dames- en herenmodezaak een aanwinst voor Dendermondi BRUSSELSESTRAAT 47 KERKSTRAAT 3-5 9330 DENDERMONDE 9160 HAMME 052 22.40.47 052 47.75.38 De Dendermondse Brusselsestraat, van oudsher een winkelstraat en door de aan groei van het stadscentrum nog aantrek kelijker geworden, is een nieuwe en inte ressante zaak rijker. Dames- en herenmodezaak LUCI, die in Hamme al geruime tijd een eminente re putatie heeft verworven, is het reeds grote gamma handelszaken komen aanvullen. Al zullen velen vermoeden dat het vooral kledij voor de jeugd gaat worden, is deze eerste indruk verkeerd. Ook voor dames en heren is er een uitgebreide kollektieen zelfs voor de iets meer ongewone maten Natuurlijk is Lugi steeds toekomstgericht en voortdurend op zoek naar jonge en zeer modisch gerichte merken zoals Chi- pie, Best Company, El Charro, Ciao enzo- meer. Datzijn namen die klinken als klok ken en die de jongens en meisjes best aanspreken. Daarbij zijn er ook kollekties voor de jeugd met merken als Andres, Portobel- lo's, Chacok, Mardotto, Bernd Berger, Crisen enzovoort. Meneer en mevrouw worden natuurlijk niet vergeten en voor hen zijn er Linges Actuelles, Costas, Scabal, Burberry's en andere merken voorradig, iedereen vindt daar allicht zijn gading in. Voor meneer is trouwens maatwerk mogelijk. LUGI is dus vrij onbeperkt qua mogelijk heden. Het heeft een eigen atelier en werkt uitsluitend met geschoolde vak mensen. Waarom eigenlijk naar Dendermonde ko men? Wel, gewoon omdat Dendermonde ons een stad lijkt die blijkbaar met de aanleg van de Oude Vest voorspoedige tijden tegemoet gaat. Ook hier denkt men toe komstgericht en daar sluiten we ons graag bij aan. Daarbij komt nog dat de laatste jaren de belangrijkste invalswegen fel wer den verbeterd en dat nu niemand meer schrik heeft om de weg naar Dendermon de in te slaan. Bovendien was er de fusie en die heeft van de oude stad een centrum gemaakt voor ongeveer 42.000 inwoners, daaraan kan geen enkele middenstander voorbijgaan. De Brusselsestraat is trouwens van ouds her een gerenommeerde straat tot ver in de omgeving. Misschien komt er ook wat sentimentaliteit bij kijken. Eigenlijk waren mijn grootouders afkomstig uit deze Brus selsestraat maar door de bombardemen ten van de stad tijdens de eerste wereld oorlog waren zij genoodzaakt om te ver trekken. Ze zijn er niet meer terugge keerd. Wij nu wel en dat geeft een zekere voldoening. Hoe ziet u de zaak in Dendermonde? Het zal hier voor ons in elk geval hard werken worden om de zaak te doen aan vaarden en nadien te laten groeien. Maar met onze merken zoals Andres, Cartoon, Portobello's, Linges Actuelles, Costas en de drie grote topmerken Bernd Berger, Crisca en Chacok, geloof ik dat we een goede kans maken en zeker op een mo derne wijze in de markt zullen liggen. We hebben écht voor iedere beurs wat wils. In de Dendermondse zaak zal mijn echt genote, Myriam, zaakvoerster worden. Zij wordt bijgestaan door eventueel Isabel of door Nathalie als verkoopster. Wij vinden het kontakt met ons kliënteel trouwens van primordiaal belang. Het doet in elk geval deugd om vast te stellen dat verschillende handelaars in de ze Brusselsestraat hun winkels serieus aan het renoveren en opfrissen zijn. Ook zij geloven er dus in. Het kan alleen maar goed zijn voor de algemene sfeer in deze straat. Ik hoop echt dat de Brusselsestraat eens zal kunnen vergeleken worden met de Stationsstraat van Sint-Niklaas, waar massa's volk kunnen wandelen over bre de voetpaden. Zijn er direkte voordelen? Eerst en vooral voeren we gratis de retou ches uit aan nieuw aangekochte stukken. Daarbij geven we ook een klantenkaart met een korting van 6%. Ik geloof dat er dus in Dendermonde een goede kans op slagen inzit. Wij hebben trouwens een bijkomende troef. LUGI heeft een specia le kollektie voor 'volslanke' jongedames of meisjes, wat niet zo gemakkelijk te vin den is. Kortom, LUGI heeft voor iedereen een fraaie boodschap, zowel voor de jongens en meisjes, als voor de jeugd en de dames en heren, ledereen kan hier terecht, mits men van eigentijdse kledij houdt, want toekomstgericht zullen we steeds blijven. Het loont in elk geval de moeite om eens een kijkje te komen nemen. Er is niet de minste koopverplichting en we.zijn graag bereid om alle inlichtingen te verstrekken. Publirep DC 32 - 23.2.1990 - De Voorpost

De Voorpost | 1990 | | pagina 32