"Red de Dender" - "S.O.S. Dendre" Lieve De Pelsmaeker in Oud-Hospitaal Big Deal nieuw geluid aan rockfirmament De grijze golf in opmars Herdersem moorsel Lede Erembodegem Temabrochures voor senioren 6 - 19.1.1990 - De Voorpost Parochiecentrum Ontvangen u dit weekend: Alfons en Francine Roggeman. Volgend weekend Frans en Julienne De Coninck op 27 en Willy en Hilda Vermoesen op 28 januari. Bond zonder naam De jongste aktie leverde 51.785 fr. op. Aktie Roemenië De huis aan huis-ophaling bracht 113.200 fr. op. Verenigingen maak ten de som tot 125.000 fr., de kuiture Kring, de KVLV, de Landelijke Gil de, de Kravaalru iters, het Ouder- ^komitee van de vrije basisschool, de Scouts, het Parochiecentrum, de KBG, de CVP, Belottersklub 't Centrum en de Bloedgevers. VOK met Lucy's Baby VOK, Vereniging voor Ontspan ning en Kuituur, speelt in zaal Ka tholieke Kring, Nieuwstraat 'Lucy's Baby' van John Patrick in regie van Luk Schoonjans. Er wordt nog gespeeld op vrijdag 19 januari, zaterdag 20 en zondag 21. Toegang kost 100 fr. De cast bestaat uit Annemie Beulens, Suzette Po- devijn, Oscar De Cocker, Luc Calle- baut, Chantal en Chris Moens. Raad voor verkeersveiligheid Ook landelijke gemeenten hebben te kampen met steeds groeiende verkeersonveiligheid. Ouders leven met problemen wanneer hun kinde ren op weg zijn naar of terugkomen uit de school. Een rijksweg die de gemeente door kruist zorgt bovendien voor bijkom ende risiko's. In de schoot van de B.G.J.G. Moor sel groeit dan ook de bezorgdheid zelf de handen uit de mouwen te steken om te komen tot een minder verkeersonveilig Moorsel. Ouders willen hun krachten bundelen en zich scharen aan de zijde van het Forum voor Verkeersveiligheid dat te Aalst zelf reeds heel wat hooi op de vork heeft genomen en door het stadsbestuur niet meer te signeren werd. Ivan De Plecker, Waverstraat 41 (053-70.49.67) en Dirk De Schrij ver, Driesstraat 5 (053-77.60.19) doen bij deze dan ook een dringen de oproep tot de bewoners zich bij een van de bovenvermelde perso nen te melden. Onderzocht kan dan worden op welke wijze de verkeersveiligheid te Moorsel best kan aangezwengeld worden. Misschien onder meer door het oprichten van ^en Raad voor Verkeersveiligheid. Het ligt soms aan détailpunten. Met weinig werk kan een gevaarlijke si tuatie vaak heel wat minder onveilig worden gemaakt. Zo is er bv. het zebrapad op het Dorpsplein. Vol gens mensen ter plekke die het ver keer dagelijks volgen ligt het niet waar het zou hoeven te liggen. 'Al leen door het feit dat voetgangers het opzettelijk niet (durven) gebrui ken is het te wijten dat er daar nog geen ernstige ongevallen moesten betreurd worden'. Canticorum Jubilo Het gemengd koor CANTICO RUM JUBILO organiseert op za terdag 27 januari 1990 een concert in de Sint-Martinuskerk te Moorsel, aanvang te 20 u. De uitvoerders zijn: het gemengd koor Cantores Servadie Diepen beek, o.l.v. R. Luts, het gemengd koor Canticorum Jubilo Moorsel, o.l.v. F. Meireson, de pianiste I. Spi- nette. Toegangsprijs: 100 fr. Studenten, drie-plus-pas, CJP: 60 fr. Kalender KBG Lede organizeert op maandag 22 janauri in zaal Volkskring zijn nieuw jaarsfeest met ontspanning. Aanvang om 14.30 uur. De deelname bedraagt 85 fr (aan de kassa 95fr). KVLV Impe organizeert op woensdag 24 januari een gespreksavond over "om gaan met stervenden". Aanvang om 19.30 uur. KVLV Impe organizeert op dinsdag 30 januari om 19.30 uur een les kreatieve handwerken "patcehwork" en op woens dag 24 januari om 19.30 uur staat er een kookles "pannekoekenfestijn" op het programma. VTB-VAB en Jong VTB organizeren telkens op zaterdagavond en dat tien weken lang danslessen in de turnzaal van het Stella Matutina-instituut (Nieuwstraat). Aanvang om 19.00 uur en einde om 21.00 uur. De deelname prijs bedraagt 1.700 fr per koppel. De eerste les vangt aan op 20 januari. Vakantiegenoegens Lede organizeert een winterwandeling in Smetlede op zondag 21 januari. Vertrek om 14.00 uur aan de kerk van Smetlede. Na de wande ling is er koffie in het Veerleheem. Tij dens de wandeling wordt een bezoek gerbacht aan een boomkwekerij. Infor matie is te verkrijgen bij Herman Nijs 053/80.10.89, Frans De Croock of Gil bert Leroy. Natuurgroep "De Gemzen" organizeert op zondag 21 januari in samenwerking met de KSA aan boswerknamiddag. Sa menkomst om 14.00 uur aan het bos. De Culturele Centrale van Lede brengt in samenwerking met Solac een ge- spreks- en infoavond voor de toekomsti ge dienstplichtigen. Deze avond wordt gegeven door SP volksvertegenwoordi ger Jacques Timmermans en heeft plaats op cvrijdag 19 januari om 20.00 uur in de zaal Riva aan de Markt te Lede. De Bond van Socialistische Gepensio neerden van Lede voorziet op zondag 21 januari zijn algemene statutaire verga dering in zaal Riva met aanvang om 15.00 uur. Tijdens deze bijeenkomst worden de prijzen uitgereikt van de kampioenschappen belotten en sjoel bakken. Frans en Oscar staan in voor de animatie. Toegang 100 fr. Kaarten te bekomen in zaal Riva en bij de bond Moyson. De hulpaktie "SOS Roemenie" die werd georganizeerd door het Rode Kruis, de brandweer en het gemeentebestuur bracht 129.599 fr op. het bedrag werd ondertussen gestort op het rekening nummer van de aktie. Verder kon men 160 grote dozen met warme winterkle- ding en eetwaren vullen. B.G J.G. Erembodegem organizeert gespreksavond B.G.J.G. Erembodegem nodigt u uit op een gespreksavond met als tema «Wegwijs in de gezondheids zorg» i.s.m. de wetenschappelijke vereniging der Vlaamse Huisartsen. Deze avond gaat door op vrijdag 19 januari '90 te 20 uur in de A. Van de Maelezaal, Volkskring, Kaai, Erembodegem. Deelname in de onkosten: 50 fr. Zeil eens uit met B.GJ.G.-Erembodegem Van vrijdagavond 20 april 1990 tot zondagavond 22 april 1990. Praktische inlichtingen: 1. vertrek vanuit Erembodegem. De reis naar Dordrecht (NI.) ge beurt afzonderlijk. Welkom aan boord rond 20 uur; 2. zaterdag en zondag: 2 dagen zei len of ronddobberen, alnaargelang de windsterkte. Vaargebicd: Zee land met het prachtige Biesbos; zaterdagavond wordt aangemeerd in een of ander leuk haventje; 3. gedurende de vaart is er werk voor iedereen die op dat ogenblik niet aan het zonnen is op het voor dek. Zeilen hijsen, zeilen spannen, zwaarden inhalen, aan het roer staan, kaartlezen, koken, afwassen, enz... 4. zaterdagavond en nacht: moge lijkheid tot wandelen, gezelschaps spelen, kaarten, liedjes zingen, ge zellig iets drinken en een babbeltje slaan. 5. Wat kost het? 2.300 fr. per persoon. Kinderen on der de 7 jaar sterk af te raden. Inbegrepen: huur van de boot; za terdag: ontbijt, warme soep (thee of koffie), middagmaal, avondmaal; zondag: ontbijt, aperitief, middag maal. Tussendoor wordt gezorgd voor enkele versnaperingen (snoepje, koekje, fruitje...). Aan boord vindt U in de bar ook een voldoende assortiment dranken aan zeer schappelijke prijzen. I^et wel: er zijn nog een vijftal plaat sen vrij. Belangstellenden kontak- teren best dadelijk Bulckaert Wim, Hogeweg 87, 9440 Erembodegem. Tel. 053/21.16.78. B.GJ.G. Erembodegem bezoekt Aaisterse Karnavalwerkhallen Wil je graag een kijkje nemen in de Aaisterse werkhallen waar karna- valgroepen hun praalwagen klaar maken? Dat kan! U geeft een seintje aan 053/78.99.77 of 053/77.45.17, en zorgt dat u op vrijdag 23 februari 1990, stipt om 19.30 uur, aan de O.L.Vrouw He- melvaartkerk te Erembodegem (centrum) bent. De deelnemers- groep rijdt dan naar de karnaval werkhallen, waar een gids iedereen zal rondleiden. Ook kinderen kun nen mee! Een buitenkansje voor hen die kamavalbloed in zich heb ben! Erembodegem steunt Roemenië Tijdens de geldophaling, in de stra ten van Erembodegem, op 30 de cember 1989, werd 105.125 fr. inge zameld. Dit bedrag werd overgemaakt aan «Artsen zonder Grenzen». K.W.B.-belotavond Zaterdag 20 januari te 19.30 u. in de Kiypte. Bloedinzameling Zondag 21 januari te 9 uur (tot 12 uur) in de Krypte: bloedinzameling georganizeerd door het Nationaal Verbond der Vrije Bloedtransfusie diensten van België, Centrum Louis Steens, en de plaatselijke Vrienden kring. ACV-CM avond Alle leden en hun familie worden vriendelijk uitgenodigd naar de ACV-CM avond te Erembodegem, die doorgaat op zaterdag 24 maart a.s. in de Alfons van de Meulezaal, Volkskring, Erembodegem. in het Parochiehuis (bovenzaal). Op het programma staan een kaas- w en wijnavond, en een reuze-kwis per Aaisterse Wijnmakersgilde koppel. Vergadering: vrijdag 26 januari te Wie deze ontspannende avond niet 19.30 uur in de Krypte. wil missen, schrijft zich in vóór 16 Dansklub ™"voEena"en FsSfr^efkM Vergadering dansklub: vrijdag 19 Tot^m«»^4feta^tony weA waarvoor ze zich «jf streng 12 jaar. Iedereen hartelijk wel kom! Kajottersbeweging Erembodegem organizeert filmvoorstelling Op zaterdag 20 januari a.s. te 15 uur in het Parochiehuis organizeert Ka jottersbeweging Erembodegem een filmvoorstelling met als titel: «Am- sterdamned». Toegang: 100 fr. Groot Bal Het Ouderkomitee van de Ge meenteschool - Erembodegem or ganizeert op zaterdag 20 januari a.s. in feestzaal Groene Wilg, Hogeweg 82 te Erembodegem een groot bal. DJ Guy Williams speelt ten dans. Deuren: 21 uur. Eerste dan?: 22uur. Inkom: 100 fr. K.V.L.V.-filmnamiddag Op zondag 21 januari a.s. organi zeert K. V.L. V. een filmnamiddag in het Parochiehuis. De aangrijpende film «Children of a lesser God» wordt vertoond met in de hoofdrol len William Hurt en Marlee Matlin. Het verhaal handelt over het moei lijk ontstaan van een liefdesrelatie tussen een leraar en een gehoorge stoorde kollega. Een niet te missen prachtfilm! Iedereen is welkom. Aanvang: 14.30 uur. Prijs: 100 fr. K.A.V.-hobbynamiddag Maandag 22 januari te 13.30 uur in januari a.s. te 20 uur in de grote zaal van het Parochiehuis. in Stedelijk Museum Oud-Hospi- normen aanmat. Frans Redant stel- taal aan de Oude Vismarkt terecht de dan ook tijdens de vernissage da: voor een tentoonstelling van wer- voor Lieve De Pelsmaeker kera Winterwandeling ken van Lieve De Pelsmaeker geor- miek allerminst als een voorweg Vakantiegenoegens - Lede ganiseerd door CSC De Rank die er van huisvlijt kan worden betiteld. Vakantiegenoegens-Lede organi- een valabele katalogus bij presen- Frans Redant verwees bovendien zeert een winterwandeling in Smet- teert. naar de interesse die Lieve de Pels- lede op zondag 21 januari. Smetlede Meer dan 70 werken van deze ar- maeker voelde voor toneel. Avant heeft tot op heden zijn landelijk ka- tieste (1936-1984) worden postuum gardetoneel dan zoals trouwens oo); rakter weten te bewaren. Midden geëxposeerd. Heel wat ervan ma- haar werk dat in die richting evo het lichtjes golvende landschap ken trouwens deel uit van privé-kol- lueerde. kapelletjes op de bewondering van 'ekties' De vernissage verleden vrij- U kan deze tentoonstelling meema de wandelaar Er zal tevens een be- da& ,groe'de dan ook Ult tot een ken tot en met zondag 4 februar zoek gebracht worden aan een mo- reeel eerbetoon met allure. En met behoudens vrijdag elke weekdas len of boomkwekerij. de katalogus worden haar werken van 14 tot 17 u. Op zondagen kan da Voor praktische informatie kan je vereeuwigd en dat mag wel want terecht bij Frans De Croock, tel. tijdens haar leven zocht de Erembo- 70.22.75. degemse kunstenares nooit ofte nooit in het brandpunt van de be- ACV-CM feestavond langstelling te staan. De besturen van ACV en CM-afde- Ze hengelde immers allerminst ling Lede nodigen U uit op hun naar sukses en was eerder meestal jaarlijkse ACV-CM avond, op za- onvolledig tevreden over haar eigen terdag 3 februari 1990 om 20 uur in het Eethuis Edelweiss, Steenstraat 38, Lede. U kan een keuze maken uit drie menu's, aan de prijs van 260 fr. per persoon: 1. Uitgebreide koude visschotel. 2. Zeer verzorgde kaasplank. 3. Halve kip met frietjes of kroket ten. Bij elke keuze is inbegrepen: 1 glas wijn, koffie met gebak. van 10.30 tot 12.30 u. en van 14 tot 1! u. Dit in het stedelijk museuit Oud-Hospitaal dat Europarle mentslid Mare Galle wegens de ver vuilde staat ervan «de schande van de eeuw noemde». lb! Vijf jongens en twee meisjes, samen Werner Cleerbout, vocals en gitaar vormen ze de rockformatie Big Erwin Van den Berghe, gitaar en Deal die in haar nog jonge bestaan backing vocals; Joris Holderbeke. maanuag lailUdll IC U.JU UU1 111 nijn, ivuiuv mvi gwuaiv. o j a -p de bovenzaal van het Parochiehuis. Inschrijven vóór 25 januari a.s. op aJ wat suksessen heeft geboekt, bass, Karei Van Marcke, keyboards het sekretariaat ACV-CM, Nieuw- Het begon m 1985 toen Werner Marc Smitt, drums en Caroline De Bijbelavond straat 28 te Lede of bij een bestuurs- Cleerbaut de formatie Paris de rug Backer en Catherine M als vocals Donderdag 25 januari a.s. te 20 uur lid. toedraaide en zich ging toeleggen Men kan deze groep kontakteren op het komponeren van krachtige op het adres van Werner Cleerbout. popsongs. Het was het vertrekpunt Jan Broeckaertlaan 44/1 te 920C van Big Deal. De groep heeft haar Wetteren (091/69.96.38). thuisbasis in Wetteren. Op het Bel gian Rock Concours oogstte de Optredens groep heel wat sukses en de organi- zatoren van dit festival waren dan Wie de groep life aan het werk wi ook in de wolken met het optreden zjen kan terecht op 2 februari in 1 - van de groeP- De groep was ook Roller Disco Xanaau aan de Bene- Zopas liep nummer 1 van de spik- aantal echtscheidingen werkt de finalist van Yamaha Music Benelux denboekakkerstraat te Wetteren splinternieuwe «Seniorengids» van ontgroening alleszins in de hand. en optredens in heel wat steden en Overbeke waar het nieuwe pro- de pers. De vrucht van een initiatief Bovendien wordt door bekende so- gemeenten doen de groep uitgroei- gramma in premiere gaat. De groep van schepen André Dooms die als ciologen beweerd dat er nog meer en tot een ware topper. treedt ook op in zaal Roxy te Den- 60-plusser zich zelf bij de derde feitelijk gebroken huwelijken zijn De bezetting van in het begin werd dermonde op 23 februari (kaarten leeftijd rekent en zich voor zijn ge- dan echtscheidingen. En de verdere 9nd?rtussen gewijzigd. Enkele pro- Qp het nummer 052/21.06.45); is aan wijzigingen in het rollenpatroon essionele muzikanten doen hun m- het werk in cage "De Konkurren- zorgenverdersteedsmeervooront- 'red<t en ^n krijgt er een tweede t,eEvendaal 12 te Herzele op ornpnino backing vocaliste bij. Ook Mark maart (kaarten op nummer 053/i t j Smitt komt als drummer de groep 62.32.89), op 31 maart in cafe Dej In volgende brochures wordt verder vervoegen. Dat is het sein om twee Flair in de Kazernestraat te Zotte-; gezocht naar een valabele oplos- nummers op te nemen die lateral gem (091/60.77.01); op 7 april in hei sing. dan niet op plaat zullen verschijnen, jeugdhuis Dido aan de Oude Heer v Big Deal laat het sukses echter niet baan te Erpe-Mere (053/21.72.27) Volgende brochures boven het hoofd stijgen en wil het en op 21 april in het jeugdhuis! De eerste brochure handelt over de Vlaamse publiek veroveren met een "Ypsilon" aan de Meuleschette-j hulp van het OCMW aan bejaar- tournee waarop het allerbeste van straat 32 te Aalst (053/21.08.49). Er- den, over gezins- en bejaardenhulp, wat Big Deal te bieden heeft wordt liggen ook optredens vast voor Ie- over veredeling van warme maal- gepresenteerd. Volgens insiders is per op 24 feoruari, De Pinte op 17 tijden, over de karweidienst, de dat heel wat. De groep bestaat uit maart en Antwerpen op 14 maart, schoonmaakhulp en de interventie- neratiegenoten optimaal wil inzet ten. Trouwens met de steun van «de beste adviesraad die hij ooit heeft meegemaakt» en van OCMW-voor- zitter Eddie Dierickx. De Dienst Derde Leeftijd ver spreidt tijdens de komende 5 jaar liefst 15 themabrochures telkens ge drukt op 10.000 exemplaren waar van het eerste nu verspreid wordt via bejaardenbonden. Wie er echter geen lid van is kan een exemplaar bekomen in de Dienst Derde Leef tijd in het stadhuis of in de vroegere gemeentehuizen tijdens de spreekuren van de ambulante dienst als volgt. Maandag: 8.30 u. -11.30 u. Erembo degem: 13.30 u. - 14.30 u. Baarde- gem. Dinsdag: 1 tot en met 15 van elke maand: 14.45 u. -16 u. Nieuwerker- ken. 16 tot en met 31 van elke maand: 11 u. - 12 u. Nieuwerkerken; 13.30 u. - 14.15 u. Herdersem. Woensdag: 1 tot en met 15 van elke maand: 14.45 u. -16 u. Hofstade; 16 tot en met 31 van elke maand: 11 u. - 12 u. Hofstade; 13.30 u. - 14.30 u. Gijzegem. Donderdag: 1 tot en met 15 van elke maand: 14.45 u. -16 u. Moorsel; 16 tot en met 31 van elke maand: 11 u. - 12 u. Moorsel; 13.30 u. - 14.30 u. Meldert. dienst. De tweede, enigszins lijviger bro chure gaat over het nieuw stedelijk ziekenhuis ASZ. Die zal verschij nen rond Pasen. De derde over de nieuwe dienst Derde Leeftijd ver schijnt in het komend najaar. Ver dere brochures handelen over voor bereiding op pensioen, over het pensioen zelf, over zelf zorg dragen voor uw gezondheid, over wonen, zorg dragen voor je geestelijk wel zijn, OCMW-hulp, het Aalsters so ciaal en kultureel leven, de welzijns- sektor, rekreatie en dergelijke meer. LH Dendermonde. Big Deal presenteert zich aan het jeugdig publiek als een prim1 formatie Ontgroening en vergrijzing, een om wenteling Het aantal jongeren gaat voortdu rend bergaf. Rond 1900 was een der de van de bevolking jonger dan 15 jaar. Na WO II ging het aantal ge boorten wel de hoogte in doch viel terug tot 1,5 kinderen per vrouw terwijl er 2,1 nodig zijn om de huidi ge generatie te vervangen. Anderzijds is de grijze golf in op mars. Rond 1900 was nog geen 10% ouder dan 60. Nu zijn 17% van de Wie nog steeds niet bewust was van de milieuverontreiniging die onze den die de kersverse aktiegroep zich mei Dender nu reeds zo lang ondergaat zal dat de jongste dagen wel geworden stelt. Er wordt dan ook een oproep 2 51 z(jn. De TV toonde inderdaad beelden van schuim in hetperaardsbergse gedaan om aan te sluiten, hetzij als „Ju die aan sneeuwlawines deden denken. Ook te Aalst was er trouwens nog afgevaardigde van een vereniging, stei heel wat "schuim" te zien. Op de beeldbuis werd daarbij verwezen naar hetzij gewoon als individueel mi- schuldigen van over de taalgrens. O.m. een zeepziederij en een aardappel- lieubewust persoon. En dit over het Led verwerkend bedryf. ganse gebied van beide Denders (Westelijke en Oostelijke) als van Daarmee samenvallend maar alles- uiteraard niet betekent dat ook in Ath tot Dendermonde. zins niet het gevolg ervan werd te ons taalgebied de Dender geen ge- Omdat de vervuiling in geen enkele Aalst de Aktiegroep "Red de Den- weid zou worden aangedaan. mate afneemt wil de aktiegroep dan der" opgericht. Dat tijdens bewuste informatie- ook aandringen op dringende, ef- Dat was trouwens een van de be- avond dezelfde materie werd be- fektieve maatregelen die meer zijn doelingen van de informatie- en dis- sproken niet alleen op dezelfde dan de ijdele beloften van reeds ja- Vlamingen de 60 reeds voorbij en kussie-avond verleden najaar op de plaats maar vooral door dezelfde ren terug en optimistische in-de- 14<% zijn ouder dan 65. In 30 jaar "Wilmar". Een organisatie van mensen en dat men globaal tot de- bol-kijkers die reeds visjes in de L_ "Aalst 2000". zelfde bevindingen kwam is trou- Dender zien zwemmen. Reeds toen meldden zich een aantal wens een vaag teken aan de wand. De aktiegroep wordt boven de geïnteresseerden, individuelen en Ook in hogere regionen werd trou- doopvont gehouden morgen zater- j vertegenwoordigers van milieuver- wens gesteld dat aan de oplossing dag 20 januari reeds te 9 u. aan j enigingen die hun steun aan deze van het probleem duidelijk al te wei- kultureel centrum De Werf, Molen- aktiegroep toezegden. Nu ook van nig wordt gedaan en dat daarbij ge- straat 51. over de taalgrens een aantal (Waal- goocheld wordt met verontschuldi- Wie wél geïnteresseerd is doch zich gingen en gebruik van paraplu's al- niet kan vrijmaken kan terecht bij lerhande. Aalst 2000, Korte Nieuwstraat 12 te i 9300 Aalst. Dit tijdens de kantoor- Boe' uren en bovendien op donderdag S.O.S. Dendre - Red de Dender tot 18.30 u. Tel. 053/78.38.14 of 053/ Vlaamse Gemeenschap kan het richt zich naar al wie begaan is met 78.89.84, vragen naar Luk Gordebe- probleem niet opgelost worden ver- ons aller leefmilieu, inzonderheid ke of Dolores Baïta. mits het (taal)grensoverschrijdend dan met de Dender. Informeren, Al wie in de problematiek geïnte- is en in Wallonië een aantal grotes- sensibiliseren en optreden als druk- resseerd is mag niet ten achter blij- ke bevuilers werden gevonden. Wat kingsgroep zijn dan ook de doelein- ven. groeide de Vlaamse bevolking met 30% doch het aantal 65-plussers nam toe met 81%. Momenteel ligt de levensduur voor mannen op 71,5 jaar en voor vrou wen op 77,5 jaar. En volgens de officiële verwachtingen zal onze be volking tegen 2000 toenemen met 5% en het aantal 65-plussers met 20%. Het aantal hoogbejaarden blijft spektakulair stijgen. Er wordt verwacht dat rond het jaar 2030 30% van de bevolking ouder zal zijn dan 60. De grijze opmars is duidelijk niet te stuiten. De mate van de ontgroening is moeilijk voorspelbaar. Het stijgend se) milieuverenigingen hun samen werking voorstelden wordt het een tweetalige groep: "Red de Dender- S.O.S. Dendre". Een noodzaak trouwens want in de

De Voorpost | 1990 | | pagina 6