EDO vernederd door Camu Attila Temse wint van Kosa Aalst M. Hendrickx zorgt voor revanche Jeugdhandbal PETANQUEPLOEGEN IN DE STREEK 28 - 23.11.1990 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL In de hoogste afdeling kreeg Camu het bezoek van EDO, de lokalen gaven een ware voetbaldemonstratie ten beste en veegde de grasmat af met hun opponen ten die onsportief overkwamen, en scheidsrechter Van den Steen D. voor een voldongen feit stelde. Vooral kapi tein Steenhout gedroeg zich als een onsportief heerschap en bedreigde de man in het zwart: 'ik zal U wel vinden, en met geld kan men alles', alsof dit met voetbal te maken heeft in een liefheb- bersverbond. A.Z. 66 heeft alles te dan ken aan haar doelman Aelbrecht Jan die op sportieve wijze weerwraak nam op de onteigeningen die in een vorig verslag verscheen. Over zijn onsportief gedrag en zijn ploeg mee aan de overwinning hielp. U ziet het kan ook anders en dat beseft hij maar al te goed. Nu stelde hij een voorbeeld aan zijn kompanen hoe het wel moest. Excelsior moest de halve inzet laten tegen het bezoekende R. Espanol dat aan rebalizatie toe is. Leider Snas ging HANDBAL Miniemen HK Waasmunster II 15 Ajax Lebbeke 13 Een beetje onverwacht leed Ajax zijn tweede seizoennederlaag tegen HKWII. Blijkbaar speelden de zenuwen de jonge Lebbekenaars parten als HKW onmid dellijk na de rust (6-5) een 12-6 voor sprong opbouwde. HK Waasmunster: Engels, L. De Groo- te 7, Goris 4, Van Hoey, De Cock, Van de Weghe, Keymeulen 1, Colpaert 3, Van der Ha. Ajax Lebbeke: El Morabet, Van Biesen 6, Cock 5, Van Henden, Van Peteghem 1, J. Cooreman 1, Callaert, B. Van Praet, R. Van Praet. Robuco Buggenhout 3 HK Waasmunster I 19 Robuco maakte geen kans tegen een sterke Waasmunsterse leidersploeg die nochtans ook een paar meisjes opnam in de ploeg. Buggenhout stond aan de rust al 0-9 achter. Robuco Buggenhout: V. Wouters, D. Buggenhout, St. Buggenhout, Van Ros- sem, Elleboog, Arijs, Van Nieuwenhove, bij het Gijzegemse R. Sportief de boot in. In 2e afdeling zette Endoka het bezoe kende Bartan opzij. J. Timarcha - Brug- huis eindigde rumoerig, dit was te dan ken aan het ondermaats presteren van de scheidsrechter die zware overtredin gen niet bestrafte, zodat na het fluitsig naal de bezoekers hun woede afrea geerden op de deur van deze man in het zwart. Gelukkig bleef de scheidsrechter ongedeerd, de deur echter is er erger aan toe, deze is niet meer bruikbaar voor de dienst. Reynaerds ging bij Cobi- las de volle buit binnenrijven, hetzelfde deed Giwo bij Bamboe. In 3e afdeling valt de nieuwe nederlaag van Honda op bij de Rode Duivels Denderleeuw. Bouw bleef op eigen veld aan de winst en toont zich een waardige lijstaanvoerder. Ook Rode Lantaarn wil van geen wijken we ten en blijft in het spoor van de leiders. In de zondagafdeling heeft Gipak haar pijlen duidelijk verschoten en geraken nog moeizaam aan een degelijke ploeg (laat staan aan 11 man) en verloren dan J. Thomas, N. Thomas, De Baerdemaker 1, Clemme 2, Verhelst. HK Waasmunster: Verschelden, Dau- we, Verguit, De Waele 2, Colpaert 10, Heirbaut 3, C. Draps 3, F. Draps, Van der Ha, Ir. Vercauteren, Van Doorselaer. Kadetten Robuco Buggenhout 11 HK Waasmunster 18 Het treffen tussen de twee onverslagen leiders is niet helemaal onverwacht ge wonnen door HKW. Niettemin deed Bug genhout, dat niet kon beschikken over zijn vaste doelman, veel meer dan zich verdedigen. Rust 5-6. In de tweede helft kon HKW dan een kloof slagen (9-13) en meteen was de wedstrijd definitief georiënteerd. Robuco Buggenhout: Veerle Wouters, Scholliers 4, St. Buggenhout, Pieters, Michiels 5, Arijs, Thomas 1, N. Thomas, Van Damme 1, F. Clemme. HK Waasmunster: Polfliet 1, K. De Nil 4, De Groote 2, Daelman, P. Verhelst 1, De Wolf 5, D'Souza 4, Loier, Colpaert, Draps 1. EVA ook van zwakke broertje Park. Rode Roos zette Pano opzij maar beide ploe gen waren niet te spreken over de archi slechte arbitrage, die deze spannende wedstrijd niet aankon. R. Familial knoopte terug aan met een zege, tenzij moeizaam en Amapola blijft het uitste kend doen, zodat het gevaar wel eens uit deze hoek zou kunnen komen. Nieuwe Wijk U bent gewaarschuwd en tenslotte weet Sportkring ook nog eens wat win nen is en dat moet deugd doen. AZ.77-De Zwaanvrienden: 1-0 De spanning was te snijden in deze wedstrijd, want beide elftallen waren aan elkaar gewaagd. Scheidsrechter Van de velde A. floot een schitterende wed strijd en zag hoe beide doelmannen zich onderscheidden met gevatte tussen komsten. Het meest in de kijker lopen de werd A.Z. doelman Aelbrecht Jan, die in een vorig verslag vergruisd werd als een belhamel, bewees dit keer dat het anders kan en zorgde voor een sportieve revanche door met zijn kunnen beide punten in eigen huis te houden. Want in de 14e m. van de 1ste helft kwam de thuisploeg onverwacht op voorsprong toen een terugspeelbal listig onder schept werd door Bart Nijs en deze de bezoekende doelman op het verkeerde been zette na deze opdoffer zetten de bezoekers alles op alles om alsnog een gelijkspel uit de brand te slepen, maar de A.Z. doelman verijdelde de kansen, zodat hij de matchwinnaar werd. Camu-Edo 8-1 Op het spekgladde veld trokken de loka len alle registers open en verpletterden hun opponenten letterlijk, zodat bij de rust de wedstrijd reeds gespeeld was 6-0, met 4 doelpunten van Fruythof D. en 2 van Sonck P. Wat de bezoekers na de rust overkwam grenst aan het ongeloo flijke en humeurig aan deze tweede helft begon, zodat de attente scheidsrechter Van den Steen D. meermaals kordaat moest optreden met het tonen van gele en rode kaarten. Het rode karton werd voor de ogen gehouden van Ceuppens Frans die zich mocht gaan bezinnen onder het stortbad. Thuisspeler Van Renterghem H. stoorde zich hier niet aan en nette nummer 7. Cammerman kon milderen tot 7-1 maar De Man J. legde uiteindelijk de eindcijfers vast. De scheidsrechter moest na de wedstrijd ontzet worden en beschermd tegen de woedende Edo supporters. Het kan toch niet waar zijn dat het hooliganisme reeds overwaait naar het liefhebbers voetbal, zodat we nog moeilijke maan den tegemoet gaan. Excelsior-R. Espanol 2-2 Ondanks het belang van deze wedstrijd werd er heel sportief gevoetbald, zodat scheidsrechter Impens een rustige na middag kende. De lokalen kwamen langs De Schrijver 1-0 voor en kon deze voorsprong tot aan de rust behouden. Na de rust zorgde Diaz Julian voor gerecht igheid en nette de gelijkmaker 1-1. De bezoekers geïnspireerd door deze gelijk maker gingen op hun elan verder en zorgden voor een 1-2 voorsprong langs Diaz Joachim. Uiteindelijk zorgde Hey- vaert B. er voor dat de lokalen niet aan een nederlaag kwamen en zorgde op de valreep voor de puntendeling. R. Sportief-Snas 3-1 De lokalen kwamen geïnspireerd aan de aftrap om de leiders te bekampen. De bezoekers konden gelijke tred houden, zodat de rust werd gefloten bij een 1-1 stand. Rombout en Hutsebout zorgden voor deze stand. Na de rust kwam de thuisnloee met een licht toegekende strafschop 2-1 voor, de leiders moesten even naar adem snakken en dat werd hen fataal toen Rombout M. zijn 3e doelpunt omzette in het voordeel van de lokalen en zo de winst in eigen huis hield. Waterval-Leeuwerik 2-1 Deze wedstrijd vond bijna geen door gang door het feit dat de bezoekers uit Lede scheidsrechter Van den Bossche Eddy wraakte voor een vroeger voorval dat gelukkig niet in het M.T.S A verbond plaats vond. De lokalen drongen er toch op aan om te spelen en het verstand haalde het boven de aggressie, zodat de bezoekers toch het voorstel van de loka len aanvaarden en de wedstrijd met vertraging kon doorgaan. De lokalen kregen heel wat open doelkansen, maar werden evenveel keer verprutst. Toch ging de rust in bij een 1-1 stand. Een own doelpunt bracht de bezoekers op voor sprong 0-1, maar Cristiaens Pascal zorg de voor antwoord. Na de rust kon nog maals Cristiaens de verdiende 2-1 eind cijfers vastleggen. Apostelken blijft in het bezit van de rode lantaarn na een 1-2 verlies op eigen veld van Alexander. Ook Melckebeeckvr. zakt naar de onderste regionen na een 1-2 verlies van O.C. Aalst dat langs De Gendt P. en Van Neuville D. de zege kon rechtvaardigen. Octopus-Houtmarkt werd door de slech te staat van het veld Houtem 22 Brabo Denderbelle 24 Na de "afgang" een week vroeger tegen Zwijnaarde heeft Brabo zich volledig herpakt in Houtem. Gans de ploeg toon de zich bereid tot het uiterste te gaan en vooral M. Hendrickx nam revanche na de ongelukkige prestatie tegen de Gente naars. Brabo stond in Houtem zeker en vast voor geen gemakkelijke opdracht. Vier basispionnen konden de verplaat sing niet meemaken - E. Van Keer, Kr. Van der Jeught, R. De Block en D. De Batselier- en tegen een onorthodox spelend Houtem kon men zich aan al- Provinciaal les, behalve geschoold handbal, ver wachten. Maar het was enkel tijdens het eerste kwartier dat de thuisploeg de indruk kon wekken Brabo te kunnen bedreigen. Na 10' wees het scorebord 5-6 aan maar naar gelang de wedstrijd- duur vorderde kwam het technisch overwicht van Brabo meer en meer tot uiting. Toch bleef Houtem aanklampen tot de rust, via 8-10 werd het dan 10-12. Onmiddellijk na de rust sloeg Brabo dan de definitieve kloof. Met doelpunten van J. Walraevens en vooral M. Hendrickx werd het 10-15 na 39' en meteen was het pleit beslecht. Zonder de tegenstan der volledig te kunnen "afmaken" bleef Brabo domineren want 10' voor het einde leidde Denderbelle nog altijd met een ruime 17-12 voorsprong. Het was enkel tijdens de allerlaatste minuten, toen de zege niet meer kon ontsnappen aan Brabo, dat Houtem de kloof kon verkleinen. Brabo Denderbelle: Vermaesen, Ver- meir, Dan. Van Goethem, P. Vermeir 2, De Cock, B. Walraevens 4, D. Van Goe them 3, J- Walraevens 4, De Proft 3, Hendrickx 6, Van Damme 2. EVA Kosa Aalst Attila Temse Met een overwinning tegen het gerouti neerde Kosza Aalst heeft Temse een belangrijke stap gezet in het titeldebat. Het begon nochtans niet zo best voor de Waaslanders toen na 3' De Rijcke te recht tegen rood opkeek van de knap leidende M. Linthout en Aalst hiervan gebruik maakte een 4-2 voorsprong op te bouwen na 10'. Coach J. De Proft herstelde echter de rust in zijn ploeg en vooral langs een gemakkelijk scorende Milliau kwam Temse langszij na een kwartier (5-5) en in het tweede kwartier werd de thuisploeg echt van het kastje naar de muur gespeeld door een werve lend Temse. Via 7-12 na 25' ging het naar een onwaarschijnlijke 9-17 rust stand. In de tweede helft bedacht Kosza Milliau met een persoonlijke bewaker maar toch bleef een gedisciplineerd spe lend Temse zijn voorsprong bewaren. Het werd 13-22 na 45' en een alles of niets van de thuisploeg leidde nog tot 17-22 10' voor het einde maar Attila- doelman M. Van Buyten verhinderde een verdere aansluiting. Meteen was de wedstrijd gespeeld en Kosza moest be rusten in een duidelijke 19-24 neder- laag. Kosza Aalst: Coen, D. Van Herreweghe 1, Van Nieuwenborgh, De Letter, F. Van Durme, P. Bomon 5, De Doncker 4, D. Bayens 4, G. Van Malderen 2, R. Van Herreweghe 3. Attila Temse: M. Van Buyten, De Rijc ke, K, Van Hoyweghen, Milliau 6, De Clercq 3, P- Van Hoyweghen 3, C. Van Hoyweghen, D. Buytaert 3, P. Buytaert 1, Lyssens 2, E. Buytaert 6. Robuco Buggenhout II 17 Merchtem II 10 Gedurende zowat 45' kon Merchtem de schade beperken. Robuco liep snel van stapel met doelpunten van De Vuyst maar de bezoekende verdediging bleef toch goed gesloten. Via 2-0 na 9' werd het 4-1 na 18' en Merchtem kwam onverwacht zijn neus aan het venster steken na 26' (5-4). Toch bereikte Ro buco de rust met 7-4. In de tweede helft hield Merchtem stand tot de 44e minuut (10-7) maar in de volgende 9' liet de Robuco defensie geen bal meer passe ren zodat er 8' voor het einde een 15-7 kloof was ontstaan. Robuco Buggenhout: Mannaert, Scholliers 1, Michiels, Pieters 2, Ch. Van Eyck, J. Van Eyck 2, De Vuyst 9, St. De Swaef, P. De Smedt 1, J. Van Damme 2. HK Waasmunster III 34 Rekkem 12 Waasmunster, gehinderd door de onbe- schikbaarheid van verschillende gekwetsten, moest zijn statuut van onaf hankelijke ploeg opgeven en kon dus beroep doen op enkele beloften uit le nationale. Meteen was er van een echte wedstrijd geen sprake, ook al om dat kondensatie de vloer spekglad had gemaakt. Met drie vlugge treffers van Goossens was de wedstrijd onmiddellijk georiënteerd want na 8' leidde de thuis ploeg al met 5-1. Het ging naar 9-2 aan het kwartier en met een 17-4 ruststand was alles gezegd. In de tweede helft bleef G. Loier de treffers aan elkaar rijgen en na 53' zorgde broer K. Loier ervoor dat de dertiger op het scorebord stond. HK Waasmunster: Segers, Berckmoes 1, Goossens 6, Luypaert 3, Sanders 3, G. Loier 9, K. Loier 3, Moestermans 4, Van Mele 4, A. D'Hanis 2, Fl. D'Hanis. EVA Endoka-Bartan 2-0 De lokalen hadden hun bekemederlaag tegen Giwo al gauw verteerd en speelde een perfekte wedstrijd, wel mag gezegd worden dat de bezoekers het spelpeil van het seizoenbegin niet meer herha len, en werden in de tweede helft ver diend van een gelijkspel gehouden. De rust werd bereikt met een 0-0, maar Herreman F. zorgde met 2 treffers dat de verdiende winst in eigen huis bleef. Bamboe-Giwo 1-4 Een gelijke 1-1 stand kon bij de rust iedereen bevredigen. Het tweede wed strijdgedeelte zorgde voor heel wat meer spankracht toen de gasten de lokalen voor een onmogelijke terugkeer lieten komen. De 5 doelpunten werden door de bezoekers gescoord, Daeleman M. (2x), De Greef C. en Van der Eecken C. zetten de lokale doelman op het ver keerde been, Podevijn E. bijgenaamd (potjes) deed zijn naam alle eer aan want het potje dat de lokalen kado kregen kwam tot stand door een rugge- worp van deze gelegenheidsdoelman. J. Timarcha-Brughuis 1- Wat op een sportieve wedstrijd moest lijken werd verbrod door een onbekwa me scheidsrechter die volgens beide clubs beter als supporter zou fungeren in plaats van het gezag te voeren over 22 spelers. Alles verliep vlot nou ja, vlot (vele venijnige fouten werden niet be straft) tot de 1-1 stand toen de gasten terecht fleemden voor de winningstref fer (de bal was duidelijk een halve meter over de doellijn), die door de man in het zwart niet werd toegekend, begon de miserie. Van een wedstrijd was er nog nauwelijks sprake, totdat het fluitsignaal een einde maakte aan deze wedstrijd. De bezoekers die zich zodanig bedrogen voelden werkten hun woede af op de deur van de zwarte man, die gelukkig ongedeerd bleef. Maar de houtbewerker zal heel wat werk nodig hebben omp de deur terug in goede staat te brengen, ondanks de slechte leiding kunnen we dce onsportieve daden van de betrokken club niet goedkeuren. Blijf fairplay is het motto want de scheidsrechter heeft al tijd gelijk. COBILAS - REYNAERDS 1-2 Scheidsrechter Garcia moest zijn beste fysiek bovenhalen om deze snel betwist te wedstrijd te volgen. Gelukkig kon hij zich nog meten met deze vlugge jongens en bracht het er schitterend vanaf, de lste helft werd opgeëist door de lokalen, die langs De Smet G. verdiend op voor sprong kwamen 1-0. De 2e helft namen de bezoekers de rol over en konden alsnog met de zege aan de haal gaan toen Van Den Bulke L. en Van Tittel boom D. de lokale doelman het nakij ken gaven, een verdiende maar moeiza me zege. Nieuw Hofstade dat Galop ont ving zag de zege ontglippen toen Wigi P. (2x) en Temmerman D. de lokalen met 0-3 het nakijken gaven in Berlare waar het lokale Blauwe Vlam het Erem- bodegems Groen Wit ontving. De loka len kenden een ongeluksdagwant maar liefst twee doelmannen moesten wor den afgevoerd. Scheidsrechter Van Im- pe E. zag hier geen graten in en bestrafte de boosdoeners niet die dit hadden ver oorzaakt en oordeelde dit als onschuldi ge fouten zodat de lokalen op ongelukki ge wijze de duimen moesten leggen met 0-2 wat zeker niet verdiend was. Eek hoorn kon geen afstand nemen van Blauw Wit, waar doelman De Man A de absolute uitblinker werd. En Onder Den Toren zag in de laatste min. een ver diend gelijkspel teloor gaan. Toen het bezoekende Vrij Denderleeuw op de val reep de 0-1 kon op het bord prikken. RODE DUIVELS - HONDA 2-1 De lokalen waren goed voorbereid op de komst van de Japanse fabrieksploeg en plaatste op elke bezoeker een mannetje die met sportieve middelen uit de wed strijd werden gehouden. Scheidsrechter Limpens floot een uitstekende wed strijd en hield de 22 goed onder kontro- le, de bezoekers kwamen 0-1 voor en konden met deze stand de rust bereiken na de koffie zette de thuisploeg alles op de aanval en kregen de gasten op de knieën toen Kiekens G. en Mertens W. de bezoekende netten konden bolzet- ten. Voor de bezoekers het op de heupen begonnen te krijgen was de attente scheidsrechter ter plekke om het laatste woord te voeren en met succes. BOUW - TIGER PUB 3-0 Leider Bouw moest tot het uiterste gaan om de gasten op de knieën te krijgen en konden dan ook met een 0-0 gaan. Keren na 5' werd een overtreding gezien door scheidsrechter Roelandt. Deze wees naar de stip Merckx W. liet zich niet pramen en zette feilloos om 1-0. Het hek was meteen van de dam en de moedige gasten waren er aan voor hun moeite zodat de lokalen langs De Jong- he W. en nogmaals Merckx W. de eindcijfers vastlegde. RODE LANTAARN - WEMBLEY 1-0 Een aanklampend bezoekend elftal maakten het de lokalen heel wat moei lijk op een zeer zwaar speelveld dat doordrenkt werd met water en modder, werd het moeilijk spelen. Verhofstadt J. kon de bezoekende verdediging om zeilen om het enige maar verdiende treffen tegen de netten te prikken. Zodat ze blijven aanklampen achter leider Bouw. Animalia deed het bezoekende Hat Maantje blozen tot deze een volle maat werden en maar liefst 9 doelpunter moesten inkasseren. Hellinckx E. (4xi Asselman G. (2x), De BockJ. (2x) et Van den Borre E. stuurden de gaster puntenloos huiswaarts. Ook SAF keerde met een karrevracht doelpunten huis waarts maar dit in hun voordeel. Snee uwwitje werd op eigen veld met 04 ingemaakt Van Damme P. Gx), Vai Royenjurgen (2x), RuysselinckW Van Royen W. en De Waegeneer l bezorgden hun ploeg de ruime zegt Ook Drievelden kreeg een half dozijj doelpunten te slikken van het bezoeken de Dressel 0-6. Van Der Borght P. (3a De Saedeleer B. (2x), en De Winte D. kregen de lokalen op de knieën Torenboys op bezoek bij Breughelj keerde met de zege huiswaarts V. Dei Bogaerd G. zorgde voor de 0-2 uitzegj en V.V.T.T.A.-Wembley eindige op eet 0-0 brilscore. j STAR BOYS - AMAPOLA 1-j Ondanks het goede weerwerk van dt thuisploeg konden de bezoekers de t ruime winst rechtvaardigen. De lokalt inplaats van een gelijkspel bij de rus was het 0-4 voor de bezoekers langs D( Schrijver M., Arijs R., Van Impe G. ei Braem R. in de 2e helft kan Van Dei Steen A eindelijk de eer redden nada hij heelwat kansen onbenut liet. RODE ROOS - PANO 3-1 De enige zwakke schakel in deze boeien; de wedstrijd was scheidsrechter Carad M. die het de spelers en toeschouweii de haren deed ten berge rijzen, wat de; allemaal uit zijn fluitje toverde was oi gelooflijk. Toch was de wedstrijd z< boeiend om volgen met een verdien^ winst voor de lokalen. De Smet ji Rombout M. en Verhofstadt M. zetti de bezoekende netten bol. Van Geit R kon de bezoekende eer redden, bezoe ker Van Der Meersche Andv werd vo<* een onbenullige fout uitgesloten door d? falende scheidsrechter. K. WVK - ADELAARS 3-C De leiders werden niet verontrust en wonnen zonder hard door te duwen Van Hauwermeiren L. (2x) en Brackc W. waren de schutters met dienst. R Familial kon de punten in eigen huil houden 2-1 doelpunten van De Rijcke P. en Verrast F. de eer werd gered dooi Van Den Bremt P. die zijn eigen doel man te grazen nam. Sportkring ging bij Kastaars de volle winst halen 1-4 mei treffers van Van Wesemael J. (2x)j Bomon E. en Van Neck G., Van Dei Steen F. redde de eer. Park versloej verrassend Gipak met 3-2. Igual A Podevijn D. en Provoost F. lukten dj lokale doelpunten. De bezoekers wareij in de minderheid want een aantal spej Iers verkozen uit te slapen, zodat moedige 8 spelers het er nog goed vai brachten en tot slot speelden Koszen Sunset 2-2 gelijk. Boterberg G. en D< Leenheer H. voor de lokalen en Ver beiren M. en Navarro J. voor de be zoekers maakten de doelpunten. Sportieve groetet Van Campenhoud Hart Duivensport. De organisatoren van de Hofstaadse duivenshow met enkelt deelnemende liefhebbers (da) De lokalen van Alosta zijn gelegen in de Langestraat 13, Aalst. Tel. 053/77.33.05. Verantwoordelijke is Van Damme Louis, Eikstraat 70, Aalst. Tel. 053/78.28.53- De lokalen van Apollo zijn gelegen in de Square J. Geerinckx 2, Aalst. Tel. 053/77.77 40. Verantwoordelij ke is Barrez Wilfried, Anjerstraat 4, Hofstade-Aalst. Tel 053/70.18.88. Men kan er spelen op woensdag en zaterdag telkens vanaf 19-30 u. en op zondag vanaf 14.30 u. De lokalen van Revnaert zijn gelegen in de Oude Bruelaan 35, Lokeren Tel. 091/48.07.47. Verantwoor delijke is De Maesschalck Guy, H. Geestmolenstrai 131, Lokeren. Tel. 091/48.12.24. Er isspeelgelegenhei op dinsdagavond en vrijdagavond telkens vanaf 191 Reynaert beschikt over 6 binnenbanen en 44 verlicht De lokalen van Nederkouter zijn gelegen in Wichela Margote 93- Verantwoordelijke is Claessens George Nederkouter 41, Wichelen. Tel. 052/42.46.22 De lokalen van Hof Ter Burst zijn gelegen in HofTt Burstbaan 3, Lebbeke. Tel. 052/35 59-29- Er is speelgf tegenheid donderdags om 14.30 en om 19 30 u. Vrijdags speelt men altijd meli-melo en men beginti om 20 u. 's Zondags kan men er spelen vanaf 14 u. Me beschikt over 9 binnenterreinen.

De Voorpost | 1990 | | pagina 28