j OPENINGS-OPE 65.000 Fr. fC Volvo Modern uit Dendermonde Iwint tornooi der Stad Sint-Niklaas m Dendermondse zaalvoetballiga van start PROMOTIE AKTIES SEPTEMBER Minivoetbal klub De Ras wordt Van Den Nest Finale Beker Dender- en Durmestreek Volvo Modern - Van Huyghem Hamme r /^ff, mom' Het is zo ver!!! KANTOOR AUTOMATISATIE De Voorpost - 31.8.1990 - 29 ■De afgelopen weken had in Sint-Niklaas Ihet jaarlijks groot zaalvoetbaltornooi ■plaats, waaraan verschillende toppers luit de Vlaamse sektor deelnamen. Jyolvo Modem won zijn eerste wedstrijd ■met overtuigende 7-1 cijfers tegen Vit. Ifemse met doelpunten vaa Philips (2), |P. Moens (2), Bonnaerens, Rems en I Vandenbergh. I Ook de tweede wedstrijd werd zegevie- I rend afgesloten met 3-2 winst tegen S. I Steendorp. Doelpunten kwamen er van I Philips, Rems en Eeckhaudt. I Volvo was meteen geplaatst voor de hal- I ve finales en zodoende was de derde I schiftingswedstrijd tegen Sint-Niklaas I overbodig. Een zeer ongekoncentreerd I Dendermonde speelde bijzonder slecht I en tam en verloor dan ook met 6-1. I Coach Leys gaf de ploeg dan ook een I flinke bolwassing vóór de halve finale tegen Waasmunster. De 6-2 zege van Volvo zei genoeg na een zeer goede wedstrijd. B. Moens, Rems (3), Eeck haudt en Vandenbergh scoorden. De finale tegen O. Eeklo werd een span nende bedoening. De 2-2 uitslag spreekt dan pok boekdelen. Vandenbergh in de eerste helft en Rems na de rust scoor den voor Dendermonde. De strafschop pen moesten dus uitsluitsel brengen. Rems, Bonnaerens en Vandenbergh troffen raak, terwijl Scheiris er aan de andere kant één stopte. Meteen tomooiwinst voor Volvo Modem Dendermonde. Dat zal allicht sponsor Philippe Roedolf plezieren want het zou best kunnen dat hij een zeer interessante sportinveste- ring heeft gedaan. VOETBAL Vrijdag 31 augustus - 22uOO Sporthal Oudegem \oor l.lls I r een over- Zaalvoetbal. De voltallige ploeg van de Appelse Zaalvoetballiga: strafkomitee, bestuur en scheidsrechters (foto Piet Hermans) De ne 4, Minivoetbal. De spelers van Minivoetbalklub 'De Ras' uit Lede (da) Ver- Bht 4, V.A. Zaalvoetbal. Het strafkomitee en de scheidsrechters van de Appelse Zaalvoetballiga (foto Piet Hermans) Op vrijdagavond is in taverne Vissershof, tussen Lede en Wichelen, het nieuwe minivoetbalteam Van De Nest voorge steld. Vorig jaar was firma De Ras de hoofdsponsor. De heer Willy De Ras was echter bereid de shirtreklame vrij te maken voor een andere sponsor om de klub meer financiële armslag te geven. Alle verplaatsingen, zowel van spelers als supporters worden echter nog steeds door De Ras verzekerd. De nieuwe hoofdsponsor wordt dus Hou- en Bouwcenter Van Den Nest. Er is ook een nieuw bestuur met als voorzitter Ignace Vermeulen, sekretaris Urbain De Vries en de leden Mare Lau- waert, Eddy Podevijn en Mare Rottiers. Door de aanwezigheid van de laatste twee, ook spelers in de ploeg, hoopt men tot een betere samenwerking tussen be stuur en spelers te komen. Niet alleen het bestuur werd vernieuwd. Ook de ploeg zelf werd uitgebouwd om de play-offs te halen en misschien wel kampioen te spelen. *De reeds bestaande sterke en karakter volle kern werd uitgebreid met niet min der dan zes nieuwe spelers, die naar hun techniek en afwerking het beste laten verhopen. Deze nieuwe spelers zijn: Eddy Pode vijn, Jean-Pierre Lippens, Ronny Buyle, allen ervaren spelers en dus rustbren- gers, én Franky Clauws, Wim Houbrac- ken en Alain Schelfhout, alle drie beho rend tot de kern van de nationale ploeg, die de vroegere handicap qua snelheid en afwerking moeten oplossen. Deze talentrijke nieuwkomers werden toegevoegd aan de spelerskem: Raf Goetvinck, Wemer Quipor, Mare Rot tiers, Peter Van den Bogaert, Stefaan Schuddinck, Leo Van Houwe, Danny en Donny Van Hauwermeiren. jmh Op 4.9-90 te 18.00 uur gaat de zaalvoetbalkompetitie van start in de Sporthal van Oudegem. De Dendermondse Zaalvoetballiga is opgericht. Na veel gepraat en geloop is het gelukt. De gedachte is reeds van vorig jaar, doch niemand wou het initiatief nemen, nu dit jaar zijn het een viertal personen die zich voor de kar hebben gespannen. Het gerucht dat een zaalvoetbalcompetitie zou worden opgericht was nog maar juist verspreid en de telefoon in de Sporthal van Appels stond rood gloeiend. Een tiental ploegen hadden interesse (FC Gemeentehuis, VK Post, FC Muskusrat, Sneeuwwitje A en B, Rijkswacht Dendermonde, Lada Le Leu, OCMW, Politie Dendermonde en Poldersjotters). Een vergadering werd belegd, en 9 van de 10 ploegen waren vertegenwoordigd. Er werden overeenkomsten vastgelegd, o.a. de prijs. Onder dé aanwezigen werd een bestuur en een strafcommissie gekozen. Het bestuur is als volgt samengesteld: Stallaert Patrick, Saelens Alain, Leys Andre. De strafcommissie is samengesteld door een aantal ploegen namelijk: VK Post (De Coen Ferand), Poldersjotters (Goossens Johan), Rijkswacht (Bosteels Leopold), Lada Le Leu (Van De Wiele Patrick). De wedstrijden zullen in goede banen geleid worden door de heren Claus Leo, Verschueren Michel, Leys Andre en Vermeir Freddy, die tevens verantwoorde lijke is van de scheidsrechters. De competitiewedstrijden zullen gespeeld worden in twee sporthallen, name lijk te Oudegem (op elke dinsdag te 19.00 uur en elke woensdag te 21.30 uur), en te Appels (op elke woensdag te 18.00 en 19.00 uur en elke donderdag te 18.30 uur). Als laatste punt op de agenda stond de trekking voor de Beker der Dender mondse Zaalvoetballiga, de uitslag: Appels: 5.9.90 18.00 Sneeuwwitje B - OCMW 5.9.90 19-00 Lada Le Leu - Politie Dendermonde 6.9 90 18.30 Poldersjotters - VK Post Oudegem: 4.9.9O 19-00 Gemeentehuis - Rijkswacht Dendermonde 5.9 9O 21.30 Sneeuwwitje A - Muskusrat Indien er ploegen zouden zijn die interesse hebben, vraag gerust inlichtingen bij een der bestuursleden of bel naar de Sporthal van Appels 22.44.01. De Vereniging voor Alkohol- en andere Drugproblemen heeft "Het Ouders en Drugs Pakket" samengesteld. Het bevat een vormingsprogramma voor ouders van adolescenten. Het pakket kost 500 fr en kan bekomen worden bij de genoemde ver eniging op het adres Papenvest 78 te 1000 Brussel (02/511.08.51.) Op zondag 23 september organizeert de Muziekstichting Melos uit Temat een kof- fiekoncert dat om 15.00 uurplaats heeft in het Ontmoetingscentrum De Ploter, Kerk straat 4 te Sint-Katerina Lombeek. Deel nemers aan de pianowedstrijd Cantabile brengen werk van Debussy, Lutoslawski, Kabalewski, von Weber en Chopin. HVH Schoonaardebaan 35, SCHOONAARDE - 052/42.49.37 laalvoetbal. Het bestuur van de pas opgerichte Dendermondse zaalvoetballiga (foto Piet Hermans) Voorbeeld: Charly AT 80286: 1 MB Ram, Conner harde schijf 40 MB, Cherry extended keyboard monochroom scherm - NU

De Voorpost | 1990 | | pagina 25