Dolf Boys, Kroon Grembergen en Bak. Robberecht onverwachte verliezers! Sneeuwwitje A de nieuwe leider HAMSE ZAALVOETBALLIGA Appels mee aan de leiding René Van Dii (Rebaix) bij Baai V.A.! Dendermondse Zaalvoetballiga 30 - 26.10.1990 - De Voorpost KORFBAL Post die verder uitliep via De Looze M. (2) en De Sutter S. naar het einde toe milderde De Haen M (2) nog de neder laag. Door deze verliesbeurt is het OCMW zijn leidersplaats meteen kwijt. POLITIE 2 LADA DE LEL 4 Het waren de bezoekers die de beste start namen en 0-2 uitliepen via De Schoonaarde die de eindstand op het bord zetten via Pennewaert G. en Dauwe G. MUSKUSRAT 2 POLDERSCHOTTERS 2 Rommelige wedstrijd van beide ploegen. Zonder veel doelkansen. De Polder- schotters kenden de beste start en lie pen twee-nul uit via Abbeel K. en Danny. Decker K. en De Ridder L. De thuisploeg Nadien ging men op de counter spelen werden blijkbaar wakker geschut door zodat Muskusrat veel balbezit hadden, deze doelpunten en ze herstelden het Doch zij konden geen kansen scheppen, evenwicht zodat men kansen kreeg Na de rust hetzelfde spelbeeld en dank- langs beide zijden. Het was de politie die zij een blunder van Coppens Patrick kon milderde via De Mey H. en zelfs gelijks- de thuisploeg scoren. Op twee minuten telde via dezelfde speler. Het waren van het einde dan toch de gelijkmaker uiteindelijk de bezoekers die konden voor Muskusrat via Beasseur Julien na profiteren van twee flaters via de doel- een slechte terugspeelbal van de bezoe- man Leys A. om de eindstand op het bord te zetten. RIJKSWACHT FC GEMEENTEHUIS Minivoetbal. De ploeg van Minibond uit Berlare (a) SNEEUWWITJE A SNEEUWWITJE B WOBBEN MUSKUSRAT Slordige wedstrijd van beide ploegen waarin De Rijkswacht het klaar speelde om 10-tallen open doelkansen te ver kwanselen, en daardoor nog steeds zon der puntengewin staat. Het waren de bezoekers die eerst scoorden via Sigin K. en Dauwe G. De Rijkswacht kreeg er kers. Klassering 1. Sneeuwwitje A 2. OCMW 3. Lada De Leu 4. Sneeuwwitje B 5. V.K. Post 6. Polderschotters 7. Muskusrat 8. OFA Wobben 9- FC Gemeenten Deze topper kende een zeer spannend Spannende wedstrijd waarin de eind- toch eens een tegen de touwen via Claye 10. Politie -r rL. Na de rust de gelijkmaker via Schotte 11. Rijkswacht G. Doch het waren de jongens van en bijwijlen bitsig verloop. Hetwaren de stand reeds bij de rust op het bord stond, bezoekers die tot 0-3 uitliepen via Osse- De mannen van Wobben starten het laer G. (2) en Colpaert G. Net voor de snelst en liepen 2-0 uit via V.D. Maele rust milderde MertensM. voor de thuis- (2). De reaktie van Muskusrat langs t ploeg. Na de pauze een offensief van de Waterschoot en enkele minuten later Eerste overwinning voor De Markt thuisploeg waarbij doelman De Pauw kegelde Van Steen J. de gelijkmaker Guy werkelijk alles uit zijn doelvlak tegen de netten. Op slag van rusten hield tot hij zich kwetste en meteen scoorde Kindermans P. en dit bleek zoals later zou blijken betekende dit de kentering en het verlies voor de bezoe kers. Aangezien zij niet over een reserve doelman beschikten plaatste V.D. Ab- beele P. zich in doel, waarvan de thuis ploeg profiteerde via Mertens M. (2), Bavens, Van Impe en ErauwJ. De bezoe- achteraf genoeg te zijn om de twee punten aan huis te houden. V.K. POST 6 OCMW 3 Het OCMW dat tot voor deze wedstrijd ongeslagen was kende werkelijk een kers kenden nogeen opflakering naar off-day. De fakteurs liepen 3-0 uit via De het einde toe via Cooreman G. en De Looze M. (2) en Leemans H. en voor de Vuyst R. Vermelden we nog de gele leiders milderde Daniels P. na de rust kaarten voor Osselaer G., Colpaert G. verhoogden de bezoekers de druk doch van Sneeuwwitje B. zii konden niet afwerken en het was De De Markt behaalde zijn eerste overwin ning, dank zij de routine, tegenover nieuwkomer Vier Heemers. De koplopers wonnen allen hun match zodat de klassering weinig wijziging ver toont. Uitslagen 7de speelweek Rapide-Walraetens 4-9 San. De Herde-Kleding Octaaf 2-12 Quick Shop-Avanti 10-5 Dcndermolors-Nova 2-6 Verhofstadl-Sportwereld ff 10-0 Minishottcrs-Givana 6-6 Piccadilly-MVC 2-10 Dc Markt-Vicr Heemers 6-5 Rangschikking 1. Verhofstadt 7 7 0 0 74 10 14 2 Kleding Octaaf 6 6 0 0 80 13 12 3. M.V.C. 6 5 0 1 55 21 11 4. Nova 7 5 1 1 44 21 11 5. Givana 7 4 2 1 57 35 9 6. Avanti 7 4 2 1 44 46 9 7. Walraevens 7 4 3 0 56 28 8 8. Quick Shop 7 4 3 0 45 31 8 9- Minishottcrs 7 3 2 2 38 43 8 10 Dendermotors 7 2 4 1 31 60 5 11. Piccadilly 7 2 4 1 29 32 5 12. De Markt 7 1 4 2 31 58 4 13 San. De Herde 7 1 5 1 27 48 3 14. Rapidc 7 1 5 1 19 57 3 15. Vier Heemers 7 0 7 0 22 79 0 16. Sportwereld 7 0 7 0 0 70 0 De Hamse zaalvoetballiga kende deze maar op het einde van de wedstrijd werd de match tegen Durmezonen. Met deze week zijn verrassingen door de verlie- bepaald door Herreman, die 3 maal na overwinning behoudt hij zijn ploeg op smatch van Dolf Boys in tweede reeks, elkaar scoorde vóór Patrick. een mooie plaats in het klassement. Ze hadden zeker geen 5-12 nederlaag verwacht tegen Atletico Lebbeke, die Noice-Bak. Robberecht: 8-4 Cassieboys-Dreamboys: 5-2 met Bart De Coninck (8 doelpunten) de Iedereen keek uit naar deze ontmoe- Een match uit de zaterdagreeks waar eerst-gerangschikle van zijn schavotje ting, omdat het hier ging om kopploegen Cassieboys steeds de bovenhand had- kwam halen, hier kan nu ZVC Sportiv in derde reeks. Maar al na 10 min. was den. In de tweede helft van de match van profiteren. In de derde reeks moest het duidelijk dat Noice de sterkere ploeg deed Van De Putte en Duerinck er een Kroon Grembergen de duimen leggen was en brachten de bakkers een fikse schepje bovenop en zorgden voor een tegen Lietbeka met 6-5, dit na enkele nederlaag toe. Phillips en Van Boven afgetekende overwinning, weken zonder nederlaag. En de ontmoe- waren in hun dagje en scoorden samen ting Noice-Bak. Robberecht plaatste 5 maal. De Min.shotters-Park.ng- Noice bovenaan de rangschikking, dit - vrienden: o-l ten koste van de bakkers. Maseneir-1 Klokhuis. 6-1 Een m3If> nederlaag voor Parkingvrien- Eindelijk nog eens een overwinning voor den en een welgekomen overwinning Donalds-Pelemanie: 2-12 deze jonge ploeg, en dan nog wel tegen voor De Loose, want hiermede komen Een slechte prestatie voor een ploeg 't Klokhuis. Hiermede bewezen ze meer ze vóór Parkingvrienden in het klasse- zoals Donalds. Ze hadden zeker op meer mogeli jkheden te hebben, nu de spelers goals gerekend van De Kegel, maar één speler kan ook de match niet forceren. Mini-voetbal in Berlare Café Parking Neyt-Visserstuintje 9-6 Moriaens Regina-Argenta Boys 4-1 Katrolle-BAC Raemdonck 6-9 Tyl Spaarkrediet-Sportieven 2-5 Voor Pelemanie scoorde Danschutter 5 maal. al goed op mekaar zijn ingespeeld. K1J Team-Five Stars: 5-4 Durmezonen-Tisco: 2-5 Een opgaande wedstrijd waar tenslotte Five Stars het onderspit moesten delven en de spelers lijdzaam moesten toezien Een goed draaiend Tisco dat via Vermor- hoe KLJ telkens de bal over de doelman sterke wedstrijd, gen gemakkelijk tot scoren komt, be- lobte. wees reeds in de eerste helft dat ze de betere waren. Durmez. 1-Kroon Grembergen: 4-15 Durmezonen slechts met 5 spelers, had Dolf Boys-Atletico: 5-12 geen verhaal tegen het sterke Kroon Dolf Gijssels zijn ploeg speelde de match Grembergen. Scholliers en Debusschere met 4 tegen 5- Het is hem ook fataal scoorden elk 5 maal. geworden. Alleen Paul Van Damme kon geen stand houden met zijn 4 goals Lietbeka-Kroon: 6-5 tegen de geweldige Lebbeekse druk. Bart Een prachtige overwinning van Lietbeka De Coninck wil waarschijnlijk ook bij de die niet alleen de felicitaties van de topschutters horen en liet zijn naam 8 tegenstrevers ontvingen, maar ook van Idefix-'t Broeksken: 1-9 Men verwachtte een sterk Broeksken en dit bewezen ze ook. Ze kwamen gemak kelijk tot scoren via Herman Boedts maar tenslotte speelde heel de ploeg een Avanti Kastel-Vlasmarkt: 1-7 Tweede nederlaag voor Avanti, ditmaal tegen Vlasmarkt waar gebr. Bonnaerens in hun dagje waren en met de hulp van Grubbe en Van Damme een hoge score aantekenden. de scheidsrechter voor het faire verloop van de wedstrijd. maal aankruisen. Goalgetters-Muskusrat: 9- Een sterke lebbeekse ploeg vingen de Muskusratten en dreven de score op. Muskusrat-Pelemanie: 4-4 Een uitgestelde wedstrijd met evenwaar dige ploegen en dit bleek ook in de cijfers. Tijdens de rust een 1-1 stand en het spel bleef gelijk opgaand tot 4-4. Van Ü\es was nog mogelijk na de gelijke Steen Jurgen van Muskusrat en Peleman ruststand. Maar zelfs de versterking met Dirk van Pelemanie scoorden dubbel, Patrick Vinck kon niet genoeg zijn om Sportwereld een punt te ontfutselen. Slagerij Patrick-Sjotters: 10-3 Een te zware nederlaag die tenslotte Cafe De Liode-Durmezonen 2: 7-1 Een gelukkige cafébaas van De Linde na In de veteranenkompetitie waren Sport iv, CRR, en Goalgetters de winnaars, dit ten koste van Ware Vrienden, Tivoli en Palm Boys. Bij de dames bewees paul's Video nogmaals dat ze de sterkere ploeg waren. Aboc-'t Smisken: 5-3 Voor deze match had 't Smisken zeker een punt verdient. De volledige inzet van Van delsen, Van den Broeck en Nieuw- landt kon Aboc toch niet van de overwin ning houden. Bierhove-Sportwereld: 4-6 In het provinciaal Museum voor Moderne Kunst aan de Romestraat te Oostende heeft van 21 oktober tot 7 januari een tentoonstelling plaats met werk van Cheri Samba, een zeer populair schilder uit Zaire In Flanders Expo te Gent wordt van 18 tot 22 oktober Lineart georganizeerd. Men kan deze tentoonstelling bezoeken dage lijks van 11.00 lot 19.00 uur. Vorige zondag in de veldkorfkalender inge schreven als een inhaalspeeldag, waren slechts zes teams aktief in de kompetitie Eén van hen was KC Appels dat op bezoek moest bij Boeckenberg. Hun wedstrijd was enkele weken geleden geschorst ingevolge de staat van het terrein en de weersomstandig heden. Noch Atlantis Lebbeke noch Ago Aalst moesten het veld in. De nationale ploegen - het fanionelftal, de beloften en de juniores - waren, in zaal, aan de slag in London, waar ze interlands tegen de Engelsen, overigens met sukses, afwerkten. Boeckenberg - Appels: 6-8 Gewijzigde vaksamenstelling Appels meldde zich bij Boeckenberg met een wijziging in de samenstelling van de vakken aan: Annette Verstraeten en Ann Schuddinck switchten immers van vak. Wie niet op het afgesproken tijdstip present was, was dc scheidsrechter van dienst. Rudy Van den Broeck leidde dan maar de gehele eerste wedstrijdhelft. Ann Schuddinck over de wed strijd: de switch tussen Annette Verstraeten en mezelf is redelijk goed meegevallen, hoe wel het, vooral tijdens de eerste voor iedereen wennen was. Bij gen de bordjes in evenwicht (3-3) onze kant korven van Wim De Wi Duym. Na de pauze verliep de even gelijkopgaan (4-4), maar wc erin een twee- en zelfs dricpui slaan. Uiteindelijk keerde de thi 6-8 terug. Voor Appels skoorden int Din helft: Wim De Wilde (3), Annette' en Edwin Borms. Omdat we tweede speelhcft een overwid streerden een gepaste uitslag, overwinning heeft Appels weer gevonden met de top in eerste zijn drieën: Riviera, Voorwaarts voeren ze er de leiding aan. Ze zeven wedstrijden elk tien puntei zondag moet Appels opnieuw Deume, steeds een moeilijke kis Dendermondenaars, wordt dan stander. Atlantis Lebbeke gaat ookj - bij Artemis - en Ago Aalst doet Eeuwig Jong Vleugt. Vi KAATSEN fina II- Zet AzaJi 8 EK René Van Duysen, woonachti - p( stel en verleden seizoen nog baix werd door Baasrode V.A kocht voor dc neus van le nati i - Bi Horrues en Baisy Thy. Deze 2 nitec betekent een enorme ven voor de ploeg van de Broek) 'Anns ongetwijfeld ook een sericiu bliekstrekker" René Van speelde vroeger bij Kastel, dan naar le nationaler Nin Be werd dan aangetrokken door dat zich als objektief had promotie af te dwingen De iilkkj van ploegen uit le Nation groot maar Van Duysen zelf la Baasrode V.A. Atletiek. Stoere kerels denderen over het houten bruggetje van het Sas tijdens de jaarlijkse jogging van het Kon. Atheneum (vh)

De Voorpost | 1990 | | pagina 30