Five Stars sterker dan verwacht Triumf-A wil niet opgeven v v< Gouden punten voor Patro D Hamse zaalvoetballiga Minivoetbal N.O.M.B. Spanning weg 24 - 9.2.1990 - De Voorpost ZAALVOETBAL De Five Stars-ploeg heeft deze week een forse weerstand geboden toen ze in de ogen moesten kijken van Picca Friends. Uiteinde lijk gingen ze toch door de knieën maar ze mogen geloofd worden om hun prestaties. Ook Durmezonen, helemaal onderaan be ngelend in de klassering heeft het VK Post behoorlijk lastig gemaakt. De Kroon Grem- bergen moest weer de duimen leggen. Nu tegen de Sjotters. Maar de aftekening was onverwacht groot. Misschien is bij De Kroon het heilig vuur geblust! meer kansen kregen. Vooral Kris Iliano met zijn vier doelpunten op het einde van de wedstrijd gaven de doorslag bij de afrekening. Lietbeka Atletico Brothers Pelemanie Muskusrat Een wedstrijd die moeilijk op gang is gekomen. De doelschutters vooral waren niet in hun beste doen In het eerste gedeelte kon Kurt Danschutter voor de lokale formatie scoren. 1-0. In het tweede gedeelte ging het heel wat vlotter en Pelemanie kon nog drie keer scoren. Bij Muskusrat kwamen de tegendoelpunten van Lieven Brasseur en Jurgen Van Steen. Op het einde toe kwam de bezoeker nog stevig aandringen. Doch de plaatselij ken hielden stand tot het uiterste Voor Pelemanie zijn het beslist gouden punten. Eigenlijk zijn Lietbeka de grote winnaars van deze wedstrijd. De beter gekwoteerde bezoekers slaagden er maar niet in de jongens van Lietbeka op een zijspoor te zetten. Vooral in het eerste gedeelte was de bezoeker nergens. Uit al hun aanvallen konden ze amper een doelpunt scoren via de kwieke Mario Van den Berghe 0-1. Na de kampwisseling bleef de thuisploeg doorduwen en de wedstrijd werd vinniger betwist. Dirk en Roland Delsin konden voor de lokalen scoren en langs de andere kant was het Didier Meert en Hans Matheu. In de slotminuten zat er nog een ruime kans in voor de bezoekers maar deze werd niet benuL Lietbeka was zeker tevreden met het onverwachte verworven puntje. snedige ploeg van Slagerij Patrick doet het de laatste tijd minder goed. Kapitein Jo Van Haver kon al vroegtijdig juichen want zijn manschappen bouwden resoluut een forse 4-1 score op. De reaktie van de bezoekers bleef uit. Wim Haentjes had het eerreddend goaltje gescoord. Maar daarbij is hei gebleven. Naderhand bleven de Sportiv-jongens drukken en konden nog vijf keer de Slagerij Patrick-doelman genadeloos verslaan. De Kroon Sjotters 't Klokhuis Goalgetters De bezoekers hebben een onverwachte grote overwin ning afgedwongen. Vooral in hel begin was het boeiend met weliswaar weinig doelpunten 1-3. Guy Marien had voor De Kroon een doelpunt vastgelegd, maar langs de overzijde deed men het beter. Peter Geerinck stond voortdurend aan het kanon en De Kroon werd voortdurend bestookt, ledereen verwachte naderhand een reaktie van de lokalen. Maar ze waren te zwak om de Sjotters van de wijs te brengen. En als Geerinck dan opnieuw wist waar de doelen stonden (4 maal raak) zakte De Kroon in elkaar Hoorde was niet te temmen bij Dolf Boys. In de tweede helft scheen Dolf Boys al zeker te zijn van de overwinning. Ze gingen minder aandringen. .41 moét ook worden gezegd dat KLJ het heel wat beter deed dan in het eerste gedeelte. OCMW De Clippeleir Een wedstrijd zonder veel geschiedenis. De bezoekers hadden weinig trefkracht om enige weerstand van bete kenis te geven. In het begin van de wedstrijd hield De Clippeleir toch stevig stand 1-3 vooral omdat ze moed konden putten uit het doelpuntje van Jeannine Saeys. Langs de overzijde had Marlies Vernimmen en Van Couwenberghe Anneken gezorgd voor voltreffers. Nader hand stonden anderen aan het kanon zoals Schatteman Rita en Van de Wiele Marleen en meteen werd een grote score bereikt. De dubbele cijfers werden op het nipper tje gemist. Zaalvoetbal in Hamme. De damesploeg van Paul's Video (vh) In de Vereningde Staten wordt in het ge- centage beslist over welke film meM zinsleven heel wat rekening gehouden met zien. Liefst 70 van de kinderen f de wil en de wensen van de kinderen. In betrokken bij de keuze van het televis 51% van de gevallen krijgen de kinderen gramma en 14 van de kinderen inspraak in de keuze van het eten, in 52 inspraak bij de keuze van de nieuwe bij de vakantieplannen en eenzelfde per- Picca Friends Five Stars Wie gedacht had dat de lokalen een gemakkelijk hapje zouden gehad hebben aan de bezoekers had het onge twijfeld verkeerd voor. De Five Star-jongens hebben stevig van zich afgebeten Vooral in het begin van de ontmoeting was het echt boeiend. Jurgen Goeman kon in die periode voor de Five Stars tweemaal de weg naar de netten vinden. Bieze- mans en Guy Moens volgden zijn voorbeeld en dat bracht mede dat de lokalen maar met een kleine 5-4 winst van kamp konden verwisselen. Naderhand zou de weerstand van de bezoeker afbrokkelen en kon de thuisploeg nog een voldoende grote overwinning vastleggen. Dat de thuisploeg niet zou opgewassen zijn tegen de gasten was geweten. Moed van Weyn en vrienden vol stond niet om Goalgetters in te tomen Deze knapen hadden al een 0-3 voorsprong opgebouwd voor de wedstrijd halfweg was Rudv Albeel en Zerovali waren de bijzonderste bewerkers van deze voorsprong. Nader hand liep Goalgetters verder uit via Hans Van Damme en vrienden. Weyn Koen kon wel zorgen voor een eerred dend doelpunt. Maar verder kwam 't Klokhuis ook niet. Scotch Inn Bierhoeve Paul Video Girls DejaVu VK Post Durmezonen II Durmezonen I Veevoeders Cloet Een ongelooflijke spannende eerste gedeelte. Beide formaties deden lofwaardige pogingen om de doelman te verslaan. Maar deze waren bijzonder goed geïnspireerd en maakten geen enkel foutje. In die periode gaven de beide kapiteins het goede voorbeeld. Ronny Maes scoorde voor Durmezonen en het antwoord langs de overzijde kwam van Dirk Vercammen. Nader hand kon de Durmezonen dit tempo niet vasthouden en ze verzwakten stilaan. En dit betekende dat de bezoekers De bezoekers hebben een prachtige verrichting wegge geven tegen de Postmannen die hard hebben moeten strijden voor de overwinning. Bij de start van de wedstrijd was VK Post niet zo bijzonder goed en dat gaf de gelegenheid aan Durmezonen om een aardig woordje mee te praten in de wedstrijd. Het zou maar in de tweede helft zijn dat de VK Post alle registers opentrokken om Durmezonen van de zege te houden Gelukkig konden ze rekenen op een stevige Hans Lee mans die niet minder dan vijf keer kon scoren. Bij de Durmezonen kwamen de doelpunten van Guy De Clercq, Swaans Freddy en Peeters Benny. Veel spankracht zat er niet in deze ontmoeting. Want van meet af aan liet Scotch Inn zich opmerken en de doelpunten kwamen er op een rijtje. Vooral Van Aco- leven en Chris Bosman bekogelden ded bezoekende verdediging. Chris Verhaeghen had voor de bezoekers wel getoond hoe het moest met een doelpuntje. Maar hij kreeg geen navolgers. In het tweede stukvande wedstrijd zouden Chris Bogmans 6) en Ronny Eeckhout (3) voortdurend de score opdrijven zodat Bierhoeve er wat beteuterd bijstond. Guy De Mot milderde nog eens. Maar dat was een plaaster op een houten been. De thuisploeg startte geweldig en de bezoekers werden volledig in de hoek gedrumd. 3-0 Beirnaert Marjan was de grote figuur van deze helft. Naderhand zou Van Britsom deze taak overnemen en ook nog driemaal de bezoekende doelwachtster van de wijs brengen. Het eerreddend doelpunt werd voor Deja Vu gescoord door Use Boon Deja-Vu Van Huychem/De Blende Den Beer Noice Ook hier weer veel doelpunten die een gulle bezoekende overwinning opleverden. Nochtans beleefden we een boeiende eerste helft tussen twee evenwaardige forma ties die om beurten mochten juichen (4-3). De beste pijlen waren dan verschoten door Noice die stilaan onder de voet werden gelopen. M. Vercammen en Van Herpe waren de beste schutters bij de overwinnaars. Terwijl langs de andere kant Kris Walraevens (3) en Van den Broeck instonden voor de meeste doelpunten. Boeiend was deze wedstrijd tussen deze twee dames- ploegen. Halfweg was het duidelijk dat het op een doelpuntje zou opaan komen. 2-2 halfweg. In die periode had Ilse Boon en Marjan Thienpondt voor de treffers gezorgd. Langs de overzijde was het Maes Do minica en Van de Lanotte die scoorden. Het bleef naderhand zeer boeiend en Ilse Boon was de grote doeltjesfabrikant bij de lokalen. Maar het antwoord langs de overzijde kwam er even vlug. Met 6-5 bleef het spannend lot de allerlaatste seconde. Paul Video Sportline Sportiv Slagerij Patrick Dolf Boys KIJ De lokale formatie heeft Slageri, Palrickwellichc deflni- Weerom „5^ doelpunten in korf van KLj. De üef achtemilgeslagen en dan nog met grote cijfers. De hett 100ral k aj M| Hop 6.2 ïln TAFELTENNIS De leiders blijven maar voorthollen. Nu moest Sportline eraan geloven. Al zeer vroeg kwamen ze op winst en hebben deze nooit uit handen laten gaan. Halfweg 4-1 De grote vedette was Marian Beineert die driemaal kon scoren, Ze zou diezelfde krachttoer na de kampwisseling herhalen. En tegen zoveel doelpunten kon Sportline niets inbrengen. Annick Borms en Van Boven Martine hadden langs de overzijde gezorgd voor de andere doelpunten. HVC MINIVOETBAL Door het verrassende forfait van Givana, wegens onbeschikbare en gekwetste n chappen, komt Kleding Octaaf met 3 punten voorsprong en één match minder gespet vast aan de leiding. We kunnen nu wel stellen dat alleen het spelen om de ereplaatJ en de beker nog enige strijd kan opwekken. Uitslagen 18° speelweek San. De Herde-Sportwereld Eves-Quick Shop Verhofstadgt-Bioform Avanti-Minishotters Zwamberhof-Givana Dendermotors-Piccadilly Kleding Octaaf-M.V.C. Rangschikking 1. Kleding Octaaf 17 I7 0 0 182 49 2. Verhofstadt i8 15 2 1 214 36 3. Givana 18 15 2 1 159 64 4. Mimshotters 18 12 4 2 ]0i 79 5. San. De Herde )8 9 9 0 104 125 6. Quick Shop ]8 8 10 0 107 142 7. Bioform 18 7 )0 102 M8 8. Zwamberhof 18 7 10 I 88 105 Eves 18 6 9 3 80 129 10.M.V.C. |7 6 10 1 103 119 11. Piccadilly 16 5 9 2 66 84 l| 12. Sportwereld 18 13 j 83 l6| '3-Avan" 18 3 14 1 66 148 14. Dendermotors 18 3 l5 0 41 ,37 «IMC. In de le afdeling van de KVKT-kompetitie kreeg hekkensluiter Pardaf A opnieuw de volle lading 9-1 van Sterke Stut A. Na een 1-1 stand stuikte Pardaf helemaal in elkaar, lx wonnen geen enkele wedstrijd meer. Zelfs geen enkel setje. Juvenes A deed het ook goed en liet een 8-2 overwinning afdrukken tegen het bezoekende Hingene 8-2. Mare Neus en Kurt De Cock wonnen alles bij de lokalen. Datzelfde Hingene werd getrak teerd op een forse 0-10 nederlaag toen Dyna mica A er op bezoek is gekomen. Het ziet er echt naar uit dat zowel Pardaf A als Hingene de degradatie niet zullen kunnen ontlopen. In tweede afdeling blijft de strijd onderaan de rangschikking geweldig boeiend. BAC B dat nog best punten kan gebruiken was ontgoocheld over hun kleine 4-6 neder laag tegen Stekene A. Aanvankelijk had Ste- kene met 1 -4 de leiding genomen. De lokalen kwamen dan flink terug maar sneuvelden vlak op de meet. Dirk Baert won voor BAC B wel twee keer maar dat was te weinig om het evenwicht in de ploeg te herstellen. Mare Vermeulen was eens te meer de grote figuur van de wedstrijd. Hij won alles. Vlierkouter A en Patro D zijn nog helemaal niet zeker en daarom was de strijd hier zeer spannend, die uiteindelijk zal eindigen op een 5-5. De hele wedstrijd was er geen aftekening. Maar Dan ny D'Holiander gaf de doorslag bij Vlierkou ter. Leider Madeion A had geen moeite om Okapi A met 10-0 opnieuw huiswaarts te zenden. De bezoekers konden echt weinig uitrichten. Ons Huis A had het niet breed om tegen Madeion 8 te winnen. Weliswaar bood Madeion grote tegenstand. Maar toch zou den ze moeten toegeven. Jozef De Maeyer zou uiteindelijk dc doorslag geven. Hij won drie keer. Daarmee bleef de vice-leider toch nog overeind. Bij de verliezers was Rombout Keldermans de grote figuur met twee over winningen. Hubert Van Langenhove won twee keer. In de derde reeks stonden twee Juvenesploe- gen tegenover elkaar de C en de B-ploeg. Echt veel strijd was er niet. Met 3-7 ging de overwinning naar de B-pioeg waarin Jan Van Acker de meeste overwinningen totaliseer de. Bij de C-formatie werd de beste prestatie geleverd dóór Piet Robberecht. Vice-leider KWB A stond er eerst maar wat beteuterd bij met een schamele 3-3 stand op verplaatsing bij Lede A. Naderhand zou de score uitdei nen tot een 3-7 KWB overwinning. Als we zoeken naar de speler met de meeste over winningen komt men terecht bij Stefaan Van Bogaert die alles won. Langs de overzijde twee overwinningen voor Van Melckebeke. In vierde afdeling A schijnt leider Triumf A van geen opgeven te weten. Nu lukten ze weer grote 9-1 cijfers tegen KWB B. De bezoekers wonnen de eerste wedstrijd en daarna wonnen ze helemaal niets meer. Een overwinning van Sven Lardon. Tegen hun eigen B-formatie deed Triumf A een nog forsere 0-10 overwinning. Alleen in het dub bel konden de B-ploeg een setje laten opte kenen. Het is een zwaar verdikt. Een forma tie die de laatste tijd al een forse opgang hebben gemaakt is BZP. Maar deze week werden ze echt verrast door Juvenes D die een 3-7 overwinning konden vastleggen. Noel Wittock was nog de beste man bij BZP met zijn twee overwinningen. Maar van zijn overige medespelers kreeg hij weinig steun. Hoe wisselvallig BZP is bewijst de 10-0 over winning die ze konden afdwingen tegen Oka pi B, een ploeg die op gelijke hoogte stonden van BZP. Nu waren ze geweldig en lieten aan de Okapi-jongens geen enkele overwinning. En tegen Sint-Pauwels gingen ze helemaal tegen de vlakte 7-3. Peter Smet stond alleen op de barrikade met twee overwinningen. Tom Vercruyssen was niet te verslaan bij Sint-Pauwels. Alhoewel aanvankelijk BZP stand hield tot 3-3. Toen wonnen ze onver wachts helemaal niets meer. In vierde B was de grote verliezer deze week Lede A dat in eigen zaal werd geklopt door Egmont A, een formatie die maar halfweg de klassering staat. En Lede A staat te trappe len om op het hoogste schavotje te geraken. Aanvankelijk was er geen vuiltje aan de lucht 4-2. In de resterende wedstrijden won Lede niets meer. Luc Claes was de sterke man bij de bezoekers met zijn drie overwinningen op evenveel wedstrijden. JM Degrez lukte bij de verliezers de meeste overwinningen maar kon de schaal toen niet doen overhellen in hun voordeel. Viktoiy zal wellicht alle hoop moeten laten varen om bij de eerste twee te eindigen. Deze week werden ze in eigen mid den door Lede B van de overwinning gehou den en dat betekent dat Lede nog wat verder uitloopt. De bezoekers begonnen geweldig goed en meteen 14. Daarmee waren de be ste lokale pijlen verschoten en bleven ze achterna hinken 4-6. André De Kimpe met zijn drie overwinningen was de beste man uit de Viktoiy-ploeg. Een andere verrassing kwam van Sterke Stut B dat er in slaagde leider Teneramonda A zijn tweede punt te ontfutselen. 5-5. Het is een spannend duel geworden waarin aanvankelijk de bezoekers verrasten door een 2-4 vast te leggen. Jam mer genoeg brokkelde daarna hun weer stand geleidelijk af. In het laatste enkel-spel legden ze'een 4-5 voorsprong vast. Het dub bel had dus een grote waarde. Daarin echter konden de lokalen toch nog een 5-5 vastleg gen. Opmerkelijk dat Franqois De Proft voor de leidersploeg niets won. En dat is zijn gewoonte niet. Een ploeg die het onderaan moeilijk krijgt is Ons Huis C. Nu werden ze in eigen huis weer getrakteerd op een 3-7 nederlaag, hun toege bracht door Viktory. In de start van de wed strijd liepen de Hammenaars weg met 04. Er kwam dan lokale reaktie 34. Maar precies op dat moment begaven de lokalen en trok Viktory alleen verder naar de overwinning toe. André De Kimpe was eens te meer de man van de drie overwinningen. Balegem B en Egmont A deelden broederlijk de punten 5-5. Gans de ontmoeting was evenwichtig 3-3 en 4-4. Paul De Smet bij Egmont was de man die iedereen kon verslaan. Zijn drie overwin ningen onderstrepen dat. Bij de thuisploeg was het vooral Ruud Meulenijzer en Johnny De Moor die het moesten doen. In vijfde A stonden Sint-Niklase A en B tegenover elkaar. Een boeiend duel toch dat eindigde in een 6-4 overwinning voor de B-formatie. Alleen Kris Kockelberg kon drie overwinningen op zijn naam plaatsen. Gou den punten voor Troelant B die de rode lantaarndrager Okapi C met 7-3 overwon nen. En daarmee komen ze zowat uit de gevaarlijke zone. Van Bossche en Van Brus sel waren de grote bewerkers van deze over winning die maar op het einde van de ont moeting gestalte kreeg. In de B-reeks beginnen we met een paar forse uitslagen. Er was vooreerst Triumf C die een 1-9 lukte op Opwijk C. De Bontridder kon de lokale eer redden door Jacobs te verslaan. Voor de rest verzamelde Opwijk C alleen nog een paar setjes. Nog een 9-1 over winning werd gelukt door Triumf C tegen hekkensluiter Juvenes F. Hier was het Lie ven Engelbeen die voor de overwinningzorg- de bij Juvenes F. Dan kregen we nog twee keer 10-0. De eerste werd gelukt door Triumf D toen Eendracht E er op bezoek is geko men. Weliswaar kon Eendracht E een vijftal belles afdwingen. Telkens opnieuw klikte het in het voordeel van de lokalen. De strijd tussen Juvenes F en E werd een 0-10. De verliezers kwamen op geen enkel moment in de wedstrijd. Een formatie die bovenaan wat wegzakt is Eendracht G dat nu op Opwijk B met een 7-3 nederlaag moest weerkeren. Van bij de start had de bezoeker weinig keuze 4-2 en ze blijven op achterstand. Julien Verspecht was de beste man uit de wedstrijd en kreeg drie overwinningen achter zijn naam. Iirde C-reeks heeft vice-leider Teneramon da C hard op de tanden moeten bijten om overeind te blijven bij het bezoek van Eg mont B. De thuisploeg was eerst moeilijk te stoppen 4-1. Maar Egmont B kwam dichter bij en bracht wat leven in de brouwerij. 4-3. Toen ging het niet meer. Ronny Callaert wordt aangestipt als de sterkste man uit het hele lot. Leider Madeion C blijft het rustig verder doen. Deze week waren ze de gasten op Sterke Stut C en brachten een vlotte 3-7 overwinning mee. Yves Vlaminck en Erik Peeters waren niet te stoppen en meteen legden ze de grondslag van deze vlotte overwinning. Met zeven pun ten boni zitten ze al op rozen. Spanning in de ontmoeting Egmont B-Eendracht F. Veel wisselende kansen 0-2 en 3-3 om uiteindelijk een 64 lokale overwinning te worden. Al leen Jan Degelaen kon drie overwinningen achter zijn naam plaatsen. Probleemloos voor Teneramonda C dat een 7-3 vastlegde op Ons Huis D. Wim Van Langenhove was bij de verliezers de man die zorgde voor de meeste tegenpunten. Patro D dat in 3' Provinciale nog altijd vecht om te overleven in deze reeks, heeft deze week gouden punten gesprok keld tegen het eveneens bedreigde Tem- se. Het is een boeiende kamp geworden waarin het versterkte Temse moeilijk los te schudden was 5-3. Uiteindelijk zou Patro D het toch halen met de kleinst mogelijke cijfers 9-7. Bart Van Cauwen- berghe was de sterkste Hamse figuur met vier overwinningen. Mario De Smet die voor het eerst in deze ploeg aantrad deed het geweldig en won drie maal. Kapitein Van Dender scoorde tweemaal. Alleen Walter De Rijcke kon geen enkele over winning achter zijn naam plaatsen. Patro E had minder moeite om een overwinning weg te halen tegen Small Street C. De thuisploeg deed het gewel dig en liet een 124 afdrukken. Davy Van Cauteren was opnieuw de beste man. Hij won alles. Marcel De Grave en Serge Clayé deed het bijna evengoed met hun drie overwinningen. Kris Van Geert haalde twee keer een tegenstander neer. Patro B stond tegenover Sint-Niklaas en daar beleefden we een spannend duel. Aanvankelijk was Patro B niet in hun beste doen want de bezoekers liepen uit tot 3-7. De Hamse formatie begon dan te druk ken en vooral Guido De Block met vier overwinningen zorgde er voorzc Patro nog zeer dichtbij kwam 7-8. Goossens lukte er echter niet in overwinning te boeken en daarmee, Sint-Niklaas B naar een nipte over Jn ning toe. Peter Van Cauteren won 'v keer en Erik De Clercq kreeg t overwinningskruisjes achter zijn naai Patro A en Patro B stonden evene tegenover elkaar en het was normaal de A-formatie het haalde met 11-5 fers. Maar abnormaal waren de vier oi winningen van Guido De Block uit d« ploeg die al zijn wedstrijden won. Dei "y keer al gemakkelijker dan de and keer. Maar toch hij haalde het. De vi overwinning voor de B-ploeg was Peter Van Cauteren die Dirk Stal versloeg. Tegen Kieldrecht had Patro D wei kansen. Ze werden teruggestuurd een 11-5 nederlaag. Verrassend was de twee overwinningen van Patrick I die er net zoveel haalde als Franqois Dender. Bart Van Couwenberghe de éénmaal en Walter De Rijcke het deze keer zonder een overwii stellen. ft. ffff ij SE JA 'vd* ll "S KJA Zaalvoetbal in Hamme. De damesploeg 'Déja Vu' (vh)

De Voorpost | 1990 | | pagina 24