Tielrode nu ook over Kieldrechtklip Vierde provinciale Waasland Uitreiking van Sportprijzen in Waasmunster w a een ral u Jk De Voorpost - 1.12.1989 - 21 De dertiende speeldag in deze reeks heeft leider VK Tielrode zeker geen ongeluk gebracht want het kon op overtuigende wijze twee punten gaan wegha len aan de grens tegen Kield- recht. Tielrode handhaaft zich dan ook als leider in vierde pro vinciaal Waasland al zit de tegen stand niet meer zo ver achter White Boys blijft immers op de tweede stelling na een spreken de uitzege bij Verrebroek en Hoogeinde had wel wat meer moeite om Daknam eronder te houden maar hield uiteindelijk toch beide punten aan huis zo dat ook zij samen met de White Boys hoog bovenaan de rang schikking uitsteken. Wie de laatste weken ook al van geen wijken meer wil weten is Waas munster. De Spartaanse ploeg won nu de topwedstrijd in Sinaai waar de plaatselijke ploeg van bij de aanvang van de wedstrijd bij de keel werd gegrepen. Op de belangrijke vijfde stelling blijft dan Rupelmonde zijn positie houden. Moerbeke werd aan de Olympiastraat wandelen ge stuurd zonder dat het de thuis ploeg een puntje afhandig kon maken. Achter Rupelmonde staat alles zowat gegroepeérd. Eksaarde, dat Sint-Pauwels opzij plaatste, Kieldrecht en Sinaai zit ten zo nog even in het vagevuur om als de gelegenheid zich op nieuw voordoet de fakkel over te nemen van een ploeg die hele maal bovenaan de rol moet los sen. SK Lokeren voert nu door een verrassende nederlaag in Hamme het peloton der - voor lopig - geklopten aan. Dat hier evenwel ook nog alles mogelijk is, bewijst dat er slechts twee puntjes zitten tussen het num mer zestien en VK Hamme dat op de tiende rang geklasseerd staat. Ook worden hier nog spannende duels verwacht want kijk maar naar Rode Lantaarn Meerdonk dat vorige speeldag White Boys flink repliek gaf en nu toch Straatje Stekene zonder punten naar de express-weg te rug stuurde. Daknam, Verre broek, Stekene, St.-Pauwels en Moerbeke zijn de andere jon gens die in deze staartgroep zich ook nog ophouden en dus alle maal hopen op een goede twee de competitieronde. Verrebroek 1 White Boys 5 Duidelijke cijfers in de polder waar Verrebroek moest afhaken toen een erg vlot spelend White Boys voor het eerst dit seizoen een duidelijke en overtuigende zege wist te behalen. Van bij de start namen de bezoekende groen-witten de polderjongens bij de keel en Peter Glibert moest dan ook al enkele malen van een doelpunt behouden worden in de openingsfase. Na dat ook Said enkele kansen kon afdwingen was het in de eerste helft dan toch nog raak voor White Boys wanneer op een voorzet van Bressinck de inlo pende Patrick De Roeck kon in koppen. 0-1 stand die ook aan de rust behouden bleef en die de wedstrijd eigenlijk nog alle kan ten kon doen opgaan. Maar voor alle aanwezigen was het echter duidelijk dat White Boys de bete re ploeg was en dat aan een goede afloop niet hoefde getwij feld. Kort na de rust verdubbelde White Boys dan ook de stand wanneer Peter Glibert als solist doorheen de polder trok en thuisdoelman Thierens voor de tweede maal kansloos liet. White Boys nu gelanceerd en even later prikte Ronny Bressinck al de 0-3 op het bord wanneer hij met een afstandsschot van buiten de gro te rechthoek raak trof. Rond de ze periode, zowat een kwartier voor tijd wist de thuisploeg langs een vrije trap van Kurt Thierens eveneens te scoren maar dat was voor Verrebroek echter maar een druppel op een gloeiende plaat want een strafschopfout op een werkelijk ongrijpbare Peter Glibert bracht minuten later Paul Reyns achter de stip en die aarzelde niet om zijn ploeg op een 1-4 voorsprong te trakteren. Peter Glibert kreeg dan traditio neel een applaus verv anging tien minuten voor tijd zodat Yves Van de Neucker nog in de ploeg werd gedropt. Yves die wegens een hele reeks kwetsuren veilig heidshalve langs de kant werd gelaten, bedankte evenwel zijn kort optreden in die koude vlak te van Verrebroek met een mooi vijfde bezoekende doelpunt zo dat de eindstand in deze partij eenrichtingsvoetbal uiteindelijk gehouden werd op 1-5 in het voordeel van de White Boys. Ach teraf verklaarde de bestuurs- ploeg van deze Sint-Niklase too- naangever dat deze ruime zege net op tijd komt om met een gerust gemoed en een opgevij zeld vertrouwen de drie moeilij ke tegenstanders op te vangen die nu voor de voeten gaan ge schoven worden. In volgorde neemt White Boys het immers op tegen Rupelmonde, Sinaai en Eksaarde. Er hoeft dus geen te kening bij hoe gelukkig men wel was in White Boys-kringen met deze geslaagde generale repeti tie. VK Hamme SK Lokeren Ondanks de ruime zege van VK Hamme werd het toch een ge- lijkopgaande wedstrijd in Ham me waar SK Lokeren op bezoek was. Vooral de eerste helft was zeer gelijkopgaand met tal van wisselende kansen voor beide ploegen. Hamme startte het sterkst langs Raoul Koekelkoren die de bezoekende doelman al in de tweede minuut tot een kami kaze safe verplichtte. Rond het kwartier evenwel miste Lokeren de kans om zelf op voorsprong te komen. Lokeren mocht immers langs Kurt Rombout dan een straf schop trappen. Doch doelman Quintelier van de thuisploeg die al enkele weken op een erg hoog peil loopt te voetballen stopte de elfmetertrap met heel wat moei te af zodat Waegemans het ge vaar helemaal kon keren voor zijn thuisploeg. De laatste kans uit de eerste helft was dan weer voor de thuisploeg die een hoek schop van Marc Van Buyten (uit blinker) op het hoofd van Gen- Van De Stokt zag komen maar deze kopte net over het doel van een geklopte doelman D'Hondt. Na de rust moest SK Lokeren dan het initiatief aan de thuis ploeg laten die zich verschillen de kansen toeëigende. Op de 62ste minuut was Raoul Koekel koren dicht bij de 1-0 maar zijn schot scheerde rakelings naast de Lokerense paal buiten. Twee minuten later knalde Marc Van Brussel dan voor Hamme op de paal en om deze dolle tien mi nuten af te ronden opende Ham me dan op de 66ste minuut wél de score. Een vrije trap van Raoul Koekelkoren werd door doelman D'Hondt van Lokeren eventjes gelost maar dat bleek genoeg te zijn voor Jef Paere- wijck om het openingsdoelpunt tegen de touwen te jassen. Hamme nam nadien wat gas terug en dat bekwam hun bijna slecht als Lokeren een enorme kans op de gelijkmaker liet lig gen. Op voorzet van Michael Van Boxelaer kon Bouthazart Omar vrij en ongehinderd koppen naar het doel van Quintelier maar hij mikte met zijn zuiders hoofd de bal net over de dwarsligger. In de slotfase dan van de wedstrijd nam de thuisploeg opnieuw de fakkel over toen Lokeren alles op alles plaatste om alsnog lang szij te komen. Op counter kon zo Marc Van Buyten zich alleen doorzetten maar hij besloot on begrijpelijk naast. Twee minu ten voor tijd viel dan toch de uiteindelijke beslissing toen Marc Van Buyten nog maar eens kon ontsnappen en gepast de bal in de voeten schoof van de inge vallen Rolf Aubroeck, die vlot scoorde. 2-0. Aubroeck, ingeval len voor De Rauw Gerry miste nadien in de slotminuut net als Van Buyten evenwel nog een kans op 3-0 maar dat zou wel licht van het goede teveel ge weest zijn in deze evenwichtige partij waarin Hamme in tegen stelling met heel wat voorgaande speeldagen, de eigen kansen nu wél wist te benutten. Hoogeinde 2 Daknam 1 Heel wat verschuivingen bij de thuisploeg wegens een aantal ge schorsten en gekwetsten. Zo ontbraken op het appèl de ge schorsten De Kinder, Van Gijsel en Van Kemzeke, terwijl Van Os- selaer en De Fré met een kwet suur langs de kant moesten blij ven. Hun vervangers waren de 39-jarige Verlackt, Schelfout, Van Duyse en Verschueren. Dat het even wennen was aan deze nieuwe gezichten en de ploegop- stelling werd afgeleid uit het feit dat Daknam reeds na vijf minu ten spel in de eerste helft op een 0-1 voorsprong kon komen. Een vlotte combinatie op rechts werd mooi door Steven Bosman tegen de thuisnetten gewerkt. Hoogeinde herstelde eerder moeizaam van deze opgelopen opdoffer en alleen kort voor de rust wist Mare Van der Haegen samen met Yves Van Hoenacker enkele vloeiende combinaties hier tegenover te stellen. Afwer ken was er evenwel nog niet bij voor de rood-zwarten. Daarvoor was het. wachten op de tweede helft. Toen ontbond Marc Van der Haegen zijn duivels en in zijn eentje zette hij de bezoekers op een zijspoor. Op de 55ste mi nuut onderschepte Marc Van der Haeghen een te korte terug speelbal in de Daknamse verde diging en de gelijkmaker was een feit. Tien minuten later speelde dezelfde Van der Haeg hen de hele bezoekende defen sie om vervolgens nummer twee voor zijn ploeg op het bord te knallen. Daknam vocht nadien nog wel terug maar het had géén Marc Van der Haeghen in hun ploeg die zo opportuun was om ook enkele kansen weten te ver zilveren. Het was dus nog maar eens Marc Van der Haeghen zoals al heel het seizoen trou wens die Hoogeinde twee be langrijke punten schenkt waar door het ook wel eens hoog zou kunnen eindigen in de rang schikking zoals vooropgesteld voor de seizoenstart. VK Tielrode In deze wedstrijd die weeral ho ge toppen scheerde namens bei de teams duidelijk één helft voor hun rekening. De grensploeg uit Kieldrecht startte het best en Tielrode was al blij, dat het ver dedigend overeind kon blijven. Toch dienden de Durmejongens zich na goed een kwartier spel in die eerste periode gewonnen te geven wanneer een dubbele een-twee beweging tussen Gun- ter Geleyn en Luc De Calluwaert door deze laatste mooi werd af gewerkt onder Tielrode-doel- man Jos Caluwaerts. Tielrode was evenwel niet zoals verwacht aangeslagen door deze vroege thuisvoorsprong. Het ging in de achtervolging en toonde zich in deze moeilijke periode als een echte leidersploeg. Thuisdoel man Mare Janssens moest dan halfweg de eerste helft op méér dan al zijn kunde beroep doen toen een vrije trap van Tielrode langs Kurt De Caluwé haarfijn gegeven werd. De laatste kans van de eerste helft was nochtans voor Kield recht dat hiermee toch met een licht puntenvoordeel uit die eer ste periode kwam. Gunther Ge leyn kwam oog in oog te staan voor doelman Jos Caluwaert van Tielrode maar de blik van de Tielrode-portier was blijkbaar ondoorgrondelijk want Geleyn schoot pardoes op hem. Zo bleef het bij de 1-0 voorsprong voor Kieldrecht wanneer de koffie er aan kwam. Na de verwarmende borrel tij dens die pauze tapte Tielrode uit een echt leidersvaatje en het duurde dan ook maar zes minu ten in die tweede periode of de steenbakkers kwamen al lang szij. Een verre voorzet van Mare Maes kwam bij De Keyzer te recht die op zijn beurt Hugo Nelis bediende die van in de kleine rechthoek in één tijd voorbij een geschrokken Mare Janssens knalde. Tielrode wist zich nu baas op het middenveld en kon zo de wed strijd naar zijn hand zetten. Tie lrode leek nu niet meer te stui ten en nadat Luc Verplancke nog een schot op de lijn moest keren van Tielrode kwam het verdien de winnende doelpunt van de gasten eraan op de 70ste mi nuut. Dré De Puysseleirwerdnu afgezonderd voor de lokale doel man en net toen die wilde ingrij pen plaatste De Puysseleir een schitterende lob over de thuis doelman heen zodat het 1-2 stond. Kieldrecht had begrepen. Het kon dan ook nog maar wei nig tegenover dit Tielrode stellen in de tweede helft en terwijl de bezoekers uiterst tevreden wa ren van deze wedstrijd wisten zij zelfs nog langs Nelis én De Puys seleir doelman Janssens het dichtst te bedreigen. Het bleef evenwel bij deze 1-2 stand die voor Tielrode meteen een be houd van de leidersplaats bete kende. 01. Rupelmonde FC Moerbeke Kieldrecht Een ongelooflijk goed verdedi gend Moerbeke dat duidelijk naar Rupelmonde was afgezakt om een puntje uit de suiker te redden heeft dankzij een fanta stische doelman De Brabander meer dan 80 minuten ook uit zicht gehad op dat éne punt. Op de 82ste minuut wist Rupel monde dan uit de 37ste kans uit de wedstrijd uiteindelijk toch doelman De Brabander te ver slaan waardoor de twee punten Op zaterdag 2 december heeft er in Hoogendonck te 19.30 u. een sportavond plaats met daaraan gepaard de bekendmaking van de sportlaureaten van het voorbije jaar. Op het programma staan ondermeer een welkomswoord van sportraadvoorzitter L. De Schepper en toespraken van André Ternest, schepen van Sport en burgemeester Strobbe, de challengerstrofee, een film over sport voor bedrijven en de uitreiking van de sportprijzen. Verkiezing Sportlaureaten Voor de prijs sportvrouw van het jaar zijn er drie vrouwelijke kandidaten Ilse Fiers, die Belgisch kampioen werd bij de dames wielrennen bij de juniors; Denise Nieuwejaars, speler- trainer-secretaris bij volleybalclub Rumbac. die met haar damesploeg een sterk seizoen speelde in tweede provinciale en op het nippertje de promotie miste in de testwedstrijden; Miriam Ingels, die dit jaar de zwarte gordel behaalde in de ju jitsu-zelfverdediging. Voor de prijs sportman van het jaar 1989 zijn er dit jaar vijf kandidaten: Andy Adam die in Genk Belgisch kampioen werd go karting; Raoul De Vos, wielertoerist, legde in toaal 16.834 km af, lid van Diamantklub en ook actief was in Frankrijk en Duitsland; Robert Hoogewijs, werd kampioen van Waasmun ster in golfbiljart; Koen 't Kint behaalde in Tienen de Belgische titel boksen bij de halfzwaargewichten en Rudi Ronsman grote uitblinker in het zaalvoetbal en als een vlot-scorende speler wordt geschouwd. Wie wordt de sportploeg van het jaar? In deze categorie zijn er zes clubs die kandidaat zijn voor de prijs van de sportploeg 1989. Deze zijn Handbalklub Waasmun ster die drie titels behaalde in drie seizoenen en van derde afdeling naar tweede nationale promoveerde, voetbalclub Por- taels, Roosenbergwandelclub, F C. Sparta, turnkring Kerels en voetbalclub F.C. Zeemeermin. Pierre Windey, Martin Poppe, Willy Permcntier, Edmond Pcleman, Guy Hellinckx, Rik Giis- sels en Adolf Gijssels zijn de kandidaten voor de prijs van sportverdienste van het voorbije jaar. Deze prijs wordt uitge reikt aan de sportman, die zich gedurende vele jaren ver dienstelijk heeft gemaakt voor zijn sportvereniging of voor de sport in het algemeen V.G.P. in de Mercatorstede bleven Het eerste groot gevaar voor het Moerbeekse doel kwam er reeds na 10 minuten. Een inworp van Koen Buytaert werd door Bert Canfeyn verlengd tot bij De Laet maar die knalde net over de dwarsligger. Erger verging het even later Benny Van Vlemput die van dichtbij na een kwartier mocht aanleggen maar de bal via de vingertoppen van doelman De Brabander op de dwarsligger zag belanden. Hetzelfde overkwam ook De Laet op de 17de minuut toen hij door Van Cleemput werd vrijgespeeld maar zijn kopstoot de dwarslig ger beroerde. Paul Janseghers, er na acht we ken terug bij van bij de aftrap en een meer dan behoorlijk weder- optreden deed, had op zijn beurt onkans toen hij een staalhard schot naar het Moerbeekse doel richtte maar weer was doelman De Brabander ter plekke om de bal uit de hoek te zweren. Bert Canfeyn was dan de laatste thuisspeler die voor de rust de versterkte bezoekende verdedi ging probeerde te ontgrendelen; maar ook Bert vond geen gepas te sleutel om daarvoor een op lossing te brengen wanneer zijn poging op de sterke bezoekende portier stuitte. Na de rust werd bij Rupelmonde op rechts dan Vergauwen Eddy vervangen door Van Havenberg Dirk. Beiden kregen hun kans omdat Franky Van Strijdonck vrij was van pi cket in 't leger maar nu ge schorst was wegens een gele strafzondag. Om kort te gaan echter, al die wissels hadden weinig invloed op het vloeiende aanvalspel van de thuisploeg. Paul Jansegers was de eerste van de thuisploeg die het kort na de rust opnieuw probeerde maar weer stond daar De Brabander in de weg om een doelpunt te verhinderen. Het meesterschap van Rupelmonde in die tweede helft kwam nog duidelijker naar voor toen ook bleek dat de plaat selijke verdedigers zich ook vooraan met de stand van zaken gingen bemoeien. Zonder resul taat evenwel. Ze schopten elkaar bijna wel knock-out als eerst Franky Van Hese als libero kei hard uithaalde op de rug van Johan Pieters, ook al een flank- verdediger van Rupelmonde. Te veel volk in het bezoekende strafschopgebied was dan ook de diagnose van dokter-voorzitter Rauwaert maar Rupelmonde mocht of wilde vooralsnog die zege te pakken krijgen tegen de ze suikermannen die evenwel zeker niet van suiker leken. Wanneer Dirk Van Havenbergh dan een kwartier voor tijd Lau- reys kon afzonderen, knalde de ze toch wel op de binnenkant van de paal zeker, net nu De Brabander voor één keer versla gen was geweest. Bert Canfeyn, Kris De Laet en Van Havenbergh waren de vol gende vrijbuiters die op de be zoekende doelman stuitten en het zag er dus naar uit dat Moer beke zonder ook maar een kans te weten afdwingen aan een ge lijk spel zou geraken in Rupel monde. Hun vooropgestelde doel dus. Tot acht minuten voor tijd dan libero Van Hese nog maar eens vooraan kwam en het pad effende voor de kurkdroge, staalharde en kanonkrachtige kogel die Koen Buytaert afvuur de naar het Moerbeekse doel, waardoor De Brabander zich dan uiteindelijk toch diende ge wonnen te geven. 1-0 na 82 mi nuten zwoegen en zweten voor Rupelmonde. De buit was even wel binnen en dat verzachtte natuurlijk weer het leed dat gele den werd door spelers én sup porters in deze wedstrijd die ver diend door Rupelmonde werd gewonnen. Nu staat het duel met White Boys op het programma en wil Olympia die gunstige rangschikking behouden, dan zal het op een zelfde golflengte moeten spelen als tegen Moer beke. Aanvallen blijft dan ook de grootste hit die Rupelmonde kan brengen lijk hoe moeilijk het geworden is voor Sinaai dat al flaterend be gon aan deze wedstrijd om iets te oogsten. Na vijf minuten een eerste misverstand bij de thuis ploeg tussen Geert Beck en Rudy De Ruyte en Frank Van Boxelaer zat er gepast tussen om de score te openen voor Waasmunster. Amper één minuut later op de zesde minuut dus, stond het al 0-2 wanneer een dekkingsfout in het centrum van de thuisverde- diging aanleiding was voor Waas munster om langs Guy de Bus- chere aan een tweede doelpunt te komen. Wat doe je dan als thuisploeg in zo'n belangrijke wedstrijd die je al met een ach terstand van twee doelpunten moet beginnen. Je begint aan een verwoede achtervolging ter wijl de tegenstand rustig de kat uit de boom kan kijken en coun teren wanneer het hun past. Na een kwartier was Sinaai dan het eerst gevaarlijk langs Danny De Ruyte die een 25-meterschot nipt over het doel van William Van den Broeck plaatste terwijl Johan Mervaillie nog meer on kans had voor de thuisploeg na een halfuur als zijn poging op de dwarsligger terecht kwam. Waasmunster bleef in deze pe riode rustig voetballen en op het einde van die schitterende eerste helft voor hen luidden Giovanni Crapoen en Frank Van Boxelaer nog twee mooie mogelijkheden in die evenwel net over de thuis- kooi van Hans De Greyt vlogen. Kort na de rust dan een nieuwe situatie toen Sinaai reeds na twee minuten de aansluitinggoal kon aantekenen. Franky Schat- teman kon zich op rechts door zetten en Patrick Van Acker kon doelman Van den Broeck op het verkeerde been plaatsen. 1-2 na 47 minuten. Sinaai nu op zoek naar de gelijkmaker natuurlijk en Waasmunster kreeg het even moeilijk. Van den Broeck kreeg meer werk dan hem lief was en op een schot van Danny De Ruy te van buiten de grote rechthoek diende hij op al zijn kunnen beroep te doen. Helemaal goed zag het er voor Sinaai uit wan neer op de 55ste minuut Patrick Van Acker een strafschop wist te versieren voor zijn ploeg. Patrick kwam zelf achter de stip te staan maar hij werd toch wel afgestopt door William Van den Broeck zeker. Deze werd dan ook me teen de matchwinnaar ondanks het feit dat zijn ploeg met een 0-2 voorsprong aan deze wed strijd mocht beginnen. In plaats van 2-2 werd het even later dan 1-3 op de 57ste minuut dus twee minuten later wanneer Waas munster op counter kon uitbre ken langs Giovanni Caproen en Patrick De Boom met een fanta sietje nummer drie over de lijn wist te tikken. Sinaai gaf zich evenwel nog niet gewonnen en om dit dol eerste kwartier in de tweede helft af te Rupelmonde - Moerbeke 1-0. Maes van Rupelmonde schermt de bal uitstekend af om daarna een dieptepas te geven (dw) ronden stelde Johan Mervallie een schoolvoorbeeld van een met een hard afstandschot weer orde op zaken door te milderen tot 2-3 op de 62ste minuut. Waasmunster kreeg het dan in het laatste kwartier van de wed strijd nog hard te verduren. Een poging van Dominique Van de Velde werd van de lijn gered door Van Boxelaer en een hele reeks hoekschoppen leverden voor Pa trick Van Acker niets op want doelman Van den Broeck hield in die periode zijn ploeg nog overeind Het laatste wapenfeit van deze wedstrijd was dan nog voor Sinaai langs Schatteman maar die knalde net naast de kruising de laatste kans van de wedstrijd weg. WS Meerdonk Straatje Stekene Verdiende zege voor Meerdonk dat zich de minst slechte ploeg wist in deze partij. Bij Meerdonk legt men al een tijdje de nadruk op verdedigen en van dan af komen de punten vlot binnen. Ook nu weer tegen een ontstel lend zwak Straatje wist Meer donk zich de betere ploeg toen het al na 7 minuten kon scoren. Een dubbele een-twee langs Pe ter Van Mieghem en de Paradé werd door Van Mieghem tegen de netten geduwd. Vier minuten later een identieke fase tussen De Wreede en Van Mieghem maar nu kon doelman Mannes, die zowat als enige op peil akteerde van zijn ploeg, de bal afstoppen van Johan De Wreede. Nadien, ondanks deze vlotte opening, werd dit duel in het middenveld verder gezet en waren er geen uitgespeelde doel kansen meer voor beide ploe gen. strafschop voor de thuisploeg wanneer Johan De Wreede on deruit werd gehaald, maar scheidsrechter Mattheuws sloot de ogen. Die moest hij dan weer opendoen wanneer de thuis ploeg Cappaert verving door Dirk Smet en wanneer Johan De Wreede als een van de thuisuit- blinkers nog maar eens achter een doelkans aanliep. Meerdonk geraakte evenwel niet meer voorbij de bezoekende af weer hoe hard De Paradé en Van Mieghem nog probeerden. Luc De Witte werd nog in de thuis ploeg gebracht voor Flip De Wreede maar ook hij wist de Straatjes-ploeg niet meer te ver schalken zodat het bij een 1-0 zege bleef voor Meerdonk in de ze vooral voor Straatje Stekene ontgoochelende wedstrijd. Eksaarde Sint-Pauwels Nadat Sint-Pauwels vorige speel dag vlot had gewonnen dacht men dat de heropstanding een feit was geworden. Doch de goe de lijn der verwachtingen kon in de Eksaardse kanondreef niet verder gezet worden. Sint-Pau wels was terug in hetzelfde bedje ziek en het miste dan ook terug vooraan de kracht om toe te slaan; iets waar de thuisploeg evenwel geen last mee had. Reeds aan de rust stond het 2-0 wanneer Flip Van Hille na 10 minuten kon scoren en Jo Stee man na een halfuur de voor sprong van Eksaarde aandikte tot 2-0. Na de rust gaf Sint-Pau- wels dan toch de indruk van iets terug te kunnen doen wanneer Yves Mels de aansluitingstreffer voor zijn rekening nam. Sint- Pauwels liet evenwel nadien nog Na de rust was het dan weer enkele kansen onbenut om de doelman Mannens tegen de rest gelijkmaker aan te tekenen, van Meerdonk wanneer eerst Toen Eksaarde dan ook deze Dirk De Paradé voor hem ver scheen en hij mooi wist te red den terwijl De Paradé nadien te moeilijke periode door kon ko men was het Kurt Van Hille die na een uur spel de eindcijfers op egoïstisch was om Mannens te het bord bracht voor de thuis- verslaan en pardoes op de Straa- P'oeg die van dan af niet meer tjes-doelman knalde terwijl Jo han De Wreede volledig vrij stond. Op de 60ste minuut dan verontrust werd door de bezoe kers. Mark Stevelinck be too Robur - Melder12-0. Ost tijdens een poging om een voorzet af te geven (vh) H. Sinaai Sp. Waasmunster Waasmunster is over de gevaar lijke Sinaai-kJip gekomen. De Spartanen nemen dus de plaats in van hun opponenten in de rangtabel en zijn zeker nog niet uitgeteld voor wat de titel betreft. Toch dient gezegd dat Waas munster op een onvoorstelbare manier aan deze wedstrijd kon beginnen. Als we stellen dat het reeds na zes minuten spel in de eerste helft 0-2 stond voor Waas munster, dan begrijp je natuur- HjEOT-SPAF YOERZI Robur - Meldert 2-0. Nimmegeers zal zijn twee tegenstanders kunnen ontwijken maar de bal gaat tegen de paal (vh)

De Voorpost | 1989 | | pagina 21