Philip Seymortier zes voltreffers Arsenal nipt over Young Piccadilly Shotters Meubelen Oosterlink doet Den Tuymeleir bijna tuimelen Peter Van der Straeten (La Ruelle) VIJF doelpunten SI. De Strooper - Brij. De Bus zij aan zij voor de titel Willy Platinck (Servaes) - Twaalf doelpunten Zaalvoetbaltornooi Lebbeekse Sportraad Reeks A Reeks B ZAALVOETBAL Veteranen 20 -18.5.1990 - De Voorpost MINIVOETBAL Verz. Van der Straeten De Balans Drie perioden lang konden zij van elkaar niet scheiden en toen komt daar in die laatste time als een duivel uit een doosje Philip Seymortier geschoten met vier doelpunten wat zijn totaal op zes bracht in die wedstrijd! Bezoekers waren de adem afgesneden en konden niet reage ren Samen met Mario R( sendans, Luc Van Malderen en Guy V i der Straeten die elk één maal scoorden legden zij een verdiende zege vast. Karei Willockx met 2 goals en Paul Herwege en Jan Van Acker elk één treffer konden enkel mil deren. Standen 0-1,1-3,2-3 en 9-4! Optiek De Bisschop 5 Telelec 9 Met VIER doelpunten konden de gast en rekenen op een trefzekere Guy Goos- sens en toen iedere speler van de ploeg Paul Quyntyn, Marc Van Praet, Chris De Waele, Frank Coeman en Guido De Loos elk éénmaal scoorde lag de zege in 9 vaste vormen. Dirk Van Yutfangh lukte 4 wel 2 goals maar had niet zoveel steun aan Michel Dauwe, Wim en Frank Ja cobs die slechts één keer doelden. 1-1, 1-3,1-6 en 5-9! De Bus/De Lantaarn 4 De Pikke/De Kroon 2 Geen gemakkelijke zege voor de gasthe ren die bij het draaien wel met 2-0 aan de leiding stonden maar toch attent moes ten blijven voor de gevaarlijke tegensto ten van Robert Van Dorp en Danny De Vleeschouwer die met elk een tegentref fer toch altijd in de omgeving bleven hangen. Van de Velde Patrick goed voor 2 doelpunten, Paul Van Doorslaere en Carlos Van Hecke één. 1-0, 2-0, 2-1 en 4-2. The Young Piccadilly Shotters 4 Arsenal 5 Thuisploeg die in de afgelopen week hun «enfant terrible» met name Jan Van Nuffel had bedankt voor de «bewezen» diensten heeft een prachtige weerstand geboden tegen de oud kampioenen. Dat Jantje een speler is met kwaliteiten om in de hoogste reeks te voetballen heeft hij reeds meermaals bewezen maar... ook zijn karakter en mentaliteit, hij kan twee stenen doen vechten! Maar onder tussen gaat de strijd verder en met prijs- schutter Bart Putteman met drie treffers en één van René Van Maercke bleven zij langszij tot de laatste minuut maar moesten op de meet de zege aan de gasten laten! Boone J.P. 2, Everaert D, Uyttersprot W. en J. Berkens elk één goal. Standen 1-1,3-3,4-4 en 4-5. Albo/Poppe 5 Shamrock 7 Door deze nederlaag mag de thuisploeg wel een kruisje maken over de tweede plaats niettegenstaande Steven Blan- quaert en Luc Poppe elk TWEE maal scoorden en Mare Aper één keer! Bij de marktmannen was een zekere Wim Temmerman en die vond er niets beter op dan zo maar VIER maal te scoren en samen met de goals van Hans Murphy, Piet De Roover en Benny Van Lokeren haalden zij een kostbare overwinning die hen dichter bij het beoogde doel brengt, vice kampioen! Standen 0-0,1-1, 5-4 en 5-7!! O&N/Bontinck 12 Ford neyt 4 Voor de nieuwe kampioenen gaat de weg normaal verder met nogeens dubbe le cijfers met doelpunten van Piet Ab- beel VIJF, Luk De Mets DRIE, Luk Haentjens en Fred Truyens elk TWEE treffers. Als de tegenstrever dan toch viermaal kan tegenscoren is die al dik tevreden! Geert Christiaens, Hans Van Kerckhove, luc De Maesschalck en Nico Rasschert konden dit éénmaal doen. 4- 0,5-1,7-2 en 12-4. Meubelen Oosterlinck 4 Den Tuymeleir 4 Bezoekers slechtste wedstrijd van het seizoen en thuisploeg de beste match dit jaar! Gans de wedzstrijd waren de thuis- spelers aan de leiding, zij wisten zelfs nog TWEE strafcorners te missen, be zoekers ook één!, maar aan het duo Geert en Léopold Van Elsuwege met één en twee treffers was geen houden aan, en een goal van Alain Waeghemans bracht hen in een sterke positie. Een geluk voor de gasten dat zij beschikten over Freddy Dierick en Piet Wiels die elk 2 maal doelden, zoniet waren zij verdiend verloren! Standen 1-0, 3-1,4-3 en 4-4: Klodde 10 Topspin 0 Bezoekers slechts met twee spelers aan wezig, dus forfaitzege voor gastheren. Aveve Colman La Ruelle Een leidersploeg heeft het dikwijls moeilijk want iedereen wil zich overtref fen. De Denderzonen van La Ruelle konden dit drie perioden lang dankzij hun topman Peter Van der Straeten die ALLE VIJF doelpunten voor zijn reke ning nam! Bij de leidersploeg Chris Ge- erts, Roger De Coninck en Werner Col man die elk TWEE maal scoorden en Eric Van Holewinckel één keer. Stan den 1-1,3-3,5-5 en 7-5. Humo 4 Pallieters 6 De gastheren hebben de kans gemist om vast op de tweede plaats te komen en de strijd zal nu gaan tussen het trio Humo, Pallieter en Klodde! Eens te meer was Erik Van de Velde prijsschutter met VIER treffers en bepalend voor de eind zege. Werd echter goed bijgestaan door Viola Giovanni en De Geest Johan met elk ook één goal. Gert Vercauteren 2 maal en De Bruyne Luc en Pascal één keer. Op maandag 7 mei jl. liepen de scniftin- Oude Bareel-Spo Reds-Goalgetters Stand 1. Swat Boys Op maandag 7 mei jl. liepen de scïïiftin- Oude Bareel-Sporthoeve boys gen van start van het 4de Zaalvoetbaltor- Juventus-Swat Boys nooi, georganiseerd door de Gemeente- Moratex-'t Voetlicht lijke Sportraad en de Sportdienst. Van de zestien ploegen die zich kandidaat stel den voor deelname werden 16 teams weerhouden. Op hen ligt een rijke prij- zentafel te wachten: schalen, plakket- ten, bovenop nog 20.000F. Wie het tor nooi wint is bvb. 10.000F rijker. Na een eerste schiftingsweek, tijdens dewelke alle teams een wedstrijd speel den, blijkt dat het peil zeer hoog ligt. Elke maandag, dinsdag, vrijdagen zater dag van mei, telkens van 19 tot 21 u., worden de schiftingen, kwart- en halve finales betwist. Telkens in de gemeente lijke sporthal van Lebbeke. Uitslag (1ste week) Bistro BPA-boys-Christel Team 0-4 Rapide-Hamse Liga 5-4 Zwamberboys-Atomico 8-3 Maxim's-'t Zolderken 2-9 2. 't Zolderken 3. Sporthoeve boys 4. Zwamberboys 5. Rapide 6. Christel team 7. Moratex 8. Goalgetters 9. Reds 10. Hamse Liga 11. 't Voetlicht 12. Bistro BPA-boys 13. Atomico 14. Oude Bareel 15. Maxim's 16. Juventus werpen van polyethyleen vervaardigde, de onderscheiding "Mini onderneming van hei Jaar" gekregen. Zij kregen een prijs van 100.000fr, een kristallen vaas en een me daille vooralle leden van de onderneming. In het KB gebouw aan de Grote Markt te Lier wordt een tentoonstelling over kunst smid Lodewijk Van Boeckel georgani- zeerd. Tot 16 juni kan men er terecht op de werkdagen van 9.00tot 12.30en van 14.00 tot 16.00 uur, op vrijdag van 9.00 tot 12.30 en van 14.00 lol 17.30 uur en op zaterdag van 9.15 tot 12.15 uur. Door Kunstgalerij Promart Heuvelpoort aan de Hojbouwlaan 8 te 9000 Gent wor den van 22 juni tot 15 september werken geloond van Salvador Dali. Naast schil derijen ziel men er litho's, gravures, beeld houwwerken en zeefdrukken van de mees ter. De tentoonstelling heeft plaats in de Halletoren aan de Grote Markt te Brugge Op vrijdag 18 en zaterdag 19 mei telkens van 10.00 tot 18.00 uur organizeert de vzw Familiezorg Oost-Vlaanderen en de vzw Opleidingscentrum opendeurdagen in hel provinciaal sekretariaat in de Zwartezus- tersstraat 18 te 9000 Gent. De professionele vereniging Navenavak die de vakhandelaars in naai- en breimachi nes vertegenwoordigt, verspreidt een jaar boek met de door haar erkende speciaalza ken. Het jaarboek kan aangevraagd wor den bij Navenavak t.a.v. P. Gezel, Van Benedenstraat 8 te 3000 Leuven en kost 100 fr. Zaalvoetbal in Lebbeke. De Goalgetters (foto Guy) TWaa// Luikse meisjes hebben met "Mie Mousse een mini onderneming die voor- Patrik Shop 4 B.A.C. 12 Het werd een festival Marcel Landuyt die VIERMAAL kon afronden en duch tig geholpen werd door Michel Dauwe en Mario Mertens met elk TWEE goals, alsook André De Block ook TWEE tref fers, Antoon De Paepe en Freddy Mas- sart goed voor één doelpunt. J. Cl. Ver- schueren en De Meuleneire konden elk TWEE maal milderen. Standen 0-1,1-3, 4-7 en 4-12. Willy Vercryssen Servaes Transport 22 Telelec 4 Geen kommentaar nodig als men een topschutter met 12 (TWAALF) doel punten in de rangen telt Willy Platinck, De Vos Danny ook ZES, Jan Van Acker DRIE en Octaaf Van Swalm EEN! Wer ner De Wilde kon DRIE maal milderen en Albert Van beveren één keer. Stan den: 4-0,10-1,15-3 en 22-4. Garage Laes 4 SI. De Strooper 6 De garagemannen namen een beste start met twee treffers van André De Waele, maar betaald antwoord kwam in de tweede beurt met TWEE goals van André Maes en één van Dirk Schatte- man en Et. Kestelyn wat de score op 2-4 bracht. De derde periode kwam er weer spanning met een doelpunt van Eddy Van Lokeren en Waekeman Wim en één van Kestelyn.wat de stand bracht op 4-5 bij het ingaan van de vierde time. Een resultaat spelende leidersploeg kon de gastheren op afstand houden en haalde de twee kostbare punten binnen, met nog een treffer van kesteleyn! Brij. De Bus 10 O&N/MJ Sport 6 De andere leidersploeg had het minder moeilijk en eindigde met dubbele cijfers, maar had het ook maar tegen VIER spelers op te nemen! Zij konden dus rustig naar de topmatch toeleven tegen andere leider De Strooper. Iedere spe ler kon scoren Freddy Christiaens en Théo Hofman elk TWEE maal, Oswald Lambrecht, Freddy Heirman, Francois Michiels, Luc Van Cauter en Luc Cop- pieters elk één doelpunt! Jean Pierre Christiaens was er nochtans bij met VIER tegentreffers en ook één van Paul Meirsman en Willy De Schrijver. Stan den 3-1,5-2,8-5 en 10-6. Bouwmat. Van Akeleyen 5 De Stube/Van Driessche 11 De mannen van de Lokerse baan had den deze maal afwerkers in hun rangen met Paul Van de Velde VIER en Paul De Waele DRIE treffers, Bob Van der Straeten ook TWEE goals, Albert Van hecke en Raymond Murphy één goal. De dijkmannen konden enkel Albert Verdonck met DRIE tegengoals naar voren brengen, en Marcel Verbeeck en André Sacré elk één goal. Standen 1-1, 2-4,4-9 en 5-11! Zaalvoetbal in Lebbeke: Moratex (foto guy) Zaalvoetbal in Lebbeke: The Reds (foto guy) Zaalvoetbal in lebbeke: Het Voetlicht (foto guy)

De Voorpost | 1990 | | pagina 20