Nieuwe Wijk wint topper op Rode Roos WZK Waterpolo organiseert 1ste Interscolair Mini-Waterpolo tornooi Zesde internationaal tornooi van Judokwai Kemzeke een succes N.O.M.B.-Minivoetbal Kern D.S.D. De kloof is geslagen M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal 250 deelnemers aan eerste miniementornooi ZVC De Sportingers- Dendermonde op mooie tweede plaats Leo Bruynincx 32 - 24.11.1989 - De Voorpost VHJöEHftS- viCrSTAW. MttKNESt rOfSTAOE KfSIBS LIEFHEBBERSVOETBAL MINIVOETBAL Nu pakweg één derde van de kompetitie ziet nien reeds een duidelijke lijn in de stand. Nog drie ploegen komen in aanmer king voor de titel. Er zullen ook drie ploegen strijden om niet de laatste te zijn. De middenmoters laten nog alle mogelijkhe den open. Uitslagen 10de speelweek Avanti - Kleding Octaaf Quick Shop - Givana Bioform - Piccadilly Dendermotors - Sportwereld Zwcmberhof - M.V.C. Minishotters - Verhofstadt San. De Herde - Eves Rangschikking I Kleding Octaaf 2. Givana 3- Verhofstadt 4. Minishotters 5. San De Herde 6. Bioform 7. Eves 8. Piccadilh 9. M.V.C. 10. Zwamberghof 11. Quick Shop 12. Dendermotors 13- Avanti 14. Sportwereld 10 10 0 0 108 29 20 10 9 1 0 MS 28 18 9 7 2 0 91 17 14 10 5 3 2 43 45 12 10 5 5 0 65 75 10 10 5 5 0 58 61 10 10 4 4 2 49 58 10 9 4 3 2 48 44 10 9 4 4 1 56 49 9 10 4 5 1 46 62 9 9 4 5 0 59 71 8 10 2 8 0 23 72 4 10 1 9 0 26 79 2 10 0 10 0 33 110 0 Minivoetbal. Aquinter, een toonaangever in de kern Dendermonde (vh) «Onze jeugd is onze hoop« is een gezegde dat de waterpolo-afdeling van de WZK op een doeltreffende wijze tot uiting brengt. Op zondag 26 nov, organiseert men immers het 1ste mini-waterpolotomooi in het Sted. Zwembad te Sint-Ni- klaas. Het vangt aan om 12 uur en gaat vooraf aan de interscolaire zwemwedstrijden die eveneens die dag plaatsvinden. Stuwende kracht achter dit initiatief om de jeugd rechtstreeks via de scholen tot de waterpolosport te betrekken is Walter Daelman, jeugdverantwoordelijke van de WZK Waterpolo: «Wil men aan de top in het Belgisch waterpolo blijven meedraaien is het absoluut noodzakelijk aan goeie jeugdwerking te doen. Het leek ons dan ook een goed idee om in het kader van de interscolaire zwemwedstrijden ook een interscolair Mi ni-waterpolotomooi te organiseren; De spelregels zijn aan de jonge en onervaren spelertjes 10 jaar) aangepast, en het geheel moet ertoe leiden dat er vanuit dit initiatief kan gestart worden met een of twee minie- menploegen. Met ook een kadetten- en juniorenploeg in de nationale afdelingen is de toevoer van jong talent naar de 1ste ploeg in ere-afd. dan ook verzekerd». De waterpoloafdeling WZK heeft in Sint-Niklaas verschil lende scholen aangeschreven om deel te nemen aan het lste interscolair mini-waterpolotomooi; Tot hiertoe zijn reeds 4 ploegen ingeschreven (College 2 ploegen, Nor maalschool, Broeders nog in beraad) en zijn de reacties en verwachtingen positief. Indien er nog jongeren 10 jaar) of ouders geïnteres seerd zijn om met de waterpolosport kennis te maken kunnen zij voor meer informatie terecht op zondag 26 nov. vanaf 12 u. op het lste Interscolair mini-waterpolo- tornooi in het Sted. Zwembad te Sint-NikJaas, of steeds op de trainingsuren voor de beginners op zaterdag van 13 tot 14 u.; zondag van 12 -13 u. Tot ziens. F.L Minivoetbal. De Nadiaboys een ploeg uit de NOMB-kern Dendermonde (vh) Minivoetbal. Caxtus, een ouwe getrouwe ploeg in de NOMB-Dendermonde (vh) Onder ruime belangstelling! ook dat rechtgezet. In de tweede onbegrijpelijk een thuisdoel- maakten de twee koplopers er speelhelft funktioneerde het punt af, wat Alexander een punt een propagandawedstrijd van, middenveld van Excelsior zeer scheelt, die nipt maar verdiend door de zwa|< zodat de Spanjaarden GIWO - OCTOPUS 0-0 bezoekers werd gewonnen, die meester werden en in de gelijk- Een logische uitslag daar beide meteen de leidersplaats overne- maker gingen geloven. Het was elftallen de kansen verkwansel- echter de thuisploeg die de voor- den en uiteindelijk met deze In eerste afdeling moest^ leider Spr0ng kon vergroten. Cobas brilscore nog gelukkig mochten ""u verkeek zich op de bal en Navar- zijn. ro, die vorig jaar nog bij de EX-LEEUWERIK - BAMBOE 6-2 gasten speelde, kon doorgaan De thuisploeg draait momenteel maar werd door de doelman op volle toeren en gaf de bezoe- opzij gezet. Navarro zelf zette de kers geen schijn van een kans, strafschop om. hoezeer die zich ook weerden. BLAUW-W1T - R.SPORT 2-0 Grote bezieler was Kris De Ker- Het gerenommeerde Gijzegem- pel die 4 van de 6 doelpunten se team heeft de laatste weken scoorde Peynsaert en Bruylandt van zijn pluimen gelaten. De werkte het karwei verder af. spitsen worden slechts spora- Coppens en Piens konden mil- disch goed aangespeeld zodat de deren kansen uitblijven. De thuisploeg AZ77 - ZANDPUT 1-0 mocht allicht terugblikken op Een gevleide zege voor de thuis- haar beste wedstrijd van het sei- ploeg die moest knokken tegen zoen en won verdiend. Huvle- een elftal dat zich nog tracht te broeck en Comand zorgden voor redden. De enige treffer kwam de verdiende treffers. van de voet van Flores. De bezoe- EDO - OC .AALST 2-2 kers kwamen op gelijke hoogte Deze Aalsterse derby loste alle maar zagen hun doelpunt afge- verwachtingen in. Beide teams keurd wegens vermeend buiten- speelden de pannen van het dak. spel. De Spaanse scheidsrechter floot V.DENDERLEEUW - BLAUWE onberispelijk zodat het een VLAM 1-0 sportieve wedstrijd werd. Met De thuisploeg, die er ditmaal het gelijkspel kon iedereen te- toch geinspireerd bijliep nadat vreden zijn. Cammerman en ze hun voorzitter en kameraad Verleysen troffen raak voor de Marcel De Neve had ten grave thuisploeg en Ten Buysscher en gedragen, verloor nu ook oud- Van Lysebeth voor de bezoekers, speler en bestuurslid Geeraerts. WATERVAL-CAMU 1-2 Vrij Denderleeuw knokte werke- De bezoekers kwamen zonder |jjk voor de zege en het was schroom op het terrein want zij Asselman die de thuisaanhang hadden niets te verliezen. De kon doen juichen voor deze thuisploeg begon goed maar kleine maar verdiende zege. werd gehinderd door paal en DE ZWAAN - DRESSEL 2-1 dwarsligger. Aan de overzijde Het was zeker niet gemakkelijk werd echter onverwacht gesc- voor de thuisploeg om een gretig oord toen De Bruyn door de maar sportief Dressel opzij te thuisverdediging slalomde en zetten. Uiteindelijk had Frank beheerst kon binnentrappen. De Grauwe het laatste woord en Het werd een gemetDare wed- Het antwoord van de thuisploeg legde met twee doelpunten de strijd die door de ref in goede volgde prompt toen Christiaens verdiende zege vast. Domper op banen werd geleid. De aanval- voor de gelijkmaker zorgde. Na deZC match was een toeschou- lend ingestelde ploegen kreëer- de rust hetzelfde spelbeeld. Bei- wer die zich onsportief en vul den heelwat kansen. De Span- de teams waren aan elkaar ge- gair gedroeg tegen de scheids- jaarden, door hun dribbeltalent waagd tot Van Cauwenbergh van rechter die nochtans een schit- iets gevaarlijker, faalden meer- ruim 30 meter uithaalde en een terende wedstrijd floot Zelfs het maals bij de afwerking. Net voor fraai doelpunt lukte, wat meteen bestuur van Dressel zit verveeld affluiten van de eerste helft kon aan de bezoekers de zege waar- met deze agressieve 'dame', de thuisploeg juichen. Een lange borgde De ref zorgde mee voor (vch) voorzet belandde op het hoofd het spektakel door beide teams van de goed gevolgde Patrick De te laten voetballen, waarvoor hij Neve: 1-0. Deze speler werd in door de Watervalvoorzitter werd een bepaalde krant gekleineerd bedankt ondanks de nederlaag, in verband met feiten van twee ALEXANDER-LEEUWER1K 0-0 jaar geleden maar ondertussen Ondanks de scoreloze punten- is hij uitgegroeid tot een vol- deling werd er toch behoorlijk waardig klubspeler. Daarmee is gevoetbald. Toch keurde de ref Waterval op eigen veld het on derspit delven tegen het bezoe kende Camu. Co-leider Snas won op schitterende wijze de uitwedstrijd. Edo kwam thuis niet verder dan een gevleid ge lijkspel en Blauw-wit kon eind- eiijk de volle buit thuis houden. In tweede afdeling moet Hout markt de rol lossen na een ne derlaag op Bartan. DDe ploeg van de Houtmarkt draait vier kant de laatste tijd. Zwaanvrien den kreeg het zeer moeilijk toen middenmoter Dressel veel weer stand bood en AZ 77 kwam net met de hakken over de sloot weg in het laag gekwoteerde Zand- put. MELCKEBEEK - SNAS 0-4 In een middelmatige match, waarin de scheidsrechter de be ste man op het terrein was, moest de thuisploeg niet onder doen voor de leider die vooral in de eerste helft niet uit de start blokken geraakte. Bij de rust stond dus een logische 0-0 op het bord. Bij een schuchtere te genaanval kreeg M.Roelandt de bal toegespeeld en zijn onschul dig schot belandde tot ieders verbazing in de Melckenbeekse netten. De thuisploeg moest nu meer risiko's nemen om de ach terstand ongedaan te maken maar de snelle bezoekers straf ten dit af door nog driemaal te scoren langs Hutsebaut, Van Mol en De Waele. EXCELSIOR - R.ESPAGNOL 2-0 Het 6de internationaal judo- tomooi dat de Kemzeekse ju- doklub "Judokwai" in de sporthal van Stekene organi- zeerde is opnieuw een suc cesvol gebeuren geworden. Voor het herentornooi kwa men er ruim 180 deelnemers opdagen terwijl het eerste miniementornooi de onver wachte opkomst van 250 jon ge judoka's kende. ZAALVOETBAL Herentornooi Bij het herentornooi gingen de meeste prijzen naar de judoclubs van Zelzate, Sinaai en Tielt. De organiserende Kemzeekse club slaagde er, niet in een eerste prijs af te dwingen, maar kon zich wel beroepen op enkele mooie totaal deden er judoka's mee van 28 verschillende clubs uit België en Nederland. Miniementornooi Zelfs in hun stoutste dromen (Tielt); 2. Fonny Heyrman (Beveren); 3- Guy Verbrae- ken (Zelzate); -71 kg: 1. Koen Thuy (Beveren); 2. Chris Dobbelaere (Tielt); 3- Kris- tof-Roelands (Gent); -87 kg: 1. André De Cockere (Ever- gem); 2. Piet Bauwens (Zwij naarde); 3- Geert Landuyt bruin): -38 kg: 1. kristof De Mayer Jimmy (Beveren); Bracke (Zelzate); 2. Philippe 65 kg: 1. lurgen Antheunis De Pauw (Hamme); 3. John- (Waarschoot); 2. Jan Belis ny Schepens (Zeebrugge); (Lokeren), Stefaan Storme -42 kg: 1. Anthony Van Osse- (Kemzeke). laer (Zwijndrecht); 2. Jurgen Beloften (groen-blauw- Van Molle (Zwijndrecht); 3. bruin): -45 kg: 1. Peter Egge- Deev Verbraeken (Zelzate); riek (Nevele); -50 kg: 1. Jean ...vv.v- 1- Paco Verstichel Petit (Tielt); 2. Lieven Bau- ereplaatsen in rèëks kadetten (Zelzate); 2. Steven De Wilde wens (Zeebrugge); 3. Peter (Zeebrugge); -f- 78 kg: 1. Sté- 65 kg. en de juniors/se- (Hamme); 3. Stijn Van de Eggerick (Nevele);-55 kg: 1. fan Riebels (Lokeren); 2. Oli- niors zwarte gordel-78 kg. In Voorde (Evergem);-52 kg: 1. Bernard De Vooglit (Zedel- vier Derre (Zedelgem); 3. Butch Lowerier (Ronse); 2. gem); 2. Chris Van derSnickt Gunther Van Keer (Wieze). Tom Gemeen (St.-Amands- (Moerbeke);-60 kg: I. Martin Juniors seniors (groen- berg); 3. Stefaan Van Vlaan- Nieuwehuizen (Reimers- blauw-bruin): -60 kg: 1. Eric deren (Nevele);-58 kg: l.Ste- waal, NL); 2. Jimmy Claes- Duque (Mortsel); 2. Alain fan Fourneau (Ronse); 2. To- sens (De Klinge); 3. Alain De Durickx (Aartselaar); 3- Ale- ny Truyaert (Tielt); 3- Koen Pauw (Zelzate);-65 kg: 1. Van xander Gesquire (Lokeren); de Kerckhove Dominique -65 kg: 1. Mario Paelinck Na drie maanden geven wij hier een korte terugblik op de afgele pen acht kompetitiewedstrijden en de Bekers van België en Vlaanderen. Wat de kompetitie betreft staan wij na acht speeldagen op een gedeelde tweede plaats op slechts twee puntjes van Com- bishotters. De thuiswedstrijden ploegen punten ontnomen maar wel door de schandelijke ho mearbitrage van de Heren Van Waeyenbcrgh en Lefebre. In bei de gevallen werden er (waar om?) zomaar spelers van ons weggestuurd. Niettemin is alles positief te noemen en draait de ploeg elke week nog beter, nu maar hopen op een eerlijke be legen J .Aalst, AZ Gent, Nieuwer handeling vanwege de refs. kerken en Buf Merclbeke wer- |n Beker van Vlaanderen den vrij makkelijk gewonnen: werd Cafetariaboys Stekene uit ook de uitwedstrijden bij F. .Aalst tweede klasse in een zeer spek en Heras werden simpel gewon- takulairc wedstrijd uitgescha- nen. Enkel de uitwedstrijden bij mc, #-6, na doelpunten van Combishotters en Bistro werden Rcjd (5x) Van Nuffel (2x) en Van geen winst. Ranst De volgende ronde ont- Over deze twee wedstrijden zal moeten wij hier te Oudcgem nog lang nagekaart worden bij Ommdak Eeklo, de laureaat van onze aanhang want wij werden verleden jaar. er niet door de desbetreffende Wat ook nog positief is dat David Cooreman na een vrij zware operatie terug is van weggeweest en binnen de kortste keren terug zal kunnen meespelen. De jongens die tot hiertoe alles realiseerden zijn: Reid, Bonnae- rens Dany en Benoni, Vanden- bergh, Scheiris, Van Nuffel, Van Ranst. Callaert en Cooreman. Eerstvolgende wedstrijd: vrijdag 24 nov. te 22 u., Sporthal Oudc gem. TOPPER!!' Sportingers-Leberg Gent. hebben de organisatoren niet Cocquyi (Evergem); -65 kg: 1. durven hopen op een derge lijke opkomst voor hun eer ste miniementornooi. 270 jeugdige judoka's ingeschre ven, 250 judoka's op de af spraak. De Belgische Judo- bond verbiedt het opmaken van klassementen voor mi- niementomooien en dus houden we ons aan die regle mentering. Hoe dan ook, voor de miniemen op de mat was het alsof zij vochten voor hun leven. Het werd een boeiend spektakel, niet in het minst dankzij de luidruchtige aanmoedigingen van de jeugdige spelertjes zelf. Uitslag Herentornooi Kadetten (groen-blauw- KANTOOR VAN NOTARIS te DENDERMONDE Kerkstraat 6 Tel. 052 21.16.94 RECHT VAN HOGER BOD Bij proces-verbaal van toewijs opgemaakt door notaris Leo Bruynincx, te Dendermonde, op 13 november 1989, werd het hierna beschreven goed definitief toegewezen, onder de opschortende voorwaarde van afwezigheid van hoger bod, mits 1.000.000 F. STAD DENDERMONDE (SINT-GILLIS): Een woonhuis met aanhorig- heden op en met grond gele gen te Dendermonde, Sint- Gillislaan 177, kadastraal be kend onder "Dendermonde derde afdeling/Sint-Gillis", sektie A nummer 389/F/3, groot volgens titel en kadas ter drie are vijftig centiare, palend of gepaald hebbend ten noord-oosten het Staats domein, Gebouwenfonds voor de Rijksscholen, te Brus sel, ten zuid-oosten Prosper en Madeleine Heuvinck, te Dendermonde, ten zuid-we sten de Sint-Gillislaan en ten noord-westen Madeleine Heuvinck, te Dendermonde. Het huis is voorzien van stadswater, aardgas en T.V.- distributie en bevat: Op gelijkvloers; gang, living, keuken, badkamer, veranda,' toilet, tuin. 1ste Verdieping: 3 slaapka-ï mers. 2de Verdieping: 1 grote ka mer en zolder. Kelder. Kadastraal inkomen: 21.800 F. Te bezichtigen: elke maan dag van 18 tot 20 uur. Elke zaterdag van 14 tot 16 uur. Nadere inlichtingen bij notaris Bruynincx. Ingevolge artikel 1592 van het Gerechtelijk Wetl heeft iedereen gedurei vijftien dagen na de toewij- Stekene. Eerste miniementornooi. De jeugdige judoka 's vochten hun wedstrijden als gold reC^' een '109er het een olympische titel (B. Dee Bee). 46/68,.R0

De Voorpost | 1989 | | pagina 32