BZP zakt door de knieën Patro A blijft bovenaan Achtste Jeugdkampioenschap van Groot-Hamme KVKT-kompetitie 30 - 9.11.1990 - De Voorpost Hamme. Tijdens de nationale sportdag voor senioren worden de oefeningen van de eerste ploeg aandachtig gevolgd (i TAFELTENNIS In Vierde Afdeling A heeft BZP Lokeren voor de eerste maal kennis gemaakt met de nederlaag. Het was Pardaf C dat zo rap als tellen een 3-7 overwinning kwam weghalen in De Hagewinde. In het begin een toch nog hoopvolle 2-3 score. Maar naderhand is de thuisploeg helemaal weggezakt. Gunther Janssens legde voor Pardaf C vooral deze overwinning vast met zijn drie overwinningen. Bart Bo- gaert met twee overwinningen was bijna even goed. Terwijl bij BZP, Noel Wittock de meeste overwinningen liet opteke nen. Spannend was het wel bij Stekene C dat Juvenes D ontving. Aanvankelijk waren de bezoekers de beste formatie 1-3. Maar de thuisploeg beende weer bij en van 3-3 ging Juvenes D weer aan de leiding staan 3-5. In laatste instantie beende de lokale formatie toch weer bij. Zoekend naar het beste element komen we ongetwijfeld terecht bij Nemegeer Jan die al zijn wedstrijden won voor Stekene C. In de B-reeks een kleine 6-4 zege van Eendracht D toen Teneramonde B er op bezoek is gekomen. Het was alleen in het begin van de ontmoeting dat de bezoekers iets konden oogsten 3-3. Maar toen Eendracht D onder stoom kwamen werd de bezoeker op achter stand gedrongen en deze konden ze niet meer ophalen. Yves D'Hoey was in de sporthal "De Vier Huizen" in Buggen- hout niet te verslaan. Hij won alles. Lede A werd in eigen huis nu zwaar geklopt door Viktory. Na een evenwichtig begin 3-3 was er aan de Viktory-ploeg geen houden meer en deze knapen lie pen toen met alle geweld weg. De vijf laatste wedstrijden werden telkens be zoekende overwinningen. Vooral André De Kimpe scheen uit het goede hout te zijn gesneden en won opnieuw alles. En als hij daarbij nog hulp kreeg van Paul De Schepper wist Lede A meteen hoe laat het was. Een draw ook bij Ons Huis B Baardegem dat Sterke Stut B te bekampen had. Misschien hadden de lokalen wat meer verwacht van deze ontmoeting. Maar Johnny De Moor van Sterke Stut was niet te kloppen en dat legde gedeeltelijk uit waarom Ons Huis niet verder geraakte dan deze draw. Van Ransbeek en Guy Fonce waren de beste lokale elementen. Ons Huis C deed het iets beter in hun andere wedstrijd toen ze in eigen huis Madeion C ontvingen. Via een 2-2 liep het naar 4-2, maar de Madeion C jon gens lieten zo maar niet begaan en kwamen snel terug 5-4. Het dubbel was dan weer goed voor een punt en dat hielden de lokalen lekker thuis en dat betekende dat ze met de kleinst mogelij ke score 6-4 de volle buit konden ver overen. In de C-reeks onthouden we de nette overwinning van De Vlammers die op Teneramonda C een 4-6 weghaalden. Het was een dubbeltje op zijn kant en het zou in de laatste twee wedstrijden (4-4) klikken in het voordeel van de Vlammers die vooral met Jef D'Hauwe een goede kracht hadden die al zijn wedstrijden in winst afrondde. Een eerder gemakkelijke overwinning van KWB C dat in eigen huis een flinke 8-2 neerzette bij de komst van Troelant C. Vooral René Van Bogaert gaf het goede voorbeeld met drie overwinningen. Maar ook Geert Huyghe en Willy Ver schoren deden het goed met twee over winningen. Bij Troelant C stond alleen Dirk Engels op de barrikade en lukte twee overwinningen. Sint-Niklase A schuift wat meer vooraan met hun 3-7 overwinning op KWB B. Van bij het begin was het al duidelijk dat de thuisploeg iets te licht ging uitvallen. Dadelijk een 1-4 stand en dat haalt men zo maar niet terug op. Via Koklenberg Kristiaan en Luc Van Landeghem groei de de bezoekende voorsprong steeds verder uit. Bij KWB B was Franky Haes het beste element met twee overwinnin gen. Sint-Niklaas B van zijn kant liet het thuis afweten bij de komst van Pardaf D 4-6. De bezoekers begonnen zeer sterk en met een 1-4 achterstand smolt de lokale hoop op een overwinning stilaan uit. Toch kwamen ze wat dichterbij gescho ven. Maar winst zat er echt niet in. Eric Van Michem was met zijn drie overwin ningen de man die de doorslag gaf bij de bezoekende overwinning. Maar ook Er- win Van Lierop deed het goed en scoorde ook twee keer. Een draw voor Juvenes F tegen bezoeker Troelant B. De bezoekers konden zich eerst op winst zetten 0-2. Maar deze verrassende goede start werd dadelijk teniet gedaan en Juvenes F stond me teen met 4-2 aan de leiding. Vooral Luc Permentier deed het geweldig bij Juve nes. Toch zou men moeten wachten tot de allerlaatste wedstrijd om uitsluitsel te krijgen over winst of verlies 5-4. Het dubbel dat de wedstrijd afsloot was een kolfje naar de hand van het duo Van Brussel-Van Bosche die daarmee nog een punt uit de wedstrijd puurden. Eendracht E heeft het in de sporthal van Buggenhout niet kunnen rooien tegen het bezoekende Wetteren B. De bezoe kers waren heel wat sterker en via een overwinning van Frans Scholliers en Emiel Van Biesen konden ze de forfait score van het wedstrijdblad schrappen. 2-8. Herleving B Dendermonde had weinig moeite bij de komst van Ons Huis D. Het werd een vlotte 8-2 overwinning waarin vooral Benny Van Gucht het best deed. Hij won drie wedstrijden. Maar ook Pe ter Meert en Jurgen Moortgat waren deze keer moeilijk van een overwinning te houden. Peter Goeman stond bij Óns Huis helemaal alleen om de thuisploeg te bestoken. Zijn ploegmaten waren van weinig tel. Opwijk A geraakte niet verder dan een 5-5 tegen Erpe A. Het is toch een be- oeiende strijd geworden tussen deze twee formaties met een score die tot op het einde gelijk opging. Dirk Ruysbergh won voor Opwijk A drie wedstrijden en hij legde meteen de basis van deze draw. Juvenes G blijft het goed doen in deze reeks. Deze week een sterke 2-8 over winning op Opwijk C. Het was alleen maar op het einde van de ontmoeting dat de lokalen wat konden milderen. Voor de rest was het Juvenes G dat het hoge woord voerde met G. Van Damme als de man die de meeste overwinningen achter zijn naam kon plaatsen. Bij Op wijk C won Sven Claeys en Van Elewijck elk een keer. Vlierkouter D had het gemakkelijk om Ons Huis D puntenloos huiswaarts te sturen. Van een 3-2 tussenstand ging het naar een vlotte 7-3 overwinning. En dit was vooral het werk van André De Mal- sche die nu echt niet te verslagen was. Vlierkouter B ontving in eigen midden Lede A en dat was een al te zware opgave. Na een 2-1 score na drie wedstrijden zakte bij de thuisploeg alles in elkaar en kon de bezoeker Lede A een forse 3-7 vastleggen. Cesar Permentier was de beste man bij Vlierkouter B met zijn twee overwinningen. Bij Lede was Guy Van Melckebeek niet te verslaan. Maar ook Jeroen Van Keymeulen zat op het goede spoor, met twee overwinningen. Okapi A doet het schijnbaar beter als verleden jaar. Nu overtroefden ze de KWB A ploeg met grote cijfers 8-2. Nadat de bezoekers eerst een 0-2 hadden vast gelegd kwamen ze er niet meer bij te pas. Ze wonnen niets meer. Luc Dan- niels scoorde het hoogst met de Okapi jongens. Zou het dan toch waar zijn dat Okapi's verblijf in deze afdeling maar zal beperkt worden tot één jaar? Een draw op Sint-Pauwels A waar Juve nes B op bezoek is gekomen. Aanvanke lijk scheen de bezoeker op een zege te mikken met een 2-5 stand. Maar daarna kwam er voor Juvenes B niets meer op het bord. De lokalen wonnen nog alles en daarmee sleepte de thuisploeg toch nog onverhoopt een puntje uit deze ontmoeting. Herleving B kreeg echt rammel van Eendracht B. In de sporthal te Buggen hout werd de Dendermondse ploeg be dacht met een 9-1 nederlaag. Alleen Dirk Van der Vreten kon de eer redden. Meer stak er voor Herleving niet in deze ontmoeting. Wetteren A heeft ook niet veel kunnen inbrengen op Stekene A. Zonder pardon een 7-3 verlies. Wim Heirman kon voor de bezoeker nog de meeste wedstrijden winnen. Voor de rest was de thuisploeg niet te kloppen met Tom Wymeersch als de grote Figuur. Het is nu al een flinke traditie geworden feest van maten. Daarom worden de Want ook zij kunnen mee eten van de het Jeugdkampioenschap van groot ouders en alle sympatisanten uitgeno- warme wafels. Op die manier maakt Hamme georganiseerd door tafeltennis- digd op dit treffen. En ze komen steeds tafeltennisclub Patro van deze aktiviteit club Patro. Elk jaar op 11 november (en in grote getale op. een echt familiefeest. En wellicht is dit deze keer is het op een zondag) worden Er is voor de jeugd in de eerste plaats het het geheim dat er steeds weer zoveel in zaal Familia, P. Vander Jeugdlaan sportieve aspekt. Want men ligt niet belangstelling bestaat voor deze verwe- weer de Hamse jeugd verwacht. alleen de nadruk op de aangesloten zenlijking. Er zijn verschillende reeksen voorzien, spelers(sters) bij een club. Vooral de Vertellen we nog dat iedere jeugdige van Mikroben voor de jongens en meisjes niet aangeslotenen worden geviseerd. Er groot Hamme verwacht wordt in zaal die geen 11 jaar zijn. De Miniemen voor zijn trofee's voorzien voor de eindover- Familia op zont^ 11 november. In- Hamme. Even de beurt afwachten om deel te nemen aan de proeven tijdens de nationale sportdag voor senioren de jeugd minder dan 13 jaar, de kadet- winnaars. Maar belangrijker is wel dat al ten voor degene minder dan 15 jaar en die jeugdigen worden vergast gratis op tenslotte de juniors voor degene die een wafelenbak. Vele tientallen en tien geen zeventien jaar zijn op 1 juli 1990. tallen wafels worden er door enthou- Elk jaar is de belangstelling daarvoor siaste mensen gebakken om uit te delen zeer groot. Niet alleen voor de jeugd, aan de deelnemende jeugd, maar ook Patro wil er een echt familie- Maar ook de ouders worden verwend. schrijvingen worden ter plaatse aange nomen voor 14 uur. Het einde wordt verwacht rond 19 uur. HVC Hamme. Een groep deelnemers aan de start van de oefeningen tijdens de nationale sportdag voor senioren (vh) In de le Afdeling van de KVKT kompetitie blijft Patro A met BAC A de leiding houden. Deze week kendle Patro A geen enkel probleem bij de komst van Made- Ion A. Er kwamen grote forfaitcijfers op het bord. 10-0. Aan Madeion A werden amper twee setjes gegund. Veel is dat niet. Patro B speelde deze week twee teer. Het werden evenveel overwinningen. Op Sterke Stut A waren er geen problemen. Een vlotte 1-9 overwinning. Alleen Mare Sallaert verslikte zich aan Flip Van Grembergen en daarmee was de kous af. Maar op Madeion A hebben ze moeilijke momenten meegemaakt. Helt was een onverwachts evenwichtige wedstrijd 3-3. Patro B kwam dan vlug op winst 3-5. Maar het ging naderhand niet meer zo best. Ze zouden moeten wachten tot het dubbel voordat ze beide punten konden veroveren. In het dubbel hadden de Hammenaars niet het minste last. Dat Patro C het niet zou kunnen bolwer ken tegen Juvenes A lag voor de hand. Maar naderhand bekeken hadden ze toch een kans gehad moesten ze met hun gewone samenstelling kunnen op treden hebben. Nu werd het een 3-7 nederlaag. Kurt De Cock en Hubert De Bock waren door de Patrojongens niet te kortwieken. In 2e Afdeling heeft Patro D een goede wedstrijd gespeeld tegen een van de betere ploegen uit de reeks Wetteren A. Na acht wedstrijden stond de schaal nog altijd in balans 4-4. Jammer genoeg konden ze in de laatste twee wedstrijden niets meer winnen en ging de totale winst naar de thuisploeg 6-4. En dat kwam omdat daar Heirman en Ydiers niet te kloppen waren. Jammer dat Pa tro D op het nippertje het dubbel moest prijsgeven. Maar tegen Pardaf A hebben ze gemakkelijk gewonnen 7-3- Van bij de start waren de Hammenaars de betere en het was vooral dank zij Chris Van Couwenberghe dat zo vlot gewonnen werd. Hij won alles. Maar ook Mario De Smet en Walter De Rijcke mogen terug zien op een goede wedstrijd. Patro E komt nu al in een moeilijk parket. Ze slagen er maar niet om pun ten te scoren. Op verplaatsing bij BAC B, ook al geen groot licht, werden ze met 7-3 naar huis gestuurd. Danny Ruys won twee keer, maar zijn ploegmakkers Mar cel De Grave en Patrick De Clercq brach ten niet veel aarde aan de dijk Thuis tegen Eendracht B weer een zware af- troeffeling 1-9- Marcel De Grave redde de eer. Maar daarmee is er alles van Patro E gezegd. In 3e Afdeling zit Patro F in moeilijke papieren. Op Teneramonda A werd het een zware 8-2 nederlaag. Ze konden helemaal niets in de pap brokkelen. Na een 7-0 score konden ze iets milderen via Nico Schelfhout en Gert Van Kers avond. Verder zijn ze niet geraakt. KVKT-llitslft&CIl In 5e Afdeling C doet Patro G„ de ploeg van Jan Waterschoot het geweldig. Tot hier toe kenden ze de nederlaag nog niet. Thuis tegen Opwijk B kwam er een grote 9-1 winst op het bord. Kapitein Waterschoot gaf het goede voorbeeld met drie overwinningen. Ook Gerd Van Kersavond won drie keer. Alleen Wim Claesen liet een steekje vallen. Tegen Vlierkouter C werd het na een aarzelend begin 3-3 toch nog een grote 7-3 over winning. Van Kersavond deed het weer met drie overwinningen. De rest kwam van Guy Heirwegh (1) en Wim Water schoot (2). HVC Het aantal overnachtingen in Amsterdam is weer gestegen. Van januari tot juni wer den er 1.871.497 overnachtingen geno teerd. Het belangrijkste land van herkomst is Groot-Brittannie met meer dan 300.000 nachten, gevolgd door de Verenigde Sta ten, Italië, Frankrijk en West-Duitsland. Belgie staat op de 11e plaats. Ie Afdeling BAC A-Juvenes A Ons Huis A-Eendracht A Dynamica A-Patro A Madeion A-Patro B Patro C-Sterke Stut A 2e Afdeling Hingene-Patro D Pardaf A-Stekene A Wetteren A-Eendracht B Herleving A-BAC B Patro E-Vlierkouter A 3e Afdeling Okapi A-Eendracht C KWB A-Teneramonda A Patro F-Sint-Pauwels A Juvenes B-Vlierkouter B Lede A-Triumf A 4e Afdeling A Okapi B-Stekene C Juvenes D-Dynamica B Stekene B-Pardaf B Juvenes C-Pardaf C Triumf B-BSP 9-1 5-5 2-8 4-6 10-0 0-10 1-9 6-4 5-5 0-10 9-1 7-3 1-9 7-3 5-5 9-1 6-4 2-8 6-4 5-5 4e Afdeling B Sterke Stut B-Ons Huis C Teneramonda B-Madelon C Viktory-Ons Huis B Eendracht D-Vlammers Lede B-Teneremonda C 5e Afdeling A KWB B-St.-Niklase B Pardaf D-Troelant A Troelant C-St.-Niklase A KWB C-St.-Pauwels B 5e Afdeling B Okapi C-Dynamica C Triumf C-Juvenes E Teneramonda D-Juvenes F Troelant B-Triumf D 5e Afdeling C Patro H-Vlierkouter C Opwijk B-Madelon C Ons Huis D-Patro G Vlierkouter D-Herleving B 5e Afdeling D Erpe A-Opwijk C Wetteren B-Erpe C Sterke Stut-Opwijk A Eendracht E-Erpe B

De Voorpost | 1990 | | pagina 30