Beker met traditionele verrassingen Jumo D'Holda verdient de punten Vijf Patroploegen overleefden eerste bekerronde Hamse Zaalvoetballiga K.V.K.T.-tafeltennis 1.1990-De Voorpost De Voorpost - 16.11.1990 - 29 MOÏOS POWi htCtUSH luconuis JOKO .rtUODMUn JOKO jtUOÖMÜIi JOKO t JOKO 'fUGOHuit UUGOMUiS JOKÖ 1 'VtyeONins I jok cf VtsS&NöA'S POKSOLA* RZET80UUW! VAN MHLUcnci: TAFELTENNIS In de KVKT-beker moesten acht Patroploegen vechten om door te gaan na de eerste ronde. Vijf ploegen overleefden het. Voor Patro-A waren er geen problemen bij Juvenes-F, dat reeds vooraf forfait gaf. Toch had dit Juvenes door de handicap zeker geen gemakkelijke prooi geweest voor de Hammenaars. Patro-B scoorde met 7-2 hoog tegen Sterke Stut-C. De Patro's liepen gemakkelijk weg tot 4-0. Sterke Stut kwam toen wat aandringen: 4-2, maar dan kwam het er niet meer aan te pas. Peter Van Cauteren was de sterke man van de thuisploeg. Hij liet zich zelfs geen setje ontfutselen. Patro-C kreeg in de eigen Familiazaal de bons van Wetteren-A. De grote voorgift speelde de Hamse ploeg parten en de soms wel 12 punten waren te veel om te overbruggen. Paul De Schoesitterwon tweemaal, Mare Stallaert éénmaal en daarmee waren de Hamse krachten opgebruikt. Een probleemloze wedstrijd voor Patro-D dat op Juvenes-E een mooie 0-9 wegkaapte. Verrassend was wel dat Vlierkouter-A bij Patro-E de kous over de kop kreeg. Patrick De Clercq speelde zeer sterk voor Patro en lukte alles: 3-3. In de resterende drie wedstrijden trok Patro het laken naar zich, al gebeurde dat vaak in de derde set. Een 6-3 zege is echter goed. Vorig jaar kon Patro-E doordringen tot de l/4e finales. Lukt het ook deze keer dezelfde stunt? De jeugd van Patro-F won met 5-4 tegen Stekene-C. Het was spannend bij 3-3 en 4-4. In de laatste wedstrijd legde Serge Claeyé de Patrozege vast toen hij Jan Nimegeers versloeg in twee kleine sets. Juvenes-A kreeg Patro-G als tegenstander en dat is voor een topploeg altijd moeilijk. Wim Waterschoot toonde zich de beste man van Patro met twee overwinningen. Hij kreeg echter weinig hulp. Hoedanook Juvenes-A bleef overeind en won met 6-3. Daniël Dehon was door niemand van de wijs te brengen. Tenslotte was er nog Patro-H dat op Dynamica-B werd geklopt met de kleinst mogelijke cijfers: 5-4. De Hammenaars konden stand houden tot 3-3, maar moesten dan de rol lossen. Alleen Erik De Keyser stond in de bres. Hij won drie wedstrijden. Ook Bertrand Van Haute kon voor een punt zorgen. Met deze vijf overlevende ploegen is Patro echter best tevreden. In de volgende ronde zal het al heelwat minder zijn. HVC In de eerste ronde van de KVKT-beker- kompetitie vielen weer verschillende verrassingen te noteren. De voorgift die de zwakkere ploegen kregen, lag daar van dikwijls aan de basis. Pardaf-B had nochtans geen problemen op Triumf-D. Zelfs mét een voorgift was Triumf niet in staat om Pardaf te stop pen. Het werd dan ook een vlotte 2-7 overwinning. Juvenes-B van zijn kant kreeg probleemloos Sterke Stut-B op bezoek en won met 9-0. Al was er heelwat tegenstand toch klikte het tel kens in de slotminuten telkens voor de thuisploeg, die zeer gelukkig leek verder te mogen bekeren. Stekene-A is met de hakken over de sloot geraakt tegen Juve- nes-C. Het werd 3-3 en 4-4 en de bezoe kers haalden het in de laatste wedstrijd. Tom Wymeersch en Mare Vermeulen waren de steunpilaren van Stekene-A. Ze wonnen allebei tweemaal. Bij de thuisploeg was Joris De Bock de betere. Met amper één punt verliezen is nooit leuk. KWB-A kende weinig problemen op Vlierkouter-C. Het bouwde eerst een 2-4 voorsprong op en daarmee had de thuis ploeg haar punten behaald. KWB liet niets meer aan het toeval over en maak- TafeUennis. De seniores en veteranen tijdens de jeugdkampioenschappen tafeltennis van groot-Hamme (vh) 5-4. Bij Denderbelle was Chris De Sae- stand. Toch brak de veer en werd het deleire ongetwijfeld het beste element. 3-6. Vooral Peter Smet was niet te stui- Ons Huis-B mocht het thuis proberen ten. Drie overwinningen is zeker een tegen Triumf-B. Het won met 6-3 maar goed resultaat. Hij verloor nog geen toch ging het niet allemaal vanzelf. Het enkel setje. Met twee overwinningen was te er 2-7 van. Ook WB-B was te gast op werd 3.0 maar triumf 10l Franpois Simons de beste bij nn VliprlrAiifnr nm int tn Irompn tpnnn nn - - u. itj_ n i i de Vlierkouter om uit te komen tegen de D-ploeg, die ook al met 3-6 verloor. Luc Ruys was de enige van Vlierkouter die weerstand kon bieden. Frans De Clercq was de beste man en won alles. Ook Joeri Steur kon terugblikken op een goede wedstrijd. Men had verwacht dat Eendracht-A het moeilijk zou gekregen hebben op Pardaf-D, maar dat was loos alarm. De thuisploeg slaagde er maar niet in om vat te krijgen op de wedstrijd. Mark De Keyser won tweemaal maar daarmee was Pardaf-D aan het einde van zijn latijn. Frank De Hertog won alles voor Eendracht en dat gaf de door slag bij de aflevering. Een moeilijke wedstrijd was Pardaf-A - Wetteren-A. De bezoekers konden eerst op 0-2 komen, maar de lokalen wipten erover tot 4-2. Dan kwam Wetteren meer op de proppen en de thuisploeg was blij met 5-4 te kunnen winnen. Kristof Saman en Dirk Van Herck zorg den voor de meeste thuisoverwinnin gen. Ons Huis-C uit Baardegem kreeg Tene- ramunda-C, een gelijkwaardige ploeg, op bezoek. Het werd spannend tot 4-4. In het laatste spel werden de bezoekers uit de beker gewipt. Freddy Geldolf en William Van Mol wonnen elk tweemaal en toen ook De Waegeneer zijn steentje 3-2. Ons Huis was warmgelopen en be- h°ut- Teneramunda-B kreeg het verdui- reikte 6-3. De thuisspelers wonnen elk ve'd moeilijk om in eigen zaal overeind tweemaal en hebben mekaar dus niets te blijven. In het begin ondervond de te verwijten. thuisploeg weinig last van bezoeker Een- Dat Dynamica-C geen kans zou krijgen ^rac^t"^: Z°ü,{iIen^c'lt. n<^ tegen Ons Huis-A was te verwachten. |erug^°men langs Yves D Hoey/Tot in de Deze knapen werden dadelijk met een we"strD(l zou het de thuisploeg 9-0 nederlaag huiswaarts gestuurd. BZP et vllur schenen leggen: 5-4. heeft het goed gedaan op Eendracht-C, Okapi-A deed het probleemloos tegen al kreeg het in het begin wel wat tegen- Madelon-B met 7-2, wat vooral het werk Tafeltennis. De kadettenploeg tijdens de Achtste Kampioenschappen van bijdroeg was Ons Huis-C buiten schot: Groot-Hamme (vh) Tafeltennis. De junioresploeg tijdens de kampioenschappen van Groot-Hamme (vh) Jumo D'Holda-Vossenhoek 3-2 Het kon niet blijven duren dat Jumo telkens moest blijven toezien hoe de puntjes aan zijn neus voorbijgingen. Na verschillende pechmatchen is het er eindelijk toch in geslaagd om een zege binnen te rijven en dan nog wel tegen Vossenhoek. Het is Jumo gegund, zeker nu het versterking kreeg van Gunther Ysewyn en Johan Van Dender. Deze laatste zou trouwens het verschil maken met een derde goal na een gelijkoplo- pende match. Alleen Bart Nobels kon tweemaal scoren voor Vossenhoek en het gelijkspel zolang mogelijk op het bord houden. In de laatste fazen kwam het winnende doelpunt vanuit Moerzeke aanvliegen. De afgevaardigde van Jumo, Hilde Van Riet, begon er zowaar van te blozen. Gar. Michta - Lois 3-11 Michta had geen verhaal tegen de over macht van Lois, dat snel samenspeelde en scherpschutters in zijn rangen heeft. Vehent, Everaert, De Looze en Kint wa ren de schutters met dienst. Nu Lois op volle toeren draait hoopt het Disco De Kroon ook aan te pakken. Deurdrijvers-Royal Lebbeke 3-5 Deurdrijvers verloor maar het was onbe grijpelijk dat het geen punt pakte. De ploeg uit Baasrode lag zeker niet onder bij Royal Lebbeke maar Verleyzen en Brandt hadden het geluk mee en maak ten het verschil. Verz.De Clippeleir-Sportwereld 1-8 In een tijdsspanne van twee weken had De Clippeleir af te rekenen met De <lue Rivera en Kroon en Sportwereld. Dat zware pro gramma kwam het duur te staan want ook nu was het verschil te groot. De snelle Didier Eeckhout en Dave Colman komen meer aan bod bij Sportwereld en zorgden voor een resem doelpunten. De Wolf van Scotch Avanti-Aboc Bostroë Dreamboys-'t Lichtschip Inn scoorden de vijf treffers. Sjotters-Bakkerij Robberecht 4-5 De Sjotterkes maakten het Bakkerij was van Luc De Rechter, die met drie zeges de basis legde van de overwinning. Hij kreeg veel hulp van Luc Danneels en Franky Van Strydonken meteen kunnen ze een ronde verder bekeren. Okapi-B kreeg ook een Madelonploeg te bekam pen, de D-ploeg. De jongens uit Buggen- hout kregen echter geen enkele kans. Zo rap als tellen kregen ze 9-0 aan hun been. Een krappe 5-4 overwinning van Vlam- mers tegen Teneramunda-D. Na een goed lokaal begin kwamen de bezoekers onder stoom en ze kwamen de thuis ploeg bedreigen: 4-2 en 4-4. Toch won nen de Vlammers vooral dankzij de drie overwinningen van Jozef D'Hauwe. In sporthal De Vier Huizen ontving Een- dracht-B Stekene-B en dat was iets te moeilijk voor de thuisploeg die in de laatste wedstrijd geklopt werd. Het was echt spannend. Na 4-4 kon de Beleyr het laken naar zich toe trekken door John De Man in drie sets te verslaan. Onver wacht is ook Vlierkouter-B eruit getui meld. Op verplaatsing naar KWB-C werd het meteen in de pan gehakt. Toch heeft het goed weerwerk geleverd en bij 4-4 kwam het terug in de wedstrijd. Toen helde de balans over in het voordeel van de thuisploeg, die dolgelukkig nog een ronde verder kunnen. Sint-Pauwels-A won met 9-0 tegen het bezoekende Ons Huis-D. Baardegem kwam nooit aan bod en konden amper één setje binnenhalen. Ook Sint-Pau- wels-B lukte dezelfde uitslag bij de komst van Eendracht-C, een kleurloze wedstrijd en een even kleurloze 9-0 uitslag. Madelon-A had geen probleem met Triumf-C. Deze knapen wisten vrij vlug hoe laat het was. Na een 3-1 score kwam er spoedig een 7-2 overwinning op het bord. Madelon-C deed het bijna even goed en lukte 8-1 tegen Eendracht-F. Rudy Verthez kon de bezoekende eer redden. Meteen zijn de kaarten voor de eerste keer geschud in deze bekerkompetitie. In de volgende ronde zullen weer zestien ploegen hun valiezen mogen pakken. HVC Minivoetbal in Berlare. De mannen van Jeugdhuis Joko (berfo) Piccafriends-Disco De Kroon 2-7 Met deze verliescijfers van Picca moet de klub een stapje achteruit in de rang schikking, maar de zware kanonnen van de eerste ronde, heeft ze nu wel ontmoet en dat doet hopen voor de toekomst. Goalgetters-Pelemanie 4-3 Goalgetters uit Lebbeke had zoveel te genstand van Pelemanie niet verwacht enis nog door het oog van de naald gekropen. In de laatste minuut kon Alain Vermeir het reddende doelpunt aanbrengen voor goalgetters. Spijtig voor Pelemanie, dat zeker een punt had ver diend. Durmezonen-Donalds 6-4 Het wil maar niet lukken bij Donalds dat nu zal moeten rekenen op een goede terugronde. Voor het eerst na acht jaar deelname in de Hamse Liga moet Do nalds triest toekijken op een naamplaat je onderaan het klassement in tweede. Muskusrat-Sportiv 1-6 Een wedstrijd die harde momenten ken de en noodgedwongen verwees de scheisrechter de spelers Leslie Van Steen en Peter Duerinck van Muskusrat van het terrein. Dolf Boys-Scotch Inn 3-5 Scotch Inn bracht ernstige schade toe aan Dolf Boys die daardoor hun leiders- oositie in tweede moeten afstaan F.nri- Robberecht geweldig moeilijk maar de inzet van Robberecht en het geloof in de zege bleek een extra-steun. Acjo-De Clippeleir 4-0 Het Acjo-team uit Hofstade kon na drie nederlagen eindelijk viktorie kraaien. Peerlinck en Hubrecht scoorden elk tweemaal. Sportline-Paurs Video 2-9 Een te sterk Paul's video bewees nog maals zijn leiderschap in de dames reeks. Het is een team met een goede verstandhouding en veel routine zodat het de sponsor alle eer aandoet. Déja Vu-SOS Veile 5-9 Tot half-wedstrijd gaf Déja Vu zich niet verloren bij een 2-3 stand. Maar de druk van SOS Veile via Van Daele, Van Sant voet en Cleemput was niet te harden en de logische overwinning lag dan ook voor de hand. Beker van Hamme Op 11 november werd het vervolg van de 'Zaalvoetbalbeker van Hamme' ge speeld. Uitslagen: Dolf Boys-ZVC Cloet 7-1 De Maeseneir-Jumo D'Holda 0-3 SL. Patrick-ZVC Noice 7-3 ZVC Lois-Vossenhoek 7-1 Disco De Kroon-Piccafriends 12-11 Klokhuis-Pelemanie 3-3 Smisken-Muskusrat 0-7 Durmezonen 2-Deurdrijvers 10-3 Srntrh Inn-Kmnn ^.7 Minivoetbal. De ploeg van Ikaros Oudegem (a) Minivoetbal in Berlare. De Sportieven (berfo)

De Voorpost | 1990 | | pagina 29