Sporthoeve eindwinnaar ir ^0>tR£SWifl^ 'tc&ONlW K L 6 OPWUlK Tornooi Lebbeekse gemeentelijke sportraad 4 De Voorpost - 8.6.1990 - 25 TAVfJHN? "vtiTiuetSHT W5üsïs5r MfTSUB#0 KCSf OPWWK RLE' ZAALVOETBAL Knappe finalewedstrijd In de finale stonden de Zwamberboys en Sporthoeve tegenover elkaar. Laatstgenoemd team, kwasi een team van de familie Van Keer, maakte meteen duidelijk dat het verdiend tot in de finale doorgedrongen was. Ivo Van Keer loste immers een 'kartets' naar het doel van de Zwamberboys, die slechts dankzij een prachtige save van doelman Alain De Munck kon worden Zaalvoetbal. Danny Verstrepen van Sporthoeve kreeg de wisseltrofee Van het afgeweerd. Lebbeekse zaalvoetbaltornooi (foto guy) Dat de jongeren - tussen beide teams bestond een duidelijk leeftijdsverschil; de jeugd van de Zwamberboys nam het op tegen de ervaring van Sporthoeve - zich niet onbetuigd lieten bewees Enri que Rivera, maar ook Sporthoevedoel- man Danny Verstrepen toonde zijn kwa liteiten. Weldra zou echter blijken dat de man nen van de Baasroodse Broekkant tot heel wat betere kombinaties in staat waren, ze vonden mekaar makkelijker en waren vlugger op de bal. Dat over wicht resulteerde ip de 4de minuut in een pracht van een doelpunt van Eddy Van Keer. In de 9de minuut zou balverlies van Didier De Munck in het middenveld leiden tot een tweede Sporthoeve-tref- fer. Danny Van Keer skoorde, na voorzet van Eddy. De Zwamberboys voelden aan dat er wat aan de situatie gedaan moest worden, drukten meer maar schoten van o.a. Rivera misten het doel. In de laatste tien minuten van de eerste speel- helft zouden de Zwamberboys overigens nog meer kansen laten liggen. De tweede speelhelft kende een gelijk- opgaande start, maar toch slaagde Sporthoeve erin zijn voorsprong op te drijven. Eddy Van Keer deed dat in de vijfde minuut, na een lange inspanning (0-3). Opnieuw kwamen de Zwamber boys even opzetten, maar hun gemis aan trefkracht en het prachtig keeperen van Danny Verstrepen zorgden ervoor dat de riante Sporthoeve-voorsprong bewaard bleef. Toch zouden de Zwamberboys nog sko- ren. Eddy Van Bosbeke deed dat in de 19de minuut. De rest van de wedstrijd Zaalvoetbal. Deze speler van Sporthoeve zwaait met de beker na de zege van zijn legde Sporthoeve echter een rustig ploeg in het Zaalvoetbaltornooi van Lebbeke (foto guy) meesterschap aan de dag. Ze mochten Zaalvoetbaltornooi in Lebbeke. 't Zolderken uit Berlare werd zevende (foto guy) Zaalvoetbal in Lebbeke. Christel uit Erembodegem werd vierde (foto guy) na de wedstrijd verdiend de beker en de wisseltrofee in ontvangst nemen. De toeschouwers hadden een knappe partij zaalvoetbal gezien. Eindstand Bij de prijsuitreiking kreeg iedere deel nemende ploeg een trofee overhandigd, uit handen van de leden van de gemeen telijke sportraad en van schepen Luc De Wael. Ook de scheidsrechters werden niet over het hoofd gezien. Alle afgevaardigden van de diverse ploe gen, behalve dan voetbalklub Rapide Lebbeke, die'niet aanwezig was, hadden woorden van lof voor de organisatie. Als beste speler van het tornooi kwam Danny Verstrepen uit de bus, die als doelwachter van ZVC Sporthoeve, een eremetaal meekreeg. The Maxim's uit Moorsel ontvingen de fair play-trofee. Voorzitter Willy Elskens dankte tornooi- leider Alfons Abbeloos, die geassisteerd werd door Marc Goossens, Pierre Van Gucht, Pierre Florijn, Fons Van de Meerssche, Richard De Wilde en Miel Guns. 3. Juventus (Aalst) Beker 3 000 F 4. Christel (Erembodegem) Beker 2.000 F 5. Goalgetters (Lebbeke) Trofee 6. Swat-boys (Bambrugge) 7. Zolderken (Berlare) 8. Moratex (Lebbeke 9. Bistro BPA-boys (Lebbeke) 10. 't Voetlicht (Lebbeke) 11. Reds (Lebbeke) 12. Rapide (Lebbeke) 13- Selectie Hamse Liga (Hamme) 14. Atomico (Aalst) 15. Oude Bare.el (Zele) 16. Maxim's (Moorsel) Pierre Van Rossem Zowat honderd belangstellenden op de tribunes van de gemeentelijke sporthal vorige week vrijdagavond, voor de finale van het 4de Zaalvoetbaltornooi van de gemeentelijke sportraad van Lebbeke. Tevreden organisatoren bovendien. Sportraadvoorzitter Willy Elskens: Vier jaar geleden zijn we dit tornooi met amper zes ploegen gestart. Dit jaar zet ten niet minder dan zestien teams aan. In vergelijking met vorig jaar mag' de publieke belangstelling bovendien op het dubbele geschat worden. Het tornooi kende overigens, op één pikant treffen na, een sportief hoogstaand verloop. En dat we kwaliteit in huis hadden, bewees de finale van vanavond. Bepaalde favorietenteams stelden enigs zins teleur. Ik denk daarbij aan de Swat Boys, Zolderken en vooral aan Bistro, die met spelers als Bartholomeussen, Van Wambeke (beiden lid van eerste klasser Ekeren) en Danny D'Hondt, doelman van Lokeren, niet eens de hal ve finale haalden. Zaalvoetbal in Lebbeke. Sporthoeve uit Baasrode werd winnaar van het tornooi, georganiseerd door de Lebbeekse Sportraad (foto guy) 0 Zaalvoetbal in Lebbeke. Bistro-BPA Boys uit Lebbeke werd negende (foto guy) De eindstand 1. Sporthoeve (Baasrode) Wisselbeker trofee 10.000 F 2. Zwamberboys (Lebbeke) Beker 5.000 F Darts. Smakelijk! In het Lebbeekse Volkshuis organiseerde de dartsklub een geslaagde barbecue (foto guy)

De Voorpost | 1990 | | pagina 25