Quiévrain in het Dendermondse ZVC Waasmunster wint vijfde Hamse Zomerbeker Edmond De Kerpel wint St.-Denis De Voorpost - 6.7.1990 - 23 DUIVENSPORT Achiel De Caluwé, Karei Rochtus, Gebr. Roels, Oscar Van Den Bossche, Jean Van Weyenberg, Theophiel De Maere, Damiaan Pissens, Gustaaf Vlaeminck. Te Zele Eerlijk Duurt Langst won Achiel De Caluwé de kermisvlucht voor jonge duiven voor Hubert Temmerman, 18 prijzen van de 28 duiven en aan de 32 prijs de eerste serie van drie aangeduid en de tweede van twee aangeduid, en drie duiven in de eerste tien. Kopduiven voor Gaston en zoon Snoeck, Leon Sme- kens, Alois Bracke, Luc Van den Abbee- le, Georges Van den Abbeele, Jos D'hollander. Aan de 26e prijs ging de eerste serie van twee aangeduid naar Petrus Seymortier. Gerard De Gucht won aan de 92e prijs de tweede serie van drie aangeduid. Gilbert De Witte was aan de 107e prijs goed voor de eerste van vier aangeduid. Leon Seymortier stond op kop bij de oude duiven voor Gilbert De Witte, Paul Seymortier, die met de scherweg een duivenmand won, Gilbert Temmerman, Gerard De Wandel, Alfons Wauters, (6e en 8e en eerste serie), Kris Steeman, Hubert Temmerman. Jules Dierickx-Visschers klokte de snelste jaarling voor Alois Bracke. Met de 3e, 6e; 13e, 17e prijs won Albert Haentjes de twee eerste series. Gilbert Temmerman won de scherweg en de duivenmand aan de 5e prijs. Kopduiven voor Gilbert Tem merman, Maurits Van de Velde, Gilbert De Witte (9e en 10e). Te Buggenhout-Den Belg speelde Ka- rel Rochtus sterk met de le, 6e, 10e prijs. René en zoon De Man klokte met de 2e, 4e als vroegste aangiften goede prijzen. Roger Van Doorslaer begon vroeg met de 3e, 5e, 7e, 8e, 15e en de eerste bonserie. Leon De Bock was goed voor de 9e en 13e prijs. Bij de oude de le en 2e prijs voor Frans Maes. Bij de jaarlingen winnen René en zn De Man voor Leon De Bock en Raf Bijl Te Zele-Huivelde kwamen de gebr. Roels goed aan hun trekken met de le en 8e prijs als vroegste aangiften. Vroege duiven voor De Backer-Vehent, Hugo Van Overloop, E. en zn Van Driessche (4e en 19e prijs en tweede serie), Jozef Robeyns, Gilbert Temmerman, Danny Van Puyvelde (7e, 11e, 18e en eerste serie), Frans De Deule en Jozef Vercau- teren. André Van Avermaet won aan de 45e prijs de eerste serie van drie aange duid. Bij de oude duiven de le en 2e voor De Backer-Vehent en de 3e prijs voor Gilbert Temmerman. Bij de jaarse dui ven stond Remy Geerinck op de le plaats voor Adolf Heirweg (2e en 5e en eerste serie), Gregorie Bocklandt (4e en 7e), De Backer-Vehent (3e en 8e). Bij de duivinnen ook Remy Geerinck als kop man voor Louis D'Hondt (2e en 3e). In de Reisduif te Denderbelle scoor de Oscar Van den Bossche het hoogst bij de jonge duiven voor Clement Van Ig- hem (2e en 5e), Leon Mathijs, Jan Baekens (4e, 8e, 9e), Albert Van Huffel, Omer De Feyter, Danny Van Keer (10e, lie). In de kategorie oude duiven won Julien De Man voor Jozef Debbaut (2e en 8e), C. Van der Vekens, Petrus Pieters (4e en 6e), Paul Albrecht, Maurits Bos- teels. De jaarlingen laureaat noemde Omer De Feyter en in zijn spoor klom men Petrus Pieters, Paul Albrecht, Jozef Debbaut (4e en 5e), Jozef Temmerman (6e en 9e), Jozef Parewijck, Marc Co sters. Te Berlare stond Jean Van Weyenbergh op kop bij de jonge duiven voor Francois De Smedt (2e, 4e, 9e), Eugeen De Vos (3e en 10e), Cesar Dauwe, Guy Velde- man (6e, 7e, 17e), Kris Steeman en Gilbert Vergeylen. Bij de oude duiven won Kris Steeman voor Erwin De Grau we en Rudy Kerre. Kris Steeman haalde het bij de oude duiven voor Frans Heir- man (2e en 3e), Armand De Smedt, Basiel Wante. Te Moerzeke stond er geen maat op de prestatie voor Theophiel De Maere met de le, 2e, 5e, 16e, 19e als vroegste aangiften. Kopduiven voor André Van Haute, Louis Van Vossel, Hubert Ost, Willy Vercauteren, Maurits Peelman, Remy Verhelst en René Willaert. Jozef Quintelier won aan de 23e prijs de tweede serie var twee aangeduid. Benoit Desaeger won de eerste van drie aange duid aan de 53e prijs. De oude duiven concours ging naar Henri Delcart, die aan de 11e prijs de eerste serie won. Maurits Peelman was goed voor de 2e en 5e, André Van Haute, William Van Dries sche (4e, 9e, 10e, 13e), Yvan Vermeulen, Frans Van.Riet, Jozef Jacobs kregen ook hun deel. Willy Vercauteren won het bij de jaarlingen voor Benoit De Saeger. Vroege duiven voor Thierens-Wilgenhof (3e, 5e, 11e en twee keer de eerste serie van twee en drie aangeduid), Cyriel De Smet, Maurits Peelman, Frank Van Hau te, Henri Delcart, Franky De Saeger en William Van Driessche. In het Verbond Lebbeke was Damiaan Pissens met de le en 12e prijs en zijn twee eerst afgegeven jonge duiven de grote uitblinker, met een hele rij series achter zijn naam. Kopduiven voor Joos- Verdoodt, Frans Ravijts, Frans Van den Abbeele 4e en 9e), Goedgezelschap- Mannaert, Paul Philips, Alfons De Rid der, Francois Vermeiren. Aan de 56e prijs won Jozef De Beyst de tweede aangeduide serie. Frans Ravijts was aan de 63e prijs de winnaar van de eerste serie van drie aangeduid. Bij de oude duiven ging de zege naar Jozef De Nul voor Roger Lowies, Frans Van den Ab beele, Jozef üyttersprot, Francois Ver meiren, aan de 24e prijs won Pierre Bijl de eerste serie en de tweede ging naar Désiré Van den Abbeele aan de 30e prijs. Frans Van den Abbeele zwaaide met de bloemen bij de jaarlingen voor Jozef De Nul (2e en 5e), Damiaan Pissens, Roger Lowies (4e, 7e, 19e), Désiré Van den Abbeele, E. en zn Laurent, Flor De Vos, P. Van Weyneberghe. Désiré Van den Abbeele won aan de 14e prijs de eerste serie van twee aangeduid. Jozef Uyters- prot won de tweede serie van twee aan geduid. Te Schoonaarde haalde Gustaaf Vlae minck de top bij de jonge duiven voor Prosper Wesemael (2e en 6e), Patrick Hillaert, Maurits Van Swalm, Kamiel Ringoet, Marcel De Petter, Henri Van Wesemael, Jan Luyckx (9e, 11e, 12e, 13e), René Poppe. Aan de 16e prijs won Adolf Van den Abbeele de eerste serie. Patrick Hillaert klokte de hoofdprijs bij de oude duiven voor Maurits De Groeve, gebr. Heirman, Remi van Malderen, Norbert en Alain Bastiaens. De jaarlin gen prijskamp ging naar Jozef De Brou wer (le en 3e), Maurits Van Swalm, Patrick Hillaert, Romain Bogaert, Eric De Mey, Jean Christiaens. BENO Vierkamp in Sint-Anna. De ploeg van de oud-K.LJ.-ers vh De St.Denis vlucht met jonge duiven in het Verbond Baardegem-Buggenhout was een succes voor Edmond De Kerpel. De vluchtwinnaar klokte tot 32e prijs reeds 11 prijzen. Aan de 35e prijs won Edward Temmerman de eerste bonse rie. Winnaar De Kerpel klokte 33 prijzen van zijn 50 ingekorfde duiven. Vroege duiven voor André Heyvaert, Alfons en zoon Spanoghe, Basiel Poppe, Van No- ten-Paredaens, P.Cremers (7e, 10e), Gustaaf Van Ransbeeck, Van Winckel- Van Herreweghe. Antoon Buslot speelde sterk bij de oude duiven met de le, 13e, 15e en de eerste serie van twee. Basiel Poppe klokte de 2e, 12e, 17e en de tweede serie van twee aangeduid. Vroege duiven voor Van Noten-Paredaens, Jozef De Schouwer, Albert Bosman, Dirk Hey vaert, Obus-Vergauwen, Johan Lievens, Rene De Batselier en Pierre Van Rans beeck. Stefaan Cooremans was de lau reaat bij de jaarlingen voor Fr. en zn Van Exter^em (2e en 6e), Jan Van Acoleyen (3e en 9e en eerste bonserie), H. Van den Berghe, Basiel Poppe, Antoon Bus- lot, Frans Vermeir (8e en 10e). Pierre Coppens won de eerste bonserie. BENO Voor de vijfde maal organiseerde de Gemeentelijke Sportinstellingen hun zaal voetbal zomerbeker met zestien ploegen. Een wedstrijd die in verschil lende poulen werden gespeeld. In reeks A was er heel wat strijd vooral tussen The Golden Sixties en Van Huyghetn-De Blende. De wedstrijd tussen beiden gaf een 0-2 resultaat in het voordeel van eerstgenoemden. De eindstand reeks A: 1. Bie golden Sixties 3.2.1.0.12.5.4 2. Van Huygem-De Blende 3-2.1.0.12.5.4 3. FC Symphonie 3.2.1.0.6.7.4 4. De Bierhoeve 3 0.0.3 318.0 In de reeks B was de strijd meer gelijklopend: Eindstand: 1. Stella boys 3.2.0.1.7.6.4 2. ZVC Waasmunster 3.1.2.0.7.4.4 3. De Mulder 3.1.1.1.4.5.3 4. FC Cado 3-0.1.2.4.7.1 Eindstand reeks C 1. De Kring 3.2.1.0.6.3.5 2. Lefevre 310.0.6.4.5 3. Koningshof 3-1.0.2.4.5.2 4. Fredeco 3.0.0.3.3.7.0 Eindstand D: 1. Bistro 3-3.0.0.9.3.6 2. Managa 3.2.0.1.3.3.4 3. Michta 3-1.0.2.9.6.2 4. Horse Boys 3.0.0.3.1.10.0 De kruiswedstrijden gaven tenslotte de volgende uitslagen: 2e ronde: kruiswedstrijden A en B: Bierhoeve - De Mulder 3-3 (2-3) Symphonie - Cado 1-6 Van Hychem-De Blende - Stellaboys 1-0 Golden Sixties - Waasmunster 0-1 Kruiswedstrijden C en D: Fredeco - Michta 4-2 Koningshof - Horse Boys 6-3 Lefevre - Bisto 5-1 De Kring - Managa 4-1 3e Ronde: Bierhoeve - Michta 5-0 De Mulder - Fredeco 1-0 Symphonie - Horse Boys 6-0 Cado - Koningshof 1-4 Na de verschillende schiftingswedstrij den konden de eindronden beslissen.' Voor de vijfde en zesde plaats tussen Stella Boys en The Golden Sixties kreeg men na de reglementaire tijd een 4-4 stand en de strafschoppen moesten de beslissing afdwingen. Stella Boys haal den het met 2-1. Ook voor de derde en vierde plaats waren strafschoppen nood zakelijk Lefevre - De Kring was immers geëindigd op 7-7. In de strafschoppen haalde De Kring het met 1-3. Ook de finale was zeer spannend en er werd tienmaal gescoord. Waasmunster haal de het met 4-6 eindcijfers. De beker van de fairplay werd gewonnen door Mangaa Hamme. De wedstrijden werden geleid door Robert De Rechter, Ronald Vercau teren, Gilbert Centier en Franky De Rechter. ZAALVOETBAL De eindstand van het vijfde Zomerzaal- voetbaltomooi 1. VZC Waasmunster, 2. Van Huychem- De Blende, 3- De Kring Stekene, 4. Lefevre Hamme, 5. Stella Boys Hamme, 6. The Golden Sixties Stekene, 7. Bistro Gent, 8. Managa Hamme, 9- Koningshof St. Gillis, 10. De Mulder Hamme, 11. Fredeco St.Denijs Westrem, 12. FC Cado Klein Sinaai, 13. Michta Moerzeke, 14. Symphonie Hamme, 15. The Horse Boys Dendermonde, 16. De Bierhoeve Ham- Vierkamp in Sint-Anna. De ploeg van het Oudercomité (vh) r vat tspi °elott yierkamp in Hamme Sint-Anna. De ploeg Van Erdeghem scoorde hoge punten (vh) Vierkamp in Hamme Sint-Anna. De afvaardiging van voetbalploeg S.V Hardy (vh) V

De Voorpost | 1990 | | pagina 23