Erembodegem 12 -11.5.1990 - De Voorpost (slapen in tenten, ontbijt en lunchpakket inbegrepen). Iedere deelnemer ontvangt een prachti ge herinneringsmedaille. 2. Voor alle wandelaars: op zaterdag 19 mei: gezinswandeling (6 km), gezins wandeling (12 km). Inschrijvingsgeld 150 fr. Iedere deelnemer ontvangt een prachti ge herinneringsmedaille. 3. De sportacitivteiten worden afgeslo ten met een gezellig samenzijn en barbe cue. De Nat. Vriendenkring van para commando's Aalst nodigen u uit deel te nemen aan deze sportactiviteiten. Er is mogelijkheid van hindernissen- loop, kaartlezen op coördinaat, over schrijden van terrein met boobytraps, kompaslopen met gegeven azimuth, mandragen, karabijnschieten, granaat- werpen, dingyvaren. Plaats van het gebeuren Zandberg, Af- fligemdreef te Aalst. Voor verdere inlichtingen: J. Boelans, Koolstraat 6, 9300 Aalst, tel. 053/ 21.95.19. Paul Roelandt, Leopoldlaan 99, 9300 Aalst, tel. 053/70.26.74 Le Long Marcel, Lambrechtstraat 33, 9300 Aalst, tel. 053/78.43.26 Cuvelier Herman, Hammestraat 8,9300 Aalst. Tel. 053/77.32.09. Ljjden Morgen zaterdag 12 mei spreekt Harry Gielen te 20 u. over "Lijden geeft te denken en te doen" in Vredeshuis, Esplanadestraat 8. Struisvogelpolitiek is hierbij uit den bo ze. In de loop der geschiedenis dienden zich drie tendenzen aan: lijden kan vergee stelijkt worden, gedogmatiseerd of ge humaniseerd. Harry Gielen geeft hierbij kommentaar. L.P. Boonwandeling Wandelen langs het Louis-Paul Boon pad a.s. zondag 13 mei met vertrek en aankomst aan het stadsbeeld van Dirk Mariens op de Grote Markt. Vertrek te 14 u. Een organisatie van CSC De Rank in samenwerking met ATB Natuurvrien den Aalst. "De Oude Garde" De Koninklijke Harmonie De Oude Garde speelt een groot lentekoncert in de feestzaal van het stadhuis, vandaag vrijdag 11 mei te 20 u. o.l.v. Edgard Branckaert. Duiven op kapel In augustus 11. teisterde een storm de Meuleschettekapel waarvan het dak reeds lang bouwvallig was dermate dat het dak er afvloog en een zeil er moest worden overgespannen. Het stormweer der jongste dagen richtte verder heel wat ravages aan. Maar duiven storen er zich niet aan. Voortvluchtige duiven - ja, die zijn er ook - vonden er een nieuwe thuishaven. Ze koesteren zich in de zon als die er is. En de laatste dagen was die er vaak. De kapel is dringend aan restauratie toe doch het is aan de kerkfabriek Sint-Jozef om daartoe een plan op te maken. Het stadsbestuur maande de kerkfabriek daartoe reeds aan maar tot hiertoe zon der gevolg. Tornooi Herman Ravijts Tijdens de Topdag moesten via lottrek- king onder de toneelkringen die zich voor deelname aan het Ravijtstornooi kandidaat stelden de deelnemers wor den aangeduid. Er waren 17 kandidaten: De Iverlingen uit Denderbelle, De Constminnende Jonckheyt uit Lebbeke, Toneelkring Wij eveneens uit Lebbeke, Jhesus met der balsemblomme, Mariakring-Mariën Theeren Gent, Teater Krakeel eveneens uit Gent, de Catharinisten Aalst, Lust naar Kunst Lokeren, Voor God en de evenmens uit Hamme, Were Di uit Hal le, Erasmus uit Anderlecht, De Vlas bloem uit Sint-Niklaas, Hand in Hand uit Strombeek-Bever, Iverige Jonckheyt uit Lochristie, De Brusselse Kunstvrien den, De Waag uit Denderwindeke en De Bijgaardse Comedie. Eetfestijn AKV De Schramoeillekrabbers organi seert haar eetfestijn a.s. zondag 13 mei van 11.30 tot 15 u. in de zaal RIBSO, Molendreef 57. Steak naar keuze: 350 fr.; balletjes in tomatensaus: 250 fr.; kindermenu: 180 fr. Soep inbegrepen. In voorver koop: 150 fr. )e aanwezige moeders worden ter gele genheid van Moederkesdag op een at tentie bedacht. Sportmaand Nog tot 4 juni is Aalst tijdens de mei maand en even later, "de Sportmaand", boordevol sportaktiviteiten. Geleidelijk evolueerde de Sportdag n lar de Sportmaand. In deze reeds -htste editie zorgt de Stedelijke Sport- jenst voor niet minder dan een 50-tal verschillende blikvangers van belang. Tal van verenigingen tonen zich daarbij ngs hun sterkste zijde door het orga niseren van wedstrijden, tornooien of demonstraties. Regelmatige lichaamsoefening is mo- r. .iteel alvast een must en dit voor elke le (tijd. Dit dan in het teken van het nog st ;ds valabele "een gezonde geest in ee. gezond lichaam". Het aanbod is pluriform: naast de gewo ne -.porttakken zijn er tal van initiatieles- s diepzeeduiken, balboogschieten, ti ondo aikido en noem maar op. C /andelaars en lopers kunnen er Aalst. Wachten op scouts van Sint-Martinus (a) terecht. Te Meldert in de stratenloop morgen zaterdag 12 mei. Op dezelfde datum ook bij de Kadees langsheen de Pee Klakroute in een avondwandeling. En fietsers komen aan hun trekken ook op 12 mei op het binnenplein van het RTT-gebrouw aan de Vrijheidsstraat te 14 u. Een lijvige brochure met gedetailleerde uitleg over alle gebeurtenissen van de sportmaand is te bekomen op de Sport- dienst, Kat test raat 33,053/77.11.11, toe stel 263. Superstar op wielen WTC Den Blok, de Adviesraad voor de Sport en de Sportdienst organiseren op maandag 4 juni "Superstar op wielen" onder het motto "Sport is tof'. Er kan naar keuze een afstand worden afgelegd van 20 of 40 km. Langsheen de omloop moten eenvoudige proeven worden af gelegd en enkele vragen worden beant woord. Elke ploeg krijgt één joker mede teneinde op een proet naar Reuze het aantal punten te verdubbelen. Vertrek voor de 40 km en 10 proeven (Aalst en in elke deelgemeente) tussen 13.30 u. en 14 u. Voor 20 km en 9 proe ven tussen 14 en 14.30 u. Inschrijven vóór 23 mei bij de Sport dienst, Kattestraat 33 te 9300 Aalst of bij de heer Marcel Cleemput, Asserendries 79 te 9300 Aalst. Galerij Denise Van de Velde In galerij Denise Van de Velde, Tragel 7 te Aalst kan u skulpturen en tekeningen meemaken van Fredy Wolf-Wubben van 12 mei tot 17 juni. Opening morgen za terdag 12 mei van 15 tot 18 u. in aanwe zigheid van de kunstenaar. Open van donderdag tot zondag van 14 tot 18 u. Ook op andere dagen en uren na af spraak via 053/78.75.47 of 053/70.04.65. Echtgescheidenen Gespreksavond voor echtgescheidenen in Jebron, Begijnhof 1 op donderdag 24 mei te 20 u. Kampioenenviering Wegens omstandigheden wordt de kam pioenenviering die voorzien was voor 18 mei in de trouwzaal verschoven naar zondag 20 mei eveneens in de trouwzaal te 10.30 u. Na een welkomstwoord door burgemeester De Maght en een inlei ding door schepen Patrick De Smedt worden de kampioenen gehuldigd en wordt de groepsfoto gemaakt. Bedrijfssportnamiddag In het Osbroek bedrijfssportnamiddag morgen zaterdag 12 mei met volgend programma: Zaalvoetbaltornooi (zie plan III) van 13.00-17.30 u. Volleybaltornooi (zie plan IV) van 13.00-17.15 u. Tennistornooi (zie plan II) van 13.00- 17.00 u. Atletiek (zie plan V): 15.00-17.00 u. Ko gelstoten; 15.00-17.00 u. Verspringen; 17.00 u. Loopnummer 1500 m.; 17.30 u. Aflossingswedstrijd; Wandeling van 14.30-17.00 u. Prijsuitreiking in de cafétaria van het Osbroek te 18 u. Gouden bruiloft Op 29 maart 1990 vierden de echtgeno ten De Smedt Frans (22.8.1909) en Van den Eynde Maria (28.9.1909) wonende te Aalst-Herdersem, Grote Baan 85, hun gouden bruiloft. Veteranenkaatsverbond der Denderstreek Dit is een tornooi voor niet-aangesloten spelers. Voor mensen die deze sport ooit nog eens beoefend hebben of voor dege nen die dit wel al gezien hebben maar nog niet gedaan. Dan is dit een gelegen heid om een namiddag ontspanning te beleven in een aangename sfeer. Ieder een kan zich laten inschrijven individu eel of per ploeg tot 10 mei a.s. en dit bij de bestuursleden: De Moor Sylvain, Vooruitzichtstraat 36, 9300 Aalst, tel. 78.02.77; Mens Guy, Torenveld 48,9307 Hofstade Bruylant Jan, Droeskouter 26, 9450 Haaltert, tel. 83.55.21. Het tornooi vindt zijn doorgang op 19 mei op het Volksplein ook nog Ezel splein genoemd; aanvang 14 u. Vandalisme - Oscar R. werd erop betrapt zich in de toiletten van dancing Porky's aan de Hopmarkt te Aalst te hebben laten insluiten. Hij werd echter opgemerkt door de uitbater die nog maar pas hetzelfde had moeten meemaken. - In de winkel van Elisa Schollaert, Moorselbaan 163 werd ingebroken. De toegangsdeur werd geforceerd en het aanwezige wisselgeld werd mee- gegraaid. - In de woning van Anita Taelman, Ni- noofsesteenweg 105 in Erembode- gem, werd ingebroken en wat men er aan geld vond, werd meegenomen. - De rijkswacht zoekt een verkrachter die zich verplaatst met een rode Lada met zwarte spoiler. Een grote man van zowat 1,80 m die ervan verdacht wordt in de regio een aantal minderjarige meisjes te hebben willen verkrachten. O.m. te Nieuwerkerken in de Meer straat waar een minderjarig meisje in extremis nog op de vlucht kon slaan en in een winkel binnenrennen waarbij de man met de Lada verdween. Een gelijkaardig eeval deed zich even later voor te Aalst aan de Tragel. Wie enige nuttige informatie daaromtrent kan verstrekken kan zulks doen bij elke politie- of rijkswachtpost. - Twee mannen en een vrouw werden door de onderzoeksrechter aange houden in verband met de bankover val in de Nieuwstraat te Aalst op de "Bank van Breda" op 10 april 11. Er zou nog een vierde persoon, een 17- jarige mee gemoeid zijn, die een ander filiaal, in het Antwerpse dan, van de zelfde bank zou hebben overvallen. Een jong koppel liet zich te Aalst on der dreiging met een vuurwapen een grote som geld overhandigen, reed met een gereedstaande wagen rich ting E40, verwisselde van auto aan de Kapucijnenlaan en verdween met zo wat 3 miljoen. Via de 44-jarige Francis S. uit Aalst kwam de gerechtelijke po litie terecht bij de 21-jarige Els D.C. uit Brasschaat. Farouk T (22), even eens uit Brasschaat zou chauffeur hebben gespeeld. Op 200.000 fr. na zou de buit gerekupereerd zijn. Onderneming en onderwas De Contactgroep Bedrijfsleven-Onder wijs (CBO) organiseerde gisteren in de gebouwen van de G-Bank te Nieuwer kerken een ontmoeting tussen mensen uit het bedrijfsleven en uit het onder wijs. De resultaten van een enquête over dergelijke samenwerking werd toege licht door Luc Bernard van Honda Bel gium. Namens Horihan prees Albert Verhulst de sociale promotieleergangen en over deeltijds en alternerend leren hadden het VTI-direkteur en Roeland, personeelsdirekteur Amylum de Hai- naut en Ariane De Latte namens VDAB. De mogelijkheden van het Trai ning Center werden aangewezen door Erik Theunissen van Callebaut Wieze. Aktiviteiten in RIBSO Direkteur Herman Leemans en zijn staf zitten niet stil. De aktiviteiten volgen zich aan de Molendreef op met de regel maat van de klok. Op dinsdag 5 juni is er de Dag van het Gemeenschapsonderwijs van 19.15 u. met toespraken door direkteur Herman Leemans over "Het kind in het buiten gewoon onderwijs", door Guido De Vo- gelaere, voorzitter GABOS over "Bui tengewoon Onderwijs", door mevrouw Marie-Cécile Bogaert, moeder van een mentaal gehandicapte en direktrice van een dagcentrum in Brussel, door prof. Frans De Feder (VUB) over "Ortho-pe- dagogiek in het onderwijs" en door voorzitter, van vzw Schoonderhage, Fons Schorreel over werking en doel stellingen van die vzw. Tussenin video films, lunch en achteraf nabespreking. Afsluiting terrein Denderdal Het stadsbestuur richtte een vraag aan het ministerie van openbare werken, dienst van het stroomgebied van de Schelde om te Erembodegem een mer afdoende en vooral hogere afsluiting langsheen de Dender aan te brengen zodat de kinderen die het speelplein gebruiken niet langer gevaar lopen. In gevolge de baggerwerken te Erembode gem werd wél door de diensten een af sluiting aangebracht die jammer genoeg onvoldoende hoog is. Louis Verbeeck te Aalst A.s. dinsdag 15 mei in De Werf optreden van humorist Louis Verbeeck in het ka der van de Aalsterse Akademie voor Senioren. Begin te 14.30 u. Onderwerp: "Humor in de literatuur". Toegang kost 140 fr. Plus-3 passers beta len 120 fr. en leden AAS 100 fr. Interimbureau Aalst krijgt er nog een uitzendbureau bij: Gregg Interim in Korte Zoutstraat 6. Gregg verschaft in ons land werk aan 5.000 werkkrachten: bedienden en ar beiders, kaderleden, informatici, inge nieurs en technici. Gregg wil voldoen aan tijdelijke behoeften in bedrijven aan geschoold personeel. Anderzijds ver schaft Gregg werkgelegenheid aan wie door omstandigheden uit de boot viel. "Jakob Bogomolov" door "De Tijd" in "De Werf' Toneelgezelschap "De Tijd" speelt van Maxim Gorki in de schouwburg van De Werf, Molenstraat 51 op zaterdag 26 mei te 20 u.: "Jakob Bogomolov" van Maxim Gorki. Toegang: 300 fr. Reserve ren: 053/76. i3.12. Etentje in Netwerk In Netwerk, De Ridderstraat 28, voor de vierde maal een etentje. Op zaterdag 26 mei van 19.00 tot 22.00 uur en zondag 27 mei van 12.00 tot 15.00 uur. Ongevallen - D. De Bondel, Bergkouter 16 te Aalst, kwam als motorrijder op het Esplana deplein in botsing met het voertuig bestuurd door Francois Hegt, Brus selsesteenweg 127 te Asse. Dave De Bundel moest in het ziekenhuis wor den opgenomen. - In Groenstraat 49 ontstond in de keu ken brand bij het bakken van kroket ten. De bewoner slaagde erin de brand zelf te doven zodat de brand weer er niet aan te pas kwam. Er is heel wat schade in de keuken. - In de Merestraat te Nieuwerkerken kwamen 2 wagens in botsing. Maria Madeleine Roels, Achtermaal 6, werd hierbij gewond. Nieuw Belgisch Kamerorkest speelt Schumann en Schubert O.l.v. Jan Caeyers speelt het Nieuw Bel gisch Kamerorkest op zondag 27 mei in De Werf "Symfonietta" van Mare Ver- haege, "Concerto voor piano en orkest" van Schumann en "Symfonie nr 9" van Schubert. Aanvang: 20 u. Toegang: 500 fr. Reserveren via 053/76.13.12. Vootjaarskoncert van "Dé Symfonie" De Koninklijke Symfonische Kring 'Door Eendracht Groot' speelt op maandag 21 mei in De Werf haar tradi tioneel lentekoncert o.l.v. Octaaf Boo ne. Het "Lenteconcert" begint om 20 uur, de deuren openen om 19.30 uur. Kaar ten kunnen gereserveerd worden aan de prijs van 250 fr. vanaf 10 mei 1990 in het C.C. "De Werf', tel. 053/76.13.11. Pots. De 27-jarige Pots werd gewond. - Drievoudige botsing in de Kluizen- straat te Hofstade. De wagens van José Michiels, Gilbert Peynsaert en Annick Van den Hove d'Etsenwijck werden beschadigd. Buurt Lindenlaan Een aantal bewoners van de buurt Lin denlaan richtten een brief naar het stadsbestuur in verband met klachten door een bewoner omdat een bal van spelende kinderen in haar voortuintje viel en wellicht iets beschadigde. "Kunnen wij als bewoners van deze buurt, het de kinderen kwalijk nemen dat zij in een verkeersarme straat een partijtje voetballen of tennissen? Of moeten wij lastig zijn op de politie, die na een dergelijke oproep, een poli tiewagen met agenten stationeert in de straat, zodat de kinderen niet meer dur ven spelen maar in groepjes blijven pra ten? Of moeten wij kwaad zijn op die me vrouw, die haar voortuintje in perfekte staat wil houden en daarvoor bescher ming vraagt? Of moeten wij de verkavelaars lastigval len, die een speelterrein (Beukenlaan) en drie groene zones (tussen de Hof ter Lokerenstraat en de Sparrenlaan en de Eikenlaan) moesten voorbehouden voor spelende kinderen. Zij moesten o.a. ook de Eikenlaan verkeersvrij hou den met paaltjes (wat ze niet deden!)." Voor de ondertekenaars van deze klacht is geen schuld te zoeken bij een van de voornoemden. Wel bij hen die verant woordelijk zijn voor het onderhouden van de groene ruimtes die vol distels, onkruid en hoog gras staan en eerder vuilnisbelten lijken. Deze degelijk on derhouden zou in de buurt reeds heel wat spanningen en moeilijkheden uit de wereld helpen. Afvalstoffenplan ligt ter inzage Wie eraan geïnteresseerd is kan het voorstel van het afvalstoffenplan 91-96 tot en met 10 juli gaan inkijken tijdens de kantooruren op de dienst Leefmilieu, Kapellestraat 8. Er ligt een volledige beschrijving van de verwijdering van elke soort afval. Eventuele bezwaren er tegen kunnen schriftelijk en gemoti veerd worden ingediend bij het stadsbe stuur of bij de Gewestelijke Ontwikke lingsmaatschappij Oost-Vlaanderen, Floraliapaleis, bus 6 tijdens de reeds vermelde periode. Fiasco primus De Aalsterse kwisgroep deed zijn naam geen eer aan. Fiasco werd inderdaad allerminst een fiasco doch werd primus in de kwis te Appels. Lentekoncert Morgen, zaterdag 12 mei in zaal «Ons Huis», Hoogstraat lentekoncert onder leiding van Pierrot De Block door ener zijds de Kon. Harmonie Sint-Cecilia Baardegem en anderzijds Jeugdharmo- nie «Volharding» uit Opwijk. Aanvang: 20 u. Toegang kost 100 fr. In voorver koop 80 fr. Botsing Verleden zondagavond botsten de wa gen van Anja Melkebeeck en de brom fiets van Eddy De Bolle op elkaar. De 27-jarige bromfietser viel en werd gewond. Honeymoonkwis bij Vlugge Jongeren De Baardegemsc Vlugge Jongeren zoe- Lepra in de Nederlanden Op zaterdag 19 mei wordt te 15 u. een tentoonstelling geopend gewijd aan "Lepra in de Nederlanden". Inleiding door algemeen rijksarchivaris Persoons. Toegankelijk tot 24 juni in De Werf, Molenstraat 51 op werkdagen van 13 tot 20 u. en op zondagen van 14 tot 18 u. B&flrdC^ClIl Daensdag De Daensdag op zondag 10 juni heeft volgend programma. Te 9.15 u. bloemenhulde op het kerkhof bij de graven van de families Daens, De Neve en De Cock. Te 10 u. plechtige herdenkingsmis in de Sint-Martinuskerk met homilie door Pa ter Aernouts en liturgische zangen door het Sint-Martinuskoor. De Vlaamse Gepensioneerden zingen Vlaamse liederen. Te 11 u. optocht naar het Daensmonu- ment aan De Werf met welkomstgroet door de burgemeester, gelegenheidsre de door R. Celis, voorzitter van de Vlaamse koepel, uitreiking van de Daensprijs 1990 en slottoespraak door voorzitter van het Daensfonds Herman Slagmulder. Vokale opluistering door mannenkoor "Cantate" Aalst. Herman Slagmulder verheugt er zich over dat eindelijk het sekretariaatswerk van het Daensfonds nu rechtstreeks van uit een lokaal van de stad kan gebeuren. Hij hoopt wel in de nabije toekomst op uitbreiding van de toegemeten ruimte. De ijverige sekretaris heeft immers meer armslag nodig. Socialisme en Leefmilieu De Veertiendaagse van het Leefmilieu wordt a.s. zondag 13 mei ingezet met een milieuhappening te Wachtebeke van 12 tot 18 u. op het jeugdterrein Joseph Chalmet. Inkom gratis. Bussen voorzien vanuit elke federatie. Een gezellig familiefeest voor jong en oud met optredens van Guido Belcanto en het orkest zijner dromen, Felice Da- miano, Samu en Poppenkast Pups. Spre kers zijn SP-voorzitter Frank Vanden- broucke, voorzitter CSC-vormingswerk Eddie Baldewijns, vice-voorzitter van de Vlaamse regering Norbert De Batselier Aalst. De Moorselse fanfare "De en minister van binnenlandse zaken sleeptouw a Vlaanderen Luc Van den Bossche. Wandeltochten te Aalst Op zondag 13 mei het Louis-Paul Boon-pad. Samenkomst sr. vertrek err. 1 i.X uur op de Grote Markt te Aalst (standbeeld Dirk Martens). Een organisatie van CSC De Rank Aalst i.s.m. ATB De Natuurvrienden Aalst. En op zondag 20 mei wandelen naar de vervuilde bronnen en zijriviertjes van de Dender. Samenkomst en vertrek om 14.00 uur in café "De Rode Roos", Exterkenstraat te Moorse 1. Een organisatie van CSC Faluintjes- streek i.s.m. het Stadsbestuur Aalst (Dienst leefmilieu en ruimtelijke orde ning). Ongevallen - Op het Keizerlijk Plein botsing tussen dc wagen bestuurd door Johan Men- Aals<- L°Pen °P de Rechteroever (a) ken voor hun traditionele voetbalfees ten het eerste weekend van augustus, kandidaten voor hun Honeymoonkwis op vrijdag 3 augustus. Paren die ofwel in het afgelopen jaar in het huwelijk zijn getreden of in de zelfde periode een huwelijksjubileum hebben gevierd, en die bovendien paraat zijn om zich te tooien in hun bruiloftsklederen, zijn welkom. Deze kwis is begiftigd met prijzen ter waarde van liefst 100.000 fr. Op zondag 5 augustus volgt dan de ver kiezing van de Ajuinprinses, de tweede in de reeks en haar eredame wordt dan de Faluintjesfee. Tijdens deze verkie zingsshow zorgt Bart Kaëll voorde nodi ge animatie. Inschrijfformulieren zijn te bekomen in de drankcentrale Nuelant, Dorpstraat 93. Tel. 052/35.68.97 of 35.88.68. Op dat adres dienen de inschrijvingen dan ook te belanden en dit vóór 15 juni e.k. Erembodegem-kermis Erembodegem-kermis wordt dit jaar ge vierd van 17 juni tot en met 24 juni 1990. Groeperingen en verenigingen die fees telijkheden op de kermisaffiche wensen te vermelden, worden verzocht voor 21 mei hun teksten te richten aan de dienst Organisatie Foren, Kattestraat 33, Aalst, tel. 053/77.11.11 toestel 276. Lentekoncert Op zaterdag 12 mei spelen de Terjode- naren o.l.v. Karei De Schrijver hun 9e lentekoncert in de kantien van voetbal- klub SK Terjoden, Damstraat, Erembo- degem-Terjoden. Op het programma staan werken van Waldteufel, Lehar, Catharina Valente, Glenn Miller. De presentatie is in handen van Paul Ghij- sels. Aanvang 20 uur. Wandelen doorheen het Osbroek en de Gerstjens Op zondag 13 mei wordt doorheen het Osbroek en de Gerstjens te Erembode gem gewandeld door de VTB-VAB af deling Aalst (6 km). Verzamelen voor deze natuurwandeling om 13.30 u aan de cafetaria van het Osbroek te Aalst. Deelname gratis. Meer informatie 053/ 21.02.24. 6e sporthappening van de stad Aalst Dc 6c sporthappening wordt op zater dag 23 juni georganiseerd in het Os- broekstadion te Aalst. Iedere Erembo degemnaar van min. 9 jaar kan deelne men aan het sportcircuit. Dit circuit be staat uit 5 rekreatieve sportspelen (bal over het net slaan met raket voor tennis, shotten naar doel voor voetbal, vakdoc- len voor handbal, doelen voor basket bal, doorgeefbehendigheid bij de esta fette). Aan dit circuit doet elke deelge meente met min. 30 en max. 50 spelers mee. Voor de zesde sportproef, de aflos singswedstrijd, op de atletiekpiste, wordt per deelgemeente door de team kapitein een ploeg van 17 lopers samen gesteld (2 x 200 m en 15 x 400 m). Afwis selend zal er een jongen/meisjes of man/vrouw de aflossingsstok doorge ven. De deelgemeente die het beste rë- sultaat op het sportcircuit behaalt, wint een sportprijs. De deelgemeente die voor de aflossingswedstrijd het eerst eindigt, ontvangt dc palm. De deelge meente die bij de optelling van de resul taten van het sportcircuit en de aflos singswedstrijd het hoogst scoort, ont vangt de wisselbeker. Wil je meer uitleg over de sportproeven, vraag aan je team- kapitein Wim Brack, Zavclbaan 20 te Erembodegem, een folder. Vanaf eind r Garde" nam de "prominenten" op

De Voorpost | 1990 | | pagina 12