Is' Erembodegem Lede De Voorpost - 14.9.1990- 13 toderwerkgroep "Zit Stil" leze oude werkgroep zit allerminst stil por ouders met kinderen met aan- achts- en koncentratiemoeilijkheden, iet hyperaktiviteit; met onhandigheid f impulsief gedrag organizeert "Stil til" a.s. dinsdag 18 september te 20 u. i De Werf, Molenstraat 51, een ge- üreksavond over de nieuwe vooruit- ichten in het nieuw schooljaar. le kursus "Vaardig en ontspannen" aor ouders heeft plaats op 27 septem- er, op 4,11,18 en 25 oktober telkens te 0 u. in zaal Netwerk, De Ridderstraat ladere info bij "Zit Stil", Begijnhof 35 9330 Dendermonde, 052/21.25.88. - De modernisering van Leo de Bethu- ne- en Capucijnenlaan alsmede de aanpassing van kruispunt De Haring moeten nog aanbesteed worden. - Al dan niet vervangen van de uitzet- tingsvoegen op het viadukt R41 te Aalst zal 7,4 mio kosten. De aanbeste ding is afhankelijk van de belofte van toelage. - Dat is tevens het geval voor de aanjeg van afzonderlijke fietspaden in Erpe en Lede wat 30 miljoen zou kosten en voor het herinrichten van de noor delijk gelegen toegang tot het viadukt R41. Slemlagen zullen aangebracht wor den op de Brusselbaan te Aalst en te Aalst. John Paerewijck is de stuwende kracht achter de kermis op de wijk Honegem te Erpe-Mere (a) /redesweek in Jebron (1 tot 7.10) /oor 't eerst werd in Vlaanderen de Vredesweek' gelanceerd als gekoncen- reerd aandachtspunt en impuls om ons even te richten naar een groeiende vre- leshouding in eigen leven en in mikro en nakro samenleving. leder jaar opnieuw gaan we de vredes- veek begin oktober ontmoeten. „inks en rechts zullen mensen 'deze veek' in de verf zetten en aktiviteiten jlannen. Dok zingend-biddend bij 'vrede' stil- «aan als verdiepingsmoment is een zin- rolle stap. We kozen het feest van Fran- tiscus 4 oktober uit en willen iedereen jitnodigen om 20 u. in de St.-Annakerk foor het zangmoment ZINGEN NAAR VREDE. V1UG in ASZ Het Medisch Urgentiecentrum (MUG) n het ASZ, Merestraat, wordt plechtig geopend op zaterdag 29 september te 10 (tien) uur in aanwezigheid van gemeen schapsminister voor Volksgezondheid Hugo Weckx. Daarbij rondleiding en re- tcptie. Hasereelfonds: "Verloedert iCamaval"? 'Het gaat achterwaarts met het Aalsters Carnaval", hoort men vaak zeggen aan le tapkasten. Een gesprek rond dit thema zou veel (oeds kunnen verrichten. Daarom organiseert het "Masereel- ionds Aalst" op 18 september 1990 te 10.00 u. in het kader van zijn verrui- ningsproces een openbare diskussie, net achter de karnavaltafel, een panel Jestaande uit Frans Wauters, vertegen woordiger van de oude visie. (Camicl Sergant, schoolvoorbeeld van ïen tijdloos karnaval, Jan Doorns, de 'ernieuwer en Odillon Mortier, de hui dige feestkomiteevoorzitter. Plaats C.C. De Werf, in de "Studio" Niveau-1 op 18 september 1990. Inkom: 50 fr. Leden: 30 fr. De Roos op de Revers Naar aanleiding van 100 jaar 1-meivie- fing komt de tentoonstelling "De Roos )p de Revers" naar Aalst. Ze zal te zien lijn in de belfortzaal in een organisatie 'an CSC De Rank. Opening door Euro parlementslid Mare Galle op maandag 17 september te 19.30 u. Deze expo blijft e :oegankelijk tot 23 september van dins- lag tot donderdag van 10 tot 18 u., op - rrijdag van 10 tot 20 u., op zaterdag van 14 tot 18 u. en op zondag van lOtot 18 u. Toegang gratis. - Dpenbare werken in ons irrondissement g - De nieuwe brug over de Dender te f, Erembodegem op de E40 zal in juli volgend jaar afgewerkt zijn. Ze zal j. dan 228 miljoen gekost hebben. Erembodegem. Ongevallen en vandalisme - Bromfietser Gunther Uyttersprot uit Aalst kwam in botsing met een per sonenwagen aan kruispunt De Ha ring, wellicht het drukste van Aalst. De 19-jarige jongen liep verwondin gen op. - Richard Provost uit Aalst kwam als fietser in botsing met een wagen. De 73-jarige fietser werd gewond. - De 72-jarige Louis Meert uit Aalst deed op de Esplanade een val en werd gekwetst. - Bromfietsster Marie-Thérèse Kie- ckens (30) kwam aan het kruispunt Gentsestraat-Gentsesteenweg in aan rijding met de door Gilbert De Kegel uit Aalst bestuurde vrachtwagen. De bromfietsster moest naar het zieken huis worden overgebracht. - In een Aalsters warenhuis werden een aantal chèques ontvreemd ten nadele van stadsgenote Brigitte De Neve. - Er werd ingebroken op de Houtmarkt in een lokaal van scouts. Een radio toestel en heel wat drank werden meegenomen. - Brand is uitgebroken in de Spaar zaamheidstraat in de woning van Ro ger Roelandt. Oorzaak zou zijn ge weest een slecht werkende schouw. Door snel optreden kon de brand weer de schade beperken. Tango-kursus In Netwerk, De Ridderstraat 28 start een tangokursus op 26 september. Die loopt over 8 weken met Peter Bruylants als lesgever. Tango is een passie naar hart en ziel, een dans die zindert van sensualiteit en emoties. Deelnemen kost 1.750 fr. Leden betalen 1.600 fr. Uw eerste valschermsprong... ASP, Avontuurlijke Sportpromotie or ganiseert kursussen valschermspringen op zondag 16 september en zaterdag 6 oktober. Deelnemen kost op zaterdag 4.250 en op zondag 4.450 fr., sprong, middagmaal, drank, verzekering, vervoer en organis atiekosten inkluis. ASP organiseert ook informatieavond en in De Werf, Molenstraat 51, op don derdag 27 september over kano, kajak en rafting, op donderdag 11 oktober in verband met ballonvaart en op donder dag 25 oktober over speleologie. Volgen dan nog donderdag 15 november met indoor-klimmen en donderdag 6 decem ber met ski- en andere latsporten. Tel kens te 20 u. Drie maal is scheepsrecht In de eerste kwis in Netwerk na het zomerreces haalde VOK-Moorscl weer de oppergaai. Daarmee lukte het dit sei zoen reeds een hattrick. Dat in een kwis- avond waarbij de vragen uitgingen van Paulugama en Aad Gaad. De uitslag: 1. VOK Moorsel (10); 2. KNOK (98); 3. Fiasco (95); 4. Retho 82 en Asdammen (86); 6. Kwistetweernie (71); 7. FN-Klub (61); 8. Jonk en Aad (56); 9. Koeskoes (50); 10. H. Geestka- pel (41). VOK-Moorsel leidt met 544 punten vóór Fiasco (481), Asdammen (456), KNOK (455), Retho 82 (426), Koeskoes (417), Palugama (416), Aad Gaad (364), Jonk en Aad (360), Kwistetweernie (318), FN-Klub (305) en Koeskoes (249). Maar VOK moet nog zelf één avond presenteren waarop het dan ook geen punten kan oogsten. Kunst in ASZ In het Aalsters Stedelijk Ziekenhuis aan de Merestraat werd een tentoonstelling geopend van kunstwerken voortge bracht door leerlingen van de plaatselij ke akademie voor schone kunsten. Het betreft werken van Hilde Van Lierde, Sarah Stilten, Norbert Avoux, Hendrik Mertens, Paul De Coninck, Ronny De Rauw, Roland De Winter, Jozef De Corte, Carine Van Langenhove, Walter De Schutter, Martine Loran, Johnny Dehens, Luk Arijs en Gino Van den Brande. Verkeer aan Eendrachtstadion Maatregelen worden getroffen om bij thuismatchen het verkeer vlotter te la ten verlopen. Het verkeer wordt afgeslo ten in de Bredestraat tussen de Land bouwersstraat en de H. Hartlaan. Auto bussen en prioritaire voertuigen mogen er wel door. In het gemeld gedeelte van de Bredes traat mag vanaf 12 u. niet meer gepar keerd worden. Evenmin vóór het stad ion zelf. In de Landbouwersstraat geldt dan en kele richting in de zin van Bredestraat naar Oude Dendermondsesteenweg. Galerie Denise Van de Velde Morgen zaterdag 15 september in Tra gel 7 vernissage van de tentoonstelling van werken van José Maldonado "Fus- cum Subnigrum". Open tot 27 oktober van woensdag tot zaterdag van 14.30 u. tot 18 u. en na afspraak via 053/78.75.47 of 70.04.65. Deze Madrileen (1962) stelde reeds ten toon in Spanje en Nederland. Galerie Van de Velde zal present zijn te Gent op de internationale Kunstbeurs Lineart. Gratis entreekaarten zijn in Tragel 7 te bekomen. Dega Hotel Eerstesteenlegging van Hotel Keizers hof in de Korte Nieuwstraat vandaag vrijdag 14 september te 18 u. door burge meester Anny De Maght. Waarna re ceptie in Hotel Royal Astrid, Keizerlijk Plein 27. Koncert De socio-kulturele stichting organiseert in De Werf vandaag vrijdag 14 septem ber te 20 u. een koncert waaraan mee werken Marco Bakker, Diane Verdoodt en Cantate Domino. Toegang kost 550 fr. Nadere info via 053/76.13.12, De Werf. neemt een nieuwe start. Er wordt van wal gestoken met een nieuwe groep in het Centrum voor Levens- en Gezins vragen vzw, Withuisstraat 3 (053/ 77.61.61). Vrijblijvende informatie kan U beko men op de info-namiddag van donder dag 27 september van 14 tot 16.45 u. in Withuisstraat 3, vragen naar Mia Vanel- straete of naar Lieve Van der Straeten. Ben je tussen de 40 en 60, kies je voor een zelfbewust leven, spreekt een per soon zijn met eigen gezichtje aan en wil je daaraan iets doen, kom dan naar de spreekbeurt van Danielle Verstraten, docter psychologie en konsulente van Lovenjoel Leuven in De Werf, Molen straat 41 op vrijdag 5 oktober te 20 u. Drie jaar Yukio Tani te Aalst Als oudste Oosterse krijgskunst is jiu-jit- su minst gekend. Wellicht omdat in een verdedigingssport kompetitie niet kan. Toch telt de Aalsterse klub een 100-tal aktieve jiu-jitsuka waarmee ze zelfs op nationaal vlak hoog scoort. Yukio Tani was reeds twee maal tweede bij de ver kiezing van de sportlaureaten Aalst en klublesgever Leslie Ottoey werd vorig jaar individueel sportlaureaat. De trainingen hebben plaats in de sport hal van de rijksscholen in de Cesar Hael- termanstraat. Voor jongeren van 7 tot 11 jaar iedere vrijdag van 18 tot 19 u. en van 19 tot 20 u. Voor juniores van 12 tot 14 jaar iedere dinsdag van 19 tot 20 u. Voor seniores vanaf 15 jaar iedere dins- en vrijdag van 20 tot 21.30 u. Dames kunnen er voor konditiegym te recht iedere dinsdag van 19 tot 20 u. Lesgever Leslie Ottoey is zwarte gordel derde Dan en lid van de Gradenkom- missie. Tijdens de trainingen kan U hem berei ken via 053/83.40.69. Andere info bij Gaston Leeman via 053/ 78.86.54. Brunch tegen kanker In haar hovingen aan de Stationsstraat 23 te Haaltert organiseert volksverte genwoordiger Lisette Nelis-Van Liede- kerke met haar Vriendenkring voor de tweede maal een brunch waarvan de opbrengst integraal bestemd is om het leed van kankerpatiëntjes enigszins te helpen verzachten. Een TV-toestel in een zekenkamertje rukt U uit het isole ment. Verleden jaar konden reeds een aantal toestellen worden overgemaakt aan het Universitair Ziekenhuis Gent. Op die lancée wordt nu doorgegaan op zondag 23 september vanaf 10.30 u. Liefst om organisatorische redenen vooraf inschrijven via 053/83.29.51 of 83.48.17. Voor een bijdrage van 1.500 fr. wordt men lid vanhet Beschermkomitee maar ook een vrije gift wordt ten zeerste ge waardeerd. KGB in feest A.s. woensdag 19 september feest KBG Mijlbeek vanaf 14.30 u. in 't Apostelken. Koffietafel, zang, vakantiedia's en voor stelling van het nieuw jaarprogramma. Lede. Het viskraam kreeg ook op de kermis in Wanzele vet ling (a) Aalst. De Levensboom organiseerde een voordracht met als tema "psychome trie voor levenden en overledenen" (a) Sprookjes In 't Sprookjeshuis aan de Overhamme- dreef worden opnieuw voor kinderen sprookjes verteld. Nu op 10.10,14.11 en 12.12 telkens van 14.30 u. tot 16 u. Nade re informatie via 053/70.08.50. Geen "Hebriana" bij PACT De voor november geplande tweede produktie van PACT in De Bathyscaaf, Meuleschettestraat 74 gaat wegens niet te voorziene omstandigheden NIET door. Wél "August..." van Pavel Kohout in oktober, "Macbeth" in februari en 'Toevallige dood van een anarchist" in april. Pastels kunnen ook hard zyn Mong Coppens, Wim Cornelissen en Dirk De Witte stellen in de Generale Bank, Nieuwstraat 20 te Aalst tijdens de kantooruren werken tentoon van 12 tot 27 oktober. Uiteraard gratis toeganke lijk. "Pastel" blijft ondergewaardeerd. Coppens, Cornelissen en De Witte han teren pastel om de realiteit te omvatten zoals zij zelf die aanvoelen. Meestal ont staan hun tekeningen live. De tcntoonstellers houden van eerlijke kunst, doen niet mee aan wat zich als "modisch" aandient en zijn wars van snobisme en etikettenplakkerij. Nieuwe start van V.I.M. V.I.M., Vrouwen in de middenleeftijd, KWB Sint-Martinus Jaarlijks feest op zaterdag 22 september vanaf 15 u. in de lokalen van Don Bosco in de Sint-Kamielstraat. Koffietafel, taart, volksspelen, barbecue en diavoor stelling. Inschrijven bij Pierre Van As- sche, Acaciastraat 8, tel. 053/70.05.95. Herfstwandeling ATB De Natuurvrienden wandelt in het Terkamerenbos en bezoekt druiven- dorp Hoeilaart, op zaterdag 22 septem ber. Vertrek aan het zwembad met eigen wagen te 9.30 u. op zaterdag 22 septem ber. Familiekunde Les over oud geschrift in 't Apostelken op woensdag 3 oktober georganiseerd door de Vereniging voor Famjliekunde. Begin te 20 u. Tentoonstelling - Georges Steel in 't Hof te Puttens, Wichelsesteenweg 20-22 tot 30 septem ber. Op vrijdagen van 19 tot 22 u., op zater-, zon- en feestdagen van 14 tot 22 u. Andere dagen op afspraak via 053/ 80.51.30. - Affligems kultureel centrum nog tot zondag 16 september keramiek van Hul de Van meer tijdens weekends. - In Affligem tot 29 september tijdens weekends Kleurenpalet Lede met werk van Claire Vantienen, Jeannine De Hul, Leontine Heyvaert, Denise De Mol en Marie-Jeanne Van de Sype. - Nog in Affligem 'Chinese Kunst' in 'Zalen B' met vernissage op vrijdag 21 september tot en met 7 oktober. - Geo-Art met monumentale beeld houwkunst in de hovingen van het RIB- SO te Aalst, Molendreef 7 tot half okto ber. Iedere dag van 10 tot 20 u. Tijdens weekends verlicht tot 22 u. Hopprijskamp Voor de 45e keer organiseert Aalst een hopprijskamp. Nu op donderdag 27 sep tember in de Keizershallen met parking en toegang via de Beekveldstraat. Aalst, Hopkommissie, de Aalsterse brouwerij en mouterij, de handelskamer en andere instanties zijn bij deze organisatie be trokken. Alle hopplanters uit het gewest Aalst- Asse kunnen aan deze prijskamp deel nemen met de variëteiten Hallertau, Saaz, Northern-Brewer en Record. Het aantal te presenteren balen is onbe perkt. Minimum wel 35 kg. per baal en minstens 2 balen per variëteit. Voor de eerste baal krijgt de teler 1.000F voor de tweede 400, voor de derde even eens 400 en vanaf de vierde in onbeperkt aantal telkens 200F. Balen kunnen reeds de dag ervoor worden binnengebracht tussen 14 en 16.30 u. ACW-kaartavonden De ACW-kaartavonden in 't Groen Kruis zijn voor vele Aalsterse kaartlief- hebbers een vast begrip. ACW-Aalst no digt alle Aalsterse kaartliefhebbers uit naar zijn kaartavonden, die kortelings opnieuw van start gaan en dit op de vertrouwde datum en plaats, dus iedere 3de vrijdag van de maand in café Groen Kruis. Een eerste afspraak wordt alvast gemaakt voor vrijdag 21 september 1990. Inleg 50 fr. Inschrijven vanaf 19.30u. 2.500 fr. gewaarborgd. KWB-jaarvergadering Aalst-St.Martinus Op zaterdag 22 september houdt KWB Aalst-St.Martinus zijn jaarvergadering in de lokalen van de Don Boscoschool in de St.Kamielstraat. Om 15u.genieten de aanwezigen van koffie en taart. Daarna volgt een pleiade volksspelen. Om 18u. is het barbecue geblazen. De avond wordt besloten met dia's van het afgelopen jaar en het voorleggen van het nieuw KWB- activiteitenplan. De inschrijvingen voor deze bijeenkomst worden vóór 18 sep tember verwacht bij Pierre Van Assche, Acaciastraat 8, Aalst. Tel. 053/70.05.95. KVLV-naaikursus Vrijdag 14 september en vrijdag 21 sep tember om 13.30u. in de Kiypte: KVLV "Ik leer naaien - rokstudie". Inschrijving Ie jaar katechese Vrijdag 14 september om 19.15u. in het Parochiehuis: inschrijving vormselkate- chese van de kinderen die geboren zijn in 1980. De katechese in kleine groepjes begint op woensdag 26 of zaterdag 29 september. Katechese 2e jaar De katecheselessen voor het tweedejaar zullen beginnen op woensdag 26 of za terdag 29 september. Om de indeling in groepjes mogelijk te maken voor kate chese op woensdagnamiddag (13.30u., 14u. of 14.30u.) of op zaterdagvoormid dag (8.30u., 9u. of lOu.) zullen alle kinde ren samenkomen om vooraf hun voor keur kenbaar te maken. Die bijeen komst gaat door op woensdag 19 septem ber om 14u. voor alle meisjes en om 15u. voor alle jongens, in het Parochiehuis, Termurenlaan 4. KWB-Belotavond Zaterdag 15 september te 19.30u. in de Krypte: belotavond. KAV-hobbynamiddag Maandag 17 september te 13.30u. in de bovenzaal van het Parochiehuis: hobby namiddag KAV. KVLV-kookles Woensdag 19 september te 19.30u. in de Krypte: kookles: "belegde broodjes". Dansklub Erembodegem Klubvergadering: vrijdag 21 september te 20u. in het Parochiehuis. VKS J-Erembodegem Maandag 1 oktober (Plesj-kermis) in het Parochiehuis van 11 tot 20 uur doorlo pend: tweede eetfestijn van VKSJ- Erembodegem. Op bet menu staat steak natuur, steak Provengale, steak au poiv- re of vol-au-vent, alles met frieten. Dit alles is te verkrijgen tegen de demokrati- sche prijs van 280 fr. en dit ten voordele van hun lokaal. Kaarten te verkrijgen bij de leiding. BGJ G-gespreksavond Vrijdag 14 september om 20.15u. in de Volkskring, Kaai, Erembodegem: ge- spreksavond voor ouders en kinderen uit het basisonderwijs 5e en 6e leerjaar met als thema "Leren leren". Groepslei der is J. Bonami. Inkom 50 fr. per vol wassene, kinderen gratis. Vlaamse Kring - VTB-Eretnbodegem Zaterdag 15 september in Parochiezaal Teijoden: Lazy City Jazzband met jazz avond. Deuren: 20.30u. Inkom: 150 fr. Op het programma van BGJG-Erembodegem Gespreksavond "Leren leren": op vrij dag 14 september om 20.15u. in de Volks kring, Kaai te Erembodegem. Inkom: 50 fr. per volwassene, kinderen gratis. Groepsleider: J. Bonami. Voor wie is dee avond bedoeld? Voor ouders en kinderen uit het basisonderwijs 5e en 6e leerjaar. Heb je er al een sover nage dacht op welke manier je kind studeert? Kan je je kind hierbij helpen? Beter Ie ren is: op mindere tijd meer werk afleg gen met een beter resultaat. Inzicht krij gen in een betere studiemethode is de aanzet om dit ook daadwerkelijk toe te passen! Volleybal: Wie eens zin heeft in een partijtje volleybal komt voortaan aan zijn trekken bij de BJG-Erembodegem. Om te starten kunnen volleybal-liefheb bers éénmaal per maand de ploeg van BGJG-Aalst vervoegen in sportzaal 'Ten Roozen" aan de Rozendreef in Aalst. Dit op woensdagavond van 8u. tot 9.45u. Voor wie dat wenst, kan de fre- kwentie steeds afgevoerd worden. Er wordt gestart op woensdag 19 septem ber. De deelname in de kosten bedraagt 50 fr. Sportievelingen geven best een seintje naar 053/77.45.17. BGJG-Erembodegem is ook van de par tij op de Jaarmarkt-Erembodegem op paandag 24 september. Voor 25 fr. kan je er een ballon de lucht insturen en hopen dat hij een verre bestemming vindt. De uitreiking van de prijzen vindt plaats op het jaarlijks BGJG-ledenfeest te Erembodegem Gewestelijke BGJG-Wandeldag: Op zondag 30 september e.k. is er op nieuw de jaarlijkse BGJG Gewestelijke Wandeldag. Er werd dit jaar geopteerd voor twee zeer natuurlijke wandelrou tes. Het worden "Dender- en Gaver wandelingen", met keuze tussen 6 en 12 km. De start van die wandelingen is voorzien aan het Parochiaal Centrum "Die Crone" (op 100m van de kerk) van Idegem waar ruime parkeergelegenheid voorzien is. Het vertrek vindt plaats tus sen 13 en 15u. De 6 km-wandelroute gaat van Idegem- dorp over het Denderveer (overzet Dender) naar de jeugdherberg 't Schip ken, het rekreatiedomein De Gavers en terug van het Dendersas naar Idegem- dorp. De 12 km-wandelroute gaat over Idegem (Vichtem) naar de wijk Bulle- gem, Denderbrug en Zandbergen- Grimminge (abdij Beauprez), rekreatie domein De Gavers-Denderveer (over zet Dender) en Idegem-Dorp. Op elke route zijn er stopplaatsen voorzien. De deelnemers krijgen gratis een lekkere yoghurt aangeboden. Bij aankomst in het centrum "Die Crone" krijgen de deelnemers een verfrissing aangeboden, alsook boterhammen met koffie. De deelname in de onkosten bedraagt 50 fr. per deelnemer of 175 fr. per gezin. Inbe grepen in de prijs zijn: verzekering, do- kumentatie en verfrissing bij aankomst. De deelnemers uit Erembodegem kun nen rechtstreeks naar de vertrekplaats rijden. Ze kunnen ook met de afdeling BGJG-Erembodegem in groep gaan. Verzameling station Erembodegem op 30 september 1990 vanaf 13u. Vertrek stipt om 13.15u. Voor meer informatie bel 053/77.45.17 (Appelmans) of 091/ 52.50.58 (Wim Bulckaert). Grootoudernamiddag Zaterdag 13 oktober 1990 in de Alfons Van de Maelezaal, Kaai te Erembode gem, vanaf 15u. Op het programma: kof fie met gebak; korte uiteenzetting met praktische tips voor het bewaren en trai nen van het geheugen; gezellig samen zijn met kaarting, pitjesbak, vogelpik, sjoelbak, enz.. Inschrijven vóór 30 sep tember bij de bestuursleden. Deelname in de onkosten: 75 fr. Paddestoelenwandeling Heb je interesse voor de wondere wereld van paddestoelen en zwammen? Op zondag 21 oktober rijdt BGJG-Erembo degem met een bus naar Heverlee, het Meerdalbos. Gids tijdens de paddestoe lenwandeling aldaar is R. Langendries, ervaren natuurgids. Iedereen, ook jonge gezinnen met kleine kinderen zijn wel kom. Vertrekplaats is station Erembo degem. Vertrekuur is 13.15u. Terug komst is voorzien rond 18.30u. Meebren gen: laarzen en regenkledij. Deelnemers betalen 225 fr. per persoon. Ouders met 2 of meer kinderen betalen slechts 800 fr. Inschrijven vóór 21 september! Aan tal plaatsen beperkt! Sint-Maarten op bezoek Op zaterdag 10 november 1990 komt de Sint om 15 uur in de Alfons van de Mae lezaal, Kaai, Erembodegem. Hou alvast deze datum vrij! DB Conditiegym Inde loop van de maand september start de gemeentelijke sportdienst met een lessenreeks conditiegym. Het is een reeks van 10 lessen die gegeven worden in de turnzaal van het Stella Matutina aan de Nieuwstraat, telkens op woens dag van 20 tot 21 uur of van 21 tot 22 uur. De lessen worden gegeven door een ge diplomeerde monitor en zijn een kombi- natie van opwarmingsoefeningen, stret ching en spierversterkende oefeningen. De prijs voor deze tien lessen bedraagt 500 fr of 60 fr per les. Dag van de fiets In het kader van het samenwerkingsver band regio-sportdienst organizeert de gemeentelijke sportdienst op zondag 23 september een "Fiets-mee-dag". Er wordt om 14 uur vertrokken aan de brandweerkazerne en men rijdt in groep via hoofdzakelijk landelijke wegen rich ting Herzele. De afstand van de tocht bedraagt 25 kilometer. In Herzele kan men een bezoek brengen aan De Burcht en aan brouwerij De Rijck. De terug komst wordt voorzien omstreeks 17 uur. Inschrijvingsgeld 50 fr.

De Voorpost | 1990 | | pagina 13