Grote cijfers voor Atletico I ij 1 Beschouwingen voor de laatste twee speeldagen Sportingers op kop ZAALVOETBAL MTSA-Liefhebbersvoetbal m 28 - 30.3.1990 - De Voorpost In de Hamse Zaalvoetballiga worden ploeg van Ronny Colman bleven hun gen. Bij de KU zorgde Jos Van Riet straks definitief de prijzen gedeeld. Hier doel maar afschermen en het was voor het eerreddend doelpunt en daar is er nog geen zekerheid, maar de bezoekers een stevig resultaat toen ze toch de richting hoe alles zal uitdraaien halfweg maar met 1-0 in het krijt stonden wordt stilaan duidelijk. via een doelpunt van Maurice Heir- 't Klokhuis-KLJ (5-1) De lokalen kwa- wegh. Naderhand ging het wat vlotter bij men in het begin moeilijk op dreef, 't Klokhuis die er in slaagden langs Vooral hun doelschutters werden in Etienne Roels (2) en Mare Weyn (2) slaap gewiegd door de bezoekers. De toch nog een mooi resultaat vast te leg- MINIVOETBAL Ware Vrienden die dan ook nog een De Doncker-Patisserie Antoine (8-4) dichten. Het werden uiteindelijk nog ze- ruime overwinning konden realiseren. Het broodje van patisserie Antoine nuwslopende laatste sekonden want bei- Rijkswacht-Ware Vrienden (3-7) De Atletico Brothers-Muskusrat (12-1) De werd weer niet gebakken. Tegen de ster- de ploegen hadden nog een winstkans. Dendermondse rijkswacht heeft een bezoekers speelden duidelijk onder hun kere thuisspelers waren ze duidelijk de Maar uitsluitsel is er niet gekomen, helft kunnen stand houden tegen de be- waarde en werden vanaf het begin al mindere. Met de moed der wanhoop Sportiv-Verz. De Clippeleire (5-1) Een zoekers. Toen was de score 3-3 en een onder de voet gelopen 6-1 en dat kwam hebben de bezoekers gestreden om fors uitgedrukte lokale overwinning die dubbeltje op zijn kant. Maar de jongens omdat de schietgrage André Vermoes- stand te houden. al vroeg gestalte kreeg en dat kwam om- van kapitein Alain Saelens slaagden er sen niet minder dan viermaal raak trof. In het begin zijn ze daar voortreffelijk in dat de ploeg van Erik De Vroe niet het niet meer in nog te scoren en langs de Kapitein Eddy De Cock had wel voor gelukt. De Doncker had het moeilijk om middel vond om Sportiv af te remmen, andere kant moest Geert Schotte zich een tegendoelpunt gezorgd, maar Eddy een opening te vinden om de jongens De strijd was halfweg nog niet gestre- nog driemaal omdraaien op treffers van kreeg geen navolgers. van Gerry Van der Stockt te bestoken, den: 3-0, maar Van Bever Dirk en Ferdy In het tweede stuk van de ontmoeting Gelukkig hadden ze in hun rangen een Van Hese hadden wel al getoond hoe werd nog het dozijn bereikt en dat was Danny Everaert lopen die zorgde voor het moest. In het tweede stuk van de vooral door de treffers van Danny De drie rake treffers en meteen werd er een wedstrijd zorgde De Vroe voor een eer- Wolf (1), Mario Van den Berghe (2), 3-1 afgedrukt. Het tegendoelpunt kwam ste bezoekende opkikker. Maar het is Maes Geert (1) en André Vermoessen. van Bart Stubbe. Na de rust werd het daarbij gebleven. Hij kreeg geen navolg- De Kroon-Delta Den Beer (7-5) Hier stilaan duidelijk dat Patisserie Antoine kwamen er doelpunten op een rijtje. In er niet zou in slagen de lokalen in be- Sportingers 6 Bistro Gent 3 Voor zijn eerste .wedstrijd na de compe titieonderbreking mocht paars-wit giant-killer Bistro ontvangen. De thuis ploeg nam meteen het initiatief en reeds na vier minuten was het 1-0 via Bonnae rens. Reid knalde een open kans nog op de paal, maar Bistro kwam terug op 1-1 na een solo van Roegis. Nog voor de rust brachten Reid en Muysewinkei Sportin gers 3-1 voor. De eerste tien minuten van de tweede helft gebeurde er werke lijk niets. Verbrugghe bracht Bistro te rug in de wedstrijd: 3-2. Nog geen mi nuut later was het weer 4-2 via Bonnae- Bonnaerens, Reid, Moens, Van Ranst, Muysewinkei. Leberg Gent 3 Sportingers 4 Deze als bijzonder zwaar aangekondig de wedstrijd werd er inderdaad één Muysewinkei. zoals voorspeld. Leberg staat gekend als een zeer stug verdedigend geheel. Reid kon vrij vlug 0-1 scoren maar Lameyse kon terug alles gelijk brengen: 1-1. Moens kon Sportingers opnieuw 1-2 voor brengen. Toch bij een dekkingsfout op een vrije trap kon Giot Leberg terug langszij brengen: 2-2. Reid kende net voor rust nog pech met een schot op de paal. In de tweede helft ers. Kapitein Van Hese zorgde voor de rest van de lokale treffers. San. De Mulder-Royal Lebbeke (2-8) Royal speelde echt koninklijk en liet weinig ruimte aan de lokalen. In het begin van de ontmoeting werd de thuis ploeg volledig afgeremd en slaagden ze er niet in de nul op het scorebord te 22-40 22-39 reus op vrije trap. Op de zeventiende het 9 spD Un(fcgem minuut gaf Bonnaerens op sublieme wij- strijdveTOaterdenuHzienderogen, maar 10. FonceAalst Leberg kwam toch opnieuw gelijk via 11. Jong. Aalst Van Hecke 3-3. Met nog vier minuten te gaan gaf Muysewinkei een prachtige dieptepas op Reid en die kon 3-4 scoren. Dezelfde Reid ag nog een bal van de lijn ze Van Ranst de 5-2 cadeau. Bistro, zwaar aangeslagen, verloor in de slotfa se twee spelers met uitsluiting. Moens met een lob maakte er 6-2 van en Lie- vens kon nog milderen: 6-3. Sportingers: Scheiris, Vandenbergh, gehaald Tochwashetindesiotsekonde heteerstegedeeltevoorafwerderlustig dwang te houden. Het werd nog een Vander Stuyft die de 4-4 op de voet had naar doel geschoten met goed gevolg, afgetekende lokale overwinning. Bij Pa- maar doelman Scheiris kon nog net het Met een 5-4 halfweg was er nog niets tisserie Antoine kon Bart Stubbe en Ge- onheil voorkomen. 3-4 Eindstand. gezeêd-Rik Driegtie met zlin drle doe|- rD Van der Stockt nog de lokale doel- Sportingers- Scheiris Vandenbergh, Punten was degene die de trend van de man Van Doorselaere verslaan. Bonnaerens, Reid. Moens, Van Ranst! wedstrijd aangaf. Langs de overzijde Deja Vu-Sportstadion (6-3) Aanvanke- was het meer verdeeld. Na de kampwis- lijk was er tussen beide formaties weinig wijzigen. Langs de overzijde zou Jan seling viel alles stil en kwam men nog verschil. MadyLerno had wel de lokalen Verleyen, Geert Moens en Alain De met moeite aan een doelpunt. De hel- een doelpunt gezorgd, maar langs de Munck voor de nodige treffers zorgen en den waren blijkbaar moe. De eerder ge- overzijde was de kwieke Suzanne Ad- kwam er een 0-3 op het scorebord. Ook noemde Drieghe scoorde nog tweemaal riaenssens er als de kippen bij om te na de kampwisseling was er voor Lebbe- 23-34 en langs de overzijde deed het Danny scoren: 1-1. Bijna onmiddellijk na de rust ke geen vuiltje aan de lucht en vooral 23-30 Praet. Dat was voldoende om een lokale veranderde het spelbeeld. De thuis- Alain De Munck met zijn drie doelpun- 21-29 overwinning vast te leggen. ploeg schoot uit hun krammen en als Ilse 22-27 De Doncker-Jumo (6-5) De thuisploeg Boon en Mady Lerno gemakkelijk de 22-20 scheen duidelijk naar een vlotte over- weg naar de netten vonden waren de 21-18 winning te gaan en lukte al een 4-2 voor- bezoekers er aan voor hun moeite. 22-18 sprong. Dat scheen naderhand toch Jumo D'Holda-Deurdrijvers (3-3) Een 22-17 geen waarborg te zijn. Beide formaties aantrekkelijke en spannende ontmoe- 22-14 speelden nu zeer goed en Jumo ting die zou eindigen in een juiste draw. 21-10 D'Honda kwam zeer dicht. Het werd Kapitein Francois Peleman kon zijn for- uiteindelijk nog krasselen voor De matie inspireren om de bezoekers het Doncker om nog de volle buit te kunnen vuur aan de schenen te leggen. Toch veroveren. Gelukkig kon kapitein JP kwam er duidelijk respons van de bezoe- Vehent met twee doelpunten de thuis- kers die met De Decker en vrienden ploeg overeind houden. steeds weer opnieuw de kloof konden De huidige stand 1. Sportingers 2. Combi St.-L.-Houtem 3. CiacGent 4. Bistro Gent 5. Leberg Gent 6. Reds Lebbeke 7. Ajuin. Aalst 8. Buf. Merelbeke 12. Heras. Scheldewindeke 13. AZ 79 Gent 14. Nieuwerkerken 21- 8 22- 4 LIEFHEBBERSVOETBAL ten maakte het verschil voor de gasten. Tweemaal kon Johan Waterschoot de eer redden voor de thuisploeg. Veel meer zat er duidelijk niet in. Noice-Durmezonen II (22-1) Een duide lijk veel te zwak Durmezonen dat daar bij nog onvolledig was kreeg hier de volle lading. De bordjesman had alle moeite om de score bij te houden. Toch diende Sportwereld II geluk gewenst omdat ze ondanks alles toch moedig voortdeden. Halfweg wedstrijd was het al duidelijk. De bezoeker werd helemaal overspoeld: 11-1. Kapitein Kurt Braecke had bij Sportwereld II de eer al gered. Het zou bij dit ene doelpunt blijven. Noice had in G. Van den Broeck een supersterke goalgetter die niet minder dan negen doelpunten voor zijn reke ning nam. De andere scoorders waren: Mare Philips (3), Crens Danny (2), Her man Steven (3), Wiliems Staf (1), Van Boven (3). In elk geval Sportwereld II is ons een revanche verschuldigd. Ware Vrienden-Robot (5-12) In deze ve- teranenwedstrijd waren de bezoekers duidelijk de betere formatie. Na een De vrije speeldag van 24 en 25/3/90 deed de hun klassedoelman hen eveneens de sior werd hun sympatieke voorzitter De seizoenen met flitsend voetbal uitpakte, Honda, Bouw, Haacht, WIT Saf. Al- de tongen loskomen om zich alsnog te rug toe na een meningsverschil met het Waegeneer Michel weggestemd en dat was dit seizoen maar een schaduw en leen Amylum, dat ophoud te bestaan en bezinnen hoe het er aan toe ging in het bestuur, en deze zich niet met de beslis- kan men voelen; de resultaten blijven staat dan ook maar op een bescheiden Callebaut A en B, die hun geluk gaan aan gang zijnde seizoen en over wat er sing kon neerleggen. Met als gevolg dat achterwege en de sportiviteit laat te plaats in de rangschikking. Ook het beproeven in het verre Oudenaardse. aul0eT °e '0™T;7" zoal verkeerd is gelopen, en hoe ze het de Gijzegemse ploeg in plaats van hoog wensen over. O.C. Aalst speelt zoals Leedse Leeuwerik B en het Erembode- Verder kwamen nog volgende ploegen P'«B vooral in de twee resterende wedstrij- in de rangschikldng te staan, nu onder- men van hen verwachtte, een behoorlijk gemse Groen-wit staan waar ze horen in het MTSA versterken: Rode Lantaarn P Herhand 7011 de ont den moeten aan boord leggen om ofwel aan staat en eveneens nog moet knok- seizoen en spijkeren zich vast op een de middenmoot met hun hoogten en (Erpe), Halve Maan (Impe), Onder den re cn' ht vnnr de titel te bemachtigen, of hoe de degra- ken voor het behoud. R. Espanol zag verdiende 4e plaats. Waterval (Wiche- laagten. Bartan zag zijn seizoen goed Toren (Wichelen) enz., enz. In de zond- ne,™aar datie te ontlopen. Neem nu vooral Giwo ook een aantal spelers vertrekken die len) is wel de getalenteerdste ploeg gestart en klampte lange tijd aan met de agafdeling zijn het weer dezelfden die ®e>'u™e!9 dat voor het seizoenbegin ambitieus de hetzelfde lot ondergingen als de man- maar speelt tegen mindere ploegen zo- top en kende nadien een zware terugval, een rol van betekenis spelen. Rode F kompetitie zou aanvatten met op papier nen van Giwo. De Spanjaarden werden danig ongekoncentreerd, door de pun- zodat ze hun dromen om naar 1ste afde- Roos, R. Familial, Nieuwe Wijk en in JLe-Sintters (12-21 Fen kat en een ploeg die iedereen zou verrassen, eveneens benaderd door deze veelbelo- ten ten grabbel te gooien en daardoor ling te gaan nog een seizoen in hun kast mindere mate Sportkring. Amapola kon p. Th11Vckaert en Het werd in alle onderdelen versterkt en vende geldschieter die zijn belofte ech- telkens de eens zo begeerde titel aan mogen opbergen. De Kring doet het dit seizoen geen rol van betekenis spelen - J zou een rol van betekenis kunnen spelen ter niet nakwam. Heimwee naar hun hun neus zagen voorbijgaan. Snas, de naar behoren en laat menige gereno- na een matig seizoen te hebben afge- J halfwce wed- bij de top. Maar een bepaalde heer be- kameraden deed hen uiteindelijk terug- tweevoudige kampioen, die telkens meerde tegenstander achter zich. Wie werkt. Adelaars daarentegen bracht er eedeeld- 6-1 sliste hier anders over. Hij kwam met keren naar de oude stal en zijn met z'n door hun regelmaat de titel konden bin- dacht dat A.Z. 77 niemand zou kunnen niets van terecht en staat dan ook logisch J f J, pered voor veel geld en beloftes de goeie spelers allen op weg om hun bedreigde ploeg nenrijven, maken momenteel een ver- bedreigen kwam bedrogen uit. Het helemaal onderaan met 6 schamele pun- rwiman Hupo Verschelden weghalen om met zijn ploeg in het Wet- alsnog in de hoogste afdeling te houden, trouwenskrisis door en zijn dan ook maakte een middelmatig seizoen door ten uit 22 wedstrijden. Bovenaal zal Ro- J JLhp al moeten Blauw-wit dat de kompetitiestart nog waarschijnlijk hun titel kwijt aan het maar kon mede door het falen van hun de Roos als nieuwe kampioen worden naazicn m aezeiiuc pcnuuc uc aanving onder voorzitter De Petter C., Hofstaadse Camu dat door het boeiende opponenten zich eenzaam op de 3e gevierd na een schitterend seizoen. Al- o^flraaien^aoeipumen^a^^. In B Vlaa bezil In D Rom er ui nam I rij. N gewei Van hem 39-jai kwari bouw neme vreug voor wat Fran: helde wel i voor Parij: sof h betw Baas Fran de O] een g de e< oude de fi onve werk zijn fenei klaag leeft Dem ren broo jaar De jt opva kate; terse een rol van betekenis te spelen. Meteen zat Giwo zwaar in de problemen en kon zich met de jongens die bij de eigenlijke stal bleven, maar moeilijk aanpassen, met als gevolg dat men ach- aanving onoer voorzitter ue reiier l.., noisiaausev^amuuai uuui nciuuuciiuc uyyuuciuc» im.u rauaaw up ut. jv ovmuwem r9mmpn IanrpiwRaai maar al gauw bleek dat het niet klikte spel dat ze op de groene mat tentoon plaats nestelen, maar met een enorme leen het bekeravontuur bekwam hen ver™"I1L" tussen spelers en het eenmansbestuur spreiden, hoogstwaarschijnlijk de nieu- achterstand op de top 2 De Zwaanvr. en slecht na een vroege uitschakeling. j>ei" ecr W, i dnd zodat de prestaties navenant waren, ze we kampioen zal worden. Of dat zo is, Houtmarkt. Deze zuilen na 2 seizoenen Nieuwe Wijk in mindere doen in kompe- ^1'! tera'an de rangschikking"bengelt. Wat prijkten dan ook lang op de laatste valtaftewachtentotdelaatstespeeldag, van 3e naar de hoogste afdeling stijgen, titieverband, kon zich wel plaatsen voor P"»'en zorgen dat cIe dubtete Cjjfo» gebeurde er intussen met de mannen die plaats. Er werd veel te laat ingezien dat want met 3 punten voorsprong op hun Houtmarkt met een gebalanceerd elftal de 1/2 finale van de MTSA-beker en i i.ie de stal hadden verlaten om voor het geld het onder deze omstandigheden niet rechtstreekse opponenten, mag men is nog in strijd voor de titel na een schit- heeft dan ook de meeste kansen voor het non langs ucaiiucrczijuciiug cc te gaan voetballen? Wel deze kwamen al verder kon, en met een hevige ruzie als niet meer falen. terend seizoen en verdienen deze dan bereiken van de finale na een zeer goede inn.ne Kroon (9-3) Een flinke en vlug tot de ontdekking dat de vele belof- gevolg, gingen beiden uit elkaar. Het In de 2e afdeling blijft het eveneens ook. Toch lijken hun opponenten uit loting tegen Pano. Deze maakten toch overwinning van een forma tes die gedaan werden, niet werden uit- speelveld werd hen door hun gewezen spannend tussen kop en staart. Zandput Uitbergen, De Zwaanvrienden, toch iets een degelijk seizoen door en kon zich kansen maakt om als cind- gevoerd, met als gevolg dat de ploeg die voorzitter geweigerd, zodat men moest dat met bescheiden ambities aan de te sterk. Deze kleine gemeenteploeg zal meermaals meten met de groten. R. Fa- „„„,1,, deze reeks uit de bus te naar het Wetterse ging voetballen, werd uitwijken naar het veld van Patro Her- kompetitie begon, staat dan ook waar' zeker in de hoogste afdeling eveneens te mihal kende een zwak seizoenbegin Met een 5-1 aan de kamowisse- ontbonden met een lege kas. Het was dersem, met aan het roer een nieuw men hen verwachtte; allerlaatste met duchten zijn. Maar of ze de titel zullen maar herpakte zich terdege dat het voor- i:ne was uet a| dujdeliik in welke richting trouwens niet de lste keer dat deze man bestuur beterden de uitslagen en zijn op een bescheiden 6 punten op 24 wedstrij- binnenrijven valt nog te bezien, want aan nog een rol van betekenis zal kun- 6 Vooral Ronnv (wiens naam we liever niet vernoemen) 2 speeldagen van het einde van de laats- den. Endoka dat vorig seizoen op de met 1 punt voorsprong op hun opponent nen spelen, daar het de eindsprint iets te 8 tot zulke daden kwam en al menige an- te plaats weg, maar zijn toch nog niet laatste speeldag samen met A.Z. 77 de- Houtmarkt, moet men tot de laatste dag laat heeft ingezet om de leiders te kun- °'J '"U»PIÜC8 dere ploeg deed kantelen. Uiteindelijk zekervanhetbehoud. Alexander en Oc- gradeerde, doet het nu niet beter. Met wachten om zich te kronen. In de 3e nen bedreigen. Sportkring was dit sei- |9JJ "uu"cl keerden de deserteurs naar hun huidige topus: deze ploegen beschikken over te de verouderde ploeg die week na week afdeling valt er niet zoveel te melden, zoen een wisselvallige ploeg met hoog- .zurguc ra uu stal terug met dezelfde lege geldbeugel weinig talent om een grote rol van bete- over het veld slentert, staat men nu al- Daar zijn de ploegen aan elkaar ge- ten en laagten! Gipak kon soms aange- 8 P terecht De thuis- waar intussen door hun schuld het schip kenis te spelen. Alexander, de ploeg uit leen op de voorlaatste plaats en men zal waagd, uitgenomen nieuwkomer Snee- naam verrassen maar kon ook serieus pen flink sint toch nnc reeds gezonken was en nog moeilijk vlot Erondegém, kon zich alsnog veilig stel- nog hard moeten knokken om niet op- uwwitje dat er het eerste seizoen weinig teleurstellen. Star Boys had dit seizoen P «8 "B te krijgen Aan deze heren nu om te len door er wilskrachtig tegenaan te nieuw te degraderen, ten nadele van V. van terecht bracht. Aan de top daarente- meer verwacht van hun ploeg, dat maar bewijzen of zij het waard waren om voor gaan en zo de beoogde punten konden Denderleeuw dat ook niet het peil be- gen zorgden Galop en Reynaerds voor sporadisch een vuist kon maken. Sunset sponwerein 11 no)Napuan non het vele geld dat ze zouden ontvangen binnenrijven. Octopus uit Mere, doet reikte van vorig seizoen. Ook Dressel het goede spel zodat ze dan ook beiden beschikt over een resem goede voetbal- ny Lotman en zijni manscnappen nauue. hebben, hun club nog van de ondergang het minder goed en moet nog minstens 2 (Moorsel) bleef dit seizoen onder de de promotie verdienen naar 2e afdeling. Iers maar deze kwamen meermaals niet neeiwatmire^ te redden. Het Gijzegemse R. Sportief punten sprokkelen om zich te handha- maat spelen zoals het Berlaarse Blauwe Galop, dat zich na een belabberd vorig opdagen, zodat ze veelal met zware cij- °P een aisianu iiouucn. was eveneens gemotiveerd om voor de ven. EDO kon zich dit seizoen niet waar- Vlam dat nochtans meer te bieden heeft seizoen danig versterkte, zag zich be- fers onderuit gingen. Koszen, Porei- Van Hoeyweghen kwam steeds wee titel te spelen, maar hier besliste even- maken en bengelt dan ook lang in de maar verloor voor het seizoenbegin hun loond met een nu reeds verdiende titel, stampers en Park speelden geen rol van aandringen en scoorae aaarDy nog twee eens het lot anders over een paar zeer middenmoot. Het Leedse Nekke- doelpuntenmaker Verleyzen Gino, die Reynaerds heeft als nieuwkomer in het betekenis zodat alles gezegd is over de keer. Dat betekende dat KLJ zowat nau- goeie spelers die werden aangetrokken, broekvr. dat met hoogten en laagten zijn geluk ging proberen bij het Gijze- MTSA meteen de smaak te pakken en zondagafdeling, die er volgend seizoen weg wedstrijd amper met een oneven Deze moesten bij aanvang van de kom- speelden, moet zich zeker geen zorgen gemse Onder den Toren, dat met tite- verdiend dan ook de promotie, want om nog een konkurrent bij krijgt met een doelpuntje op winst wasgebleven i-i. petitie ongewild verstek laten gaan, daar meer maken en mag rustig het einde van lambitie aan de start verscheen en dit bij volgend seizoen kampioen te spelen in nieuwe ploeg: De Kastaars. zij bij een club in 2e en 3e provinciale in het seizoen afmaken. Het andere Leed- het seizoenbegin duidelijk liet blijken de 3e afdeling, zal men zeer sterk voor Van Campenhoud Hans de lste ploeg werden gedropt en verbod se, Leeuwerik A, is aan een goed seizoen speelde in de 2e kompetitiehelft zwak de dag moeten komen nadat reeds een kregen om de zaterdag in het ambitieuse bezig na zich stilaan duchtig te verjon- maar zeer slecht zodat men nog nauwe- resem nieuwe ploegen het MTSA ko- MTSA te voetballen, waar we zeker gen en daar de vruchten van afbrengen lijks van een voetbalploeg kon gewagen, men versterken. Uit het bedrijfsvoetbal konden inkomen. Op de koop toe keer- met een 5de plaats als gevolg. Bij Excel- Ook Bamboe (Kerksken) dat de vorige komen bijna al de ploegen over zoals tb iltiji ion iie I Na de verfrissing werd KL! met de tijd sterker en De Wispelaere zou met zijl drie mooie doelpunten er voor zorgei dat KLJ zich geen zorgen hoefde te ma? ken omtrent de zege. H.V.C. :e

De Voorpost | 1990 | | pagina 28