Eendracht Sint-Gillis nodigde kleine voetballers uit V.W. Hamine S.K. Lebbeke Transfers in vierde provinciale Steekkaart Steekkaart V i 18 - 29.6.1990 - De Voorpost VOETBAL Een zestigtal entoesiaste kinderen ging de vierdeprovincialer werd een onverge in op de uitnodiging van voetbalklub telijk voetbalevenement. Eendracht Sint-Gillis om samen met de onder het motto 'Jeugdvoetbal is eerlijk nieuwe klubleiding een gezellige namid- en heerlijk is voetbal' ging op het sport dag uit te bouwen. De opendeurdag bij Complex aan de Van Langenhovestraat Trainer: Daniël De Paepe Hulptrainers: Maurits Blommaert en Walter Coen Aangeworven: Rik Van De Velde (26 Waregem), Erwin Van Houcke (26 Evergem), Wemer Struyf (24 St. Ni klaas), Jean-Jacques De Malssche (1 9 St. Niklaas) en Dries Heyman (1 8 St.Niklaas), Jo Verbruggen (Ekeren) Afgestaan: Paul Vermeir (Lokerse), Dirk Verbustel (Lo- kerse), Peter Baert (Lokerse), Stephan Ledens (SK Londerzeel), Robbie Smet (Wilrijk), Nico Van Bogaert CTK Meldert), Hugo Van Geyte (Sombeke), Jean-Marie Engels (Vrasene), Bruno Marin (Haasdonk), Patrick Moens (Zwijndrecht), Gerry Van Der Stock (VK Ham- me). EG Voetbal. Mohammed M'Rabet naar SK Lebbeke (arch) Trainer: Guy De Baere In: Guy De Baere (KAV Dendermonde)Moustapha M'Rabet (Asse), Chris Muysewinckel (Bomem), Mare Pringels (Oudenaarde), Patrick Van Audenhove (Lede), Mamix Van Cauter (R. Lebbeke), Floris Verstraeten (Temse). Uit: Claudio Bancheri (Baasrode), Kurt Claessens (Haasdonk), Dirk De Vliegher (E. Meldert), Leo Dierickx (Lutterzele)Rudy Matthijs (Haaltert), Peter Meulenij- zer (E. Meldert). het voetbalfeest onder een stralende zon van start. Jongens tussen 6 en 10 jaar bonden er onder leiding van de jeugd trainers en de medewerkers de voetbal schoenen aan. Zij die al vertrouwd wa ren met de gewoonten uit Sint-Gillis voelden zich thuis en sleurden de ande ren mee in de kennismaking met de klub. Een echte scheidsrechter gaf een over zicht van de belangrijkste spelregels waarbij vooral de echte gele en rode kaarten de aandacht trokken. De trai ners van Eendracht gaven de jongens een beeld van de klub, die in Sint-Gillis over drie terreinen beschikt. Nog voor de saaiheid kon toeslaan werd overgescha keld op het spelelement, waarbij de oude-getrouwen, zeer tegen de goesting, het onderspit moesten delven. Zij maak ten die vernedering goed in de spannen de en fel betwiste wedstrijden. Aan die wedstrijden nam ook Dirk Ro- sez, de pas van SK Beveren naar Stan dard Luik getransfereerde doelman, deel. Rosez, als jongere aktief bij Sint- Gillis, werd daarna het leidend en lij dend voorwerp van een penaltywed strijd, waarvoor hij zijn doelwachters trui als trofee inzette. Twee spelertjes, doelmannen-in-spe hielden aan de opendeur ook een paar keepershand schoenen over. Wie toen toch vond dat voetbal niets voor hem was kon even gretig als de anderen de wafels met chocomelk aanpakken. In de kantine van Eendracht Sint-Gillis hadden de vakes en moekes trouwens al lang een schuimende pint gevonden. Meer inlichtingen over Eendracht Sint- Gillis en zijn werking krijgt men via tel. 052./21,20.31. HA Jeugdvoetbal. Strafschoppen trappen naar doelman Rosez was uiteraard een plezante bezigheid voor deze jongelui tijden de opendeurdag van eendracht Sint-Gillis (vh) Wielre Jeugdvoetbal. De allerkleinste deelnemers aan de opendeurdagen van Eendracht Sint-Gillis (vh) Voetbal. Guy De Baere naar SK Lebbeke (arch) Voetbal. Hans Vereist (arch) Red Star Opdorp Trainer: Henri Mertens. Aangeworven: Frank Goeman, Guido De Looze, Rudy Segers, Peter Van Damme en Peter De Nutte Sparta Appels Trainer: Dirk Deferrere. Aangeworven: Dirk De Backer, Hubert De Mey, Johan Van Exterghem, Danny De Smedt, Jurgen Huttener, Jaak Van Kerckhove, Wim De Smedt en Jan Van Nuffel. Afgestaan: Dirk Raes, Gunther Van Ex terghem, Eddy Van Nuffel, Wim Verstre pen, Patrick Van Sinaay. Eendracht Opstal Trainer: Willy Goossens: Aangeworven: Ivan de Bosscher (Gijze- zele), Luc De Maesschalck (HO Kalken), Hugo Tilley (Buggenhout), Tony Colle- waert (KAVD), Rony Andries (Wolver- tem), Peter Bourgeois (Wieze). Afgestaan: Dirk De Backer, (Appels), Renaat Heyvaerts (KAVD), Davy Vrijders (KAVD), Dirk De Maerschalck (SJ. Lon derzeel), Patrick Redant (Lutterzele), Nico Van Damme (Lebbeke) en Mario Bosteels (Opwijk). Mondiale. De Aalsterse supporters gaan even poseren voor de ingang van de Villa Quaranta, waar de Rode Duivels verbleven (jmh Mondiale. De Aalsterse delegatie in het stadion van Verona (jmh)

De Voorpost | 1990 | | pagina 18