m Assurantia-Vermeir is verhuisd om het de klanten nog gemakkelijker te maken «I Drie generaties lang uw vertrouwen waardig N.V.Assurantia- Vermeir Een greep uit de ongeveer negentig maatschappijen die Assurantia vertegenwoordigt Speciale akties iSSUBftNTlA WERMEIP-. 32 - 19.1.1990 - De Voorpost Het vroegere Poelderhof, Baasrodestraat 131 te Lebbeke, is door de N.V. Assurantia-Vermeir omgetoverd tot een modern en luchtig kanto rencomplex met een bijzonder ruime parking. Vroeger waren de kantoren gelegen aan de Dendermondsesteenweg maar die bleken door de voortdurende groei van het klantenbestand toch wel wat krap te worden. Bovendien beschikte men er over onvoldoende parkeergele genheid en is de ligging in de Baasrodestraat meer centraal en gemakkelijk te bereiken voor klanten die al eens van iets verder moeten komen. Uiteraard werd de opening van deze nieuwe inplanting op passende wijze gevierd met een gemoedelijke ontvangst, waarop burgemeester Frans Moyersoon en schepen Francois De Ridder het gemeentebestuur vertegenwoordigden. V.l.n.r.: John Vermeir, mevr.Simonne Verdoodt, weduwe Francois Vermeir en Luc Vermeir. Mama is blijkbaar tevreden over de realisatie van haar kinderen. De bezoekers onderhouden zich tijdens de opening met schepen Francois De Ridder Ook het personeel is tevreden met de nieuwe look. Van voren naar achteren: Frida De Visscher, Ingrid Macha- ris, Cindy Hertssens, Rita Van Damme, Linda Van Nieuwenhove en Yves Heylen De heer Luc Vermeir Korte historiek Het was 1932 toen de heer Jean Ver meir, werknemer bij een bekend be middelingskantoor als zelfstandige begon. Met de steun van zijn echtge note, mevr. Nathalie Baetens, breid de de zaak zich zodanig uit dat in 1945 een eerste bediende werd aan geworven. Een jaar later kreeg hij ook steun van zijn zoon Francois, waarna tegen het einde van de veer tiger jaren ook zijn broer, Raymond Vermeir, de familierangen kwam vervoegen. Hij opereerde vooral in de streek van Opwijk, waar hij een bekend figuur was. In 1956 werd Assurantia J. F. Ver meir opgericht, waarna enige jaren later de noodzaak werd aangevuld om uit te breiden teneinde te kunnen moderniseren en mechaniseren. In 1962 werden de burelen aan de Den dermondsesteenweg gebouwd. In 1969 overleed de heer Jean Ver meir. Daardoor viel een belangrijke steunpilaar van de zaak weg en de heer Frangois Vermeir nam zijn taak over, al spoedig bijgestaan door diens zoon John Vermeir. Door de vrij wankele gezondheids toestand van Johns vader, kreeg hij reeds in 1970 de volledige verant woordelijkheid te dragen tot in 1982 zijn broer Luc een deel van de werk zaamheden op zich zou nemen. Makelaars De N.V. Assurantia-Vermeir is een belangrijk verzekeringsmakelaar kantoor dat samenwerkt met alle grote maatschappijen, waarvan de lijst der belangrijkste in een apart kadertje werd gezet. Je kan er dus terecht voor gelijk welke maatschap pij en voor alle risico's. Toasten op een verdere goede samenwerking.V.l.n.r.: Ri ta Ost, Luc Vermeir, mevr. S. Verdoodt, weduwe Francois Vermeir, Meester Magda Jannis, John Vermeir en Mees ter Jozef Da uwe Makelaars in verzekeringen, leningen, leasing Financieringen, Spaarkas An-Hyp. Beheer van beleggingsportefeuilles Euro-obligaties Immobiliën advies bij verkoop of verhuur. BureelBaasrodestraat 131, 9370 Lebbeke Tel. (052)411.411 - Fax (052)41.12.51 De heer John Vermeir Daarnaast worden er ook beleg- gings-, spaar- en leningsoperaties uitgevoerd in samenwerking met An Hyp, de oudste privéspaarkas van het land. Het makelaarschap is zeer belang rijk omdat een makelaar niet alleen de prijzen van de verschillende maatschappijen kan afwegen maar vooral omdat hij de klant een volle dig aangepaste verzekering kan waarborgen. Een verzekering op maat dus, bij een zaak die nu al gedu rende meer dan vijftig jaar service en eerlijkheid als motto heeft. De persoonlijke behandeling van de dossiers en een vriendelijke en ge moedelijke bediening zorgen voor een hechte band tussen de zaak en de klanten. Door het centraliseren van al uw verzekeringen bij een goe de makelaar vermijdt u oververzeke- ring, wat dezer dagen veel voorkomt. Bij Assurantia krijgt U meer service dan waar ook, alleen al door hun professionalisme, hun goede en duurzame raad, hun vlotte bereik baarheid, snelle schaderegelingen, juridische bijstand. Kortom, U krijgt veel waar voor uw geld. Hij zorgt direct voor de groene kaart van uw wagen, heeft volmacht voor stempels, kan de schade sneller rege len en stelt zelfs de experten of juri dische raadgevers aan. Assurantia- Vermeir biedt ook nog een perma nente bijstand bij ongevallen, zelfs ter plaatse. Dat deze service geen ijdel woord is wordt bewezen door het groot aantal klanten. Belangrijk is ook nog te vermelden dat men er ook terecht kan voor im mobiliën. De verhuur en verkoop van vast goed wordt gedaan in sa menwerking met Immo Coma uit Dendermonde. An-IIyp De Antwerpse Hypotheekmaat schappij bestaat al meer dan hon derd jaar en genoot al die tijd het vertrouwen van een massa mensen uit alle sociale lagen. Voor alle bank verrichtingen is het een zeer concur- rentiële instelling. Men praat er met kennis van zaken over beleggen, aankopen, investeren of lenen. Op sommen wat er allemaal kan zou ons te ver leiden, maar toch even de be langrijkste diensten op een rijtje: gi rorekening met Eurocheque, ban contact, Eurocard, enz.; termijnre keningen, interessante spaarformu- les, kas- en groeibons, gratis inschrij ving op staatsleningen, spaar en leenplan, hypothecaire leningen, persoonlijke leningen en financie ringen, vreemde deviezen, open be waargeving van alle effecten, gratis uitbetaling van postassignaties en uitbetaling van coupons. An-Hyp Lebbeke is al lang uitge groeid tot een échte bank met al de voordelen vandien. Omdat het An-Hypkantoor volledig gescheiden is van de afdeling verze keringen, kan men er met gerust ge moed en in alle vertrouwen zijn pro blemen of zijn wensen voorleggen. Men wordt korrekt behandeld, van mens tot mens, zoals het bij geldza ken hoort te zijn. A.G.-Groep A.G.F. A.B.B Assubel Belgische Lloyd De Bij-De Vrede Eagle Star Elvea Le Foyer G.A.N. Generale Belgium Groep Josi Heroid Germania De Kortrijkse Mercator Naviga Precam Roal Beige De Schelde Urbaine V.A.P. Utrecht (AMEF) De Vaderlandsche De Verenigde Meesters De Verenigde Provinciën Groep Winterthur Zurich Op het vlak van verzekeVe ringen geeft digi, N.V.Assurantia-Vermeir een speciale korting opyj elke nieuwe 'Omnium'-poidp* lis afgesloten in 1990 voo|ya" elke wagen die gefinans; cierd wordt door het An He Hyp kantoor. Bovendien is het nu hffl moment voor de beleg gers. Zij krijgen zeer hogi percenten op de beleggin gen op korte termijn. Loo|J[" eens aan bij Assurantia»; Vermeir want men is steeds bereid om tijd vootm u uit te trekken en u dege W lijke en deskundige raad tteï' geven over de vele mogeK| lijkheden die er nu op d markt zijn in verband me uiji de beleggingsmogelijkhe den die de meeste waai borg bieden. Het buitenaanzicht van het imposante gebouw. Rechts ziet u het An-Hyp kantoor

De Voorpost | 1990 | | pagina 32