Cremerie Chantal wint topper tegen Verhuizingen Hoskens Temse Liga G.Z.K.-Darts- amateurskompetitie Seizoen 1989-1990 32 - 3.11.1989 - De Voorpost Den Bond' u BOOGSCHIETEN ZAALVOETBAL In de hoogste afdeling van de Temse Liga ging alle aandacht natuurlijk uit naar de topwed strijd tussen Cremerie Chantal en Verhuizingen Hoskens. De Cremerie Boys wonnen dit duel en gaan dus ook ongestoord ver der in de rangschikking. Bridge haalt de laatste weken ook fors uit en nu het tegen de rodelan taarn was van Breughel was het geen pensen-kermis maar doel tjes-kermis. Spannend ging het er ook aan toe tussen de Zee hond en Confiserie De Rijck waarbij eerstgenoemden de vol le buit wisten mee te pikken In tweede afdeling stond er een S.O S. Velle-derby op het pro gramma. Ongeslagen leider Chelsea moest het opnemen te gen de rekreanten. En weer was het Chelsea dat de beide puntjes wist te pakken. Het blijft dan ook verder ongeslagen zijn weg ver volgen. De Groene Wandeling blijft dichtste achtervolger door nieuwe winst tegen Sügro. Mer cator won ook probleemloos van de Spionkop maar de knapste uitslag kwam toch van de Pelika nen die een onmogelijke situatie nog recht wisten te zetten tegen Reinaert en zelfs de beide pun tjes nog konden meenemen. Ook 't Vlietjes wist zich te her pakken al zullen de Keyzerboys zich nu heel snel moeten bezin nen want die rode lantaarn schijnt als nooit tevoren. In de derde reeks blijft leider Kiro op post ondanks het feit dat niet moest aangetreden worden. De Olympic-ploeg van ASO kon dan ook niet ten volle profiteren van het feit dat zij wél in de arena mochten als tweede. De Palm Boys konden niet opzij gezet worden. In deze derde reeks valt het feit op dat Mini Ster zo'n grote vooruitgang boekt. De Mer- catorjongens winnen slag om slinger en schakelden nu Schal- ke uit dat troosteloos onderaan blijft. De Snorkels zakken ook ver terug na nieuw verlies tegen Kramp II maar een Ardens weekend moet het vertrouwen ten goede komen. In vierde afdeling blijven de Fer gusons na nieuwe winst tegen Blauw Geel B aan de leiding. De Koolmijn verloor nog niet en ook Sportkring Temse kon daar geen verandering in brengen. Dé ver rassing brachten echter de Frei- netsjotters door slechts met één doelpunt verschil te verliezen van Club 67 en de Lilly Marleen tjes werden sportief genomen door Veile S.O.S. zodat deze jon gens ook hun rangschikking ge voelig verbeterden. In de midweekkompetitie geen al te forse uitschieters. Het J.B. Team versloeg Bayern Noens en de Fair Play Boys konden nipt het hoofd boven houden tegen FC Uil. En dat Aspro Bruis een van de titelkandidaten is bewe zen zij nog maar eens tegen VK Houtbriel. VK Houtbriel 5 Aspro Bruis 10 In de aanvangsfase lieten de Houtbrielers zich de kaas van tussen de boterham nemen want de Bruis Boys konden dan langs Franck De Cock (uitblin ker) reeds drie maal scoren. Van deze opdoffer herstelde de thuisploeg nooit al kon aan de rust de schade beperkt worden tot 2-4 via Leo Viskens en Mare Oste. Eens de tweede periode echter van start ging was er geen houden aan bij Aspro aan Frank De Cock (3). Samen met Gun- ther Super Lemmens, James Mackin en Gery Meersman duwden zij door naar tien tref fers. De Rijck, Oste en Viskens zorgden tenslotte voor nog wat weerwerk bij Houtbriel. Fair Play Boys 4 FC Uil3 Spannende wedstrijd waarin X Ray man Danny Felix en broeder Patrick lmpens van het Tiel- roods geloofsleer de zege aan de Fair Play Boys schonken. Beiden scoorden samen met Stefen Ma- rirnan en Frits Temmermans in de eerste helft terwijl de Uil en kel langs Pat. De Westerlinck kon scoren. Rust 3-2. Na de pauze Franky Mariman voor de thuisploeg en Freddy Van de Vij ver voor de Uilen zodat de nipte thuisvoorsprong behouden bleef. Het JB Team 9 Bayern Noens 1 De cijfers zeggen alles in deze wedstrijd waarin de bezoekers enkel in de eerste helft enig weerwerk konden bieden. Geert Boel. Thuur Canfeyn en Geert Van Roven scoorden voor de thuisploeg in de eerste helft maar Bayern kon daar niets te genover doen dan goed verdedi gen. Na de rust dan toch een tegendoelpunt van Cois Resseler waarna de thuisploeg langs Wimmeke De Rijck (3), Thuur- ke Canfeyn en Erwin Buytaert nog de ruime eindcijfers wist vast te leggen. Mini Ster Shalke 82 Mini Ster Verbruggen Zevende speeldag Decibels - D.C. Lebbeke (1-5 rust) Grembergen - De Ton (6-0) Los Flamencos - Den Beer I (4-2) Red Arrows II - Stinnyboys (1-5) Den Beer II - Red Arrows I (0-6) Stand 1 DC Lebbeke 2 Red Arrows I (Lebbeke) 3 Den Beer I (Dendermondc) 4. DC Grembergen 5. Decibels(DCMC) (Lebbeke) 6. Los Flamencos (Buggcnhout) 7. De Ton (Lebbeke) 8. Stinnyboys (Denderbelle) 9. Red Arrows II (Lebbeke) 10. Den Beer II (Dendermondc) Zaterdag 4 november Vierde GZK kriterium (enkel voor GZK-aangeslotenen) in het lokaal Stinnyboys. café Volkshuis. Dorp. Denderbelle 3-9 10-2 5-7 1-11 0-12 14700 12610 9421 8322 8322 6232 6232 5241 2160 0070 De nieuwste aanwinst van Ver bruggen Luc De Cauwer die de gekwetste jean-Louis Dumortier verving heeft zich met drie doel punten in de tweede helft duide lijk laten zien aan zijn maats. Het begon nochtans katastrofaal voor de bezoekers toen de thuis ploeg 4-0 wist uit te lopen langs Franky Vermeulen, Kurt De Cau wer en Gerry Heyrman. Rudy Catthoor en Van de Voorde Be nny milderden wel nog tot 5-2 maar toen de thuisploeg langs Peter Verbruggen door stootte naar 6-2 kwam Luc De Cauwer een reddende hand toesteken. Van de Voorde en De Dacl scoor den de laatste Verbruggen doel punten zodat het gelijk spel nog bereikt werd. Atletico Ter Walle 2 AK Ketels4 Weinig opkomst bij Ter Walle en daarin schuilde het verlies na tuurlijk. Peter Mathijssen kon wel nog de Ter Walle jongens op voorsprong knallen maar een gepast antwoord kwam van Ke tels langs Alain Vernimmen en Marc Van Meervenne die een mooie 1-2 ruststand lieten opte kenen. Ook na de rust ging Ver nimmen met twee doelpunten fors door en een enkel doelpun- tje van Erik Vacrewijck kon voor Ter Walle niets meer redden En Koen Verbruggen blijft maar doorgaan met scoren. Nu weer knalde hij acht thuisdoelpunten tegen de Shalke touwen. Vier in de eerste helft waarin hij bijge staan werd door Gery Heyrman. Peerens, Baeyens, Van dén Bos sche en De Beer milderden nog wel tot 6-5 aan het einde van de eerste helft maar toen de Ver bruggen na de rust nog eens vier maal kon scoren was het Shalke liedje uitgezongen. FC Kramp II 2 De Snorkels 2 Spannende streekderby met twee ploegen die elkaar nooit verstonden. De Snorkels gaan dan ook nog dit weekend naar de Ardennen om hun Franse taal wat bij te schaven... Karei Oos- terlinck scoorde al vrij vroeg voor de Kramp ploeg maar be taald antwoord was er van Gun- ther Lemmens die weer Super was. Kort voor de pauze dan de Snorkels nogmaals wanneer Ja mes Macin wist te scoren. Na de rust dan konden de Snorkels geen vat meer krijgen op de Kramp boys waar praline-man Geert Van Royen de gelijkmaker op de voet schotelde van Wim meke De Rijck. Spionkop KSV 2 Mercator 5 In een hard betwistte wedstrijd heeft Mercator opnieuw een op merkelijke zege weten te beha len. In de eerste helft wisten de Rupelmondenaars vlug uit te lo pen tot 0-4 toen Nico De Roeck en Ronny Van Ceulen elk twee maal wisten te scoren. Een geluk voor de Spionkop was dan wel in die periode dat Dirk Lissens en Lieven Bogaert deze achterstand konden halveren. Na de pauze probeerden De Kokkel en .Alain Vernimmen wel het tij te doen keren bij de Spionkop maar het was integendeel Flip De Roeck van de bezoekende Mercator- ploeg die een vijfde doelpunt wist aan te tekenen voor zijn met drie treffers de thuiszege veilig stellen terwijl doelman Rotthiers van Veile alle Marleen tjes tegenhield. De Freinetsjotters Club 67 ASO Olympic 5 Palm Boys 5 Olympic keek in deze partij al vrij vlug tegen een 0-2 achter stand aan wanneer Willy Goos- sens en Guido Haentjes sukses hadden bij doelman Luc Jans- sens. Betaald antwoord dan van Haentjes Post-collega Jefken Buds die in zijn eentje Olympic op gelijke hoogte bracht. Toch zouden de bezoekers nog met voorsprong de rust in kunnen toen Hugo De Gendt met een staalhard schot scoorde. Na de rust dan op enkele minuten tijd een totale ommekeer wanneer weer Jef Budts samen met Mi chel De Caussemaecker en Mare Van Hoyweghen voor 5-3 zorg den In een werkelijk spannende slotfase dan was het Gcrry Vcr- cauteren die de palm drinkende broeders nog een gelijk spel wist te bezorgen terwijl Goossens Willy nog getrakteerd werd door ref. Patrick Wautcrs op zijn we kelijkse gele kaart. Bijna was het dan toch gebeurd. Het eerste puntje van de Freinet sjotters was bijna een feit. Een derde en gelijkstellende doel punt werd dan ook door scheids rechter De Rechter afgekeurd op drie minuten van het einde van de wedstrijd. Club 67 was de eerste helft op voorsprong geko men langs Blommaert Geert en Maes Danny. Maar een tegen stoot van Rudy De Vos van de Freinetjongens hield hun boot in koers. Na de rust dan zou Danny Maes Club 67 op 1-3 weten te brengen maar nadat dan De Vos alweer de Freinetsjotters op één doeltje verschil bracht had de thuisploeg de gelijkmaker wel verdiend. De Groene Wandeling 8 Sügro 2 Duidelijke cijfers voor de Groe ne Wandeling dat de weg naar deze zege reeds in de eerste helft breed opensmeerde. Toen im mers stond het 7-1 in het voor deel van de Groene jongens. Sü gro kon in het begin nog wel standhouden toen het 1-0 gewor den was langs Luc De Cauwer maar nadat Mare Verbeke de gelijkmaker wist te netten bij doelman Beniers was er geen houden meer aan bij de Groene. Rafke Verheyen, Koen Van Duy- se, Van Osselaer en Andries prik ten de veilige zege op het bord. Sportkring Temse 1 De Koolmijn12 Enkel in de eerste helft kon de thuisploeg spreken van enig weerwerk. De cijfers bleven dan beperkt bij 0-4 cijfers voor de Koolmijn door doelpunten van Eekelaert (3) en Van Hauteker- ke. Na de rust milderde dan Robert Paul voor Sportkring maar tegen de eindjump van de Koolmijn via Eeckelaert (3), Van Hautekerke en Ricky Thijs was geen kruid bestand. 't Vlietje 10 De Keyzerboys4 Gemakkelijke zege voor t Vlie tje, dat enkel in de eerste helft wat tegenstand ondervond bij de Keyzerboys. Etienne Cools (2) en J. Peeters (2) scoorden al vier thuisdoelpunten nadat de be zoekers langs Peter De Waele en Lambrechts de achterstand wis ten te halveren. Na de pauze drukten Glcn Pepermans (2) en nogmaals Peeters fors de doel punten achterover zodat Lukske Suy zonder tegenstand een tien de thuistreffer voor de mannen van de Stijlpub 't Vlietje kon aantekenen. Den Breughel 2 Bridge 14 Geen Braziliaans feestje voor den Bridge maar wel een Brcu- gheliaans. De beulingen en de Boogschieten. Eddy De Schepper is de nieuwe koning van maatschi Hamme (vh) Boogschieten. Alfons Ringoot schoot zich koning bij maatschappij 'Bastiaan' in Hamme Sint-Anna (vh) Boogschieten. Den Buiten uit Haasdonk werd nationaal staande wip. De ploeg bestond uit Walter De Ridder, Luk De De Ben en Ludo Rotthier (Iv) kampioen per ploeg op Ridder, Libor Palet, Gilbert rijstpap vlogen zo door de sport hal. Geert Verhelst. Ronny Pee ters, Mare Ost (2), Ronny De Leenheer en Gertje Claus scoor den in de eerste helft dan ook al zeven keer. De Breughel ser veerde langs Gery Meersman en Jo Gosselin wel twee kruiken bier maar bij Bridge konden ze daar niet om lachen en via uit blinker Gertje Claus (2), Ronny De Leenheer. Lukske Rombout en Peter Moerman werd het do zijn nog overtroffen. Cremerie Chantal 5 Verhuizingen Hoskens 3 Knappe zege van Cremerie Chantal dat de basis voor deze zege legde in een prachtige eer ste helft. Daarin kwamen de Ver huizers op voorsprong langs Mare Oste maar toen de Creme rie mannen langs Mike Coeck (2), Peter Alpaerts en Chris Lijs- sens fors er tegenaan gingen lag de weg naar de thuiszege breed open. Na de rust milderde Raf en Zoef Sciacca nog wel maar tegen een vijfde thuisdoelpunt waren zij niet opgewassen. Een vijfde thuisdoelpunt dat gescoord werd door Peter .Alpaerts op aangeven van Jantje De Smet. De Pelikanen Reinaert 5 Sensationele tweede helft waar in Jean Marie Peelman zijn Peli kanen ploeg op Turkse wijze aan de zege hielp. Hij stopte in het Pelikanen doel menige Reinaert aanvallen af nadat zijn ploeg op het einde van de eerste heil aankeek op een 0-2 achterstand Bruno De Roeck en Mare Dt Kimpe waren de Reinaert spe lers die hiervoor zorgden. Na de pauze dan stevende de Reinaert ploeg aanvankelijk af op een mooie zege wanneer De Roeck, De Kimpe en Chris Verhoed voor een 2-5 tussenstand zorg de. Met een carambole doelpunt van Peelman en nadien nog tref fers van Ronny Patyn (3). Frank De Cock (2) en Flip Zaman werd het alsnog een mooie Pelikanen |al( zege in deze uiterst sportief be twistte wedstrijd. VOLLEYBAL Marc Steve li na VELDRIJDEN Veile Chelsea 3 Zee^ond SOS Veile Bekreatief 1 Confiserie De RycB Het jonge Veile Chelsea heeft het nog maar eens gehaald van het routine-rijke Veile Rekreatief. Vooral thuisdoelman Wim Smet keepte op werkelijk schitterende wijze en stopte zelfs een straf schop. Chelsea begon sterk en scoorde langs Yvan Van Steen (een andere uitblinker) twee doeltjes. Kort voor de nist mil derde Franky Catthoor wel voor de Rekreanten maar in de twee de periode zou Benoit Suy de Chelsea zege veilig stellen. Geel Blauw B Fergusons Mooie zege van de Zeehond te gen de Confiserie De Ryck Deze laatstcn starten zelfs heel sterk want aan de pauze wezen de bordjes een 0-2 stand aan. Na de rust zette de thuisploeg echter orde op zaken en langs Moer man Karei stond het vlug weer gelijk. Om beurten scoorden beide ploegen dan verder in het wedstrijdvcrloop Margino De Kerf en Van Haverc voor de thuisploeg terwijl Canfeyn en Heirbout net iets te kort kwa men bij De Rijck om alsnog een punt te weten redden. In een spetterende eerste helft legde de Ferguson ploegde basis van deze zege. Marc Van Bo gaert, André Verhuist en Willy Van Eetveld scoorden immers dan al de vier bezoekende doel punten. Na de rust kwam de Geel Blauwe thuisploeg echter sterk opzetten maar na doelpunten van Didier De Beule en Rudy De Beule bleef de scoringsmachine Veldrijden. In de Boonwijk te Dender monde werd een sputteren zodat de bezoekers als- cyclocross gehouden voor vrije amateurs. Kampioen van nog beide punten konden verga- België Janssens passeert hier, gevolgd door Goossens vh) ren. Veile Sportief Lilly Marleentjes Mooie zege van de thuisploeg tegen de Marleentjes. Uitblinker in deze wedstrijd wasjesper Ski- by die als zwarte parel van zijn ploeg twee doelpunten scoorde in de eerste helft. Toen hij daar bij de hulp kreeg van Christof Raemdonck was de rekening van de bezoekers vlug gemaakt Die konden enkel langs Bressinck en Heirman wat terugdoen. Na de rust zou Van Raemdonck dan Volleybal. Nidac-Maldegem. Van Wauwe. Volleybal. Nidac-Maldegem. Maldegem kan het eenmans- vf/f| Temse na(lcr, de grote vorm. Zij smash! hier blok van Nidae omspelen (dw) /J(1, \uddegemse blok (dw)

De Voorpost | 1989 | | pagina 32