ii Doelpunten op een rijtje 't Zolderken maakt er korte metten mee! Zaalvoetbalklub 'Juventus' uit Aalst Hamse zaalvoetballiga 't Zolderken-Brugge 9-3 ZAALVOETBAL De Voorpost - 6.4.1990 - 29 figuur. Na de kampwisseling bleef alles zich verder beperken tot wat veldspel. Voor het doel was er wei nig te noteren. Michto-De Clippeleir (2-1) Een ontmoeting met weinig doel punten en dat was al duidelijk bij de start. Niemand vond blijkbaar de juiste maat om de doelmannen van de wijs te brengen. Luc De Clippe- leire scoorde voor Michta en dat was hoopgevend. Maar zo rap als tellen vielen ze weer stil en dat bleef zo tot aan de rustpauze. Diezelfde speler zou voor Michta nog wel eens scoren en Joris Roels deed dat voor De Clippeleire. Maar daarmee was de wedstrijd ook gespeeld. V.K. Post-Dolf Boys (1-9) De postploeg kreeg een grote neder laag te slikken hun doelman Jan Malfliet moest zich niet minder dan negen keer gewonnen geven. Dolf Boys hebben hun hartje kunnen op halen en de doelpunten kwamen er op een rijtje: Van Damme (5), De Jonge F.(l), Van Hoorde R.(3) ter wijl de V.K. Post scoorder Erwin Ringoot was. Vorige vrijdagavond kwam 't Zolderken uit tegen Brugge. Na een korte maar zeer geëngageerde studieperiode kwam de wedstrijd los. Na een mooi passenspcl van Brugse zij de werd het 0-1. Door dit vroege bezoe kende doelpunt begonnen beide ploe gen veel sneller en kordater te spelen. Na de eerste periode, waarin de spellei der volgens de Zolderken-supporters heelwat door de vingers keek, stond er 3-3 op het bord. Bij het begin van de tweede periode kreeg een Bruggeling terecht een gele kaart en mocht dus naar de kleedka mers. De doelpunten die door 't Zolderken gescoord werden waren er als uit een handleiding 'zo hoort het'. Brugge werd door 't Zolderken op de eigen speelhelft teruggedrongen, al viel er in het breiwerk van de thuisploeg wel eens een gaatje. Deze steken konden echter terug worden opgeraapt, 't Zol derken begon toen steeds beter te spe len en Brugge kromp ineen. Het was zelfs nodig om nog een bezoeker naar de kleedkamer te sturen maar het publiek beleefde toch een aangename avond, daarover waren zelfs de bezoekende supporters het eens. Na een moeilijk begin was ook de leiding van de scheidsrechter goed. Eindstand: 9-3. Slagerij Patrick-Aboe Aboc (2-4) Op de thuisploeg komt er momen teel wat sleet. Ze zijn niet meer dat fris spelend ploegje van het begin van de kompetitie. Ook nu werden ze weer zo rap als tellen op een 1-3 achterstand geplaatst Guido Mi- chiels had wel gescoord maar verder geraakten ze niet. Langs de overzij- Zaalvoetbal. Beker van de Vlaamse Gemeenschap. Al de afgevaardigden van de deelnemende ploegen tijdens de de was Franky Huyck weer de grote PrÜsu'treiking- (vh) De Kroon-Sportwereld I (5-7) Een hevige strijd om het mees terschap dat zeer evenwichtig ver liep. Kapitein De Landtsheer slaag de er in de bezoekers op een veilige 3-3 stand te houden tot half van de ontmoeting. En dan moest het ge beuren. Het werd een dubbeltje op zijn kant. Ferdy Van Hese en Geert van Moerzeke kon uiteindelijk de balans in het voordeel van Sportwe reld I doen overhellen. De Kroon spartelde lang mee Aelpaerts en Waegeman zorgden wel voor de no dige treffers maar een overwinning konden ze niet meer vastleggen. De ploeg: doelman Antoine Wirinckx, Paul De Kegel (1), Jan Berkens (6), Bert De Meyer (1), Francois Laurent (1), Oli vier Baeyens en Geert Hansevelde. IVECO vswaiMHfO' Er zijn zo van die weken dat de doelschutters niet te houden zijn. En deze week hebben we in de Hamse zaalvoetballiga zoiets meegemaakt. Dolf Boys scoorde negen maal, met tien volgden Lietbeka, Disco De Kroon ging zelfs boven het dozijn met dertien en Scotch Inn sloeg zelfs veertien treffers tegen V.K. Post. Bakkerij Robberecht- De Kroon (2-15) De jongens van Chris de Smet be gonnen al vrij vlug aan hun recital waartegen de bakkerij-jongens wei nig vermochten. Scholiers en Fons Van Mele wisten vroeg de weg naar de netten te vinden en zo wat half weg wedstrijd al een 1-5 voorsprong. Frank van Praet had voor het tegen doelpunt gezorgd. Naderhand zakte de Robberechtploeg als een kaarten huisje in elkaar en vooral Chris De Smet en Chris Drieghe gaven een flink duwtje aan de lokalen met hun drie doelpunten. Vernimmen en Heylens zouden er uiteindelijk der tien doelpunten van maken. Bart Goossens scoorde wel voor de thuis ploeg maar kreeg geen navolgers. Lietbeka-Peiemanie (10-2) In de eerste helft was het duidelijk dat de bezoekers weinig zouden kun nen inbrengen tegen de gastheren. De scherpe uitvallen van Lietbeka werden altijd gevolgd met een tref fer waartegen meestal de Pelemanie doelman John Asper weinig kon in brengen. Geen wonder dat bij de kampwisseling de lokalen al met 7-0 aan de leiding stonden. Het waren doelpunten van de hele familie Del sin. Dirk (2), Roland (2) en Geert (3) en Wauters (1). Naderhand viel de scoormachiene wel wat stil want alleen Roland en Geert Delsin kon den nog eens de juiste maat vinden. Langs de andere zijde kon Frits van Cauteren en Van Gucht de nul op het scorebord wegschieten. Maar veel aarde bracht dat niet aan de dijk. Scotch Inn-VK. Post (14-4) De postploeg kreeg een hele afstraf fing. Alhoewel toch moet worden toegegeven dat ze in de eerste helft toch flink meededen. Een 7-3 score was zeker niet slecht. Doelman Wim Smekens was er niet gerust in als de Postmannen op zijn doel kwamen afgestormd. In het tweede stuk ech ter ging de strijdlust eruit en doel man Baert moest zich nog zeven maal omdraaien. Meteen konden de Scotch Inn knapen een flinke over winning vastleggen. Dolf Boys-Slagerij Patrick (9-2( De thuisploeg kreeg in het eerste deel van de ontmoeting een flinke tegenstand van Slagerij Patrick. Bei de formaties waren schier even sterk en daarbij kwam nog dat de doel mannen ook zeer sterk akteerden en dat bracht mede dat er maar een 1-1 score werd vastgelegd. De Jonghe deed het voor de Dolf Boys en Tonny van de Voorde langs de ande re kant. Naderhand scheen Slagerij Patrick hun strijdlust opzij te hebben geschoven want er kwam niets meer bij kijken. De lokalen schoten dan meteen uit hun krammen en doel punten kwamen er bij de vleet. Vooral Zaman was echt niet te hou den en scoorde vijfmaal. Van Dam me en Van Lokeren zorgden voor de andere thuistreffers. Dirk Comelis trof nog eens taak voor Slagerij Patrick. Meer zat er duidelijk niet Zaalvoetbal in Hamme. Computer Robot uit Waasmunster (vh) Zaalvoetbal. AVZA-ploeg Neo's (da) Deze ldub is ontstaan uit een vrienden kring zowat drie jaar geleden en heeft een thuishaven gevonden in het A.V.Z.A.-verbond. Het ledenaantal, waaronder talrijke aktieve spelers, ging steeds in stijgende lijn en om aan dat probleem een diplomatische oplossing te geven, werd er een tweede ploeg op gericht onder de benaming Nestor Boys II. Vanaf het begin werd deze klub een schot in de roos en ze behaalde schitte rende resultaten. In het eerste seizoen bezette ze de derde plaats en behaalde de begeerde AVZA- beker. Dat jaar won ze ook het tornooi, georganiseerd door Levensvreugde. Het volgend seizoen won Juventus de kampioenstitel en presteerde puik in de Comarbeker en in het tornooi van Leb- beke. Dit jaar speelde Juventus éénmaal gelijk en verloor één wedstrijd. Allicht ligt nu ook de titel te wachten. Misschien wordt dit ook de eindrekening van de Nestor Boys II. (da) Patiserie Antoine- Royal Lebbeke (3-8) Tegen de bezoekers was er niets te doen. De bezoekers met kapitein Jan Verleyen aan het hoofd hadden al vrij vlug een royale voorsprong verworven 1-4. Dat was vooral het werk geweest van Jan zelf en Hans Albrecht. Antoine had via Kris Fer- ket kunnen scoren. Diezelfde trend werd nadehand verder gezet en de doelpunten kwamen op een rijtje. Langs de kant van de thuisploeg waren er wel goede pogingen, maar ze botsten altijd op een sterk spelen de bezoeker die niet wijken wilde. Durmezonen ll-Five Star (7-7) Een boeiende ontmoeting waarin er eigenlijk nooit afscheiding is geko men. De thuisploeg vooral deed het ontzettend goed en lang gaven ze de indruk het te zullen waar maken. Maar naar het einde toe moesten ze toch een puntje prijsgeven. Luc Ver- lee was bij Durmezonen ongetwij feld de man die de wedstrijd naar zijn hand heeft gezet, terwijl langs de overzijde de prestaties van Guy Moens in de kijker liepen. Sportstation-Sportwereld I (5-0) De thuisploeg heeft een gemakkellij- ke forfaitscore kunnen neerschrij ven. De bezoekers onder leiding van Anja Roels hielden toch het been stijf gedurende de eerste helft want dan alleen kon Ann van Couwen- berghe de bordjesman aan het werk zetten. Naderhand zou de thuisploeg vlotter gaan kombineren en dan moest doelman Van de Winckel nog vierkeer een doelpunt toestaan Zaalvoetbal. De Pollekes, een ploeg uit deAalsterseAVZA-kompetitie (da) BAKKERIJ SAKRERi, mmw <!«mi mam Zaalvoetbal in Hamme. De ploeg van bakkerij Robberecht (vh) ÖE PW ^bod1 Zaalvoetbal. De Politieploeg van Sint-Jans-Molenbeek won de finale van het Zaalvoetbaltomooi der Vlaamse Gemeenschap met 5-2 tegen de Rijkswacht van Oudenaarde (vh) Zaalvoetbal. De Beker van de Vlaamse Gemeenschap, betwist in Dendermonde, bleek ook interesse te wekken bij al wat gevorderde sportliefhebbers (vh)

De Voorpost | 1990 | | pagina 29