933&aDE ÉÉN DAK IMMO DE RIDDER EN TIENSE BANK tiense bank MWMO DE RIDDER DE TIENSE BANK: DE BANK DIE U VERRAST Toch altijd dat tikkeltje meer 'mmobiliën, leningen beleg, Doe zoals Michel Preud'homme onze nationale doelman en winnaar van de Nationale Trofee van sportverdienste,en wordt klant bij de Tiense bank iftet; TBTel: Een stukje technologisch vernuftvoorwie lieverthuis bankierten een noodzaak voorwie echt het uiterste wil halen uit zijn Cash Management systeem. Heel wat zakenmensen op de receptie en dus een goeie sreer 10 - 15.12.1989 - De Voorpost Volksvertegenwoordiger Frans Verberckmoes hield de openingsrede. De Klaverrekening: Een zichtrekening aan 4% met dagvaluta. Dit is uniek want hierdoor brengt Uw geld interest op vanaf de dag waarop U het stort tot de dag waarop U#het afhaalt. T-rekening: de moderne vorm van sparen. Het deposito boekje van de Tiense Bank geeft U bovenop de basisrente 75%) noa de hoocjste premie (1,75%). e budgetrekening: beleggen voor een korte periode? De Tiense Bank heeft voor U de ideale formule uitgedacht eenvoudig, soepel, met hoge rentevoet. Dhr. Wouters, Afgevaardigde-beheerder, schetste de historiek van de reeds 50 jaar bestaande Tiense Bank. De C.V. Immo De Ridder is opge richt in november 1987 en vestigde zich te Dendermonde op de Oude Vest 128. Deze vennootschap heeft tot doel: immobiliën, leningen en beleggingen. Tot 8.12.1989 heeft de zaakvoerder, Mevr. De Ridder Ivette, de activiteit beperkt tot immobiliën en leningen. Dit liet haar toe de werkzaamheden van immobiliënmakelaaren krediet makelaar uit te bouwen naar de kliënt toe met een zo groot mogelij ke service. Om deze service nog te kunnen ver beteren en om haar kliënteel nog beter te kunnen dienen, heeft Immo De Ridder beslist samen te werken met de Tiense Bank. Dit is niet een bank zoals er velen zijn, maar een financiële instelling die via haar zelf standig agentennet zo dicht moge lijk bij haar kliënteel wil staan. De Tiense Bank kan dan ook naar buiten treden met kliëntvriendelijke produkten zoals bijv. Klaverreke ning (zichtrekening) met 4% intrest, spaarboekje met een basisrente van 3,75% en met een aangroeipre mie of getrouwheidspremie van 1,75%. Samengevat kan men stellen dat Immo De Ridder het enige all-round immobiliënkantoor is van Dender monde en omgeving, waar U terecht kan met al uw onroerend goed- en kredietproblemen en waar U beleg gingsadvies kan inwinnen. Het was vrijdag 8 december 1989 dat het nieuwe filiaal van de Tiense Bank aan de Oude Vest 128 te Den dermonde officieel voor het grote publiek werd geopend. Volksvertegenwoordiger Frans Ver- 1 berckmoes wenste in zijn openings rede de vlotte en charmante Me vrouw Yvette De Ridder oprecht succes als nieuwe kantoorhoud ster. Heel wat politici en belangrijke zakenlui uit de streek waren aanwe zig op de openingsreceptie. De heer Wouters, afgevaardigd-be heerder van de Tiense Bank, schetste de historiek van de Tiense Bank als volgt: «Reeds 50 jaar staat de Tiense Bank tot uw dienst, die gegroeid is uit de holding van de Tiense Raffinaderij en vandaar ook haar naam heeft gekregen. Sinds oktober 1988 maakt ze deel uit van de Metropolitan-groep die voor 30% in handen is van de groep d'leteren en voor 70% een dochter maatschappij van AG. Ze staat bekend als een uiterst solie- de en soepele bank. In België vindt U meer dan 120 agentschappen die niet beter vra gen dan U van dienst te zijn. De Tiense Bank heeft haar inspan ningen vooral toegepast op het Cash Management: de kiaverreke- ning, de T-rekening, de budget rekening... formules waarmee likwi- diteiten maximaal opbrengen, ter wijl de dagelijkse verrichtingen opti maal renderen door de toepassing van de dagvaluta». Tot slot wenste hij Mevrouw De Rid der (zaakvoerder) veel succes met haar filiaal. Mevr. De Ridder verwacht U en zal U graag helpen. Mevrouw Yvette De Ridder in gesprek met Dhr. Wouters. Prosit op de Tiense Bank met Dhr. K. Uyttersprot, direkteur van de Kamer van Koophandel, Dhr. Wouters, Mevr. I. De Ridder, F. Verberckmoes en schepen F. De Ridder.

De Voorpost | 1989 | | pagina 10