Leeuwerik-A in diepe rouw Interliga wil zaalvoetbal stimuleren Flying Shuttles, tornooi van de jeugd Uitslag Interscholencross te Dendermonde Logische uitslagen M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal 30 - 1.12.1989 - De Voorpost ZAALVOETBAL Middelbaar Onderwijs B«teTSBenHeSis:ch6oot x 14. De Nijs Katelijn, St. Vine De leenheer Steven, Hemaco; 8. Hum.; 15. De Rijbel Katleen, St. Van den Berghe Pieten, Hemaco; Vine Hum.; 16. Verleyen Kirsten, RMS II; 17. Van Weyenbergh Ka- trien, St. Vine Hum.; 18. De Smedt Annemie, St. Vine Hum.; 19. De Bauw Renke, St. Vine. Hum.; 20. Peelman Danielle, St. Vine. Hum. Liejbebbersvoetbal. Honda speelde in Aalst 0-0 gelijk tegen VV Bouw (jmb) Koers 1.800 meter meisjes geboren in 1977 1. Carré Sarah, St. Vine Hum.; 2. Van Boven Birgit, St. Vine Hum.; 3. Boriau Nathalie, St. Vine Hum.; 4. Van Den Bossche An- nelies, St. Vine Hum.; 5. Arijs Sylvia, RMS II; 6. Van Den Steen nele, St. Vine Hum.; 7. Roels Ellen, St. Vine Hum.; 8. Verstap pen Marijke, St. Vine Hum.; 9- De troch lien, St. Vine Techn.; 10. Boeck Peggy, RMS II; 11. Thiebaut Jo, St. Vine. Hum.; 12. Roels Leen, St. Vine Hum.; 13. Bourgov Tinne, St. Vine Hum.; 9. De Winter Servaes, Hemaco; 10. Vanbiervliet Wim, Abdij school; 11. Westerlinck Bob, Ab dijschool; 12. Rogiers Renaat, Abdijschool; 13. Bernard Stefan, Abdijschool; 14. Busschaert Lie ven, Hemaco; 15. Regaert Ste ven, Hemaco; 16. Geers Denis, Koers 2: 100 meter jongens Abdijschool; 17. Frangois Didier, geboren in 1977 Abdijschool; 18. De Rycke Geert, 1. De Groote Lieven, Abdij- Hemaco; 19- De Bois Didier, school; 2. De Smet Joris, Hema co; 3- De Troch Ben, Hemaco; 4. Verdonck Stefan, Hemaco; 5. gaert Peter, Hemaco; 3- De Cock Gino, V.T.I.4. Ammar Morir, Hemaco; 5. Mouffe Vin cent, Abdijschool; 6. Quintelier Nicolas, Abdijschool; 7. Van de Velde Jimmy, RMS II; 8. De Cock Marnix, RMS II; 9. De Rop Tom, Hemaco; 10. De Windt Dimitri, RMS II; 11. Smet Gregory, Abdij school; 12. Van der Borght Koen, Abdijschool; 13. Fierens Freder- ik, Abdijschool; 14. Van de Velde Jerry, RMS II; 15. De Lantsheer Geoffrey, Abdijschool; 16. D'Hooge Karei, Abdijschool; 17. Wijckmans Pieter, Abdijschool; 18. Behiels Didier, Abdijschool; 19. Wauman Joris, Hemaco; 20. David Ronny, RMS II. Liejbebbersvoetbal. V.V. Bouw, een ploeg uil hel Aalsters korporatief verbond (jmh) Zwaanvrienden en Houtmarkt voor de stunt door op verplaat sing te winnen tegen Blauwe COBILAS-SNEEUWWITJE 11-0 De zeven dwergjes van Sneeuw witje werden door een voltallig De steile opgang van het zaalvoetbal is niet te ontkennen. De vele liga's zijn daarvan een doorslaggevend bewijs. De Hamse Liga verricht op dat terrein baanbrekend werk. Op initiatief van Hamme gingen vijf liga's rond de tafel zitten om een Jnterliga-beker' uit te werken: Hamme, Temse- Tielrode, Aalst-Erembodegem, Groot Haaltert en Opwijk. Om een en ander te kunnen realiseren werd een over koepelend bestuur samengesteld met volgende leden: voorzitter Patrick Van Huychem(Hamme), sekretaris Eddy Hoffenboom(Hamme), penningmeester Schande- vijl(Aalst) en de heer De Rechter uit Temse als scheids rechter. De klachtenkommissie zal vanuit Opwijk gediri geerd worden. Het bestuur bestaat uiteindelijk uit twaalf personen. De eerste opdracht van de nieuwe vereniging is het organiseren van een Interligabeker en een Beker van bekerwinnaars. Voor de bekerkompetitie worden uit elke reeks en elke liga de eerste twee ploegen geselekteerd. Door loting worden de wedstrijden vastgelegd en wie verliest is uitgeschakeld. In de toekomst zal men trachten om ook terugwedstrijden te laten spelen. Momenteel kan daar van geen sprake zijn omdat er plaatsgebrek is in de verschillende sporthallen. Een beker voor damesploegen en veteranen is ondertussen ook in het vooruitzicht gesteld. Belangrijk is wel dat nog 205 ploegen aan deze kompetitie kunnen deelnemen, wat betekent dat de strijd voor de eerste twee plaatsen in elke reeks bijzonder boeiend zal worden. Daarbij komt nog de Beker der bekerwinnaars. Hierin zullen uiteraard de bekerwinnaars der liga's mekaar ontmoeten. Resultaat zal zijn dat de belangstelling voor het zaalvoetbal geweldig zal toenemen. Ondertussen werden in deze liga al twee wedstrijden gespeeld. Vossenhoek Grembergen ontmoette Pasha Boys. De Grembergse ploeg stond derde in de tweede reeks te Hamme en de andere was eerste in de Haaltertse kompetitie. Het werd een sportieve wedstrijd, flink geleid door Freddy Segers. De ploeg van de Vossenhoek verloor met 10-3- Ook in de Beker der bekerwinnaars werd al een wedstrijd gespeeld: Elton Haaltert-Goalgetters Lebbeke. De Lebbe- kenaars, die in Hamme spelen, trokken aan het kortste eind met 6-1. Er zit duidelijk muziek in deze interliga-aktiviteiten. (hvc) Hemco; 20. Dekocker Wim, He maco. Koers 3: 800 meter meisjes geboren in 1976 1. Herweghe Katrien, St. Vine. Techn.; 2. Claessens Sandra, St. Vine. Techn.; 3. Herweghe Veer- Ie, St. Vine. Techn.; 4. Peelman Cindy, St. Vine. Techn.; 5. Waite Christine, St. Vine. Hum.; 6. Van den Berghe Astrid, St. Vine. Techn.; 7. Hanskens Wendy, St. Vine. Hum.; 8. Van Bockstael Petra, St. Vine. Techn.; 9- Goos- sens Annemie, St. Vine; Techn.; 10. Jacob Melissa, St. Vine. Hum.; 11. Roelandt Wendy, St. Vine. Hum.; 12. De Wolf Ingrid, St. Vine. Hum.; 13. Verleyen Jir- ka, RMS III; 14. De Saedeleer Leen> St- Vinc- Hun-! n- Van Inge, St. Vinc. Hum.; 15. Van Rossem Els, St. Vinc. Hum.; 12. Koers 5:1000 meter meisjes geboren in 1975 1. Quintelier Karen, St. Vinc. Hum.; 2. Lammens Hannelare, St. Vinc. Hum.; 3. Lammens Gu- drun, St. Vinc. Hum.; 4. Wan- derstein Eva, St. Vinc. Hum.; 5. De Schutter Nathalie, St. Vinc. Hum.; 6. Van Raemdonck Inge, St. Vinc. Hum.; 7. Rottiers Els, St. Vinc. Techn.; 8. Mejtit Saida, RMS II; 9- Van Riet Veerle, St. Vinc. Techn.; 10. De Dijcker Goethem Inge, St. Vinc. Techn.; 16. De Kimpe Annelies, St. Vinc. Hum.; 17. Roels Ellen, St. Vinc. Hum.; 18. Aerts Lieve, RMS III; 19. Bogman An, St. Vinc. Hum.; 20. Geldhof Muriel, St. Vine. Hum. Koers 4:1.000 meter jongens geboren in 1976 1. Rottier Kurt, RMS II; 2. Re- Geldhof Patricia, St. Vinc. Hum.; 13. Van Kerckhoven, St. Vinc. Hum.; 14. De Smedt Heidi, St. Vinc. Hum.; 15. Kerremans Kris- ten, St. Vinc. Hum.; 16. De Dek ker Romy, RMS II; 17. Smedt Marcia, St. Vinc. Techn., 18. Peelman Ann, St. Vinc. Techn.; 19. Baecke Claire, St. Vinc. Hum.; 20. De Jonghe Tina, RMS II. N.O.M.B.-kern D.S.D. De elfde week bood geen verrassingen. De best geklasseer- den wonnen van de minder goed geklasseerden. Toch is de uitslag van Avanti het vermelden waard. Het kon immers Eves in bedwag houden. Zwamberhof - Quick Shop werd een doelpuntenfestival Uitslagen 11de speelweek Sportwereld - Minishotters San. De Herde - Givana Kleding Octaaf - Bioform M.VC. - Dcndermotors Eves - Avanti Piccadilly - Verhofstadt Zwamberhof - Quick Shop Rangschikking 1. Kleding Octaaf 2. Givana 3. Verhofstadt 4. Minishotters 5. M.V.C. 6. Eves 7. Quick Shop 8. San. De Herde 9. Bioform 10. Piccadilly 11. Zwamberhof 12. Dcndermotors 13. Avanti 14. Sportwereld Liejbebbersvoetbal. MTSA-ploeg Alexander (jmb) Leeuwerik uit Lede kwam bij aan de rust hun netten onge- sprong kwam. Die scheve situa- Camu ongekoncentreerd aan de schonden houden. In de tweede tie werd snel rechtgezet toen aftrap nadat in de loop van de helft konden de verkleumde toe- Taelemans en De Saedeleer© week de ouders van speler Piet schouwers zich opwarmen, de mannen uit Moorsel defini- Matthijs op gruwelijke wijze wa- Christiaens bracht de thuisploeg tief op voorsprong schoten, ren vermoord. Het MTSA-be- op voorsprong, maar Cammer- AZ 77-HOUTMARKT 1-2 stuur betuigt langs deze weg zijn man zorgde prompt voor betaald De thuisploeg lost nu definitief deelneming aan de familie antwoord. Iedereen dacht aan de rol om met de koplopers mee Snas deed een goede zaak door een logisch gelijkspel maar de te gaan. Ze domineerde wel de glansrijk te winnen bij OC Aalst, ref liet Christiaens die meters wedstrijd maar doelpunten za- Ook Waterval handhaaft zich buitenspel stond doorgaan en ten er niet in. De bezoekers die vooraan na een moeizame zege die trapte beheerst binnen. goed counterden lukten twee tegen het bezoekende Edo. In GAMü-LEEUWERIK 5-1 treffers langs Van Haudenhove. tweede afdeling zorgen de De Ledenaars hadden hun ge- Corthals kon nog tegenscoren. dachten zeker niet bij voetbal zodat de thuisploeg weinig moei- te had om de weerloze bezoe- Vlam en .AZ 77 In derde afdeling kers puntenloos naar huis te bezoekend elftal onder de voet blijft Galop bevestigen door een sturen. De Witte© en De gelopen. Met zeven konden de ruime zege tegen Baccara. De Man(3) zorgden voor deze ge- bezoekers niet optornen tegen zeven dwergen van Sneeuwwitje vleide zege. de thuisploeg. Saeys(5), De Wit, werden onder de zoden geduwd EX-LEEUWERIK - ZANDPUT 1-1 Roelandt, Van Haut, Uyttersprot, door een voltallig Cobilas. In de De Ledenaars die de laatste we- Everaert en Saeys scoorden naar zondagafdeling boekte Porei- ken in goede doen waren, kwa- hartelust, stampers zijn eerste winst van men nu niet verder dan een POREISTAMPERS-AMAPOLA 4-1 het seizoen. Het won met ruim gelijkspel tegen rode lantaarn Een eerste en verdiende thuisze- verschil tegen Amapola. Nieuwe Zandput. De thuisploeg akteerde ge van het seizoen na een spor- Wijk en Rode Roos wonnen op- ondermaats en moest goed uit tieve wedstrijd die koorekt werd nieuw hun wedstrijd en blijven haar doppen kijken om dit ene geleide ref zag de thuisploeg sco- beide in de running voor de titel, punt thuis te houden. De bezoe- ren langs Wamback, Vermoesen MELCKEBEEK-EXCELSIOR 0-2 kers geloofden in de zege maar en Verleyen. Alsof dit nog niet Een spektakulaire wedstrijd met waren toch tevreden met het genoeg was, zette de bezoekende veel aanvallen Tot ieders verba- resultaat. Van Ackoleyen en Mu- verdediger zijn eigen doelman zing schiepen beide ploegen sti zorgden voor de gelijke cij- 0p het verkeerde been heelwat kansen. Ook de thuis- fors. RODE ROOS-PANO 2-0 ploeg kreeg doelrijpe kansen ENDOKA-GROEN-WIT 2-4 Een moeizame zege van de maar vond de weg tussen de De bezoekers lieten zich nog thuisploeg die vooral in de eerste palen niet. .Aan de overzijde ken- eens van hun beste zijden zien helft alert moest zijn om de den de bezoekers meer sukses maar dat kwam vooral door de bezoekers het scoren te belet toen J Navarro de weg naar de gulheid van de thuisploeg die de ten. Na de rust hadden de bezoe- netten vond en dat werd hem spitsen volop liet scoren. Zelfs kers hun inspiratie van de eerste nagedaan door G.De Brucker, de verdediging stak een handje helft in de kleedkamer gelaten zodat de Ledenaars, die meer toe. J.De Bruyn opende met een zodat de thuisploeg haar wil kon verdienden eraan waren voor de own-goal. Van den Berg- opdringen. Nadat Bombeeck de moeite. he,Cooreman en Jacob waren de thuisploeg op voorsprong had R.ESPAGNOL-R.SPORT 1-0 bezoekende goalgetters. De Ke- gebracht, brak de bezoekende De Spanjaarden zijn op weg om gel en De Vriendt konden de pil weerstand zodat Cornand voor een goede tweede ronde af te wat verzachten. een ruimere voorsprong kon werken. De verdediging sloot O.D T -Vr.DENDERL. 1-0 zorgen. We vragen ons af waar uitstekend. Het middenveld Reeds na drie minuten stond de Jan Geeroms van 'Het Volk' het heerste maar de voorlijn komt thuisploeg op voorsprong toen vandaan haalt om te schrijven maar moeilijk tot scoren. Het De Croock ongehinderd kon dat ploegen als Rode Roos en moest gebeuren vanuit de twee- scoren. De scheidsrechter kreeg Nieuwe Wijk betaald worden de lijn waar Diaz met een enig het niet onder de markt en voor hun wedstrijden. Wij zijn er mooi doelpunt de bezoeken* moest maar liefs, zeven gele ecjue,^van ovemtigdIda.idjtnie, pjodfjiiftfyfi De leden van Drive Sint-Gillis tijdens de wekelijkse trainingen (gdv) doelman te grazen nam en zo de kaarten tonen. De thuisploeg gebeurt en dat alles verloopt vol- J kleine maar verdiende zege in nam er daarvan der voor haar gensdeMTSA.tplemenlen.Wel s feiK|ijk dal m Mn waJ Anneke De BaM (Zmvc. ,jezen van de verrassend sterk spelende eigen huis hield. rekening. De ref kreeg het even nodigen de klubs at en toe hun prachtige akkomodatie als de gem). Even had ze het lastig met Hoewel moet vermeld dat Hilde 14-jarige Gaëstane Snoeck (Vul- OC AALST-SNAS 0-3 benauwd toen een Gijzegemse spelers uit op een etentje of een sportha| van het Provinciaal do- een sterk aanklampende 17-jarige De Brcmmc (Flying Shuttles) heel cain) Deze derby kon niet overtuigen speler hem bedreigde, maar dan reisje naar het buitenland om de mein te Wachtcbcke, het niet mo- Annick Peetcrs (Danlie) maar wat weerwerk leverde in de finale Nel als Stcfanic Vandcrstricht in zodat men ging rusten meteen liet hij de terechte rode kaart onderlinge samenhang te ver- gelijk blijkt te zijn om het uiter- won toch de finale door haar beter (11-9,5-11 ?n_Il-9). de C 1. is ook Gaëstane Snoeck blanco-score. Ook na de rust zitten. sterken en daar zit zeker geen mate hinderende zonlicht in het uithoudingsvermogen: 12-10 en beterde het niet. De thuisploeg BLAUWE VLAM-ZWAANVRIEN- kwaad in of niet soms? midden van het dak af te 11-3 speelde nog slordiger dan voor DEN 0-5 NIEUWE WIJK STAR BOYS 4-1 schennen. Anneke De Baes werd uil8eroe. de rust. Alleen Blondeel en doel- Deze burenderby bracht heelwat De thuisploeg liet tal van titula- man D'Herde konden overtui- spektakel. De bezoekers toon- rissen een weekje rusten en trad gen maar niet verhinderen dat den zich echter een waardig lei- aan met enkele reserven, die het sh'utY|cs afgelopen weekend. Yves Lcfrane" (Zwevegem) had de bezoekers langs De Wael© der in tweede afdeling door de zeker goed deden. De rust werd Hct was min of en Hutsebaut een ruime zege sterke thuisploeg met forfaitcij- gefloten bij een 1-1 stand. José van de jeugd. behaalden fers te kloppen. Keppens© en Saerens en L.Van Holsbeeck De 16-jarige Wim Beeckman won toch de C 1 finale met 15-3, finale zeer nipt met 15-13 in de nog van profiteren en pakte die WATERVAL-EDO 2-1 De Grauwe© waren de doel- legden deze score vast. Na de (Lebbeke), zoon van de gekende 12-15 en 15-4 derde set gewonnen van Bart De set met 12-15, maar dan was pas De thuisploeg had geen malse schuttere met dienst. rust vond de thuisploeg het wel- clubtrainer Frans Beeckman, UI,anc werd uitgeroepen als bes- Rt,clc v ja ADA* hDL'ccn radtan x i ic.ficc <.n Innoc tv» Paiiu.' Van speelde finale enkel in de C2. te speler omdat hij ook het ge- Sey 1 hap aan een goed draaiend Edo.. DRESSEL-BARTAN 3-1 kt)es en langs De Pauw, Van EPcn zecr slerk verdedlgend Spe- mengd won. Maar eigenlijk was enkele set moeten prijsgeven. 15-6. Beide elftallen werden meer- De thuisploeg nam veijassend Driessche en nogmaals Saerens (endc gaf zjjn tegen- de 18-jarige stefanie Vander- Maar tegen Herrera was deze keer Lies Verlinden (Danlie). Ann Bri- maals teruggefloten door een de maat van de co-leiders die blijft de ploeg aan de leiding in slanijcr weinig kansen. Wim won stricht (Latcm) de ster uit deze geen kruid gewassen. Met 15-6 en sau en Monique Van Heesbeke vrij laks leidende scheidsrech- maar sip keken naar het schitte- de algemene rangschikking. Een met twcc keer 15.9 en is daarmee reeks. Pas drie weken C 1, slaagt 15-3 versloeg Herrera de kersver- (Flying Shuttles) wonnen elk een ter. Er werden in de eerste helft rende vertoon van de tegenstan- goed leidende scheidsrechter de eerste C 1 van het vernieuwde ze er reeds in een finale te winnen se provinciale kampioen. wedstrijd in de enkel heelwat kansen geschapen, ders Toch begon het goed voor zorgde mee voor het spektakel Lebbcckse. en met clubgenoot Thierry Che- Martinc Cocns (Adcgcmsc) won Op punten eindigde Lies Verlin- maar beide keepers konden tot Bartan dat langs Moock op voor- Hans Van Campenhoud Maar de vedette van de C 2 reeks ron de gemengde finale te ver- zeer gemakkelijk (11-4 en 11-0) den als eerste. aan de prestaties van de spelers op tornooi omdat ze naast de enkel rissen een weekje rusten en trad het B cn q tornooj van j,. Flying ook de gemengde finale won. In de enkel B 2 stonden Patrick nog maar pas B 2. Sey (Flying Shuttles) en Alfredo Het hoogtepunt van het tornooi. Herrera Estrclla (Ucon) weer dc finale enkel heren B I. werd Maar dat doet natuurlijk niets af pen als beste speelster van het tegenover elkaar. Tijdens het pro- een tegenvaller. Uitdager Patrick 1 vinciaal tornooi won Sey. Maar Coppens (Flying Shuttles) moest deze keer bleek dc fysiek van de fysiek onderdoen tegen dc dubbel Mexicaan veel beter dan die van zo oude Jos Vcrbckc (Danlie). het tornooi een lastige klant aan Mario Tem- de thuisspeler. In de eerste set kwam Verbcke merman (Ucon). Maar Lefranc En Herrera had dan nog in halve traag op gang. Coppens kon daar Koers 6:1.500 meter jongens geboren in 1975 1. Philips Frederik, Hemaco; 2. Boriau Dimitri, Hemaco; 3- Van der Straeten Kristof, RMS II; 4. Gijs Jurgen, Hemaco; 5. Meys- man Tommy, RMS II; 6. Buggen- hout Tim, Hemaco; 7. Scholliers Kim, RMS II; 8. Lerut Philip, /Abdijschol; 9- Van Hove Sven, RMS II; 10. Claessens Kris, He maco; 11. Claeys Paco, Abdij school; 12. Clippeleir Jurgen, RMS II; 13. Convent Vincent, Ab dijschool; 14. Pluvier Mario, RMS II; 15. Lissens Jeroen, Ab dijschool; 16. Leunen Charles- Antoine, Abdijschool; 17. Bertin Johan, RMS II; 18. De Coninck Jeroen, Abdijschool. Koers 7.1.000 meter meisjes geboren in 1974. 1. Seymoens Katy, St. Vinc. Hum.; 2. De Winter Heide, St. Vinc. Hum.; 3. Mertens Mieke, St. Vinc. Techn.; 4. De Meer sman Ilse, St. Vinc. Hum.; 5. De Clerck Retra, St. Vinc. Hum.; 6. De Boeck Kathleen, St. Vinc. Hum.; 7. De Clippeleir Karien, St. Vinc. Techn.; 8. Ost Mieke, St. Vinc. Hum.; 9 Cooreman Anja, St. Vinc. Hum.; 10. Meskens Astrid, St. Vinc. Hum.; 11. Perre- mans Ann, St. Vinc. Hum.; 12. Van Keer Kristine, St. Vinc. Hum.; 13. Saey An, St. Vinc. Hum. Koers 9-1.200 meter meisjes geboren in 1973 1. Lammens Lieselot, St. Vinc. Hum.; 2. De Varé Ilse, St. Vinc. Hum.; 3- Huylebroeck Nadine, St. Vinc. Hum.; 4. De Keers- maecker Kelly, St. Vinc. Hum.; 5. De Doncker Anja, St. Vinc. Techn.; 6. Van Gehuchten Els, St. Vinc. Techn.; 7. Van Opstal Veronique, St. Vinc. Techn.; 8. Caus Isabelle, St. Vinc. Techn.; 9. Sens Ilse, St. Vinc. Techn. Koers 11.: 1.200 meter mei sjes geboren 1972 - 1971 - 1970 1. De Ridder ilse, St. Vinc. Techn.; 2. Verhelle Caroline, St. Vinc. Hum.; 3- Ringoot Annick, St. Vinc. Techn.; 4. Ost Leen, St. Vinc. Techn. Koers 8:1.500 meter jongens geboren in 1974 1. De Cock Tim, K.T.S.I.; 2. Ver- haevert Guy, RMS II; 3- Govaert Steven, Hemaco; 4. De Rouck Frank, Hemaco; 5. Van de Sype Sven, Hemaco; 6. De Vogelaer Nico, Hemaco; 7. Van Dam Ge ert, V.T.I.; 8. Baeyens Tom, He maco; 9- El Houssine Mahy, RMS II; 10. Wijckmans Rikken, Abdijschool; 11. Verhelle Stefan, Hamco; 12. Linssensjurgen, He maco; 13. Schuddinck Wim, Ab dijschool; 14. Vereecken Stijn, Hemaco; 15. Deckxjohan, Abdij school; 16. Van den Steen Be- rtrand, Abdijschool; 17. Anrijs Johan, Abdijschool; 18. Vanhec- ke Kris, Abdijschool; 19- Van De Velde Christian, Hemaco; 20. Verhamme Amaury, .Abdij school; 21. Fauberi Chrstophe, Abdijschool; 22. Stoeme Hen drik, Abdijschool. Koers 10: 2.000 meter jon gens geboren in 1973 1. Van den Bossche Michel, He maco; 2. Clcyncn Philip, Hema co; 3- De Groote Wouter, Abdij school; 4. Bockland Christophe, Hemaco; 5. Dc Roeck Wim, He maco; 6. Jespers Shibu, Hema co; 7. Herbst Alain, Hemaco; 8. Van UytfangSam, Hemaco; 9 De Buck Helmut, Hemaco; 10. Gijsbrecht Yves, Hemaco. Koers 12: 2.000 meter jon gens geboren in 1972 -1971 - 1970 1. Saeys Kris, K.T.A. I; 2. Parijs Jurgen, V.T.I., 3. De Meersch- man Stefan, Abdijschool; 4. De Raes Tino, Hemaco; 5. Vincart Nico, Abdijschool; 6. Van der Vorst Patrick, Abdijschool. Leerkrachten 1. Van Campe Johan, .Abdij school; 2. Van Coolen Reginald, Abdijschool; 3- Bosnians Luc, /Abdijschool; 4. Van Eetveldejan, Abdijschool. Eindklassement Interscho lencross Middelbaar- en technisch onderwijs 22 november 1989. Meisjes 1. St. Vincentius Humaniora 189 punten 2. St. Vincentius Technische het hek van de dam. Verbeke Sey had tot in de finale geen overklaste Coppens met 15-4 en 109 punten 3. RMS II 10 punten Jongens 1. Hemaco 172 2. Abdijschool 58 3. RMS II 49 4. V.T.I 21 5. K.T.A. 1 20

De Voorpost | 1989 | | pagina 30