AUtiaaAtatar pit v®'»® 940 en v°""> Volvo 960 voor Interscholensportwedstrijden in Aalst Alle Kids op school alles kits in Aalst IK GEEF U TWEE DAGEN OM VAN STIJL TE VERANDEREN. Motor Oils 6 - 5.10.1990 - De Voorpost Interscholensportwedstrijden dra gen bij tot een regelmatige sportie ve ontspanning. En die gezonde ontspanning draagt dan weer bij tot het behalen van goede resultaten op school. Tijdens dergelijke wedstrij den kan de basis gelegd worden van een levenshouding. Al mag de sport geen doel op zich worden, maar wel een middel om bij te dragen tot een evenwichtige lichamelijke en gees telijke gezondheid. "Een gezonde geest in een gezond lichaam" is nog steeds een aktueel gegeven. Uitslagen van de wedstrijden Wedstrijd 1 1. Karlien Van den Hasselt; 2. Karen Van der Poorten; 3. Elke Van Mulders. Wedstrijd 2:1. Bert Lerouge; 2. Tom De Gols; 3. Kristof Van Huf- fel. Wedstrijd 3 1. Nele Deloy-Ver- meulen; 2. Joke Cassiman; 3. Loe- nen. Wedstrijd 4:1. Bart Wouters; 2. Kim De Groeve; 3. Sam De Windt. Aalst. De laatste meters dus wordt er nog een spurtje uitgeperst (a) Wedstrijd 5:1. Katrien De Ridder; 2. Jolien Ruyssinck; 3. Greet West. Wedstrijd 6:1. Ward De Bie; 2. Omar Aitrabier; 3. Andy De Meers man. Wedstrijd 7:1. Erika Buyle; 2. Du- quet; 3. Sofie Van Hauwermeiren. Wedstrijd 8:1. Arnold le Compte; 2. Johan Coene; 3. Tom Van Gijse- ghem. Wedstrijd 9:1. Sylvie Goessens; 2. Nathalie Meganck; 3. Karolien Dul- laerts. Wedstrijd 10: 1. Frederik De Man; 2. Kevin D'Hainaut; 3. Christof Van Impe. Wedstrijd 11: 1. De Leenheer; 2. Ilse Van Overwaele; 3. Katelijne De Peusseleir. Wedstrijd 12:1. Aaike Buyle; 2. An- nick Roelandt; 3. Vincent Verley- Wedstrijd 13: 1. Rebecca Buyle; 2. Eva Van Overwaele; 3. Mieke De Loor. Wedstrijd 14:1. Wim Van de Verre; 2. Dave Goessens; 3. Kris Goey- vaerts. Wedstrijd 15: 1. Cleemput; 2. Els Ruyssinck; 3. Margriet Hollaert. Wedstrijd 16:1. Elke van Overwae le; 2. Els Van den Eede; 3. Christine Van Doorsselaere. Wedstrijd 17: 1. Tom De Geest; 2. Filip Lancke; 3. Gino Meert. Wedstrijd 18: 1. Erwin Cammu; 2. Noel Sebastian. Wedstrijd 19: 1. Elke De Kegel; 2. Molley; 3. Lieve Vereecken. Wedstrijd 20: 1. Gunther Lanck- man; 2. Christof Van Laer; 3. Bart Pardaens. Aalst. Na afloop van de wedstrijd verbroederen (a) In zijn toespraak wees de heer Zen- ner erop dat de konsumptiemaat- schappij een van de grootste oorza ken is van schoolmoeheid en spijbe len. In de eerste vijf minuten kregen we reklame te zien van een schoenhan- del uit Hofstade, een manege uit Erondegem en een behangerszaak van de Varkensmarkt in Aalst. Helemaal saai wordt het als we de verschillende interviews te horen krijgen van de kinderen op straat. De situatiespelen lijken zeker niet doorleefd. Dan volgt nog een inter view met enkele beleidsmensen die met de vermanende vinger het jeugdige schoolvolkje toespreken. Film-politici zijn minister Daniel W i Aalst. Klaar voor de start (a) Vrijdagavond werd de videofilm die moet dienen ter ondersteuning van het projekt "Schoolkid(t)s" aan de pers voorgesteld. We kregen een dertig minuten lange voorstelling. Vraag is natuurlyk of jonge mensen met dergelijk videomateriaal nog kunnen gemotiveerd worden. Coens, schepen van jeugd Patrick De Smedt, burgemeester De Maght en onderwijsschepen Gracienne Van Nieuwenborgh. Achteraf kre gen we van de producer te horen dat de film nog drastisch zal ingekort worden tot ongever 15 minuten zal herleid worden. Schoolkid(t)s-aktie Schoolkid(t)s richt zich tot jonge mensen die men wil begeleiden om niet schoolmoe te worden. Het is als nationaal pilootprojekt erkend door het samenwerkingsverband van jeugdwelzijnsbeleid. In Aalst werd er een speciale stuurgroep voor opgericht en kan men rekenen Aalst. Even kijken wat er in het Schoolki(t)ds valiesje zit (a) op de medewerking van het Aal- sters stadsbstuur en het Coordina- De M* Knokke-Heist voor het tiecentrum voor Welzijnsbeleid. In ifusdboek van dit jaar zal worden c een schoolkit zit naast de video ook aan "JJf Ga"sem""s'"*">P cr- boek Jonas, schilder oteeusr De onis ar. boek "Jonas, schilder of geus?' overhandigd worden op 30 septembt een affiche, stickers, het nummer van de "Kid(t)s-o-foon (aan ant- d^~een plechtige zitting in het stad» woordapparaat) en de opdrachten van Heist. voor de wedstrijd. Schoolkid(t)s ïmf moet een positieve campagne wor- md' den, gericht op de verbetering van .km de schoolsfeer. Een mooi initiatief Bij Uitgeven,, Hei Dttvtth oni, «tk#™ eerlang een boek Het sierlijke bestaan i\ als je het mij vraagt. MdJ. een werk geschreven door /fng^S van Wilderode en Jan Deere ton J.M. Heyman Op 6 en 7 oktober kan U kennismaken met de nieuwe Volvo 940 en Vol vo 960 bij Aktion Motor aan de Victor Bocqué- straat te Aalst. Het dyna misch bedrijf werd begin september geopend en is de eerste vestiging op het nieuwe bedrijventer rein Le Lion d'Or. Aktion Motor is Volvo- concessiehouder voor Groot-Aalst, Groot-Lede, Erpe-Mere, Affligem en Groot-Haaltert. Maar heeft ook te Liede- kerke een agent waar U voor uw diensten terecht kan: Garage Van den Driessche, Poortstraat 142. Zaakvoerder Erik Goe- thals kan met fierheid re kenen op een jonge dy namische Aktion Motor ploeg. Er is allereerst in genieur electro-mecha- nica Jan Huybrechts, die instaat voor de naver- koopdienst en verder zijn er in de garage twee er varen Volvotechniekers in dienst. Volvo is steeds synoniem geweest voor veiligheid en betrouwbaarheid. Met de voorstelling van de Volvo 940 en de Volvo 960 krijgt U weer een stukje van die perfektie te zien. Volvo 940 - Volvo 960: verantwoorde prestige Met de 940-960 maakt Volvo een nieuwe sprong inzake technologie en verfijning. Nooit tevoren pakte een autoconstruc teur uit met een topmo del dat zo perfekt aansluit bij de tijdsgeest. Prestige gaat hier samen met ver antwoordelijkheidsbe sef, efficiëntie met rust gevend komfort, gevoel voor de juiste maat met technisch meester schap. Het basiskoncept is door en door modern. Het kombineert presta ties met veiligheid. Exclu siviteit met milieuvrien delijkheid. In dit zeer eli taire marktsegment zorgt Volvo meteen voor een omwenteling. Exclusief karakter Wat de uiterlijke vormge ving betreft passen de 940 en de 960 goed in Volvo's huisstijl. De koetswerklijnen onder strepen het exclusieve karakter van deze nieu we topmodellen. De 940 en 960 spruiten voort uit de ervaring van de konstrukteur op terrei nen waaraan de andere autobouwers pas sinds kort aandacht beginnen te schenken. Ze liggen in het verlengde van de 240 en de 740. De Volvostiil is duidelijk aanwezig. De soepel ge lijnde en afgeronde ach tersteven benadrukt de standing van de 940-960 en kombineert wind- vriendelijkheid, prestige en een royale kofferruim te. Uiterste verfijning ken merkt het interieur. De bestuurder en zijn passa giers genieten van op merkelijk veel hoofdruim te. Voor de bekledingen heeft men de keuze tus sen hoogkwalitatief flu weel of leder. In het twee de geval is zelfs de bin nenkant van de portieren met leder overtrokken. De ergonomische zetels bieden veel zijdelingse steun. Uiteraard werden deze topmodellen bedacht met al de veiligheids voorzieningen die Volvo in de loop van de jaren ontwikkelde. Op het stuk van de passieve veilig heid is het interieur van de 940-960 een toon beeld. Speciale aan- zescilinder in lijn met 24 kleppen die 204 PK ont wikkelt. Daaraan is een elektronisch gestuurde automatische gangwis sel gekoppeld. Deze speciaal voor de 960 be studeerde kombinatie re sulteert in ongekend rij- genot. Rijden met een Volvo wordt een nog in tensere belevenis dan voorheen. Met de 940 en 960 ver sterkt de Zweedse kon strukteur zijn positie in het segment van de grote prestigeberlines. Tech nologisch staan ze aan de top, zowel wat de mo toren betreft (vier klep pen per cilinder, turbo of intercooler) als de op hangingen. Tegelijk ko men ze tegemoet aan het nieuwe verantwoordelijk- heidsgevoel van deze tijd. Ze blinken uit door hun veiligheid, betrouw baarheid, haalbare prijs en zeer redelijke onder houdskosten. Er kan geen twijfel over be staan: met de 940-960 zet Volvo een tot dusr— zeer gesloten marktslKO ment op zijn kop. vai Kom en overtuig uzc0* breng een bezoek bij irg( Volvoconcessiehoude|j( Aktion Motor. sliji. dacht ging naar de be scherming van de ach terpassagiers en met na me de passagier die mid den op de achterbank plaatsneemt. Voor hem of haar is een derde drie puntsgordel bracht. Drie liter - 24 kleppen Het kroonjuweel is de 960. Onder de kap zit een gloednieuwe drieliter Met medewerking van Steekkaart AKTION MOTOR, Victor Bocquéstraat Aalst Bedrijventerrien Le Lion d'Or. Tel. 053/78.31.13 - Fax 053/78.45.77 Zaakvoerder de Heer Eric Goethals Concessiehouder Volvo voor regio Groot-Aalst, Groot-Lede, Affligem, Groot-Haaltert, Erpe-Mere

De Voorpost | 1990 | | pagina 6