Tafeltennis in Waas Drive 1 wint strijd tegen degradatie Buggenhout en De Klinge eerste herfstkampioenen GZK-darts - amateurkompetitie Hector Van Impe en Eddy De Backer klubkampioenen bij de Van lmpekensvrienden in Lede O.V.W.B.- Veldrijden in Vitseroel Pardaf-A nog zonder punten Winst en verlies voor Patro 26 - 24.11.1989 - De Voorpost TAFELTENNIS DARTS B S 8 e v v V a d 3 I: a k P 1 k n n l l H n 8 d D d 01 tc d 8 di Ti k< st S I D ir Pl B lii rc ra S( ki 3' di di St m m lx 51 Ca of Gi dr hc "F dc dc m Sp se ze Pi D.C. Lebbeke werd zoals verwacht herfstkampioen en is tittelkandidaat nummero uno. Red Arrows I (de enige ploeg die op papier nog een bedreiging is voor DC Lebbeke) verplettert de gauwgenoten van D.C.M.C. Decibels die hierdoor naar de 6de plaats zakken. Den Beer 1 (zonder spelmaker Vincke) kwam uiterst zwak uit de hoek en werd dan ok resoluut op zijn plaats gezet door de Denderbellenaars van D.C, Stinnyboys. - D.C. Grembergen speelt reeds gans de heenronde totaal ondermaats en slaagt er alsnog in 3de te worden op het einde van de heenronde Standen 9de speeldag DC Gremb. - Den Beer II Den Beer I - Stinnyboys D.C. Lebbeke - Los Flamencos De Ton - Red Arrows II Decibels - Red Arrows I Klassement na 9 speeldagen 1. DC Lebbeke 2. Red Arrows I 3. DC Grembergen 4. Den Beer I 5. Stinnyboys 6. Decibels 7. Los Flamencos 8. De Ton 9- Red Arrows II 10. Den Beer II 18 87 21 +66 16 86 22 +64 10 66 42 +24 10 57 51 +6 9 64 64 20 9 54 54 8 49 59 - 10 8 44 64 - 20 2 24 84 -60 0 14 94 - 80 BADMINTON met nog één geprogrammeerde wedstrijd valt in eerste provinciale niet meer te tornen aan dc suppre- matie van Danlie 1 Voor Mintons 1 kapitein René De Langhe viel het gelijkspel van zijn ploeg tegen de Flying shuttles 2 moeilijk te verwerken. Hij was niet akkoord met de term 'ge schenken' in ons vorig artikel. Dames Verdonckt en Masyn ge ven zich steeds voor de volle 100% beweert hij. Maar van een definitieve weiziging aan de kern van Mintons 1 was de PBO sport- commissie niet op dc hoogte. Met Johan Baeyens (B2) en Frank Claessens (Cl) won Scaldis 1 met 5-3 van De Lieve 1Een logische uitslag als je weet dat de Gente naars spelen met een Cl en C2 heer en BI en C2 dame. Drive 1 en de Flying shuttles 2 speelden de wedstrijd tegen de degradatie. Spijtig voor de bezoekers was noch Lieve De Gussem noch Dan ny Verhellen (B2) beschikbaar. Met Dirk Claus (Cl), Els Brisau (B2) en Hilde De Brcnne (Cl) werd toch met 5-3 verloren. Bij Drive verloor Eddy Mannaert (Cl) nog geen enkele wedstrijd in de kompetitie. Danlie 1 is hier met 10 punten herfstkampioen. gevolgd door Scaldis 1 met 6. Mintons 1 met 5. De Lieve 1 met 4. Drive 1 met 2 en de Flying shuttles 2 met 1 punt. Temse 3 slaagt er in tweede A maar niet in het eerste kompetitie- punt te scoren. Thuis tegen Danlie 2 werd met 2-6 verloren. In twee de B had Wetteren 1 geen ambitie tegen de B-ploeg van Ucon 2. Met Herrera, Joost. Bossier en Van Doorne versloegen de Ucon-spe- lers Wetteren met 0-8. Latem 1 won met 5-3 van de Pluimplukkers 1. Daardoor staan Ucon 2 en Latem 1 samen aan de leiding met 9 punten, maar Ucon heeft nog één wedstrijd tegoed. De Wuiten 1de grootste concur renten in derde A voor Drive Z wonnen gemakkelijk met 6-2 van Danlie 3. De ontmoeting tussen beide top- ploegen donderdag 30 november zal dus de herfstkampioenen moe ten aanduiden. Er is immers maar één punt verschil tussen beide ploegen. Eén wedstrijd in derde B: Ever- gem tegen Merelbeke. De thuis ploeg won overtuigend met 6-2, waardoor Evergem nu met 7 pun ten op de derde plaats staat achter leiders Vulcain 1 en Latem 2 met 10 punten Latem 4 won in de laagste heren reeks de topper tegen Lokeren 2 met 2-6. Daardoor staat Latem nu met drie punten los van Lokeren hun enige concurrenten. L.C. VELDRIJDEN Eigenlijk had deze cross niet veel van een veldrit weg behalve in het gebied Cravenbosch, waar de deelnemers bijna door een ondoordringbaar bos moesten. Het zonnige we der en de berijdbare we geltjes zorgden ervoor dat direkt na de start alles aan flarden werd gereden. Veel deelnemers passeer den reeds na één ronde met geruime achterstand en zij konden over de zege een kruisje maken. Zelfs superveteraan Frans Van Eyck kreeg het bijzonder hard te verduren in het bos,waar de renners zich echt een weg moesten ba- - nen door het opgeschoten Veldrijden. Peter Van Santvliet uit Oelegem won decyclo-cross in Uitbergen (mt) on|<rujd. Het zag er zelfs naar uit dat Julien Logier winnaar ging worden. Hij kreeg echter een stuk tak in WIELERTOERISME zijn achterwiel en verloor veel tijd door de herstel ling. Menig deelnemer reed hem toen voorbij. Ondertussen was Frans Van Eyck leider geworden en hij zou zijn voorsprong gstaag opdrijven om met bijna twee minuten bonus de eindstreep te halen. Wat de overiee deelne mers betreft, aie verdien den allen een applaus voor het uitrijden van deze veldrit. UITSLAGEN 1 .Frans Van Eyck, 2.Euge- en Beelen, 3.Remi Des met, 4.0mer Van Molle, 5.Robert Hendrickx, 6.Jean merella, 7.Jean Spenders, 8.Jaakgoossens, 9.René Serneels, 10. Au- eier 1?' victorHerck" L°" Wielertoerisme. Tijdens de prijsuitreiking van WTC Hoogstraat gaf Myriam van café i Kafkot de prijs aan de jongste dame (dw) Op zaterdag 25 november slui ten de Van lmpekensvrienden hun veertiende seizoen af met de huldiging van de laureaten 1989 in lokaal De Volkskring. De klub heeft een mooi seizoen achter de rug, De weermakerwas een gans seizoen van de partij en er werd duchtig op los gefietst. In 32 zondagen werden er liefst 2.145 km afgelegd. Hector Van Impe is voor de vijfde maal kam pioen.Dat was in de jaren 80.84.85.88 en nu 89- Hoe Tor- ke zijn zwaar beroep(postbode) kan kombineren met zijn hobby blijft voor velen een raadsel. De tweede kampioen is Eddy De Backer uit Hofstade.Hij komt sinds de stichting van de klub iedere zondagmorgen naar Le- de.Ook hij is reeds viermaal kampioen en wel in de jaren 85,87.88 en 89-Misschien staat hij volgend jaar wel op dezelfde hoogte als Torreke Van Im- pe.Sponsor De Ras gaat er voor het vijftiende jaar een echt jubi leum van maken en dat wil wat zeggen. Traditiegetrouw wordt het sei zoen afgesloten met het uitrei ken van de trofeeën aan de lau reaten en verdienstelijke le den,dit in aanwezigheid van ere voorzitter De Ras en zijn echtge note Sonja.Nadien wordt er een gezellig onderonsje van gemaakt met een etentje en een drankje en uiteraard een dansje,wat zal uitlopen tot in de vroege uurtjes. Na deze festiviteiten begint de lange winterslaap tot volgend wielerseizoen dat start op zon dag 11 maart 1990.0p die ma nier gaan de Van lmpekens vrienden stilaan naar hun twin tigjarig bestaan. RANGSCHIKKING IEddy De Backer en Hector Van Impe 2145 km, 2. Lucien Kep- pens 1955, 3- Roger Van den Brempt 1910, 4. Oscar Van der Vurst 1890, 5- Jacques Librecht 1840, 6. Frans Van Ranst 1715, 7.Joran Keppens 1390, 8. Louis De Cant 1300, 9- Werner Gry- souille 1210, 10, Jan Dc Clerck 910,11. Jean-Pierre Ponnet 580, 12. Ivan De Kerpel 380, 13. Ro- main Van den Berghe 325, Em- iel Corthals 265. Wielertoerisme Alle leden van WTC Hoogstraat uit Bazel samen met burgemeester Deneri tijdens de prijsuitreiking na bet seizoen (div) treffers. Vlierkouter C won ver rassend tegen Temse B met 11-5. Ook onze nationalers blijven het uitermate goed doen. In derde nationale A prijkt St.-Niklase A aan de leiding na het verbes van Fleur De Lys. De St.-Niklase A zelfs samen promoverend naar tweede nationale In derde B ten slotte blijft ook Melsele A zich uitstekend verweren. Zij voegden afgelopen weekend nog een punt je aan hun totaal toe na het gelijk spel tegen Auderghem C. Van formatie had geen moeite met Gijsel en Van Ginkel (3), Ver- Alpa C 1+2. Van Olmen en Mes- straeten en Cop (1) zorgden hier- Het afsluiten van de 9C speelweek meersch (2) en Eddy De Boom (1) sterkste tegenstand van Paul De in de tafeltenniskompetitie bete- zorgden voor de verrassing van de Jonghe en Kristof Saman (3) en kende meteen voor een aantal week. Kieldrecht E had weinig Vaerewijck (1). Kieldrecht C Wase ploegen het einde van de last met Vlierkouter E 14-2. Koen diende een punt te laten op Beve- heenronde Dit impliceerde ook Van de Walle, Leen en Dandy De ren 8-8. Bij een 1-5 stand bet men dat de traditionele 'herfsttitels' Wilde bleven ongeslagen en Geert zich dermate intimideren door on- bereikt werden. Dit gebeurde dit Gillis was goed voor twee treffers, sportief gedrag van de thuisploeg weekend in de reeksen vierde en Melsele G-Stekene 3-13. Enkel dat het gewonnen puntje slechts vijfde provinciale. In de reeksen Paul Boelens (3) wist voor thuis- een pleister op een houten been waar onze Wase ploegen uitko- winst te zorgen. Bij Stekene is. Laureys (3), Dillis en Claessens men werden deze behaald door skoorde Peter Suy aan 100%. (2) en Coppejans (1) volgen nu Buggenhout A (vierde A) en De Wuytack, Smits en Van Poecke reeds op drie punten van leider Kbngc A (vijfde D). Voor onze dienden eenmaal te buigen. De St.-Pauwels. Kruibeke B blijft op overige Wase provincialers blijft Klinge B-Patro E eindigde op 3- de tweede plaats dank zij 12-4 het nog een tweetal weken af- 13. In eerste provinciale ging Pa- winst tegen St.-Niklaas D Van wachten of deze weinig beteke- tro A verliezen met 1+2 bij Rooi- Bogaert bleef ongeslagen. Donc- nende titel, in hun bezit komt. gem en moet nu lossen vooraan, kers en Quinet waren goed voor Zoals verwacht ging Buggenhout St.-Niklase B won vlot uit op drie treffers; Van Craen bleef op A zonder echte bedreiging door Temse A met +12. Vermoesen twee steken. Bij St.-Niklaas wa de heenronde zodat halfweg reeds (4), Dhaems en Van Daele (3) en ren enkel Van den Branden en een kloof van 3 punten ontstond Van Dorsselaer (2) zorgden voor Meerschout goed voor elk twee tussen hen en de eerste achtervol- de punten. gers. St.-Niklase E heeft hier wer- In 2e A blijft Kieldrecht B in het kebjk moeite om de rol niet te spoor van leider De Pinte. Melse- lossen. Een moeizame 9-7 tegen le C-Kieldrecht B werd 3-13. Re- Melsele F was de weekoogst. Ver- ne Braem (2) en Simons (1) skoor- eecken was nochtans goed voor den voor de thuisploeg. De winst- het maksimum en Gysebnck lukte punten werden echter behaald drie treffers. Cools en Smet ble- door het Kieldrecht viertal waar Het was gepromoveerde Pardaf A de twee laatste wedstrijden af- ven op een winstpunt steken. Bij De Wilde ontbrak en vervangen in eerste afdeling moet het nog staan aan de thuisploeg. Ceule- Melsele waren Van Overtveldt en werd door Stefaan Bleyenberg. altijd zonder punten stellen en het mans en Van Der Veken redden Steve Luyckx met 3 en 2 treffers Amelinckx en Vervoort waren ziet er echt niet naar uit dat ze de eer. BZP Lokeren schijnt er nu het best geïnspireerd. Eddy Saman goed voor vier overwinningen, spoedig zullen kunnen scoren, stilaan door te komen. In elk waren ze te gast bij Sterke Stut B sagie lieten zich niet verschalken. Vercauteren en Heyninck dienden elk slechts eenmaal te buigen. De sterkte van het Waasland is hier wel duidelijk want eerste achter volger is meteen Kieldrecht A. Op Wavre werd met 6-10 gewonnen. Van De Walle en Dumez (elk 4) en Paeünckx en Van Puymbroeck (elk 1) zorgden hier voor de winst. Twee Wase formaties in strijd om de titel dus en wie weet, misschien voor tegen een slechts drie man sterke bezoekende formatie. Der de provinciale C is een reeks waar slechts twee Wase formaties aan treden zodat deze af en toe aan onze aandacht ontsnapt. Toch werd hier een opvallende Wase prestatie geleverd. Niettegen staande het 5-11 verlies van Mel sele E tegen Evergem B is men hier ten zeerste opgetogen omwil le van de drie treffers die Guy Van Nieuwenhove naast zijn naam kreeg. Voor het eerst in een hoge re reeks bevestigde hij al het goe de van de vorige weken Zijn ploegmaats Joris De Beer en Tom Callens lukten beiden één over winning. Opvallend is ook dat de tegenstand bestond uit 4 x D4, wat natuurlijk nog meer glans geeft aan Guy's prestatie. In de zelfde reeks won Kieldrecht D vlot van Drive F met 13-3. Lam- brechts en Van Der Kloot (elk 4), Van de Walle (3) en Claessens (2) tekenden voor de Wase overwin ning. MJP de basis lag van deze nipte over winning. Het puntenloze Herle ving B is er opnieuw niet in ge- de eer. BZP Lokeren schijnt er nu slaagd iets te oogsten. Deze keer overwinning. Ruud Meulenijzer a gelijke 3-3 score. Lede was bij de thuisploeg de sterke r 5-3, maar zouden figuur. Ook al waren Mare Mette- penningen en Renaat Pien bijna en Ivo De Beer skoorden elk Duprez (3) en Bleyenberg (2) Deze week kwamen ze oog in oog geval deze week deden ze het en dat werd een zware 8-2 neder- eenmaal, maar deze laatste speel- maakten de klus verder af. Small te staan tegen Eendracht A en het schitterend bij de komst van Troe- laag. En toch was Herleving Den- de slechts twee partijen en diende Street C - St.-Niklaas C 11-5. liep weer verkeerd. Na een 2-2 lant A. Ze haalden een 9-1 bin- dermonde goed gestart met een 0- door ongesteldheid de strijd te Geen punten voor de Klaasjes, zakten ze helemaal terug naar een nen. Vercauteren redde bij de 2. Maar nadien kwam er geen staken. Andere uitslagen in 4e A maar toch lichtpunten via Inze en 8-2 nederlaag. Geert Buyl en Ver- ploeg uit Sinaai de eer en daarmee enkele overwinning meer bij. We- waren St.-Pauwels B - Vlierkouter Hebbinckuvs (elk 2) en Wuytack moessen waren bij Eendracht was voorTroelant de kous af. AUe liswaar een paar keer konden ze D 10-6. Voor de thuisploeg trof (1). Koklenberg bleef ondermaats Buggenhout weer niet te kloppen, overige wedstrijden gingen naar een derde set afdwingen, maar die Filip De Neve viermaal raak, en skoorde niet. Patro C haalde Deze formatie doet het heel wat BZP Meer strijd was er bij Lede werd nooit omgebogen tot Mare Franckaert (3), Erik Suy (2) uitwinst op Evergem A 6-10, Be- beter dan verleden jaar toen ze B-Eendracht D. Halfweg wed en Jan Van Hoeve (1) zorgden veren A en Vlierkouter B lieten zich moesten reppen om in deze strijd voor de rest. Kruibeke B-Buggen- nogmaals van hun pluimen. In reeks te blijven. ging hout A werd overtuigend door de tweede B diende leider Melsele B In de derde afdeling bleef Een- toch moeten wachten tot het dub- herfstkampioenen gewonnen met niet aan te treden omwille van het dracht B eveneens winnaar toen bel om de volle buit te kunnen evengoed +12. In 5* D mocht De Klinge A algemeen forfait van Dender- Lede A er op bezoek is gekomen, meepakken. Denis De Mol met In vijfde afdeling A blijft Opwijk juichen om uitwinst op Small leeuw A. In derde A kreeg St.- Het werd een vlotte 9-1 overwin- drie overwinningen was het beste A stand houden in de midden- Street G 3-13 werd het daar en Pauwels A het uiterst moeiüjk ning. Alleen Van Keymeulen kon element. De leider in deze afde- moot van de rangtabel. Vooral hiermee bereiken de grensjongens tegen Melsele D. De krappe 9-7 de eer redden door Fr. Simon te ling Teneramonda A heeft heel gedragen door Helon en De Bont als eersten het keerpunt. Temse C overwinning houdt hen echter op verslaan. wat moeilijkheden ondervonden ridder slaagden ze er in weer een volgt nu reeds op twee punten de leidersplaats. Gunther Cornjn In de vierde afdeling kon Okapi B om overeind te blijven op Een- 7-3 overwinning te laten opteke- want zij moesten er eentje in de en een gekwetste Dirk De Bos- een vlotte 2-8 vastleggen bij dracht D. Op zeker moment en nen bij het bezoek van Juvenes F. brand laten tegen St.-Pauwels C 8- schere (3). Ronny De Boom (2) Triumf B. De jongens uit Kallo dat was halfweg wedstrijd stonden Deze laatste formatie hield toch 8. Bij de bezoekers lukte Luc en Tom Vercruyssen (1) hadden hadden een geweldige start en ze al op achterstand +3. Maar de een tijdje stand 2-2. Maar daarna Colman (3) een glansprestatie, alle moeite om de punten thuis te liepen zonder pardon uit naar een lokalen zijn bij deze vier overwin- lieten ze het afweten. Gezien Erwin De Ruyte en Tom Wy- houden. Bij Melsele kwam de 0-8 score. Naderhand moesten ze ningen blijven steken. Ook al zat Ghyssens niets won bij Opwijk gaf het er dik in dat ze in het dubbel dit de gelegenheid aan iedereen de overwinning zouden laten op- van Juvenes om een wedstrijd te schrijven. Het duurde drie sets winnen. Triumf D dat momenteel lang vóórdat de jongens uit Den- vice-leider staat in deze afdeling dermonde het laken volledig naar heeft het verduiveld moeilijk ge- zich toe konden trekken. P. had om overeind te blijven op D'Haese was hier de man die aan Juvenes E. Met een 2-4 tussen- stand stonden ze op het goede spoor, maar moesten daarna heel wat gas terugnemen. Ze mochten zich nog gelukkig prijzen dat ze naderhand het dubbel langs hun kant konden krijgen of ze moes ten nog een punt toestaan aan de jongens uit Zele +6. Spanning was troef bij Dynamica B dat Troelant B op bezoek kreeg. De toch lager geklasseerde bezoekers liepen uit naar een 1-3 voor sprong. Gelukkig kon Dynamica B zich herpakken en halfweg was er al aansluiting 4-4. De allerlaat ste wedstrijden kantelden allen in het voordeel van de lokalen die meteen een hakken over de sloot- zege lukten 6-4. Joris Segcrs met zijn drie overwinningen was onge twijfeld de figuur van de wed strijd. Stekene B blijft vooraan de rangschikking niet weg te slaan. Deze week keek men met belang stelling uit naar de wedstrijd tegen Pardaf D. En inderdaad het werd een spannend duel waarin de Ste- kense formatie toch nipt overeind is gebleven. Dit is te danken aan De Beleyer die alles won en daar mee de basis legde van deze flinke zege die deze formatie in de run ning houdt voor de eindzege HVC ln de KBTTB-kompetitie trok Pa- tro-B naar Sleidinge A en het werd daar zeker geen feest want Schoesitter zich met één over winning moest tevreden stellen. Ook de C-ploeg was er te gast en ze kwamen met 14-2 terug naar deze knapen wonnen met dc huis. Carl Goossens en Guido De kleinste cijfers: 7-9 Ze moesten Block wonnen elk één wedstrijd en daarmee was voor Hamme de kous af. De Patro A-formatie was op be zoek bij Sint-Niklase B en lukte daarvoor een 6-2 achterstand ophalen. Hiliare Straetman was de sterkste met vier overwinnin gen. Marc Staliaert en Paul De Schoesitter wonnen elk twee er een mooie 5-11 overwinning, keer en Mike D'Hollander moest Johan Van Hecke was ongetwij- tevreden zijn met één zege. feld de grote figuur met vier overwinningen op vier. Mare De Keyser en Dirk Staliaert wonnen elk drie keer, terwijl Pierre De Patro D speelde tweemaal en het werden evenveel grote nederla gen. Op Sint-Niklaas D werd het een 13-3 afstraffing. Frangois Van Dender en Bart Van Cou- wenberghe zorgden voor de Hamse tegenpunten. Tegen Her leving A uil Dendeniionde werd het een 14-2 nederlaag. Alleen kapitein Van Dender gaf het goe de voorbeeld met twee overwin ningen. De beste prestatie kwam nog van Patro E dat bij het zwakke Vlier kouter E een 0-16 lukte. De meeste wedstrijden verliepen zonder spanning. Een gemakke lijke avond voor Patro E. (hvc) De juniores van Klauwaerts Kemzeke (Iv)

De Voorpost | 1989 | | pagina 26