K.A.V.D. op een zucht van de titel Chris Van Den Meersch, een lichtpunt hij SK Lebbeke Walter Coen stapt op bij Robur Zonder uitschieters WmKS Lebbeke - Eine 2-2 Selekties Kamillekes-Begijnendijk 1-1 Voetbal uitslagen Voetbal kalender j Oudernaarde - K.A.V.D. 0-4 De Vcx)rpost - 30.3.1990 - 19 VOETBAL Dat K.A.V. Dendermonde naar bevor- Marc Van de Pene kwam later nog tot We maakten van de gelegenheid gebruik dering promoveert stond vorige week al scoren vanop zo'n twintig meter. Het vast. Het zit er dik in dat paarsblauw ook nog kampioen wordt. Op drie matchen van het einde bedraagt het verschil met Olsa Brakel vier punten. In de veronder stelling dat er zondag thuis tegen Zultse gewonnen wordt kan men nu reeds de champagne op het ijs leggen. Het is ook mogelijk dat er nog een week langer moet gewacht worden. Het Den- jermondse bestuur wil geen mosselen roepen voor ze aan wal zijn. Op het veld van het toch gereputeerde S.V. Oudenaarde behaalde Dender monde een afgetekende zege. Voorzitter Jef Nijs: 'Reeds na twee minuten kwam Dirk Van Hieuwenhuyse tot scoren op de hem eigen manier. Hij stond netjes op zijn om een mooie pass binnen te du wen. Momenteel heeft hij nauwelijks oog hinder van de eerder opgelopen kwetsuur. Na tien minuten in de tweede helft werd hij opgevolgd door Guy De Baere. Intussen had hij echter ook een tweede treffer op zijn aktie. Daarvoor had Werner De Bruyn ook al gescoord, zodat de zaak kort na de her- ratting geklonken was. was zijn eerste doelpunt van het seizoen en gelukkig dat hij was. De forfaitcijfers zaten er zelfs in toen KAVD een penalty kreeg toegewezen maar Tom De Visser schoot zijn straf schop pardoes tegen de doelman aan. Al bij al werd het een verdiende zege. De voorbereidingen op wat er na deze kompetitie moet gebeuren worden in middels getroffen. Ik meen dat de toe komst er voor KAVD rooskleurig uit ziet, zowel financieel als sportief. Het is trouwens de bedoeling om ook een deel van de akkommodaties te vernieuwen zodat we in bevordering geen slecht fi guur slaan'. Zondagavond Het was vrij rumoerig vorige zondag avond in 't Moleken, het stamlokaal van We maakten van de gelegenheid gebruik om met enkele bestuursleden te praten. 'De Oudenaardse bestuursleden gaven reeds tijdens de rust (0-2) toe dat KAVD een klasse beter speelde. Voor ons was het natuurlijk een grote stimulans dat we zo vroeg een doelpunt scoorden', aldus Roger Buyle. 'Het was een goede match, al hebben wij KAVD beter zien spelen dit seizoen. 0-4 tegen Oudenaarde is echter een bevestiging van ons (voorlo pig) goede seizoeneinde. Het is héél lang geleden dat we nog eens verloren hebben. Het kampioenschap zit er nu wel dik in', aldus Louis Tas. Promotiebal Op vrijdag 11 mei geeft K.A.V.D. zijn groot promotiebal in de sporthal van Appels. De deuren gaan open om 20u00 en het feest begint een uurtje later. Ve- paarsblauw. Niet alleen was een belang- dette van de avond wordt Bart Kaëll met rijk deel van de bestuursleden present, zijn orkest. Kaarten zijn binnenkort te RoblH* Mclsclc 1-0 Robur-Melsele 1-0. Patrick Verhelst en Alfons Vercauteren hebben het niet gemakkelijk met eenzame spits Theo Bordui (lv) ook heelwat spelers hingen er rondom de toog in vurige gesprekken onder me kaar en met de talrijk aanwezige suppor ters. Er was nu al animo en dat belooft voor de komende zondagen. verkrijgen tegen 150 Fr in voorverkoop en 200 Fr op de dag zelf. Het wordt alleszins een grandioos feest dat geen enkele Dendermondenaar mag missen. overvleugelde. We stonden twee doel- je wedstrijd. Jammer voor De Berlan- punten toe en de vooruitzichten op een ger maar ook voor sk Lebbeke dat het njr J winstpunt waren lange tijd pessimis- fc ,s nu zo goed als zeker dat SKieb- niemand J ïke in eerste provinciale blijft. Tegen Sne gooide de Konkelgoedploeg geen ffij ubbekc debuteerde Qris Van Den oge ogen. De eerste helft verliep even- .6,4.6 Meersch voor de tweede opeenvolgen- nchtig, maar na de hervatting waren het Tr i-* a t Ie gasten die de touwtjes in handen de keer.Htj heteengunsttgemdniken urnen. Lange tijd zag het er naar uit dat allicht kan hij m een volgende kompet.- e thuisploeg niet eens de halve inzet 'e aL? nu., ewlïzan- 6 Van Den Meersch is vele maanden on- op die manier moet eindigen. Beide par tijen verstonden mekaar en De Berlan- ger heeft toch wel degelijk werk geleverd op het Konkelgoed. (e.g.) Aan het eind van deze kompetitie stapt Walter Coen op bij Robur Moerzeke. Kort voor de jaarwisseling volgde hij René Verniers op als oefenmeester. Als gewezen voetballer van Robur is hij van oordeel dat er te nauwe banden bestaan tussen hem en de spelers om daadwer kelijk het bewind te voeren. Voor het zover is zal de huidige oefen- meester alles in het werk stellen om het behoud in de hoogste provinciale afde ling te realiseren. In dat opzicht werden er tegen Melsele twee belangrijke pun ten gewonnen. De bezoekers gooiden geen hoge ogen en duidelijk is dat de snee er ook af is, na zo'n zenuwslopende kompetitie. In het Wase kamp liet Theo Bordui een betere indruk dan zijn maats. Hij was overigens de enige die een paar keer gevaarlijk probeerde uit te m inpikken. Net voor het laatste fluitsi- paal lukte Frankie Van Heek de gelijk- beschikbaar geweest door een kwetsuur, TT ;;d7t6 ,J.; een heelkundige ingreep en een langdu- .aker. Geef toe dat het een lucky goaltje rigerevalidatifpeiPHetbBjktda8,de Met de halve inzet zijn we goed besteld, misene thans voorbij is. Tegen Eine was ttede klnhlr.iHur Willv Meert achteraf, hij alvast een lichtpunt. Intussen heeft oefenmeester Fons De zegde klubleider Willy Meert achteraf, let werd bepaald geen vertoning om over naar huis te schrijven. In de eerste helft konden we redelijk wedijveren. Dirk De Vliegher puurde een doelpunt et een kombinatie met Chris Van Den Meersch en Rudy Matthijs. Na de hervatting werden we teruggeflo- cn door een opponent die offensief uit ie startblokken schoot en ons enige tijd U.V. DENDERMONDE Geert Van Roy is opnieuw lid van de Manu De Coninck blijft gekwetst. De ploeg: Van Meirvenne, Jacobs, Moons, Cooreman, Van De Perre, Mo feels, Seghers, Van Roy, De Bruyn, De Baere, De Visser (Van Nieuwenhuyse, De Schrijver, Robbrecht). S.K. LEBBEKE Vinck, Hels, Meulenijzer, De Vliegher, Werner Van Heek, Frankie Van Heek, Peeleman, Matthijs, Cooreman, Van Den Meersch, Van Langenhove (Ban- cheri, De Schrijver, Peleman). ROBUR MOERZEKE Eddy De Malsche is wellicht onbeschik baar. Leo Wuytack is er opnieuw bij. De ploeg: Laureys, Nobels, Fons Ver cauteren, Raemdonck, Ost, Nimmege- ers, Benny en Eddy Huylebroeck, Van Moerzeke, Wuytack, Vereist. (De Ruys- scher). P.C. BAASRODE Baert, Michiels, De Cock, Michel De Man, Van Der Vreken, De Decker, Ivan De Man, Van Keer, Schelckens, Van Dorpe, Van Hamme (Wouters, Lee mans). E.G. Berlanger ontslag genomen. Aanvanke lijk een doodgewone beslissing maar een paar uitspraken die de trainer t.o.v. de pers vorige week deed, werden hem blijkbaar kwalijk genomen. Na de trai ning kwam het tot een woordenwisse ling. De klubleiding verzocht de trainer dan maar om onmiddellijk een einde te maken aan zijn werking in Lebbeke. Vo rige zondag verscheen hij niet meer op Kamillekes moest enkele fanionspeel- vende plaats in de rangschikking, sters aan de kant laten: Katleen Stevens De jeugd van Kamillekes is kampioen, (geschorst), Myriam Van Slembroeck De provinciale ploeg eindigde tweede, (ziek), Renilde Clompen (gekwetst) en Marijke Buysse (gekwetst). Het werd een typische eindeseizoens- wedstrijd zonder uitschieters. We moesten wachten tot de dertigste minuut voor er echt wat te beleven was. Schuddings kreeg een zee van ruimte, bediende Peggy van Puymbroeck na balverlies van Peggy Van der Maelen en die liet de kans niet liggen om te beslui ten in de verste hoek: 0-1. Voordien waren er wel enkele twijfel achtige doelpogingen geweest van San dra van der Linden, Ann Scheerlinck en Ann Eeckhout. In de tweede helft kregen we een beter Begijnendijk en een krasselend Aalst. Conny Adam diende Brenda Van den Eeckhout te vervangen wegens een en kelblessure. Op het veld heerste weinig animo. Toen iedereen reeds berustte in de verliescijfers, kopte Ann Scheer- linckx na hoekschop van Ann Eeckhout het leder nog binnen: 1-1. Volgende week speelt Kamillekes Aalst tegen Elen. Aalst is al zeker van de ze- halen. se voetbalkringen niet ontevreden, net Langs Moerzeekse kant kon Geert Nim- zoais over het resultaat, megeers met een 'zeer goed' worden '£en hoogstaande verrichting werd het gekrediteerd. Hij liet een werklustige njet maar voor ons zijn het enkel en indruk en legde overigens de basis voor aneen de punten die tellen, aldus klub- een doelpunt waar Eddy De Malsche de leider De Maere. We moeten ons zien te auteur van werd. Een zwakke indruk liet handhaven in de hoogste provinciale af- Eddy Huylebroeck in de middenlinie, deling. Met het potentieel waar we over Pech was er wel voor Robur toen vijf beschikken moet dat realiseerbaar zijn. minuten voor rust Luc Vercauteren ge- ]sju zondag spelen we opnieuw aan huis wond werd. Achteraf bleek dat de ge- en daar kunnen we altijd wat meer. Sinfs wrichtsbanden waren aangetast, wat in- 5 november verloren we slechts één houdt dat hij in deze kompetitie niet keer op eigen veld, en dat was tegen meer zal kunnen aantreden. leider KAV Dendermonde. Alleen Overigens is het experiment met het za- maar jammer dat we geen beroep kun- terdapamiddagvoetbal, gelet op de om- nen doen op Luc Vercauteren. Hij is een standigheden en de minder gunstige po sitie van de thuisploeg in het klassement, vrij goed geslaagd. In dat opzicht was men in de Moerzeek- stevige pion in onze afweer. Robur-Melsele I-O. Mare Ost brengt rust bij Robur voordat Dirk Smet en Wim Vijlders gevaarlijk kunnen worden (lv) De jeugd speelt op 6 mei de eindronde tegen Gerpinnes. JMH Damesvoetbal. Een beeld uit de jeugdwedstrijd van Kamillekes Aalst (da) Tweede nationale RC Jet - E. Aalst 2-1 Derde nationale A E. Zele - St.Wetteren 2-2 Bevordering A J. Lede - VW Hamme 1-1 le provinciale Robur-Melsele 1-0 SK Lebbeke-Eine 2-2 Oudenaarde-KAVD 0-4 E. Meldert-Olsa 2-0 2e provinciale B Baasrode-Etikhove 1-1 Nederename-Meldert 1-2 SK Aalst-Gavere 1-1 3e provinciale B Edeboys-Schellebelle 1-2 Serskamp-Heusden 0-0 3e provinciale D Gijzegem-Meerbeke 0-0 Eremb.-Doggen 1-1 Heldergem-Hofstade 1-0 Erpe-W.Moorsel 2-0 Herzele-Aaigem 0-0 Edixv.-Houtem 1-3 Bambrugge-D'leeuw 1-0 3e provinciale E Grembergen-Gerda 3-5 St.Gillis-D.-Heikant 0-4 Haasdonk-R.Lebbeke 1-0 Overmere-Sombeke 1-1 Wieze-Vrasene 1-0 Buggenhout-Stekene 1-0 4e provinciale D Teijoden-Burst 0-0 Erondegem-Nieuwerk. 1-3 Oordegem-FC Aalst 8)0 Ede-Welle 1-0 4e provinciale G Appels-Berlare 1-2 HO Kalken-SK Kalken 1-0 Schoonaarde-Herdersem 4-2 Opdorp-Opstal 3-3 Wichelen-Smetlede 0-1 S.Moorsel-Val.Overmere 1-2 Lutterzele-Baardegem 4-1 4e provinciale H VK Hamme-Hoogeinde 0-2 2e nationale E. Aalst - Tongeren (Piraux) 3e nationale Namen - E. Zele (Clerkx) Bevordering A Torhout - VW Hamme (Van Goethem) leper - J.Lede (Van Broeck) le provinciale KAVD - Zultse (De Tollenaere) Olsene - Lebbeke (De Decker) Melsele - Meldert (VD Eecken) Robur - D'ieeuw (V.Extergem) 2e provinciale B Dikkelv. - Aalst (Wauters) Meldert - Wetteren (Van Zande) Bevere - Baasrode (De Greet) 3e provinciale B Laarne - Serskamp (Aiys) Zwijnaarde - Edeboys (Colpaert) Schelleb.-St.Denijs (De Groeve) 3e provinciale D Doggen - Gijzegem (Cap) Meerb. - Bambrugge (Drieghe) Mere - Heldergem (De Mesmaeker) Hofstade - Eremb. (V.Ransbeeck) D'leeuw-Edixv. [V. Bastelaere) Houtem - Aaigem (Heyse) Moorsel-Kerksken (Boeykens) Erpe - Herzele (Merchiers) 3e provinciale E Sombeke - Haasdonk (Weyn) R.Lebbeke-St.Gillis-D (Reyniers) Heikant-Grembergen (Teugels) Gerda - Buggenhout (Van Bogaert) Lokerse - SK Overmere(Van Damme) 4e provinciale D Burst - Lebeke (Welvaert) Iddergem - Ede (De Belie) Welle - Oordegem (VD. Berghe) FC Aalst-Woubr. (Van Zele) Nieuwerk.-Terjoden (De Beelde) 4e provinciale G Opstal - Schoonaarde (Bosman) Herdersem-HO Kalken (Aendenhof) SK Kalken-Appels (Pluym) Berlare-Lutterzele (Coppens) Baardegem - S. Moorsel (VD.Stylen) V.Overmere-Smetlede (Stallaert) Oudegem - Opdorp (VD Weyer) Boonwijk-Wichelen (Cap) 4e provinciale H VK Hamme-Straatje (Duynslager)

De Voorpost | 1990 | | pagina 19