Delta Den Beer '^eindoverwinnaar v*in de play-olfs Kleding Octaaf wint nu ook de beker ZAALVOETBAL Hamse Zaalvoetballiga D.S.D.-kern - N.O.M.B. De Voorpost - 27.4.1990 - 27 5»»sw| In de Hamse zaalvoetballiga is de strijd gestreden. Delta Den Beer werden kam pioen in de play-off van de derde en vierde reeks. Ze haalden het nipt voor JScotch Inn. Nu nog wat bekerwedstrij den en daarmee valt het doek over het seizoen '89-'90. Delta Den Beer-Slagerij Patrick (7- 3). Het vroeg aan Delta Den Beer niet op heneel moeite om de bezoekers op een veilige afstand te houden. Dit kwam MINIVOETBAL omdat bij de lokalen een zekere Ver- cammen liep die steeds zijn kans waar nam om te doelpunten en niet minder dan driemaal raak kon treffen. Hij kreeg daarbij nog ruime hulp van Meysman en Van Herpe en dat gaf als resultaat dat Delta halfweg al met 5-2 aan de leiding was geraakt. Guido Michiels en Dirk Comelis hadden voor Slagerij Patrick al kunnen scoren. In het tweede stuk van de wedstrijd ging de spanning uit de iet de toals verwacht won Kleding Octaaf nu ook de :ekse )eker Van een spannende match was geen sprake. /an in het begin zetten de Lebbekenaars Verhof- iggen itadt onder druk. Een paar maal balverlies achter- tan en een onzekere doelman werd driemaal jeklopt. Van Langenhove en C° lieten rustig ko nen en speelden de counter, wat een meer dan onende uitslag gaf: 12-4. /ermelden we nog dat Verhofstadt de diensten noest missen van Van Marcke, wat zeker een ïandicap was voor de verdediging van deze ploeg. Inderzijds liet bij de kampioenen ook Van der eugv verstek gaan wegens kwetsuur, maar Kleding Dctaaf beschikt over een ruimere 'bank', s'a de wedstrijd was er algemene prijsuitreiking in iet Lebbeekse Zwamberhof, lokaal van kampioen »n kersverse bekerhouder Kleding Octaaf. De pro- ninenten die de bekers zouden overhandigen :oals schepen van sport Francois De Ridder, sport raadvoorzitter Willy Elskens, sportfunktionaris Al- fons Abbeloos en Walter Stilten, schenker van de beker, kweten zich met plezier van hun taak. Voorzitter Roland D'Hondt gaf een overzicht van de voorbije kompetitie en dankte zijn medewerk ers van het bestuur voor hun inzet en trouw aan de D.S.D.-kern, die aan zijn 21ste prijsuitreiking toe was. Nadien werden bloemen en geschenken uitge deeld aan de kampioenen en hun sponsor Octaaf Verhulst en zijn dame, waarna het feest kon beginnen en het duurde tot in de zeer late uurtjes.. Vermelden we nog dat Roger Van Elslander alleen nog de functie van algemeen sekretaris en voorzit ter van het strafkomitee van de D.S.D. zal vervul len. Bij Kleding Octaaf wordt hij opgevolgd door Richard De Wilde. Tenslotte is de kans groot dat de D.S.D.-kern volgend jaar op,nieuw met zestien ploegen in de kompetitie zal treden. ïeks eeks eeks Minivoetbal. In het Zwantbershof te Lebbeke had de prijsuitreiking plaats van et afgelopen D.S.D.-seizoen. We zien Pierre Florijn, voorzitter Roland id D 'Hondt> algemeen sekretaris Roger Van Elslander, Mare Dejagher en Alberic leckeman (foto guy) ontmoeting en het werd een ruime afge tekende overwinning. Scotch Inn-Durmezonen II (10-2). De rode lantaarndragers zijn er niet in gelukt om de thuisploeg van de wijs te brengen. Weliswaar deden ze het niet slecht in het begin van de ontmoeting. Ze konden een tijdje stand houden tot dat Riviria Enrique weer de weg naar de netten vond en samen met Eeckhout en Vermeulen doelpunten op een rijtje zet ten 4-0. Durmezonen zelf kregen een tweetal geweldige kansen maar ze wer den niet gebruikt. Na de kampwisseling was de thuisploeg duidelijk de beste en weer was het Rivieria die dat in doelpun ten uitdrukte (4). Durmezonen konden dan toch de nul op het bord wegduwen door doelpunten van Danny Moreels en Franky Swaans. Dolf Boys-Sportwereld II (10-2). Al hoewel dat Sportwereld helemaal ach teraan de klassering spartelt hebben ze een steengoede eerste helft gespeeld. Er was een goede G. Zaman nodig om aan de rust op voorsprong te komen. Want Gunther Keymolen had voor Sportwe reld al laten aantekenen. 3-1. Nader hand zakte de bezoeker als een kaarten huisje in elkaar. Kapitein Van Damme vooral was moeilijk aan banden te leg gen. Hij scoorde trouwens driemaal. En zijn voorbeeld kreeg navolgers in Van Hoorde en nog maar eens Saman. Me teen werden er dubbele cijfers bereikt. Bakkerij Robberecht-VK Post (3-5). De thuisploeg heeft zich zo maar niet laten afslachten. Ze speelden een zeer goede wedstrijd. Misschien wel jammer dat de goalgetters niet in hun beste doen waren anders hadden de Postjongens wellicht nog aardig opgekeken. John Robberecht had spoedig de lokale nul op het scorebord weggevaagd. Het ant woord langs de andere zijde kwam er gezwind van Smekens, Hans Leemans en Mare De Looze. Met een 1-3 halfweg was de strijd nog niet gestreden. Het werd nog echt spannend tot op het laatste moment maar de nipte voor sprong van VK Post hebben ze tot het allerlaatste kunnen behouden. Sporting-Van Heyghem/De Blende (1-12). Het was een ongelijke strijd tussen deze twee damesploegen. De thuisploeg vooral had weinig stootkracht om de bezoekende doelwachtster op de korrel te nemen. Halfweg stond er al een forfaitscore op het bord 0-5. En die zou later uitdeinen tot een grote overwin ning die vooral het werk was van Sabrina Janssens (4), Vande Lanotte Gudron (2). Voor het eerreddende doelpuntje zorgde Annick Boon. Sjotters-De Mulder II (1-12). Zoals men duidelijk kan merken aan de uit slag had de ploeg van kapitein Philip Thuysbaert geen enkele kans tegen de bezoekers. In het eerste gedeelte wer den ze al getrakteerd op een massa doelpunten 0-10. Ze kwamen er op een rijtje. Na de kampwisseling ging de strijdlust er helemaal uit. Er wercl maar op los gespeeld en alle concentratie was weg. Wel kon de thuisploeg nog de eer redden door doelman M. De Mulder te verslaan. Voor de rest was er niets te beleven. Zaalvoetbal. De Lebbeekse Goalgetters werden gehuldigd in de sporthal (foto guy) Liefhebbersvoetbal. De Zwaanvrienden van Uitbergen werden kampioen in de MTSA (mt) Damesvoetbal. De dames van Rapide Lebbeke speelden een wedstrijd tegen ee dames van Meldert (foto guy) finivoetbal. In het Uhheekse Zwamberhof, het eigen lokaal dus, werd kampioen en bekerhouder Kledine Octaaf 'tng nhuldigd door de D.S.D.-kern. (foto guy) wealtl (int el i Muskusrat-VK Post (1-5). De Post- |jng op het terrein. Geen wonder dat ploeg heeft de thuisploeg netjes in de halfweg de lokalen al een 10-1 hadden lurven gelegd. In het eerste stuk konden vastgelegd waarin vooral Mare Philips en ze al een 1-3 voorsprong opbouwen die van den Broeck een ruim aandeel had- ze niet zonder moeite konden vastleg- den. i„ de tweede helft doofde de wed- gen. In het tweede gedeelte deden beide strijd volledig uit en dat bood de kans ploegen weinig moeite om nog iets aan aan de bezoeker om toch wat te milde- de toestand te veranderen. Muskusrat ren. vond geen gaatje mer om doelman Jac- Bierhoeve-Sjotters (9-5). Een zeer ques Baert te verslaan. En de Postploeg evenwichtig begin waarin Bierhoeve via kon nog tweemaal scoren. Meteen was een kwieke Van Bossche dadelijk het de wedstrijd gespeeld. Bij de Postploeg vuur aan de lont stak. Deze knaap scoor- was Marc De Loose de grote doelschut- de meteen tweemaal en dat bracht de ter met vier treffers. Voor de vijfde goal wedstrijd op volle kracht. Langs de kant zorgde Jef Van Hoey. Van Sjotters was Marc Moeseke die het Goalgetters-Vossenhoek (2-7). In de moest doen en een voortdurende be- eerste helft werd de wedstrijd al in de dreiging vormde voor het doel van Fran- juiste vorm gegoten. De betere bezoe- kim De Vogel. Met 3-2 halfweg kon de kers legden toen al een 0-3 vast die ontmoeting nog alle kanten uit. Maar de vooral het werk was van André Segers en stootkracht van de bezoekers verzwakte John Dierickx. Goalgetters deden hun voortdurend. Want alleen langs de eer naam geen eer aan want ze scoorden der genoemde Mare Moeseke vonden de niets. Naderhand zouden ze langs Alain Sjotters de weg naar de netten. Bij Bier- Vermeire en Vander Ween wel scoren, hoeve stonden velen voortdurend aan Maar deze twee treffers brachten geen het kanon Van Bossche, Guy De Mot aarde aan de dijk. Vossenhoek langs een kapitein Chris Verhaeghen en nog een kwieke Bart Nobels deed het heel wat paar anderen, beter. Hij scoorde zelf driemaal en voor Noice-De Kroon (4-7). Een flink spe- het zevende doelpunt zorgde Ronny lende thuisploeg waren de besten in het Coppieters. eerste deel van de ontmoeting. Jammer Sportfemina-Sportstadium (4-5). genoeg botsten ze steeds weer op een Een evenwichtige wedstrijd gekruid met Bart Heytens die onder de lat van geen tal van doelpunten. De ploeg van My- wijken wou weten. Precies daarom was riam Verhelst zou uiteindelijk op het het maar 2-1 aan de rust. Het zou aatste nippertje nog begeven. Ook al naderhand blijken dat dit niet volstond hadden ze toch een puntje verdiend. 0m een uit zijn sloffen schietende De Langs de overzijde was het vooral Suzan- Kroon uit Grembergen een halt toe te ne Adriaanssens en Pot Brigitte die de roepen. Fons Van Mele en Rik Drieghe lakens uitdeelde en er voor zorgen dat ze waren echt niet te stoppen en als beiden beiden punten konden meepakken. driemaal scoorden was het duidelijk dat Bakkerij Robberecht-Lietbeka (6- Noice daartegen geen enkel verweer 6). De lokalen konden de bezoekers meer had en zwaar geslagen werd goed opvangen en deze mogen zich ge- De Clippeleirc-Sportstadion (1-4). lukkig prijzen dat ze een Danny Wouters Een zwakke wedstrijd bij het begin. Bei- in hun rangen hadden om steeds maar de formaties slaagden er trouwens niet opnieuw bij te benen. Bakkerij Robbe- in ïaarl in de ontmoeting te brengen en recht hadden aanvankelijk een licht dat betekende dat halfweg de uitslag ook overwicht en vooral Johan Robberecht nog niet veel was 0-0. Daarna zouden de en Filip Boel waren steeds weer als de bezoekers uit een ander vaatje gaan kippen erbij om Lietbeka van de wijs te tappen via An Van Couwenberghe en brengen. Zeer nipt met een 3-2 score Martine Vernimmen die elk tweemaal kon er van kamp worden veranderd. Het konden scoren. De ploeg van kapitein bleef spannen en op het moment dat de Verdurmen kon daartegenover bitter score gelijk kwam ging het er zenuwach- weinig stellen. En doelwachtster Van tig aan toe. Maar ondanks goede pogin- Uytvanghe moest toezien dat haar dom- gen veranderde er niets meer aan de ein vaak werd doorboord, gelijke stand. van Heyghem/De Blende-Atletico Noice-Durmezonen II (16-4). Zoals (0-2). In de eerste helft werden door de cijfers het verduidelijken was er van beide samenstellingen vaak goede po- een echte wedstrijd wem.g sprake. De ondernomen om de doelman bleven overeind. Weliswaar mocht Mat- theux van Atletico eens een gelukskaars- je branden, maar dat behoort daar alle maal bij. In de tweede helft zal een uitgebroken kapitein André Vermoessen er in slagen tweemaal voorbij de lokale doelman De Donder te geraken en me teen kon hij zijn ploeg de overwinning bezorgen. Royal Lebbeke-Aboc Bostroe (2-1). Het is nog een aantrekkelijke wedstrijd geworden. Kapitein Verleyen motiveerde zijn mannen sterk en de bezoekers wer den nogal eens onder de voet gelopen. Maar toch hielden ze stand tot op het laatste moment van de eerste helft; 0-0. In het tweede stuk bleef het spannend, maar toch zal Roval het halen met doelpunten langs Jan Verheyden en Ge ert Moens. De bezoekers konden milde ren langs Huyck, maar een draw die vaak in de lucht hing kwam er niet op het scorebord. Eindstanden 3. en 4. reeks play-off 1. Delta den Beer 2. Scotch Inn 3. Dolf Boys 4. Aboc Bostroe 5. Slagerij Patrick 6. VK Post 7. Kroon Grembergen 8. Noice 9. VH-DB 10. Bierhoeve 11. Klokhuis 12. Sjotters 13. KLJ-team 14. Robberecht 15. Sportwereld II 16. Durmezonen II Dames 1. Paul's Video 2. VH-DB 3- Sportstadium 4. DejaVu 5. Sportline 6. Sportfemina 7. De Clippeleir 22 w. 40 p 22 w. 38 p 22 w. 32 p 22 w. 31 P 22 w. 29 p 22 w. 27 p 22 w. 25 p 22 w. 24 p 22 w. 21 p 22 w. 17 p 22 w. 16 p 22 w. 12 p 22 w. 12 p 22 w. lip 22 w. 10 p 22 w. 7p 12 w. 22 p. 12 w. 18 p. 12 w. 14 p. 12 w. 13 P. 12 w. 9 p. 12 w. 6 p. 12 w. 2 P- bezoekers waren uiterst zwak en kwa men nog met een vertimmerde opstel van zijn voetstuk te halen maar deze

De Voorpost | 1990 | | pagina 27