf het goede voorbeeld met één doel en totgs de andere kant deed het Enk Geens. Maar daar bleef het dan ook bij. Na de rust golfde het spel over en weer maar de thuis ploeg was iets beter bij schot en ton dat ook in doelpunten om- tetten. torzek. De Clippeleire 5 San. De Mulder 5 free ploegen die nog niet veel PMten gebroken hebben in de tompetitie. En ook deelden ze ■Krom broederlijk de punten. Waar dat was in de eerste helft aan te zien. Toen waren de Wgens van Verz. De Clippcleir de besten en konden zelfs een ^opbouwen, vooral via Patrick Vercauteren. Maar het grote na deel van de thuisploeg was dat ze met te weinig spelers aantraden En dat heeft zich gewroken in het tweede gedeelte. Herman De Mulder schoot uit zijn krammen en scoorde vier keer. Voor de rest stond vera. De Clippeleir vaak met de rug tegen de muur. De vermoeienis begon een grote rol te spelen en zonder reserven aantreden is dan dodelijk. Toch waren ze reuze tevreden nog een draw te kunnen lukken. Royal Lebbeke 1 Disco De Kroon 6 De thuisploeg speelde een ont goochelde wedstrijd en slaagde er maar niet in de bezoekers op afstand te houden. In het eerste gedeelte ging het nochtans niet slecht 1-2. Rudy Huys zorgde bij de bezoekers voor de beide doel punten. Naderhand zakte Royal Lebbeke helemaal wegen moes ten ze nog een grote score toe staan. Zij zelf waren niet in staat om terug te slaan. Picca Friends 5 Vossenhoek 5 Twee van de betere ploegen uit de tweede reeks stonden tegen over elkaar. Aanvankelijk scheen Picca Friends wel het best te doen vooral omdat Van Ranst twee keer had kunnen scoren. Met een 4-2 hadden ze dan ook een stap gezet naar de overwinning toe. Maar Vossen hoek begon naderhand onder doom te komen Kapitein Geert Hermans kon zijn mannen opja gen tot grote inspanningen en het lukte. Uiteindelijk sleepten ze nog een verdiende draw uit het vuur. VK Post 8 't Klokhuis 5 Nu dat het tegen een mindere ploeg was heeft de ploeg van Jef Van Hoey hun slag kunnen thuis halen. Vooral in het eerste stuk waren ze goed. Hans Leemans scoorde zelfs drie doelpunten en dat was een hele stap voor waarts. Maar ook 't Klokhuis had een schutter met evenveel talen ten Koen Weyn. Maar toch haal de VK Post het met 6-3. In de tweede helft viel de wedstrijd wat stil. Iedere ploeg scoorde nog tweemaal en daarmee was de kous af. Voor VK Post was dat voldoende om de beide punten mee te pikken. Slag. Patrick 6 Sportwereld U 1 In de derde reeks blijft Sportwe reld II het moeilijk hebben om overeind te blijven. Tegen slage rij Patrick hadden ze opnieuw weinig ruimte om iets te oogst en. In de eerste helft stonden ze al met 3-0 in het krijt. In het tweede gedeelte bleef Sportwe reld II onmondig. Op het terrein ging het wel, maar de afwerking was bitter slecht. Amper één keer konden ze scoren en dat gebeurde langs Wim Willaert, Langs de overzijde slaagden ze er in nog drie maal de bal voorbij doelman Nazarius Verbeke te ja gen. De Kroon 2 Sportiv 10 Eigenlijk toch verrassend welke forse uitslag Sportiv binnenhaal de tegen De Kroon Grembergen. Een formatie die het toch niet slecht doet. In de eerste helft werden de lokalen al overrom peld met een 1-5 score. Jo van Haver en Van Leugenhagen zorg den elk voor twee doelpunten, en alleen Johan Vernimmen kon de nul op het lokale scorebord wegblazen. In het tweede gedeel te kregen we hetzelfde beeld en precies langs beide zijden even veel doelpunten als in de eerste helft wat resulteerde in een grote afgetekende bezoekende over winning. Van Huyghem-De Blende 6 Sjotters 4 Een toch evenwichtige ontmoe ting naar het einde toe dan toch. Want in de eerste helft waren de lokalen duidelijk de betere for matie. Ze drukten dat uit in een 4-1 score. Maar na de rust werd het evenwichtiger en daarbij kwam nog dat Michel Heyien twee keer en Geerinck Peter éénmaal de weg naar de netten vond voor Sjotters en dat bete kende dat de thuisploeg nog alle hens aan dek moest roepen om hun overwinning veilig te stel len. Maar doelman Jan de Blen de wist raad met vele ballen. Cera 4 KIJ team 7 In de vierde afdeling stonden twee mindere goden tegenover elkaar en beiden hebben zeer vinnig gestreden voor de eindze ge. In de eerste helft bleef alles zeer lang in evenwicht. Langs weerszijden werd wat gemist maar dat veranderde toch weinig aan de stand. Met 3-4 halfweg kon de wedstrijd nog alle kanten uit. Met een klein licht veldover- wicht zou KLJ team er toch in slagen de volle buit mee te pak ken. Wel hebben ze er hard moeten voor strijden. Joris Ver- eecken zorgde bijtijds voor de orgelpunten bijgestaan door Di mitri Vincke en Jos Van Riet. Delta Den Beer 5 Scotch Inn 9 Ongetwijfeld zat de bezoeker met het idee dat ze in deze vijfde reeks de titel kunnen halen. Want tegen hun naaste konkur- renten Delta Den Beer lieten ze niets onverlet om te kunnen winnen. Toch werden ze in de eerste helft wat in het hoekje geduwd. Van Herpe en Vercam- men hadden gezorgd dat de thuisploeg nipt met 4-3 aan de leiding stonden. Na de verfris sing kon Scotch Inn met een paar juiste treffers Den Beer neervellen, en dat betekende dat ze rap de achterstand ophaalden en deze meteen omzetten in winst tot ze met groot verschil konden winnen. Aboc Bostroë Delta Den Beer Hier was het echt doeltjesker- mis. In de eerste helft zou de bezoeker geen moeite hebben om grote 2-8 cijfers te laten afdrukken.Franky Heirwegh had bij de thuisploeg voor de beide treffers gezorgd. Na de rust liet Den Beer de teugels wat losser en dat betekende dat Aboc Bos troë meer en meer in de wed strijd kwamen en niet minder dan zes maal doelman Gerrit Arbijn konden verslaan. Maar dat was nog veel te weinig want langs de overzijde had men aan vijf doelpunten genoeg om met groot verschil de volle buit mee te nemen. Cera 5 Noice 3 De Cera-ploeg uit Elversele heeft rustig de wedstrijd gekontro- leerd. Halfweg was het 3-2 en dat was wellicht de juiste weergave van het spel. Ook naderhand bleef Cera de teugels in handen uit. Ternest en De Rechter zorg den nog voor twee doelpunten en dat was voldoende om netjes overeind te blijven. Noice 4 Bierhoeve 4 Een eerste helft met amper één doelpunt van de lokale man Ste ven Hermans. Maar verder ble ven de netten langs beide kanten stil hangen. Toch had in die periode Bierhoeve wellicht de beste kans. De jongens van kapi tein De Vogel hadden nooit hun schutters op de juiste plaats staan. In het tweede gedeelte gooide men alles los en de doel- schutters stonden klaar. Het werd nu een echt zenuwachtig duel om de overwinning toe. Ref. De Landtsheer moest zelfs tweemaal keer geel trekken. Maar hoe dan ook uiteindelijk zouden beide ploegen de punten broederlijk delen. En daar wa ren beiden best tevreden mee. Politie 6 Goalgetters 3 De Dendermondse politie heeft een Fikse overwinning afgedwon gen. In het eerste gedeelte was het een moeilijke opgave zich aan de leiding te hijsen want de Goalgetters bleven maar volgen 3-2. In het andere deel van de ontmoeting kon Goalgetters het tempo niet meer volgen en moesten ze afhaken. Robot Reklame 5 Tivoli 1 Geen moeilijke wedstrijd voor de thuisploeg die vooral mondiger was dan de bezoekers. De Pauw en Grillaert hadden in het eerste gedeelte al gezorgd voor een 3-0 stand. Na de kampwisseling bleef Robot Reklame de wed strijd leiden. Alleen Louis Bo gaert kon zorgen voor een tegen doelpunt. 't Lichtschip 6 Rijkswacht 2 De rijkswacht van Dendermon- de kon het Lichtschip wel opspo ren maar het verslaan zat er duidelijk niet in. Al in de eerste helft moesten ze ervaren dat de matrozen van 't Lichtschip niet te houden waren. Ze hadden toen al een 3-1 kunnen samen brengen. Wie dacht dat de Rijks wacht zou terugslaan in de vol gende helft had het verkeerd voor. Integendeel 't Lichtschip vaarde verder weg en zou met vier doelpunten verschil uitein delijk alleen de zee ingaan. Voor de Rijkswacht scoorde Bouillon Marc en Luc Clayé. Sportline 0 Paul Video Een wedstrijd uit de dames reeks. De thuisspelende dames slaagden er niet in enig verweer te geven aan de bezoeksters. Vooral voor het doel was Sportli ne bepaald zwak. 0-3 aan de rust. In het tweede gedeelte bleef de druk van Paul Video bestaan en met zeven doelpunten waren ze duidelijk de sterksten. HVC ROYAL LEBBEKE - RACING TEMSE 5-7 Twee snel voetballénde ploegen hebben er een aangename wed strijd van gemaakt. Temse was wel doorlopend de betere en scheidsrechter Roosenboom had het niet zo moeilijk in een sportief betwiste wedstrijd waar in Temse vrij vroeg op voor sprong kwam langs Ronny Pee tere met een hard schot. Dat was na 3 minuten en toen volgden de doelpunten elkaar snel op. Een minuut later was het Verleyen van Lebbeke die doelman Buyens kansloos liet en nog in dezelfde vierde minuut kwam Temse weer op voorsprong langs Van Britsom die de verdediging omzeilde en hoog in het dak van het doel besloot. Het antwoord van de thuisploeg loog er echter niet om want na negen minuten stonden de bordjes weer gelijk na een een-twee tussen Moens en Verleyen waarbij Moens scoorde. Drie minuten verder alweer Temse dat op voorsprong kwam. Ditmaal langs Van Brit som Peter die een voorzet van Ronny De Leenheer voorbij de thuisdoelman kon deviëren. En halfweg deze eerste helft die meer dan produktief was wist Temse zelfs uit te lopen tot 2-4 langs Patrick Riské (Den Belg) die alleen voor de doelman ver scheen en deze kansloos liet. 2-4 was de tussenstand, maar die bleef weeral niet lang op het bord staan want nog voor de rust bereikt was konden beide ploe gen nog éénmaal tot scoren ko men. Moens milderde met en verrassend schot in de winkel haak maar Geert Verhelst wilde absoluut het laatste woord heb ben in deze eerste helft door het vijfde bezoekende doelpunt aan te tekenen voor Racing Temse. Dan volgde een kleine rustperio de en Temse dat dacht op rozen te zitten zag al dadelijk heel wat doornen aan die rozen toen kort na rust Verleyen van Real met één van zijn gevaarlijke knallen milderde tot 4-5. Doch Belg Patrick Riské kon even later dan toch Temse op nieuw enige geruststelling bren gen toen hij thuisdoelman De Clercq kon kloppen na een mis sen van thuisspeler Moens. Ge ert Verhelst tenslotte bracht voor Temse het zevende doelpunt op de planken maar toen hij dacht ook het laatste voor te hebben in deze wedstrijd werd hij de loef afgestoken door thuisspeler Ga briels die tenslotte de 5-7 eind stand op voorzet van Goossens kon aantekenen. Door al dat winstwerk van Racing schuift de ploeg van Coach Alois De Leen heer goed op naar de hoogste top in de rangschikking. Deze week is de ploeg echter vrij en gaat men in afzondering naar de Bel gische kust om daarna het stads derby met Graaftex aan te van- gen. Marc Stevelinck In Duitsland wordt over wogen om in de eerste en de tweede klas van het basison derwijs het fietsen op te ne men als leervak. Daarmee wil men het grote aantal ver keersongevallen waarbij fiet sers zijn betrokken indijken. De textielgroep UCO heeft aan de Rode Duivels laken- sets geschonken voor de 26 Mexikaansc weesjes die de Belgische voetbalploeg enke le jaren terug adopteerde. De gift was totaal in de voetbal- sfeer daar het hier gaat om lakens Diabolix die de nieu we nationale mascotte van het team afbeelden.

De Voorpost | 1989 | | pagina 31