mm Ramen Verheyden wint Beker van Lebbeke Voor Patro F zal geen hulp meer baten Bijna tweede overwinning voor Pardaf A Patro tevreden over KBTTB-seizoen O.V.W. B-Wielrennen Pierrot Dewit wint derde lenterit Z°Wl de Handbalkalender 24 - 20.4.1990 - De Voorpost "Uuww KAATSEN Ondanks de Paasvakantie waren deze werd er direkt hard gereden zodat de keer de renners in groten getale opgeko- zwakkere broertjes er vlug uit waren Na men. Het weer was vrij goed al viel er af twee ronden vormde zich een groepje en toe een regenbui. Van bij de start van vijf man met Georges Mortiers (ex- Eyck. Groep twee .bestond uit Omer Van I Pierrot Dewit en Frans Van Eyck. die het. samen in de spurt zouden beslechten. ijj^ 1. Pierrot Dewit, 2. Frans Van Eyck, 3- 2 i SL v. Jean-Pierre Van Belle, 4. Georges Mor- V "TFl UiPrAf, JT. C tiers, 5. Julien Logier, 6. Benny Van f j|P* Eyck, 7. Omer Van Molle, 8. Luc Goe- thals, 9- Jean Merella, 10. Louis Mans. MStand na 3 ritten k 1- Julien Logier (8 ptn), 2. Frans Van Eyck (13), 3. Omer Van Molle (17), 4. De door de Gemeentelijke sportraad en In de halve finales werd gespeeld de Sportdienst georganiseerde 'Beker acht punten, van Lebbeke' voor liefhebbersploegen, kende, op Paasmaandag, op de ballo- De uits,agen: droom van het Gemeentelijk sportkom- 'l Kliekske-Half Time 2-8 pleks, een denderend slot. Rapide-Ramen Verheyden 3-8 MvTfMeÏÏE ,W°H°ndhn dC Ifl de finaie kwamen Verheyden naar De beker van de fair-p ging naar p zorë- ontvingen een beker. Alle andere deel- knap kaatswerk te zien kresen. ringsplaket. HANDBAL Rapide. Tot beste Lebbeekse speler werd Hans Van Damme uitgeroepen. Vermel-1 den we nog dat de wedstrijden geleid I werden door de scheidsrechters Louis Macharis en Francois Van Cauwenbergh en dat gezien de bijval van deze eerste editie, volgend jaar beslist een vervolg geschreven wordt. (pvr) een herinne- Benny Van Eyck (18), 5. Stefaan Vinck v^aren er WAOD-Wielrennen. Patrick Van Ren- terghem, kampioen van de WAOD na zijn overwinning in Zele, waar er 96 vertrekkers waren. Deze renner van Martin's veloclub veegde de Holland- koalitieop een hoopje. Bij de eerste toch drie Noorderburen en Eugeen Beelen (19), 7. Pierrot Dewit (21), 8. Jean-Pierre Van Belle (23), 9- Georges Mortiers (24), 10. Jean Beelen (25), 11. Louis Mans (26), 12. Luc Goethals, Jean Merella en Jean Peeters (29). DUIVENSPORT BWCL-wielrennen. Ludwig Callebaut behaalde zijn eerste palm maar zeker niet zijn laatste (mv) TAFELTENNIS Elk zijn Recht/Ede St-Quentin:l-4-90 Oude: 57 Los:9.10u. 1. en 2. Laureys Maurice-Mere Snel- heid:1496.94 Uur:10.36.l6 3.Vijverman Gebr. 4.De Pauw R.& H. 5.Vijverman Gebr. 6.Van Londerzale Luc 7.Roelandt Aimé 8.Van Londerzele Luc 9-Redant Roger Provinciaal - Heren Zond. 22/4 te 15 u.: Brabo Denderbelle 2 - Dendermon- de Zat. 21/4 te 18.15 u.: Robuco Buggenhout 2 - Temse Zat. 21/4 te 17.10 u.: Merchtem 2 - Kosa Aalst Zond. 22/4 te 19 uur: Eeklo - Berlare Dames Uilenspiegel - R.B. Dendermonde Jeugdhandbal Sporthal De Wuiten - Hamme Oostvlaams jeugdkampioenschap 13 uur: scholieren (met H.K.W. - Robuco - Ajax en Zwijnaarde) 13.40 u.: Pupillen (met H.K.W. 1, H.K.W. 2, Gent, Lo keren) 14.10 u. Scholieren 14.50 u.: Pupillen 15.20 u.: Scholieren 16.00 u.: Pupillen 16.30 u.: Miniemen: H.K. Waasmunster - Ajax Lebbeke 17.30 u.: Kadetten: Gent - H.K. Waasmunster 18.30 u.: Scholieren meisjes: Eeklo - Gent EVA Boogschieten. Edmond Van Kerckho- ve werd koning bij maatschappij Donk Eendracht (vdwg) In de eerste afdeling van de KVKT-kom- deze reeks Ons Huis A en Madeion A. wijken weten. Nu ze het bezoek kregen haalde als troost het dubbel binnen. Patro F is er nu zek^r ze volgend petitie heeft Sterke Stut A gauw de reke- Spannend ging het er echt niet aan toe van Pardaf C legden ze meteen grote Meer niet. Datzelfde Ons Huis C kwam )aar opnieuw van start zullen gaan in ning gemaakt van het bezoekende Hin- want de bezoekers waren echter veel te cijfers vans 9-1. Alleen Ceulemans bij de vice-leider Herleving B niet aan derde afdeling. Hun verblijf in tweede is gene 8-2. Aanvankelijk spartelde de be- sterk. Een ruime 2-8 overwinning. Voor- maakte een slippertje en liet het afweten hun trekken. De Dendermondse forma- maar van korte duur geweest: een jaar. zoeker tocht wat tegen 2-2 via Kris Pau- al Chris Wasteels en Remi Vergauwen tegen Geert Stuert. En daarmee hadden tie was te sterk. 7-3 Man Kai Leng was de Deze week waren ze ,e bil' het even wels, maar daarna zakten ze volledig in waren niet te kloppen en meteen legden de Pardafjongens meteen de 0 op het grote figuur bij de lokalen. Hij won alles. ,aa8 geklasseerd Okapi A en ze werden elkaar. Vooral Geert De Moor was niet te ze de basis van hun overwinning. Me- scorebord weggevaagd. Okapi B had ge- William van Mol was met zijn twee daar teruggestuurd met zware 8-2 cij- temmen bij de overwinnaars. Het als teen is Madeion A kampioen en stijgen hoopt op Juvenes D een kans te hebben, overwinningen bij ons Huis de meest in fers- Tot 3-2 hielden ze stand en dan laatste geklasseerde Pardaf A kwam ei zo ze naar de hoogste afdeling. En dat scheen wel in die richting uit te het oog lopende speler. Viktory heeft stuikten ze in elkaar. Ze haalden niets na bij een overwinning toen Eendracht A In derde afdeling een zwaar verlies van gaan na vier wedstrijden 2-2. Maar ze zich moeten reppen om er Ons Huis B meer hinnen. Salembier Cesar en Pa- op bezoek kwam. Weliswaar waren de Vlierkouter B dat op eigen terrein een hadden te vroeg gehoopt. Vanaf dat mo- er onder te houden. Ze hadden wel een trick De Clerc(l wonnen elk een wed- bezoekers gehandikapt, maar toch zat er 0-10 rammeling te slikken kreeg van ment kwamen ze niet meer bij te pas en goede start 5-2. Maar dan heeft Viktory stri)d- Erik Verdonck won niets, een kleine lokale kans in. Nu werd het Eendracht B. De lokalen waren op geen zonder pardon kregen ze een 7-3 neder- moeten wachten tot de allerlaatste wed- ,n eerste afdeling haalde Patro C opnieuw een kleine 4-6 nederlaag. enkel moment in de wedstrijd. laag te slikken. Francois Present was strijd om het zesde punt te scoren dat g°uden punten door met 3-7 te winnen In tweede afdeling schommelde de In vierde B kon Egmond weer vlaggen n°g de sterkste man met twee overwin- hun overwinning moest bezorgen. Het van E<4C. Marc Stallaert en Carl Goos- stand zeer weinig. Maar vanaf een 3-3 met een 7-3 overwinning op Herleving ningen. maar hij kreeg bij zijn ploeg was eens te meer André de Kimpe die deden het verbluffend door Micha- ontpopte de bezoeker zich als de iets B. Aanvankelijk konden de bezoekers ëeen navolgers. lo -1— T betere formatie. Vooral Tom Boneyns een 0-2 vastleggen. Maar daarna ging het In de B reeks is Ons Huis C uit zijn was bij Madeion zeer sterk. Hij won niet meer. Dan takelden ze volledig af. krammen geschoten. Bij Eendracht D alles. Bij Stekene A was Mare Vermeulen Kurt de Smaele was bij Egmond de rots hebben ze getoond hoe sterk ze mo- en Jeroen van Poucke niet te houden, in de branding terwijl bij de Herleving- menteel spelen. Een klinkende 1-9 Met belangstelling werd uitgekeken naar jongens Benny Van Gucht het nog het overwinning. Guy Fonce en vrienden de ontmoeting van de twee groten in best deed. Triumf A wil ook van geen waren niet te stoppen. De thuisploeg het weer moest doen. (H.V.C.) JEUGDVOETBAL Ie Heyninck (B6) te verslaan. Trouwens geen van beide spelers maakte een slip pertje. Bart Van Couwenberghe won éénmaal en daarmee stond de Patro overwinning vast. Dynamica A is ongetwijfeld maar de schaduw van vroe ger. Deze week werden ze in de familia- zaal met 10-0 geklopt door Patro B. De bezoekers kwamen er weinig bij te pas. In tweede afdeling speelde Patro E twee- keer en het werden evenveel nederla gen. Op Madeion B werden ze met 8-2 verslagen. Ze kwamen daar eerst met 0-2 op winst, daarna echter werden ze zo rap als tellen uitgeteld. Davy Van Cauteren en Walter De rijeke wonnen elk één keer. maar Mario De Smet lukte niets. Tegen Ons Huis boden we wel geruime tijd tegenstand maar met 6-4 haalden ze geen punten in huis. Walter De Rijeke was schier de enige die in de vuurlinie stond. Patro D van zijn kant speelde 5-5 tegen Madeion B en dat was vooral het werk van Francois Van Dender die door nie mand te kloppen was. Chris Van Cou wenberghe en Patrick Glas wonnen am per één keer. Maar een drawn tegen Madeion B is toch niet slecht. In vierde afdeling een vlotte 9-1 over winning van Patro G tegen Herleving Serge Clayé en Kris Van Geert waren niet te stuiten, alleen Gerd Van Kersavond liet een steekje vallen. Tegen Viktory A werd het echter een nederlaag 6-4 en dat kwam omdat bij Viktory André Qe Kimpe niet te verslaan was. Kris Van Geert (2), Jan Waterschoot (1) en Geert Stallaert (1) zorgden voor de Patro-overwin- ningen. In vijfde B had Patro H veel last om Juvenes E een puntje te ontfutselen. Gedurende de hele ontmoeting bleef alles in balans 3-3 en 4-4 om nog eens gelijk te eindigen 5-5. Bertrand Van Houte.was de beste man met drie zeges, Heyvaert Georges (1) en alleen Luc Pellegrin won niets. Thuis tegen Een dracht E legden ze een verdiende 6-4 vast. Van een 4-2 ging het naar 5-4 en via het dubbel was het de volle buit voor Hamme. Luc Pellegrin (2), Willy Per- mentier (2) en Georges Heyvaert (1) zorgden voor de lokale punten. In de tweede reeks won Patro C hun laatste wedstrijd eerder gemakkelijk te gen Sleidinge C 4-12. Mare Stallaert en Hilaire Straetman haalden alles naar zich toe. Mike D'Hollander en Paul De shoesitter wonnen elk tweekeer. Patro C eindigde als derde en dat was onver wachts goed. De nummers één en twee in die reeks waren buitenschot. In derde provinciale A eindigde Patro D op de zesde plaats. Nochtans hebben ze op zeker moment echt moeten strijden om uit de onderste gelederen van de reeks weg te geraken. Maar het lukte hun gezwind. Met deze plaats zijn de jongens van kapitein Francois Van Den der best tevreden. In de vijfde provinciale D eindigde Patro D als vierde. De koplopers De Klinge A en Temse C waren iets te sterk voor de Hammenaars. Alhoewel deze Patro- ploeg gehoopt had kampioen te spelen moesten se spoedig ervaren dat dit een moeilijk te realiseren droom was ge weest. HVC Jeugdvoetbal. De preminiemen van Eendracht Sint-Gillis tijdens hun traditio neel tornooi (vh) Jeugdvoetbal. De preminiemen uit Baasrode op hetjeugdtornooi van Eendracht Sint-Gillis (vh) Het seizoen bij de KBTTB is afgesloten. Patro Hamme speelde daarin met vijf ploegen die het allen behoorlijk deden. In eerste provinciale speelde Patro A tegen Temse A. En dat was echt pro bleemloos. Ze wonnen met 15-1. AJIeen Johan Van Hecke maakte een slippertje tegen Chris Oosterlinck en daarmee kon Temse A de eer redden. Met een zesde plaats zal Patro A wel best tevreden zijn. Kampioen Small Street B Gent verloren één keer in dit seizoen en dat was thuis tegen Patro 7-9- Ook een prestatie. Patro B deed het minder dan verleden jaar. In hun laatste wedstrijd tegen de tweede stijger Rooigem A kwamen ze thuis niet verder dan een 2-14 verlies. Carl Goossens en Eric De Clercq konden de eer redden voor de Hammenaars. Guido De Block was over het ganse seizoen genomen de beste speler in deze ploeg. Patro B eindigde als negende en dat kon met wat meeval wel iets hoger zijn geweest. Degradatie gevaar is er nooit geweest. Daarvoor was Temse A te zwak. Jeugdvoetbal. Ook de preminiemen van KA VD waren paraat op het tornooi van Eendracht Sint-Gillis (vh) Jeugdvoetbal. Rapid Lebbeke stuurde ook zijn preminiemen naar het tornooi van Eendracht Sint-Gillis (vh)

De Voorpost | 1990 | | pagina 24