BOND ZONDER NAAM COMPUTERHOUSE BREIDT UIT MET AFDELING SOFTWARE Interstoom Aalst op elektriciteitsnet Informatiebrochure als aanloop naar anti-alkoholcampagne Herstrukturering bij de Aalsterse brandweer Kerstkaarsenaktie »0% op oVJe UttRHOUSl STEEKKAART COMPUTERHOUSE Hetsuksesvan COMPUTERHOUSE °p het professioneel gamma van 6 - 9.11.1990 - De Voorpost 50fTNRR| brandwe SAMSUNG krijg je 3 jaar waarborg, voor de CITIZEN printers 2 jaar. COMPUTERHOUSE steunt op een ja renlange ervaring van zaakvoerder Ed dy De Clercq. Systeemimplantaties en organisatie van administratieve dien sten zijn voor hem niet wereldvreemd. COMPUTERHOUSE is dan ook meer dan je bezoek waard! J.M. Heyman Zonnestraal 28, AALST Specialist in Personal Computers, Printers, Software en toebehoren Zaakvoerder: Eddy DE CLERCQ Merken: Alle wereldmerken Eigen merk: SUNWALL OPENINGSUREN: alle dagen open van 10 tot 18 uur Zondag en maandag gesloten Telefoon 053/77.83.21 Fax 053/77.82.36 Aalst. Ook de oud-strijders gingen een groet brengen aan de graven van hun gesneuvelde makkers op het kerkhof van Aalst a Lede. Het kerkhof van Lede werd herschapen tot een ware bloemenpracht tijdens de Allerheiligendagen (a) Zondag 20 oktober werd de nieuwe produktieeenheid van Electrabel, de centrale interstoom als nieuwe ling op het Belgisch elektriciteitsnet gekoppeld. Met de gekombineerde produktie eenheid stoom en stroom is een in vestering van 3,2 miljard gemoeid. De centrale kan een netto elek trisch vermogen ontwikkelen van 36 MW en levert 150 ton stoom per uur aan het in Aalst uitgebouwde warm- teverdeelnet. Deze bedraagt onge veer 45 km en levert warmte aan partikulieren en bedrijven. Stoom is ook milieuvriendelijk. De installatie bestaat onder meer uit een stookeenheid die zowel steen kool, aardgas als stookolie zal kun nen gebruiken. De moderne tech nieken waarbij aandacht werd be- Ook dit jaar wil Bond zonder Naam een beroeps doen op uw medewer king. De traditionele kerstkaarsen- verkoop gaat opnieuw door. VZW Bond Zonder Naam is een beweging voor de promotie van het hart in alle maatschappelijke struk- turen en in alle politieke, sociale en ekonomische verhoudingen. BZN is van alle mensen die een boodschap van 'licht' en 'liefde' hel pen dragen over het land en die een stuk van hun hart hebben gelegd in elke hulp, in elk projekt voor kans armen en in elke hand, die BZN uitsteekt naar zwakken en machte lozen, naar mensen in de schaduw. steed aan minimale geluidshinder, luchtverontreiniging en ruimtelijke integratie maken de centrale ecolo gisch aanvaardbaar. Dankzij de ononderbroken inspan ningen van personeel van de centra le en de opstartploegvan Electrabel werd deze installatie in samenwer king met konstrukteurs, leveran ciers en het ingenieursbureau Trac- tabel in 30 maanden in dienst geno men. De opstartfase nam aanvang in de cember '89 en vanaf 9 juli volgde de eerste stoomlevering. Gehoopt wordt dat nieuwe klanten bij het zoeken naar een energiebron gebruik zullen maken van deze nieuwe mogelijkheid van energie. JM Heyman Een kaars die je aansteekt is een teken van vriendschap voor mensen die het moeilijk hebben. Een kaars die je aansteekt is een konkrete steun voor mensen in nood. Een kaars die je aansteekt kan mensen weer hoop geven zodat het schijnbaar onmogelijke weer mogelijk wordt. Ook in uw omgeving wonen mensen die zich belangeloos inzetten voor Bond zonder Naam, een kleine steun van uwentwege doet wonde ren, loop eens langs en koop ook een kerstkaars. Adriaenssens Sabine, Gerstenbaan 65, Aalst, tel. 77.33.39 Blendeman Herman, Meuleschet- terstraat 16, Aalst, tel. 21.37.15 Cobbaut Godelieve, Langestraat 317, Aalst, tel. 70.25.05 De Raes Patricia, Kortenhoek- straat 6A, 9308 Hofstade, tel. 70.06.38 D'Hondt Luc, Ninovesteenweg 175, 9320 Erembodegem, tel. 21.02.79 D'Hoye Imelda, Gentsesteenweg 271, Aalst Kiekens Peter, Caudronstraat 6, Aalst, tel. 70.46.88 Leirens Herman, Sergant Mia, Moorselbaan 115, Aalst, tel. 21.31.51 Meert Emielienne, Walestraat 8, Aalst, tel. 70.51.30 Menschaert Frans, Rijstraat 10, 9451 Kersken Moernaut Johan-Van Vaerenbergh Lutgart, Stwg op Aalst 16A, 9308 Hofstade, tel. 78.74.91 Van Hoefs Willy en Jeanine, Bron laan 25, 9320 Erembodegem, tel. 77.41.72 Van Vaerenbergh, Dorpsstraat 26, 9320 Erembodegem, tel. 21.26.28 Vermassen Jean-Paul-Waegeman Christine, Kerkhoflaan 19, Aalst, tel. 77.38.14 Vlieghe Henri-Poelman Man Groenstraat 40, Aalst, tel. 77.28 Zrs Antoinette en Hildegai Dorpsstraat 4, 9308 Gijzegem, 21.54.34 Zr. Jacqueline, Spaarzaamlx straat 29, Aalst, tel. 21.22.50 Zr. Reinhilde, A. De Cocksti 12/71, 9310 Herdersem, tel. 21.10 J.M. Heyn Alle leerlingen van het sekundair onderwijs krijgen eerstdaags een in formatiebrochure in verband met de problematiek van het alkohol. De goedogende folder geeft wel dat 74% van hun leeftijdgenoten alko- holgebruikers zijn en dat 42% van de jongens en 50% van de meisjes ook op schooldagen alkohol drin ken. Tema's als sociaal drinken, het waarom van het drinken worden vlot verteld. Het schepencollege voert ook een preventieve alkoholcampagne on der het personeel. Alle dienstchefs werden op een gemeenschappelijke vergadering op hun verantwoorde lijkheid hieromtrent gewezen. Pro centueel ligt het grootst aa> drankverslaafden bij de kategc van de senioren. Vandaar dat ook voor de adviesraad derde k tijd in de programmatie een anti koholkampagne heeft opgenom Schepen Patrick De Smedt we samen met de leden van het kooi natiekomitee voor welzijnsbel aan een folder met daarin de adi{oL sen van alle zelfhulpgroepen. Gisteren had in De Werf een co qium plaats van de vereniging y m alkohol en andere drugproblet gastspreker was o.m. schepen volksgezondheid André Doorns JM Heyu p Aalst. Op het kerkhof van Aalst werd een groet gebracht door een officiële afvaardiging (a) Tijdens de laatste maandelijkse perskonferentie deelde burgemees ter De Maght mee dat de brandweer momenteel over een nieuw kri- sisplan in drie gradaties beschikt, afhankelijk van de grootte van de brand. Hierdoor hoopt men manuren te besparen. Met de brand in Meldert en de brand in het appartementsge bouw, kreeg het krisisplan een eer ste test die volgens de burgemeester zeer positief uitviel. Verder zal er gestreefd worden naar een duidelij ke koördinatie tussen het sen het vrijwilligerskorps, i niet op dat men voor een van niks met grote middelen straat op trekt', vervolledigde burgemeester haar betoog. De service van dienstverlening De Maght verder garanderen. Zo zullen steeds vijf mannen in de kazerne om een eventuele tweede kunnen verwerken. JM Sinds enkele maanden heeft men aan de Zonnestraat 28 te Aalst een centrum voor computerfanaten, COMPUTER HOUSE genaamd. Eddy De Clercq is als zaakvoerder een man die van aanpakken weet. «De zaken lopen vlot», zegt hij. «Bij de aanvang heb ik het zelf zo niet durven dromen», voegt hij er gelukkig aan toe. COMPUTERHOUSE zit duidelijk in de lift maar nu komt het erop aan onze klanten nog meer te verwennen. Daarom start zaakvoerder Eddy De Clercq op de eerste verdieping met een software-afdeling. En in deze materie wil hij van de regio een echte trendsetter zijn. Kom langs en overtuig jezelf. Mijnheer De Clercq ontving een bloemetje van Jean-Marie Heyman, derdelen en toch worden ze aan zeer afgevaardigde van "Het Gouden Blad". scherpe prijzen te koop aangeboden. Bij COMPUTERHOUSE vind je alle we- reldmerken. Bovendien krijg je garan- Computerhouse: de afdeling Soft Het sukses van COMPUTERHOUSE legt zich in een aantal kleine faktoren die toch een grote implicatie hebben. COMPUTERHOUSE is gespecialiseerd in personal computers, printers, softwa re en toebehoren. Wat de zaak anders maakt is dat men bij COMPUTERHOU SE werkt smet gespecialiseerd perso neel. Kris Van den Bossche is programmeur en weet alles van het computerwereld je. Bovendien krijgt men bij aankoop van een computer gratis 10 uur les in een apart leslokaal. Steeds mag men bellen voor vrijblijvend advies. Eddy De Clercq en zijn echtgenote rich ten zich met hun zaak vooral tot KMO's, partikulieren en schoolgaande jeugd. Verder pakt men bij COMPUTERHOU SE uit met een eigen merknaam. SUNWALL, alluderend op de Zonne straat en de Aalsterse wallen, is de nieuwling in computerland. De pc's wer den geassembleerd met kwaliteitson-

De Voorpost | 1990 | | pagina 6