Den Bond, nieuwe leider m.mm-u.um Vonny's, een zaak voor modekenners VONNY'S De Snelle Reizigers Hofstade Ijl] 'De Verenigde Hamse Boogschutters' Overmere-Donk is een attraktie rijker..! Exklusieve modezaak Donklaan 104 Overmere-Donk - tel. 091/67.53.69 De Voorpost - 6.4.1990 - 31 BOOGSCHIETEN De derde schifting tellende voor het Hamse schutterskampioenschap 1990 kreeg zijn verloop in het lokaal der Wui- tens, niettegenstaande het thuisvoor deel kregen de gastheren een ferme pandoering en werden genadeloos van de leiding verdrongen door een knap schietende formatie van Den Bond. De Vier Gekroonden mochten deze schieting openen, maar toch moesten wij wachten op Eddy De Schepper (db) al vorens de eersten tegen het zeil te zien belanden. Dat Eddy een gevreesde schutter is hoeven wij zeker niet te ver tellen, want nu ook had hij slechts 4 pogingen nodig om gans de kop te vellen en bovendien schoot hij nog drie extra punten. Lucien Rombouts (eil.) die deed het nog beter en schoot in slechts drie scheuten gans de kop met als toe maatje nog 4 extra punten (men acht het niet voor mogelijk dat zulke scherpzien de personen domweg tegen een electri- citeitspaal kunnen lopen). Als derde topschutter kwam Alain Van Den Broeck (kast.) zich in de kijker schieten met gans de kop 2 extra punten. Met hun drieën mochten zij dam kampen voor het dagklassement en het werd Ed dy De Schepper die de overwinning in de wacht sleepte, proficiat Eddy! Als wij de rangschikking der panache- schutters even bekijken dan zien wij geen enkele schutter meer met het maxi mum der punten en moet Leo Willaert (4 ger.) nu het gezelschap dulden van Eddy De Schepper en Lucien Rom bouts. André Laureys de sterke man van de Wuitens werd eveneens van de lei ding verdrongen en staat nu samen met Alain Van Den Broeck op de vierde plaats. Bij de latscheuts werd het nog maar eens een keiharde namiddag waarin de leider Leo Van Kampen in zware moeilijkhe den kwam, maar dan toch tijdens de drie laatste ronden een bijna verloren situa tie rechtzette. Patrick Rousseau (db) en Louis Lambrecht (eil) schoten net als Leo 5 mooie punten. Rudi Maes (bast.) en Eric Lambrecht (eil) schoten zesmaal raak, wat evenwel nog niet voldoende was voor de superieure Luc Ost (eil) die zo maar eventjes zeven treffers op het scorebord bracht en meteen de dagprijs binnenpalmde, proficiat Lucü In de rangschikking blijft Leo Van Kam pen de fiere leider gevolgd door twee sterke pionnen van 't Eiland nml. Eric Lambrecht en de steeds wakker en klaarkijkende Luc Ost. Patrick Rous seau, Eddy De Witte en Jan Peelman volgen aandachtig. Bij de panacheschutsters geven Marleen Rousseau (db) en Marleen Van Kerck- hove (db) elkaar geen duimbreedte toe en mogen nu ook weer terugblikken op een prachtige prestatie, zij schoten bei den den hogen+1 zijvogel en mochten kampen voor het dagklassement dat voor de tweede maal gewonnen werd door Marleen Rousseau, proficiat. In de latten verdedigde Amelie Gaes (eil) met sukses haar leidersplaats en liet 4 treffers noteren. Sonia Landgoed (bast.) en Greta Casier (db) schoten elk drie punten en blijven dus vooraan in het klassement. Martine Van Kerckhove (db) werd nochtans dé vedette van de dag en wipte met haar vijf waardevolle treffers op naar de tweede plaats in de rangschikking en won bovendien de dag prijs in haar reeks, proficiat Martine!! Bij de juniors was het Cindy Steels (db) die zich in de kijker schoot, zij behaalde 4 punten wat meteen voldoende was om de dagprijs der juniores te veroveren en bovendien komt ze nu alleen aan de leiding in het klassement, in haar spoor volgen Kristel D'Hollander (kast.), Robby De Witte (wuit.) en broer Peter. Bij de 55-plussers kende de fiere leider een barslechte dag en moest zich tevre den stellen met slechts 1 puntje dat hij reeds scoorde bij zijn eerste poging, Herman Eeckhout (bast.) maakte van deze gelegenheid gebruik om op gelijke hoogte te komen, terwijl Roger Van Den Eynde (bast.) met zijn vier treffers opklimt naar de derde plaats en meteen zijn eerste dagklassement wist te verove ren, proficiat Roger!! Als wij het ploegenklassement even overlopen dan zien wij dat de favoriete- ploeg van Eddy De Schepper met Willy D'Hollander, Patrick Rousseau, Eddy Smouth en Omer Steels dankzij hun drieentwintig puntenscore oprukt naar de leiding. André Van Geyte (eil) met zijn formatie waarin slechts twee schut ters in superconditie verkeerden klim men op naar de derde plaats, samen met de Vier Gekroonden. Het vijftal van Louis Lambrecht (eil) deed het werke lijk schitterend en klimmen naar de vijf de plaats, graag vermelden wij hier nog de voortreffelijke prestatie van Marleen Van Kerckhove en haar gezelschap. In de strijd voor de rode lantaarn zit de ploeg van Freddy Raemdonck (wuit.) nu met het rode symbool opgezadeld. Het klassement der ploegen na de derde schifting Het peleton van: 1. Eddy De Schepper, Den Bond 59 2. André Van Geyter, 't Eiland 55 3. Eddy De Witte, De Wuitens 53 4. Jan Peelman, 4 Gekroonden 53 5. Louis Lambrecht,'t Eiland 52 6. Marleen V. Kerckhove, Bond 45 7. Alain Van Den Broeck, Kastel 41 8. Albert Van Doorslaer, Bast. 33 9. Rudi Maes, Bastianen 30 10. Luc Present, Kastel 25 11. Sonia Landgoed, Bastianen 20 12. Freddy Raemdonck, De Wuitensl8 Het klassement der panacheschutters 1. Leo Willaert, 4 Gekroonden 19 Eddy De Schepper, Den Bond 19 Lucien Rombouts, Eiland 19 4. André Laureys, Wuitens 17 Alain Van Den Broeck, Kast. 17 Het klassement der latschutters 1. Leo Van Kampen, De Wuitens 17 2. Eric Lambrecht, Eiland 15 Luc Ost, Eiland 15 4. Patrick Rousseau, Bond 14 5. Jan Peelman, 4 Gekr. 13 Eddy De Witte, Wuitens 13 Het klassement der panacheschutsters 1. Marleen Van Kerckhove, Bond 15 Marleen Rousseau, Bond 15 Het klassement der latschutters 1. Amelie Claes, Eiland 11 2. Martine Van Kerckhove, Bond 9 3. Sonia Landgoed, Bast. 8 4. Greta Casier, Bond 7 5. Rita Van Hoecke, Bond 6 Het klassement der 55 plussers 1. Omer Steels, Bond 9 Herman Eeckhout, Bast. 9 3. Louis Van Gentbrugge, Kast. 8 Roger Van Den Eynde, Bast. 8 Boogschieten. Enkele leden van de Baardegemse liggende wipmaatschappij 'Sint-Jozef in aktie (da) 5. Pierre D'Haen, Eil. Robert De Graef, Kast. Het klassement der juniors 1. Cindy Steels, Bond 2. Kristel D'Hollander, Kast. Robby De Witte, Wuit. Peter Steels, Bond 5. Barry Willaert, Eil. 6 6 5 L.P. Vluchtprogramma Quiévrain 1990 Algemeen kampioen: 1.200 fr. Meeste prijzen: oude: 800 fr. Eerste en tweede afgegeven oude: 500 fr. Asduif oude: 300 fr. Meeste prijzen jaarlingen: 800 fr. Eerste en tweede afgegeven jaarlingen: 500 fr. Asduif jaarlingen: 300 fr. Meeste prijzen jonge: 800 fr. Eerste en tweede afgegeven jonge: 500 fr. Asduif jonge: 300 fr. Voor deze kampioenschappen tellen dubbelingen mee. Iedere liefheb ber kan maar één kampioenschap win nen, uitgezonderd de asduiven. Hier tel len dubbelingen niet mee. Merkenstrijd 3.000 - 2.500 - 2.000 - 1.500 - 1.200 - 1.000 - 800 - 600 - 500 - 500 - 500 - 500 -500 - 500 - 400 - 400 - 400 - 400 - 400 - 400. De merkenstrijd wordt gespeeld met vier duiven. De twee best geklas seerde komen in aanmerking voor de ving 1 mei 1990. punten. En dubbelingen zijn eveneens geldig. Puntenverdeling Eerste afgegeven duif vier punten. Tweede afgegeven duif drie punten. Derde afgegeven duif twee punten. Tweede afgegeven duif één punt. De kampioenschappen en merkenstrijd worden gespeeld van zondag 1 april tot en met 30 september 1990. Jonge duiven Punten voor de kampioenschappen en merkenstrijd neemt een aanvang vanaf de eerste vlucht. Andere kosten Het inschrijvingsgeld en lidmaatschap kost 100 fr. Voor de merkenstrijd even eens 100 fr. Uiterste datum van inschrij- Vluchtprogramma 4,11,18 en 25 maart; 1,8,15,22 en 29 april; 6,13,20,24 en 27 mei; 3,10,17 en 24 juni; 1,8,15,22 en 29 juli; 5,12,15,19 en 23 augustus; 2,9,16,23 en 30 septem ber. Eventueel worden vluchten in de maand oktober ingericht. Alle zondagvluchten op het programma komen in aanmerking voor de merken strijd en kampioenschappen. Evenals de uitgestelde vluchten vergezeller is V.S. Trans. Vluchtomtrek Hofstade, Gijzegem, Lede, Schoon- aarde, Oudegem en Mespelare. (DA) Exklusieve fantasiejuwelen met levenslange garantie OU Mevrouw Yvonne De Smet opende in de Donklaan 104 een interessante zaak. Dat moest na tuurlijk gevierd worden met een grandioze openingsreceptie en vele vrienden, kennissen, klan ten en familieleden van de zaak voerster kunnen er nu nog over meepraten. Yvonne De Smet is blijkbaar een graaggeziene dame want de sympathisanten stonden vorige vrijdag tot op straat aan te schuiven, al was er dan speciaal voor de opening een vrij grote tent neergeplant. Burgemeester Van Sande kwam officieel openen en dan kon het feest beginnen. Tot vroeg in de morgen. Men fluistert dat het halfvijf was... Schepen Kamiel Moerman, die zich had laten verontschuldigen die avond is wel op zaterdag eens komen kijken, dat zien we op de foto. In de tent was de gezelligheid te snijden en de bekende André Baert zorgde voor de animatie. Ambiance troef dus daar aan de Donk, waar ze toch wel wat ge woon zijn. Over déze opening zal nog lang worden nagepraat. Een exklusieve modezaak De Donklaan, waar mevrouw De Smet niet alleen haar zaak heeft, maar ook woont, is zowat de slagader van Overmere-Donk. Amper honderd meter verder ligt de kern van het grote ontspan ningscentrum dat de Donk toch is. Jaarlijks passeren hier vele Uurwerken voor jong en ouder, naar ieders beurs tienduizenden bezoekers en haar zaak kan dus niet beter gele gen zijn. Over het uitzonderlijk gamma mode-artikelen dat er aangeboden wordt, laten we me vrouw De Smet zelf aan het woord: 'Ik moet tussen de mensen zijn. Als ze mij enkele maanden moes ten opsluiten dan kunnen ze mij even goed afvoeren. Ik heb vroe ger drie beenhouwerijen gehad en ik kan niet zonder de mensen, de klanten, de beweging. Ik moet zaken doen. Die doe ik dan ook op mijn eigen manier. Wat ik zelf graag zie schaf ik aan en ik heb ondervonden dat vrijwel alle klanten mijn smaak delen. Om dat ik voor mezelf kies, vind je bij 'Vonny's' van elk arikel maar één stuk. Ik selekteer zeer streng en steek er dan ook veel tijd in. De resultaten mogen echter gezien worden. Er is eerst en vooral de luxe-kle- ding, allemaal boetiek-artikelen maar tegen betaalbare prijzen, zowel voor de jongelui als voor dames. Als ik een stuk van de hand doe, heb ik eigenlijk spijt, maar kom, dan kunnen er weer nieuwe modelletjes bij. Met een koket jurkje alleen ben je nog niets. Daarom bied ik ook allerlei door mijzelf geselekteer- de mode-artikelen aan. Ik denk bijvoorbeeld aan zonnebrillen, handtassen en allerlei accessoi- Luxe-fanatsiejuwelen zijn er ook. Van vrij dure tot zeer goedkope, maar allemaal uitgekozen met de meeste zorg. Er is dus wat voor alle leeftijden in alle prijsklassen. Deze juwelen krijgen van mij een levenslange garantie mee. Uurwerken vind je er ook. Van de meest klassieke tot zeer mo derne. Een uurwerk maakt im mers deel uit van de ganse op schik en verdient veel aandacht. Kortom de zaak zit vol exklusivi- teiten. Wie iets uitzonderlijks zoekt kan steeds bij mij terecht voor advies en inlichtingen'. De zaak zelf is met veel smaak ingericht en herbergt veel meer dan men van buitenaf zou ver moeden, al geven de uitstalra men al een eerste indruk van de schatten die je binnen kan vin den. Voor mensen die op ont dekkingstocht willen gaan is hier heelwat te beleven. Yvonne De Smet praat erover als over troetelkinderen. Ze kiest haar uitzonderlijk gamma met grote zorg en prijst het dan des kundig aan. Voor ieder van ons wordt het een échte belevenis om Vonny's te gaan bezoeken. De zaak is elke dag open vanaf 13uOO uur, be halve de maandag. Ook op zater dag en zondag kan men er een ganse dag terecht. Hoe kan het anders als je stilaan als speciaal zaak een attraktie méér aan de Donk bent geworden? Ook schepen van Middenstand en Toerisme Kamiel Moerman kwam mevrouw De Smet geluk wensen VONNY'S Zaakvoerster: mevr. Yvonne De Smet Luxe-kleding Fantasiejuwelen Mode-bijhorigheden Maandag gesloten Elke dag open vanaf 13uOO Zaterdag en zondag gans de dag open

De Voorpost | 1990 | | pagina 31