wmmm
w$mm
Bornem Guil op tweede
plaats
wMWmm
Duvel Willebroek op tweede plaats
Eurika Malderen opgerukt naar derde
plaats
De Voorpost - 6.7.1990 - 29
amenspel Malderen Lippelo
I Cock
idelsstraat
Ideren
iévrain: 1.7.90
■rse: 65
|Saegher Erik in 8 u. 09 min. 00 sec
I. De Bossche Jan, 3. Joos Erik, 4
|n Acoleyen Frans, 5 en 6. V. De Bos-
e Jan, 7. Vermeiren Robert, 8. Be
ns Jan, 9 De Bleser Karel, 10. Joos
k, laatste: Joos Erik in 8 u. 13 min. 35
Pi^c
- mge: 257
ögj Goossens Jozef in 8 u. 09 min. 57
c, 2 Verbruggen Frans, 3 Tierens
y jert. 4 De Wachter Louis, 5. Tierens
ol iert, 6. De Boeck Jos, 7 Bogaerts M
De Boeck Jos, 9. Peeters Jef. 10.
erhals R laatste. Joos Erik in 8 u. 20
v,r" 1 n 15 sec
'V* 1 ide: 45
Goossens Frans in 8 u. 08 min. 46
c2 en 3. Van den Bossche Jos, 4.
ieiren Robert, 5. Peeters Jef, 6. De
|her Erik, 7. Peeters Jef, 8. Goos-
Louis, 9. Van Acoleyen Frans, 10.
lens Jan, laatste. Peeters Jef in 8 u.
'min. 52 sec.
end Scheldeland
mstok
Amandsesteenweg
nem
on: 1.7.90
ige: 605
[Vlaeminckx Hugo in 8 u. 38 min. 27
2. Debehets Lucien, 3. Felix Victor,
[Vlaeminckx Hugo, 5. Felix Victor, 6.
'jehets Lucien, 7 Buyst De Mont, 8.
Ji Hoyweghen Fr., 9 Merckx Gustaaf,
Van Acker Leo, laatste Joosens Om-
n 9 u. 14 min. 35 sec.
irse: 112
Van Pellecom in 8 u. 33 min. 50 sec.,
)e Wilde Marcel, 3 Muyshondt Jan, 4.
a. Baar Danny, 5. Vlaeminckx Hugo, 6.
Ij tthijs - Mees, 7. Maris Gabriel, 8. Van
||emput Willem, 9. Van Praet Frans, 10.
)us Louis, laatste: Debehets Lucien
fe u. 54 min. 48 sec.
ude
JVan Cleemput Willem in 8 u. 35 min
|sec., 2 Melis August, 3. V Pellecom
rez, 4 Vlaeminckx Hugo, 5 Stoop
5 Nijs Nancy, 7. Lenaerts Ri-
&d, 8 Van Praet Frans, 9 De Wilde
■reel, 10. Maris Gabriel, laatste: Vande
Tortel Kamiel in 8 u. 51 min, 54 sec.
J Jenny
•s
lorp
'wain: 1.7.90
le: 55
,.'an Riet Albert in 8 u. 07 min. 48 sec.,
?rt 'A/an Weyenberge - M 3. Van Achter
tef, 4. Van Riet Albert, 5. Van Muylder
Mannaert Robert, 7. Van den
>eck P., 8. Van Riet Frans, 9. Van den
>eck Jean, 10. Van Riet Albert, laatste:
i Riet Frans in 8 u. 12 min. 10 sec.
arse: 60
Hooft Ben in 8 u. 08 min. 50sec., 2. De
trledt m Marcel, 3 Mannaert Robert, 4. De
Piec ser Frans, 5 Mannaert Robert, 6. Van
n ha i Frans, 7. Goeman - Boeck, 8 Van
loq hter Jozef. 9 Verstrickt Roger, 10. De
>n is M Marcel, laatste: De Fauw Marcel in
00 b 1.16 min. 09 sec.
uB
i opd i
ure
eling
121
erwt c
rie zij
tten
ien
ttvwf'r
neisjc
lkl
tafi
Must
an h n
meliitoto
'aam
raqu
■es et ai
Waa
'erstricht Roger in 8 u. 27 min. 52
2. Van den Bergh Alfons, 3. De
Theo, 4. Bellon Victor, 5. Lauwens
■ten éiri, 6. Muys Marcel, 7. Maes Frans, 8.
tnigii ossens Frans, 9. Bruggeman, 10. Van
erent it Albert, laatste: Van Doorslaer in 8 u.
t nun m'n- ^6 sec-
"£r<lfverbond Vlietzonen
4668 Jonge Beloften
i Bat Katharinastraat
uisbroek
liévrain: 1.7.90
Jide: 73
De Jonghe Jean in 8 u. 11 min. 26 sec.,
Claes Gustaaf, 3 Manpaey en zoon,
De Jonghe Jean, 5. Brems F., 6.
uU8yms E 7 Claes Gustaaf, 8. Verlinden
9 De Jonghe Jean, 10 Claes Gu-
af, laatste: De Gang Alfons in 8 u. 16
bij Av 19 sec.
fnge: 922
8oey R. in 8 u. 31 min. 17 sec., 2
iets F„ 3. De Groot Petra, 4 Rijpens
5. Foque Emiel, 6. Van Camp Jozef, 7
Saegher Gaston, 8. Babiion L.9. Van
.Velde L., 10. Claes F., laatste: Ver-
deret :k| Frans in 8 u. 57 min, 50 sec.
op arse: 88
ntwil De Jonghe Jean in 8 u. 11 mm. 26 sec
fjClaes Gustaaf, 3. De Jonghe Jean, 4
iets F5. Borremans JP.6 Smets F
Herremans Gerard, 8, De Jonghe
an, 9. Hallemans C.as, 10. Verhaegen
Rijpens E. in 8 u. 18 min. 00
Jmenspel Bornem Hingene Wintam
Imstok
Amandsesteenweg
mem
ilévraln: 1.7.90
I 75 We: 52
Nijs Nancy in 8 u 09 min 40 sec 2.
i Praet Frans, 3. Crickx Jules, 4 Van
.^feet Frans, 5. Van de Moortel Kamiel, 6.
lus Louis, 7. Marivoet Karel, 8 en 9 V
Bergh Karel, 10. Mees Jul, laatste:
Pellicon An in 8 u. 16 min. 40 sec.
rse: 74
Maerevoet Karel in 8 u. 11 min. 47
2. Rottiers Robert, 3. De Backer
ins, 4. Nijs Nancy, 5. Jacobs Jul, 6.
lensens Frans, 7. Vergauwen Jul, 8.
yst en zoon, 9. De Backer Frans, 10.
ius Louis, laatste Mees Junior in 8 u.
min. 39 sec.
ge: 543
luyshondt en zoon in 8 u. 13 min. 05
2 Van Acoleyen Karel, 3. Vande-
iken Jozef, 4 Willaert Jos, 5. Van Aco-
en Jan, 6. Bijl en zoon, 7. Boeykens
ons, 8 Vermeersch Frangois, 9. Pee-
s Karel, 10. Cools en zoon, laatste:
'"Jbboom Marcel in 8 u. 33 min. 10 sec.
jmenspel Mariekerke - Branst
•srode.
De Nijn Th.
Paardenstraat
Mariekerke
Quiévrain: 1.7.90
Oude: 47
1. Van den Bergh Karel in 8 u. 11 min. 05
sec., 2. Van Ranst Gustaaf, 3. Geernaert
Louis, 4. Hermans Eduard, 5. Quisqua-
ter Omer, 6. Maetens Karel, 7. Van Gucht
Denis, 8. Noens Lucien, 9. Jacobs
Frans, 10. Verheyen Van Walle, laatste:
Geernaert Louis in 8 u. 14 min. 29 sec.
Jaarse: 65
1. Spiessens Juliaan in 8 u, 09 min. 24
sec., 2 Pauwels Jan, 3. Noens Lucien, 4.
Jacobs Frans, 5 De Ridder Victor
Theo, 6 Pauwels Jan, 7. Brijs Pierre, 8.
Van Landeghem De Prof, 9. Laureys
Pierre, 10 Dooms Pierre, laatste: Dooms
Pierre in 8 u. 13 min. 20 sec.
Jonge: 506
1. De Backer Adolf in 8 u. 11 min. 11 sec.,
2 Schilders Louis, 3. V.De Bergh Karel,
4. Gorris Louis, 5. Maerevoet Jozef, 6.
Verheyen Pierre J., 7. Van Frayenhove
Jan, 8. Croket Alouis, 9 Verheyen Pierre
en J., 10. De Backer Adolf, laatste: De
Backer Adolf in 8 u. 45 min. 39 sec.
Oude Liefhebbers
De Splinter V.D. Eede Jos
St. Jozefstraat
St. Jozef
Quiévrain: 1.7.90
Jonge: 410
1De Dobbelaer Jozef in 8 u. 09 min. 37
sec., 2. Van Zaelen L., 3. V.D. Bergh E.,
4. Verhoeven F., 5 en 6 V.D. Bergh E., 7.
Vrijders Jan, 8. V Muylder Cl., 9. De
Boeck J., 10. V.D. Bergh E laatste: V.D.
Bossche M. in 8 u. 32 min. 07 sec.
Oude: 91
1. VanMuylderCl.in8u,07min.46sec.,
2 Wauters Jos,3. Wijns M.,4 V D. Bergh
L,5. V. HoeymissenP.,6. V,D BerghL.,
7. Wouters Jos, 8. V. Muylder J 9. Im-
pens P., 10. V. Coile R., laatste: Wijns M.
in 8 u. 16 min. 11 sec.
Het Noorden
Adriaenssens
Hoogheide
Breendonk
Quiévrain: 1.7.90
Oude, jaarse: 41
1. Van den Bossche Jos in 8 u. 7 min. 40
sec., 2. V D. Moortel Octaaf, 3. V.D.
Bossche Jos, 4 en 5. Moens Jean, 6.
Tierens Frans, 7. De Decker Alfons, 8.
Moens Jean, 9. De Decker Stani, 10.
Meert Alois, laatste: V. Baden Albert in 8
u. 16 min. 39 sec.
Jonge: 330
1. Moens Jean in 8 u. 09 min. 34 sec., 2.
Reniers V.D. Berghe, 3. V. Baden Albert,
4 V Sande K., 5. V. Keer L., 6. Peeters
P., 7 De Boeck Victor, 8. De Schrijver E.,
9. De Greef L, 10. De Schrijver E laats
te: Peeters P. in 8 u. 25 min. 19 sec.
Samenspel Kalfort - Puurs - Liezele
De Bollebaan
Schipstraat
Kalfort
Quiévrain: 1.7.90
Oude: 40
1De Jonghe Jean in 8 u. 11 min. 10 sec.
2. Haems Alfons, 3 Robeyns Jos, 4 Van
Espen Jozef, 5. V. Dender V. Lent, 6.
Hofmans Karei, 7. Meeus Louis, 8. Se
gers Roger, 9 Caluwaerts Felix, 10. Van
Espen Jozef, laatste Seghers Roger in 8
u. 13 min. 37 sec.
Jaarse: 60
1Marnef Walter in 8 u. 10 min. 51 sec., 2.
Peeters Aug Theo, 3. Hoofd Claes, 4
en 5. Marnef Walter, 6. Van Espen Jozef,
7. Hofmans Karei, 8. Leenaerts Silvie, 9.
Hoofd Claes, 10 Moons Jules, laatste:
Kerremans Dirk in 8 u. 15 min. 57 sec.
Jonge: 511
1. Huysmans Pierre in 8 u. 31 min. 00
sec., 2. Hoofd Claes, 3 Bal Henri, 4.
Gooss'ens Benoit, 5. Verbruggen Flo-
rent, 6. Peeters Hyp 7 De Hertogh Ju-
lien, 8. Cools Jozef, 9. Verbruggen Flo-
rent, 10. Peeters Felix, laatste: Callu-
waerts Marcel in 8 u. 53 min. 16 sec.
Samenspel St. Amands - Oppuurs
Plaza Schelfhout Louis
Winkelstraat Dorp
St. Amands
Quiévrain: 1.7.90
Jonge: 519
1. Van Campenhout Simon in 8 u. 08
min. 09 sec., 2. Van Dam Louis, 3. Goos
sens Freddy, 4 Van Assche Jan, 5. Le-
roy Gaspard, 6. Vermeiren Emiel, 7. De
Cré Armand, 8. De Proft August, 9. Mae-
rivoet Guido, 10. Stevens Kamiel, laats
te: Goossens Freddy in 8 u. 23 min. 13
sec.
Jaarse: 62
1. Van Dam Gustaaf in 8 u. 10 min. 37
sec., 2. Andries Frans, 3. Goossens Flor,
4 Maerivoet Guido, 5. Van Dam Louis, 6.
Pauwels Gaston, 7 Daelemans Frans.
8. Pauwels Hendrik, 9 Van Muylder Flor,
10 Groes Louis, laatste. Maes Frans in 8
u. 13 min. 57 sec.
Oude: 27
1. Van Dam Gustaaf in 8 u. 11 min. 02
sec.2. Pauwels Pierre, 3. Andries Frans,
4. Van Dam Gustaaf, 5. Goossens Flor,
6. Van Dam Louis, 7 Laurens Jozef, 8
De Reu Theo, 9. Hofmans Karei, 10 Ver
heyen Van Walle, laatste: Andries Frans
in 8 u. 13 min. 16 sec.
Het Nieuw Verbond
De Bollebaan
Schipatraat
Kalfort
Noyon: 1.7.90
Jaarse: 190
1. Janseghers Rolandts in 8 u 41 min.
25 sec., 2. Verhaegen F 3 Van Camp
Arthur, 4 Borremans J P 5 Moens L.,6.
Van Steenwinkel, 7. lelegems J 8. Lo-
dewijck Louis, 9 Coveliers Gerard, 10
Verguit E., laatste Gijsemans Henri in 8
u 55 min. 31 sec.
Jonge:1077
1. De Weerdt Frans in 9 u. 01 min. 57
sec., 2. Claes Frans, 3. De Meyer Jan, 4
Antonio Alouis, 5. Borghijs E., 6. Vle-
minckx E., 7. Kerssebeeck Rudy, 8.
Claes E., 9. Vermeiren L., 10. Merdu Mar
cel, laatste: Otto W. in 9 u. 32 min. 28
sec.
Oude: 133
1, Borghijs 3. in 8 u. 32 min. 48 sec., 2.
Van Roosmalen Louis, 3. Gijsemans H.,
4. Hendrickx Decker, 5. Lodewijck Louis,
6. Gijsemans H 7 Borghijs E., 8 De
Meester D., 9. Schellemans W.K, 10.
Rijpens E., laatste Lodewijck Louis in
u. 54 min. 54 sec.
De Ware Vrienden
Boey Van Gucht
Lippeloseweg
Oppuurs
Dourdan: 30.6.90
Oude: 150
1 Schatteman Jan in 11 u. 30 min. 16
sec 2 Poppe Paul, 3. Thierens Roger,
4. Van Assche Gilbert, 5. Poppe Paul, 6.
De Schrijver Francois, 7. Van Hecke
André, 8. Thierens Roger, 9. Van Wolve-
laer Andre, 10. Vermeiren Urbain, laats
te: Naudts Emiel en Herman in 12 u. 53
min. 12 sec.
Jaarse: 186
1. Roggeman Cyriel in 12 u. 34 min. 45
sec., 2. Schatteman Jan, 3. Annee Pru
dent, 4 Van Hese Jules, 5. Thierens
Roger, 6. Van Steenput Achiel, 7. An-
theunis - Blancke, 8 Servarens - Flo-
rens, 9. Luytz - Fierens, 10. Van Pellecom
- Havez, laatste: Vandeputte Johan in 12
u. 57 min. 25 sec.
Jonge: 504
1. Janssens Robert in 12 u. 24 min. 05
sec., 2. Poppe - Raes, 3. Stockman
Jean, 4. Goossens Rudolf, 5. Van Hecke
Cyriel, 6. Raemdonck Julien, 7. Goos
sens Rudolf, 8. Van Raemdonck Werner,
9. Van Raemdonck Julien, laatste: Van
Breedam Leon in 12 u. 55 min. 53 sec.
Samenspel Breend. - Blaasv. - Lon-
derzeel - Willeb.
Verlinden K.
Dorp
Breendonk
Noyon: 1.7.90
Jonge: 672
1. Fierens Frans in 8 u. 57 min. 24 sec.,
2. Verlinden Frans, 3. Van de Vondel
Frans, 4. Van Beersel Louis, 5. April
Louis, 6. Van Hoeymissen P., 7. Verlin
den Frans, 8. Verbesselt Albert, 9. Van
de Voorde Alfons, 10. Fierens Frans,
laatste: Centralin in 9 u. 35 min. 24 sec.
Oude: 42
1 Collaerts en zoon in 8 u. 35 min. 05
sec., 2 Kerssebeeck Rudy, 3. Van Hoey
missen P 4. Van de Vondel Frans, 5.
Callaerts en zoon, 6. Borghijs Edward, 7.
Van de Vondel Frans, 8 en 9. Borghijs
Edward, 10. De Decker Phil, laatste:
Spiessens Roland in 8 u. 44 min. 56 sec.
Jaarse: 59
1. De Boeck Emiel in 8 u. 32 min. 46
sec., 2. Collaerts en zoon, 3. Kersse
beeck Rudy, 4. Callaerts en zoon, 5 en 6.
De Bondt Wilfried, 7. Van Rompaey A., 8.
Van de Vondel Frans, 9 April Louis
(Berg), 10. Van Beersel Louis, laatste.
Van Buggenhout Roger in 8 u. 43 min. 28
sec.
Duivenbond Verbroedering Wille
broek Breendonk
Quiévrain: 1.7.1990
Oude: 71, los: 7.30 u.
1 Borghijs Edward in 8 u. 11 min. 05
sec., 2. Borghijs Edward, 3. De Backer
Willem, 4. Franckaerts Jean, 5 De Bac
ker Willem, 6. Callaerts zoon, 7. De
Mulder Pierre, 8. De Wael Albert zoon,
9. Van Evercoren Louis, 10 Segers Ca-
miel, laatste: 29 Segers Camiel in 8 u. 16
min. 35 sec.
Jaarse: 70, los om 7.30 u.
1. Borghijs Edward in 8 u. 11 min. 05 sec.,
2 Borghijs Edward, 3. Biesemans/Hens,
4 Lathouwers Jean, 5. Callaerts zoon,
6. Capiau Albert, 7. Van Evercoren Louis,
8. Van De Sande, 9. Van Evercoren
Louis, 10 Callaerts zoon, laatste 28
Van de Vondel in 8 u. 18 min. 46 sec.
Jonge: 518, los om 7.50 u.
1. Spiessens Roland in 8 u. 31 min. 21
sec.2. Van de Vondel F:3. Steenackers
Petrus, 4. Capiau Leon, 5. Caluwé Eddy,
6. De Wit Adolf, 7. Segers Camile, 8. De
Wit Adolf, 9. Kerremans Pol, 10. Willaert
Karei, 11. Meyers Ernest, 12. De Backer
Willem, 13. De Borger Fred, 14 De Bac
ker Willem, 15. Meyers Ernest, laatste.
208 Smets Henri in 8 u. 49 min. 32 sec.
Zondag 8 juli 1990
Waarborg
oude 6 5 5, stukken 50/25, series 30/30
jaarse 54 3, stukken 25/25, series 30/30
jonge 6 5 5, stukken 50/25, series 30/30
Club voor leden Verbroedering: jonge:
1.750 fr.
Negenverbond
Noyon: 1.7.1990
Oude: 148, los 7 uur.
1e duif: 8.30.48, snelheid: 2088,100 m.,
afstand' 189,613 km.
I, 8 Omer Quisquater (Baas), 2. Dami-
aan Van Keer (Baas), 3,9,15. Kurt Maes
(H), 4, 6. Jozef Debbaut (Baas), 5, 7.
Hooft-Claes (P), 10. Frans De Bondt (L),
II. David Arbijn (D), 12. Louis Goiris (M).
13. Leon Steeman (D), 14. Alberic Pieters
(D), laatste duif: 853.48, afstand:
197,527 km.
Jaarse: 246, los 7 uur
1e duif: 8.31.22, snelheid: 2061,070 m„
afstand 188,313 km.
1, 4. Jozef Debbaut (Baas), 2 Frangois
Kinders (D), 3. Etienne V.D. Broeck
(Leb), 5. Antoon Van herstraeten (P), 6,
10. Leon Steeman (D), 7. Xaverius Ja
cobs (Baas), 8. J A. Spitael (Baas), 9.
Hubert De Wit (Liez), 11. Wouters Jan
(Bug), 12. Maes zoon (D), 13. Alberic
Pieters (D), 14 Van D. Elzen - Van Keer
(Baas) 15,18,33,44,45. Rene Van Ach
ter (P), laatste duif: 8.51.49, afstand:
187,213 km.
Jonge: 2247, los 7 uur, 1e duif:
8.36.37, snelheid: 2072,990 m., af
stand: 200,292 km.
1, 73. De Wachter zoon (B) 2, 79. Van
Exterghem (Jozef (L), 3. Robert Man
naert (Opd.), 4, 81 Polspoel - Van de
Walle (B), 5, 35, 80, 87. Van der Plas
Firmin (L), 6. Alberic Pieters (D), 7. Spa-
noghe zoon (Gr), 8. Kerremans - De
Geyter (P), 9. Clement Blindeman (D) 10.
De Buyser zoon (H), 11, 46,96 Petrus
De Smedt (Opd), 12,70. Frans De Bondt
(L), 13. Jozef Van Damme (D), 14. De
Boelpaep - De Maeyer (Opp), 15. Achiel
Verhasselt (L), 16.Philemon Van Eetvel-
de (Oud), 17, Edgard De Clercq (M), 18.
Jean Becque (D), 19. Jozef Van Brempt
(D), 20,59. Petrus De Wolf (SA), 22. Jos
De Schutter (B), 28. Jean De Clercq
(SA), 31. Van pellicom - Havez (B), 32.
Jos Daelemans (Opp), 33, 34. Paul De
Maeyer (Lip), 37. Jozef Tourne (Opp),
38,47,52. Frangois De Bruyn (B), 50. De
Wachter zoon (B) 58 Jan Van
Fraeyenhove (Weert). Laatste duif:
9.08.19, afstand: 190,173 km.
Zondag 8 juli
Noyon - gewaarborgd
Oude: zetnummer: 654, zetstukken tot
50, series 2A tot 50,20A en 2 Rak tot 30,
Bon 50 fr. per duif. 700 - 600 - 500 - 300,
verder 1/3 200; 2/3100, Bonseries: 100 fr.
per duif 2000 - 3 x 1000, verder 500; 3
aangeduid: 200 fr. per serie. 1500, ver
der 1/21000 -1/2 500.
Jaarlingen: zetnummer: 654, zelfde als
oude duiven.
Jonge duiven: zetnummer 976
series: 2A, 20A en 2 RAK tot 50 zetstuk
ken tot 100.
Bon: 50 fr. per duif; 1000 - 700 - 600 - 5
x 500 -10 x 300, verder 1/3 200, 2/3100.
Bonseries. 75 fr. per duif: 5000 - 3000 -
3 x 2000 -10 x 100 -10 x 500 verder 400
3 aangeduid. 200 fr per serie: 4000 -
3000 - 2000, verder 1/21000 - 2/31/2 500.
4 aangeduid: 300 fr. per serie: 10.000 -
7000 - 5000 - 3000 -10 x 2000 -10 x 1000,
verder 1000
Speciale series: 30 fr. per duif, eenmaal
te betalen. De grootste moet eerst geno
men worden.
150A-5000; 100A - 3000; 80A - 2000, 6A
-1200, 60A -1000.4A 800; 40A' 700; 3A
600,30A 500; 2A1 2 400; 20A300; 20A
10 x 200, verder 2A150.
Vanaf 30 juli tot en met 25 augustus,
wordt om de week, door de maatschap
pij (gratis) een bloementuil geschonken
aan de liefhebber, wiens duif de hoogste
snelheid haalt. Als eerste laureaat kwam
Jean De Clercq (Sint-Amands) uit de
bus.
Vanaf 26 augustus, komt Noyon terug
aan de beurt
Union Klein-Brabant Sint-Amands
Vlucht uit Noyon van zondag 1 juli
1990 - lokaal.
Oude: 18, los 7 u.
1e duif: 8.40.12, snelheid: 1924,570 m 1.
Louis Verheyen (M), 2. Polspoel - Van de
Walle (B), 3. Rene Van Achter (P), 4.
Henri De Keersmaeckier (SA), 5. Louis
Geernaert (SA), 6. Frans Pauwels (B), 7.
Edgard De Clercq (M) 8,9. Herman Vlae-
minck (B).
Jaarse: 25, los 7 u.
1e duif. 8.40.47, snelheid: 1854,330 m.
1.2,5.11,12,14 Rene Van Achter (P), 3,
9. Henri De Keersmaecker (SA), 4 Pols
poel - Van de Walle (B), 6. Jean De
Clercq (SA), 7. Louis Veyt (M), 8. Michel
Van lerschot (SA), 10. Jules Spiessens
(B), 13. Dirk Van Migroot (B), 15,18. Her
man Vlaeminck (B), 16. Albert Daelmans
(B), 17 Frans Pauwels (B).
Oude: 265, los 7 u.
1e duif. 8 36 24, snelheid: 2050,850 m. 1.
9,16,45,51,59. Polspoel - Van de Walle
(B); 2,14,30.31,36. Frangois De Buyser
(H), 3 Edgard De Clercq (M), 4, 38, 39,
50. Jean De Clercq (SA), 5,6, 7, 34, 55.
Frangois De Bruyn (B), 8, 33. Jan Van
Fraeyenhoven (Weert), 10,11. Rene Van
Achter (P), 12,17. Maerevoet - Joos (M),
18. Frans De Man zoon (B), 19. Edward
Verheyden (B), 20, 25. Tom Selleslagh
(B), 21, 48 Jozef Maerivoet (SA), 22, 54.
Pierre De Man (M) 24, 56. Van Cauwen-
bergh (B), 26,47. Louis Veyt (M), 27,41.
Albert Pauwels (M), 28, 40. Karei Mae
tens (B); 29. Louis Verheyen (M), 32.
Roger Rottiers (SA), 33 Henri De keers
maecker (SA) 37 Joris De meyst (SA),
42,43,44,52,60. Pauwels Frans (B), 46
Petrus Van Walle (B); 49, 58. Dirk Van
Migroot (B) 53. Jules Spiessens (B), 57.
Albert Daelmans (B).
LIGA VLAANDEREN-
GEWEST DENDERMONDE
LAGERE I EN II
Zondag na zondag doen de jonge Op
stal-kaatsers hun best, maar ze werden
nog niet met een allereerste kompetitie-
ovenwinning beloond
"De aanhouder wint..." zegt een spreek
woord en dat hebben de Opstallers on
dervonden in Wieze, waar zij afstand
wisten te nemen van een ploeg die
daags voordien ook al door eveneens
Gijzegem, werd geklopt.
In Puurs maakten de Excelsior-boys kor
te metten met Gijzegem, dat wellicht nog
niet volledig was uitgerust van de daags
voordien geleverde kamp in Wieze.
Hamme St.-Anna was genadeloos voor
Baasrode en blijft dank zij haar achter
stallige wedstrijd in de run voor de eerste
plaats. Door in Merchtem te gaan win
nen, maakte Opwijk VBR het Opwijkse
sukses volledig. Verrassing in Buggen
hout waar het lokale vijftal tot groot onge
noegen van de supporters, de duimen
moest leggen voor Denderbelle.
De uitslag:
Terjoden-Opwijk
1
1-15
Wieze-Giizeqem
12-15
Hamme St -Anna-Baasrode
15-4
Puurs-Gijzegem
Merchtem-Opwijk VBR
15-1
8-15
Buggenhout-Denderbelle
8-15
Wieze-Opstal
13-15
1. Puurs
14
32
2 Hamme St.-Anna
13
30
3 Opwijk
29
4 Gijzegem
14
28
5 Buggenhout
13
22
6 Denderbelle
12
21
7 Opwijk VBR
14
20
8 Baasrode
13
19
9. Wieze
15
11
•10 Terjóden
13
10
11. Merchtem
12
9
12. Opstal
13
6
Afzonderlijke klassementen
Lagere I
1 Puurs
2. HammeSt-Anna
3. Gijzegem
4 Buggenhout
5 Opwijk VBR
6 Baasrode
Opwijk VBR en Baasrode doen h
Lagere II
1 Opwijk
2 Denderbelle
3 Wieze
4 Terjoden
5 Merchtem
6. Opstal
14 20
13 19
15 11
13 10
Genoteerd bij de Oppuurse Duivenbonden
Quiévrain samenspel met Sint-
Amands
Inkorvmgslokaal: Nijven (A. Boey - Van
Gucht)
Zondag 8 juli, zaterdag 21 juni (Nationale
Feestdag) zondag 22 juli en zondag 5
augustus.
Inkorvingslokaal Dorp (L Schelfhout)
Zondag 15 juli, zondag 29 juli.
Noyon en Halve fond
Oude en jaarse: zondagen 8,15, 22 en
29 juli
Jonge duiven: zie hierboven, plus 5 au-
augustus
St. Denis: zondag 22 juli
Lossingen: vanaf 7 uur Inbrengen: lo
kaal «Nijven» A. Boey - Van Gucht
Fondclub
Barcelona; vrijdag 6 juli
Limoges: zaterdag 7 juli
Dax: zaterdag 14 juli: inbrengen: woens
dag 11 juli, lokaal Nijven
Limoges: zaterdag 14 juli. Inbrengen:
woensdag 11 juli. Lokaal Nijven.
Tulle: zaterdag 21 juli inbrengen:
woensdag 18 juli, lokaal «Nijven».
Dourdan: zaterdagen: 7,14,21,28 en 4
Negende Provinciale Orleans in nieuw kleedje
Regio 2: de Kempen - Turnhoutse
Regio 3: Klein-Brabant, Waasland,
Vaartland, Stukje Antwerpen.
Regio 4: het Mechelse
Regio 5: streek Lier - Herentals.
Was de blikvanger in het verleden de
auto, men (dat is de hoofdsponsor) heeft
gemeend dat het beter is het over een
andere boeg te gooien. Vijf video's en als
hoofdprijs voor de snelste duif een kleu
rentelevisie zijn nu de prijzen.
Een video per regio betekent ook dat de
provincie in evenveel stukken werd ver
deeld:
Region 1: Antwerpen en omliggende
J.M.
BEVORDERING
Het verlies van Baardegem, ook al
bracht het een punt op, was goed voor
Duvel Willebroek, dat aan Kerksken een
gemakkelijke prooi had. Het gevolg drie
punten rijker op de tabel en tweede wor
den in het klassement
Leider Denderbelle, dat met Zele wel
raad wist, kon met verhinderen dat de
bezoekers met een punt aan de haal
gingen. Nog een verlies dat Willebroek
ten goede komt.
Nieuwerkerken-Hoké verliep zeer span
nend, tenslotte moest de thuisploeg
toch de duimen leggen Merchtem, dat
profiteerde van het forfait van Moorsel,
lijkt nu wel definitief uit de gevaarlijke
zone.
De uitslag:
Willebroek-Kerksken
Aalst-Baardegem
Moorsel-Merchtem
Kastel-Hamme Zogge
Denderbelle-Zele Durmen
Nieuwerkerken-Hoké
1 Denderbelle
2 Duvel Willebroek
3 Baardegem
4. Aalst
5. Hoké
6 Zele Durmen
7. Merchtem
8. Hamme Zogge
9 Kastel
10 Kerksken
11 Nieuwerkerken
12. Moorsel
15-4
15-9
ff 0-15
uitg
15-7
12-15
14 30
28
23
22
21
12 20
13 16
16
14 14
J.M.
VERBOND LEBBEKE
haar 29 punten winst op naar de derde
Ook voor Rupelsport verliep de voorbije
speeldag niet ongunstig. De tegen Wel
kom geboekte winst laat de ploeg toe
van de zesde naar de vijfde plaats te
wippen.
Bovenaan profiteert Waresvrienden van
het vrij zijn van Backerclub om het roer in
handen te nemen. Geen wijzigingen on
deraan.
De uitslagen
zaterdag 30 juni
P.A.L.K.-KOMPETITIE
Derby-Eurika Malderen
zondag 1 juli
15-14
Rupelsport-Welkom
15-11
Waresvnenden-Derby
15-8
Moerstraat-Groendalers
10-15
Super Seven-Rapid
6-15
Eurika Malderen-Klieksken
15-10
Oudegem: vrij
1Wares vrienden Peisegem
12 178
2 Backerclub Merchtem
11 165
3 Eurika Malderen
13 164
4 Groendalers Moorsel
162
5 Rupelsport Boom
161
6 De Welkom St Gillis
157
7. Derby Kaatsclub St Gillis
155
8 Oudegem
12 153
9 Rapid Lebbeke
13 146
10. Kliekske Lebbeke
140
11Moerstraat St Gillis
115
12. Super Seven Wieze
99
J.M.
Zo sterk als Lindekens zaterdag uitpakte
bij Scheldezonen zo zwak werd zondag
gekaatst op de kaatsbaan van Bornem
Guil. Leverde de zaterdagkamp drie
punten op deze van zondag zag een nul
op het bord. Eikevliet nam gemakkelijk
de maat van Niel Biezerd II en komt
daardoor op gelijke hoogte van Amado
Opdorp, dat op het veld van Black Boys
II een punt liet. Verlies, dat door Black
Boys Idat wel ging winnen bij kampioen
Oppuurs, met kon uitgebuit worden. Ook
de leiders kwamen niet verder dan twee
punten.
Het fel gehandicapte De Linde was geen
partij voor Niel Biezerd I. De (grote) win
naar van de voorbije speeldag is Bor
nem Guil, dat het Lindekens-vijftal pun-
tenloos huiswaarts stuurde. Dankzij de
ze drie punten steekt Guil Amado Op-
dorp voorbij en komt op de tweede
Dlaats.
Uitslagen
Zaterdag 30 juni
Scheldezonen-Lindekens 3-15
Zondag 1 juli
Bornem Guil-Lindekens 15-4
Niel Biezerd ll-Bkevliet 5.15
Black Boys ll-Amado Opdorp 9-15
De Linde-Niel Biezerd I 5-15
Oppuurs Dorp-Black Boys I 9-15
Scheldezonen: vrij
1 Black Boys I 13 30
2 Bornem Guil 26
3 Amado Opdorp 12 25
4. Eikevliet 13 25
5. De Linde 23
6 Niel Biezerd I 19
7. Lindekens 12 19
8. Scheldezonen 14
9. Black Boys II 13 11
10. Oppuurs Dorp 11 11
11. Niel Biezerd II 13 4
Kalender voor zondag 8 juli% Lindekens-
Oppuurs
Betreft uitgestelde wedstrijd van zondag 24
juli.
Kermls-Driekamplutte
Zaterdag 7 juli ter gelegenheid van Eikevliet-
kermis organiseert kaatsklub Eikevliet Excel
sior een driehoekstornooi, met de schaal 'De
Balans' als inzet. Als tegenstrevers van het
lokale vijftal komen Niel Biezerd en Black Boys
Willebroek, op dit ogenblik leider in het PALK-
verbond, zien met cie lokalen meten.
Speelprogramma:
Wedstrijd 1
14u. Black Boys-Niel Biezerd