COPPENS J.P. B Erembodegem Moorsel Lede BEGRAFENISSEN De Voorpost -9.11.1990 -13 'ging I jaarli leden beroe 3s inj n uil ngstg ïn ïedet dus» lis n 'gen /erd railjc gaat :rshal i lltoi en ed op eer :slisti ibskaj uper r 17.30 rncijm n del ntje. aaa en v bskap eren die en da wijze erduid (wal Aalst. Enkele medewerkers van de Kangeroes aan het werk (a) Bien Cuit beleeft met St. Maarten een drukke dag De cover groep Bien Cuit treedt op 11 november om 21 uur in 't Kapelle ken Meuleschettestraat op en om 23.30 in Jeugdhuis DIDO in Erpe. En vandaag vrijdag 9 november kan men ze horen in de Klub in de Zon- nestraat. Sprookjesnamiddag In het si de Over men op woens- _jg 14 november sprookjes van 14.30 u. tot 16 uur. scho hamme< ekom 'ij Th f Paj sprookjeshuis dreef vertelt n Kursus liplezen VZW informatie van en voor doven organiseert elke maandag van 19 tot 20 uur in het Sint Maarteninstituut kstelli Esplanade een kursus liplezen. Een alst si logopediste geeft de gratis lessen in een zeer beperkte groep. zeerd. motie nde vt js. Inl issenl chting numn naaret mfinn Mob met hi unstro i, Nc de jan :rtonii it doe altijd jzongi in ma Listere nderli :en stel en e< ;d spa rumD 0 Aal .11.199 ïgsprij Sint Maartenfeest Op vrijdag 9 november om 20 uur wordt de goede Sint verwacht in de kelder van het Groen Kruis tijdens een gezellig samen zijn van de ver eniging voor weduwen en weduwe- naars. Denkatelier voor senioren Elke maandag van 10 tot 12.30 u. kan men in het kultureel centrum De Werf deelnemen aan het Denkate lier voor senioren. Je leert er spre ken voor een groep, kreatief en lo- Ê'sch denken, aandachtig zijn, te- iten, bestuderen... ptychia fin het Sint-Jozefsinstituut in de 'ontstraat organiseert Eftychia £nh kursus modern Grieks voor jeginners. Op vrijdag 9 november Mn 18 uur. Gevorderden krijgen er lies vanaf 20 uur. imputerkursus: Ventura Publis her (Desktop Publishing) Ventura is een van de meest ge bruikte professionele desktop pu blishing programma's voor tal van diverse gebruikers. Het is een ware hulp voor ieder die behoefte heeft aan een hoogstaande kwalitatieve output op papier. Dit kan gaan van verzorgde rapporten met integratie van foto's, tekeningen, grafieken, enz. tot het aanmaken en het ver zorgen van de integrale lay-out van personeelsbladen, tijdschriften, be- drijfskrantjes, enz. Voor wie het drukproces op zijn bureau tot en met de definitieve zetproef wenst uit te voeren luidt Ventura het einde van een tijdperk in waarin lay-out tot stand kwam met schaar en plakstift. Inhoudsopgave Ventura opstarten Het archiefmenu De funkties van Ventura o.a. de alineafunktie, de tekenfunktie,... De verschillende menu's, o.a. de framemenu, het optiemenu,... De mogelijkheden van Ventura, o.a. de tabellen, formules,... Opmerking Een minimale kennis van DOS, van het PC gebruik en het kunnen om- Man met een tekstverwerkingspak- set vormen een voordeel. Door het inschakelen van een supplementai re begeleider, kunnen de kursisten op een degelijke wijze begeleid wor den tijdens de oefeningen. CC De Werf-Aalst Vergaderlokaal 2 Data: maandag 12 november, dins dag 13 november, maandag 19 no vember, dinsdag 20 november tel kens om 19 uur. Inschrijvingen en inlichtingen: 053/ 76.13.11 Kursusgeld: 4.000 fr. (exclusief nota's). Kinderzondag B is A in Bubbels I Oud Huis Stekelbees "Ik kan bebbel-bibbel-babbelen als de bobbel-boebel-beste... Want alles wat ik bibbei uit mijn mond, wordt waar en echt terplekke en terstond». Zo bibbelt A zich in tijden van een- P Mamheid een vriendinnetje: B, van Bellebappelinde. Ze zorgt er wel voor dat haar metgezel onmondig blijft door haar het wapen van de taal te onthouden. Deze ongelijke strijd neemt echter forse wendin gen. We maken mee hoe het Bub bels als een zeepbel uit mekaar spat en hoe taal van mets naar bubbels gaat. Hoe A tenslotte haar eigen naam terugvindt en B er voor zich zelf één wil zoeken. Een harde strijd tussen zwijgen en spreken, die uit eindelijk buiten de taal om beslecht zal worden. De theatertekst van «B is A in Bub bels» van Willy Thomas werd be kroond met de SIGNAAL-prijs 1990. Vanaf 7 jaar. Regie: Guy Cassiers Met An De Donder en Jacqueline Kaptein CC De Werf-Aalst Schouwburg, zondag 18 november, 15 uur Toegang: kinderen: 100 fr./l strip volwas.: 170 fr./2 strippen Reservatie: 053/76.13.12 Basisweekend clowns Deze teaterkursus is gericht op on derzoek naar ieders persoonlijke clown. Het clownswerk is voor ie dereen toegankelijk. Speciale vaar digheden of uitgesproken komisch talent zijn niet vereist. Wel vraagt het om een open ontvankelijke hou ding los van trucs of geijkt lachsuk- ses... Gerichte warming-ups, spel- improvisatieopdrachten en een in dividuele slotpresentatie komen aan bod. De kursus zal aanleiding geven tot veel spelplezier en kan de uitdaging vormen tot verder onder zoek naar de uitwerking van je eigen clown. Wie regelmatig animatie voor groe pen verzorgt (bv. in verenigingsver band, jeugdclubs, instellingen, scholen,...) zal aan deze cursus ze ker wat hebben. Maar ook los daar van kan het een prettige ervaring zijn om je eens van je leukste kant te laten zien. In deze kursus is het ontbijt op za terdag en zondag inbegrepen. Kan je alvast lekker even in de sfeer ko men! De begeleiding is in handen van Walther Van den Heuvel. Kursusplaats: Kultureel Centrum De Werf, Molenstraat 51, 9300 Aalst. Data: weekendkursus: vrij. 16/11, zat. 17/11, zon. 18/11/1990. Lo kaal: hobbylokaal. Kursusgeld: 2.000 fr. Inlichtingen: 053/76.13.11. Mobiiiteitsvraagstuk In samenwerking met VZW Lang zaam verkeer Leuven organiseert het Aalsters Forum voor verkeers beleid, een vromings- en diskussie- avond over openbare en gemeen schappelijke vervoersystemen. Deze avond gaat door in het Vre- deshuis op dinsdag 13 november om 20 uur. Of je nu beleidsverantwoor delijke, buschauffeur of gebruiker van het openbaar vervoer bent, of je behoort tot die schare van Fille-Ha- bitués die bij gebrek aan gepast openbaar vervoer toch maar de au to gebruiken voor zichzelf of schoolgaande kinderen, je bent al lemaal even hard nodig bij de oplos sing van de toenemende mobili teitsvraagstukken. Ben je verhinderd op dinsdag 13 november maar wil je meewerken met het forum dan ben je steeds welkom op de maandelijkse bijeen komsten, elke tweede dinsdag van de maand om 20 uur in het Vredes- huis. Jebron aktiviteiten Einde van de naïeve vrouw Marcel Ploem Lezing en vraag-uurtje Maandag 19/11/90 Er is duidelijk iets gaande met de man-vrouw relatie. De oude relatie patronen moeten nieuwe inhouden krijgen. Er is nood aan verdieping. Dit gaat gepaard met een aantal nieuwe inzichten: het is het einde van de naïeve man en de naïeve vrouw. Geen tegenstelling meer, geen meerwaarde van de man t.o.v. de vrouw, maar een zoeken naar de eenheid van het mannelijke en het vrouwelijke. Geen loutere vervul ling meer van de eigen behoeften, waarbij de partner gebruikt wordt voor bevrediging allerhande, maar het bewust zoeken naar het stillen d.i. het stil worden van de eigen bewogenheid, de innerlijke vrede. Geen vrijen meer dat louter in het teken staat van sex, maar een vrij en d.i. een bevrijden van wat twee is, veel is, ver-veel-end. Echt vrij- en maakt vrij, maakt één. Van tederheid naar overgave Marcel Ploem maandag 3/12/90 Veel mannen kennen echt niets van vrijen. In onze prestatiemaatschap pij zitten zij nog echt in de uitwen digheid. Ze weten niet wat de taal van het hart is. Veel vrouwen dur ven niet echt vrijen. Hun hartstocht, hun diepe intentisiteit, hun passio nele kracht hebben zij in zich terug getrokken uit ontgoocheling.... Maar in de man is er dat uiteindelij ke verlangen. En in de vrouw is er die diepe hunkering. So what? Deze avonden hebben plaats in de Aula van het St-Jozefscollege, Pontstraat 7, prijs per avond: 100F. Donderdag 22 november om 20 uur EGRA. Zaterdag 24 november 18 uur kin derliturgie rond 'Profeet', daarna gezellige babbel in het open Jebron- huis. Zondag 25 november: gemeentebe- raad van 10 tot 12 uur. Zaterdag 1 december: 18.30 liturgie rond een adventslied. Daarna ge zellig samen zijn rond de open haard. Verloofden ontmoeten verloofden Geen éénmans- of éénkoppelzaak! Je hoort het zo dikwijls vernoemen dat mensen die zich verloven, hun vrienden loslaten. Hun verloving speelt zich af in de kleine kring van het gezin of zelfs in de nog kleinere kring van hun bei den. Is dat de goede weg om een verlo ving te laten groeien en zich daarin door anderen te laten bevragen? Het sterk accent in onze samenle ving van 'privatisering' heeft ook verloving en huwelijk sterk in de privésfeer geplaatst. Voor zoveel aspekten in ons leven is een toetsing en bevraging nodig, wil het in de sterkste harmonie verlo pen. Ook verloving en huwelijk heb ben dit nodig. De geloofsgemeen schap van Aalst vindt dat kerkelijk huwelijk nog zinvol is in onze dagen. In voorbereiding daarvan heeft zij momenten geplaatst in haar jaar werking dat 'verloofden verloofden kunnen ontmoeten'. Tijdens deze dag of avonden willen mensen met verloofden en verloof den onderling in gesprek gaan om trent belangrijke aksenten van ver loving en huwelijk. Een volgende gelegenheid van 'ver loofdenontmoeting is voorzien in Jeugdhuis Ypsilon - Meuleschette straat 32 - 9300 Aalst op dinsdaga vonden 11 en 18/12/90. Kontaktpersonen: Jos Ghijselen tel. 053/21.31.46. Et. Lippevelde tel. 053/78.16.68. Dendermondse stwg. 20, Aalst. Graag de 2 avonden als geheel mee maken. Kostendeling: 200F. per koppel. Aktiviteiten in het Vredeshuis Zaterdag 17 nov. 20 u.: Opening van de tentoonstelling met schilderijen van René Bekaert. In leiding door Mevr. Gracienne Van Nieuwenborgh, Schepen van Kui tuur van de Stad Aalst. Deze loopt tot 28 december. Zaterdag 24 nov. 20 u.: Zuster Renata en Marlies Adriaens geven hun getuigenis over Chili. Nadien Chileense avond. Zaterdag 1 dec. 20 u.: Esperanto: Door een taal een brug slaan tussen verschillende kuituren. De inleiding wordt gegeven door Dr. Ward Kusters. In januari wor den 12 lessen Esperanto gegeven. Prijs: 1200 BF. Zaterdag 8 dec. 20 u.: Egypte: Een reisverslag met dia's door Lieven Goubert. Vrijdag 14 dec. 20 u.: China: Inleiding op de Chinese taal en kuituur door Marijke Van Cau- ter. 10 lessen Chinees zullen gege ven worden vanaf januari 1991. Prijs 1500 BF. Zaterdag 15 dec. 20 u.: Zwarte geneeskunde, witte ver pleegkunde door Jan Caudron, volks-vertegenwoordiger voor de V.U. Mosselen eten voor de Tettemoesjen Op zaterdag 10 november van 18 tot en op zondag 11 november van 11 tot 16 uur organiseert de karnaval- groep De Tettemoesjen in het Don Bosco instituut Sint Kamielstraat een Mosselfestijn. Wie deze delica tesse niet lust kan er ook genieten van de overheerlijke Tettemoesj vol-au-vent (ofte Vliegende Wind). Is de olie een oorlog waard? Voor wie? In de Golf zit een nooit geziene troepenmacht bijeen, klaar om bij het eerste signaal een nieuwe we reldbrand te ontketenen. Daarbij zitten ook Belgische jongens. Gaat het om olie? Of gaat het om wereld macht? Is er een olieschaarste die de prijzen de pan uitswingt of is die prijzendans slechts een gevolg van genadeloze spekulatie? Welke en wiens belangen zijn in gevaar? Ste venen wij af op een nieuwe 'koude oorlog' na de oost-west-ontspan ning? Een koude oorlog tegen de nieuwe vijand die nu in het Zuiden zit? Waar zitten de winnaars en waar de verliezers bij dergelijk kon- frikt? Welke gevolgen heeft deze 'krisis' op ons eigen sociaal-ekono- misch leven? Welke is (moet zijn) de rol van de Verenigde Naties, de UNO, in dergelijke situatie? Welke zijn de gevolgen voor de Arabische volkeren zelf en voor de 3de wereld landen? Kan België een bijdrage le veren tot het ontmijnen van het kruitvat in het Midden-Oosten, en hoe? Hoe naar de toekomst de rela tie Noord-Zuid uitbouwen op een rechtvaardige basis? Deze en nog vele andere vragen kunnen niemand onverschillig laten en iedereen denkt er wel ergens iets over. Daarom dit tema van een diskussie- avond in de Mikisklub, Nieuwbeek- straat, 35, Aalst, op vrijdag 9 no vember '90, om 20 uur, waarop ie dereen welkom is. De inleiding tot deze diskussie wordt verzorgd door Dhr. Georges Spriet, medewerker bij de vzw Vre de. Nadien is er een gelegenheid tot vraagstelling en debat onder de aanwezigen. Een zekere Vincent: Jules Croiset 'Een zekere Vincent' schetst het aangrijpend, diepgaand toneelpor tret van Vincent van Gogh dat sa mengesteld is uit de korresponden- tie met zijn broer Theo. Het stuk, dat het levenslicht zag in 1973, werd afgestoft en ter gelegen heid van het 'Vincent van Gogh'- jaar opnieuw op de planken gezet. Het is door de tand des tijds zeker niet aangetast maar wordt door Ju les Croiset nog altijd op een verbluf fende en meeslepende wijze ge bracht. Waar: Kultureel Centrum De Werf, Molenstraat 51, 9300 Aalst. Schouwburg. Wanneer: 15.11.1990. Aanvangsuur: 20.00 uur Toegangsprijs: 250F. Steakfestijn Supportersklub Den Eendracht or ganiseert een tweede groot steakfe stijn op zondag 25 november 90 van 11 tot 16 uur, in het Business Restau rant van Eendracht Aalst, Brede- straat. Pannekoekenslag De eerste grote pannekoekenslag ten voordele van renner Bart Janse- gers gaat door op zaterdag 1 en zon dag 2 december telkens van 14 tot 19 uur, in Zaal Beukenhof, Lan- gestraat 12, Aalst. Gastronomisch souper ten voordele van 11.11.11 Het Vredeshuis en de hotelschool van het KT A Ledebaan nodigen ie dereen uit op vrijdag 9 november om 20.30 uur een gastronomisch souper in het Vredeshuis. Op het menu: Gerookte Schotse zalm, Consommé van wild, Hazerug Arle- quin met gevulde appel en veenbes sen, witloof en kastanjepuree. Ge gratineerd fruitsoepje, koffie met versnaperingen. De opbrengst gaat integraal naar het projekt van de 11.11.11 aktie. NI. De rurale leerlooierij Cotagirwa in Rwanda waar Erembodegeme- naar Edward Bauwens alles coördi neert. Hij zal de avond zijn projekt zelf toelichten. Op het programma van K.S.A.- Erembodegem Leeuwkes en jong-knapen: "zondag 18 november: spel- en sportnamiddag "zondag 2 december: knutselen, ad- vertentskrans maken en kwis. "zondag 16 december: super - de Smurf-surprise.. Knapen en jong-hemieuwers: "vrijdag 16 november: avondspel en overnachting op het Heem, vanaf 19 uur. "zondag 25 november: bosspel Hemieuwers: "zondag 25 november: kwis. Elke vergadering begint om 14 uur tenzij anders aangegeven en gaat door in het K.S. A.-neem Erembout, Bredestraat, Erembodegem. K.W.B.-Erembodegem Elke dinsdagavond kan je samen met K.W.B.-Erembodegem rekrea- tief volleyballen in Sporthal Den- derdal, maar soms ook wedstrijden meespelen tegen andere KWB-af- delingen. Inlichtingen bij Jef Langelet, Vrij heidstraat 62, Erembodegem, tel. 053/77.66.65. Sint Maartenbal Op vrijdag 9 november om 22 uur start in het Gerstenhof het groot Sint Maartenbal van SK Erembode gem. Het orkest The Goebby's no digen ten dans uit. V.K.SJ. Erembodegem Vorige week kon U in De Voorpost kennismaken met een gedeelte van het programma van de eerste trime ster van het nieuwe werkjaar van V.K.S.J. Erembodegem. Om dit waar te maken is volgende leidings- ploeg nodig: Leeuwkes: Inge Coppens, Hogeweg 72, Erem bodegem. Dagmar De Coninck, Vrijheids straat 56, Erembodegem. Roodkapjes: Ilse De Bolster, Leuvestraat 142, Erembodegem. Ilse Van Damme, Leuvestraat 81a, Erembodegem. Jim: Greet Dierickx, Vrijheidsstraat 97, Erembodegem. Hilde Van Lierde, Hogeweg 113, Erembodegem Sim: Barbara Steenhaut, Alfons Van de Madestraat 25, Erembodegem. 16: Els Dierickx, Vrijheidsstraat 97, Erembodegem Hulpleidster: Veroniek Van Laethem, Bertha De Dekenslaan 2, Erembodegem. Hoofdleidster: Hadewyck Van den Bossche, Kerk straat 6, Erembodegem. Postzegelkring Dendria Vergaderingen voor de maand no vember: Deze gaan door, zoals gewoonlijk, in de grote zaal van het Parochie huis, telkens van 9.30 u. tot 12 uur op: zondag 11 en zondag 25 novem ber. Ter gelegenheid van de feest dag van Sint-Maarten zal een spe ciale gratis tombola gehouden wor den, waarvoor de prijzen integraal geschonken worden door Dendria's ere-voorzitter, dhr. Luc D'Hondt, tijdens de vergadering van 11 no vember a.s. (de normale 'betalende' tombola en het uitreiken van de aanwezigheids- prijs gaan door zoals gewoonlijk) Let wel: het Dendria-bestuur heeft besloten het voorziene leden- en sympathisantenfeest van 10 novem ber '90 af te lassen. De reeds betaal de inschrijvingsgelden zullen aan de betrokken personen worden terug betaald door de sekretaris, dhr Jo seph Paridaens. Ceciliafeest K.F. St. Cecilia Erem bodegem Zaterdag 10 november 1990 te 19.30 u. in lokaal 'zaal Eekhoorn' Brussel- baan 155, Erembodegem: Cecilia- koncert met op het programma: - optreden van de K.F. St. Cecilia Teralfene o.l.v. Jos Rossignol: - optreden van de K.F. St. Cecilia Erembodegem o.l.v. Raymond Merckx. Presentatie: Pierre Luyts. Muziekkoncert van K.F. 'Niets zon der Arbeid - Trouw en Eendracht' Erembodegem De Koninklijke Fanfare 'Niets zon der Arbeid, Trouw en Eendracht' Erembodegem heeft de eer U en uw familie en vrienden uit te nodigen tot het 5de Muziekkoncert o.l.v. Freddy Van Laer, met medewer king van het zangkoor 'Vrolijke Musici' uit Haaltert, in de O.L.Vrouw Hemelvaartkerk te Erembodegem op zaterdag 10 no vember 1990 om 20 uur. Deelname in de kosten: 100 fr. Deuren: 19.15 uur. K.V.L.V. dynamisch ontspannen Op 15,22 en 29 november om 20 uur in de Krypte; nog 3 kursusavonden 'dynamische ontspannen'. Dyna misch ontspannen is geen turnen en ook geen yoga. Het is door eigen lichaamsbeleving ontspannings- plekken opsporen en oefeningen aanleren. De kursus staat open voor alle leeftijden. K.A.V.-Beweeglijk en gezond Maandag 12 november te 20 uur in de Krypte: 'Beweeglijk en gezond', (vooral voor 45-ers). K.A,V.-waardering voor muziek te Erembodegem-Terjoden Waardering en appreciatie van mu ziek kan als je er ook wat van be grijpt. Deze kans wordt geboden in een korte reeks van 4 avonden 'Muziekbeluisteren' die doorgaan op 6,13,20 en 27 november, telkens om 19.30 uur in de parochiezaal van Teijoden, Geraardsbergsesteen- weg. In deze week 'leer' je luisteren naar klassieke muziek van Mozart, Bach, Vivaldi. De inhoud is zo op gevat dat het voor iedereen toegan kelijk is om te volgen: geen hoog dravende, teoretische leerstof maar verstaanbaar en genietbaar voor ie dereen. Kaas- en w(jnavond De basisschool Faluintjes in de Sta tiestraat te Moorsel organiseert op 8 december voor de oud-leerlingen een kaas en wijnavond. Verder wordt er een diavoorstelling gege ven over de schoolfeesten vroeger en nu. Inlichtingen en inschrijven kan men bij H. Redant tel.053/ 78.55.34. Bakschieting SK Dressel nodigt iedereen uit op een bakschieting naar panklare kip pen en rolmops op zaterdag 17 no vember om 19 uur kantine, Heuvel- weg te Moorsel. SK Kruis speelt zondag 11 november om 15 uur tegen VC. Velzeke. Gemeenschapsonderwijs, Meir- veld-Lede organiseert op vrijdag 9 november a.s. om 14 uur een St.- Maartenfeest. Ouders en grootou ders welkom. (Hoofd- en wijk- school). Vanaf 17 uur jaarlijks mos selfestijn. Gemeentelijke Sportraad Lede organiseert op zaterdag 10 novem ber een cyclocrosswedstrijd B.W.C.L. op en rond het voetbal terrein van F.C. Smetlede, Schilde kensstraat te Smetlede. Aanvang van de wedstrijd: 14 uur - Gratis toegang. Orde van de Leedse Hovaardige Boen Op zondag 11 november om 1L11 u. opening Kamavalseizoen '90-'91 in de Brandweerkazerne, Vijverstraat 2 te Lede. Alle kama- valisten zijn er welkom. De Weggevoerden en Werkweige- raars van het Nationaal Verbond: worden uitgenodigd voor de 11 no- vember-viering. De eucharistievie ring gaat door om 10 uur voor onze kameraden die zijn achtergebleven in de kampen in Duitsland en ook voor diegenen die na de bevrijding overleden zijn. Na de H. Mis bloe menhulde aan het monument voor de gesneuvelde kameraden. Dank bij voorbaat vanwege de afgevaar digde van Groot-Lede. Al degenen die tussen 15 en 35 jaar waren in 1940 en de oproep van de regering beantwoord hebben om de recruteringscentra van het Belgi sche leger te vervoegen, kunnen bij dhr. De Bock Frans, Bergstraat 13 te Lede tel. 053/80.43.88 een formulier afhalen om het genot van het sta tuut der Belgen te bekomen. C.M.B.V.-Lede: Op maandag 12 november om 19.30 u. in «Volks kring», Kasteeldreef te Lede, voor dracht door E.H. Dirk De Backer «Gelovig zijn in crisissituaties». Ziekenzorg C.M. Lede: nodigt uit tot een gespreksavond door Dr. Maebe met als thema «Gebruik en misbruik van geneesmiddelen» op woensdag 14 november om 20 uur in de C.M. lokalen, Nieuwstraat 28 te Lede. Iedereen is welkom. K.V.L.V.-Lede: Op woensdag 14 november om 20 uur, gespreks avond met als thema «Mijn huis houdelijk werk goed organiseren... niet zo alledaags» door Hilde Van Heddegem. K-W.B.-Wanzele: Op vrijdag 16 november om 20 uur, belotting in het Dienstencentrum, Watermo lenstraat te Wanzele. 3000 fr. voor uit inleg (100 fr.). B.GJ.G.-Lede: Op zondag 18 no vember om 17 uur, grootoudersfeest in de Rijksmiddenschool, Meirveld te Lede. Inschrijven bij sekretaris Topke Hubert, Br. de Saedeleer- straat 8 te Lede of telefonisch 053/ 80.08.00. Socialistische Bond van Gepens.: nodigt zijn leden uit op het Jaarlijks Eetfestijn op zondag 18 november. We beginnen om 13 uur in de zaal «Riva». Op het menu: tomaten- roomsoep, Pannetje met kip, ge braad met groentenkrans en aard appelnootjes, mokka met gebak. Voor de animatie zorgen Frans en Oscar. Deelname in de kosten 350 fr. Kaarten zijn te bekomen op het bureel Bond Moyson, in het lokaal Riva en bij de bestuursleden. In schrijven vóór 15 november a.u.b. Wij beloven U een aangename zon dagnamiddag. C.M.B.V.-Lede: Op donderdag 22 november om 20 uur in «Den Bonten Os», vertelt Mevr. Jos De Craecker-Lamagie over haar reis naar «India» begeleid door een kleurige dia-reeks. Vreugd in Deugd - Lede: nodigt uit op de toneelopvoering «Het Atelier» met als auteur Jean Claude Grunberg en de regie van Lien Smolders op zaterdag 24, vrijdag 30 november en zaterdag 1 december in zaal «Volkskring», Kasteeldreef 20 te Lede, telkens om 20 uur. Begrafenissen crematies Alle formaliteiten Dorp 7 MOORSEL 053/21.45.51

De Voorpost | 1990 | | pagina 13