D 8192 B ÜUrrtNo ilk )i BEGRAFENISSEN HADDCMC lei 12 - 3.8.1990 - De Voorpost Wachtdiensten Centraal oproepnummen 7733.22. Dokter met wachtdienst: vanaf vrij dag 3 augustus om 20 u tot en met maandag 6 augustus om 20 u: Dr. W. De Cock, Eikstraat 15, Aalst, tel. 7733.22. Erembodegem en Erembodegem- Terjoden Dr. Coppens, Driehoek 102, Kerks- ken, tel. 83.6L86: zaterdag 4 en zon dag 5 augustus. Hofstade-Gijzegem De dokter van wacht is te bereiken op het volgend nummer: tel. 78.60.03. Baardegem, Herdersem, Meldert, Moorsel Dr. Jaenen, Dorp, Moorsel, tel. 77.84.69: zaterdag 4 en zondag 5 augustus. Nieuwerkerken Dr. A.M. Van Laethem, Kattelinne- straat 111, Erpe, tel. 77.18.77: zater dag 4 en zondag 5 augustus. Apothekers Van zaterdag 4 augustus om 9 u tot zaterdag 11 augustus om 9 u: Van Vlaenderen, Parklaan 111, Aalst. De Fré, Edestraat 85A, Haaltert. De Smet, Rammelstraat 12, Lede. Van Roy, Potaardestraat 27, Teral- fene. Dierenartsen Dr. A. Verbruggen, Capucienen- laan 83, Aalst, tel. 78.46.88: zater dag 4 en zondag 5 augustus. Tandartsen Verhasselt, Dorpscentrum 9, Her dersem, Tel. 7734.89: zaterdag 4 en zondag 5 augustus van 9 tot 12 u. Verpleegkundigen G. Merckx, Ronsevaalstraat 31, Erembodegem, tel. 77.7436: zater dag 4 en zondag 5 augustus. Antigifcentrum: 02/345.45.45. AA: 09V25.86.29. Zelfmoordpreventie: 02/649.95.55. Lede. De hoeve Droessaert, de plaats waar de Sint-Rochusfeesten worden gehouden (a) Aalst Botsing Op de Gentsesteenweg te Erpe botsten de wagens bestuurd door de 35-jarige Mark Pauwels uit Wetteren en de 21-ja- rige Benoit Henrand uit Revin. Beide bestuurders alsook de inzittende 18-jari- ge Manuël Esteves werden met lichte verwondingen naar het ziekenhuis over gebracht. Fiets van Cric! Ten nadele van Qaude Criquielion werd na het Tourkriterium te Aalst diens fiets gestolen aan een café op de Grote Markt. De fiets zou een waarde hebben van ruim 100.000 fr. Diefstal In zijn woning in de Vijverstraat 9 te Lede kreeg Jozef Eeckhout onverwacht nachtelijk bezoek. Dieven hadden zich via een achtervenster toegang tot de wo ning verleend. Ze namen een schouw- garnituur en een geldsom mee. Een on derzoek werd door de politie ingesteld. Dienstencentra Het dienstencentrum Erembodegem is tot en met 17 oogst enkel open van maan- tot donderdag van 8.30 tot 11.30 u en op vrijdag van 8.30 tot 12.30 u. De dienstencentra van Moorsel en Hofsta- de zijn op 3,10 en 17 oogst pas open van 10 tot 12.30 u. Dat van Baardegem is van 6 tot 9 oogst open van 14.30 tot 15.30 en op 10 oogst van 8.30 tot 9.30 u. Dat van Meldert is van 6 tot 9 oogst open van 16 tot 17 u en op 18.8 van 8.30 tot 9.30 u. Gele Limonade In 'De Gele Limonade', De Ridders traat 60 treedt Rudolf Hecke op morgen zaterdag 4 augustus te 20.30 u. Rudolf Hecke, ex-Company of State, zal er een akoestische set brengen van zijn num mers. Shows tijdens de 43e Jaarbeurs Aalst Bezoekers aan de Jaarbeurs in de Kei- zershallen kunnen gratis terecht op vol gende evenementen en shows mits tijdig in de jaarbeurs present te zijn. 25.8.90: 21 u: Oilsjtersen Aoved. 26.8.90: 21 u: Préselektie play-back sound-mix, gastoptreden Go-Rich. 27.8.90:16 u: Bloemschikken door Jem- py. 21 u: Eddy Wally Show. 28.8.90: 21 u: Tien om te Bezien: Bart Kaëll, Helmut Lotti, Phil Kevin, Tony Servi, Els Satja, Conny Danny Fabri, Saiim Segers, Wim Ravell. Presentatie Francesca Vanthielen. 29.8.90: 14 u: Freddy Grey Seniorenre vue. 21 u: Show Witte Paard. 30.8.90: 21 u: Willy Sommers in koncert. 31.8.90: 21 u: Ratatouille met John Woolley Friends, Sotto, The Swinging Jaguars en Five Mystery Guests. Presen tatie Jan Louies Jacky De Pauw. 0L9.90: 21 u: Préselektie play-back sound-mix, gastoptreden Plaza. 02.9.90: 21 u: Play-back sound-mix finale Jaarbeurstrofee, gastoptreden Claudia Caluwe. 03.9.90: 21 u: Will Tura in koncert. Veeprijskamp te Hofstade Op dinsdag 21 augustus zal, ter gelegen heid van Hofstade-kermis, een veeprijs kamp gehouden worden, verdeeld in de volgende kategorieën: kategorie zwart bont runderen, kategorie wit-rood run deren, kategorie mestvee. De inschrij vingen dienen te gebeuren voor 12 au gustus in het Cerakantoor van Hofstade, Kerkstraat 16 bij P. Coppens, tel. 77.94.23. De prijskamp begint om 9 u. Het vee is vrij van marktrechten. Bij ieder rund hoort een juiste schetskaart en een gel dig brucellose-attest. Vredon Momenteel is de expressiegroep Vre don op zijn jaarlijkse buitenlandse tour nee doorheen Zuid-Frankrijk en Zwit serland. Als afsluiter volgt dan nog een tiendaags verblijf in het Lechtal in Tirol. Cantate Domino De Schola Cantorum van het SMI zingt momenteel in India, Hong-Kong, en Singapore. Naar de begonia's Met VTB-VAB naar Laarne op bego- niatocht. Samenkomst op zondag 12 oogst aan de Houtmarkt. Nadere info via 053/21.02.24. Pee Klakwandeling VTB-VAB-Aalst organiseert een Pee Klakwandeling in samenwerking met de Claerhaegse Comedie op woensdag 15 oogst. Nadere inlichtingen via boven vermeld nummer. Fietsen Met BGJG-Aalst fietsen langs de Schel- dedijk vanaf Dendermonde op zondag 26 oogst. Details volgen. Sint-Jobfeesten Op vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 oogst Sint-Jobfeesten ten voordele van de parochiale infrastruktuur. Pronkstuk ervan is alvast "'t Capucientje" op de hoek Capucienenlaan - Sint-Jobstraat. De feesten hebben plaats in de hovingen en aanhankelijkheden van het klooster aan de Capucijnenlaan. Vrijdag 3 augustus 20.15u. Reuze Belotwedstrijd 15.000 fr. geldprijzen. Inschrijven vanaf 19 u. - 50 fr. Zaterdag 4 augustus 11e Prondel- en Antiekmarkt - Oude am bachten, allerhande attrakties voor groot en klein, bodega - cremerie - café. Hu café is open vanaf 18 u. Kaarten 400 fr. (voor kindermenu 200 fr.) op voor hand te bekomen bij de parochieprie sters en bestuursleden. Zondag 9 augustus 13.30u. - 11e Prondel- en antiekmarkt - Oude Ambachten, 13.30 - 16.30u. Teken wedstrijd voor kinderen, prijzen om 18u., 13.30u. Allerhande attrakties voor groot en klein, doorlopend bodega - cre merie - café, 23u. Trekking van de Reu- ze-tombola, le prijs microgolfoven. Het restaurant is open vanaf 17u. Zelfde me nu als zaterdag. Iedereen is van harte welkom! Vredeshuis opent in Zonnestraat 26 Vredeshuis is verhuisd van Esplanades traat 8 naar Zonnestraat 26. De ruimte was te klein in de Esplanadestraat voor de steeds toenemende aktiviteiten. vre deshuis heropent op zaterdag 25 oogst te 20u. en te 21u. is er bij inschrijving een banket voor 1200 fr., wijn niet inbegre pen. Op 26 oogst is er open deur vanaf 14u. tot in de late avond. Voor kunstlief hebbers is er veiling van kunstwerken te 15u. Naar Frans-Vlaanderen Met VTB-VAB a.s. zondag 5 oogst bus reis doorheen Zuid-Vlaanderen en Ar- tesië. Een overdoen van de apriltocht die enorm sukses kende. Wie nu niet uit de boot wil vallen mag allerminst tal men. Reis, fooien, ochtendkoffie; vier- gangenmiddagmaal en avondboterham kosten voor leden 1250 fr. Niet-leden betalen 100 fr. meer, kinderen 200 fr. minder. Met Harva naar Zottegem A.s. zondag 5 oogst met eigen wagen naar de Egmontstad. Start aan de Al- brechtlaan te Aalst te 13.15u. Samen komst op de markt te Zottegem en ont vangst ten stadhuize te 14u. stopt. Be zoek o.l.v. een plaatselijke gids van de bezienswaardigheden van Zottegem waarna bezoek aan het kasteel van Beer- velde te Godveerdegem met park en historisch, archeologisch en folkloris tisch museum. Tussenkomst voor leden en partner 160 fr. Derden betalen 410 fr. ter plaatse. Boottochten in augustus Iedere zondag in augustus vanuit Den dermonde Schelde-Omnibus met te 9u. vertrek aan de Sint-Onolfsdijk. Elke za terdag in augustus korte toeristische De brieventas van Alfons Peeters uit Aalst werd hem op de trein ontvreemd. Aan café Gatsby in de Bovenstraat kwam het tot een felle vechtpartij tussen jongeren. Eén ervan, Gino K., werd ver wond. De felle warmte was oorzaak van een chemische reaktie waarbij ontplofbare stoffen in een garage vuur vatten. Zulks naast de woning aan de Hyacintenlaat 36. De auto en de garage brandden uit. De bewoners waren niet thuis. De te Aalst wonende doch te Burst ge boren 42-jarige Jan V.K. hoorde zich op boetstraffelijke rechtbank te Donder- monde veroordelen tot 9 maanden cel en werd onmiddellijk aangehouden. Hij maakte zich reeds schuldig aan een lange reeks diefstallen maar ook aan valsheid in geschriften, loondiefstal en houden van voorschotten op verkochte goederen die hij echter vergat te leve ren. Via een strafvermindering werd hem een ultieme kans geboden om na 9 maanden weer het rechte pad te bewan delen. Te Herdersem op de Grote Baan werd fietser Johan Hendrickx aangereden door de wagen bestuurd door Henri Van Neste. De 17-jarige fietser werd gewond. Te Baardegem werd Hilde Stobbelaers uit Dorpstraat het slachtoffer van een dief. Enkele dokumenten werden mee genomen. Wegpolitie en rijkswacht hadden veel werk bij talrijke ongevallen op de E40. Op één voormiddag 11 ongevallen tussen Aalst en Wetteren was niet ongewoon. Stadsbus station Aalst - Erpestraat Vanaf 29 juli, einde van het betaald ver lof, rijden de bussen van lijnl (Station- Erpestraat) weer langs de omleiding via de Welvaartstraat. Kinderconcert KWB-Aaigem en Wijkkomitee Opaai- gem verzorgen een aperitiefconcert door kinderen op zondag 16 september. Nadere info in inschrijvingen bij Freddy De Ryck, Spletkorenstraat 29 te Burst. 053/62.60.11. Provinciale Prijs voor Familiekunde De juryleden dr. De Clerck, dr. H. Van Isterdael, K. Baert, W. Buntink en A. Stoop kenden onder voorzitterschap van deputee E. De Cuyper een aanmoe digingsprijs van 12.500 fr. toe aan André Braet uit Erembodegem voor "Het ge slacht Van Nuffel uit de Faluintjes" en aan Roger Van Langenhove uit Sint- Lievens-Esse voor "Het Brabants ge slacht Van Linthout drie eeuwen te Aalst". Ook volgend jaar is er een Prijs voor Familiekunde voorzien door de provincie Oost-Vlaanderen. Vakante jobs Volgende vakatures werden aan de stadsdienst tewerkstelling meegedeeld: Aalst. Veel belangstelling voor de Oude Garde tijdens het jaarlijks koncert op 21 juli (a) Wal a Begrafenissen Dorp 7 crematies MOORSEL Alle formaliteiten 053/21.45.51 Scheldetocht vanuit Dendermonde van 14.30 - 15.30u. Op 27 oogst wetenschap pelijke milieutocht van Dendermonde tot Geraardsbergen. Ook andere toch ten in het vaargebied Schelde en Den der. Nader info in het Centraal Boek ingskantoor Reko, H.Hartlaan 30 te 9300 Aalst. 053/78.40.27, 053/77.19.89, 053/77.43.65. Ongevallen en vandalisme Op de Lecdsesteenweg te Erpe botsten de wagens bestuurd door Steven Vlae- minck, Nieuwstraat 61a te Lede en door Alfons Van der Speeten, Daalstraat 129 te Teralfene-Affligem. Beide bestuur ders moesten naar het ziekenhuis wor den overgebracht. In de wegens vakantie gesloten Volks wagengarage Europa, Gentsesteenweg 87 te Aalst werd 's nachts ingebroken via een glazen dakpaneel. Langs de toilet ten in het kantoor geraakt, werd een geldkoffer opengebroken. Samen met geld werd een laspost die opengebrand werd, meegenomen. Goed voor zowat 70.000 fr. Te Gijzegem werd ingebroken in de wo ning van Lutgarde Saeys aan de Trap straat. De dader raakte binnen via een venster op het gelijkvloers. Er werd een geldsom meegenomen. Te Oordegem kwam in de Oordege- mkouter fietser Dirk D'Haeseleer in botsing met een personenwagen en werd daarbij verwond. Bij een botsing van twee personenwa gens te Erpe-Mere op de Oudenaardse- steenweg werd Pascale De Pauw uit Herzele zwaar gewond. De andere chauffeur Wim Van Oudenhove bleef ongedeerd. Bromfietster Sandra De Vijlder uit Aalst werd op de Leopoldbaan door een personenwagen gegrepen en liep hierbij kwetsuren op. kandidaat lecrlingpilot luchtmacht - H.S.O. of A2, deeltijds commercieel be diende - H.S.O., aspirant politieagenten - H.S.O., jongen of meisje op leercon- tract voor kapsalon, produktiearbeiders (twee ploegen), schoonmaakster p.t., winkelbediende - magazijnier - leercon- tract, meubelmaker - schrijnwerker - ge schoold of geoefende, ongeschoolde ar beiders voor meubelbedrijl der(ster) Al of A2 met ervari ters - fijn werk - L.S.O. of g< assistent - dienstleider biblioTRëë^^öl uitk. werkloze, elektrotechnicien - L.S.O. of gelijkgest. clcktr. of elektroni ca, informaticus (met ervaring) - univer sitair niveau, psycholoog - universitair niveau, bcstuurssecretaris - doctor of licentiaat in de economische wetens chappen, burgerlijk ingenieur, bemid delaar - techn. specialisaties - H.S.O., bemiddelaar - administratieve - of han delsactiviteiten - H.S.O., geselekteerd werkman C (elektrotechnicus) L.S.O., directiesecretaris, geselekteerd werk man C - offsetdrukker - L.S.O., ingeni eur scheikunde, aspirant-politieagent, hulpbeambte van politie. Naast deze vakatures liggen ook aanbie dingen van buiten de regio ter inzage. Voor verdere inlichtingen kan U tijdens de openingsuren (alle werkdagen van 9 tot lJ.30u. en woensdag van 14 tot 17u.) terecht op de dienst tewerkstelling Kei zerlijk Plein 21,9300 Aalst (naast ingang Keizershallen) - gelijkvloers, tel.: 053/ 77.11.11 - toestel 288. Bijzondere Jeugdzorg Het Koninklijk Technisch Atheneum (K.T.A.) aan de Ledebaan 101 organi seert vanaf volgend schooljaar in de technische afdeling een vijfde jaar Bij zondere Jeugdzorg. Er worden opvoe ders gevormd voor kinderen in pro bleemsituaties. Begeleiding van kinde ren in het Bijzonder Onderwijs (8 diver se types). Via stages zullen de KTA-stu- denten in kontakt komen met de ver schillende vormen van hulpverlening. Tentoonstellingen Tot aan de Monumentendag op 9 sep tember kan U elke dag terecht in de belfortzaal voor een tentoonstelling ge wijd aan de meest illustere zoon van Aalst, de drukker humanist Dirk Mar tens. Iedere dag toegankelijk van 10 tot 12 en van 14 tot 18 uur. Armoede ingeblikt maakt U mee in De Werf, Molenstraat 51 op werkdagen van 10 tot 18 en op zaterdagen en zondagen van 14 tot 18 tot 2 september. Monumentale beeldhouwkunst is te zien in de tuinen van Horizon, Molen- dreef 7 te Aalst van 31 oogst tot 15 okto ber. werk van Bockstaele, bracke, Breh- mer, Calmeyn, Camps, Claessens, Cot- tenier. De buck, Decq, De Maeyer, De- nalgel, De Pelsmaecker, Desmet, De- vrieze, Germonpré, Monteyne, Moiton, Pecquex, Perneel, Van Broeck, Van Cauwenbergh, Van den Brande, Van der Vekens, Van Geer, Van Gysegem, Van Rafelghem, Vastesaeger, Verbrug gen en Vercaemer. CSC-Feest te Aalst Op zondag 2 september organsieert de Culturele Socialistische Centrale in het Aalsters Stadspark een Gezinsfeest. Op het programma barbecue, concert, ani matie, boogschieten, miniatuurboten, kinderatelier, optredens en streekspe- cialiteiten. Vredon op julileumreis Als alles verloopt zoals gepland, en waarom zou zulks niet, is expressiegroep Vredon aanstaande dinsdag terug thuis na een buitenlandse rondreis die reeds startte op 21 juli. Een trip doorheen Frankrijk, Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland met optredens van de keur- groep vooraf in Reims, Meaux en Mann heim. De hele groep, keurjongcren en overgansgroep kwam samen in het Oos tenrijkse Bach. Na de vakantie die sa men wordt doorgebracht aldaar treedt de keurgroep nog op in het Oostenrijkse Radolfzell aan de Bodensee en in het Zwitserse Zurich. Volgt nu de voorbe reiding van de ontvangst van een Russi sche dansgroep te Aalst waarna van wal wordt gestoken met de voorbereiding van het nieuw programma "Da Capo" dat het hoogtepunt moet worden van "Festien", het feest voor het tienjarig bestaan. Festien kan U meemaken in het kultureel centrum De Werf, Molen straat 51 op 9, 10* en 11 november aan staande. Tegen geparkeerde wagen In de Aalsterse Bredestraat reed Diane Van Nuffel uit Pontweg 11 te Herdersem langs achter tegen een geparkeerde wa gen. Haar 17-jarige zoon Bart De Wael vloog door de voorruit. Beiden werden fewond overgebracht naar een zieken- uis. Botsing Te Aalst in de Binnenstraat botsten de wagens bestuurd door Danny Hebbe- linck uit Horebekeveld Aalst en Roger Van Schuylenbergh uit de Aalsterse Sint-Jobstraat. Het laatste voertuig kwam tot stilstand tegen de voorgevel van de woning van Ricnard De Schrijver die wegens de opgelopen schade moest gestut worden. Beide bestuurders en de drie inzittenden van de eerste wagen werden naar een ziekenhuis overge bracht. Omschakelen Het Vormings- en Oriënteringscentrum Omschakelen organiseert andermaal te Aalst een basiskursus omschakelen voor vrouwen die willen of moeten werken of die een nieuw levensdoel zoeken. Dat op dins- en donderdagen van 2 oktober tot 15 november telkens vanaf 9 u. Andere kursussen van Omschakelen dit jaar zijn "Loopbaanplanning" voor werkende vrouwen die een nieuwe wen ding willen geven aan hun beroepsloop baan en dit op 14 en 16 september, zO oktober en 17 november maar dan wel te Tremelo-Baal. Voor "Carrièreplanning" kunnen vrou wen die streven naar meer groeikansen in hun werksituatie en die hogerop wil len terecht te Lokeren van 19 tot 21 okto ber, op 24 november en op 19 januari. Nadere gedetailleerde informatie via 03/230.54.72, Uitbreidingsstraat 498 te 2600 Bé arochii Antoine Buyens (47j en Nancy De Mol (26). Er was heel wat schade. 111 Botsing eveneens in de Sint-Jobstraai ntvangt door de wagens bestuurd door Johan De odeliev Neef en Jos Iliano. Ook zware averij, jt en Ji Diefstal In het stedelijk zwembad aan de Zwem- p badlaan werd in de burelen ingebroken, igten fereldc zater Een belangrijke som geld werd meege- graaid. Vandalisme In de Valerius De Saedeleerstraat wer den een tiental wagens door vandalen Ikensv; (uurkr beschadigd? Antennes en spiegels wer- t den afgerukt en het koetswerk liep zwa re ijverij op. Voorlopig van de daden (nog) geen spoor. kultu iaat 6, jurkrai n wen: jaar 19' Boudewijnlaan Het bouwverlof is ten einde. Vanaf augustus is er weer éénrichtingsverkeer CÖC op deze laan. Terug van uit de richting H. Hart naar de Gentsesteenweg toe. Er wordt gehoopt op het beëindigen van de werken tegen Nieuwjaar eerstko mend. omerf< iatrisc jds". ogram peritie 30u. lenu's jO fr., 1 recht, :tnag< prijs I uien, rijen laamsi Ega, pa (prijzi Brand Het heet zomerweer was er de oorzaak van dat de brandweer herhaaldelijk rektie moest uitrukken. O.m. op het Wijn- gaardveld en op de Berenhoek te Hel- dergem. Ingebroken In de firma Lecompte, Wijngaardveld 12, werd ingebroken. Een ruit moest er aan geloven. De kantoren werden door snuffeld en een geldkoffer werd meege nomen. In Jebron Een ikoon, wenskaartjes, een zinvol schenk of een boek met religieuze in; slag... het ligt voor u allemaal klaar in Talita Koemi. Spring eens binnen, komt eens neuzen, Begijnhof 1,9300 Aalst, tel.: 053/77.51.16. Open op de werkdagen van 8 tot 17 u. (af leymee en toe tot 19 u.). 30u. Brarfdhout (reeds gezaagd) te koop, ce menten tegels (30 op 30) en boordstcnen te koop. Inlichtingen en afspraken: Gui- do (tef: 053/77.5L161. Gemeenteraad op 19 augustus en 2 sep-| tember 90 van 10 tot 12 u. Hondenklub Morgen zaterdag 4 oogst vanaf 17 u. barbecue op het terrein van Honden klub Aalst en Dender in Affligemdreef pderr 399, ten voordele van de klubwerking. Tentoonstelling Van 4 tot 19 oogst in kultureel centrum Affligem, Abdijstraat 6 tentoonstelling van werken van Jan Verley telkens op zaterdagen van 14.30 tot 20 u. en op zondagen van 11 tot 12 en van 14.30 tot 20 u. BAARDEGEM Voetbalfeesten Vlugge Jongeren In een reuzetent op voetbalterrein Steenberg, een zijstraat van de Kerk straat, van vrijdag 3 tot en met a.s. zon dag 5 oogst voetbalfeesten met een zeer uitgebreid programma naar ieders ga- ct Fees iekenhi idigt L izonda erd wc ZMg n Os nds ti Frai et ee een :rste [Ie to uen oep zinn der rgroi iord\ Durs ordt i ee Va Tzor evoli wrm it f iivsa ervo Et to idov pjn fiets id aan de Dender bij Amy- lum wérd "de fietser Jozef Verbeecke, een 49-jarige Aalstenaar, dood aange troffen naast zijn fiets. Er wordt veron dersteld dat de man onwel werd en viel. Botsing Op het kruispunt Sint-Jobstraat-Diepe- straat botsten de wagens bestuurd door ding. Vrijdag 3 augustus: Vanaf 15 uur: De jonger danje denkt-show met "De nieu we Kees Brug show"!. Vanaf 19 uur: Honeymoonkwis, 100.000 fr. naturaprij- zen. Presentatie: Ignace Crombé, gast: Eric Flanders. - Zaterdag 4 augustus: Vanaf 15 uur tot 19 M"ut uur: 1ste V.J. Öldtimersroute Oud-le-r gervoertuigenshow. Bezichtiging start en aankomst aan de tent m.m.v. de Vlaamse Vehikelklub. Vanaf 21 uur: 3de Nacht van de Jeugd. Gast D.J.'s: Francesca Van Thielen (VTM Super 50), Vcrrassings D.J.???j Eddy Van Brabant (Radio Succes) The Pin-Up Club Express!!! Zondag 5 augustus: Vanaf 11.30: Gel* genheidsreslaurant aperitiefkonr» door de Faluintjeskapel. Om 17 uur stipt: Gouden "Faluintji worp. 50.000 fr. prijzen te winnen. Vanaf 18 uur: 2de Ajuinprinses en Fi luintjesfeeverkiezing. Meer dan 150.0T fr. naturaprijzen. Eregast: Bart Kacll. MELDERT Steengroevefeesten Tweede Steengroevefeesten op 8 en 9fl september e.k. Op zaterdag 8 te 18 u.l Eucharistieviering op de binncnkoei® van het Parochiecentrum en vanaf 19 uM groots tuinfeest. Op zondag 9 te 11 u. aperitiefconceH door Jotam en vanaf 12 u. barbecue. Tel 14.30 u. kinderakademie waaraan allel meisjes en jongens tot 10 jaar kunnenT, deelnemen. hai fake lie e ingi larl oha erh' eur et v ou taui :he| octi Lede. Het station van Lede werd verrijkt met een overdekte fietsenstalling (oï

De Voorpost | 1990 | | pagina 12