y.
KDG
HAlViM
1
Zaterdag 27 oktober
VTM
)0 Hanna Barbera -16.20 Clip
- 16.40 The Betty White
v - 17.05 Super 50 - 18.05
ghway to Heaven - 19 00
iuws -19.30 Waagstuk - 20.00
jjuiste pry s - 21.00 NoWay out
23.00 Nieuws - 23.30
ir field's Daughter - 0.15
fcuws
BRT 1
3 Pronto - 10.00 Ezelso
0 Teleskoop -16.15 Woelige
jr - 17.50 Nieuwskrant -
0 Tik tak -18.05 Schoolslag
J.45 Vlaanderen vakantieland
P 20 Lotto - 19.30 Nieuws
i FC De Kampioenen -
Maximix - 21.40 Video-
e - 22.30 Vandaag - 25
rt op zaterdag - 23.20 In de
«van de nacht.
jf]BRT 2
J30 Sport extra: artistiek tur-
NED 1
5 De Vara Matinee - 14.51
15.57 Howards way
il Brainstorm -17.41 Kassa! -
(9 Vara's kindermenu -19.00
19.22 Lingo - 19 48
g doctors - 20.40 Zeg eens
21.05 Soiya op zaterdag -
p2 Achter het nieuws - 22.23
sekonde wijzer - 23.11 Jenny
n en George Groot.
NED 2
U Thundercats -18.08 Wordt
rolgd -18.30 Pauze-tv -18.56
rpot -19.27 Growing Pains -
©Nieuws - 20.28 12 Provin-
- 22.37 Karei - 23.23
vind ik nou mooi! - 0.00
- 0.05 Proud men.
RTBF 1
,u 0vu ez votre emploi - 9.50
■wallonie -10.30 Ciao Italia -
OFollow me -11.30 Vidéothè-
13.30 Le cceur et l'esprit -
W Magazine -14.50 Equi-
16.05 Au nom de la loi -
JO Arts magazine -17.55 Fé-
18 25 Gourmandises -18.40
S hfourisme - 19.15 Tiercé -
Nieuws - 20.05 Le jardin
„ordinaire - 20.40 Taps -
Di 0 Match 1 - 23.50 Nieuws.
La lucarne d'Amilcar - 8.10
t (fes du paradis - 9.00
royable Hulk - 10.35 Capi-
,\if 14.05 Animaux
D'^tralie -14.30 Colère noire -
i 8tarman - 17,00 Zorro -
Nieuws - 19.30 Coup de
,20.05 Tiercé - 20.10 Le dé-
od Dement du vol 847 - 21.55
y Killian: L'homme au micro
10 L'empire des fourmis gé-
r 0.35 Incredible Hulk.
.lie
Jacky Show -11.20 Jeopar-
12 25 Le juste prix - 13.00
'tb - 13.15 Reportages -
Salut les homards -14.30
ne est k vous -15.45 Tiercé -
Mondo dingo - 18.00 30
kras d'amis - 18.30 Une fa-
en or -1850 Marc et Sophie
ïO La roue de la fortune -
0 Nieuws - 20.40 Sucoès
- 22.25 Ushuaia-23.25 For-
1 sport - 0.40 Marion - 2.00
ïêtes k ritalienne.
RTL
TF 1
A 2
Oscar et Daphné - 9.00 8u-
salée -10.30 Hanna Bar-
io. 11 30 L'Odyssée sous-ma-
pjde l'équipe Cousteau -13.20
itances - 14.10 Animalia -
lire Sports passion - 17.00
{sandwich -17.45 Hit NRJ -
Télé-Zèbre - 20.00 Nieuws
<0 Le pouvoir et la gloire -
5 Etoile palace - 2355 La loi
:,n°i.
ARD
lp!
)V( Ausstieg in die Wildnis
k Arger in Cactus Creek
Formel eins -15.30 lm Zei
der Goldenen 1-15.50 Die
i des David Copperfield -
Markt - 20.00 Nieuws
,c i Die Rudi Carrell Show -
Nieuws - 22.00 Das Wort
Bonntag-22.05 Viva Maria!
0 Showgeschichten -O 45
iel I ln Afrika.
en l
ZDF
Overname D-l -11.03 Nach-
»n Europa -12.35 Diese Wo-
13.05 Melodie einer Stadt-
J- 13.50 Auf der Suchenaoh
Olfommenheit - 15.05 Wolf-
Kleiing: in Amt und Wür-
16.05 Singen macht Spafl -
'Mittendrin -17.05 Wüsten-
atf 1810 Landerapiegel -
Nieuws - 19.30 Mit Leib
eele - 20.15 Chefarzt Dr.
21.50 Das aktuelle
'-Studio - 23.10 Der dritte
Zondag 28 oktober
VTM
14.00 Love Boat-14.50 National
Geographic - 15.10 Flying Tig
ers - 17.00 Wild South - 18.05
Kinderakademie -19.00 Nieuws
- 19.30 Waagstuk! - 20.00 Wal
ters verjaardagsshow - 21.30
Sanseveria - 22.00 Nieuws -
22.15 De sportshow - 23.25 Dial
M for Murder.
BRT 1
9.00 Samson -10.00 Protestant
se eredienst -11.00 De zevende
dag - 13.00 Sunday Proms -
14.30 Bananen-Paul - 16.00
Schoolslag - 16.40 Het pleintje
17.30 Home-look -17.45 Draai
molen - 18 05 Leven en laten
leven - 19.00 Sportweekend -
19.30 Nieuws - 19.45 Sport -
20.15 Het dossier Verhulst
21.05 Het ei van Christoffels
22.00 I.Q - 22.30 Vandaag
22.50 Architekten in Europa.
BRT 2
15.00 Sport extra.
NED 1
15.00 Orpheus in de onderwe
reld - 17.00 Spoorloos - 17.35
Dagdromen - 19.00 Nieuws -
19.05 Baka: een volk van het re
genwoud -19.30 Love brings us
together - 20 00 Vreemde prak
tijken - 20.30 Ook dat nog -
21.15 Spoorloos - 22.15 Brand
punt - 22.45 Inspekteur Morse.
NED 2
9.00 Babar de olifant - 9.25 Peter
Papier -10.00 Toren van pizza's
- 10.20 Mannetje mannetje -
10.25 Mijn vader woont in Rio -
10.45 O, bitt're smart - 11 00
Reiziger in muziek - 12.00 Tros
voetbal plus - 13.45 Veronica's
Strandrace - 18.00 Mar greet
Dolman begrijpt het -18.30 Lo-
kolé - 19.00 Onrust! - 19.30 We
zijn weer thuis - 20.10 Keek op
de week - 20.32 Belevenissen -
20.57 Hollywood aan de Neva -
21.45 VPRO Cinema - 22.02
Mijn vriend Ivan Lapsjin.
RTBF 1
10.00 Eucharistieviering
10.30 Reflets du libéralisme -
11.00 Terre et soleil -12.00 Fai
re le point - 13.25 Classe X -
14.05 Edouard et ses filles -
15.05 Ala redécouverte du mon
de: Borneo - 16.05 Deux amies
d'enfance - 17.45 Génies enher-
be - 18.15 Noubanimé - 20.05
Copie conforme - 20.55 Marie
Curie, une femme honorable.
RTL
7.30 Dimanche en fête - 10.35
Zorro - 11.00 Controverse -
15.00 La croisière s'amuse -
15.50 La371ème section -17.25
Atoukado - 18.25 La main la
patte -19.00 Nieuws -19.30 Ro-
seanne - 20.05 Tiercé - 20.10 10
qu'on aime -21.10 Les hordes -
23.05 Golf - 1.00 Bonsoir.
TF 1
7.15 Passions - 7.45 Jardinez
avec Nicolas - 10.50 Les ani
maux de mon cceur -13.20 Hoo
ker - 14.15 Rick Hunter - 15.40
Cöte Ouest - 16.45 Disney para
de - 19.00 7/7 - 20.00 Nieuws -
20.30 Tapis vert - 20.40 Retour
vers le futur - 22.45 Les films
dans les salles - 22.50 Les tren-
te-neuf marches - 0.40 Les gran-
des expositions - 3.05 Enquêtes
k l'Italienne.
A2
8.00 Le chevalier du labyrinthe -
8.47 Jardinages - 9.00 Religieu
ze uitzendingen - 12.05 Diman
che Martin - 14.55 MacGyver -
15.45 Dimanche Martin - 16.35
Allo Béatrice - 17.35 L'odyssée
sous-marine - 18.25 Stade 2 -
19.30 Maguy - 20.00 Nieuws -
20,40 Renseignement généraux
- 22.10 Musiques au cceur -
23.50 Sport extra - 0.50 Master
classes.
ARD
10.00 Der Traum der Rote Kam-
mer - 10.30 Typisch deutsch -
13.15 Jazz for fun - 14.15 David
und Sara - 15.05 Rosen-Resli -
18.40 Lindenstrafte - 19.10
Weltspiegel - 19.50 Sport-
schau-Telegramm - 20.00
Nieuws - 20.15 Tatort - 21.50
Kulturwelt8piegel - 22.25 Die
Kriminalpolizei rfit - 22.30 Lili
Marleen
ZDF
10.15Mosaik- ll.löNachtsun-
ter der steinernen Brücke -
12.00 Das Sonntagskonzert -
13.30 Guoklooh - 13.50 Die
Charlie Brown und Snoopy
show -14.45 Fliegen - Ein Aben-
teuer? - 16.00 Sport extra -
18.10 ML - Mona Lisa - 19 10
Bonn direkt - 19.30 Die Knoff-
hoff-Show - 20.15 Der Seewolf -
22.00 Der Meister des jüngsten
Tages - 23.45 Zeugen des Jahr-
hunderts.
Maandag 29 oktober
VTM
15.30 Dallas - 16.15 Santa Bar
bara - 16.40 Clip club - 17.00
VTM-kinderklub - 17.30 Katts
and dog-18.05 Cijfers en letters
-18.30 The power, the passion -
19.00 Nieuws - 19.30 Rad van
fortuin - 20.00 Videodinges -
20.30 MacGyver - 21.30 Family
Ties - 22.00 Nieuws - 22.30
Vroemtuigen - 23.00 Space -
23.50 Nieuws.
BRT 1
16.00 Samson - 17.30 Het Capi-
tool -18.00 Tik tak -18.10 Rond
omons - 18.35 Vlucht door de
heuvels - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Zeg 'ns AAA -
20.25 Tien voor taal - 21.05 De
wonderjaren -21.35 Goede hoop
- 22.30 Kunst-zaken - 22.35 Van
daag - 22.55 Kijk uit! - 23.00 De
vrolijke dokters van
Swithin's.
BRT 2
18.30 Nieuwskrant -18.35 Mooi
en meedogenloos - 19.00 Puur
natuur - 19.05 Uitzending door
derden - 19.30 Nieuws - 20.00
Op het terras - 20.35 Verre
vruchten - 21.05 TOfSPORT
21.40 Uitzening door derden -
22.30 Beroepen om te slagen.
NED 1
17.40 Switch - 18.32 Ander
nieuws - 19.00 Nieuws - 19 20
Teds familiespelshow - 20.45 De
Cosby show -21.16 Hier en nu -
21.59 Prettig geregeld - 22.30
Grensgesprek - 23.00 Nieuws -
23.10 Cheers - 23.35 Concept -
0.00 Huizen van Oranje.
NED 2
14.30 Santa Barbara - 15.14
Ontdek je plekje - 15.30 Studio
Trappelzak -15.55 Service salon
-17.40 Ko, de boswachterehow -
18.00 De held - 18.30 Wynwe-
reld- 18.55Avro8portpanorama
- 19.20 Kunst en kitsch - 20.00
Nieuws - 20.29 De uitdaging -
21.36 You must be the Husband
- 22.12 AVRO Televizier - 22.58
Capital City - 23.48 Ontdek je
plekje.
RTBF 1
14.15 Forem - 15.00 Don Juan -
16.40 Nouba nouba - 17.25 Jeu
des étoiles -17.35 Rick Hunter -
18.40 Marmots - 19.00 Ce soir -
19.20 Jeu des étoiles - 19.30
Nieuws - 20.05 P.R.O.F.S. -
23.05 Nieuws - Beurs.
RTL
12.05 Happy days - 12.30 Top
models - 13.30 L'homme du Pi-
cardie - 14.00 Le cercle de feu -
14.25 Dynastie - 15.15 Brigade
anti-gang - 16.45 Stalag 13 -
17.10 Super 30 - 17.30 Starsky
et Hutch - 18.25 Alf - 19.00
Nieuws - 20.10 Le miracule -
21.45 Eurofoot - 22.20 Com
mando Vietnam - 23.35 Ani
maux d'Australie.
TF 1
6.30 Le club mini - 7.20 L'école
buissonnière - 10.50 La chance
aux chansons - 12.30 Le juste
prix - 13.35 Les feux de l'amour
-14.25 Michigan Melodie -16.00
Tribunal - 17.35 Staraky et
Hutch -18.25 Une familie en or -
18.55 Santa Barbara - 19.25 La
roue de la fortune - 19.50 Le bé-
bête show - 20.00 Nieuws - 20.30
Tapis vert - 20.35 Stars 50 -
22.30 Médiations- 1.10TF1 nuit
-2.25 Info revue -3.10 Enquêtes
k l'Italienne - 4.05 Histoires na
turelles.
A 2
6.00 Rancune tenace - 6.30 Télé-
matin - 8.30 Amoureusement
vótre - 9.00 Amour, gloire et be
auté - 9,30 Matin bonheur -
13.40 Falcon crest - 14.35 Le
clochard de Beverly Hills -16.15
Un se ul être vous manque -
17.00Giga-17.10 Larry et Balki
-17.35 Des chiffres et des lettres
-18.00 Eve raconte - 18.15Quoi
de neuf docteur - 18.45 Dróles
têtes -1.05 MacGyver - 20.00
Nieuws - 20.40 D était une fois -
30 Nieuws - 23.50 Pavilions
lointains.
ARD
10.03 Weltspiegel -10.45 Rück-
blende - 11.03 Die Rudi Carrell
Show - 14.30 Besuch aus Lilli-
put - 15.30 Blauer Montag -
16.45 Unternehmen Jocotobi -
17.25 Trickparade - 17.35 Fest
im Sattel -18.30 Hier und heute
18.52 Der Fahnder - 20.00
Nieuws - 20.15 Abenteuer Air-
port - 21.04 Tagesthemen - Tele-
gramm - 21.05 'Och Joh' - 21.30
Kinder der Welt - 22.00 Film Pa
last - 22 30 Tagesthemen - 23.00
Black Hill.
ZDF
9.00 Overname Dl -13.45 Live -
15.10 Knots Landing-16.03 Die
Kinder von Bullerbvl - 16.35
Bretts Hospital für Tierkinder -
17.15 Tele-niu8trierte - 17.45
Soko 5113 - 19.00 Nieuws -
19.30 Der Schnee der Anden -
.05 Suchthilfe '90: Wer, was,
wie, wo? - 21.15 WISO - 21.45
Heute-Journal - 22.10 Endlich
kann man die Wahrheit sagen -
aber wie? - 22.55 Neues vom Ta-
ge,
Dinsdag 30 oktober
VTM
15.30 Dallas - 16.15 Santa Bar
bara - 16.40 Clip club - 17.00
VTM-kinderklub - 17.30 Katts
and dog -18.05 Cijfers en letters
-18.30 The power, the passion -
19.00 Nieuws - 19.30 Rad van
fortuin - 20.00 Flying Doctors -
21.00 Klasgenoten - 22.00
Nieuws - 22.30 Telefacts - 23.10
Soap.
BRT 1
16.00 Samson -17.30 Het Capi-
tool-18.00 Tik tak -18.10 Saar-
tje en Sander -18.20 Sprookjes-
theater - 18.40 Black Beauty -
19.03 Buren - 19.25 Mededelin
gen - 19.30 Nieuws - 20.00 De
drie wyzen - 20.35 Zeker weten?
- 21.55 De Pre Historie - 22.30
Vandaag - 22.50 Van Pool tot
Evenaar.
BRT 2
18.30 Nieuwskrant -18.35 Mooi
maar meedogenloos - 18.58
bel -19.30 Nieuws-20.00 Spoor
loos - 22.00 Uitzending door der
den.
NED 1
17.40 Cult-18 06 Vara's kinder
menu - 19.00 Nieuws - 19.22
Kinderen voor kinderen festival
1990 - 20.24 Laat maar zitten -
20.57 Leuke liedjes - 21.25
Doet-ie 't extra - 21.41 In het
nieuws - 22.29 Golden Girls -
23.10 Novib - 23.15 Impakt -
23.56 Museumschatten
NED 2
14.30 SantaBarbara-15.15 Een
stuk of twee -16.20 Zorro -16.45
Bright sparks - 17.00 Een hart
voor dieren - 17.40 B.O.O.S. -
18.05 Bouli -18.10 Countdown -
18 55 Het laatste woord - 19.20
Veronica sport -19.53 Nieuws -
20.27 Tour of Duty - 21.20 RUR
magazine - 22 OO Oxford Blues.
RTBF 1
14.25 Forem -14.40 De Dunker-
que a la bataille d'Angleterre -
16.40 Nouba nouba - 17.25 Jeu
des étoiles -17.35 Rick Hunter -
18.40 Marmots - 19.00 Ce soir -
19.20 Jeu des étoiles - 19.30
Nieuws - 20.05 Double sept -
21.25 Ma vie ést au théét re -
22.25 Arts magazine - 23.00
Wolf - 23.50 Nieuws - Beurs
RTL
12.05 Happy Days - 12.30 Top
models - 13.00 Nieuws - 13.30
L'homme du Picardie -14.00 Le
cercle de feu - 14.25 Dynastie -
15.15Lesfemmes-16 45 Stalag
13 - 17.10 Super 30 - 17.30
Starsky et Hutch - 18.25 Alf -
1900 N ieuws -20.10 J'ai épousé
un ombre - 21.50 A bout de souf
fle made in USA - 0.10 La malé-
diction du loup-garou.
TF 1
D Le club mini - 10.50 La
chance aux chansons - 12 30 Le
juste prix -13.00 Nieuws -13.35
Les feux de l'amour - 14 25 La
petite fille modèle -16.00 Tribu
nal-16.40 Club Dorothée-17.35
Staraky et Hutch -18.25 Une fa
milie en or -18.55 Santa Barbara
- 19.25 La roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20.25 Tapis vert
- 20.35 A nous les garens -
22.30 Ciel mon mardi- 1.10TF1
nuit - 2.45 Enquêtes k
l'Italienne.
A2
6.00 Rancune tenace - 6.30 Télé-
matin - 8.30 Amoureusement
vótre - 9.00 Amour, gloire et be
auté - 9.30 Matin bonheur -
11.30 Motus - 12.00 Les mariés
de l'A2 - 13.40 Falcon Crest -
14.35 Le dernier grand prix -
16.15 Un se ul être vous manque
-17.10 Larryet Balki-17.35 Des
chiffres et des lettres-18.05 Eve
raconte - 18.15 Quoi de neuf
docteur -18.45 Dróles de têtes -
19.05 MacGyver - 20.00 Nieuws
20.40 Un flirt sans conséquen-
ce - 22.00 Au propos du SIDA.
ARD
9.03 Dallas - 10.03 Was macht
ihr mit den Kindern? -11.03 Die
Marx Brothers im Wilden Wes
ten -12.25 Traumberufe -15.30
Frauen können mehr - 16.03
Das Recht zu lieben - 16.30 Die
Trickfilmschau -16.45 Filmtips
nicht nur für Kids -17.35 Privat-
detektiv Harry McGraw - 18.52
Foretinspektor Bucholz - 20 00
Nieuws -20.15 Maz ab! 21 00
Report -21.45 Dallas - 2230 Ta
gesthemen - 23.00 Die Rattenli-
nie.
ZDF
6.00 Overname Dl -13.45 Arabi
sche Spraohe und Kultur -14.15
Schaufenster 3sat -15.10 Ollies
Artistenshow - 16.25 Logo -
16.35 Bill Cosbys Familien-Ban-
de - 17.45 Der Landarzt - 19.30
Die Reportage - 20.15 Die Spur
der zweiten Frau - 21.45 Heute-
journal - 22.10 Deutschland
Journal - 22.55 The Garden.
Woensdag 31 oktober
VTM
15.30 Dallas - 16.15 Santa Bar
bara - 16.45 Clip club - 17.00
Schuif af-18.05 VTM-Super 50 -
19.00 Nieuws - 19.30 Rad van
fortuin - 20.00 Wie ben ik? -
20.30 Jake and the Fatman -
21.30 Golden Girls - 22.00
Nieuws - 22.30 Hardcastle
McCormick - 23.30 Odd couple.
BRT 1
15.00 Samson en Sally - 16.00
Samson - 17.30 Het Capitool -
18.00 Tik tak - Plons -18.10 TV-
Tam Tam-18.40 Noordstraat 17
- 19.03 Buren - 19.30 Nieuws -
20.00 Tatort - 21.30 Kijk uit
21.35 Look - 22.30 Vandaag -
22.50 Wie schrijft, die blijft.
BRT s
18.30 Nieuwskrant -18.35 Mooi
en meedogenloos - 18.35 Su-
persense -19.28 Mededelingen
19.30 Nieuws - 20.00 Sport
avond.
NED 1
17.40 Boggle -18.05 Vulkanen -
18.30 Buren - 19.00 Nieuws -
19.20 Aad in Midden-Amerika -
19.55 Volmaakte vreemden -
20.26 Front Page - 22.10 Kruis
punt TV - 23.00 Nieuws - 23.10
Salute to Jack Lemmon.
NED 2
14.30 Santa Barbara - 15.14
Gloss - 16.02 Belfleur - 17.13
Heathcliff - 17.40 De Teenage
Hero Turtles -18 .02 Popformule
-18.42 Billy Hotdog-18.57 Die
ren van de Middellandse Zee -
19.25 TROS Kieskeurig - 20.00
Nieuws - 20.27 Op goed geluk -
21.14 De tv-dokter - 21.15 Dear
John - 21.45 Tros Aktua - 22.20
TV-show op reis - 23.05 Tros
sport extra: Equity and Law spe
cial.
RTBF 1
15.05 Forem -14.20 Don Camil-
lo - 16.30 Nouba nouba - 17.20
Génies en herbe -17.55 Docteur
Doogie - 18.40 Marmots -19.00
Ce soir - 19.20 Jeu des étoiles -
19 30 Nieuws - 20.05 Strip-tea-
se - 21 10 Les copains d'alors -
22.10 Coup de film - 22.35
Nieuws - Beurs.
RTL
12.05 Happy days - 12.30 Top
models - 13 30 L'homme du Pi
cardie - 14.00 Le cercle de feu -
14.25 Après-midi Disney -17.00
Super 30 - 17.30 Starsky et
Hutch -18.25 Alf -19.00 Nieuws
- 19.30 Coup de dès - 20.10 Qui
est ee gargon? - 2115 Le grand
frisson - 23.00 Moteurs - 23.50
La saga du rock.
TF 1
6.30 Le club mini -11.20 Jeopar
dy - 12.30 Le juste prix - 13.35
Agence tous risques -14.30 Club
Dorothée - 17.25 Starsky et
Hutch -18.20 Une familie en or -
18.50 Santa Barbara - 19 20 La
roue de la fortune - 19.45 Le bé-
bête show - 20.00 Nieuws - 20.40
Sacrée soirée - 22.40 Spécial
sports - 0.05 Intrigues - 1.00
TFl nuit -1.35 C'est déjademain
- 3.35 Cóté cceur - 4.00 Histoires
naturelles.
A 2
6.00 Rancune tenace - 6.30 Télé-
matin - 8.30 Amoureusement
vótre - 9.00 Amour, gloire et be
auté -12.30 Des8inez, c'est gag-
né-13.00 Nieuws -13.40 Falcon
Crest -14.30 Tennis -17.35 Des
chiffreset des lettres-18.00 Eve
raconte - 18.15 Quoi de neuf'
docteur - 18.45 Dróles de têtes -
19.05 MacGyver - 20.00 Nieuws
20.40 Le mari de
l'Ambassadeur - 21.35 Hötel de
police - 22.30 Tennis
ARD
10.03 Wunderbarer Planet -
10.50 Hundert Meisterwerke -
11.03 Mit Leib und Seele -11.50
Edgar, Hüter der Moral - 15.30
Walter Zadek - Erinnerungen an
Palastina - 16 03 Das Recht zu
lieben - 16.30 Kunst Flic-
kwerk -17.00 Reformationsfest
17.35 Auftrag für Sir Jack -
B.30 Hier und Heute - 20.00
Nieuws - 20.10 Second Hand -
21.45 lm Brennpunkt - 22.30
Tagesthemen - 23.00 Andras
Schiff spielt
ZDF
6.00 Overname D-l - 13.45 Die
Katze und der Tiger - 14.00 Die
stillen Stars - 14.35 Überall ist
es besser, wo wir nicht sind -
16.03 Muppet-Babies - 16.30
Hals über Kopf - 17.15 Tele-il-
lustrierte - 17.50 Schwarzwald-
klinik - 19.15 Die Reformation
geht weiter - 19.30 Die volks-
tümliche Hitparade im ZDF -
20.15 Kennzeichen D - 21 00
Der Nachtfalke - 22.10 ZDF-
Sport extra - 23.15 Elf Uhr
nachts.
Donderdag 1 november
VTM
15.30 Dallas - 16.15 Santa Bar
bara - 16.40 Clip club - 17.00
VTM-Kinderklub - 17.30 Katts
and dog -18.05 Cijfers en letters
-18.30 The power, the passion -
19.00 Nieuws - 19.30 Rad van
fortuin - 20.00 Tien om te zien
21.00 Dallas - 22.00 Nieuws -
22.30 Star - 23.10 VTM-Sport -
23.35 Animals of Africa.
BRT 1
10.00 Eucharistieviering
14.30 The Danny Kaye Int.
Children's Award 1990 - 16.00
Koorts - 17.30 Het Capitool
18.00 Tik tak -18.05 Prikballon
-18.20 Malvira- 18.40Anitaand
the Kids of Europe -19.03 Buren
- 19.30 Nieuws - 20.00 Hercule
Poirot - 20.50 Première - 21
Panorama - 22.30 Vandaag -
22.50 Gevaarlijke kennis.
BRT 2
18.30 Nieuwskrant -18.35 Mooi
en meedogenloos -19.05 Uitzen
ding door derden -19.30 Nieuws
- 20.00 Labyrinth: Water! Te
gek - 20.50 Hohe Messe -
22.35 Sport extra.
NED 1
10.00 Vrouw zijn - 10.45 TV-
fruitmand-15.00 De natuur van
de Britse eilanden - 15.40 Tow
Sawyer - 16.07 Het kleine huis
op de prairie - 16.55 Kinder
krant - 17.40 Tijdsein 1 - 18.30
Avonturenbaai -19.20 Our Hou
se - 20.16 Highlight - 20.41 De
wereld van kineast Norman Lig-
htfoot - 21.30 Tijdsein 2 - 22.05
Sleutelgat-operaties - 22.30 De
andere kant van - 22.59 Mag
ik 's met je praten?
NED 2
17.40 Travelclub - 18.05 Bouli -
18.10 Top 40 - 18.55 Jackpot -
19.20 Veronica Film Video -
20.00 Nieuws - 20.27 In de
Vlaamsc-he Pot - 21.00 Neder
land Muziekland - 21.55
Nieuwslijn - 22.40 Married with
Chüdren - 23.05 Berg je voor
Berg.
RTBF 1
14.10 Au nom de tous les miens
-16.40 Nouba nouba -17.25 Jeu
des étoiles -17.35 Rick Hunter -
18.40 Marmots -19.00 Ce soir -
19.20 Jeu des étoiles - 19.30
Nieuws - 20.05 Autant savoir -
20.30 La maison assassinée -
22.25 Le monde du cinéma.
RTL
12.05 Happy days - 12.30 Top
models - 13.00 Nieuws - 13.30
L'homme du Picardie -14.00 Le
cercle de feu - 14.25 Dynastie -
15.15 Rendez-vous de juillet -
16.55 Stalag 13-17.20 Super 30
-17.30 Starsky et Hutch -18.25
Alf - 19.00 Nieuws - 20.10 Ciné
première - 20.15 Comme un
chien enragé - 22,25 Enquête -
23.00 Brigade de nuit - 0.15 La
mafia II.
TF 1
7.20 L'école buissonière -10.50
La chance aux chansons - 13.35
Agence tous risques - 14.20 Les
Parisiennes - 16.00 Tribunal -
16.35 Club Dorothée - 17.35
Staraky et Hutch -18.35 Une fa
milie en or -1905 Santa Barbara
- 19 25 La roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20.30 Tapis vert
- 20.40 Faut 8'faire la malle -
22.35 Ex-libris - 23.35 Chapeau
melon et bottes de cuir - 1.45
C'est déja demain - 2.50 Enquê
tes k l'Italienne.
A 2
6.00 Rancune tenace - 6.30 Télé-
matin - 8.30 Amoureusement
vótre - 9.00 Amour, gloire et be
auté - 9.30 Matin bonheur -
11.30 Motus - 12.00 Les mariés
de l'A2 - 12.30 Dessinez c'est
gagné - 13.40 Falcon Crest -
14.35 Opération Cosinus -16.10
La brigade du tigre - 17.35 Des
chiffres et des lettres -1800 Eve
raconte - 18.15 Quoi de neuf
docteur -18.45 Dróles de têtes -
19 00 MacGyver - 20.00 Nieuws
- 20.40 Pile ou face - 22.25 Ten
nis - 0.00 Hommage Max Pol
Fouche.
ARD
10.03 Kollaps ohne Zivis -11.03
Rosen-Resli -15.03 Talk taglich
- 15.30 Die Schrott-Marie aus
Schwabing - 16.03 ARD-Sport
extra - 19.00 lm Tod ist das Le-
ben - 19.15 Das Ratsel der Tem-
pelritter - 20.15 Die Banalitat
des Bösen - 21.03 Kein schoner
Land - 22.00 Weltenbummler
.30 Tagesthemen - 23.00
Flucht in den Norden.
ZDF
11.00 Allerheiligenkoncert
1990 - 13.45 Deutsohe Flu-
131andschaften - 14.15 Johnny
kommt - 16.03 Der Engel mit
der Trompete - 17.20 Zu jeder
Stunde finde ich ihn -18.05 Wie
gut, dafl es Maria gibt - 19.15
Heimgehen - 19.30 Die Jörg
Knor Show - 20.00 'Die bessere
Halfte' - 21.00 Gesundheitsma-
gazin Praxis - 21.45 Heute-jour-
nal - 22.10 Praxis extra.
Vrijdag 2 november
VTM
15.30 Dallas - 16.15 Santa Bar
bara - 16.40 Clip club - 17.00
VTM-kinderklub - 17.30 Katts
and dog -18.05 Cijfers en letters
-18.30 The power, the passion -
19.00 Nieuws - 19,30 Rad van
fortuin - 20.00 Benidorm - 20.30
Wies Andersen Show - 21.30
Choices - 23.10 Nieuws - 23.30
Turk 182!
BRT 1
16.00 Samson -17.30 Het Capi
tool-18.00 Tik tak- 18.05 Plons
- 18.10PostbusX- 18.350proep
der kabouters - 19.00 Buren -
19.30 Nieuws - 20.00 Elvis -
20.25 Kinderen voor kinderen
festival - 21.35 In symfonie -
22.10 Huizen kijken - 22.3
Vandaag - 22.50 Tijd is geld
23.00 Vermist.
BRT 2
18.30 Nieuwskrant -18.35 Mooi
en meedogenloos -19.00 Uitzen
ding door derden- 19.30Nieuws
- 20.00 Wereldoorlog II: in bal
lingschap - 21.00 Ten huize
van... - 21.50 De nacht.
NED 1
14.15 Het circus van Moskou -
15.13 Holland village -16.35 De
geest speelt mee - 17.58 Verha
len van Moeder de Gans - 19.00
Nieuws -19 20 The nutt House -
20.19 Indiana Jones and the
Temple of Doom - 22.21 Argelo
ze ijdelheid - 23.15 De komische
sfeer - 0.04 Crocodile Dundee.
NED 2
17.40 Te land, ter zee en in de
lucht - 18.33 Art Kids - 18 58
Jackpot - 19 23 Bassie en Adri-
aan-19.30TenT-20.00 Nieuws
- 20.27 Medisch Centrum West -
21.29 De tv-dokter - 21.30 De
perfekte misdaad - 23.00 Tros
Hollywood Boulevard - 23.35
Waar het verleden beden wordt.
RTBF 1
14.35 Forem - 14.50 Donnez-
moi ma chance - 16.40 Nouba
nouba - 17.35 Rick Hunter -
18.40 Marmots -19.00 Ce soir -
19.20 Jeu des étoiles - 19.30
Nieuws - 20.05 Jeunes solistes -
21.20 Le cerveau -23.10 Nieuws
- Beurs.
RTL
12.05 Happy days - 12.30 Top
models - 13.00 Nieuws - 13.30
L'homme du Picardie -14.00 Le
cercle de feu - 14.25 Dynastie -
15.15 Trahisons conjugales -
16.45 Stalag 13-17.10 Super 30
-17.30 Starsky et Hutch -18.25
Alf - 19.00 Nieuws - 20.10 Der
rick - 21.25 Le solitaire de Fort
Humboldt - 23.10 Soir-auto -
0.00 Catch.
TF 1
8.50 Club Dorothée - 10.50 La
chancc aux chansons - 12.30 Le
juste prix - 13.35 Agence tous
risques - 14 25 On s'en fout.
nous on s'aime -15.50 Tribunal -
16.20 Club Dorothéed - 17.35
Staraky et Hutch -18.35 Une fa-
milleenor-19.05 Santa Barbara
- 19.25 La roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20.25 Tapis vert
- 20.35 Tous k la une - 22.35 52
sur la une - 23.35 Madame
S.O.S. - 1.00 Mésaventures -
2.50 Enquêtes a l'Italienne.
A 2
6.00 Rancune tenace - 8.30
Amoureusement vótre - 9.00
Amour, gloire et beauté - 9.30
Matin bonheur - 11.30 Motus -
12.30 Dessinez, c'est gagné -
13.40 Falcon Crest - 14.35 Le
cliënt du samedi -16.05 Un seul
être vous manque - 17 35 Des
chiffreset des lettres-18.00 Eve
raconte - 18.15 Quoi de neuf
docteur -18.45 Dróles de têtes -
19.05 McGyver - 20.00 Nieuws -
20.40 Fernandel - 21.55 Carac-
tères - 23.35 Tennis - 0.50 Phan
tom of the Paradise
ARD
10.03 Die Banalitat des Bösen -
11.03 Chefarzt Dr. Welby-14.00
ARD-Sport - 19.05 WWF-Auto-
club - 19.25 Auch das noch -
20.00 Nieuws - 20.15 Wie der
Vater. so der Sohn - 22.00 Plus
minus - 22.30 Tagesthemen -
23.00 Golden Girls - 23.25
Sport8chau - 23.50 Süden.
ZDF
.00 Overname Dl -14.25 Trap
per, Wolf und Fahrtensucher -
15.50 Suohthilfe '90- 16.05 Die
schnellste Maus von Mexiko -
16.30 Wartesaal zum kleinen
Glück - 17.15 Tele-illu8trierte -
17.45 Raumschiff Enterprise -
19 00 Nieuws - 19.30 Ausland-
sjournal - 20.15 Aktenzeichen:
xy... ungelöst - 21.15 Die Rote
Couch - 21.45 Heute-journal -
22.15 Aspekte - 22.55 Die
Sport-Reportage - 23.20 Akten
zeichen - 23.25 Die Marx Bro
thers im Kaufhaus.