EEN AVONDJE UIT... BIJ t TANG'S GARDEN té CHINEES RESTAURANT ORIGINELE CHINESE KEUKEN Tang's Gift Shop 6 - 20.4.1990 - De Voorpost TANG'S GARDEN AALST Korte Zoutstraat 51 Tel (052)224422 Woensdag en donderdag Hoek Papiermolenstraat 1 Tel(052) 22 07 07 AMöaganopen DIRECTORGARY TANG Vtn12kM14u30 MAALTIJDCHEQUES Tang's Garden, Brusselsestraat 98, Dendermonde (v) Ook Chinese menu's om mee te nemen (10% korting) Tang Koon Hay wist de rechtstreekse import van deze voor ons Westerlingen unieke kreaties te bekomen, zodat je ze nu kan aanschaffen aan nooit geziene prijzen. Porseleinen vazen in alle groottes, sierraden, zijden stoffen, souvenirs, jade carving, dit alles ligt geëtaleerd in de Tang's Gift Shop. Ook voor groothandel kan je bij Tang's Gift Shop terecht. Kom even langs. Tang's Gift Shop Houtmarkt 14, Aalst Tel.: 053/21.59.77 Gary Tang Koon Hay en Tang's Garden Na een vestiging in de Brusselsestraat te Dendermonde en aan het Kannunik Colinet- plein te Aalst, breidde Tang's Garden zich op nieuw uit aan de hoek Papiermolenstraat - Bo- gaerdstraat te Dendermonde. Zaakvoerder Gary Tang Koon Hay mocht niet weinig fier zijn om zijn zaak voor te stellen. aandacht aan de zakelijke westerse sfeer, maai roept evenzeer het geheimzinnige van het Oos ten op». Samen met zijn vennoten David Yung Yeung, Dominique Yung Yuk Leung, wil men de tradi tie van Tang's Garden verder zetten. Breng eens een bezoek. Zaakvoerder Gary Tang geboren in Hong kong, verzeilde via Groot-Brittannie in België. We schreven toen 1975. Tien jaar later opende hij in de Brusselsestraat te Dendermonde «Tang's Garden». Voordien leerde hij ijverig onze Nederlandse taal en vestigde zich in de omgeving van het Centraal Station te Antwer pen. Tang's Garden is steeds een publiekstrek ker van formaat gebleven. Wie lekker wil gaan eten, dol is op de Kantonese keuken, houdt van heerlijk uitziende schotels..., kan aan Tang's Garden niet voorbijgaan. De kunst van de Chinese keuken, de schoonheid van de schotels, ligt beschreven en vervat in een reeks mooie boeken. Tang kijkt er met liefde naar en weet bij elke adbeelding in die boeken, zoveel details te beschrijven dat een nuchtere westerling als ik ervan opkijkt. Heel wat schotels worden versierd met uit wortel gesneden figuurtjes: een oude man met baard die een vis gevangen heeft, een roos in volle bloei, een Chinese pagode, een vis die naar lucht hapt. Unieke kreaties waren het, zonde van ze op te eten. Maar die kleine details maken van Chinees eten een feest. Het is met enige ge noegdoening dat de zaakvoerder ons verklapt dat hij zelf graag eet en dat dit precies een goede aanloop is om de klanten die naar het restaurant komen, goede dingen voor te schotelen. Bij Tang's Garden is de klant echt koning. Je wordt er steeds met de glimlach bediend. De behulpzaamheid, eigen aan de Oosterlingen, is hier geen reklamebegrip. Tang dankt bovendien alle klanten voor het vertrouwen dat hij steeds heeft kunnen genieten. En last but not least, Tang's Garden is ook een restaurant met een zeer aparte klasse. De Loempia's die vroeger het hoofdgerecht waren in de traditionele keuken, zijn zo goed als verdwenen. Die maken nu deel uit van de mas sa-industrie in de voedingssektor, vertelt Tang ons. De rijsttafels blijven nog steeds onze trots van de keuken. Bij Tang's Garden zit je steeds goed voor elke festiviteit of gelegenheid. De feestmenu's zijn er om van te snoepen. En met kommunie, huwe lijk,..., is Tang's Garden zeker aan te bevelen. Je kan er bovendien beschikken over een apart zaaltje. Ook voor zakenlunches of vriendenfeestjes is Tang's Garden het aanbevelen waard. Tijdens de maand april heeft men een speciaal paas en kommuniefeestemnu voorzien. Bovendien krij gen alle kommunikanten een geschenk aangebo den. Overtuig Uzelf en kom eens langs. Schepen van Middenstand P. Van Cauteren (v) Tang's Garden aan de Papiermolenstraat Tang's Garden, hoek Papiermolenstraat 1, Dendermonde (v) Interieur Tang's Garden Kom je binnen in het restaurant, draagt het interieur ertoe bij dat je rust en gezelligheid vindt. Het lag in de bedoeling, en men is er zeker goed in geslaagd, een harmonie te scheppen tussen het Westen en het Oosten. Tang filoso feert hierover als volgt: «Wij wonen hier in Euro pa, dat wil zeggen dat we moeten inspelen op de manier hoe hier geleefd en gedacht wordt. De opvattingen van wonen en kleuren verschillen sterk met ons, toch heb ik getracht tot een kom- promis te komen. Het modern interieur geeft Sedert kort kan men ook unieke geschen ken uit China kopen in Tang's Gift Shop aan de Houtmarkt 14 te Aalst. Mr. Garry Tang dankt burgemeester M. Dierick, Schepen P. Van Cauteren en alle aanwezigen bij de officiële opening, (v) Burgemeester M. Dierick ontvangt de gouden schaar bij de officiële opening op de Papiermolenstraat 1. (v) Tang's Garden, hoek Kan. Collinetplein, Korte Zout straat 5, Aalst

De Voorpost | 1990 | | pagina 6